Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, część 1 – Janet i Stewart Swerdlow

More videos
Views
   

57 komentarzy

 • Piotrek 22
  Reply

  Przykre ludzie chcą wyjść ze swoich klatek szukają sposobu a trafiają.na taka stronkę w których tak przyznam kilka filmików rozwija przy początkowej fazie(dla niektórych to szczyt możliwości ta początkowa faza) i właśnie ci którzy tylko trochę sie rozwijają i zostaja na tej początkowej fazie przez długimi czas albo do końca życia ciagle oglądają te filmiki i trafiają ma takiego swerdlowa i cześć naprawdę pobiera z tego
  Nauki a to kompletna bujda i tych ludzi przedewszystkim bóg powinien mieć w opiece bo majazłudne poczucie ze cos robią a tylko sie cofają w rozwoju a co do alexa to wiadomo z Kim trzyma dobro i bez interesowność nie kojarzył bym go z tymi słowami new age pełna gęba i ogłupianie ludzi którzy szukają pomocy to już totalne dno

 • Sandra
  Reply

  Witam,

  Chcę tylko zwrócić uwagę iż tłumaczenie nie jest dokładne…zwłaszcza jeśli chodzi o kolory czakramów….Steward mówi pale red (jasny czerwony), pale orange (jasny pomarańczowy)….a w tłumaczeniu mamy czerwony, pomarańczowy…a to bardzo ważne!!!!

 • Violla
  Reply

  Czytając Wasze komentarze zmusiło mnie to do własnych przemyśleń i wypowiedzenia się na forum 🙂 :
  Zacznijmy od samochodów – pierwszy samochód wynalazek ile to korzyści wiązało się z tym wynalazkiem a teraz co- zatruwa nam środowisko naturalne i niedługo będziemy płacić klimatyczne ile ludzi zginęło na ulicach, elektronika w samochodzie posuwa się do przodu w zawrotnym tempie ale serce samochodu silnik dalej jest napędzany na ten sam rodzaj paliwa co 100 lat temu. Nikt wcześniej nie zastanawiał się nad tym jaki skutek będzie miał ten wynalazek w przyszłości jak zniszczy on środowisko naturalne.
  Telefon komórkowy, kuchenka mikrofalowa. Nikt nie zastanawiał się jaki ta technologia będzie miała oddźwięk na środowisko naturalne oraz człowieka – a teraz co? choroby nieznanego pochodzenia w dzisiejszych czasach? kiedy tak bardzo zawierzyliśmy farmacji i co raz to pseudo nowym ,,lepszym tabletkom,, – tabletka na wszystko – a ludzie co raz młodsi umierają na raka.
  Już nie wspomnę o papierosie też wynalazek XX wieku takich przykładów mogłabym przytaczać bez końca… pomyślcie sami.
  Delikatnie tylko wspomnę o katolicyzmie obiecują nam zbawienie za bezwzględne posłuszeństwo.

  Pierwsza myśl jaka mi się nasunęła to naiwność, naiwność, naiwność i jeszcze raz naiwność ludzka co do nowych technologii, moim zdaniem każda technologia ma dwie strony medalu, to dotyczy również technologii Swierdlowa, ponieważ nikt nie jest w stanie sprawdzić co ten człowiek próbuje nam przekazać, jakich technik nas nauczyć i czemu ma to posłużyć – a może do powstania nowego typu człowieka, który ma powstać w myśl czyjegoś planu o którym jeszcze nie wiemy….. i zdziałają na zasadzie,, marchewki i kija,,…? Na początku powiedzą nam jakie to super dobre na wszystko a potem jak ludzie im zaufają to będą robić swoje…

  Druga myśl jaka przychodzi mi do głowy to rywalizacja, którą mamy wpajaną od dzieciństwa (Pani BarbaraKW, Pani GrazynaNY, Pan Grzesiek i inni którzy rywalizują ze sobą, kto jest lepszy w swoich komentarzach, kto ma rację – zastanówcie się, pomyślcie trochę) .W rywalizacji wychowujemy się od dzieciństwa. Historia – wojny terytorialne, obecnie rywalizacja zbrojna, gospodarcza, sportowa a teraz gry komputerowe od których wiele ludzi jest uzależnionych. Pomyślcie tylko po co są emitowane wszelkiego rodzaju zawody sportowe igrzyska, olimpiady dla podtrzymania rywalizacji, a inni jeszcze potrafią na tym pieniądze zarobić w myśl zasady gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
  Trzecia myśl jaka mi się nasuwa, przy każdych wyborach obiecują gruszki na wierzbie a później udają, że tego nie powiedzieli nie obiecywali pełna ignorancja i tak jest na całym świecie.

