Uzbrojeni Ukraińcy czekają na rozkaz i manipulacje Marszem Niepodległości – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
2.93K
Views
   

Marsz Niepodległości to duża okazja dla okupantów Polski na wywołanie burzy nienawiści przeciwko Polsce. Jan Zbigniew Potocki ostrzega przed niektórymi możliwymi scenariuszami rozwoju sytuacji.

Oficjalna strona partii II RP: www.Druga-RzeczpospolitaPolska.pl
Strona informacyjna: www.info2rp.pl

Wspierajmy Partię II RP!
Nr konta – 08 1020 1026 0000 1202 0366 1857
tytułem: darowizna na rzecz Partii II Rzeczpospolita Polska

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 2930

23 komentarze

 • Dariusz
  Reply

  To pan Potocki manipuluje. Korwin Mikke może i jest człowiekiem marginesu politycznego, ale ze wzgledu na swoja wieloletnią działalnośc poltyczną dobrze wie co mówi i czym może zgasić ewentualnych pretendentów do tego, o co on sam się ubiega, jako polityk. A oto meritum, tego o co mi chodzi w linku. https://www.youtube.com/watch?v=shCJw4O_3fY

 • hrabia
  Reply

  co on nie narobi, kogo i czym on już nie straszył. Jechać na PIS tylko teraz potrafi, a gdzie byłą by Polska gdyby dalej PO było u władzy?? Ale wtedy pewnie siedział by cicho pod miotłą. O szczepieniach też dopiero teraz po kampanii się wypowiada, bo się bał opinii, ale ludzie i tak się na nim poznali.

 • Jolanta
  Reply

  Polacy nie dajmy sobie dłużej wmawiać,że jesteśmy tylko do ciężkiej roboty i ciągle coś musimy!! Jesteśmy mądrzy ,silni i Polska to nasza ziemia,nasz kraj!! My jesteśmy potęgą,tylko pejsate chcą Nas niszczyć i poniżać!! Jedyna nadzieja w II RP !! W Nas Polakach, musi się obudzić to poczucie , że jesteśmy wspaniali i poczucie tej dumy z bycia Polakiem!! Kochana Nasza ojczyzna Wielka Polska!!

 • Juria
  Reply

  Panie Pivot w rzeczy samej.Jesteśmy pod okupacją xydowską syjonistyczną,talmudyczną co najmniej od 1944 roku.Bredzą o tej niepodległości,a same nakazy i zakazy itp itd.Nawet wizerunek naszego orła [ otwarta korona,gwiazdy ] wyraża jasno iż jesteśmy państwem okupowanym.

 • agata
  Reply

  propozycja rozwiązania polskiego problemu – tekst (uaktualniony 2 listopada 2018)
  .

  Dla każdego chcącego i zdolnego do widzenia rzeczywistości w (jeszcze) naszej Ojczyźnie jest już wiadomym, że sytuacja nabiera rozpędu – niestety nad przepaść!
  Jedynym WŁAŚCIWYM wyjściem dla Polski jest ………………..dalszy ciąg tutaj:

  http://renata-derek.esy.es/pro.html

 • pivot
  Reply

  Od kiedy to Polska jest niepodległa??? To jest teatr dla łatwowiernych. Nasz kraj wciąż jest podbijany i wyzyskiwany. Teraz nie robi się tego zbrojnie tylko ekonomicznie. Polacy maja płacić podatki i sie
  dziec cicho. Pieprzenie o tej niepodległej PL…

 • AD93
  Reply

  głosów na pana JZP było ok 28tys lecz ok 26tys unieważniono.. taką to mamy demokrację przepraszam ssyjonistyczną ,, demonkrację ,,

  • Alex
   Reply

   Dokładnie tak! Nie jest masonem i nosi krawat z herbem City. Dzięki temu w Londynie otwierają mu takie drzwi, przez które normalny człowiek nie przejdzie.

   • byly student pani Eli
    Reply

    Wg mnie, zeby panu Potockiemu jakiekolwiek drzwi sie tam otworzyly, to musi on miec przynajmniej tytul „Obywatela Miasta Londyn„. ktory otrzymuje sie po zlozeniu „Deklaracji Wolnego Czlowieka” w slowach:
    Składam uroczyście przysięgę, że będę dobry i wierny jej Majestatowi (królowej Elżbiecie II); że będę posłuszny burmistrzowi tego miasta; że zachowam franszyzę i zwyczaje, i zachowam to miasto bezpieczne, w tym co we mnie jest; że zachowam Pokój Królowej we własnej osobie; że nie poznam żadnych Zgromadzeń ani Spisków przeciwko Pokojowi Królowej, ale ostrzegę jego burmistrza lub utrudnię temu w swojej mocy; i że wszystkie te punkty i artykuły będę dobrze i prawdziwie przestrzegać, zgodnie z prawem i zwyczajami tego miasta, w swojej mocy

    Oczywiscie spekuluje, ale nie sadze by symboliczny krawat z herbem City of London, ktory moze kupic kazdy turysta, byl wystarcajacy do otwierania drzwi swiatowej finansjery, kiedy w gre wchodza miliardy dolarow odszkodowan dla II RP.

     • byly student pani Eli

      Panie Aleksie, skoro jest zainteresowanie i pan dopuszcza komentarze na ten temat, to trzeba wyjasnic sprawe na tyle dokladnie na ile mozna. Im mniej niewiadomych „w tym temacie„, tym lepiej dla relacji pana Potockiego ze zwolennikami i „Patlewiczami”. Mnie wystarcza fakt, ze pan Potocki jest legalnym Prezydentem II RP, ktory bez wzgledu na swoje powiazania z City of London, chce odzyskac i przekazac wladze w rece prawdziwych Polakow. Ja powiedzialbym inaczej – bez krawatu, nie byloby tematu. A tak, jesli komus ciagle bardzo zalezy na posiadaniu podobnego egzemplarza, to moze go sobie zakupic w sklepie internetowym Etsy.

      Jeszcze raz dziekuje panu za mozliwosc wyrazenia swojej opinii, a panu Potockiemu zycze powodzenia w obejsciu embarga Kaczynskiego na handel polskich rolnikow z Rosja. CWP!

     • Alex

      Nie mogę tego w pełni wyjaśnić, nie mam pozwolenia, to jest prywatna sprawa.
      Ten krawat z Etsy to coś zupełnie innego.

 • Juria
  Reply

  Nie ma co żałować biorąc pod uwagę to iż prawdziwe 100lecie przypada w 2019 roku,..Jeśli już mamy świętować to świętujmy,ale prawdziwe Święto Niepodległości.
  Polska odzyskała niepodległość 28 VI 1919 roku po podpisaniu Traktatu Wersalskiego przez Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego.
  Tak więc w 2019 roku II RP i jej zwolennicy,patrioci,ludzie,którym zależy na Ojczyźnie mogą zorganizować swój marsz niepodległości.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.