Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, część 4 – Janet i Stewart Swerdlow

More videos
9 468
Views
   

12 komentarzy

 • anita
  Reply

  Cześć
  Widzę wiele zbieżności z różnymi źródłami, to niewątpliwe .Jednak jaką mamy pewność , że te konkretne informacje mogą nam pomóc i jak nam mogą pomóc . Jeśli przejdziemy z jednego systemu kontroli do drugiego , to po co ta zabawa .Chciałabym wiedzieć , jak trafić po śmierci ciała fizycznego do jakiegoś niezależnego źródła.
  Tak czy inaczej ciekawe , zawsze można skorzystać dla siebie i innych. Pozdrawiam

 • Magdalena
  Reply

  Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia tego dokumentu. Pokrywa się on całkowicie z moją wiedzą. Pozdrawiam serdecznie autorów jak również pana Janusza Zagórskiego.

  Magdalena:)

  • Grzesiek
   Reply

   Magda, bardzo ciekawy i silny argument; Jesli „nauki” Swierdlowa pokrywaja sie z Twoją wiedzą, na pewno sa prawdziwe.

    • Grzesiek
     Reply

     Mamy dobry przyklad jak Zagorski i jego kumple pracowicie pomagaja Swierdlowowi w praniu polskich mozgow. Kiedy Zagorski poczuje kase od Swierdlowa (podpisal z nim umowe), to pranie mozgow idzie jak z platka. Aleks, chyba jako jedyny robi antyreklame Swierdlowowi i nawet specjalnie przejal role tlumacza we wrzesniowym wystepie Swierdlowa, aby zadac mu kilka niewygodnych pytan odnosnie Anunnaki (Velon), czyli konkurencji Archontow (Koszczajow), ktorzy sa zwierzchnikami Swierdlowa.

     • Tosza

      Szkoda tylko, że Aleks nie chce z nami się podzielić wrażeniami ze spotkania. Chętnie bym poczytała i zweryfikowała stan mojej Wiedzy

 • Anastazja
  Reply

  Ciesze sie ze moglam wysluchac zamieszczonego wyzej wywiadu. Jesli nawet nie ze wszystkim rezonuje w 100% to I tak uwazam ten material za niezwykle wartosciowy.
  Zaczelam rowniez stosowac w praktyce opisane przez Swerdlowa cwiczenia z wykorzystaniem symboli. Dziekuje I serdecznie pozdrawiam. 🙂

 • Jacek
  Reply

  Uważam, że opisy Leszka Żądło są bardziej dokładne i lepiej opisują i wyjaśniają mechanizmy i strategie niskiego astralu i jego wpływu na ludzi i elity. Jestem też ciekaw co powie Swierdłow jak w ciągu następnych 2 lat, jednak nie dojdzie do inwazji UFO i tzw. ponownego przyjścia Chrystusa?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>