W Polsce rządzi Bezprawie i Niesprawiedliwość – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
7.29K
Views
   

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 7290

33 komentarze

 • julia6
  Reply

  Do Pana JPC i Bogdana, szanowni panowie ja rozumie że JPC to Żyd działający na szkodę Polski a Bogdan to osoba mało inteligentna takich jest tutaj nie wielu i dobrze.
  Dziś mamy jedynego prawdziwego Polaka Prezydenta II R.P , Jana Potockiego który walczy o Polskę i Naród Polski tyle co Pan Potocki ujawnił to żaden inny polityk Polski nigdy nawet słowem nie powiedział.
  Potocki dąży do odebrania władzy Żydom i zaprowadzenia normalności w Polsce i Europie rzeczywiście to On jest tym człowiekiem która dziś zagraża obecnemu układowi PIS – Izrael i całkowitej likwidacji Polski, Pan A. Duda na potęgę sprowadza do Polski Żydów i ich organizacje które zaczynają likwidować nasz Kraj to jest ewidentne są osoby którym jest to na rękę ale jak widać większa część społeczeństwa dzięki licznym wywiadom Pana Potockiego dociera do umysłów i zaczynają się jednoczyć na reszcie .
  Prezydent II R.P J.Z. Potocki jest orędownikiem Narodu Polski widać to na różnych portalach internetowych i właśnie dzięki temu możemy zacząć walczyć o odzyskanie naszej Ojczyzny Polski, Prezydent II R.P J.Potocki wypowiedział wojnę układom partyjnym dotyczących Magdalenki oraz okrągłego stołu gdzie nigdy nie było ani jednego Polaka byli sami komuniści i żydokomuna dowody na zdjęciach tam zaczęto likwidację Majątku Narodowego i Polski to właśnie nie kto inny jak Pan Potocki zaczął jasno mówić w tych wywiadach bo miał odwagę i nie bał się tych zdrajców antypolskich dziś jest on Bohaterem Narodu Polski. Wiemy że najbliższe wybory Samorządowe wygra ugrupowanie Potockiego a będą tam sami Polacy o jednym nazwisku. Niech Żyje Prezydent II R.P Jan Zbigniew Potocki.

 • JPC
  Reply

  Pan Potocki powinien wypowiadać się na innym tle. Z jednej strony za nim miniaturka flagi polskiej, z drugiej butelki i reklama Jim Bima. To żenujące.

