Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, część 3 – Janet i Stewart Swerdlow

More videos
Views
   

Trzecia część wykładu Janet i Stewarta Swerdlow z 22 czerwca 2013 nagrany przez Janusza Zagórskiego w Visoko, w Bośni.
Tematy poruszane w części 3:

 • kod Biblii
 • budowle na Marsie i Wenus
 • integracja fragmentów umysłu
 • sześcian 13x13x13
 • struktura Iluminatów
 • dźwięk piramidy

www.Expansions.com
Ilość wizyt:

21 komentarzy

 • PawelRafal
  Reply

  Witaj Alex, naprawdę bardzo dobry materiał – język hiperprzestrzeni.
  Świetnie przedstawiony, nie tylko pod względem wykładu lecz zahaczający również o numerologię, wibrację słów , dźwięków, barw, no i oczywiście myślokształtów nieodzowne prawa równania hiper przestrzeni, niejednokrotnie załamywane umysłem wzory fali rezonujące z polem obserwatora.Pozdrawiam.

  • sumer
   Reply

   Radek według wielu mediów osoby które widzą ten tunel i przez niego przejdą mają prawo wyboru czy dalej żyć, czy wrócić do ciała i być odratowanym, ewentualnie czekać na nowe wcielenie to ponoć wszystko od nas zależy. Dlatego medium jak się komunikuje z duchami które się włóczą po ziemi mówi im by kierowały się w kierunku światła, ponieważ niektórzy nie wiedzą że umarli. Po co mają się wiecznie tułać, potwierdził to w swojej książce Jan Van Helsing który miał wypadek i był martwy poza ciałem przez jakiś czas. Może to działa na odwrót, ktoś chce wmówić wszystkim by nieszli w kierunku światła i tkwili nap ograniczu świata żywych i astrala, to też trzeba brać pod uwagę. Ostatnio tajne korporacje, wojsko zajmuje się wędrówkami na tamtą stronę, do tego masa sekt masonskich które mącą ludźmi bo trochę więcej wiedząc zgarniając zapiski i arkę przymierza templariuszy, ponoć była tam zapisana cała wiedze poprzednich cywilizacji i bogów, 19 sarkofagów wiedzy i arka, urządzenie związane z prądem do którego produkcji użytu złota, platyny i srebra, może to był jakiś nadajnik, coś jak szafirowa księga proroków z Biblii. Czyli taki dzisiejszy tablet z audioobokami które mówiły do Abrahama i Mojżesz, stąd taką wiedze posiadali. tak samo to odziedziczył mądry król Salomon, urządzenia techniczne bogów i ich mądre księgi z szafiru. Nikt nie wie co się z nią stało, może jest ukryta w piramidzie, a może w grobie pewnego proroka w Iraku. Czarny kamien w Mekce do którego scąga setki wiernych też ponoć nie spadł jako meteoryt z nieba tylko został przywieziony, przyleciał w statku bogów, ale wierni nie dadzą się do niego zbliżyć a co dopiero zbadać go. Drugi mniejszy jest w pewnym grobowcu w Iraku, ale nie wolno tam wchodzić już. Tak samo jak nie wolno zbadać niby grobu Jezusa w Kaszmirze, tajemnice pozostaną tajemnicami.

 • Grzesiek
  Reply

  Swierdłow programuje Was- podobnie jak i HollyWood, od samego początku stworzony był, aby Was programować. I ten i ten, służą tym samym stworkom.
  Wiele z niegdyś pozytywnych symboli, dzisiaj zostalo przeprogramowanych i oni używają ich do negatywnych celów. Wy tego nie widzicie, bo macie niewidzialne okulary na oczach. Tylko wydaje sie Wam, ze przebudziliście się:
  http://ppl.ug/6S2KLgOt4g4/

  Grzesiek

  • Grzesiek
   Reply

   Wasze dzieci beda robic dokladnie to, co Wy: grzecznie placic „podatki” i grzecznie ogladac filmiki w YouTube i nie miec czasu na uwolnienie sie. -Diabelski mlyn, na zawsze.

