Telekonferencja Ekocentryków i Pauliny Moskalik z 27.05.2014.

More videos
Views
   

Przedstawiam surowe nagranie telekonferencji (bez montażu), którą przeprowadziła Paulina Moskalik, Barbara Wojtkowska-Guicherit i Bartosz Kurzeja.

Wiedza tajemna w zastosowaniu praktycznym.
666 – liczba człowieka.

 • numerologiczna wartość 666 i jej interpretacja
 • kody w DNA człowieka
 • freski w Kaplicy Sykstyńskiej i ich tajemne znaczenie
 • szyszynka jako narzędzie komunikacji z Bogiem
 • struktura molekularna węgla – 666
 • i inne zagadnienia
Category: Nauka

19 komentarzy

 • Beata
  Reply

  zróbcie montaż filmu bo byłby ciekawie ale przerywniki w stylu czy mnie słychać zniechęciły mnie do oglądania

 • Hubert
  Reply

  Wszystko jest prawda. Zgadzamy sie wszyscy ze nowe przychodzi a nawet juz jest, a wiec stosujmy nowe zasady . Nie mozemy uzywac starych metod do nowego to co juz jest.Wprowadzajac stare do nowego zaklucamy plynnosc nowego.Prosze sie zastanowic jesli cos mamy nowego i nagle ktos nam zaczyna wprowadzac stare (nie znaczy zle ale juz nalezace do przeszlosci) metody to co sie staje.Czy chcemy czy nie na moment zatrzymujemy sie , a to powoduje zatrzymanie przeplywu informacji zgodnie z nowym cyklem kosmicznym.Dobrze znac przeszlosc lecz nie mozna jej stosowac w terazniejszosci szczegolnie dla niskiego poziomu swiadomosci. Jak podwyzszymy swiadomosc wszystko to co stare bedziemy rozumiec ale nie stosowac.
  Symbole sa niczym znaki drogowe w podrozy poprzez zycia we wszechswiecie .Dobrze jest je znac i rozumiec , lecz dzis sa one zbedne w podrozy zyc, poniewaz warunki kosmiczne niosa nowe wyzwania zgodnie z nowa epoka kosmiczna.Jedynie wysoka wibracja( rowna sie poziomowi swiadomosci) pozwoli bezpiecznie isc przez zycie budujac nowy swiat. Symbole umozliwiaja czlowiekowi wejscie do do domu przez okno , a dzieki rozwinietej swiadomosci osiagamy to w naturalny sposob.

  • Grzegorz
   Reply

   „Symbole umozliwiaja czlowiekowi wejscie do do domu przez okno , a dzieki rozwinietej swiadomosci osiagamy to w naturalny sposob.”

   Sorry, ale do domu to się wchodzi przez drzwi a nie przez okno.

   • Hubert
    Reply

    Sorry, nie odebrales informacji , oczywiscie do domu wchodzimy przez drzwi , czym jest swiadomosc a nie symbole, (okna).Przeczytaj jeszcze raz.

 • Stefan
  Reply

  Jedno z moich dzieci ma numerologiczne 666. Studiuje Filozofię. Dla mnie, odkąd poznałem Numerologię 666 jest Boską Zmianą.

 • anna maria
  Reply

  Paulino zaciekawiła mnie kwestia oczyszczania szyszynki jodyną tzn.kroplą jodyny na pół szklanki wody.Czy mogłabyś podać więcej informacji na ten temat.Czy stosować to codziennie,czy z przerwami?

  • libelle
   Reply

   „Nigdy nie pomyślałam o tym zagadnieniu tzn. możliwości oczyszczania organizmu przez jod z innych chlorowców np. fluoru i bromu kategoriami chemicznymi. Przyjęłam za pewnik, to że jod oczyszcza organizm czytając różne opracowania. Uwierzyłam słowu pisanemu. A Ty masz rację! Jeżeli pomyślimy o tym w kategoriach chemicznych to każdy chlorowiec może wypierać z soli jedynie inne chlorowce o wyższej liczbie atomowej. Jeżeli jod ma wyższą liczbę atomową od bromu i fluoru to według zasad chemicznych nie może wypierać tych pierwiastków z ich soli w naszym organiźmie, nie może ,,podstawiać się ” na ich miejsce i co za tym idzie jod nie powinien naszego organizmu oczyszczać z bromu ani z fluoru. To działa tylko w jedną niekorzystną dla nas stronę tzn. fluor i brom mogą w naszym organiźmie zajmować miejsce jodu podtruwając nas. Szacun dla Ciebie! Jedyny zachowałeś trzeźwość myślenia. A ja częściej muszę poddawać w wątpliwość słowo drukowane.”
   ze strony;
   innemedium.pl/wiadomosc/trzecie-oko-dodatkowy-zmysl-czlowieka-czesc-ludzkiej-fizjonomii?page=10

   • libelle
    Reply

    …usuwamy fluor z organizmu. Fluor jest wybijany przez bor. Najprostsza i najtańsza forma to kwas borowy – w aptece za grosze można kupić 3% roztwór. Dziennie należy spożywać 5-10 mililitrów tego kwasu, rozpuszczonego w np litrze wody, popijać sobie pomału. I teraz ostrzeżenie – nastąpi wybicie fluoru uwięzionego w kościach i zębach. Dzięki temu uniknie się osteoporozy i rozpadu zębów (kolejny mit to to, że fluor chroni zęby – nie chroni, jedynie na chwilę zmniejsza ryzyko próchnicy, potem jednak po kilku latach zęby zaczynają się rozsypywać). Efektem tak silnego wybicia zgromadzonego przez lata fluoru będzie jego wysokie stężenie we krwi, a co za tym idzie – jego silniejsze łapanie przez tarczycę (tarczyca nie odróżnia jodu od fluoru, dlatego zresztą fluor jest tak dla niej szkodliwy). Ciężko uniknąć tego mechanizmu, jedyne wyjście to zażywanie dużych ilości wapnia (1000 mg dziennie w suplementach) – wiąże on fluor i pozwała bezpiecznie usunąć z organizmu.