 • roman
  Reply

  SZANOWNI PAŃSTWO, PAN PREZYDENT II R.P JAN POTOCKI JEST BEZ WĄTPLIWOŚCI OSOBĄ BARDZO WAŻNĄ W POLITYCE POLSKI. POZWOLIŁEM SOBIE SPRAWDZIĆ CO DO DEKRETU PREZYDENTA MOŚCICKIEGO Z 1939 r, BYŁEM W SZOKU ISTOTNIE PREZYDENT POTOCKI MA RACJĘ DEKRET PREZYDENTA MOŚCICKIEGO OBOWIĄZUJE PO DZIEŃ DZISIEJSZY PONIEWAŻ POLSKA JEST NADAL POD OKUPACJĄ KOMUNISTYCZNĄ Z UWAGI NA KONSTYTUCJĘ KWAŚNIEWSKIEGO A TO ZNACZY ŻE WSZYSTKIE USTAWY ,ROZPORZĄDZENIA WYROKI SĄ NIE WAŻNE TAK JAK I WSZYSTKIE RZĄDY W POLSCE, DLACZEGO? O TUŻ JESTEŚMY NADAL W STANIE WOJNY Z NIEMCAMI I ROSJĄ DEKRET MÓWI JEDNO ZNACZNIE POLSKA NIE MA KONSTYTUCJI DEMOKRATYCZNEJ.PAN PREZYDENT ZACZĄŁ MÓWIĆ BARDZO KONKRETNIE I RZECZOWO. W 1997 r, REFERENDUM ZOSTAŁO SFAŁSZOWANE CO NIE ULEGA ŻADNEJ DYSKUSJI A TO OZNACZA ŻE NIE MAMY RZĄDU A TYLKO OSZUSTÓW PRAWDA BYŁA TAJONA DOPIERO PAN POTOCKI POWIEDZIAŁ PRAWDZIWĄ PRAWDĘ TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI ŻE TAK SIĘ MOGŁO STAĆ.POLSKĄ RZĄDZĄ ŻYDZI CAŁY RZĄD DĄŻY DO SPACYFIKOWANIA NARODU POLSKIEGO TO CO ROBIĄ TO JEST ZDRADA POLSKI I NARODU PRAWDĄ JEST ŻE MAJĄ PODWÓJNE NAZWISKA O CZYM POLACY NIE WIEDZIELI PO – PSL ZŁODZIEJAMI ALE OBECNI SĄ JESZCZE GORSI BO NASZĄ POLSKĘ SPRZEDALI MAM NADZIEJE ŻE PAN PREZYDENT POTOCKI W NASTĘPNYM WYWIADZIE ZACZNIE MÓWIĆ WIĘCEJ O TYM CO SIĘ DZIEJE. KONEKSJE PANA PREZYDENTA POTOCKIEGO SĄ POTĘŻNE NA CAŁYM ŚWIECIE ZWŁASZCZA TERAZ KIEDY PREZYDENT USA POKAZAŁ MELKER GDZIE JEST JEJ MIEJSCE BYŁA TO PORAŻKA I LEKCJA POKORY TUTAJ PAN POTOCKI MA SOJUSZNIKA MYŚLĘ ŻE POLACY JUŻ ZROZUMIELI CO TO JEST PIS POPIERAJMY PREZYDENTA POTOCKIEGO A TE OBECNE PARTIE NALEŻYDYSKRYMINOWAĆ BO SĄTO WROGOWIE POLSKI.

 • julia6
  Reply

  Pan Prezydent istotnie nie jest u sterów ale ma Naród Polski który dzięki Panu Potockiemu dowiedział się jak nas Żydzi oszukiwali utajniali prawdę i rabowali Polski Majątek Narodowy. Sledze na feccboku co pisze Prezydent i muszę powiedzieć że ma wielką odwagę pisać i udowadniać że wszystkie Rządy to przestępcy i zbrodniarze to że Pan Potocki odwołał się do kwietniowej Konstytucji że dla zdrajców wyrok jest tylko jeden kara śmierci , to że Prezydent II R.P Pan Mościcki wydał dekret w 1939 r.o nie ważności rządów komunistycznych nie ważności Dekretów Ustaw Rozporządzeń i Wyroków do czasu zawarcia Pokoju z okupantem Niemieckim oraz z Rosją a pokój nigdy nie został zawarty a więc Dekret Prezydenta Mościckiego jest aktualny a obecny okupant działa na nie korzyść Państwa Polskiego jest zdrajcą działającym na korzyść Izraela dowodów jest bardzo dużo. Prezydent Ł.Kaczyński przywrócił święto Chanuka w Polskim Sejmie oraz uznał Lożę Masońską Prezydent Mościcki zniósł to święto oraz Lożę Masońską bo uznał ją za szkodliwą dla Polski L. Kaczyński nie jest i nie będzie uznany za bohatera a tylko za Zdrajcę i Żyda z Odessy Pan Prezydent Potocki co raz więcej wyjawia tajemnic bardzo ważnych dla Polski jak i Narodu tym samym zasługuje na wielkie uznanie w Narodzie Polskim i jest prawdziwym Bohaterem Narodowym do Historii Państwa Polskiego już teraz zapisał się jak żaden inny polityk Polski. Rząd i boi się Pana Prezydenta Potockiego aby nie wydał stosownych Dekretów a do których ma pełne prawo bo Polska jest nadal okupowana,ja jako kobieta a nas jest więcej będziemy stać murem za naszym Bohaterem Narodowym Panie Prezydencie prosimy o wydanie Dekretu i poinformowaniu całego Świata o zdymisjonowaniu obecnego rządu okupacyjnego nasze Państwo Polskę. Ma Pan olbrzymią wiedzę i osobiście uważam że wie Pan znacznie więcej i należy to wszystko ujawnić domyślam się że Pan nie chce a by w Polsce powstał drugi Majdan ale jest to nieuniknione pis dobrowolnie władzy nie odda.