  Według Dr. Nerudy ma powstać i tu pozwolę wkleić sobie cytat:

  Sara: „Rozumiem. Bez względu na to, jak wyeliminowano Ludzi 1.0 z planety, to zastąpiono ich Ludźmi 2.0, którzy posiadali aktualizacje jak: zdolność do samodzielnej reprodukcji oraz zaprogramowanie na wyższym poziomie zaawansowania. A centralnym elementem, jaki został zaprogramowany było przeświadczenie, że Anu był Bogiem, i że powróci do swojego stworzenia. Prawidłowo to zrozumiałam?”

  Dr Neruda: „Tak.”

  Sara: „Natomiast, następna aktualizacja Człowieka 2.0 rozgałęzia się jak rozwidlenie dróg. Jedna wersja Człowieka 3.0 idzie w kierunku zintegrowania się z technologią… czy też transhumanizmu. A druga wersja, 3.0 SI, to bardziej proces organiczny, w którym odpowiednie postępowanie wspiera stawanie się Człowiekiem 3.0 czy też Suwereno-Integralnością, a następnie stawanie się częścią sieci takich Suwereno-Integralności. Mam rację?”

  Dr Neruda: „Tak, generalnie prawidłowo to rozumiesz.”

  Sara: „Triada Władzy chce, aby Człowiek 3.0 poszedł drogą integracji z technologią, ponieważ organizacja ta tak została zaprogramowana… aby naśladować swojego boga, Anu. Racja?”

  Dr Neruda: „Tak.”

  Sara: „A więc ludzkość siedzi teraz jakby na rozdrożu. Po jednej stronie jest Triada Władzy zaprogramowana do rozwinięcia Człowieka 3.0, który byłby jak… jak cyborg; a pod drugiej stronie jest ludzkość z przyszłości zachęcająca nas do urzeczywistnienia Człowieka 3.0 metodami wewnętrznymi, każdy osobiście, poprzez stosowanie odpowiedniego postępowania. Brakuje mi w tym wszystkim roli Wielkiego Portalu, która pozostaje niejasna. Myślałam, że to technologia jest tym, co udowodni istnienie… niepodważalne naukowe istnienie duszy ludzkiej. Jak to ma się do siebie?”

  Dr Neruda: „Są obecnie na planecie ludzie będący projektantami nowego umysłu nieświadomego, który to scali ludzkie populacje na całej planecie, do odczuwania i wyrażania równości i jedności. Połączy on ludzkość w świadomości JA JESTEM MY JESTEŚMY, zamiast w świadomości oddzielenia. Nowy umysł nieświadomy nie będzie oparty na Hierarchii. Ten przejaw oszustwa już dobiega ku końcowi.

  „Jedną z rzeczy, które nie były nigdy wcześniej ujawnione w tych materiałach – wliczając w to cztery poprzednie wywiady ze mną – jest to, że niektóre informacje musiały być wstrzymane. Część informacji została nawet zawoalowana, aby nie wzbudzić gniewu Triady Władzy. Informacje zawarte w piątym wywiadzie ze mną, nie będą ujawnione w tym samym czasie, co cztery poprzednie wywiady.”

  Tu jest całość:
  http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=1

  Resztę za i przeciw pozostawiam do przemyślenia we własnym zakresie.

  Trochę zdrowego rozsądku, każda technologia ma swoje dwie strony medalu – bądźmy czujni…

  • BarbaraKW
   Reply

   Zapewniam, że z nikim nie rywalizuję, ponieważ nie oceniam nikogo and nie osądzam.Te nasze wymiany poglądów to po prostu dyskusje lub odpowiedzi na pytania. Pozdrawiam.

 • Krystyna
  Reply

  Pan Swierdłow z racji swego pochodzenia i z tego co przeżył jak eksperymentowali na nim zdobył dużą wiedzę na interesujące nas tematy. To dobrze, że chce się z nami dzielić tą wiedzą, ale jest małe „ale”.Tak, jak już kiedyś napisał tu Grzesiek można przekazać 100% wiedzy, w tym będzie 99% prawdy,a 1% kłamstwa.Istnieje niebezpieczeństwo, że ludzie nie wychwycą tego 1% fałszu i przyjmą to jako 100% prawdy.I to jest właśnie ta „krecia” robota.

