Szwecja po fali uchodźców – Anna-Maria Myszka-Gustafsson

More videos
Views
   
 • studia prawnicze i wyjazd do Szwecji
 • polityka w Szwecji
 • trzy solidarności
 • sytuacja uchodźców w Szwecji
 • traumatyczne przeżycia uchodźców
 • porównanie Polski i Szwecji
 • jakie szwedzkie pomysły warto przenieść do Polski

37 komentarzy

 • M
  Reply

  Alex ogólnie bardzo lubię Twoje nagrania, ale dla równowagi może zrobisz wywiad o Szwecji z kimś kto zna i mówi PRAWDĘ?

   • M
    Reply

    Drogi Alexie bardzo cenię Cię i szanuję za wszystko co robisz i kiedy tylko mogę słucham Twoich programów (np gotując obiad czy kreśląc coś w CADzie). Nie jestem specjalistą od znajdowania odpowiednich ludzi i wiem, że sam robisz to znakomicie. Udało mi się jednak odnaleźć wywiad który kiedyś czytałam. Myślę że pani Joanna Teglund ma znacznie większą i głębszą wiedzę oraz odwagę i nie ma (już) oczu zaślepionych lewackim programowaniem. Nie mam niestety czasu szukać do Niej kontaktu, ale wierzę że jeśli będziesz chciał to sobie z tym znakomicie poradzisz. Oto link do wywiadu: https://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/
    Co do PRAWDY… Nikt nie wie lepiej niż Ty sam, że nie znajdziemy jej w mediach głównego ścieku, ani w sejmie czy szkole. Możemy jedynie szukać jej sami i odbierać intuicją i sercem. Możemy ją znaleźć w setkach niezależnych filmików, artykułów, w prawdziwych statystykach itd. Czasem wystarczy wpisać na Youtube lub w jakiejś wyszukiwarce „muzułmanie Szwecja” by znaleźć setki artykułów gdzie zdjęcia, filmy i same tytuły mówią już sporo za siebie np: Uchodźca poderżnął gardło 7-letniej Szwedce, Takie są fakty! ” Somalijczycy gwałcą 20 razy częściej niż Szwedzi, Islamiści ukamienowali cztery … zgwałcone kobiety, 80 proc. muzułmanów żyje w Europie na zasiłkach, Skandaliczne! Imigrant kopie kobietę w galerii handlowej! WIDEO, Wylał zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, Pierwsza w UE islamska partia polityczna, Policja ostrzega Szwedki, by nie wychodziły po zmroku, Szwedzi dają darmowe mieszkania terrorystom z ISIS, Islamiści zmuszają Szwedki do udziału w dżihadzie, Muzułmanie mówią wprost: Chcą rządów islamu w Szwecji, Brytyjscy muzułmanie chcą prawa szariatu i kamienowania. To tylko garstka tytułów akurat z Frondy, ale wszędzie poza lewackimi bujdami znajdziesz to samo.
    Bardzo polecam Ci również np:
    http://naszeblogi.pl/59896-merkel-zacheca-muzulmanow-do-grupowych-gwaltow-taharrush
    Niestety nie mogę teraz znaleźć bardzo ciekawego artykułu na alexjones o bunkrach budowanych dla muzułmanów w Niemczech. Wszystko to robione jest by wywoływać zamieszki i wojny oraz zniszczyć białą rasę. Chcę wierzyć mimo wszystko, że świadomość tego co już się dzieje w tonącej Europie pozwoli nam przeciwdziałać osiedlaniu w naszym pięknym kraju tych.. podobnych do ludzi istot których stępione fanatyzmem serca i mózgi często klasyfikują ich zachowania znacznie poniżej zwierzęcych. Na pewno to co tu napisałam jest dla wielu z nich niesprawiedliwe, ale niestety nie mamy możliwości oddzielenia ziarna od plew. Jeśli nie chcemy skończyć jak Indianie w Ameryce powinniśmy zrobić wszystko aby muzułmanów w ogóle tu nie wpuszczać. A kto jeśli nie ludzie tacy jak Ty mogliby w tym pomóc choćby mądrym przekazem…? Oczywiście wszyscy powinniśmy też dużo medytować na rzecz pokoju. Pozdrawiam Cię bardzo ciepło i serdecznie i życzę wieelu kolejnych wspaniałych nagrań 🙂

 • siegfried
  Reply

  Jestem pszczelarzem i ngdy by mi do glowy nie przszlo choc w jednej pesiece wprowadzic „multi-kulti” np.trzmiele,osy,szerszenie itp
  To co ta myszka mowi to po prostu jest chore!!!

