Uzdrawiający dźwięk dla Twojej istoty – Maria Grońska

More videos
1 183
Views
   

– SILENCE from SOUND – Marysia Grońska i jej uzdrawiający dźwięk który pozwala przemienić się Tobie i Twojemu życiu. Poczuj i doświadcz BYĆ poprzez kryształowe wibracje dźwięku.

Zapraszamy do wysłuchania koncertu Marii Grońskiej „Uzdrawiający dźwięk dla Twojej istoty. Bądź sobą ze swoimi doświadczeniami w Tu i Teraz. Kocham Ciebie, jak Ty kochasz siebie. Wchodź w to. Twoja istota Ci podziękuje”.

Nagranie zostało wykonane podczas imprezy Święto Żywiołów – Słowiański piknik mocy (16-17.06.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strony Marii Grońskiej:
Facebook.com/silencefromsound
Facebook.com/maria.gronska

Ilość wejść: 1 183, w tym dzisiaj: 1

3 komentarze

 • Astre
  Reply

  Taka ciekawostka … gdy zapytałem 6-ścio letnią Małgosie, córkę sąsiadów – Małgosiu kim jesteś, jesteś Małgosia ? A, to dziecko, którego umysł pracuje poniżej progu Alfa, czyli znacząco skanuje informacyjną przestrzeń powiedziało – nie wiem ? No to ja mówię ano pomyśl i powiedz. W końcu dziewczynka się obróciła, zakręciła wokół siebie, uśmiechnęła i powiedziała – nie jestem Małgosia ! To szok poznawczy ! Dziecko, nie identyfikuje się z żadnym swoim imieniem z jakąś wydumaną ksywką i traktuje ją po prostu tylko na niby ?…! To nie moja uszczypliwość w stronę Pani Marii Grońskiej, ale rozpoczynać koncert od słów – Ja jestem Maria, a Ty kto ? budzi refleksje i rzuca w oczy niewiele znaczące słowa., płytkie gesty, jakieś smutne koncepcje swojego bytu typu (Ja) reprezentowania samego siebie.
  To co milionom ludzi odmieniło życie to uwolnienie się od błędnych identyfikacji jakiegoś wyobrażeniowego Ja jestem tym, albo jestem tamtym. Żyjemy w różnych mentalnych światach, na tak skrajnych poziomach przejawień, że trudno tu o jakikolwiek wspólny poznawczy język, o jakiś wspólny konsensus.
  Dla mnie niewiedza oznacza wiedzę. Jestem przez to umysłowo bliski temu małemu dziecku Małgosi, którego nieskażony jeszcze umysł mówi nie wiem, nie jestem tym – a, co właśnie to otwiera drogę do głębszych poszukiwań, a nie pustych deklaracji. Nie znajdzie we mnie nikt sojusznika, czymkolwiek się zajmuje jeśli jego myśli, to zakątki racjonalnego świata i na prośbę mojej nauczycielki online (Gangaji) pozwolę sobie po raz kolejny przywołać to co faktycznie milionom ludzi odmieniło już życie.
  https://www.dailymotion.com/video/x1p346l

 • Darek
  Reply

  Szanowna Pani Mario , kompletnie odpłynąłem podczas Pani prezentacji, obudziły mnie brawa na końcu Pani wystąpienia. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w tworzeniu następnych przekazów uzdrawiania. Bardzo dziękuje.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>