   • Elżbieta
    Reply

    Pretensje do można mieć tylko do siebie, że to czy tamto mnie jeszcze porusza. Każdy ma własną drogę, którą wybrał sam i doświadcza tak jakie sam wysyła myśli, słowa itd.bo wszystko jest energią. Jaką wysyłasz taką przyciągasz i w jakiej wibracji, częstotliwości wibrujesz to przyciągasz. Jesteśmy stacjami nadawczo-odbiorczymi przecież i nie zapominajmy o tym aby nie wyrządzać sobie krzywdy. Krytyka to ego, i najbardziej zasila energie które rozprzestrzeniają to co nas nie chce dalej rozwijać i prowadzić do domu. Tak, niektórzy wybrali takie właśnie doświadczenia, ale dobrze jeśli wyciągną z takich lekcji właściwe wnioski. Nasza Ziemia Matka nasza potrzebuje teraz jak najwięcej pozytywnych energii, pełnych miłości, wzajemnego szacunku i pomocy bo to buduje i rozwija poprzez nasze centrum czyli serce, które generuje najwyższe energie Źródła. Dlatego każdy niech wybiera co do niego pasuje i nie wysyła innym złych emocji, energii bo to niego i tak wróci w różnej postaci, czasem nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. Miłością wszechogarniającą z naszego centrum budujemy lepszy nowy Świat tak ogólnie mówiąc. Więc życzę wszystkim częstego przebywania w tym Centrum i doświadczania samych wspaniałych chwil aby to najlepsze powstawało wciąż i wciąż…. bez końca. Życzę wszystkim serdeczności, miłości i samych wspaniałości aby to najlepsze spływało do każdego. 🙂 <3
    Wybaczajmy, oczyszczajmy siebie i przestrzenie w których się poruszamy i żyjemy, i idźmy wyżej i wyżej.

 • Krzysiek
  Reply

  Witam,dla mnie postać Pana Swerdlowa jest co najmniej podejrzana i mało wiarygodna.Pojawia się ni z gruchy ni z pietruchy mając wiedzę o wszystkim i na każdy temat.Oczywiście takim osobom towarzyszy zawsze jakiś promotor ,który zna jego życie lepiej niż sam zainteresowany (Pani Barbara W ) Tyczy się to większości osób ,które pojawiają się ostatnio w alternatywnych mediach tylko po to by nabijać sobie kasę na sprzedaży książek i innych precjozów.Czekam z niecierpliwością a do 6 miesięcy będziemy mieć nowego guru i jego promotora.Przynajmniej ja to tak odebrałem a jak wiadomo każdy odbiera indywidualnie 😉

  • GrazynaNY
   Reply

   Kochani, jak dlugo jeszcze bedziecie koncentrowac sie na innych a nie na sobie? Swoja droga jako Polka ale od dlugiego czasu mieszkajaca za granica, mysle, ze niektorych z Was kasliwe uwagi wynikaja z nierozumienia motywow dzialania ludzi z innych kultur. To czy ktos umie i robi pieniadze to jest zaleta zwiazana z jego intelektem, wiedza tudziez serwowana oferta.

   Wiedza tez jest towarem wiec dlaczego inni nie moga na tym zarabiac skoro jest to ich sposob na zycie. I na pewno nie mam tu na mysli tylko pana Swerdlowa. On nie wzial sie , tak notabene „ni z gruszki ni z pietruszki”, tylko dzieli sie swoja wiedza od dawna.

   Basia chyba juz dawno wyjasnila wszystkim, ze kocha nauke Swerdlowow i sie z nia utozsamia wiec jesli nie chce ktos jej sluchac to nie musi i nie powinien wystawiac zadnych opinii, najwyzej podziekowc bo robi to zupelnie za free albo pojsc dalej bez zbednych i przykrych komentarzy. Czy jest Swerdlowa impresario? czy nie… to jej sprawa.

   Nie lacza mnie zadne osobiste relacje z w/w postaciami natomiast wiele rzeczy, o ktorych mowia jest wartych zastosowania czy chociazby zapamietania.