 • Robert
  Reply

  Piotrek, ja to doskonale rozumiem bo mam wiedzę i przekonania jak większość tu komentujących. Rozumiem też, że łatwo ogółowi jest pojechać po kobiecie, bo w sumie „jej się należy” ale wyobraź sobie, że taka kobieta jest Twoją matką, ciotką czy babką. I co dalej? Przecież nie zrzucisz jej z urwiska 😉 Naturalnie możesz próbować tłumaczyć, uświadamiać i pokazywać przykłady a gdy to nie przyniesie zakładanych rezultatów zastosować jakieś bardziej radykalne metody wpływu na psychikę ale czy zaryzykujesz rozpadem osobowości osoby która jest Ci bliska i generalnie nie jest zła, a ma tylko wadliwe oprogramowanie? Cóż, może właśnie z tego powodu Alex nie naciskał.
  PS. Przypomniał mi się teraz pewien dowcip:
  W rejs wyruszył statek przy którym Titanic to szalupa. Naturalnie statek wg zapewnień miał być niezatapialny ale na pełnym oceanie okazało się, że wszystko co pływa może być zatopione. Statkiem tym płynął największy lichwiarz i złodziej na świecie który gdy zrozumiał co się dzieje zaczął się modlić do Boga: Panie to prawda, że jestem najgorszym z najgorszych ale statkiem tym płynie 3 tysiące ludzi. Nie każ ich wszystkich za moje grzechy. I w tym momencie z nieba słychać donośny głos: Ja was szelmy 5 lat zbierałem na ten rejs.

  Więc kto wie. Może Szwecja to też taki statek? Może każdy kraj jest takim statkiem którego pasażerowie mają coś do odpracowania?

  • Piotrek
   Reply

   Robert, zapewne masz rację (także jeśli chodzi o statki-kraje) Nie chcemy zrzucać nikogo z urwiska (nawet jeśli mają inne struktury wprogramowane w umysły i we wzorce postępowania/komentowania). Abyśmy sami nie rzucali się z tego urwiska, zwłaszcza nieświadomie – czasami dając się popychać lub z przekonania/wiary że „tak trzeba”. Zapewne jakiś pożytek z tych komentarzy odniesie każda myszka, która tu zagości – jedna większy, inna pożytek mniejszy. Ale cóż, my, myszki, jak ludzie – dojrzewamy w różnych terminach 🙂 BTW, pozdrowienia dla Myszki Anny-Marii, bo zapewne ciekawość każe jej to czytać 🙂

 • Robert
  Reply

  Solveig, to może Ty przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, ze zrozumieniem? Nie twierdze, że kobieta ma rację próbuję ją tylko zrozumieć.

  • Piotrek
   Reply

   Robert, problem w tym, że niestety kobieta ta nie zadaje sobie trudu żeby otworzyć oczy
   ma swój mały światek w którym wprasowała się w wizję wallenbergów i dobrze jej z tym, małej myszce 🙂 bez urazy 🙂 może otworzy oczy za kilka wcieleń 🙂 , może wcześniej, ale to będzie bolało

   jak zawsze polecam https://rgrunholz.wordpress.com/2015/12/15/upadek-szwecji/
   BTW szkoda Alex, że nie zadałeś jej kilku pytań w tym kontekście
   ale cóż, my, ludzie, jak kwiaty – dojrzewamy w różnych terminach

 • Solveig
  Reply

  Robert , dobrymi chęciami jest wybrukowane piekło .
  Zobacz jakie są skutki takiej polityki dla kraju i ludzi . Przeczytaj komentarze ze zrozumieniem .

