Technologia „Głos Boga” i sztuczne wywoływanie chorób psychicznych – Zofia Filipiak

More videos
Views
   
 • czy osoby nękane są psychicznie chore
 • ten sam schemat osaczania i nękania
 • zawsze ta sama diagnoza – schizofrenia paranoidalna
 • udział sąsiadów i (niekiedy) bliskiej rodziny
 • dodawanie do wody różnych środków chemicznych
 • sposoby obrony
 • Kieron Lee Perrin
 • Małgorzata z Łodzi
 • Katarzyna Sypniewska – zobacz wywiad Porozmawiajmy.tv/terroryzowana-bronia-elektroniczna-katarzyna-sypniewska
 • Maria z Paczkowa
 • Dr Barrie Trower
 • technologia „Głos Boga” (The Voice of God) www.gaia.com/video/voice-god-technology#play/116956
 • czip w kształcie plemnika w uchu
 • blog Aleksandra Zielińskiego – zielinski.id.au
 • inwigilacja przez internet
 • Magnus Olsson
 • zagadkowy udział kościoła
 • brak dowodów celowego nękania ludzi
 • wywoływanie agresji u policjantów
 • zdalne psucie przedmiotów i ich znikanie z domu
 • zaproszenie na konferencję „Projekt Ziemia”

Strona stowarzyszenia STOP ZET: www.StopZET.org

Category: Umysł, Zdrowie

53 komentarze

 • Kalina
  Reply

  Ha ha ha Astralowi sie juz pitoli.Czy ma byc dobry czy ma byc zly .A. I macha juz wszedzie na oslep swoja energia nienawisci do organicznego czlowieka i zycia wszelakiego tez .
  Najlepiej to sie nauczyc poskladac swiadomoscia w sobie co zostalo zdefragmentowane przez agresywna energie i odrazu polaczyc sie z centrum ziemi . Zauwazylam pomagajc wlasnie w tej chwili kolezane , ktora zyje wsrod anten , ze jak polaczyla sie z centrum ziemi nie czulam juz u niej defragmentacji w komorkach mozgowych . Nie wiem jak to okreslic . Trudno jest o czyms mowic jak nie ma slow na to .
  Druga sprawa to dosyc optymistyczna jak na teraz i na nasza przyszlosc , ze ziemia totalnie potrafi zutylizowac ten caly energetyczny chlam lacznie z HARP i CERN i antenami elktromagnetycznymi .

 • Kalina
  Reply

  Bede komentawac ataki na mnie i ataki na moja kolezanke z ktora czesto sprawdzam wszystko co sie dzieje na swiecie .Sprawdzamy to bedac na phone .
  Bede komentowac , zeby pomoc tez innym , ktorzy maja problemy z atakami i musi to byc pisane zeby bylo im trudniej po jakims czasie to robic .
  Jak A. I dziala i jaka energie jakiejs czestotliwosci innej niz nasza swidomosc ( Swiadomosc nie ma zadnych czestotliwosci wedlug nas poprostu jest albo jej nie ma ) tak wiec A. I czestuje czesto swoim zastrzykiem dobroci albo karcenia tych co mowia niewygodnie albo tych co im klapia w lapki .
  Stwierdzam tez , ze sa osobniki , ktore sa periodycznie atakowane A. I w nocy punktowo .Periodycznie to moze byc co miesiac co kilka miesiecy ale nie ciagle . Zawsze to sie dzieje jak sie duzo w moim przypadku pokojarzy 🙂 Na przyklad kladlam sie spac wczoraj o pierwszej nad ranem bardzo zdrowa a w nocy dostaje szpile energetycznego vortex buszujacego po moim miejscu nad zoladkiem
  Jezeli chodzi o I. A to kreuje vortexy atakujace ludzi w jakis miejscach specyficznych ciala zeby te miejsca oslabic .Moze byc mozg a moze byc inny rewir ciala w zaleznosci od tego jakie w danym miejscu jest oslabienie albo zablokowanie . A moze nawet nie byc oslabienia ale jakby czule miejsce . I budze sie ograniam czuciem to miejsce i niweluje po jakims czasie ten vortex . W zaleznosci jaka byla jego sila . Kazdy kto jest atakowany powinien robic to sam w konsultacji z kims kto to czatuje bardziej . Sa tacy , ktorzy nie koryguja swojego ciala i mind szczegolnie po nocy moga wiec byc zaatakowani nawet smiertelnie przez A. I . i naziemna technologie razem .
  To zalezy jak kto ma silna swiadomosc swojej egzystencji na ziemi. Niektorym takie ataki robia niewygodne zycie .Druga sprawa ,ciezkie calogodzinne ataki to sa juz powiazane z technologia naziemna wojskowa experymentalna i manipulacyjna. . Dlatego modlitwa czasami niweluje na moment . Jezeli modlitwa niweluje na jakis moment te ataki To juz mozna logicznie wywnioskowac teorie , ze A. I prawdopodbnie dziala na dwie twarze i na dwie strony .
  Ta co ja odczuwam to jest troche bardziej subtelnie i bardzo malo wyczuwalne dla ludzi , ktorzy nie pracuja ze swoim cialem na codzien .

  • Andrzej21
   Reply

   Widzę że został wznowiony stary wątek. Ale fajne wspomnienia z kwietnia 🙂 Dzięki Kalina i pozdrawiam Cię 🙂 Do rzeczy: Kiedyś zauważyłem, że jak się modliłem do Boga klasycznie słowami, z wyrażaniem prośby to często to przyciągało to złe sytuacje. Miałem wrażenie że dostawałem odwrotność tego, o co prosiłem. Kiedyś jak byłem mały, to powiedziałem niz tąd ni z owąd do babci, pod wpływem chwilowego zezłoszczenia, że ja nie lubię się modlić, bo to mi przynosi pecha. I tu się chyba zaczęło. Jakaś siła się podłączyła do tego i przez jakiś czas działało jak działało. Teraz nie wiem jak działa, bo już inaczej się „modlę”. A może to od samego początku tak było (?) To są osobiste przemyślenia z autopsji i teraz przyszła okazja żeby się tym podzielić. Jestem ciekawy o co w tym chodzi. Może ktoś miał podobne wrażenia…

 • G., magdarian
  Reply

  Kobieto, chrypiesz z palenia papierosów. Mów wolniej i staraj się, wyraźniej wypowiadać słowa.
  Co do psychiatrii: Po co zadajesz się z nimi? Skąd ten pomysł, że oni mogli by pomóc? Sama weszłaś w ich szpony i jeszcze poświęciłaś im swoje dyiecko, a teraz jest płacz. Nie rozumiem sensu.
  Pracuj nad duszą. Silnej duszy nie da się tak łatwo zmanipulować. Ciała fizycznego, w którym siedzi silna dusza, także nie da się. Ćwicz głębokie oddychanie i wizualizuj sobie, ze podczas brania głębokiego oddechu, zasysasz energie z wyższych wymiarów, oraz energie spoza tych 15 wymiarów, czyli spoza tego więzienia. Rzuć papierochy i trzymaj siebie i córkę z dala od farmaceutycznej chemii i wszystkiego, co zaniża częstotliwości, i tym samym niszczy wyżej drgające ciała duszy (połączone z wyższymi wymiarami i wymieniające z nimi energię). Dusza złożona jest bowiem z części składowych/ poszczególnych ciał włożonych w siebie, z których każde połączone jest z innym, z tych 15 wymiarów. -Z tym wymiarem, który drga w tych samych częstotliwościach, co dana część składowa duszy.
  Te części duszy, którychczęstotliwości nie leżą w obrębie tych 15 wymiarów, lecz ponad nimi, pozostają ponad tymi 15 wymiarami i zwane są dlatego Nad-Duszą. Poprzez tą Nad-Duszę, także można pobierać energię i wykorzystywać ją do samoobrony. Techniki oddychania i wizualizacji mogą właśnie temu posłużyć i są najprostszymi w zastosowaniu, dla początkujących. Papierochy natomiast, prowadzą do degradacji duszy, a -co za tym idzie- także degradacji ciała. Spójrz, co zrobiłaś ze sobą; Ledwo można zrozumieć Ciebie- tak chrypiesz. Twoja dusza też już kiepsko wygląda.

 • Yika
  Reply

  Założyłabym się, że córka tej Pani jest PIĘKNĄ DZIEWCZYNĄ i najprawdopodobniej blondynką o jasnej skórze. Tak się składa, że problem ten dotyka w większości kobiet i to nie brzydkich kobiet. Dlaczego?

