Utajniony wyrok i największa zdrada generała, część 2 – Albin Siwak i Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
3.66K
Views
   

Link do części 1:
Porozmawiajmy.tv/utajniony-wyrok-i-najwieksza-zdrada-generala-czesc-1-albin-siwak-i-jan-zbigniew-hrabia-potocki


Wątki części 2:

 • dostęp do archiwum w Moskwie
 • propozycja dla Czesława Kiszczaka
 • podsłuchane w synagodze
 • czy Putin jest władcą suwerennym
 • zabójstwo małżeństwa Jaroszewiczów

Książki p. Albina Siwaka można kupić na Allegro: Allegro.pl/listing?string=Albin Siwak
lub bezpośrednio u p. Albina Siwaka po zamówieniu telefonicznym, tel. 22-6119755

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 3661

39 komentarzy

  • Alex
   Reply

   Nie ma znaczenia czy prosisz bardzo, czy tylko troszkę, pan Potocki nie będzie odszczekiwał na każde szczeknięcie Patlewicza.
   Na każdy taki idiotyczny zarzut pan Potocki odpowiada tylko raz i już omawialiśmy te tematy w poprzednich nagraniach.

 • Jan
  Reply

  Polach,te wymienione przeze mnie nazwiska czlonkow komiteru centralnego ktorych gnebil Jaruzelski razem z Siwakiem oczywiscie ci nic nie mowia, bo skad mialyby mowic skoro poza wierzganiem konskimi koptami nic innego nie potrafisz. Z koniem nie mam zwyczaju sie kopac.Znajdz sobie kogos na swoim poziomie.

 • polach
  Reply

  T…m Janie, jak zrozumiałeś o co mi chodziło, to się bardzo cieszę:) Napisałem jak miałem ochotę:)Rozumiem że według ciebie „ruskie trolle”:D piszą zawsze po swojemu? i zamiast „czyje” wolą kogo?:)gratuluje dowcipu:)Moją decyzja jest pisać jak lubię, więc nie podoba się czytać? to won:)mi stąd do Usraela , „Panie” t..Janie.
  Wszakże można było się domyślić że chodziło mi o” Co, kogo? czytać”
  ale jak nie ma się o co przyczepić to takie tJ jak ty szukają czegokolwiek aby innego człowieka obrazić:) współczuje wielce takim pajacykom jak ty:)zatem życzę powrotu do zdrowia.

 • Damian
  Reply

  Zobaczymy Panie Potocki czy Pan będzie prezydentem Warszawy mnie ciekawi ile wyda Pan na kampanię bo jak Pan twierdzi ma duży majątek a strasznie cicho o Panu zapewnia Pan o dużym poparciu życie to zweryfikuje.

 • Jan
  Reply

  Ruski trollu nie pisze sie kogo ksiazki nalezy czytac tylko czyje.Was sie rozpoznaje po pisowni chociaz nie zdajecie sobie z tego sprawy.

 • polach
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad:) dziękuję
  Teraz wiem kogo książki należy przeczytać:)!
  Na przekór takim „t..m Janom” jak wyżej:)
  Sława!

 • jan
  Reply

  Panie Siwak, gdzie pan byl gdy Jaruzelski internowal Gierka, Jaroszewicza, Grudnia, Babiucha i innych nie Zydow a Polakow? Pan twierdzi ze Pan pomagal innym, tymczasem panscy koledzy z Komitetu Centralnego zostali aresztowani przez klike Jaruzelskiego ktory wedlug pana zdrajca sie okazal dopiero w roku 1989. Tak pan uwaza bo nie pasuje sie przynac ze zdradzil pan kolegow prechodzac na strone puczystow. To swiadczy o panskim oportunizmie ktory demaskuje panski charakter. Poza wszystkim innym jest pan zerem intelektualnym. w Polsce Ludowej kazdy mial mozliwosci sie ksztalcic. Pan nie potrafil nawet skonczxyc zawodowki. byl pan potrzebny w mediach by legitymowac robotniczy charakter kliki Jaruzelskiego, ale jak sie okazuje ze wzgledu na panski brak rozumu, przed oddaniem wladzy wyslali pana na banicje. No coz, Gierek sie w grobie przewraca z powodu panskich lgarstw.

 • Maciej
  Reply

  Zgadzam się.Ale to dlatego, że Pan Potocki nie napisał tylu książek i nie ma tylu lat doświadczenia co Pan Albin. Wolę go jednak od tych wyszkolonych posłów w Sejmie którzy dla Żydów zrobili nowelizację ustawy o IPN.

  • PIOTR
   Reply

   Alex znasz ludzi z czystym dostępem do wiedzy intuicyjnej która o intencjach każdego zna prawde, przecież każdy nosi wszystko w swojej aurze i można to przeczytać , mówie to apropo Potockiego i innych którzy chcą rządzić , trzeba takich ludzi sprawdzać poprzez ludzi z dostępem do intuicji albo robić badanie kinezjologiczne na prawdę lub fausz.

   • Alex
    Reply

    Myślisz, że nie sprawdzałem. Robiłem to już kilkanaście razy i wiem jakie ma intencje, dlatego całym sercem popieram to co robi.