 • Radek
  Reply

  Czy chodziło Ci o: Stuff they don’t want you to know about. The god of your bible Is actually satan 100%. Everyone is sleeping with no hope of waking up. You’ve been caught up in the „Saturn Moon Matrix” & fed the reverse of truth in all aspects of your life. Religion destroys your spirituality, dr’s destroy health, Colleges / schools indoctrinate you and no education exists, governments destroy freedom, farmers plant only GMOs & the farmers that don’t plant GMOs have their crops contaminated by drifting bees which pollinate the non GMO crops with GMO contaminated pollen. Everything you hold true in your heart is carefully crafted bullshit that you base your decisions on. You have no hope of breaking free until you recognize your a silly sheep that’s fully asleep. See my channel for the 10min video proof you worship satan. See my channel for the videos proof your food is killing you. Jesus is a false idol and you were told make no graven image or false idol. God is in fact one of the many names of the false idols you place your faith in. You die and enter the light which takes you to the moon whereby your memories are erased and your consciousness is placed back into an embryo. You will be recycled back to the farm=free energy machine to live out another cycle in your blind ignorant stupidity. Pardon my direct approach to waking you up but you’re out of time.
  Rzeczy, że nie chcą, aby wiedzieć.Bóg Biblii jest rzeczywiście szatan 100%. Każdy śpi bez nadziei budzi. Zostałeś złapany w „Saturn Księżyc Matrix” i karmione przeciwieństwo prawdy we wszystkich aspektach swojego życia. Religia niszczy swoje duchowość, dr jest zniszczyć zdrowie, uczelnie / szkoły indoktrynacji cię i bez wykształcenia istnieje, rządy niszczą wolność, rolnicy roślin tylko GMO i rolnicy, którzy nie roślin GMO mają swoje uprawy zanieczyszczone dryfujących pszczoły, które zapylają niż upraw GMO z GMO zanieczyszczony pyłek. Wszystko, co uznać za prawdziwe w twoim sercu jest starannie wykonane bzdury, które opierają swoje decyzje. Nie masz nadzieję wyśmienitej aż rozpozna głupią owcę, która jest w pełni w sen. Zobacz mój kanał na 10min wideo dowodu czcicie szatana. Zobacz mój kanał na filmy dowód jedzenie jest zabicie ciebie. Jezus jest fałszywym bożkiem i kazano zrobić posągu ani żadnego fałszywego bożka. Bóg jest w rzeczywistości jednym z wielu nazwisk fałszywych bożków umieść wiarę w. Umrzesz i wprowadzić światło, które zabierze Cię na księżyc w którym wspomnienia są wymazane, a twoja świadomość jest umieszczony z powrotem do zarodka. Będzie zawracany z powrotem do gospodarstwa = maszyna darmowej energii do życia na kolejny cykl w ślepy ignorant głupoty. Przepraszam za bezpośrednie podejście budzi cię, ale masz czas. To dla tych którzy wolą po polsku z gogle tłumacz ; Pozdrawiam

  • sumer
   Reply

   marek pierwsze wpisy co napisałem były zbyt długie by umiescić w jednym poscie. Teraz odpisałem Remigiuszowi, wiem też kim jesteś admini pewnej sieci który mnie prześladuje od pewnego czasu, ale niech Ci będzie. Robisz co musisz taka jest twoja wola sumienia, zbierzesz kiedyś to co zasiałeś pamiętaj o tym. Łatwo wmawiać komuś chorobę czy inne ustrojstwo, jednak jeżeli się zbierze grupa pewnych ludzi i morduje masowo ich tak jak teraz np. W strefie gazy, na takie osoby które ustalają zasady gry na świecie nie ma żadnego okreslenia ponieważ to oni są od określeń. Więc marku nie zachowuj się jak stalker który tylko poluj na ludzi by im dopieć, zniszczyć ich lub przesladować w sieci. Stalking to zło, a osoby które nazywane są targetami przez to cierpią, czasem warto odpuścić i mieć czyste konto. No chyba że chcesz ciagle twkić przy swoim i się nie rozwijać, taka energia kiedyś zostanie już nieodtworzona pamiętaj o tym. Zmiany są dobre, gdyby dwie strony konfliktu w strefie gazy poszli na ustępstwa, próbowlai by się zmienić, nie było by tyle mordów istnień ludzkich.

 • Remigiusz
  Reply

  Hej. Czy summer aby ten Bolon Yokte to nie nasz JHVH?
  Fajne masz doswiadczenia ale co z ta energia?