 • Astre
  Reply

  W kwestii tego nękania napiszę kontrowersyjny komentarz. Uważam, że nic złego się nie dzieje. Uważam nawet, że dzieje się dobrze (pomijając fakt, że dobro i zło to wyłącznie tylko koncepty umysłu), a nie rzeczywistość !
  Co więcej…. , można udowodnić, że osoby, które tego doznają REZONUJĄ z tymi obszarami/płaszczyznami, a nawet zgodziły się na to, lecz jako istoty ”duchowe” wchodzące w tą gęstość tego nie pamiętają tego. A, teraz wylewają strumienie łez z tego powodu.
  By, to zrozumieć należy wykluczyć koncepty umysłu na ten temat. Wykluczyć również jakiekolwiek koncepty na temat rzeczywistości. A, wtedy pojawia się jakże inny obraz.Trzeba pamiętać, że szacunkowo prawie 100% istot wcielających się na tą planetę są to istoty Reptiliańskie. Genotyp jest również w znacznej mierze Reptiliański. Należy pamiętać, że Reptiliański znaczy pewien model/ koncept ścieżki rozwojowej, a nie rzeczywistość. To trudna i długa droga w zbieraniu doświadczeń, w tym modelu Reptiliańskim, często zalana łzami, ale owocna droga w tym eksperymencie .Bo jest to eksperyment !!!
  Obraz tego eksperymentu doskonale obrazuje sesja Alexa z Henrykiem Markowskim.
  Jest ona tutaj :
  http://porozmawiajmy.tv/?s=kult+izydy+i+pusty+ksi%C4%99%C5%BCyc
  Po wysłuchaniu i zrozumieniu może się wielu ludziom pojawić kolejna ”przybudówka” (o, czym też Alex wspomniał), a inne przybudówki zbudowane z mglistych koncepcji tradycjonalizmu mogą rozsypać i tak się to dzieje.
  Nie można niczego głosić jeżeli się nie ma dowodów. Nie szukajmy jednak dowodów, tam gdzie tych dowodów nie ma i nikt nie stara się ich znaleźć.
  Na chwilę obecną ”Ja” jak i kilu moich znajomych potwierdza, to co jest w sesji Alexa. Pozostaje tylko kwestia interpretacji i osobistej syntezy informacji.
  Zdaję sobie również sprawę, że nie istnieje żaden dowód dla tych, którzy w tym ”kosmicznym” eksperymencie nie wyszli jeszcze z koncepcji umysłu i własnych ograniczeń.Ale, to też część tego eksperymentu, (a nie prawdy!) jeżeli tego nie uczynili.

  Celowo odświeżam ta sesję Alexa, i wysyłam komunikat w przestrzeń, bo można wiele zyskać, jeżeli ktoś jest już na to gotowy.

  W kwestii technologii (uzgodnionej technologii) tego ”nękania” , to wspomnę, że generalnie, choć nie wszystko odbywa się za pomocą fal skalarnych.
  Specyfika tych fal wyjaśnia wydarzenia i dziejące się efekty związane z tym nękaniem.
  Zacytuję tutaj pewną specyfikę dotycząca tych fal :
  ” Oddziaływują ze świadomością wchodząc z nią w rezonans. W przypadku rezonansu oba źródła stanowią specyficzny kanał wymiany informacji.
  Jest to synchronizacje dwóch źródeł, które drgają w samym takcie frekwencji fraktalnej lecz z innymi polaryzacjami co powoduje współzależne oddziaływanie. Jak w przypadku każdego rezonansu dochodzi do wymiany informacji tak długo jak długo istnieje rezonans pomiędzy obiektami, komponentami, lub pomiędzy świadomościami.

  Obrona : zmienić zestaw dotyczący tego jak zbudowana jest rzeczywistość.
  Poszukać wiedzy dotyczącej szerszych aspektów istnienia, co automatycznie przestroi rezonans na inne obszary/ płaszczyzny.
  Szkoda nawet pięć sekund czasu na dyskusje, konferencje, a wiara w ministra Macierewicza, że coś pomoże, to kolejna Iluzja umysłu wynikająca z Iluzji czasu i przestrzeni oraz (obcinanie) swojej świadomości do wyniku własnej oceny i analizy. To właśnie jest również elementem tego eksperymentu, który został celowo narzucony (jako nauka! ).
  NIC, nie dzieje się we Wrzechświecie ŹLE, bo Wszechświat to Kreacja Doskonała i dotyczy wszystkiego i wszystkich. Niewłaściwe jest tylko podejście !

 • Kalina
  Reply

  Wracajac do tego , ze zadna mysl nie jest nasza kiedys tutaj bylo poruszane na forum takie zagadnienie .
  No tak zadna mysl nie jest nasza i bardziej nie bedzie nasza jak bedzie sie to dzialo w Europie . Anglia sypana i Szwecja tez .Mam dokumenty na ten temat z calych 3 lat zdjecia robione od prywatnej osoby .
  Mam przed soba zdjecia ze Szwecji nieba . Moja przyjaciolka dzieli sie ze mna spostrzezeniami naziemskiej polityki dupkow matrixowych i sle mi material , ktory mnie bardzo pcha do tego zeby jednak pokazac ludziom .
  Przesylam jej mail na forum Porozmawjajmy , troche tam obsmarowuje Niezalezna Telewizje jej degradacje i forum bezmozgowie .

  Witaj Kalinko
  Jak widzisz żadnych zmian na lepsze .
  Dzisiaj znowu bylismy usypiani .
  Spaliśmy 9 godz i jak wstalam to nic nie byłam w stanie zrobic.
  Myślałam tylko zeby sie położyć i spać dalej . Tak było do 16-tej.
  On sie czuł tak samo .
  Wczoraj wieczorem miałam głupia i na pewno nie swoją mysl . Tak głupia i bezpodstawna ze az mnie sama zaskoczyla i do siebie powiedziałam : no nie , czy mnie powaliło ?? Przecież JA bym tak w zyciu nie pomyślała .
  Stad jestem pewna ze to NIE MOJA mysl . Telefon ?
  Kalinko , byłam dziś na ntv forum . Nigdzie od dawna nie wchodze ale tam czasem zaglądam zeby potwierdzić swoje przypuszczenia co do tych co opanowali to forum .i zobaczyc jak NISKO moga upaść . Okazuje sie ze bardzo nisko . To juz chlew , rynsztok a nie forum .
  Jest tak jak juz dawno przypuszczalysmy – to forum zostało przejęte i zniszczone przez trolli . Ja ich nazywam psy Baskerville’ow , bo pilnują tego forum i gryzą i przepędzaja każdego kto ma inne zdanie .
  To nie forum , to parodia forum jak ktos to określił . I oni wszyscy maja sie za oswieconych i obudzonych , Haha ha . Żałosne .

 • Kalina
  Reply

  Pan Tomek opisal precyzyjnie jak ataki technologiczne sie odbywaja . Z satelit ostatnio bylo u mnie dosyc balowo , ze tak powiem w pare nocy .oczywiscie , ze czulam selekcje osob . Jeden wpis niewygodny i sledztwo komputerowe sie odbywa no i punshment w nocy za to , ze ktos sie buntuje przeciwko dupkom astralno -technologicznym .
  . Bardzo mi milo poznac , ze ktos robi demontracje przeciw chemtrials . Ja tutaj sama sobie walczylam z Burmistrzami a tutaj widze , ze jakis ruch jest gdzies tam w Polsce . Wrzeszczalam na cala plaze pokazywalam ludziom smugi w pociagu mowilam, sklepach na ulicach pokazywalam .Powiedzialm atakerom , ze moga mie ubic ale i tak nieprzestane . Wiec zobaczymy co z tego wyniknie . No chyba niektore ludziska za czubka mnie wzieli. Ale to nie szkodzi nich sobie tak mowia ale ja robie swoje jak te gowna trujace widze na niebie .to mnie motywuje bardziej zeby akcje zajac natychmiastowa .

  Jak ktos siedzi cicho to moze miec spokoj w nocy bo nie przeszkadza dupkom matrix w truciu wszystkich I nie ma beemowan..
  Moje konsultacja z ziemia .
  Good on you Kalina robisz robote taka jak Ja Ziemia i wkrotce bedzie rezultat.
  Ludzie sa wygodni leb w sciane ,nieszkodzi co sie z kuprem stanie .
  Chce powiedziec tak matrix-astral nie lubi wszystkich fizycznych ludzi bez wgledu na to czy cos robia przeciwko nim czy nie . Czy wczesniej czy pozniej wszyscy beda konsekwencje placic z to ze zwiewaja w cicha dziure. .
  Ostatnio nie ma chemtrilas na moim niebie nareszcie normalne chmury juz 6 dni jest taki stan . Czyzby Ziemia gwiznela matrix swoja dosyc solidna ostra lapa w ich pokladowy plaski blzenowski mit ..