 • Janusz
  Reply

  Ludzie, nie czepiajcie się stanu naszej religii. Modlitwy są jakie są. Odginały brzmią zupełnie inaczej i są pozmieniane przez tłumaczy lub kapłanów (bo były nie zrozumiane przez prostych ludzi). Dlatego ci co się interesują tematami duchowymi i religią wiedzą że jest to forma kontroli ale niestety jest to stan świadomości ludzi na całym świecie. Zresztą religia pełniła też formę
  straszaka przed złymi uczynkami. Więc w obecnym czasię jest co raz więcej ludzi tz. więcej wiedzących na te tematy. Co nie znaczy że te osoby powinny na siłę narzucać innym poznaną prawdę. Prawda o BOGU jest trochę albo całkiem inna niż się to głosi. Więc róbmy swoje i głośmy prawdę ale nie oceniajmy ludzi po tym w co wierzą i jak wierzą. Jan nie widzę niż złego w wspólnej modlitwie i wierze w Jezusa a to jak ktoś rozumie tę postać jest sprawą indywidualną danej osoby. Każdy wierzy po swojemu czy ma inną wiedzę na ten temat. Ja np. wierzę i wiem że Jezus jest osobą światłą, wysoko rozwiniętą. Cały czas nas wspiera swoją wiedzą i możliwościami technicznymi i duchowymi. Siedzi sobie na statku matce i dla osób z rozwiniętą telepatią jest dostępny w każdej chwili. Dlatego też nie ważne gdzie się modlisz, jak to robisz ale dla naprawdę wierzących i żyjących w prawdzie jest dostępny i wspiera swoich wiernych.
  Podobnie jest z matką Marią, Marią Magdaleną i innymi osobami wysoko rozwiniętymi. Dlatego polecam osobom krytykującym, modlitwę, medytację (drogę mistyczną) do poznania prawdziwej prawdy inaczej to będziemy ciągle kogoś oceniać nie znając obiektywnej prawdy. Pozdrawiam i życzę
  wszystkim zanurzania się w drogę mistyczną która poprowadzi każdą duszę do tego samego celu jakim jest zjednoczenie z duchem i samorealizacja naszej świadomości.

  • Maciej
   Reply

   Uuu , proszę Pana, chyba trochę Pan pobłądził. Nie do końca mi to wszystko łączy się z nauczaniem kościoła.

 • agata
  Reply

  oprócz tylu spraw do „załatwienia” będziemy mieli wiele problemów z „poglądami” „religijnymi”. Trzeba dopracować metody niwelowania przyczyn możliwych różnic zdań lub choćby tylko ich skutków, bo to będzie podstawowym problemem, podkręcanym przez wrogów. Łączy nas to co wspólne, różnice po prostu odkładamy na bok – po co mielibyśmy sobie utrudniać zadanie.

 • Piotr
  Reply

  Alex, popieram gleboko II RP i Prez. Potockiego, ale jeszcze bardziej nas Slowian.
  Pytanie: jak ma sie Slowianskosc podkreslana przed Prezydenta do Ojcze Nasz, ktory to jest modlitwa ukradziona z Slepca Echnatona sprzed okolo 3000-5000 tys lat. Przeciez to cale Chrzescianstwo to ukryty zydowski Satanizm.

 • michal
  Reply

  Panie Alexie Dlaczego Pan nie porozmawia o chrześcijaństwie z Panem Janem i Panem Albinem. Robił Pan wykład o astroteologii a tu wspólna modlitwa chrześcijańska? O co chodzi. Żeby to jeszcze chrześcijańska modlitwa była a to przecież egipska modlitwa ślepca

  • Alex
   Reply

   Przedstawiam sprawy takimi jakimi są, nie manipuluję, nie mam wpływu na to co ktoś powie. Skoro gość się pomodlił, to się pomodlił. Miał dobrą intencję, a każdy odczyta to po swojemu.

   • gregory
    Reply

    z 2 godzinnej rozmowy przyczepiłeś się do modlitwy? Liczą się intencje, czyja to była modlitwa i kiedy to już chyba mniej ważne 😉

  • Maciej
   Reply

   Ja sam się dziwię co to za pomieszanie z poplątaniem panuje na tej stronie i u samego Alexa. Słyszę czasami w filmach jak mówisz Alexie o satanizmie, kryzysie w kościele, jak zły jest papież Franciszek ale wrzucasz filmy które są biegunowo odmienne od nawet nie nauczania Kościoła Katolickiego ale które reprezentują wręcz okultyzm. Ja rozumiem, że to jest twoja strona i wolnoć Tomku w swoim domku, Ty tylko wrzucasz filmy a ludzie niech sobie wybierają co chcą oglądać. Ale dzisiaj kiedy usnąłem przy drugiej części spotkania z Panem Albinem automatycznie odtworzył mi się film z Karmą….. Ludzie drodzy, co to za brednie. Reinkarnacja… Naprawdę ktoś się tu mocno pogubił. I mam na myśli Ciebie Alex.

 • Janusz
  Reply

  Panie Alex skąd żeś p. wytrzasnął tego fanatyka, który myśli ,że modli się do boga, ale to nie jest ten prawdziwy Bóg . Jeżeli by był prawdziwy to te wszystkie modlitwy, przez tyle setek lat by coś dały.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.