  • sumer
   Reply

   Nawet Robert Monroe rozmawiajac z tymi wyższymi istotami dostał odpowiedź, że osoby które przez wiele wcieleń nic nie zrozumieją, nie nawrócą się, a będą tylko tkwić w tym swoim złym systemie przekonań zostaną może nie unicestwieni ale przepadną ich energia zaniknie całkowicie i stworzone z niej zostanie coś innego. To wszystko jest nie na nas rozum, mamy za mało ppjęcia w tym ciele i nasz mózg, świadomość w tym zyciu może tego nie ogarnąć, dopiero kiedyś, na innych poziomach bezcielesnych w innych bytach duchowych. Ale do tego czeka nas długa droga, nie wszystkich, gdyż niektórzy są w tych biologicznych kombinezonach pierwszy raz, natomiast inni wiele razy.
   Remigiusz dokładnie ludzie obecnie nazywają go szatanem, demonem złym diabłem, Lucyferem, kiedyś ponoć był nim ENKI lub Enlil. Ma się wyłonić z wody jako gad, smok, lecz nie jego oblicze tylko statek podwodno powietrzny który jest ukryty w oceanach lub bedzie o kształcie smoka, węża lub gada. Jeden z bogów Sumeru był przeciwny ludzkości i chciał ich zniszczyć, był z klanu węża stąd namowa Ewy na skosztowania owocu granatu. Lecz tak naprawdę ponoć on był osobą ludzką jako jeden z bogów który uwiódł pierwszą damę ludzkości i namówił do grzechu pierworodnego. W dzień sądu on powróci i będzie chciał zniszczyć ludzkość moralnie i narazić ich na gniew bogów, będą walki powietrzne między bogami o nas między najwyższym bogiem Anu(miał wiele nazw Ra, ROD, Jahwe itp) a jednym z jego synów, aniołów upadłych którzy mu się sprzeciwili, gdy ludzie zobaczą że ich bogowie w których wierzyli to nie żadne duchy, anioły tylko przedstawiciele innej rasy podobni do nas, powstaliśmy z ich DNA. Wielu ludzi odejdzie od religii i nastąpi chaos i wojny, jedni będą słuchać Lucyfera czyli tego generała statku powietrznego w kształcie smoka, przejdą na jego stronę będa mu posłuszni, on będzie niczym Jezus tworzył wszelkie cuda za sprawą nowoczesnej techniki obcych, pod swoimi skrzydłami będzie miał elite z NWO którze byli mu posłuszni i przygotowywali ludzi na jego nadejście. Wszelkimi filmami, grami przyzywczajali ludzi do wyglądu obcych, w latach 60 nastąpił nagły wzrost technologiczny za ich sprawą, komunikowali się z nim/i bez naszej wiedzy w tajemnicy. Dlatego papież powiedział ze by ochrzcił marsjanina jak by chciał. Część ludzi nie dołączy do niego i będzie się trzymać starych wiar, niektórzy z nich po wojnie Bogów dołączą do królestwa niebieskiego boga Anu czyli pogromcy swego syna. Jeżeli to wszystko prawda za niecałe 40 lat powinni się pojawić lecz wpierw czeka nas niesamowity rozwój techniczny. Dwie ważne daty 2030 i 2060 pierwsza to zapowiedź. Druga może być dla niektórych koncem ostatecznym. Energia natomiast dotyczy innych bytów, to co piszę to się rozgrywa w świecie materialnym, era wodnika ma nas wszystkich przygotować do tamtego świata duchowego, ponieważ za pewien czas bardzo ludzie umrze i nikt tego nie powstrzyma, dlatego dużo istnien przejdzie na wyższy poziom duchowy i tam się będzie rozwijać, co jakiś czas następuje taka era, że cywilizacja zostaje zniszczona i zastępuje ją nowa. Po dniu sądu prawdopodobnie powstanie nowa rasa ludzi by zasiedlić ziemię, a moze nowy twór obcych z nami. Tak upadła cywilizacja Atlantów i wiele przed nimi ponoć było już sporo, stąd te niezwykłe rury z Chin co się zachowały. Jeżeli za niedługi czas wybuchną wazne strategiczne wulkany i zaleje duży obszar globu w tym Amerykę i Włochy to będzie zaczątek przepowiedni tego co miało się stać. Wpierw będzie wielki ogień potem wielka woda, tak nas zniszczą ponad 1/3 ludzkości, Ci co ocaleją dla nich nastanie złota era, dobre czasy!