 • Polak
  Reply

  Dużo jest uczciwych Polaków i nic z tego nie wynika .Dlaczego na przykład Pan Potocki posiadający wiedzę i chęć zrobienia dla Polski czegos dobrego nie jest u steru

 • julia6
  Reply

  Prezydent Potocki powinien teraz zacząć organizować Manifestacje w Warszawie i żądać nowych Wyborów do Parlamentu oraz prezydenckich które były nie legalne. Dlaczego o tym piszę o tuż po publikacjach jak i ostatnim wywiadzie wspólnie ze znajomymi prawnikami zapoznaliśmy się z całym zagadnieniem obu Konstytucji a zwłaszcza konstytucją z 1935 r, Pan Prezydent Potocki powiedział o wyroku Sądu Najwyższego z 2015 r,po sygnaturze dotarliśmy do tegoż wyroku i okazało się że sądy w oparciu o Konstytucję kwietniową wydają wyroki po za tym w 1998 r, Uchwałą Senatu ta Konstytucja została został uznana za legalną i aktualną w Polsce. A zatem należy ją stosować Pan Prezydent Potocki jest jej Strażnikiem a więc ma prawo wydawać Dekrety i powinien z tego legalnie korzystać co więcej w 1939 r, Prezydent Polski wydał Dekret mówiący o unieważnieniu wszystkich Ustaw Dekretów Wyroków jak i rozporządzeń w Polsce przed zawarciem Pokoju i są nie ważne Rządy komunistyczne są okupantami Polski i tak jest właśnie dziś konkluzja, Zgodnie z obowiązującą Konstytucją z 23 kwietnia 1935 r, a nie legalną z 1997 r ,a której Naród Polski nie poparł w Referendum ona nie ma prawa istnieć. Prezydent Potocki powinien natychmiast wydać dekret o rozwiązaniu Parlamentu zdymisjonowanie Rządu oraz Prezydenta i ogłosić kolejne wybory na podstawie Konstytucji z 23 kwietnia 1935 r, a do czasu wyborów władzę winien przejąć Konstytucyjny Prezydent Potocki człowiek ten jest bohaterem Narodu Polski za to że dąży do wielkiej silnej Polski nikt z dotychczasowych przywódców nic nie zrobił dla Polski . Prezydent Potocki jest legalnym Prezydentem wszystkich zjednoczonych POLAKÓW . Panie Prezydencie Naród Polski prosi Pana o zaprowadzenie ładu i odbudowanie Państwa Polskiego aby było silne i bogate wykorzystując położenie geograficzne Polski z godnie z tym co Pan powiedział w wywiadzie prosimy zacząć działać Naród Polski dostrzegł prawdy jaką pan przedstawiał .

 • polach
  Reply

  Dziękuje za wywiad – 100% racji! cała prawda ale czas się pasożytów kończy:) Naród Polski powoli się budzi:) Sława!

 • Szmaragd
  Reply

  Zgadza sie polaków sie okrada, jesteśmy zmęczeni. Banki które wykańczają naszych przedsiębiorców i ludzi fizycznych , kto to widział żeby lichwiarskie oprocentowania były takie samo wysokie jak kapitał główny. Umowy tak skonstruowane jak konstytucja Kwaśniewskiego , każdy interpretuje jak okraść. Powinno się wszystkich polaków oddłużyć i to już. Kto to widział żeby ludzie musieli brać kredyty żeby sie leczyć. Tym co powodzi sie teraz trochę lepiej , niech się zastanowią jak długo i kogo za 10 lat będą mieć za sąsiada , bo może nie być już polaków. Dziękuję za ciekawy i mądry wywiad, oby to znowu nie były mrzonki .