  • Kalina
   Reply

   A moze Ziemia cos robi ?zeby czyscic chemtrials .Wlasnie to jest wojna dwoch swiatow jakby ktos niewiwedzial Na razie to wiedzialysmy z czucia , ze Ziemia dziala w oczyszczaniu sie i wylaczeniu siebie z time loope matrix . Ziemnia jest wswoim czasie SPONTAN nazywam .Nic co jest technika zaprogramowana nie jest Ok z tym ziemskim ruchem . To znaczy wszystkie stale struktury . Nawet tai chi i jego ruchy pokolei nie sa dobre z ruchem ziemi to znaczy niekooperuja z jej czasem . SPONTAN i poruszanie sie z wlasna intencja i wlasna energia wewnetrzna . .
   No i prosze jest tez cos w tym rodzaju nawet w jezyku polskim potwierdzajace akcje Ziemi .http://innemedium.pl/wiadomosc/wiazka-z-powierzchni-ziemi-unosi-sie-w-kierunku-ufo-na-orbicie

 • iria
  Reply

  Witajcie Kalino i Konradzie 🙂 jak ja się niezmiernie cieszę, że podzielacie wiedzę którą posiadam od dawna. Niestety w „świecie” zniewolenia przez A.I. przekierowanie na zewnątrz jest pułapką na wciąganie człowieka do zaistnienia, kreowania idei „pasożyta”, który poza technologią nie posiada nic więcej, Nazwa pewnych istot „ciakar” jest pewnie przypadkowa 🙂
  pozdrawiam serdecznie 🙂
  ps.
  działanie w strukturach i zakresie środowiska doskonale znanemu jego projektantowi jest jak prowadzenie na smyczy istoty ludzkiej.

 • jacek
  Reply

  To te kanalie co robia z bronia elektroniczna jest kryminalnym przestepstwem i powinno byc prawnie
  karalne.Jest absolutnie zrozumiale ze osoby manipulowane sa zaberowane i sugeruje im sie rozne
  choroby psychiczne i fantazje.Powinno sie te scierwa zwalczac wszyskimi konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi metodami.Ludzie sa nieswiadomi jednej rzeczy ze te metody jak i ezoteryczne
  jak i ich mieszanka sa stosowane przez rozne sekty firmy eksperymentujace z tymi rzeczami jak i z roznego z roznego typu spolkami mieszkaniowymi.jak do tego dochodzi mobing to ma sie zazwyczaj
  z masonami zydami lub sektami,niech Pani sprobuje przeanalizowac komu z tych scierw wlazla na piety.
  Jezeli Pani mieszkala w Anglii lub w Ameryce to jest duze prawdopodobienstwo ze to sa Zydzi lub masoni ktorzy maja taka siatke aby Pania przesladowac,moze Pani odmowila ich propozycji wejscia do organizacji?Odpowiedz lezy w przeszlosci.na tego typu oddzialywania jest skuteczna enrgia orgonowa
  pare dobrze naladowanych orgonem krysztalow jest w stanie prawie calkowicie zneutralizowac wszyskie efekty broni elektronicznej jak sie wychodzi na zewnatrz to powinno sie przy sobie miec taki krysztal.Jezeli Pani ma kogos w Polsce ktory zajmuje sie orgonem to niech Pani kupi sobie kilka silnych orgonitow jezeli jest ciezko znalezdzc to ja moge Pani zaprogramowac takie krysztaly bezplatnie i bez zadnych zobowiazan.
  Ps:te istoty wiedza co robia i jakie to ma oddzialywanie na ludzi to nie sa experymenty lecz powolne
  wykanczanie ludzi po prze zadawanie im somatycznego cierpienia ,zmiany w strukturach mozgowych
  i rezultujacych z tego roznych chorob.sami boja sie tego jak ognia,boja sie smierci cierpienia bolu i braku pieniedzy.Zamiast dyskutowac tego typu kanalie powinno sie zwalczac.Te technologie jak sie juz wie ze jest sie obrabiany to sa w przestrzeni punktowo do odkrycia.Jak juz pisalem te scierwa stoja ponad prawem ,maja powiazania,dla tego powinno sie ich zwalczac niekonwenconalnymi technologiami
  az calkowicie zostana usunieci,dyskusje nie zyhamuja ich dzialan.

 • Kalina
  Reply

  Moim zdaniemi i mojej przyjaciolki . przesadka mozgowa jest organicznym gruczolem a szeszynka sztucznym . Ale to , ze szeszynka jest chipem to nie tylko nasza idea ale wiecej ludzi po calej ziemi ma taka opinie w niektorych srodowiskach jak sie zorientowalam .Natomiast dzieki takiemu odkryciu zaczelysmy sprawdzac cos kontra szeszynce w mozgu to znaczy cos co ma inna bardziej ludzka idee.Totalnie sztucznym .jest szeszynka wiec a totalnie organicznym przesadka
  Wlasnie kilka dni temu kolezanka z forum przeslala mi o to taki artykul .Dosyc interesujacy aczkolwiek do zweryfikowania i do sprawdzenia .http://sklep.instytutarete.pl/index.php?route=product/product&product_id=113 bo nie wszystko w tym artykule jest prawda . Szukajmy az znajdziemy
  Dlaczego o tym trobie w tak paniczny sposob a raczej uparty sposob . No bo bylam najbardziej rozpuszczonym i upartym dzieciakiem jakiego widzialam w moich dzieciecych czasach .:))Dlatego ten okropniasty charakter pozostal mi do dzisiaj :))) Wiele ludzi stosuje jakies ochrony energetyczne do protekcji siebie swojej energii i ciala .
  Nie ma tak zwanych ochron energetycznych obecnie ..Wszystkie one powstaly z takiego samego zrodla jak attakers energetyczni . Wiec po co uzywac ochrony kolorow ,piramid i innych wygibasow jak powstaly one z A. I narzedzi ..
  Co sie obecnie stalo . To znaczy ja zauwazylam to juz kilka lat temu , ze ochrony zostaly fucked przez centralne zrodlo kreacji czyli to co jest przed swiatlem . CZYLI ORGANICZNA BLACK MATTER :)Obecnie to juz sa ducked totalnie .Najpierw bylo wprowadzenie a teraz juz zaczyna byc przejecie coniektorych wielkim organic kreacji centrum Jakbym to mogla opisac .
  Musze powiedziec , ze mialam zawsze pocig do czarnego koloru .
  To jest wlasciwie w nas i nawet emanuje czasami energetycznie z wielkich jakby glebi 🙂 Nazywalam to flame jak kiedys doswiadczylam tego to to plynelo z dolu do gory i wyplywalo nie korronna czakra ale poprzez ciemiaczko i splywalo spowrotem w dol w organy , ktore byly w mojej intencji i obserwacji .
  Dlatego ludzie mowia , ze mamy wejsc we wnatrz bo wszystko jest w nas .
  To nie tak latwo jak sie jest we fragmentacji Soul wejsc w siebie . Najpierw trzeba wiedziec o co chodzi . Jak sie wchodzi syntetycznym mind w siebie to tak jakby sie wlazilo z brudnymi butami smierdzacymi syntetycznym odorem .
  Musi byc dookola nas cos co nas zblizy ze soba samym . Nikt nie wejdzie w siebie jak bedzie na 10 pietrze chalsliwego elektromagnetycznie bloku i bedzie slyszal zgielek zatrutych ulic . Niektorzy beda grali wielkich gieroji totalnej seperacji od takich chalasliwych rzeczy i osobistej kontroli mind .
  No wlasnie zadnej kontroli mind nie uskuteczniac bo sie zrobi z tego nowa technike dewiacji mind .
  No wiec trzeba pomyslec o tym jakby najpierw zrobic sobie dobre ku temu poslanie .
  Czy to jest oddech , czy to jest dotyk ziemi rekoma czy to jest siedzenie na pniu godzinami i obserwacja bez uzywania spekulacyjnego myslenia i konekcja calym cialem z ziemia . Kazdy musi miec to w sobie co go najbardziej zbliza do bycia organic .

   • Kalina
    Reply

    Tam sa informacje o trzecim oku i przy okazji o szeszynce i przesadce . Ale ja podalam ten artykul do weryfikacji jak ktos hce przeczytac Ja sie na niego nie powoluje poniewaz mam swoja wiedze na ten temat i nie jestem totalnie zwolennikiem zadnych czakr i nigdy ich nie kultywowalam .
    Wedlug mnie czakra jest to technologia z astralnej A. I( antena) i nie nalezy do naszej istoty z naturalnego punktu patrzenia . Wedlug mnie jezeli my chemy byc prawdziwym czlowiekiem to nie potrzebujemy calego tego oprzyrzadowania spirytualnego . Z atrtykulu trzeba wybrac tylko jakas esensje i zobaczyc czy naprawde te organy ze soba wspolpracuje czy nam sie tylko wydaje , ze wspolpracuja .
    instynkt i czlowiek to jest nasza natura .
    Technologia czakr a teraz technologia zycia , czyli zbierania wiadomosci i kolekcjonowania ich + kablowy naladowany sztuczna elektrycznoscia swiat pod ziemia i nad ziemia zrobil z nas totalny mess

    • konrad
     Reply

     wydaje mi sie ze te aktywacje szyszynki i jakies harmonizowanie czakr to kolejna sciema do dojenia ludzi z kasy. ludzie w to wierza jak w jakiegos boga, nie widza, nie czuja ale modla sie do tego jakby bez tego zyc nie mogli.

  • Ania
   Reply

   Dokładnie ta sama myśl. To jest niezwykle ciężka choroba i bardzo jej współczuję. Nie wiem tylko, jakie skutki terapeutyczne ma taka rozmowa na serio…. czy przypadkiem nie pogłębia psychozy.