 • Robert
  Reply

  Skoro brak jest chętnych to ja postaram się robić za adwokata diabła. Spójrzcie na sprawę z innego punktu widzenia. Kobieta mieszka w Szwecji ~50 lat. Czyli ze dwa razy więcej niż znaczna część oglądaczy tego kanału ma lat życia. Ma swój pryzmat przez który patrzy na świat. Rozumiem, że większość tu zaglądających jest tak oświecona, że nawet po 100 latach życia w ułamku sekundy potrafi przewartościować swoje postawy życiowe i chłodnym okiem przeanalizować tzw. rzeczywistość. Na świecie jest jednak dużo osób dla których zmiana swoich poglądów i przyzwyczajeń jest niemal niemożliwa. Piszecie, że jest zakłamana jak każdy polityk. Ja widzę jednak kobietę która robi co może żeby urzeczywistnić swoje wyobrażenie o otaczającym ją świecie. Komunizm w Polsce był budowane nie zawsze pod pręgierzem ale bardzo często z czystej, ludzkiej dobrej woli stworzenia lepszego jutra dla siebie i swoich dzieci.

 • Inny
  Reply

  Kobieta polityk o typowo lewackich poglądach. Mówi że nie widziała terrorystów itp… Cóż jeżeli uczy dzieci te które faktycznie uciekały przed wojną, nie żadko pewnie chrześcijańskie to się nie dziwie. Poprostu jest to lewacka strefa komfortu… To jak z telewizją, pokazuje i kieruje ludźmi tam gdzie się ich oczekuje aby wyprać im mózgi.
  Coś musi być z tym wywiadem dziwnego bo jak wiele osób koło 12 minuty miałem go dość…

 • ChrisM
  Reply

  Szwecja to kraj czerwonego, lewicowego zamordyzmu, praktycznie lewicowego totalitaryzmu. Co z tego, że póki co mają jeszcze dostanie życie i bogate koryto ? Wszyscy zastraszeni, praktycznie brak możliwości swobodego wyrażania poglądów innych, niż te oficjane. Największy wskaźnik gwałtów w Europie i przodujący na świecie. Urzędnik decyduje praktycznie o życiu rodziny, o sytuacji dziecka – Szwecja to praktycznie kraj bez praw rodzicielskich. Zatajanie przestępstw „emigrantów” o charakterystycznej urodzie, równiez w przypadku najcięzszych zdarzeń. Wielka fala gwałtów zbiorowych , przy całkowitej bezkarności. Represjonowanie ( równiez karne ) wszelkich objawów innej myśłi, poglądów, opinii – od zwolenina z pracy za ” myśłenie niezgdone ze standardami”pto sancje skutkujące więzeniem.Zamordyzm w lewicowymstylu.

 • Marcjan
  Reply

  Oj chyba Pani Anna-Maria przesiąknęła zieloną, lewacką ideologią! Pseudo tolerancja i multi-kulti pełną gębą! Szwecja to kraj stracony. Szariat w Szwecji się już szerzy a wielu policjantów występuje ze służby bo po prostu nie chcą się z tą hołotą, która najechała ich ojczyznę szarpać. Gwałtów dużo, jak podają różne portale, najwięcej w Europie w ostatnich latach. I to wszystko za sprawą islamskich najeźdźców! Alex rozmowa na pewno jest wartościowa bo możemy zobaczyć na przykładzie Pani Anny-Marii jak wytresowane przez lewactwo i jak wyprane mózgi różowo-czerwonymi ideologiami ma społeczeństwo szwedzkie!