 • julia6
  Reply

  Pan Potocki nie jest V- kolumną ani nie popiera PIS ,PO,PSL CZY KUKIZ 15 ,Pan Potocki tworzy Partię składającą się tylko z rdzennych Polaków i na pewno nie będzie w niej osób o podwójnym nazwisku jasno o tym mówi jak i w wywiadach to podkreśla .jeżeli chodzi o Przemysł Polski to jego w ogóle nie istnieje został rozdany za łapówy i układy Reperacje Wojenne są jedyną szansą na odbudowę naszego Przemysłu bo to się nam należy żaden Rząd w Polsce nigdy nic nie powiedział o Reperacjach jak i o zwrocie Majątku Polski wywiezionego w 1939 r,jedyną osobą w Polsce co miała odwagę to powiedzieć jest Legalny Prezydent II R.P Pan Jan Zbigniew Potocki i to on dał nadzieje że istotnie możemy to pozyskać.J.Kaczyński powiedział jasno że nie będzie żądał Reperacji od Niemiec podobnie skwitował FRANKOWICZÓW że Rząd nie dołoży ręki i nie pomoże bo Banki mogły by utracić płynność pytam się jakie Banki Polskie nie zagraniczne które wywiozły pieniądze z Polski do swoich Państw dla czego o tym nie mówił w kampanii wyborczej na Prezydenta oszukał Polaków zwykły OSZUST tak samo DUDA okradł FRANKOWICZÓW a dziś smieje się razem z Kaczyńskim ten ANTYPOLSKI RZĄD działa nie legalnie należy im odebrać władzę bo nas za chwilę nie będzie ich polityka do tego zmierza jedynym obrońcą jest Pan Potocki który może zrobić bardzo dużo i należy go w pełni popierać piszecie dajmy jeszcze jedną szansę PIS – owi nie nie damy mieli już ją dwukrotnie i co zrobili dobrego chyba tylko to że nas ośmieszają przed całym Światem my już podziękowaliśmy tej ANTYPOLSKIEJ PARTII muszą być ponowne Wybory do Parlamentu oraz na Prezydenta.

 • julia6
  Reply

  Tak Pan Kaczyński jest Żydem wywodzącym się z Odessy,wystarczy wpisać pochodzenie Kaczyńskich i wyskoczą informacje kim oni są. Pan Potocki apeluje do Polaków i do ich rozwagi aby zmienić kierunek polityki na korzystny dla Polski a nie dla Narodu Wybranego, pan prezydent domaga się zapłaty za Reperacje Wojenne które się Polsce należą oraz przywrócenia Konstytucji z 23 kwietnia 1935 r.

  • Andrzej Gałęski
   Reply

   Andrzej.
   Powiedzmy, że się z niektórymi tezami zgodzę, ale:
   – Gdzie Pan Potocki ma zorganizowaną partię aby wygrać i z oszustami z PO jak i z PIS?
   – Czy może popiera KOD-owców?
   – Wg mnie to jest V-ta kolumna KOD-erastów przebranych w patriotyczne piórka aby zupełnie zamieszać na scenie politycznej (tak jak Kukiz 15 – w rzeczywistości układa się z PO i Tuskiem, tylko po to, aby osłabić PIS – Niech nie jątrzy i nie podburza, lecz niech buduje partię polskich patriotów i jak będą wybory niech wygra je tak jak PIS i wtedy niech to wprowadzi (reperacje wojenne od Niemiec, obniżenie podatków, polski przemysł…. itd.
   Na razie dajmy szanse PIS – jeśli nie wywiążą się z obietnic wyborczych – dajmy szansę partii Potockiego (nawet nie wiem jaką ma nazwę?, ilu ma ludzi w parlamencie? („0″…?) Jakie ma struktury w terenie? Jaki ma konkretny program gospodarczy…? (lepszy od Morawieckiego?)

