Ukraińskie oskarżenia, handel dziećmi i operacja Buś – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
4.26K
Views
   

Oficjalna strona partii II RP: www.Druga-RzeczpospolitaPolska.pl
Strona informacyjna: www.info2rp.pl

Wspierajmy Partię II RP!
Nr konta – 08 1020 1026 0000 1202 0366 1857
tytułem: darowizna na rzecz Partii II Rzeczpospolita Polska

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 4259

38 komentarzy

 • Ewa Anna N.
  Reply

  8dic18, ogladam wlasnie wideo, i chce przypomnieć, ze wszelkie sprawy prezydenckie zwykle sa opracowywane przez specjalistow, to sprawa zespolu, umiejetnie dobranego….odnośnie innych spraw, to tez specjalisci sa potrzebni i wsparcie prezydenta, nie mozna tego czlowieka wszystkim obarczać, robic tez z niego jednostki slabej , stressowac i naciskac …to nie wojsko…on zna swoje mozliwosci i kompetencje na dzis, a zdobywa wlasne doswiadczenie i trzeba mu pomagac zyczliwie…nie wieszac na nim etykiety ze nie potrafi czegos, trzeba mu tylko pomagac…bardzo wiele zalezy od atmosfery jaka sie wytwarza i dobrych doradcow…wyciagac rzeczy najistotniejsze, krok po kroku isc do przodu, do zwyciestwa, pomagajac sobie

 • Barbara St
  Reply

  Witam,nie szykujcie sie na wygrane wybory jakiekolwiek bo głosy liczy stado kaczora ,natomiast wypowiedzenie posluszenstwa bandzie kaczora jak to robi i zaleca P.T.Cichocki jest realne tylko wymaga odwagi że „nie wyrażam zgody „na to czy tamto np.wyższe opłaty podatki od nielegalnej władzy,pisemnie ,wtedy powstaje masa krytyczna ludzi których nie można zniszczyć i zmusić ,ale takich świadomych jest bardzo mało,większosc dziwi sie dlaczego nie podali w telewizorze ?!

 • Slash
  Reply

  Alex wiem, że chcesz dobrze jednak nie tędy droga. Nie takim „dziennikarskim” podejściem. Zbyt zażyłem masz relacje z ZP. Nie poszło Ci za dobrze delikatnie pisząc. Oglądając Twoje wywiady chce się widzieć kunszt dziennikarski a nie takiego pogaduchy.

 • SIVORTNA
  Reply

  Noname nie rób jaj.
  Panie Alex, muszę panu pogratulować. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nad tym osobnikiem ,zadanie wykonaliście poprawnie. Udało wam się skutecznie odciągnąć wielu ludzi od innej grupy, dzięki temu żadna z nich nie zaistniała na scenie politycznej. No ale przecież o to chodziło. Czy też mnie pan nazwie trollem? Ku chwale pańskiej ojczyzny!

 • Piotr
  Reply

  Można na YT jeszcze obejrzeć obie części, chociaż Niektóre funkcje zostały wyłączone w tym filmie W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników wyłączyliśmy niektóre funkcje, takie jak dodawanie komentarzy, udostępnianie czy polecane filmy. Zrobiliśmy to, bo ten film zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych grup widzów.
  Dr Z. Kękuś (PPP 98/2) Rany boskie! Usunięcie żydów z władz RP jedynym ratunkiem dla Polaków (Po pierwsze Polak)

 • Tomasz
  Reply

  Oglądałem wszystkie dostępne filmy z Panem Prezydentem Janem Zbiewem Potockim. Pan Potocki porusza wiele tematów ważnych dla Polski. Jest naturalny, odważny i bezpośredni. To pierwszy film w którym Alex na wizji stanowczo powiedział, że są sprawy w których nie zgadza się z Panem Potockim. Osobiście zgadzam się ze wszystkimi zarzutami skierowanymi do Pana Potockiego. Czuję to samo. Czułem wielką siłę i nadzieję związaną z Panem Potockim i IIRP. Z ciekawością oczekiwałem kolejnych zjazdów IIRP, na jeden sam chciałem się udać. Tyle było tam mądrych ludzi i ciekawych wykładów. Czuje,że wielki zapał ludzi maleje. Zaczęło się od nieporozumień z Robertem Majka i „zeszmaceniem” Piotrka Korczarowskiego z kanału eMisjiaTV. Później była sprawa reparacji która tymczasowo się „rozmyła”, Czasami Panu Potockiemu wymkną się „słowa niemawiści” które rażą wrażliwszych Polaków. Mimo tych minusów wierzę, że jest jeszcze nadzieją dla IIRP. Jeśli mógłbym coś doradzić Panu Potockiemu chodź nie wiem czy kiedykolwiek przeczyta ten komentarz to należało by słuchać mądrych doradców. Między innymi takich ludzi jak Robert Majka czy Aleksander Berdowicz który był, może jeszcze jest oddany sprawie chodź jak sądzę i czuję jego zapał również maleje.

