Utylizacja, medal i chińskie lotnisko w Polsce – Krzysztof Winiarski

More videos
Views
   

13 komentarzy

 • Michał
  Reply

  Moim skromnym zdaniem każdy ma jakąś przeszłość. Panowie z PO próbowali Pana Winiarskiego zamknąć do więzienia bo co do pro civili zeznał by pomóc Panu Sumlinskiemu na szkodę Pana Komorowskiego. To chyba w dobra stronę pracuje? Ciężkich tematów od niego nie chcą przyjmować czego jestem przykładem ( 2 odcinki wstecz policja boi się. …), pomaga ratować niektórym życie choć nie musi….. Nie znasz nie oceniaj.

 • Pawel Konopka Lech Poznań
  Reply

  Widze ciekawy komentarz”Kamil Warszawa” dlatego chciałbym także sie odnieść. Otóż Stanisław Cenckiewicz historyk szef IPN(chyba) niedawno na konferencji prasowej gdy zadali mu pytanie o winiarskiego stwierdził kategorycznie że Winiarski to znany w towarzystwie ESBEK sa tez liczne materiały i teczki na potwierdzenie tego faktu i z racji tego nie mozna wierzyc temu cżłowiekowi,tym samym Cenckiwicz urwał dziennikarzom kolejne pytania bo juz nie miały sensu. Cenckiewicz to facet który ujawnił kim jest Wałesa Bolek. W takim razie dlaczego na tym jakze zacnym kanale jest promowany Pan Wniarski? Po co ALEX robic wywiad z ESBEKIEM przeciez wiadomo że albo kłamie albo mówi niedopwoiedziana prawdę w czyimś interesie,wiadomo czyim. Po co promowac/wysłuchiwać cżłowieka który szkodził Polakom i Polsce?

  • Alex
   Reply

   Bez sensu są te Twoje pytania. Posłuchaj co Winiarski mówi i na jaki temat. Wszystko co mówi można sprawdzić.
   Jakbym mógł, to chętnie bym nagrał wywiad z Kiszczakiem albo Hitlerem. Nie dlatego, że ich popieram ale dla zachowania informacji historycznych i ewentualnego zbierania dowodów przeciwko przestępcom.

 • GNT2
  Reply

  Pan zastawił dwa mieszkania aby móc wykonać jakiś biznes z instytucją, opartą na niepewnych dotacjach? z instytucją, która może się wycofać lub nie zapłacić bez konsekwencji? Bardzo odważnym trzeba być aby tak zaryzykować.

 • KarolTomanek
  Reply

  Polskość: Jedność, Szacunek, Braterstwo, Odwaga!!!

  Konferencja Pokojowa 2017 Gdańsk – Oliwa
  https://www.youtube.com/channel/UCDec0XQQVQC_VVmirA3G6Tw
  Król Polski Wojciech Edward
  https://www.youtube.com/channel/UCQIjZdbxZIQf5nQypEa4Weg
  Królestwo Polskie
  królestwopolskie.org.pl
  Rada Królewska Korony Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UC42NJJPfElh_PWB9lm5c0Uw
  Rada Wojenna Korony Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UCQC8_65ZZyFxq_vrgfeg3Og
  Rada Stanu Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UCBuhhawGUE6RNrDkTj7hEkg
  http://sejmwalny.org.pl
  https://www.youtube.com/channel/UC9HCl8LCl0sBYU_znZ7amow
  Sejmmiki Ziemskie
  https://www.youtube.com/channel/UCeb99_DkbMk4v80N1VAUnNA
  Zjazd Katolicki
  https://www.youtube.com/channel/UCL0dG0saJkSC1_ZW0bK3VlQ

  Cybernetyka – nauka o analizie informacji, historie służb specjalnych
  https://www.youtube.com/channel/UCcGHR-SttOS4qGLMa-ef0zA

 • Megien
  Reply

  Nazwać lotnisko imieniem i nazwiskiem kogoś, kto zginął w katastrofie lotniczej, to nie jest szczęśliwy pomysł, to nie jest szczęśliwa nazwa – z całym szacunkiem do pamięci o śp. Lechu Kaczyńskim. Patronem czegokolwiek powinno być jakieś pozytywne wydarzenie, nazwa niosąca w sobie pozytywną energię. Dziękuję za ciekawą rozmowę.

