Tańcząca z pędzlami – Maja Koprowska

More videos
3.16K
Views
   

Maja Koprowska maluje w oparciu o 17 zasad Vedic Art (jest to metoda pozwalającą rozbudzić kreatywność i wspaniałe narzędzie pomagające w odkrywaniu swojej prawdziwej natury).

O Vedic Art nie da się tak po prostu mówić. Tego trzeba doświadczyć. 17 zasad VA przeniesie Cię w podróż do Twojego wnętrza. Zobaczysz, że te same prawa rządzą Tobą i całym Wszechświatem, że Ty sam tworzysz według tym samych zasad, według których zostałeś stworzony… Zasady te są jak klucze, które otwierają drzwi do Twojej kreatywności. Przestajesz być ofiarą w swoim życiu, odkrywasz w sobie twórcę. Poznajesz kim naprawdę jesteś i doświadczasz, że TO TY JESTEŚ NAJWIĘKSZĄ, NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJBARDZIEJ MAGICZNĄ ZAGADKĄ W TYM WSZECHŚWIECIE.

Biografia
Jednym z jej pierwszych wspomnień tego życia, jest to, gdy ledwie stojąc w drewnianym łóżeczku, trzymała się poręczy i zawzięcie rysowała koła ołówkiem na ścianie. To były jej pierwsze mandale, pierwsze kroki… Później pojawił się pachnący Zenit jej Taty i stare tubki olejnych farb, pierwsze warsztaty tkackie…
Wiele lat później próbowała różnych innych technik malarskich, najbardziej jednak zafascynowały ją farby olejne, akwarela, akryl i pastele, a oprócz tego rzeźba w glinie, tkactwo i decoupage…
Uczestniczyła w różnych warsztatach i uczyła się dzięki pomocy i inspiracji wielu osób, ale przede wszystkim samodzielnie poznawała nowe techniki i metody tworzenia.
Ukończyła również kursy Vedic Art (wszystkie stopnie tej metody, wraz z kursem nauczycielskim), dzięki czemu sama może teraz dzielić się tą wiedzą. Naucza w sposób zalecany przez oficjalną szkołą Vedic Art i znajduje się na liście rekomendowanych nauczycieli (www.vedicart.pl)
Vedic Art okazało się dla niej wspaniałą metodą odkrywania siebie i wyrażania swojego wnętrza, proste, piękne i uniwersalne metody sprawiają, że każdy może przelać na płótno to, co znajdzie w swoim wnętrzu…

W międzyczasie studiowała filozofię na UKSW i medycynę naturalną w Collegium Psychotronicznym. Wędrowała też wieloma ścieżkami rozwoju osobistego, poznając różne rodzaje jogi i medytacji. Najbardziej odnalazła się na ścieżce Krija Jogi i w pracy ze swoją nauczycielką uzdrawiania.

Był też taki czas, że twórczość w jej życiu odeszła w zapomnienie, na szczęście jednak pojawił się człowiek, który oddał jej wszystkie swoje pędzle, wszystkie kredki,tusze i farby i tym samym zainspirował ją do dalszej pracy. Te pędzle do dziś są dla niej symbolem i natchnieniem, przypominają jej o tym, że tworzy nie tylko na płótnie, ale w każdej chwili swego życia, na każdym kroku. Stąd powstała nazwa „Tańcząca z Pędzlami”, dlatego, że kocha taniec, kocha tworzyć, a całe życie jest dla niej połączeniem tych dwojga: tańca, twórczości… Tworzenia w tańcu.
Jest wdzięczna wszystkim ludziom i wydarzeniom, które sprawiły, że jest tutaj i teraz, na swojej drodze, że może dzielić się swoimi doświadczeniami, swoją wiedzą, twórczością i tym, co ją samą inspiruje.

Facebook.com/pages/Tańcząca-z-Pędzlami
Facebook.com/Maja.Koprowska

Ilość wejść: 3164

Category: Inspiracje, Umysł

2 komentarze

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.