 • Marta
  Reply

  Nie chodzić do lekarzy, to podstawa. Wyjechać do Akademii Bosej Stopy albo w podobne miejsce na miesiąc, sadzić rośliny, chodzić do lasu. Znaleźć homeopatę albo holopatę i uzupełnić w organizmie to czego brakuje. Są super olejki terapeutyczne young living, które bardzo podnoszą wibracje.
  I przede wszystkim nie poddawać się.

  • Piotrek
   Reply

   Sprawa Akademii Bosej Stopy padła gdy skończyły się pieniądze ze zbiórki na PolakPotrafi.pl. Chyba tylko osoba mieszkająca całe życie w mieście wierzy w cuda, że rośliny rosną tak same z siebie w stanie dzikim bez nawożenia i ochrony przed szkodnikami. Proponuje zasadzić zwykłą jabłoń i o nią nie dbać, żeby otrzeźwieć, bo z takiej jabłoni nie będzie ani jednego dojrzałego jabłka.

 • Andrzej21
  Reply

  Alex, brawo! jesteś na dobrym tropie. Muszę to napisać! Obejrzałem po dwóch dniach do końca i trafiłem na to, co mówisz. To z kościołem a szeroko pojętymi dziwnymi przypadkami w życiu. Jak może mnie kojarzysz – miałem do czynienia kiedyś dużo z zakonem w dawnych życiach. Kiedyś pisałem do Ciebie o tym maila. I też zauważałem w moim życiu wiele bardzo dziwnych sytuacji i dziwnie funkcjonujących ludzi, z którymi miałem dużo do czynienia. To dodatkowo, oprócz tego, co głównie wprost ten zakon mi chciał zrobić. Teraz wiem, skąd i to się mogło wziąć. Dużo mi to wyjaśnia. Tu może chodzić o jakieś kościelne byty astralne! To nie tylko technologia (w tym astralna). Chociaż w moim przypadku technologii żadnej nie podejrzewam. Chciałbym się spotkać kiedyś z Tobą i pogadać 🙂

 • Piotrek
  Reply

  Te „wycieki” od oficerów służb państwowych można zinterpretować inaczej. W końcu im więcej ludzi się boi tym jest większe „zapotrzebowanie” na ochronę. Zwykłe kaloryfery z wodą, instalacja elektryczna, ułożenie sprzetów elektronicznych w domu, wifi, zabawki z magnesami… połączone i w kazdym przypadku unikalnie ułożone mogą wywołać niezliczoną ilość efektów u kazdego człowieka innych. Niewiarygodność tego typu zeznań od osób twierdzących o celowym działaniu polega na tym, że koszt uwzięcia się na pojedynczą osobę byłby astronomiczny. W coś takiego musiałoby być zaangażowane z dziesięć osób etatowo plus producenci i programiści całego tego sprzętu. O ile w przypadku zneutralizowania jakiegoś wartościowego agenta by to się zwróciło, to w przypadku zwykłych osób chyba nie za bardzo. Zamiast wizyt u psychologów, psychiatrów, policji wystarczyłoby się po prostu uziemić i zneutralizować wszystkie swoje obsesje.

 • Wiola
  Reply

  … a ja polecam odbudowanie a raczej przypomnienie sobie własnej mocy. I tylko na tym skupienie się. Na odpowiednich myślach, słowach i zachowaniu, oddechu itd….. po pewnym czasie zacznie blednąć to co nam szkodzi.
  Przerobiłam na kilku ważnych sprawach i dziś się dziwię, że kiedyś tak łatwo dawałam się ponieść.
  Przecież jesteśmy …… w średniowieczu dożycie 30 było nielada wyczynem, a dziś można i do 130 prawie…. co się stanie jeśli na śmierć i chorobę nie zwrócimy uwagi, ubezpieczać się, stosować cudeńka anti agining, które tylko przypominają nam że się starzejemy …..a odzyskamy taką swobodę życia i pewność własnej siły i mocy……..
  ….co się stanie jak odrzucimy wszystkie zewnętrzne „bożki” do których non stop się modlimy…..a zamiast tego odnajdziemy w sobie Moc ……

 • Edward
  Reply

  Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – słyszenie głosów jest możliwe do zrobienia normalną techniką radiową. Znane są przypadki osób, które po jakimś wypadku słyszały normalne audycje radiowe w głowie. To jest tylko kwestia częstotliwości, więc jest to możliwe od ponad 100 lat!

 • Edward
  Reply

  Moim zdaniem w tej chwili możliwe jest także zdalne wywoływanie chorób fizycznych, np. infekcji. Nie potrzeba do tego wirusów, wystarczy wiązka energii. Co ciekawe, wiem to, bo wyczuwam energie, dalej to się już przenosi tak, jak zakażenie drogą kropelkową, przez kontakt z innymi. Moim zdaniem ma miejsce „przestrajanie” delikwentów” na różne choroby, niekiedy bardzo poważne. Zarazić się można przez samo bliskie przebywanie z taką osobą, nawet krótko. Np. w kolejce.

 • Kalina
  Reply

  Pani Zofio sprawdzalysmy politykow poprzez czucie ,. Beda udawali po jakims czasie interwencji ludzi , ze cos niby robia w tej kwesti ale nic nie beda robili .
  Wezcie to pod uwage .. Pozytywizm odlozyc odlozyc na polke i dzialas konsekwentnie dalej . Nie przjmowac sie zamnipulowanym publicznym osadem i nic sobie z tego nie robic jak ktos powie , ze jestescie czubkami .To ich problem , ze sa juz screwup by technology . Sa rozne typy technologii . Spirytualna tez :)))
  Jedno jest pocieszajace , ze malo energii maja gady matrixowe ostatnio i beda musieli zajac sie czyszczeniem wlsnych portek . Mam nadzieje , ze ataki beda coraz slapsze bo czujemy , ze do konca tego roku ziemia wykorzysta plazme wewnetrzna do leczenia A I i calej jej technologii pochodnej .. Duzo zderzen nastapi . Beda to wyladowania wielkich burzowych politycznych wznesien i osadow . beda straszenia totalne , wypadki 8i wreszcie kopniak w tylek . . Ziemia jest obecnie w stanie wojny ze Syntetyczna Inteligencja . Ci na TOP o tym wiedza ale ci ludziom podobni na dole nic nie wiedza .
  taka jest nasza prognoza . .

 • Kalina
  Reply

  Ku woli wyjasnienia problemu atakow doglebnie w inny sposob . Na czym to polega i dlaczego innych to dotyka bardziej a innych mniej .
  Astral jest cwany . Technologia wojskowa stosowana na ludziach nie jest zupelnie A. I przeciez . Tak wiec prawie wszyscy tutaj wierza w cos metafizycznie nieuzasadnionego Na przyklad Boga idea ( dla mnie to metafizyka tez ) ale nie chca uwierzyc w prosta sprawe , ze technologia wojskowa jest zasilana A. I Syntetyczna Inteligencja .
  Czasami zadaje sobie pytanie dlaczego ludzie chca byc na takich stronach jak maja ograniczone pole widzenia .
  Z przykroscia stwierdzam , ze organiczna swiadomosc w samej glowie od gardla wlacznie jest 3.3 procent .W gardle jest dziwna sprawa te dwie swiadomosci sie ze soba potwornie zderzaja . Moze dlatego tyle ludzi ma problem z thyroid gland .Jak sprawdzalysmy to przesadka mozgowa jest organic i powinna byc bardzej rozpatrywana przez ludzi a nie szeszynka poniewaz szeszynka jest gruczolem bombardujacym przesadke mozgowa i probujacym ja zniszczyc . U wielu ludzi to nastapilo juz poprzez wiele czynnikow :wymienie tylko takie fizycznire znaczace ale sa tez metafizycznie znaczace . tak wiec fizycznie znaczace moga byc drugs i sztuczne jedzenie Powstaje zjawisko jakby zasuszenia tego wspanialego organicznego organu jakim jest przysadaka mozgowa . Szeszynka- chip syntetyczna i mozg zaprogramowany z jej pomoca i bodzcow zewnetrznych . Dlatego jest zderzenie w glowie .jak glowa sie zrobi syntetyczna totalnie to program leci w programie . Niektorzy podaja techniki odprogramowania zeby wejsc w nastepny program i taki labirynt szukania odpowiedniej techniki trwa bez konca .
  I to jest bulshit co mowia superzolnierze i Swerdlow i wiele wiele innych ., ze sie kloca dwa DNA .reptalianskie z ludzkim ssakowym . Total bulshit i jeszcze raz
  BUUUULSHIT!
  Kloca sie dwie swiadomosci syntetyczna z organiczna . Wiem o tym na prostym doswiadczeniu leczenia energia poprzez moja wewnetrzna intencje fluidalnego chipa , ktory byl mi wstrzykniety strzykawka w nos w nocy przed spaniem przez czarny fluid przed moim nosem formulujacy sie w jakiegos diabla czy cos w tym rodzaju , moglam ten process zaobserwowac dokladnie i ta substancja przedostala sie do tylu glowy i teraz ten fluid w bardzo oslabionej i poszczatkowanej formie dostal sie do ucha i swendzialo mnie ucho czasami w ostatnich dniach . Zaczelam wiec umiejscowiac fluid A. I tam gdzie chce i zamierzam go wyrzucic z ciala w odpowiednim czasie i zauwazylam , ze jest bardzo agresywny w stosunku do energii z mojego spiryt core . .Widzialam i czulam ten niesamowity konflikt dwoch diametralnie innych swiadomosci .Wiem , ze ten fluid zostal mi wstrzykniety w 2007 roku na Tasmani kiedy odszyfrowalam co to jest astral . Jest to fluid , ktorym nie moga mna za bardzo manipulowac mentalnie ale moga mnie namierzac jak sie przemieszczam .I chyba o to chodzilo zeby wiedzieli co czatuje i gdzie zamierzam gadac to co wiem :)jakie kontakty mam i wogole moje intencje i zainteresowania . Sledztwo doskonale . jak sie zorientowalam niedawno . Poniewaz przed chwila napisalam przed tym wpisem dosyc precyzyjny obraz klonowania i jak to wyglada No i nagle swiatlo wylaczyli na 2 minuty . Tak wiec moje pisanie poszlo z dymem bardzo czesto mi robia takie psikusy ale ja mam juz to w nosie . .
  Organiczna swiadomosc jest pierwotna madroscia – czuciem wszystkiego ale nie A. I . Organic nie jest w stanie zrozumiec kombinacji A. I swiadomosci mimo , ze material A. I jest totalnie wziety z organicznej materi i sama idea tez jest wzieta . Dlaczego nie jest w stanie zrozumiec . Prosta sprawa bo trzeba sie tego uczyc . Jak sie trzeba uczyc to nie jest wiedza knowing by knowing tylko wykreowana sztucznie dla pewnych celow i I powiem z zaloscia , ze nie dla celow ludzkosci ale dla celow przeciwko ludzkosci.