   Z repektem do Was Wszystkich, prosze, wznosmy sie razem, tego potrzebuje nasza Ziemia i my jej mieszkancy.

 • anna maria
  Reply

  Wiele osób w komentarzach pisało o swym negatywnym stosunku w postrzeganiu Swerdlowa.Ja też odbieram go w negatywny sposób.Wyczuwam w nim wyniosłość ponad innych ludzi.Bardzo zdziwiło mnie przy omawianiu czakry serca iż ani razu nie padło słowo „miłość”za którą ta czakra jest odpowiedzialna,więc jeżeli Swerdlow zajmuje się rozwojem duchowym a pomija miłość która jest najważniejsza w rozwoju duchowym to jest to manipulacja,dla osiągnięcia korzyści materialnych.Pamiętam NTV z Danusią Sharma,aby Swerdlow przedstawił swoje poglądy na forum poprzez skype to trzeba było mu zapłacić.Tym bardziej ma swoje żydowskie pochodzenie a z pewnością wiele osób wie jakie zdanie w talmudzie mają o nas żydzi, może stąd ta wyniosłość.Mam takie wrażenie że w tych naukach Swerdlowów to tylko chodzi o zarabianie kasy a nie o duchowość.

   • GrazynaNY
    Reply

    Nie sadze by celem Swerdlowa bylo podnoszenie poziomu naszego uduchowienia, ja tez tego nie czuje….chodzi raczej o wzrost poziomu Swiadomosci. Dla mnie osobiscie, jest on przekaznikiem wiedzy, z ktora albo sie utozsamiam albo nie, kazdego z nas wolna wola. Najistotniejsza sprawa dla kazdego z nas jest nasz indywidualny rozwoj za czym idzie rozwoj calosci, ktora tworzymy. Wiedza jest tylko narzedziem, ktora kazdy z nas na wlasny uzytek wykorzysta.

  • BarbaraKW
   Reply

   Anno Mario, a czy malarz nie sprzedaje swoje obrazy? Czy poeta nie wydaje swoich wierszy i je sprzedaje? O czy Wy tutaj perswadujecie? Pieniądze to taka same energia jak kaida inna. Czy kompozytor nie wydaje swych utworów? Stewart i Janet utrzymują się ze swoich talentów i umiejętności. Co w tym złego? Czy praca dla kogoś to obowiązek? Nie sztuka nabijać komuś kasę, ale sztuka i odwaga prosperować dla siebie.
   Teraz moje pytanie co przemawia przez Was? Nierozwaga? Zazdrość czy naiwność?
   Wybór pozostawiam Wam. Pozdrawiam.

  • Grzesiek
   Reply

   Hubercie, musisz byc szalenie tolerancyjnym czlowiekiem, skoro nie zezwalasz innym na kreowanie zdania odmiennego od Twojego, na temat anunnackiego pieska- Swierdlowa. Odnosze wrazenie, jak bys rzucal sie tu w forum na kazdego, kto odwazy sie skrytykowac Swierdlowa.

   • Hubert
    Reply

    Wrażenie takie masz choć nie prawdziwe i tylko Twoje. Ty krytykujesz wszystkich, którzy nie zgadzają się z Tobą więc o to wraca do Ciebie Mistrzu. Nie znasz mnie, więc nie wiem skąd Twoja opinia o mnie. Widocznie jesteś wszechwiedzący i chcesz, żeby Ciebie słuchano ale podejście masz nie miłe. Kim Ty jesteś? Opowiedz na to sobie sam Czesiu.

 • Radek
  Reply

  Iluminaci celowo zniechęcają do Janet i Stewarta i ich nauk które pomagają uniknąć manipulacji i trzymanie ludzi w świadomości niewolnika … Pozdrawiam

  • Grzesiek
   Reply

   Radku, Illuminaci sa tak samo zmanipulowani i robieni w bambuko, jak Swierdlow. -Mam nadzieje, ze nie napisales tego na powaznie.