 • acotam
  Reply

  A jak zamierza pan Potocki pomóc Pawłowi Bednarzowi , konkrety?
  Wydaje mi się że więcej robię ja w sprawie handlu dziećmi za własne pieniądze wydrukowałem plakaty ,ulotki i roznoszę je w wolnym czasie do skrzynek pocztowych .Jest to na pewno dobry sposób na przebudzenie społeczeństwa a niżeli paplanie tylko do kamery i wytykanie , obiecywanie ,mowa trawa z całym szacunkiem panie hrabio Potocki .
  serdecznie pozdrawiam
  mnie tez trochę poniosło

 • Jacek
  Reply

  Wreszcie konkretnie z Jaśnie czcigodnym… bo to tupanie w koło Niego wraz z ,, nie mam nic przeciwko pejsom,, – wychodziło mi już gardłem. Czyny są ważne a nie złotousty…

 • polach
  Reply

  Bez utworzenia grup roboczych, dla przywrócenia II RP nic nie zdziałamy, w tych grupach można stworzyć spójny program, co i jak robić aby się pozbyć okupanta.Potem spiąć te grupy na konferencjach zbiorczych II RP- przedstawić pomysły,wybrać najlepsze, aby wspólnie potem grupy mogły je powoli wdrażać w życie.P.Potocki sam nic nie może zrobić, prócz gadania, bez nas!

 • AsiaD.
  Reply

  Kiedy p. hrabia Potocki porozmawia z prezydentem Putinem? Podobno hrabia był albo jest nadal biznesmenem i jest prezydentem a np. na temat sprzedaży polskich jabłek do Rosji nie rozmawiał z prezydentem Rosji. T AK zachowuje się prawdziwy biznesmen i prezydent? No cóż przyznaję jestem za młoda by zrozumieć co nieco. Dziękuję za mądre biadolenie. Pozdrawiam była fanka … kogoś tam.

 • Daniel
  Reply

  Panie Potocki, obawiam się, że nie dopuszczą Pana do telewizji. Powinien Pan pomyśleć, żeby zacząć nadawać swoje programy na żywo w telewizji. Jak to zrobić? Założyć wlasną stację telewizyjną. Np. II RP – Telewizja Narodowa. Wiem, że to trudne i wymaga środków finansowych. Bez tego nie przekona Pan większości Narodu, dlatego, że Polacy są manipulowani i programowani przez obce media. Dam przykład: rodzice caly czas oglądają te dziadostwo w telewizorze i są już załatwieni, zaprogramowani. Pójdą i zagłosują na Pis. Proszę, żeby Pan to zrobił. Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie od 1.01.2019 wchodzi prawo wodne i chciałbym, żeby poświęcić w kolejnym nagraniu czas na wyjaśnienie o co w tym chodzi. Pozdrawiam

 • Grigori Wolny
  Reply

  Dokładnie Panie Alexie, tak jak Pan mówi. Konkrety się liczą. Pan Potocki lubi się rozgadywać i fakt, mówi prawdę, ale ile można w kółko ją powtarzać? Przecież przekonujemy ciągle przekonanych już. A gdzie reszta Polaków w tym wszystkim? Szczerze, to nie chce mi się wierzyć, że jest aż takie poparcie dla II RP. Spytać kogokolwiek, nieznajomego i ciężko byłoby natrafić na osobę, która słyszała o Potockim. Mieliśmy te konferencje II RP , wysłuchałem ich. Naprawdę podobali mi się ci ludzie, którzy w niej uczestniczyli. Ale organizacja… Działania się liczą, nie gadanie.

