Tu było miejsce starożytnej katastrofy kosmicznej – dr Franc Zalewski

More videos
Views
   

10 komentarzy

 • Piotr
  Reply

  Dr. Franc snuje hipotezę. On nie ma żadnych dowodów na to że akurat tam się rozbili. Już się na nim przekonałem że czasami nie wie o czym mówi. Wszystko wykonywali maszynowo… A zapomniał o kilofach.

 • Cześć calosci
  Reply

  Z całej wypowiedzi mego brata w duchu ktory się lansowal przed Nami zgadzam się z jednym – czytajcie wedy aby nastepnie smupic sie na yodze w jej sztytowym wydaniu medytacji.
  Upaniszady Kathaka (9 w p.n.e.) Mądry czlowiek wybiera to co mądre Głupiec skupia się na tym co miłe. Madry wybiwra to co wewnątrz. Glupiec skupia sie na zewnetrzu na maji i ciagle wpada w kołowrot Samsary.

 • Mariusz
  Reply

  TEN facet wywodzi sie z biedoty odbil sie od dna i poniza teraz pobratymcow zero szacunku i pokory nowobogadzki trol

 • część całości
  Reply

  Szanowni Państwo. Jeszcze niedawno w Polsce nie było oczyszczalni ścieków. Te co powstały są to oczyszczalnie mechaniczne, oczyszczanie w nich odbywa się na zbieraniu jedynie materii gęstej że tak sie wyrażę, mocz, kosmetyki, farby do włosów, chemikalia używane do prania i gotowania 24h na dobę spuszczane są do rzek. Czystość rzek w Polsce nie różni się wiele od czystości rzek w Indiach czy na Ukrainie. Zarówno na Ukrainie jak i w Indiach zanieczyszczenie rzek pod względem chemicznym może się nieznacznie różnić gdyż tzw cywilizacja jeszcze tam nie dotarła z taką różnorodnością chemikaliów.
  Większośc z tzw Alternatywy zachwyca sie lektura Pana Megre pod tytułem Anastazja. Czy ta istota nie załatwia swoich potrzeb fizjologicznych? Jeżeli tak to gdzie? Problemem Indii jest ilośc istot mieszkających zgrupowanych w jednym miejscu. Ten problem jest tez wszędzie. Jak zaśmiecone i lasy i parki w Polsce to sami wiecie, Jak wyglada otoczenie śmietnikow w miastach Polskich to wiecie Ukrainskich i Rosyjskich to możecie poszukać na YouTube. Przecież Słowianie to potomkowie Ariów i dawcy wiedzy dla świata.
  Cało, IQ, Ród urodzenia i miejsce oraz czas to jedynie nagroda, to wypadkowa myśli, słów i uczynków wytworzonych poprzez wieczność w wielkiej iluzji. Jednak jest wyjście z kołowrotu Samsary.

 • Cześć calosci
  Reply

  Polskie meliny nie wygladaja wcale lepiej. Zalatwianie potrzeb fizjologicznych przez drag zdarza sie takze w Polsce jak i na Ukrainie.
  Przedstawiciele Kasty braminow i Shaktriw nie roznia sie niczym od wyksztalconych ludzi zachodu.
  To genetyczni Slowianie.

  • Zosia
   Reply

   Normalnie funkcjonujące miasta porównujesz do patologii?! W Indiach ten syf, smród jest wszędzie nawet w tych dzielnicach miast w, które są wizytówką, gdzie luksusu koegzystuje z niewyobrażalną biedą i brudem. Garstka braminów, którzy zachowali swój genotyp bo nie mieszali krwi z innym, to nie całe społeczeństwo!

 • Cześć calosci
  Reply

  Na polskich melinach nie jest wcale lepiej. Kasta braminow nie rozni sie niczm od zachodnich cywilizacji. Jej przedstawiciele sa nie do odroznienia od Nas. To genetyczni Slowianie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>