Utajniony wyrok i największa zdrada generała, część 1 – Albin Siwak i Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
7.01K
Views
   

Wątki części 1:

 • książka Utajniony wyrok
 • Żydzi nie płacą podatków od gruntu
 • przejmowanie ważnych stanowisk przez Żydów
 • kto jest największym wrogiem Polski
 • 84% funkcjonariuszy NKWD było Żydami
 • pamiątka po Słowianach w Libii
 • brat Józefa Piłsudskiego
 • czy Wojciech Jaruzelski był „matrioszką”

Link do części 2:
Porozmawiajmy.tv/utajniony-wyrok-i-najwieksza-zdrada-generala-czesc-2-albin-siwak-i-jan-zbigniew-hrabia-potocki

Książki p. Albina Siwaka można kupić na Allegro: Allegro.pl/listing?string=Albin Siwak
lub bezpośrednio u p. Albina Siwaka po zamówieniu telefonicznym, tel. 22-6119755

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 7009

28 komentarzy

 • Katarzyna
  Reply

  Z całym szacunkiem, ale nie da się słuchać Pana Potockiego. W tym wywiadzie nie mówi niczego istotnego, wchodzi w słowo Panu Siwakowi, każde zdanie zaczyna od „Ja”. Pan Alex wyraźnie to wyczuwa, przywraca wątki, które pochwałami pod swoim adresem ucina Pan Potocki. Więcej konkretów, a mniej samozachwytu, Panie Hrabio, bo bardzo zaburza on Pański przekaz i intencje. Pozdrawiam i dziękuję za działalność Panów.

 • Darek
  Reply

  Karma wraca Panie Albinie. Już dosięgła Kaczyńskiego. Kolano to kłamstwo. On jest bardzo chory. Za to co zrobił nie zasługuje na współczucie

 • Jarenka
  Reply

  Bardzo, bardzo dziekuje za informacje !! Dziekuje za cenny wywiad Panem Prezydentem i Panem Albinem Siwakiem !!

 • Gromosław
  Reply

  Kocham Pana Potockiego i pójdę za nim w ogień tak jak XVII wieku ludzie ze Szlachtą Waleczną na przeciw wrogom stawali !!! w protokołach mędrców syjony napisane jest, że najważniejsze by gojów pozbawić arystokracji, bo tylko ona stanowi dla nas zagrożenie.

 • Marcin
  Reply

  Wszystko fajnie, ale przerażające jest to, że Potocki jest prorosyjski, przecież do dziś mamy agenturę ruską w Polsce. Potocki chcę mieć znów komunę w Polsce?! Nie ma na to mojej zgody!! Bardzo dobrze że od razu mówi o swoich poglądach, dlatego na pewno nie zagłosuje na IIRP

  • Agnieszka
   Reply

   co ty chłopie piszesz Rosja to Naród Słowiański ciemiężony przez tych samych okupantów co u nas. Proszę Polska już dawno powinna dogadać się z bratnim Narodem Słowiańskim jak tobie to nie pasuje jedz sobie do swoich przyjaciół niemiec albo na południe na pustnie.

  • Janusz
   Reply

   Marcine, widzę że nie rozumiesz strategi i podziałów w obecnej sytuacji geopolitycznej. Polska znalazła się pod okupacją gospodarczą żydo-zachoduUSA, korporacji, banków i polityki zniewalania agenturalnego całego zachodu i obu ameryk. Jesteśmy w niewoli tych systemów które zaciskają nam pętlę zniewolenia. Po drugiej stronie mamy bastion który się przed tym broni i jest świadomy zagrożeń. Dlatego powinniśmy się uwolnić od tego systemu zniewalania, ciągłych zamachów, wywoływania konfliktów i wojen. Pozorny obrońca demokracji stał się zdradzieckim okupantem dla którego liczy się tylko zysk bez względu na koszty i ilu ludzi zginie. Dlatego wschód jest dla nas alternatywą (wbrew pozorom) dla naszego przetrwania i nadzieją dla godnego życia. Dlatego nie mamy większego wyboru. Powstanie UNIA Wschodnia do której przyłączy się jeszcze wiele krajów. Dzięki temu powstanie przeciwwaga która uwolni świat z systemów totalitarnych. To będzie koniec dla USA i UE. Będziemy wolni.

 • Zofia W-K
  Reply

  Dziekuje serdecznie za wyemitowany wywiad z Panem Prezydentem i gosciem oraz bede zawsze ogladac wszystkie materialy z Panem Prezydentem choc raczej nie koniecznie inne materialy.Pozdrawiam i czakam na czesc II z Panem Prezydentem.Na You Tube wylaczony komentarz,to pisze tutaj.Podalam moje dane kontaktowe i dalej nie wyswietla sie ta moja odpowiedz,angielskich tekstow nie czytam,bo od zarania dziejow wszyscy poslugiwali sie jezykiem polskim do czasow slawetnej budowy wiezy babel,wiec niech sie ucza oni tego co zostalo im pomieszane,ja nie mam potrzeby.

 • Marcin
  Reply

  Wszystko fajnie, ale przerażające jest to, że Potocki jest prożydowski, przecież do dziś mamy agenturę ruską w Polsce. Potocki chcę mieć znów komunę w Polsce?! Nie ma na to mojej zgody!! Bardzo dobrze że od razu mówi o swoich poglądach, dlatego na pewno nie zagłosuje na IIRP

  • Helena
   Reply

   Kto ci powiedział, że Prezydent Potocki jest prożydowski!!!? Dlaczego przekręcasz!!! Nigdy nie był prożydowski!!! Masz mózg zlasowany, czy jestes trollem!!!?

 • Janusz
  Reply

  Wygląda na to że zainteresowanie panem Potockim rośnie. Ludzie chcą go słuchać. Chcą słuchać o odkłamywaniu historii przedwojennej i obecnej. Chcą słuchać jak ktoś w końcu mówi prawdę. Oczywiście tematy duchowe są ważne ale mają mniej odbiorców. Tak że moim zdaniem ważne by było aby takie alternatywne telewizję nadawały jak najwięcej na ten temat. Właśnie takie wywiady jak ten, pokazywanie ludzi którzy znają historię. R.Majka, może jacyś inni działacze, którzy żyją w prawdzie. Jest to na czasie i taka obecna potrzeba.

 • DAriuszES
  Reply

  Naród nasz jak lawa
  Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa
  Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi

 • Krystyna
  Reply

  Pan Albin jest świetny i słusznie powiedział, że za Potockim MUSI stanąć Naród i hrabiostwo nie ma nic do rzeczy..

 • jacek
  Reply

  Swietny wywiad, bardzo wielki zakres wiedzy o prawdziwej historii Polski
  nie wiem co Polacy musza doswiadczyc aby sie obudzic z tego okropnego chazarskiego koszmaru, mam nadzieje ze to nie bedzie wybuch bomby wodorowej 🙂 Panie Prezydencie jest pan jedna z niewielu ostoji dla Panstwa Polskiego ktory moze cos zmienic, wyskrobac chazarskich kryminalistow z tych przyspawanych rzadowych foteli, jak i zmienic bieg Panstwa Polskiego w pozadanym , dobrym kierunku. Dziekuje wszyskim uczestnikom za tak dobry wywiad.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.