 • Neta
  Reply

  Na temat handlu dziećmi pan Potocki nie wypowiedział się konkretnie,. Jak może pomóc w tej sprawie? Zszedł z tego tematu na inny. Jak zna (ma) prawników, to niech pomogą znaleźć przepisy, które pozwolą „wyciągać puszkę za puszką z dołu piramidy, a wtedy piramida runie”. Góry nie ruszymy. Trzeba zacząć od fundamentów.

 • Neta
  Reply

  Pan Potocki nie ma pomysłu na rozbujanie swojej partii. Jak tak dalej pójdzie, to umrze ona śmiercią naturalną. Ciągłe gadanie o tym samym i żadnych konkretów. Pan Potocki powinien mieć specjalistów m.in. do spraw zarządzania i marketingu II RP oraz wizerunku medialnego. Sam nie da rady. Może by i chciał naprawić Polskę, ale „chcieć”, to za mało. Wybory na prezydenta Warszawy pokazały, że kampania Pana Potockiego była nietrafiona. Jakie ma pomysły na wybory do parlamentu? Wymówka, że nie ma go w głównych mediach jest kiepska.

 • Antoni
  Reply

  Polska edycja afery pizza gate. Handel dziećmi, ofiary, rytuały masońskie na najwyższych szczeblach władzy.
  Wszyscy bezkarni poza prawem.

 • Перун
  Reply

  Panie Aleksie bardzo dziękuje za poruszenie tematu związanego z aktywnością Pana Potockiego w szerszym promowaniu swojej osoby i rozwojem partii, poruszył Pan bardzo ważne kwestie niekoniecznie wygodne dla Pana Potockiego, za to szacunek!
  Popieram Pana Potockiego od początku kiedy się tylko pojawił na kanale i dokładnie te same wątpliwości i pytania mi się nasuwały, dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

 • Polak nie biskup
  Reply

  Panie Alexie. Jak wiadomo USA ma spore długi u Chin. No i tak sobie wymyślili, że „nagrają” reparacje dla Polski od niemiec. Te trafią na konto II RP, które to jest założone w Bank of China, czy jakoś tak… No i chinole dostaną kasę… Możliwy scenariusz?

 • ewa
  Reply

  Panie prezydencie…mam pytanie, skoro Konstytucja II RP nigdy nie została uchylona a IIIKRP można rzec jest nielegalnie wprowadzona, to co stoi na przeszkodzie by uchylić właśnie tą obecnie obowiązującą

 • agata
  Reply

  no Alex, może takie wq….nie Pana Prezydenta na wizji mogłoby mieć jakiś pozytywny efekt, ale chyba sam nie byłeś do tego przygotowany, było tylko chaotycznie. A już na pewno, żeby nakierować go w dobrą stronę.
  Ale trzeba też zrozumieć, że METODY DZIAŁANIA dla 2RP trzeba po prostu ułożyć. A do tego trzeba zebrać ludzi posiadających odpowiednią wiedzę, przede wszystkim o tym, jak można tą MAFIĘ Państwową sprawnie rozmontować – najlepiej w oparciu o prawo tego „państwa”, Prawo Morskie i konstytucje 35r. Tu potrzebny byłby np. R.Majka, ale tu – ponieważ wiemy jak Prezydent funkcjonuje – potrzebny jest ktoś, ktoby to towarzystwo trzymał w merytorycznych ryzach. I to trzeba wymyśleć – jak tych ludzi znaleźć i zagospodarować.
  Tylko jako przykład, bo to będę prowadzić swoją drogą, podaję linka do sposobu rozwiązania tego całego problemu – śmiało każdy może z tego korzystać!
  Propozycja rozwiązania polskiego problemu – tekst (uaktualniony 25 listopada 2018)
  http://renata-derek.esy.es/pro.html

 • Jan
  Reply

  Witam! W Szczecinie się nic nie dzieje jeżeli chodzi o IIRP. Kilka miesięcy temu było spotkanie IIRP, gdzie miał być Pan Potocki, ale nie dotarł. Jeżeli w ten sposób mamy odzyskać naszą ojczyznę z łap okupanta to nie możemy organizować spotkań z Panem Potockim, bez Pana Potockiego. Weżcie się za to.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.