 • Hubert
  Reply

  Piter tak jak go postrzegałeś to taki sen przyszedł. Za dużo myślałeś o tym negatywnie postawiłeś go w złym obrazku więc dostałeś taki sam scenariusz, który Twój mózg wykreował Ci podczas snu.
  Jakob moim domem jest cała planeta, która jest poprzecinana granicami. A do domu powrócę, kiedy skończę naukę w tym świecie. Jakiś religijny chyba jesteś jakob. Poczytaj o Barbara Bartholic może coś załapiesz ale dopiero jak Ty doświadczysz porwania osobiście. Że nie jesteś w temacie to ja widzę krótki zwięzły bełkot nic nie znaczący dałeś ja nie wiem po co tu się wypowiadasz. Idź tam gdzie Tobie lepiej. Włączcie z powrotem TV i delektujcie się nim tam będą piękne studia, piękni ludzi jak z tapety i pięknie będą wam cisnąć kita uśmiechając się do kamery jednocześnie w umyślę śmiejąc się z was, że to oglądacie.

 • Piter
  Reply

  Parę dni temu miałem sen związany z nimi.
  Swerdlow leżał w samochodzie i podłączony miał kabel z tyłu głowy. Tak jak w matrixie mniej więcej. Relaksował się, a obok niego siedziała żona. Wszystko widziałem z perspektywy trzeciej osoby. Tak jakby to był film. Następnie zobaczyłem jakiegoś mężczyznę w tajemniczym pomieszczeniu, który również leżał, a jacyś chyba naukowcy podczepiali mu ten kabel do głowy. W momencie podłączenia Swerdlow przejął nad nim kontrolę tzn. zobaczyłem ekran jakiegoś komputera i był tam wykres. Kiedy Swerdlow zrobił jeden oddech to ten mężczyzna, którego podłączali, również robił jeden oddech. Tak jakby przejął całe jego ciało i wszystkie czynności życiowe. Najgorsze, że w momencie podłączenia kabla temu mężczyźnie to ja poczułem kołatanie serca, tak jakbym to ja był tym facetem, a przecież widziałem to z lotu ptaka wszystko.
  Może to tylko głupi sen, ale ze wszystkich filmów o duchowości to Swerdlow miał na mnie największy wpływ. Nie podoba mi się ten gościu.

  • Grzesiek
   Reply

   Piter, witam na drodze do przebudzenia. Cieszy mnie ze rozpoczales rozmowe z dusza i pozwalasz pomagac jej sobie. Analizuj te sny logicznie, bo sa wylacznie symbolami. Dusza komunikuje z Toba poprzez symboliczne obrazy i chce pomoc Ci w dostrajaniu sie do wzrastajacych czestotliwosci Ziemi i w rozpoznawaniu trzymajacych Ciebie w niskich czestotliwosciach manipulacji.

   Tych obrazow we snie bedziesz mial coraz wiecej. Czesto wiadomosci przychodza w czasie dnia, podczas myslenia. Rozmyslaj duzo i cwicz logike.
   Swerdlow jest zaprogramowanym medium, podlaczonym pod ludzi poprzez media (ksiazki, internet, wyklady). Ludzie czuja do niego zaufanie, bo wiele przeszedl i mial spieprzone dziecinstwo. W jego nie majace znaczenia prawdy, wmanipulowywane sa male, ale strategicznie wazne, podprogowe klamstewka.

   Grzesiek

   • Piter
    Reply

    heh tak jak mówiłeś Grzesiek dzisiaj znowu miałem sen o kontrolowaniu. Nie było tam Swerdlowów, ale pojawił się po obejrzeniu ich wykładu. Tym razem czynnikiem kontrolującym był jakiś film z komputera. Totalna abstrakcja, ale to co widziałem mnie przeraziło 100 razy bardziej niż ten sen, gdzie Swerdlow pojawił się osobiście.
    Chora incepcja. Nie ma nic gorszego niż sny we śnie :/

    • oti
     Reply

     Piter obawiam się, że niestety Twoja oodświadomość może słusznie Cię przestrzegać przed totalnym zaufaniem Swerdlowowi- podzìękuj swojej podświadomości, ktöra jest czujna 🙂 i koniecznie obejrzyj ten film: https://m.youtube.com/watch?v=bGGLNbSn0Ao
     Film jest jak dla mnie wiarygodny i odkrywa „ciemną stronę nauki Swerdlowa”- Swerdlow to taki wilk w owczej skórze. WYNIKA,ŻE GRZESIEK JAKO JEDYNY TUTAJ JAKO PIERWSZY WYCZUŁ, O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI ZE SWEDLOWEM-jest jeszcze Piter ze swoimi snami, kilka osób, które źle odbierają Swedlowa no i teraz ja oraz Chris Lasala z zalinkowanevo filmiku. MYŚLĒ, ŻE GRZEŚKOWI WYPADA W TYM MIEJSCU PODZIĒKOWAĆ, ZAMIAST NA NIEGO NAJEŻDŻAĆ, a że słowa Grześka są czasamo ostre i sarkastyczne, moim zdaniem tym lepiej, bo są jak kubeł zimnej wody 🙂 🙂 🙂