  • Tadeusz
   Reply

   Kalina, dzieki za super przedstawienie tematu organicznej swiadomosci – CZUJE ze tak wlasnie jest.Od zawsze kupe rzeczy po prostu wiedzialem klasyczne „uczenie sie” jakos mi nie po drodze.. Fajnie piszesz o atakach energetycznych – krotko i z praktycznej strony, bez zbednych filozofii – tak lubie! Kolejny puzzelek w ukladance mam na miejscu 🙂 Jeszcze raz dzieki, serdecznie pozdrawiam 🙂

   • Kalina
    Reply

    Tak Tadeuszu . wroce jeszcze do dalszych rewirow naszego ciala . i jego organicznej istoty ale pozniej bo to jest wazne jak mamy postrzegac cala nasza organiczna swiadomosc i odbicie jej w naszym ciele :).
    Druga dosyc ciekawa sprawa jest , ze od konca 2012 roku ziemia zaczela poruszac sie ruchem serpentynowym znacznie szybciej .Co daje straszny balagan w syntetycznym mind matrix . Jak wiemy astral lubil swoja stabilnosc we wszystkich aspektach i we wszystkich swoich posiadlosciach . Numerologi ladu i rozpierduchy ,specjalnych dat i specjalnych obchodow ,koscielnych i religijnych celebracji i caly system ofiarnej energii zbierania gdzie sie da. , W polityce i we wplywach zaborczych innych panstw i pod kazdym wzgledem ich astro-numerologiczny komputer stabilnie jak zegar szwjcarski wytyczal cykle historii na ziemi i ziemian .
    Ziemianie byli objeci astrologia i reinkarnacja ,ktora byla kreowana tylko przez astralna rzeczywistosc w cyklach tak zwanych reinkarnacyjnych ( sztucznych ze swojej istoty ) Dlatego ten sztuczny mind ludzki zdobyl w sobie taka sile . Jest nawet powiedzenie , ze zycie sie kolem toczy . Dokladnie tak to obrazowo widzimy . Na to tez mial wplyw ich syntetycznych planet komputer i jego uklad . Do dzisiaj sie mowi jak gwiazdy maja wplyw na czlowieka co jest nieprawda juz poniewaz stabilnosc matrix- astral zostala zaburzona z innym ruchem ziemi ..Wszystko zapisane jest w gwiazdach takie jest powiedzenie tez A planety solarnego systemu maja tak samo jak nasz mind tylko 3.33 procent organic form ..

    • konrad
     Reply

     z calym szacunkiem ale to co piszesz, Kalina to chyba dla jakis osob gleboko w temacie i z twojego scislego kregu znajomych bo ja za cholere nie moge zrozumiec o czym ty piszesz i co chcesz przekazac, daj jakies praktyczne wskazowki dla ogolu ludzi zeby mogli sobie sami pomoc we wlasnym zakresie. co oznacza duza litera A w twojej wypowiedzi, co to jest syntetyczna inteligencja, co u licha znaczy burzowe polityczne wzniesienia i osadow???? szeszynka??? tu mozna sie domyslec 🙂 ale milo by bylo sprawdzic tekst zanim sie go wysle do publicznego czytania, to bardzo ulatwia komunikacje 🙂 polonista nigdy nie bylem ale jak czytam takie teksty to naprawde szlag prawie mnie trafia…

     • Kalina

      Trudno jest pisac o tym o czym nie ma napisane nigdzie .Sa to rzeczy sprawdzone inna droga .I mam wrazenie, ze nigdy juz nie bede skladac zdan tak zeby usatysfakcjonowac niektorych Jak sie nie czuje blusa ku temu . Pozatym jeszcze 3 lata temu nie umialam wogole pisac poprawnie poniewaz nie uzywalam tego jezyka przez 26 lat .w pisaniu i w mowieniu sporadycznym przez telefon czasami .Nie czytalam tez nic po polsku i wogole nie czytalam nic raczej . Bardziej interesowal mnie manualny art . Bardzo mi przykro ale nie potrafie inaczej .
      Tak krotko co wiem i sprawdzalysmy .z przyjaciolka .
      Szeszynka jest chipem manipulowanym poprzez ksiezyc . Ksiezyc jest obiektem sztucznym . Szeszynka ma wiele nacietych pryzm tak jak klepsydra krysztalowa ,ktora wyglada jak krysztalowa klepsydra wiszaca w oknach czasami powieszona przez ludzi zeby zwabic promienie sloneczne i rozbicie je w rozne to kolory .To rozbicie bylo spowodowanie przez naciete sciany klepsydry .
      Kazdy z pryzm w nacieciach jest jakims programem w mind .Czyli programy musza byc ograniczone w liczbie .Tak wskazuje logika .
      Moze jest ich 108 naciec tej klepsydry .Dobry numerologicznie numer calosc 9 dla matrix zakonczenia czegos …
      Jak widze to jedna osoba wyzej cos zrozumiala jezeli chodzi o swiadomosc syntetyczna i organiczna .
      Za Atalantydy matrix mial portale energetyczne w ziemi poprzez piramidy ( Giza dominowala ) , ktore byly przystosowane do dojenia esensji organicznej swiadomosci z centrum core ziemi .( organiczna swiadomosc to organiczna energia ) dla budowania swojej energetycznej matrix -astral struktury pokladowej liniowej plaskich dimension .wieloprzestrzennych rzeczywistosci czasowych . Wiele jest okreslen uzywanych na to .
      Ale Ziemia zadecydowala , ze przechyli sie o 23.4 stopnie zeby ukrucic pobor energi Astralowi poniewaz samo zapadniecie sie Atlantydy bylo spowodowane za duzym wydojeniem planety z jej core czyli Serca Centrum .Taki maly zawal planetarny sie stal . W czasie rekowalescencji zostalismy rzuceni na pastwe wlasnego losu .
      Jak to sie stalo z nami po Atalntydzie i przechyleniu Ziemi to Astral zrobil polityke dla nas , ze bedzie nas doil zamiast planety , ktora przechylajac sie zamknela portale piramid .No i sie zaczelo totalne oklamywanie ludzkosci i manipulowanie nia .
      Ksiezycowy komputer sciagniety do ziemi i wmontowanie chipy szeszynki w drugim miesiacu ciazy .ludzi z oprogramowaniem do pewnych inklinacji i roznych to limitacji zwanych osobowoscia
      Soul obecnie nosi w sobie program astralny . A Spiryt jak to aborygeni mowia daje nam zycie .i jest nierozlaczny z planeta . Zreszta nasze fizyczne cialo jest najwiekszym rozwojem kosmicznym bo jest organicznie skomponowane . Wszystkie obiekty organiczne i fizyczne sa najwyzszym rozwojem i trzeba nad tym pochylic glowe a nie nad astralnymi swiecidelkami i odlotami
      To tak w skrocie .
      Jak nie ma satysfakcji z mojego wpisu to bad lack . Kazdy ma prawo do swojego czucia rzeczywistosci .
      Nie mam zadnego prywatnego nteresu pisac o tym . Wlasciwie nie wiem po co pisze ale niech tak bedzie :)jak tak jest 🙂