   • Remigiusz
    Reply

    Wskazales 2030 i 2060.
    W roku 2036 wg. Nostradamusa i wg. astronomow spadnie na nas asteroida,
    a w roku 2060 wg. Newtona ma byc zbudowana IV Swiatynia dla JHVH.
    Od roku 1947 technologia z zestrzelonego „szarego” spodka miala nam
    pomagac ale bardziej nas zniewala niz nam przynosi wymierne skutki.

 • sumer
  Reply

  Chyba najwięcej prawdy jest w książkach Danikena, pytanie tylko kiedy bogowie powrócą i trochę nam wyjaśnią i pomogą. Kalendarz majów miał zapowiedzieć nie koniec świata lecz zwiastować powrót bogów, jednak data narodzin Jezusa jest błędna o jakieś 25-40lat i musimy trochę poczekać. Wielu współczesnych pisarzy, uczonych, blogerów jak i zwykłych ludzi spekulowało na temat faktycznego znaczenia Kalendarza Majów i ewentualnej daty 21 grudnia 2012. Stwarzają różne teorie począwszy od końca świata, a kończąc na na zainicjowaniu tysiąca lat pokoju. Jak dotąd, nie było zbyt wielu oficjalnych potwierdzeń związku roku 2012 z jakimiś wydarzeniami katastroficznymi. Media głównego nurty twierdziły, iż w tym właśnie roku kalendarz zakończy swój bieżący cykl rozpoczynając nowy, co wcale nie musi oznaczać końca świata, a jedynie koniec pewnego okresu. Jednak rok ten minął i nic się nie wydarzyło, Daniken twierdzi że to data naszej ery jest błędna i nie minęło jeszcze 2014 lat, musimy poczekać trochę.

  Jednak jakiś czas temu, meksykański Narodowy Instytut Archeologii i Antropologii, oświadczył, że istnieje drugie, oficjalne potwierdzenie zdarzeń mających nadejść w roku 2012! Otóż na jednej z cegieł pochodzących ze świątyni Comalcalco, znaleziono niezwykłą inskrypcjję, która także nawiązuje do wydarzeń 2012 roku. Charakterystycznym jest, że napis został umieszczony na odwrocie cegły oraz, że pokryto go sztukaterią, tak aby nie był widoczny. Specjaliści od języka Majów twierdzili, że napis mówi: bóg Bolon Yokte „zstąpi z nieba”.

  Niemiecki historyk Sven Gronemeyer, pracujący w australijskim La Trobe Universitybędący, będący znawcą kultury Majów i ich języka, oświadczył, że to nie końca świata należy się obawiać. Gronemeyer uważa, że tekst na tablicy mówi o powrocie na Ziemię boga wojny i kreacji – Bolon Yokte. Z tego powodu ludzie powinni przygotować się na jego przybycie. W tekście – wg niemieckiego badacza – nie ma nic na temat końca świata ani innej apokalipsy. Jednakże, o samym Bolon Yokte niewiele wiadomo. Naukowcy (min. Markus Eberl i Christianem Prager) utożsamiają imię Bolon Yokte z liczbą „dziewięć”. Mówi się min. o 9 krokach, 9 poziomach, a może 9 wrotach? Bóstwo Bolon Yokte, przedstawia się również jako boga podziemi, wojen, kataklizmów, końca czasów, a być może i nowego początku. Bolon Yokte miał być już przy narodzinach świata, ma być także przy jego końcu.

  • sumer
   Reply

   ym samym należałoby jasno określić, co rozumiemy pod pojęciem „koniec świata”? Jeśli fizyczne zniszczenie cywilizacji oraz populacji ludzkiej w bliżej nieokreślonych kataklizmach, takich jak megatsunami, gigantyczne trzęsienia ziemi lub masowe wybuchy wulkanów, to istotnie nic takiego nie będzie miało miejsca. Jeśli zaś koniec rzeczywistości, koniec czasu… to jak najbardziej. Nastąpi koniec zwierzchności, władz i rządców czerpiących swą siłę ze świata ciemności. Również data tych wydarzeń podobno nie jest prawidłowa. Dr Johan Oldenkamp holenderski psycholog w swoich badaniach Kalendarza Majów określił datę zakończenia procesu Ewolucji Świadomości (całego procesu Stworzenia) 14 lipca 2012; 3 lipca 2012 zaś jest dzień „dziwnej pełni”. Dziwnej, bo Ziemia jest w środku krzyża pomiędzy Słońcem i Księżycem z Plutonem, a Uranem i Marsem z Saturnem.