 • Kamil Warszawa
  Reply

  Alex naprawde sie jeszzcze nie zorientowałeś że ten winiarski to jest agent W.S.I..On jest kombinacja operacyjną mającą siać półprawdy i dezinformacje pod płasczykiem tego że niby jest taki prawdomówny.Nie dawajcie sie nabierac na takie numery. to samo Stonoga czy KOD. Ludzie Winiarski ma zaistniec w mediach alternatywnych i namieszac. Zapamiętajcie sobie to jest były eSbek na co sa dowody i był zawsze powiązany z W.S.I. a z tego juz nigdy sie nie wychodzi. On wykonuje rozkazy grając swoja rolę „figuranta” Pozdrawiam was i naprawde uważajcie z kim robicie wywiady.

  • Alex
   Reply

   Tak, nawet jeśli masz 120% racji, no to co z tego? W czym widzisz zagrożenie z jego strony? A cóż takiego SBecy, czy UBecy, czy WSIocy dzięki niemu zyskają? Piszesz tak, jakby on nie miał własnego mózgu, tylko był sterowany z zewnątrz, i piszesz też tak jakbym ja był ślepy i nie widział z kim rozmawiam.
   Jeśli masz głęboką chcicę przyczepienia się do czegoś, to przeanalizuj to co W TYM NAGRANIU powiedział i powiedz co tutaj jest dezinformacją i jakie masz na to dowody. Samo gadanie, że skoro Winiarski z kimś współpracuje, to znaczy że dezinformuje w „mediach alternatywnych”, moim zdaniem, jest pomysłem wyczytanym z sufitu. On ma po prostu własny interes w wypowiadaniu się publicznym, tak samo jak 100% innych ludzi.

   • Kamil Warszawa
    Reply

    OK odpowiadając na Twoją prosbe bym sie przyczepił do „czegoś” To zadaje proste pytanie: Gdzie był Pan Winiarski ze swoimi rewelacjami gdy rządzila przez 8 lat platforma obywatelska,czyli produkt W.S.I.? Nie bylo winiarskiego bo nie było potrzeby mieszać. Winiarski sie pojawia dopiero po zmianie rządów. Dlaczego winiarski podejmuje temat zastepczy Misiewicza (mało istotny) choc faktycznie żenujący,Winiarski nie podejmuje tematu pro cywili,nie mówi nic o Dukaczewskim,nie zaczepia Kulczyka, On wyjezdza z Misiewiczem i poseł Pawłowicz.Pomija nowoczesną i platforme nie mówi nic o Pawlaku który podpisał zbrodnicza umowę na gaz dla Polaków. Zaznaczam nie jestem wyborca PiS ani żadnej partii bo wszystkie uważam za wydmuszki obcych racji stanu ale juz to co robiła Platforma przez 8 lat z Polską to zbrodnia na narodzie Polskim i to o nich głównie powinien mówic Winiarski a dziwne że tak nie jest. Agent zawsze bedzie agentem i on jest z tych niby subtelnych. Niech cos powie ciekawego o swoich mocodawcach-generałach W.S.I. pociagajacyh za sznurki Dukaczewski,Kufel,Kosiuk,Żyto itd………nic cisza nigdy nie powie a to oni odpowiadaja np: za weekendowego samobojce który szalał przez 8 lat podczas rzadów platformy-dziekuje i pozdrawiam.

    • Alex
     Reply

     Widzę, że masz koncert życzeń. Skoro to wszystko wiesz, to po co ktoś inny ma o tym mówić? Gdzie był 8 lat temu? A co to kogo obchodzi? Każdy ma swoje życie.

     • Kamil Warszawa

      Wiesz gdzie był przez 8 lat rzadów Platformy Obywatelskiej? Na ulicy Oczki w warszawie tam gdzie siedziba S.K.W.(W.S.I.) i wiesz co robił czekał na rozkazy od Dukaczewksiego. winiarski to człowiek skrajnie niewiarygodny. kazdy Ci to powie. Agentowi W.S.I. czy tez S.B-kowi nie ufa sie nawet wtedy gdy mówi prawde-pamietaj…pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>