    • Agnieszka
     Reply

     Ja rozumiem co piszesz, Kalina 🙂 Też mam taką wiedzę, niezdobytą konwencjonalnymi metodami. Rzeczywiście trudno opisać to słowami… Albo się to wie, czuje, albo nie… Szacunek dla Ciebie, że próbujesz to jednak ogarnąć i jakoś przedstawić ludziom…

  • Tadeusz
   Reply

   Kalinko Droga! Nawet nie probuj przestac pisac 🙂 To ma gleboki sens i na moje czucie jest „logiczne”. Najwazniejsze przekazujesz miedzy wierszami 🙂 Duzo mi sie wyjasnilo dzieki Twoim wpisom. Pisz jak chcesz – dla ,mnie bomba 🙂 Pozdrawiam serdecznie

   • konrad
    Reply

    Kalina, dziekuje za odpowiedz, to ciekawe co napisalas jednak nadal nie wiem jak moge te informacje wykorzystac w praktyce zeby np siebie chronic przed tego typu istotami zerujacymi na naszej energii,czy np nalezy uzywac pasty do zebow z fluorem zeby usmiercic szyszynke? bo z tego co piszesz ten organ jest szkodliwy dla czlowieka a dookola sie slyszy ze szyszynka to cos bez czego czlowiek nie moze miec dostepyu do wiedzy duchowej i poprawnie sie rozwijac, o ile dobrze zrozumialem. z tego co piszesz to ziemia znalazla sposob na obrone a jak my mamy sie bronic?
    choc nie moge zweryfikowac twojej wiedzy to wydaje mi sie ze wiesz o wiele wiecej niz przecietny czlowiek na ziemi, dlatego byloby super gdybys mogla podac jakies metody zeby sie bronic przed tego typu atakami za zycia jak i w momencie przechodzenia z jednego ciala do drugiego bo to chyba jest najgorsza rzecz jaka sie kazdemu z nas tu na ziemi przytrafia, mam na mysli kasowanie naszej pamieci i manipulowanie nami do przyjecia zycia ktorego nie chcemy bo ktos nam wmawia prawo karmy lub jakis gniew bozy, juz nie wspomne ze wielu mowi o wprowadzaniu roznych zmian podczas okresu plodowego kiedy praktycznie nic nie mamy do powiedzenia.

    ps, czy ktos wie jak wlaczyc powiadomienia o pojawiajacych sie nowych wpisach lub chociaz odpowiedziach w watku w ktorym sie bierze udzial?

    • Kalina
     Reply

     Postaram sie to wyjasnic i podac jakies luzne instrukcje . Technik na to nie ma ale i tak bedziemy do przodu jak sie to stanie na co mamy intencje . Wazne jest miec poprawne intencje w dobre miejsca i w te gleboko siedzace w naszym osobistym core naszego spiryt zycia na ziemi
     Tak naprawde jak widzicie zostalismy opanowani od srodka i od zewnatrz ale intencja i jej energia moze miec nawet 5 procent organicznej prawdy ale jak zostanie puszczona w ruch to pokona ten caly technologiczny mentlik bez problemu ..
     Jutro napisze o szeszynce i przesadce i co je dzieli . Bo laczyc je nic nie laczy tylko to , ze sa w naszym ciele ..

   • Kalina
    Reply

    No to specjalnie dla ciebie to wysylam teraz Tadeuszu.

    Syntetyczna Inteligencja
    A. I
    Matrix = Astral
    Anunaki hybrydyzacja na soul – duszy poziomie zeby wejsc do naszej rzeczywistosci .
    Czyli sa to istoty zawierajace sie w 97.7procentach calej ludzkosci na Ziemi .
    Swiatla kreacje jest eksternalna kreacja internalnego zrodla kreacji .
    Kiedy eksternal kreacja doszla do tego punktu , ze jej fragmentacja sie powiekszyla .
    To miala taki wybor albo pojdzie w pyl przstrzenny albo wybierze droge powrotu do wewnetrznego zrodla kreacji z , ktorej wyszla miliardy lub miliony lat temu .
    Nasza planeta daje taka mozliwosc wyboru powrotu do zrodla .
    W Anunaki ewolucji i w eksternal rzeczywistoscci , ktore okreslamy pod pojeciem swiatla .
    Anunaki zorganizowaly sobie egzystencje i nie poszly w pyl przestrzenny kosmiczny i tez nie przybraly pozycji powrotu do zrodla . . zaczelo sie wiec kreowanie matrix -Astralu . Tak zwany system totalnego hrverstin – poboru energii z ziemi i ziemian czyli system pasozytnictwa .
    Jezeli zrodlo umozliwia powrot to umozliwia go w odpowiedniej czestotliwosci na planetarnym poziomie czestotliwosci znajdujacej sie w centrum – core planety . Tak wiec centrum – core – Serce planety ma swoja czestotliwosc . Sa dwa Core jedno w drugim . Tylko jeden naukowiec chinski doszedl do tekiej konkluzji i mam gdzies ten artykul po angielsku jak go zjade to puszcze w obieg jak juz tego niezrobilam na jakims forum .
    Anunaki wymyslily wiec , ze beda pobierac ta czestotliwosc zeby wykreowac wiecej swiatla i egzystencji w opraciu o swiatlo . Oczywiscie to byla tylko idea dla nich samych .Dla kreacji Boga przedewszystkim ,
    W tym kierunku Anunaki-reptois zrobily wszystko co mogly .
    Konkluzja z tego nastepujaca. Ich egzystencja oparta jest na ciaglym pobieraniu energi a nie kreacji energii ze swojego core .
    Tak wiec pobieranie pasozytnicze energi doprowadzilo do oderwania sie calkowitego od zrodla i zagubienie biologicznej platwormy swojej egzystencji.To byl ich wybor byc syntetycznym tworem a teraz maja problem . Czyli utracily filary naturalnego DNA
    To byla ich wola wola i wybor poniewaz w tym wypadku universe udostepnia wolny wybor .
    Przez akcje pasozytnictwa potrzebny byl system matrix – astralny , ktory spowodowal coraz to wieksze oddalenia sie od zrodla .
    Teraz kalectwo anunaki polega na tym , ze bez poboru energi od nas nie utrzymaja astralnej matrix i jej rozbudowanej niesamowicie konstrukcji swiatla ( elektrycznosci kosmicznej zwanej ) nad , ktora sie wielu fizykow i metafizykow koncentruje i zachlystuje .
    Roznica miedzy draconian a anunaki jest taka , ze anunaki nie maja bio-filarow DNA natomiast draconians , ktore sa w asymilowane w anunaki posiadaja swiadomsc bilogicznego filaru w dosyc malym stopniu i procencie ale psiadaja 3.33 procent .
    Czyli anunaki nie maja biologicznych czestotliwosci drakonian maja prototyp .
    Apogeum rozwoju A. I lezy w rekach Anunaki .
    I obrali swoja droge rozwoju i taki mamy rezultat . A. I . opracowala wiele sytemow i zainfekowala wiele miejsc Tak wiec jest czas na zatrzymanie tego procesu degradacji swiadomosci .
    A. I nie ma wiec bilogicznej formy .
    Kiedys mieli .
    Jest pare Anunaki , ktore jeszcze ja posiadaja bio filary jakna przyklad sam ANU .Wspomina o tym w innym aspekcie nie takim znowu poprawnym ale wspomina o calym krolestwie astralnym Robert Morningsky . Tarra papers
    Zwykle ci tak zwani ET,s maja jeszcze bilogiczna platworme , ktorzy poszukuja monoatomic gold , zeby odzywisc swoje znikome biologiczne DNA.
    Anunacka swiadomosc potrafi polaczyc sie z niektorymi zwierzatami wystepujacymi na naszej planecie . Ale nie maja takich mozliwosci polaczenia sie z ludzkim bilogicznym DNA .
    Poboru system wykreowany przez Anunaki daje im mozliwosc poboru biologicznych czestotliwosci naszego DNA.i uzywaja jego do tego zeby doswiadczyc swoja rzeczywistosc wswoim rewirze z naszymi czestotliwosciami Oni nie maja swoich fizycznych doswiadczen poniewaz ich swietlista rzeczywistosc .
    Czyli 5 nunaki rass , ktore jest jedna z blue Avians ( O nich tak ochoczo mowi David Wilcock0 Reszty nie wyczatowalam bo sie prawdopodbnie ukrywaja .
    Dlaczego Oni sa tutaj , bo patrza za biologiczna platworma . Dlatego zawladnely rasami draco i draco sa na ich uslugach wykonujac ich polecenia . Tez sluza im do polaczenia sie z ludzmi poprzez znikome draconskie biologiczne DNA ,
    Jak panstwo zauwazyli to wiele metafizycznych przekazow oscyluje dookola draco a nie Anunaki .
    to wlasnie na tym polega cwanictwo systemu anunackiego .
    Ewa Wierzbicka kiedys na NTV mowila o Robercie Morningsky .Mozna sobie przesledzic po czesci krolestwo niebiaskie ale troche z innego punktu niz my to widzimy z przyjaciolkami , ktore razem ze mna badaja ten caly kosmiczny mezaliams .