     • danuta

      Co mnie zastanawia :
      Swerdlow mow otwarcie, w jakich amerykanskich TAJNYCH programach bral udzial,jak byl manipulowany ,, przymuszany, zniewalany itd.
      Mowi o tym, czemu te manipulacje maja sluzyc.
      I oto udalo mu sie z tego piekla uciec, uwolnic.
      Teraz swoimi wykladami chce nas ustrzec i nauczyc, jak mamy sie bronic.
      I to za przyzwoleniem amerykanskich tajnych sluzb !!!! Przeciez to byly i sa tajne programy o ktorych nikomu mowic nie wolno. Osoby ktore mialy stycznosc z kosmitami, odwazaja sie dopiero o tym mowic na lozu smierci !!! Wiemy, co dzieje sie z tymi, co lamia to „prawo”.
      A Swerdlow oficjalnie jezdzi po calej europie i informuje o wszystkim , a jeszcze daje porady, jak sie przed tym bronic !!
      Jest dla tajnych sluzb amerykanskich NIEWIDZIALNY, NIESLYSZALNY , NIENAMIERZALNY ??? Albo moze robi za ich przyzwoleniem lub tez na ich zlecenie ?
      Albo tez jego opowiastki to jedna wielka bajka, ale sluza mu do robienia niezlej kasy.
      Zna podobno wiele jezykow , ale we Francji, Niemczech, Wloszech produkowal sie z tlumaczami .
      to daje duzo do myslenia, moze mi to kto wytlumaczy ?? Alex ?

 • Jakob
  Reply

  Spotkanie z Leszkiem w Willi Marysin : Nie miałem się gdzie do tego odnieść, więc robię to tu . Z góry przepraszam za off-top.
  Zastanawia mnie fakt , że takie spotkanie jest organizowane w takim miejscu. Przecież wystarczy tylko przeczytać historię tego miejsca i już człowieka zniechęca ,żeby tam pojechać. Nie rozumiem , czemu jest to tak organizowane.

  • Alex
   Reply

   O to właśnie chodzi. Trzeba oczyszczać świat. Ta historia to już historia. Już dawno to oczyściliśmy. Myślisz, ze teraz ktoś o tym napisze? Ludzie zazwyczaj wolą puste sensacje.

 • Jakob
  Reply

  Czytając Was tu , widzę tylko ego i programy , które manipulują Wami pięknie . Życzę jednak „powrotu do domu” 🙂

 • Hubert
  Reply

  Anton Parks, James Bartley i Barbara Bartholic są tu ich wypowiedzi na temat porwań ich samych jak ich znajomych a także o HYBRYDACH. A także ich wiedzy. Bardzo ciekawy artykuł do przeanalizowania. Są tu też wzmianki o Credo Mutwa i o obcych. DOG=GOD dobre to było Basiu 😉 haah Remi kiedyś tam obliczałem z numerologi kabalistycznej i innych a tak ogólnie to ja się na tym nie znam ale jakoś tak mi wyszło 🙂 Powiem, że co do tych porwań jakby te osoby znały techniki ochronne Stewarta może bardziej by się uchroniły od tych ataków. Także HYBRYDY są już na każdym szczeblu w społeczeństwie tu wypowiedź Barbary Bartholic o tym do czego się przygotowują Reptylianie, że do przejęcia kontroli nad całą planetą o tym samym mówi Stewart a także David Icke czy George Kavassilas. To co było za WTC to był jakby mały sprawdzian a teraz już będzie przygotowane wydarzenie globalne. Kiedyś to my zaprowadzimy porządek i ład na tej planecie i w tym wszechświecie i będziemy ratować naszych braci i kuzynów na których są prowadzone eksperymenty genetyczne.