   • Łukasz Phoero
    Reply

    Nie może zrobić partii, bo by uznał wyższość IIIRP… Nie może być żadnych wyborów, bo on już został wybrany…

 • Pietrek
  Reply

  Zauważyłem, że większość komentujących tutaj osób ponoszą zbytnio emocje w związku z tematami poruszanymi przez pana hrabiego Potockiego. Ja wiem, że każdy z nas chciałby jak najlepiej dla naszego kraju, ale czy jego słowa nie brzmią dla Państwa dokładnie tak samo jak mowa trawa każdego innego polityka ? Moim zdaniem generalnie kolejne wywiady już nic nowego nie wnoszą, pan hrabia zaczyna po prostu powtarzać się. Nie słyszę żadnych konkretów co do potencjalnych dalszych kroków. „Nie pozwolę na to…” lub na tamto, ale niby jak na to nie pozwoli ? Co może pan hrabia Potocki w obecnej sytuacji ? Chyba tylko apelować do obecnie rządzących (Ci oczywiście będą mieć to gdzieś). Mam nadzieję, że się mylę, ale dla mnie to tylko ładnie wypowiadane słowa, które poruszają ludzkie serca i na tym koniec.

 • dzik
  Reply

  Brawo panie Zbigniewie za odwag obudził się pan z iluzji i nazywa pan rzeczy po imieniu, wskazuje odpowiedzialnych za stan rzecze, pozostaje teraz tylko przejść od słów do czynów…
  dzięki Alex to twoja zasługa 😉

 • julia6
  Reply

  Do Pana ALEXA myślę że powinien Pan znacznie częściej prowadzić tego typu rozmowy z Panem Prezydentem są one wielce pouczające naszych młodych obywateli. Pan Potocki ma olbrzymią wiedzę o tym co się dzieje w Polsce i jak jesteśmy zdradzani przez PIS teraz dopiero oczy się otworzyły Narodowi co ta banda Żydowska chce zrobić z Polską. Takie wywiady powinny być co miesiąc a Pan Prezydent powinien powinien już zacząć organizować marsze przed Sejm Pałac Prezydenta ,URM i oczywiście Nowogrodzka oraz przed domem Kaczyńskiego. My Polacy widzimy że jednak Prezydent II R.P Jan Potocki i tylko on może wyzwolić Polskę z pod okupacji Żydów która trwa od 1945 r. do obecnej chwili. Mam prośbę do Pana za co przepraszam z góry proszę aby Pan chociaż w części zmienił swój ubiór przepraszam ale te wywiady są wspaniałe i to co Pan robi proszę mi wybaczyć że zwracam Panu uwagę Pan Prezydent Potocki jest ubrany zawsze elegancko domyślam się że ma osobę która go tak wspaniale ubiera a to jest wizerunek danej osoby przepraszam, proszę o więcej tego typu wywiadów są one najlepsze jakie tylko mogą być .