 • A.
  Reply

  OK, Alex mieszkam w Norwegii wiec orientuje się dość dobrze także i w tym co dzieje się w Szwecji…W roli wyjaśnienia – Partia Zielonych to lewica najgorszego sortu (podobna w zalozeniach do Parti Pracy w Norwegii). Nie twierdze nawet, że ta pani klamie ona po prostu przeszla pranie mozgu i ona tak widzi rzeczywistosc. Analogiczna sytuacja jest w Norwegii. W tych stronach po prostu nie mozna mowic nic co moze byc odebrane zle – czyli jakakolwiek krytyka, wlasna opinia niezgodna z glownym nurtem skutkuje nawet wywaleniem z pracy…Jesli masz poglady bardziej na prawo, lokalne „bojowki” cos a la antifa tylko w ladnych ubrankach potrafi wydzwaniac do twojej pracy i mowic ze jestes nazista. Potrafia porysowac ci samochod itd…Po takim gnebieniu ludziom odechciewa sie cokolwiek mowic…A jak masz kredyt i dzieci to co bedziesz ryzykowal utrata pracy? W Szwecji takie pranie mozgow jest od lat 80… Tutaj po prostu się nie mowi o rzeczach trudnych – taka mentalnosc. Tutaj nalezy sie usmiechnac i powiedziec ze jest dobrze nawet jak kogos nienawidzisz. Ludzie sa bardzo falszywi jesli chodzi o kontakty oficjalne. Ale wierzcie mi w domu w prywatnej rozmowie nikt się „nie pierdoli” i 90% ludzi z ktorymi rozmawialam otwarcie mowi ze to co sie dzieje to szlaenstwo. Slucham tej pani i slysze te same szlagiery – ” to jest dla Szwecji dobre” „Sila w roznorodnosci” bla bla bla. Oni tam nawet nie mowia o swojej historii bo kochanie narodowej Szwecji to przeciez najwieksze zlo! Tylko imigranci sa cos warci! Parafrazujac nieco…

 • janusz
  Reply

  Zieloni(czyt.czerwoni) cały czas wylewają z siebie ten samo potok frazesów. Bełkot ograniczonych umysłowo ludzi. Nic więcej. Co to niby znaczy „bo Polacy też emigrowali”?. A Niemcy kiedyś nas mordowali i co w związku z tym?,albo „wśród uchodźców są artyści, lekarze etc.”. A po kiego nam artyści i lekarze?. Dobrze wiemy jak lekarze leczą ludzi o zapotrzebowaniu na artystów nie wspomnę. Jakoś nie uśmiecha mi się żeby Polacy zostali Indianami Europy. A Szwedzi jak chcą zniknąć ze swojej ziemi przy udziale zielonych aktywistów typu pani Ania to ich sprawa.

  • A.
   Reply

   Dokladnie! Ostatnio w Norwegii mielismy afere bo sie okazalo ze 90% tych imigrantow to analfabeci! Nawet byly ciekawe artykuly na ten temat w stylu ” mieli byc lekarze i informatycy a 90% to anlfabeci” … Jakies 2 miesiace temu bodajze…

 • sebo
  Reply

  Dramat. To trzeba było siedzieć w Afryce gdzie cieplutko cały czas. W Niemczech z pośród miliona uchodźców znaleziono aż 8 specjalistów;) Ale ściemnianie. Ciekawe w jakiej dzielnicy Pani Anna bo na pewno nie w Husby;)

 • Mariusz G
  Reply

  Czytam Wasze komentarze i muszę powiedzieć, że z jednej strony się cieszę, a z drugiej jestem przerażony. Ta kobieta jest politykiem i mówi jak polityk, ale pracuje, jak podkreśliła z młodzieżą i dziećmi. Miała zapewne mały kontakt z dorosłymi; nie uważam, że to, że ona chce pomóc dzieciom i młodzieży jest złe. Jednak zgadzam się, że dorosłych od wyuczonych „nawyków” (jakimi jest ich wiara i np. traktowanie kobiet) nie da się już oduczyć.
  A co do partii zielonych, to w Polsce by się przydała, może by w końcu przeszli na odnawialne źródła energii w kwestii energetyki państwa.
  PS. Jestem przeciwny przyjmowaniu „uchodźców” do Polski, dzieci i młodzież do 16 roku życia to wyjątek.
  Gdyby ludzie zaczęli myśleć inaczej, nie byłoby tego problemu – zniszczyć przyczynę, nie skutki.