  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/category/reptylie/

 • Radek
  Reply

  Czy te porzucone starożytne tunele mogą służyć jako miejsca do rytuałów z udziałem Gadów ? Gady nadal żyją pod Ziemią… Pozdrawiam

  • Grzesiek
   Reply

   Grażynko, skoro odbierasz mnie negatywnie, PROGRAM działa poprawnie. Pogratulować Twoim panom.
   Ja odbieram Ciebie pozytywnie- w tym sensie, że rozbawiasz mnie.
   Dajesz mi szczescie- w sensie, ze mogę poćwiczyć przeponę, czytając Twoje teksty.

 • radek
  Reply

  Dzisiaj był film Disneya Atlantyda który mówił w ukrytym przekazie o mocy kryształów bardzo lubiłem oglądać ten film w dzieciństwie i potem interesowałem się tematem i nadal czytam o niej i zaginionych kontynentach http://ciekawe.onet.pl/wokolnas/pod-europa-znajduje-sie-podziemny-swiat-zagadkowyc,1,5642766,artykul.html Czy te tunele zostały porzucone przez Gady jak jest teraz ? Bo mam przeczucie że te dziwne hałasy o których pisano to budowa nowych baz i tuneli Pozdrawiam

  • BarbaraKW
   Reply

   Kryształy zabierają energię. Kryształowe czaszki to urządzenie Obcych do komunikowania się. Trzeba mięć dobre pomiary żeby regulować kryształami i wiedzieć na pewno ile i w jakim stopniu może (jeżeli w ogóle) pobrana ta energia z człowieka.
   Mąż kiedyś kolekcjonował kryształy, bo były modne. Teraz pozamykałam je w kredensie za szybą, żeby nie miały wpływu na moją aurę.
   Dużo jest wyolbrzymiania na temat kryształów i to celowo. W gruncie rzeczy są szkodliwe.

   • Grzesiek
    Reply

    KRYSZTALY: Basiu, rownie dobrze mozna by powiedziec, ze tranzystory sa szkodliwe 😉 Wszystko zalezy od tego, do jakich celow sie je zastosuje; -Czy w urzadzeniach dzialajacych dla ludzi, czy przeciw nim. To takie bajki, jak z radioaktywnoscia, a gdyby nie ona, rozlecieli bysmy sie w pyl.
    Jak cos Basiu od siebie puscisz, to ani komentowac sie tego nie chce. Zostan lepiej przy rzeczach, na ktorych sie znasz. Na czym sie znasz, nie mam pojecia, ale nie wykluczone ze cos takiego istnieje.

    • GrazynaNY
     Reply

     Pokora jest oznaką siły oraz dojrzałości, a wyniosłość i zarozumialstwo wskazują na niedoskonałość oraz słabość ducha. Najdoskonalszymi są ludzie, którzy potrafią być serdeczni i naturalni wobec innych. Odwrotnie jest w przypadku tych, którzy są zbyt dumni by kształtować ciepłe relacje. Są oni postrzegani, jako zwyczajny przykład ułomności. Pokora czyni ludzi prawdziwymi istotami ludzkimi. Jednym z przejawów pokory jest fakt, że ludzi ci nie zmieniają się, kiedy uda się im zdobyć rangę i poważanie, wiedzę i sławę, lub też cokolwiek innego, czym można by ich publicznie wyróżnić. Jeśli jakakolwiek z tych okoliczności wpływa na ich idee, postawy i zachowanie, to nie można już dłużej mówić o nich, że osiągnęli oni poziom prawdziwego człowieczeństwa czy też prawdziwej pokory.

     Wchodząc w interakcję z innymi ludźmi, jako miarę zawsze przyjmuj to, co uważasz za przyjemne lub nieprzyjemne. Życz innym tego, czego życzyłbyś sobie i nie zapominaj, że cokolwiek sprawia przykrość tobie, sprawia również przykrość innym. Jeśli będziesz postępował w taki sposób, będziesz chroniony przed niewłaściwym zachowaniem oraz nie będziesz krzywdził innych.

     Dojrzałość i perfekcja duszy oznacza, że powinieneś być sprawiedliwy w traktowaniu innych, a zwłaszcza tych, którzy byli niesprawiedliwi wobec ciebie. Na ich złe uczynki odpowiadaj dobrocią. Nie zaprzestawaj czynienia dobra wobec tych, którzy cie zranili. Traktuj ich z szacunkiem i życzliwością, gdyż krzywdzenie ludzi jest okrucieństwem. Odpłacenie złem za zło sugeruje deficyt osobowościowy, za to odwrotnie jest z szacunkiem.