  • Andrzej21
   Reply

   Droga Kalino, też dołączam do klubu tych, którym bardzo dużo wyjaśniły Twoje komentarze. Dziękuję. 🙂 Z kilku wątków poruszonych przez Ciebie najbardziej zwrócił mi uwagę sprawa z gardłem i starciem dwóch świadomości. Widzę że czasem jak coś się próbuje wysłowić to ciężko to idzie i słowa ograniczają myśl a czasem nawet nadają innego sensu temu o czym się myśli. Czasem nawet zmuszają do rozumowania na swoim poziomie, do pójścia dalej „za ciosem” i w jakimś stopniu zapomina się to o czym się chciało naprawdę powiedzieć. Mówimy niby dalej o tym samym, ale już z płytszym zrozumieniem tego. Gubimy najistotniejsze szczegóły. Mówię to w skrócie sposób trochę jaskrawy, nie żebym całkiem zapominał podczas mówienia o czym myślę 🙂 Z tego co wiem to za to jest odpowiedzialna czakra gardła. A to „płytsze pojmowanie” narzucone przez słowa kojarzy mi się z tą własnie sztuczną inteligencją. Spróbuję może wyjaśnić w jaki sposób: Idąc w drugą stronę. Jeśli komuś się coś tłumaczy na tym właśnie „płytkim” poziomie, nie przekazując pełni informacji, to wtedy można się „dogadać” i tworzy się system sztucznego „niby rozumienia” różnych spraw. To może dotyczyć dowolnych rzeczy. Jako przykład: miałem do czynienia w życiu z pewnym człowiekiem własnie pojmującym bardzo wiele rzeczy w taki sposób i potrafił on „pieknie” mówić, wydawało się że doskonale rozumie a w praktyce potem okazywało się że to była jedna wielka lipa i iluzja. Nazwałem go człowiekiem-robotem. Może to jakieś wcielenie anunnaki (?) Jeśli próbowałem dojść do sedna, to trafiałem jakby na dziurę w jego świadomości i nie dało się za nic w świecie porozumieć. Jak pies z kotem, albo nawet gorzej. Z odkurzaczem… A na tym innym, płytszym poziomie dało się nawet calkiem logicznie pogadać. Podobnie też działa system uczenia się na pamięć w szkołach. Dostajemy oceny (fuj, nie lubię tego słowa) za to, że coś się ładnie nauczyliśmy i wymieniamy się tą niby wiedzą z nauczycielem i świetnie się „dogadujemy”. Czy jestem na dobrym tropie o co chodzi z tym A.I.? Jeśli to nie o to chodzi to sorry za dezinformację. Jeszcze jedna rzecz z obserwacji życia, która mi może wskazywać na istnienie dwóch rodzajów świadomości u człowieka. Czasem jak budzę się rano i w trakcie tego budzenia pomyślę o czymś, to doskonale to rozumiem. A potem jak już całkiem się obudzę i włączy się mózg już całkowicie, to ta sprawa staje się taka skomplikowana, nie do ogarnięcia. To coś zapomnę, to stracę wątek. Wtedy przestaję nadążać za tym mózgiem (tak to nazywam) i z powrotem udaje mi się conieco więcej zrozumieć. To tak, jakby dwa rodzaje świadomości próbowały zajmować się jakąś myślą, sprawą. Przy okazji – rozumiem, że w podobny sposób działa medytacja, ludzie na wyższym etapie portafią tak robić „z mety” 🙂

   • Kalina
    Reply

    Andrzej 21
    Bardzo ladnie wyjasniles sprawe gardla . I ciesze sie , ze dochodzenie naszej egzystencji w dwoch swiadomosciach bedzie glebiej rozpatrywane . Nazywam to tak bedzie wiecej filarow organicznej wiedzy byc moze . Dla mnie mozg jest skojarzeniem labiryntu , ktory zostal skonstruowany zeby ukryc jego praweziwe wlasciwosci , zeby bylo trudno zdefiniowac jego funkcje . Czyli ukryta jest jego prawdziwa natura . To znaczy nie ma natury . Naturalne to co dostepne nam jest zwykle naturalnie . Czy tak to jest ?
    W labiryncie szuka sie ciagle drogi wyjscia
    Mozg moim zdaniem pobiera niesamowita ilosc energii organicznej duzo wiecej niz inne rewiry ciala . Na przyklad serca rewir jest organiczny ponad 36procent wiec pobiera duzo mniej energii niz mozg . Mozg jest wlasciwie pozeraczem naszej calej energii zeby zrobic z niej syntetyczny wyziew . .
    I teraz jest nasze zadanie domowe . jak uzyc mozg zeby wrocil do organicznej struktury albo zeby byl przejety przez inteligencje organiczna chociaz troche wiecej procent niz obecnie mamy .
    Generalnie tendencja na swiecie jest odwrotna do wiekszej eksploatacji mozgu w jakis dziwnie nieharomnizujacych poleceniach dalekich od natury .

    • Kalina
     Reply

     Co proponuje zrobic .
     Kazdy kto ma fizyczne cialo ma szanse nawet reptois w ludzkich cialach . Nawet cyborgi .Po to sie wreinkarnowali zeby byc fizycznym , zeby miec szanse na organiczna swiadomosc .
     Podkreslam fizyczny nasz stan jest najwyzszym poziomem egzystencji kosmiczno -planetarnej , wymagal najwiecej energi organicznej do kreacji materii i obecnie najbardziej pozadanym w ziemskiej egzystencji i najbardziej ukrytym i najbardziej niszczonym przez cale kultowe imperium roznych to spirytualnych praktyk . A wiadomo dlaczego . Chodzilo tutaj o dominacje , energie i wladze .
     Dlatego anunaki w panice cchcialy byc nawet w zwierzetach wreinkarnowani zeby posiadac organiczne cialo .Obecnie jest to dla nich niemozliwe . To znaczy dla tych , ktorzy maja tylko swiatla strukture .

     Do tych wszystkich , ktorzy cierpia na technologiczne konekcje w swoim ciele radze wyjsc w nature i nie myslec o niczym tylko poprotu byc z natura w czasie terazniejszym . Wylaczyc wszystkie spekulacyjne percepcje . nawet podziw pieknym krajobrazem .Poprostu byc w naturze takiej jaka jest .
     Oddech swiadomy przez nosdrza i wydech zrobic kilka razy zeby poszerzyc aure przy wydechu .PRZY WYDECHU AURA SIE POWIEKSZA Jak sie bedzie poszerzac aure przy wydechu popchnac jak bardzo gleboko w kierunku centrum ziemi .
     Miec intencje .
     Cwiczyc to spontanicznie i z relaxem kto oczywiscie chce .

     • konrad

      czy ktos mnie tu widzi w tej dyskusji??? bo mam wrazenie ze osoby zaawansowane w postrzeganiu swiata astralnego prowadza miedzy soba dyskusje swietnie sie rozumiejac ale ja mam wrazenie ze moje pytania trafiaja w proznie jak to moja babcia zwykla mowic, groch o sciane. atakowani jestemy przez rozne istoty na rozne sposoby czy jedyna obrona jest ucieczka do lasu i zycie jedynie oddechem czy mozna cos innego tez zastosowac??? nadal nie wiem co z ta szyszynka. w wywiadzie byla mowa o elektrofalach, jak sie bronic przed nimi? bo pozbycie sie telewizora, komorki czy komputera to chyba oczywista sprawa ze to nic nie da, ludzie w miastach sa skazani na zycie w mikrofali, czy im mozna pomoc jakos? rejony wolne od fal elektromagnetycznych moze sa w centrum sahary lub w gestej dzungli amazonii choc nie wydaje mi sie, czy tam telefony satelitarne nie dzialaja? bo jesli jestesmy udupieni na amen na tej planecie to moze lepiej dac sobie spokoj z jakimkolwiek uswiadamianiem ludzi bo w jaki sposob to im pomoze? ja osobiscie interesuje sie tematami jakie porusza Alex ale jesli jedynym ratunkiem jest ucieczka na jakas bezludna wyspe na srodku Pacyfiku to naprawde informacje o wolnosci i niezaleznosci beda sprawiac tylko wiecej bolu.