   „Kiedy słońce wstanie rankiem 15 lipca 2012, w oparciu o poziom świadomości nabytej do tego momentu, rozpocznie się nowy cykl. Złota era życia na Ziemi rozpocznie się natychmiast na tym świecie, tylko dla tych, którzy odnieśli sukces.”

   Interesującym jest fakt, iż w wierzeniach, legendach oraz podaniach innych kultur również istnieją podobne elementy.

   • sumer
    Reply

    Według Prasłowian aktualnie kończy się rok 7520. Ziemia w swej wędrówce przez przestrzeń kosmiczną wychodzi ze strefy mroku, i za kilka, kilkanaście tygodni powróci Bóg Piorun by wesprzeć swe dziateczki w walce z Wężowym Ludem; cudzoziemcami.

    Podobny motyw związany z Chitauli (Reptilianami) przedstawił także Credo Mutwa w wywiadzie udzielonym w latach 90-tych Davidowi Icke. Również w Ewangeliach znajdują się nawiązania, które wydają się kojarzyć z tym wydarzeniem.

    „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Zanim Abraham stał się, JA JESTEM” (Jana 8:58).

    „Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego”. (Mateusza 24:29-31)

    Wielu biblijnych badaczy utożsamia liczbę „9″ z Sądem Ostatecznym… Czy w takim razie powrót Bolon Yokte, powrót Pioruna, powtórne przyjście Chrystusa czy też Sąd Ostateczny to jedno i to samo wydarzenie? Jeśli tak, to niechaj możni i władcy tego świata drżą, gdyż nadchodzi dzień zapłaty za ich niegodziwości.

    • sumer
     Reply

     Dodam jeszcze ciekawostkę że Robert Monroe, Darek Sugier, Robert Noble, Castadena, Bytof i wiele innych obenautów, podróżników astralnych opowiadało że widziało wielką armię statków kosmicznych, powietrznych która czeka na coś, na jakieś ważne wydarzenie gdzieś w czelusiach kosmosu. Możliwe że to nasi bogowie którzy nas stworzyli dawno temu ze swojego DNA, jak to pisał Zecharia Sitchin i powróca w dzień sądu, ludzie wierzący będą nazywać ich aniołami, demonami ludzie niewierzący kosmitami, może już tu są ale jeszcze się nie ujawniają, są tysiace filmików na youtube gdzie nad naszą atmosferą unosze sie dziwne okrągłe obiekty jakk ule światła.

     • sumer

      W Internecie aż roi się od różnych teorii mówiących o nadchodzących zmianach czy też… przemianach jakie wkrótce mają stać się udziałem ludzkości oraz zamieszkiwanej przez nas planety. Jedne mówią o inwazji obcej rasy, która w imię „miłości i pokoju” zaprowadzi porządek czyli de facto podbije całą rasę ludzką i ją zniewoli wprowadzając własne ideały, inne o zjawisku kosmicznym czyli tzw „fali”, która rzekomo ma „podnieść wibracje”, „przenieść do wyższego wymiaru”, „zmodyfikować DNA”, „przenieść do innej gęstości”, etc.
      Jedni o tym nie mają pojęcia, inni zaś tego typu „rewelacje” wyśmiewają, jeszcze inni traktują zupełnie poważnie. Są też tacy, którzy uważają, iż będą mieć w tym swój udział jak choćby Cesarzowa R. Wielu z pośród tych, którzy odrzucili wpływ EGO na swoje życie i uzyskali dostęp do głębszych pokładów wiedzy – śmieje się z fantazji pewnych osób lub też, ci bardziej wrażliwsi – ubolewają nad głupotą i zaślepieniem swych ziomków czyli współludzi. Owszem, zmiany będą mieć miejsce, a właściwie cały czas trwają przygotowania do nich. Zmiany zachodzą nie tylko w świadomości ludzi lecz także w sferze fizycznej planety. Świadomi wiedzą, iż to, co ma się wkrótce wydarzyć jest procesem naturalnym i cyklicznym, który już wielokrotnie miał miejsce w historii Ziemi. Poniżej prezentuję to, czego sam doświadczyłem w trakcie eksploracji światów niefizycznych. Nie wiem na ile jest to poprawne i prawdziwe. To tylko moja wizja, którą przedstawiam wyłącznie w jednym celu – ostrzeżenia. Gdyby zdarzyło się, że zaobserwujecie coś, co będzie odpowiadało mojemu opisowi – zachowajcie się tak, jak zasugerowałem. Jednocześnie przepraszam za kiepską jakość dołączonego obrazka, którego celem była wizualizacja doświadczonego przeze mnie zjawiska. Jestem marnym grafikiem.