    Usuwanie fluoru trwa jakieś 2 miesiące, już po miesiąc jest go o wiele, wiele mniej. Jeśli został usunięty fluor i cały czas trzymana jest dieta, przeciwciała powinny stopniowo zanikać.

 • Remigiusz
  Reply

  Poprosze o wpisanie w program 666 i co wyjdzie:
  – klamstwa Watykanu/Islamu
  – pontifex maximus i inne.
  JHVH czy tych Jahwow jest 70?

  • Paulina
   Reply

   „Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć” Apokalipsa Św. Jana

   „I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
   mającą dziesięć rogów i siedem głów,
   a na rogach jej dziesięć diademów,
   a na jej głowach imiona bluźniercze.
   2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
   łapy jej – jakby niedźwiedzia,
   paszcza jej – jakby paszcza lwa.
   A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
   3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,
   a rana jej śmiertelna została uleczona.
   A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,
   4 i pokłon oddali Smokowi,
   bo władzę dał Bestii.
   I Bestii pokłon oddali, mówiąc:
   „Któż jest podobny do Bestii
   i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?”
   Apokalipsa Św. Jana

   Tą bestią jest człowiek – pamiętajmy: na poziomie atomowym forma życia oparta na węglu, azocie, tlenie i wodorze. Zaś smok, który przekazał człowiekowi władzę na Ziemi to reprezentant rasy smoczej – JHWH (na poziomie atomowym zbudowany z tlenu, azotu i wodoru, na co wskazuje wartość imienia, czyli kodu energoinformacyjnego DNA „stwórcy” człowieka) . JHWH to Reptilianin z rozwiniętej cywilizacji posiadającej wiedzę o mutacji genetycznej, który to dokonując hybrydy swojego DNA, DNA niewyewoluowanego człowieka z Ziemi oraz DNA rasy Inuaki stworzył istotę ludzką nowej generacji. To jest ów JAHWE, który żądał krwawych ofiar z baranków i ludzi. Ten sam, który testował wiarę Mojżesza poprzez rozkaz poświęcenia własnego syna w ofierze i ten sam, który dziś żąda czci, hołdu i korzenia się w poczuciu winy na klęczkach. To jest ów Elohim, który życzył sobie, by stworzona przez niego generacja ludzka opanowała Ziemię. I to jest ojciec Illuminatich, którzy systemem bankowym i wpływami Watykanu sterowali przez stulecia swym „stadkiem” wiernych.

   Dlaczego tak Żydzi nienawidzili Jezusa i ukrzyżowali go starając się zatrzeć wszelki ślad po jego naukach, wypaczając ewangelie i sam przekaz Jezusa? Sądzili, że uda im się stłamsić głos wyżej rozwiniętych form życia, które reprezentował historyczny Jezus. Jezus nie pochodził z rasy smoczej, nie był też w żaden sposób związany z Elohimem.

   Jezus był/jest wielkim, wzniesionym mistrzem, który postawił sobie za cel wzniesienie świadomości ludzkiej na Ziemi, aby raz na zawsze wyzwolona została od demoralizujących wpływów rasy reptiliańskiej. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

   Jakieś pytania, czy wszystko Wam się już zgadza?

   • darek
    Reply

    a jak się ma JHWH w kontekście bardonowskiego hermetyzmu? Czy JHWH nie jest tożsame z Boską Opatrznością? Rozsądna to ścieżka wtajemniczenia? Aha, jeszcze jedno pytanie: jakie jest hasło do otwarcia Pani książki w pdf.?

   • Remigiusz
    Reply

    A cyz masy program co pokayzje wzrayz po wpisaniu 666 daje klamstwa watzkanu-islamu,
    pontifex maximus i inne?

 • Darek
  Reply

  Liczba 666 znacząca ,że człowiek jest z węgla ma jakiś sens. A wiadomo, węgiel poddany nieludzkim warunkom 🙂 tworzy diament . Może to są te cierpienia, które znosimy. Tzn.teraz już nie cierpienia a siły ,które tworzą z nas diamenty.A to znaczy ,że im więcej człowiek zaserwuje człowiekowi cierpień tak naprawdę przyspiesza go w rozwoju czy tego chce czy nie. Czy się z tym zgadza czy nie.

  • Paulina
   Reply

   Ponieważ ludzkie DNA składa się z aminokwasów: adeniny, tyminy, guaniny i cytozyny, będącymi na poziomie atomowym zbudowane dokładnie z: tlenu, azotu, wodoru i węgla, możemy absolutnie potwierdzić fakt, że człowiek ma potencjał skrystalizowania swojego ciała do poziomu KRYSZTAŁU. Chrystus – Kryszna oznacza na poziomie mentalnym właśnie „skrystalizowanego człowieka”, kryształową strukturę molekularną, diamentową strukturę. Temu właśnie służy alchemia – transmutacji węgielnej świadomości w diamentową.

 • Barbara Zuzanna
  Reply

  Paulinko, cieszę się, że znowu jesteś. Kiedy poprowadzisz sama swoją audycję. Mówisz bardzo ważne rzeczy, w sposób przystępny. Dzięki za praktyczne wskazówki…

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>