 • roman
  Reply

  Pan Prezydent II R.P ma niesamowitą odwagę ujawniać prawdę jakie Polska ma Rządy i kto nami rządzi, dziś widać że byliśmy okłamywani a elity Rządowe robiły to co chciały a nas polaków wykorzystywano jak bydło bo tak mówią Żydzi do głosowania i płacenia podatków a rasa wybrańców będzie Polakami rządziła. Bóg nam zesłał wielkiego człowieka który rozszyfrował zamiary likwidacji Polski po przez gigantyczne zadłużenia naszej Ojczyzny co skutecznie czyni obecny Rząd Ministrowie którzy są żydami a jest ich 90 % a może i więcej to samo w Urzędach Polak nie może niczego załatwić bo wszystko jest na nie widziałem u Prezydent Warszawy a do której chciałem się dostać na rozmowę nie dopuszczono mnie z moją mamą, natomiast tabuny Żydów wchodziło i wychodziło z jej gabinetu ale nas nie poproszono na spotkanie umówione czekaliśmy 8 miesięcy i odeszliśmy z kwitkiem. Pan Potocki ma słuszność żądać to co nam Polakom prawnie się należy Prezydent II R.P JAN Potocki ma wielką charyzmę a zwłaszcza ODWAGĘ mówić prawdę jakiej nikt w Polsce jeszcze nigdy nie powiedział tego co mówi Pan Prezydent .Zastanawia mnie jedno czy Pan Potocki wyda Dekret i zatrzyma ten bestialski rabunek Polski,bardzo dokładnie czytam to co pisze na facebooku i ma 100 % racje że wszystkie Rządy są nie LEGALNE Konstytucja z 1997 r,jest całkowicie nie ważna ale ją się stosuje bo nikt nie może być u karany za sprzedawanie i rozkradanie majątku Polski Pan A.LEPPER miał racje dlatego został zamordowany jak i inni POLSCY politycy.Obecny Rząd doskonale sobie zdaje sprawę że Pan Potocki jest olbrzymim zagrożeniem dla tego Rządu nie Polskiego jak i dla elit które walczą o władzę zapominając o Narodzie Polski,my Polacy dziś musimy stanąć za naszym Polskim Prezydentem murem a tego uzurpatora Dudę przegonić z Pałacu on nie jest Prezydentem już Polski tylko IZRAELA tak wygląda prawda ci którzy będą pisać negatywnie to są śmierdzące Żydzi i komuniści. Panie Prezydencie Potocki proszę przejąć władzę ,rozwiązać Sejm,Senat i zdymisjonować nie legalny Rząd i rozpisać nowe wybory do Parlamentu oraz na Urząd Prezydenta a tym czasem na podstawie aktualnej Konstytucji z 23 kwietnia 1935 r. przejąć władzę to może Pan zrobić z godnie z prawem i konstytucją.Pan R.Kaczorowski był nie KONSTYTUCYJNYM Prezydentem został wybrany z grupy BERGU nigdy nie został uznany jako legalny Prezydent dopiero L.Wałęsa go uznał bo tak mu doradził L.KACZYŃSKI a przecież to J.N.Sokolnicki był pierwszy który chciał INSYGNIA ORAZ WŁADZĘ przekazać Wałęsie ale jeżeli złoży przysięgę na Konstytucję z 1935 r. wówczas doradcy L.Wałęsy a byli to Żydzi wybrali R.Kaczorowskiego bo nim można było sterować ,J.Kaczyński ciągnie nas do dołu dowód Pani Senator Anders została nominację i siedzi w URM jest Żydówką pisze raporty dla MOSADU tak jak jej Ojciec zdradził Polskę oto dobra zmiana nazywa się LIKWIDATOR POLSKI.

 • Marcjan
  Reply

  Alex dobra robota! Dobrze, że robisz te programy z Prezydentem Potockim. Pan Prezydent prawdę mówi i widać troskę o nasz kraj. Dziś naprawdę mocne argumenty zaprezentował. Trzeba to nagłaśniać i rozpowszechniać. Proszę o kolejne nagrania z Panem Prezydentem Potockim.

 • Maria Kompanowski
  Reply

  Pochylam Glowe przed obydwoma Panami. Ogromny Szacunek. Dziekuje za otwartosc i prawde.

 • roman
  Reply

  Pani Julio wyprzedziła mnie Pani bo po przeczytaniu tego kogoś komentarza, musiałem poprosić moją Żonę jak mam zareagować na takiego śmiecia tak piszącego o Panu Potockim Pani mnie uprzedziła bo bym użył słów nie cenzurowanych pod adresem tego parcha anty POLAKA dziękuje Pani za ten komentarz napisała Pani prawdę za co z całego serca dziękuję. Pozdrawiam ROMAN.