      Zjawisko pojawi się nagle, nikt nie będzie się go spodziewał. Rządy i ich armie będą bezsilne. Strach, panika, niedowierzanie. Wiele osób zginie przez strach oraz własną głupotę, zostanie zdeptanych przez oszalałe tłumy. Możliwe, że będzie mu towarzyszyć przylot/inwazja ras galaktycznych.
      Samo zjawisko będzie wyglądało jak ogromna, gładka, półprzezroczysta szklana tafla w kolorze brudno-żółtym (coś jak szkło miodowe) o grubości kilkunastu/kilkudziesięciu milimetrów. Zbudowana jednak nie ze szkła lecz rozedrganej i falująca w swej strukturze jak rozgrzane powietrze w letni dzień na asfalcie energii sprawiającej wrażenie inteligentnej. Ściana przemieszczać się będzie od wschodu ku zachodowi z prędkością kilkunastu centymetrów na sekundę wydając niski, buczący dźwięk przypominający ten wydawany przez nadlatujący ogromny rój pszczół. Nie będzie ucieczki, nie będzie kryjówki, gdyż Ziemia przy tej tafli będzie wyglądać jak piłka tenisowa przy ścianie hali sportowej, a tafla będzie przenikać wszystko na wskroś. Gdy ściana zacznie zagłębiać się w ciało człowieka, ten będzie miał podobne uczucie jak przy głębokim skaleczeniu się żyletką. Przykre lecz nie bolesne. Znalezienie się po drugiej stronie określane jest mianem „przejścia na drugą stronę lustra”. Ściana przechodząc przez człowieka będzie go oczyszczała z chorób i dolegliwości fizycznych jak i psychicznych. Możliwe, że spowoduje modyfikacje w kodzie DNA. Sprawi, że po drugiej stronie będzie myślał jaśniej, szybciej, precyzyjniej. Im był lepszym, życzliwszym i pomocnym człowiekiem, im wyższe ideały pielęgnował swoją życiową postawą, im bardziej był świadom konieczności wyżeczeń, tym więcej otrzyma „gratisów”. Zostanie oczyszczony także ze złych cech i nawyków. Zostaną mu zmienione wspomnienia. Dla niego zmieni się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

     • sumer

      Jednak nie wszyscy przejdą na drugą stronę. Jeśli człowiek był zły, chciwy, pazerny, zachłanny, zakłamany, obłudny, przywiązany do spraw materialnych, a to wszystko stanowiło treść jego życia, może okazać się, że w efekcie oczyszczania nic nie zostanie z jego energii życiowej lub zostanie zbyt mało by mógł żyć – zostanie definitywnie wymazany, przerobiony na kosmiczną zupę. Dla niego będzie to nowy Big-Bang, narodziny Wszechświata i historia zacznie się od nowa. Historia, o której Ci, którzy przetrwają nie będą mieli pojęcia, gdyż będą to dwa różne wszechświaty.

      Czy coś przemawia za tą wersją przemian? Tak, poświęciłem wiele czasu i energii by obalić lub potwierdzić swoje „doświadczenia”. Wszystko wskazuje, iż to, co wyżej opisałem to zjawisko, które zapowiadał Chrystus czyli tzw Paruzja. Sprawdźmy co Biblia ma na ten temat do powiedzenia. Niestety, informacje są bardzo skromne. Przedstawiam tylko niektóre. Zainteresowani niech sami poszukają potwierdzenia lub też… zaprzeczenia mojego opisu:

      A dzień Pański nadejdzie jak złodziej; wtedy niebiosa z trzaskiem przeminą, a żywioły rozpalone stopnieją, ziemia i dzieła ludzkie na niej spłoną. Skoro to wszystko ma ulec zagładzie, jakimiż powinniście być wy w świętym postępowaniu i w pobożności, jeżeli oczekujecie i pragniecie gorąco nastania dnia Bożego, z powodu którego niebiosa w ogniu stopnieją i rozpalone żywioły rozpłyną się? Ale my oczekujemy, według obietnicy nowych niebios i nowej ziemi, w których mieszka sprawiedliwość. (2 Piotra 3:10-13)

      Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte (Mateusza 24:27,29)

      A jak należy zachować się, gdy zaobserwujemy wspomniane zjawisko? Tu także informacje nie są zbyt obfite jednak wystarczające do zrozumienia jaką należy przyjąć postawę w owym czasie:

      wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. 18 A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. (Mateusza 24:16-18)

      Oczywiście wszystko zależy wyłącznie od Was. Możecie wierzyć w cokolwiek zapragniecie. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na pewien niuans. Ja o tym zjawisku wiem od około 4 roku życia, gdy pierwszy raz doświadczyłem samoistnych transów czyli od początku lat ’70-tych ubiegłego wieku. Moje wizje są zbieżne z opisem Paruzji zawartym w Ewangeliach, a kiedy pojawiły się informacje na temat „fali”, „przemiany”, „transformacji”, etc w channelingach? Co potwierdza te przekazy? Najstarszym mi znanym, pochodzącym z lat ’80-tych ubiegłego wieku jest przekaz Ra. Czy i kiedy wspomina o przemianach i fali?

      Przemyślcie, zastanówcie się. Nie twierdzę, że jestem nieomylny. Co jednak jeśli się nie mylę? Co jeśli okaże się, że na szali kładziecie swoje życie?

      Cóż bowiem za korzyść stanowi dla człowieka zyskać świat cały, a swoją duszę utracić? (Marka 8:36)

     • Jacek

      Nie jesem Ufoliogiem ale moge Tobie odpowiedziec na twoja wypowiedz z przed szesciu miesiecy.
      To co opisywali obenauci to prawda. To sa sily Miedzygalaktycznej Uni wielkosci” 240000″ statkow
      kosmicznych wtedy jeszcz przed matrixsem galaktycznym ktory jeszcze nie byl do przejscia
      Ten matrix zostal nalozony na duza czesc naszej galaktyki przez naszych agresorow w celach ochronnych poniewaz do tej galaktyki zostali zepchnieci prze ok 1250000 lat temu.Grubo przed tym czsem napadali na inne galaktyki ,wtedy 27 galaktyk zostalo zajetych przez te destruktywne inteligencje.Te istoty poniewaz pochodza z innego universum nie posiadaja zdolnosci produkowania nergii i zywia sie ludza energia.Jestesmy dla nich akumulatorami to jest nasze szczescie bo innaczej by nas tu juz nie bylo.Nie tylko nasza Ziemia byla pod zaborem lecz naszej Galaktyce kilkadziesiattysiecy innych Planet.Nasza Ziemia jest piekna lecz nalezy do tych prymitywniejszych.
      Skad sie wziela ta przewaga miedzy Agresorami a nami?To byb musial napisac skad pochodimy.
      My ludie jak i wiele istot w tej Galaktyce pochodzimy z innej Galaktyki w ktorej wiele systemow gwiezdnych zostalo zniszczone wraz z nami to byly wysokie loty nie zostalismy tylko zniszczeni fizycznie lecz nasze „Dusze” zostaly schwytane zamrozone w 8 stanie to jest ok trzysta miliardow isot i my jestesmy jaszcze z przed czasow Agresorow w czasach ktorych specjalnie zaludniano wiele czesci tej galaktyki dla tych dusz zamrozonych z zasymulowano Ewolucje a zeby mogly doswiadczac zeby te istoty przypomnialy sobie kim sa mi mogly powrocic do 6 wymiaru.Kazda istota tu na tym swiecie niezaleznie czy ulomna czy sprawna jest boska w tworzeniu niezaleznie czy o tym wie czy nie mymy wszyscy pochodimy z 6 dymensji i to jest ukrywane.Nasza iemia byla juz 94 razy niszczona prawie kompletnie aby nie dopuscic do ponownego salenia naszej swiadomosci i oto tu chodzi.Jestem w radosny przekonani ze 95 razu nie bedzie i wszystkie istoty z naszej ZIEMI PRZYPOMNA SOBIE KIM BYLI I POWROCA DO 5 WYMIARU PS :ONI JUZ SA !

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>