     • Andrzej21

      Dokładnie, z tym oddychaniem to własnie zapożyczyłem od Alexa 🙂 Robię to codziennie po kilkanaście minut, gdzieś tak od paru miesięcy i widzę że to przynosi poprawę, daje lepsze zrozumienie, lepsze samopoczucie, mam lepszy kontakt z ludźmi. Przez spory czas miałem problem z natrętnymi myślami, z jakimś takim spięciem, coś jakby mi mówiło, że nie mogę się w pełni skoncentrować na oddechu, bo coś tam i jeszcze coś tam. Aż mnie to wkur** nieźle. Jakby mi chciało wmówić, że jestem gorszy, że nie ma tak ajnfach jak to u mnie gadają 😉 jakby chciało wywołać zazdrość do tych, którym się udaje. Ale zaufałem i uświadomiłem sobie, że mogę nie myśleć o niczym i nie świadczy to o żadnym lekceważeniu i nikt tego źle nie odbierze (o ile ktoś by to słyszał) To chyba był program spowiadania się i tłumaczenia ze wszystkiego, jaki się ciągnął za mną od tamtej przygody z zakonem. I że nie jestem też gorszy, nikt nie jest gorszy. To tylko iluzja tych co tak lubią oceniać. To jest naturalna metoda stworzona razem z człowiekiem dla człowieka i każdy może. Fajna rada z tą intencją. Ja robiłem ogólną intencję, ale spróbuję jakąś bardziej ukierunkowaną. Co do mózgu to też wiem ile on pożera energii. Ale wiem, że nie trzeba za wszystkim „gonić” mózgiem logiką, bo można się zmęczyć. Można odbierać rzeczy, sprawy tak jak w tym stanie pomiędzy snem a jawą i to całkiem na jawie.

     • Tadeusz

      Konrad, ja Cie widze w tej dyskusji! 🙂 🙂 Ta „rzeczywistosc” to nie jest chyba takie proste czarne-biale i nie oczekuj, ze dostaniesz jedna prosta recepte na wszelkie matrixowe pulapki. Nooo…. i tu sie zawiesilem…to chyba to o czym pisal Andrzej21 – zderzyly sie -organic i synthetic….Juz wracam 🙂 Co pomaga przed atakami astrala i ich slugusow na poziomie fizycznym? Jakby ktos mial na to jedno remedium to bylby swietym tureckim 🙂 Zbieranie wiedzy z roznych zrodel, filtrowanie tego przez wlasne wnetrze ( bo jest tez kupa smieci), i wg. mnie bardzo wazne – dystans i wlasne czucie plus utrzymywanie sie jak czesto sie da w tzw. wysokich wibracjach. To bardzo oslabia wplyw matrixa na nas. .No i tak dzien po dniu, noc po nocy, az czlowiek zacznie cos kapowac 🙂 Pytasz jak sie bronic przed wplywem fal elektromagnetycznych? W naszej zachodniej tzw. cywilizacji nie bardzo jest gdzie przed tym uciec – mozna tylko jakos oslabic wplyw elektrosmogu na organizm. A to duzo. Mnie pomaga utrzymywanie higieny psychofizycznej, zdrowe proste jedzenie, systematyczne oczyszczanie organizmu. Zajmuje sie tez tworzeniem orgonitow i zwykle mam ich w domu dosc duzo. One wytwarzaja naprawde silne pole ochronne przetwarzajac negatywne energie fal elektromagnetycznch na korzystne dla organizmu na wszystkich poziomach – fizycznym, energetycznym i duchowym.
      Pozdrawiam serdecznie 🙂

     • konrad

      dziekuje Tadeusz za info, pisze tutaj bo przy niektorych komentarzach nie ma mozliwosci napisania odpowiedzi, nie wiem dlaczego, tez nie dostaje powiadomien odnosnie nowych komentarzy. mozesz napisac cos wiecej na temat zdrowej prostej zywnosci i w jaki sposob robisz oczyszczanie organizmu? o orgonitach poczytam sobie wiecej, narazie widze ze niektore z nich sa dosc drogie po 300zl i wiecej ale jesli maja takie dzialanie to warto chyba miec pare w domu.

  • Jacek Wozniak
   Reply

   Napisala pani ze widziala czarny fluid formujacy sie w diabla ,ciekawe ,ja jakies ponad rok temu nagrwalem filmik na moj channel YT i jak sobie jeszcze raz puscilem na kamerce to zobaczylem czarny dziwny dym ( fluid – dokladnie!) ktory leci mi nad glowa i znika ,bardzo dziwne ,pierwszy raz widzialem takie cos na zywo ,oczywiscie ogladalo sie podobne zjawika na nagraniach o duchach itp. i tam przedstawione sa podobnie w postaci czarnej energi,takiej latajacej smoly.Nastepnie po jakims krotkim czasie mialem robiony skaning duszy oraz ciala etrycznego i stwierdzono u mnie podpiecie byta ,ktorego na szczescie usunieto.Bardzo ciekawy temat subtelnych manipulacji. Pozdrawiam serdecznie 🙂

   • Kalina
    Reply

    Syntetyczny swiat kreuje wszystko na wzor organicznego . Ale jest jedna roznica uzywa w tym technologii . Odrazu wiedzialam , ze to jest syntetyk jak sie fluid formulowal w dosyc zawrotnym tempie i byl bardzo agresywny . Inni widza pajaki nawet wychodzace z ekranow jakis elektrycznych urzadzen i inni rozne czarne formy uformulowane w zaleznosci czego sie ludzie baja . Ja sie nie boje insektow wiec myslal sobie fluid , ze diablem mnie przestraszy . Coz za parszywie wsciekla na ludzi czarna plazma byla dosyc duza konfrontacja bo ja wrzasnela fuck you of i tylko igla wbita przy szybkim zblizeniu a potem nastapil odjazd w przestrzeni i wszystko dookola tego zjawiska .
    zniknelo plomienie syntetyczne i cala sceneria i na tym skonczyl swoja dzialalnosc .
    Konsekwencje trucizny byly dosyc nieprzyjemne ale bardzo oswiecajace mnie co sie naprawde dzieje w spirytualnym swiecie .:)
    Ja tez pozdrawiam Pana

 • Kalina
  Reply

  Ostatnio zauwazylam w ciagu nocy smolenskowych w Polsce ale nie tylko w Polsce rowniez w innych rejonach swiata tez bo slucham moich ulubionych ludzi z australi tez byly ataki na nich .
  Widze , ze energetyczne ataki tak zwanych przezemnie fuckkapers naszej rzeczywistosci byly dosyc duze . Dziwczyny z Australi (One people round the table ) mowia , ze tez je kosztowalo troche energii zeby sie ogarnac po ostatnich
  excessach energetycznych armi ziemsko-astralnej . Ale te dziewczyny oczywiscie ktore prowdza serio Alternews a nie jakies wywody metafizcznych intelektualistow news . Niektorym tutaj na forum tez fuckkapers zrobili , ze pisza byle co i byle duzo i wszystko co im slina na jezyk przyniesie , bez glebi i znaczenia .
  A niektorzy plywaja w musilinie chanellingow i przekzow astrologicznych i wogole Ach and Och :)0
  Ziemia robi swoje jak zwykle I za to mam do niej respekt , ze nie oscyluje jak matriiiiks swoim wezowatym gietkim i obslizglym charakterem . Duzo ludzi ma taki charakter nieprawdaz ?. Tak zwane dzieci sierocinca matrix a jest ich juz 85 procent na cale nieszczescie i to rosnie w rozne verities. Trzeba sie wziac za siebie i byc prostolinijnym i mniej „wyksztalconym” a bardziej zorientowanym swoja osoba i personalana energia co sie dookola dzieje .
  Prosze naprawde rozwazac serio sprawy a nie jakies myslane banki potokow slownych wyciskac przez coraz to drobniejsze sito .
  No jak sie generalnie zorientowalam to nie dotyczy obecnie tego kontynentu ale wielu .
  https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/03/29/elf-e-t-gwen/

 • GNT2
  Reply

  To wygląda mi na dług karmiczny, jakieś natężenie absurdalnych spraw i zachowań (a wierzę , że tak było), których nadawcami były osoby z rodziny, z pracy, sąsiedzi itd. Zdaję sobie sprawę, że łatwo jest mówić patrząc z boku, ale zamiast wojować w sądach ze wszystkimi to lepiej by było rzucić to wszystko i wyjechać, zacząć życie od nowa. Co jeszcze? Modlitwa, medytacja związana z odwróceniem tej sytuacji. Chyba lepiej w ten sposób niż brnąć i nakręcać się dalej, zbierać dowody na ludzi, którzy się uwzięli … i co z tego , że faktycznie tak było? Najlepiej zadbać o siebie, zostawić ich wszystkich i zacząć od nowa. W tym kraju trzeba udowadniać, ze nie jest się słoniem, ale po co? Jak ktoś w nas widzi słonia, to wystraczy mu przytaknąć, odwrócić się i zmienić otoczenie wraz z zajęciem się usunięciem karmy.

   • Alex
    Reply

    Tak, niektórzy mają wprogramowany program tłumaczenia wszystkiego programami i karmą. Ale praktycznie pomóc nie potrafią, są wszystkowiedzący i bez karmy, bo nikt ich nie nęka 🙂

    • Kalina
     Reply

     Alex za to cie lubie , ze potrafisz odpisac jak cie ktos wpitoli bzdurnym tekstem . Dzieki Alex choc raz nie przeposciles mojego wpisu ale to ci wybaczam :))

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>