 • julia6
  Reply

  JAK PAN MOŻE TAK PISAĆ FAŁSZYWIE O PANU PREZYDENCIE POTOCKIM KTÓRY JEST LEGALNY A KTÓRY PRAGNIE ZA PROWADZIĆ PRAWDZIWY ŁAD I POSZANOWANIE KAŻDEGO POLAKA I TO CO NALEŻY SIĘ POLSCE ZA II WOJNĘ ŚWIATOWĄ REPERACJE WOJENNE PAN CHYBA JEST TYM O DWÓCH NAZWISKACH NA PEWNO NIE POLAKIEM TO PANA BOLI CO ? PAN PREZYDENT DĄŻY DO CELU I SUKCES OSIĄGNIE BOWIEM POLACY ZROZUMIELI A CO WIĘCEJ DOWIEDZIELI SIĘ PRAWDY UKRYWANEJ PRZEZ RZĄDY POLSKIE A JAK SIĘ OKAZAŁO TO NIE BYŁY I NIE SĄ POLSKIE. SPOŁECZEŃSTWO DOJRZAŁO KOGO WYBIERAŁO NA SWOICH REPREZENTANTÓW DZIŚ TO SIĘ SKOŃCZYŁO POPARCIE DLA PIS SPADA I SPADNIE JESZCZE BARDZIEJ TO TEŻ CZEKA WSZYSTKIE PARTIE KTÓRE SĄ OBECNIE WIDAĆ TO W PRAWDZIWYCH SONDAŻACH ,PREZYDENT POTOCKI JAKO JEDYNY ZACHOWAŁ CIĄGŁOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ Z II R.P A TO JEST DZIŚ NAJWAŻNIEJSZE CZEGO NAJBARDZIEJ BOJĄ SIĘ NIEMCY I OBECNY RZĄD PAN POTOCKI WIDZĘ ŻE WIE JAK NALEŻY TO ZROBIĆ JEGO POLITYKA JEST JASNA POLSKA OTRZYMA REPERACJE ZA II WOJNĘ ŚWIATOWĄ A TYLKO IDIOCI JAK TEN PAN NIE POLAK A NA PEWNO ŻYD LUB WRÓG POLSKI TAK MOŻE PISAĆ WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW PISZE POZYTYWNIE I POPIERA PANA PREZYDENTA II R.P ZA UCZCIWOŚĆ W GŁOSZENIU PRAWDY WIDAĆ NA KOMENTARZACH PANIE PREZYDENCIE POLACY STOJĄ ZA PANEM MUREM PROSIMY O RATOWANIE ROZKRADZIONEJ POLSKI BO TYLKO PAN I TYLKO PAN MOŻE TO ZROBIĆ I NIKT WIĘCEJ PROSIMY O ZORGANIZOWANIE MANIFESTACJI POD PANA PREZYDENTA KIEROWNICTWEM A NARÓD POLSKI STAWI SIĘ NA PANA APEL PRZED WODZEM PRZY BELWEDERZE STAWIMY SIĘ POZDRAWIAMY PANA PREZYDENTA II R.P JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO . POLSKA JEST DLA POLAKÓW I NARODÓW INNYCH ZA WYJĄTKIEM ISLAMISTÓW.

  • Ewa
   Reply

   Nie!
   Z Pana Potockiego nie bije żadna nienawiść tylko patriotyzm!
   Nie opowiadaj bzdur człowieku.
   Już wystarczy tego udeptywania Polaków i Polski.
   To już od dawna jest wiadome, że nasz kraj upatrzyli sobie żydzi jako ziemię obiecaną i jeśli nadal będziemy kładli uszy po sobie, to im się uda.

 • siegfried
  Reply

  Mieszkam od 37 lat w BRiD i bajzel jest tutaj jeszcze wiekszy z tych samych powodow
  (ludzi z podwojnym obywatelstwem),to dlaczego mialoby byc kapeczke lepiej w Pl??!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.