     • Grzesiek

      Grażynko, POKORA i inne wymienione przez Ciebie stany, są jedynie NARZEDZIAMI. Dlatego np. POKORA czasem może być (jak piszesz) oznaka dojrzałości, czasem jednak oznaką tchórzostwa, czasem niedorozwoju fizycznego/ umysłowego/ duchowego, czasem oznaką przebiegłości itd. Jeśli np. pies okazuje pokorę, czasem robi to, by podstępnie wydębić od swego pana kawałek kiełbasy, którą pan właśnie kładzie sobie na chleb. Czasem pies okazuje pokorę ze strachu, żeby nie oberwać batem od rozwścieczonego pana.
      Przykładów może być bardzo wiele, ale umysł prymitywnego bio-robota, serwuje mu tylko jeden.

      Człowiek potrafiący logicznie myśleć, nie wysnuje tego rodzaju wniosków i nie ustanowi takich reguł, jak zrobiłaś to Ty, w Twoim tekście. To bardzo PRYMITYWNE, napisać: POKORA, równa się: SILA/ DOJRZALOSC. ZAROZUMIALSTWO, równa się: SLABOSC DUCHA.

      Ja napisze: PRYMITYWIZM, równa się: BIOLOGICZNY SMIETNIK/ POJEMNIK NA DUSZE.
      ZDOLNOSC LOGIKI, równa się: ROZUMNA, WARTOSCIOWA ISTOTA.

      Grzesiek

     • GrazynaNY

      Grzesiu nie znize sie ponownie do twego poziomu by wysylac kolejna riposte……a pzry tym obnizac swoje wibracje…..Stwierdze jedynie, ze jestes niezwykle negatywna postacia (tak cie odbieram) i daleki jestes od sciezki prowadzacej do szczescia.

 • Radek
  Reply

  Stewart i Janet pokazują możliwości ludzi o których nawet nie wiedzą… zwykły człowiek niestety myśli jak przetrwać i nie może wpływać na zmianę otaczającej rzeczywistości jeśli ona jest zła …

  • Grzesiek
   Reply

   Basiu, tak, akurat! -Swierdlow jako „Wielki umysł boski” 😉 Chyba raczej jako kolejna, religijna manipulacja. Chazar- Swerdlow jest już dla Was religią. Modlisz się do niego co dzień, okręcając się od stóp do głów jakimś kolorowym badziewiem i spłukując się tak zwanym „brązem”. -Ani nie chcę wiedzieć, czym to „brązowe” jest. (Wszelkiego rodzaju rytuały rodzą w mej podświadomości nieprzyjemny zapach.)

  • BarbaraKW
   Reply

   Obecni WingMakers przejęte jest przez Rządy – New Age. Oryginalna wersja została przechwycona. To nie Ci sami.

   • Urszula J
    Reply

    Basieńko, mnie nie chodzi o samych WingMakers, ale o temat zniewolenia i jak to sprytnie zostało zrobione. Może to nie do końca jest tak, jak to opisane, ale dla mnie ma to sens. Do zobaczenia na Skypie,papa

 • Hubert
  Reply

  Świetny wywiad i to jak System Czakr – „technologia biologiczna” jest połączona z piramidami.
  Znowu kawał dobrej zgranej współpracy 🙂
  A jak jest tak, że łatwiej mi jest wizualizować w sumie wtedy, kiedy i to jest dla mnie najprościej gdy mam otwarte oczy ale wtedy wzmacnia się postrzeganie. Ale w medytacji bardziej się skupiamy i mnie rzeczy nas rozprasza, gdy okręcamy kolory. System Czakr – jest to biologiczna technologia. To tak ja na początku widziałem w sumie trzy te T-Bary i ciężko było mi się skupić, który jest właściwy dla mnie, więc łatwiej było wywizualizować kółko z centrum w kolorze błękitnym królewskim. Łatwiejsze to było a potem to już moje własne doświadczenia. Jak ja se poczytałem co oznacza imię Hubert to nieźle jeszcze data 19.09.1989. o godz. ok. 9:00 daje tak czy siak nr. 1 😛 :”Drzewo Życia” – Bodhi 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>