  • Mdm
   Reply

   Z tymi „wyjatkami” tez bym uwazal, posluchaj wywiadu z dziewczynka ktora jest codziennie gwalcona w szkole.
   https://twitter.com/OnlineMagazin/status/805708022278406144
   Wprawdzie to Anglia ale mozna sie domyslec ze w Szwecji jest podobnie. Jestem za pomoca tym ludzion ale to powinno sie odbywac na zasadzie „obozow dla uchodzcow”, ktore powinny byc zlokalizowane w strefie wolnej od dzialan wojennych jak najblizej ich miejsca zamieszkania dzieki czemu mogli by powrocic do domu po zakonczeniu wojny. Koszty takich obozow powinny ponosic glownie Stany Zjednoczone i Rosja

   • Viola
    Reply

    Panie Mariuszu, partia zielonych w Szwecjii zaakceptowala 25 procentowy podatek od najczystrzej energii- energii slonecznej. Mysle, ze to wszystko tlumaczy- to banda klamcow i oportunistow.

    • Mariusz G
     Reply

     Pani Violu, zieloni, czerwoni, czarni, to tylko nazwy. Przyznam, że nie znam zbytnio polityki Szwecji, jednak moje określenie „zieloni” odnosiło się trochę do moich wyobrażeń, jak takowa partia powinna wyglądać 🙂
     Ja nie bronie tej Pani w żaden sposób, ale też nie oceniam, każdy ma inną historie, każdy co innego przeżył i każdy inaczej postrzega rzeczywistość, czy ta Pani postrzega ją poprawnie – tego nie wiem – dla niej może i tak. Ale pisanie, że pieprzy głupoty jest co najmniej nie na miejscu na takiej stronie jak ta.
     Alex wykazał się mega klasą prowadząc ten wywiad, nie zgadzając się z mówcą, dał jej swobodnie się wypowiedzieć.

 • Dorota
  Reply

  No cóż, okazuje się, że JKM miał rację, kiedy mówił: „Zielony to niedojrzały czerwony”. A niedostrzeganie różnic pomiędzy Polakami a obecną „imigracją” sprawia, że już normalnie ręce opadają 🙁

 • lux torpeda
  Reply

  Ta Kobieta kłamie…jak kazda myszka kłamczuszka. Partia Zielonych to przmalowanie czerwoni opłacani przez rothschildów

 • Jakub
  Reply

  Pani jest zielona czyli nie dojrzała czerwona 😉 a tak na serio to czego można było się spodziewać po polityku partii promującej aborcję, muti kulti i pacyfizm. A na dodatek to minister/ka właśnie zielonych w Szwecji płakała na wizji gdy rząd zawiesił przyjmowanie uchodźców. Pozdrawiam Alex

 • Mdm
  Reply

  Nie slyszala zeby jakis „uchodzca” nie chcial pracowac (przypomne ze kilka miesiecy temu bylo glosno o tym ze Szwecja stoi na skraju bankructwa z powodu wyplacanych zasilkow dla uchodzcow, z tego powodu przestali ich przyjmowac czy tez jak ta pani mowi ograniczyli liczbe przyjmowanych). O zamknietych enklawach islamistow cos tam slyszala ale o epidemii gwaltow to juz pewnie nic. Po przedstawicielce partii rzadzacej ktora ma zapewne darmowe mieszkanko i inne benefity niczego innego nie mozna sie bylo spodziewac w jej wypowiedzi (z definicjii musiala byc poprawna politycznie). Dobrze ze Alex nie naciskal, dzieki temu moglismy na wlasne uszy posluchac tego lewackiego belkotu. I niech mi ktos madry wytlumaczy co to za Zieloni ktorzy z taka radoscia i zapalem promuja gwalt na naturze np: gmo, chemizacja, chemtrials itp ..

 • Viola
  Reply

  Drogi Panie Aleksandrze, ten wywiwd to cos strasznego.Ta Pani klamie, tak jak prawie wszyscy politycy w Szwecjii. Partia zielonych to cos strasznego.Dzieki takim ludziom( ktorzy maja skadinnad bardzo wysokie pensje i emerytury, za te klamstwa) Szwecja i szweckie tradycje znikna wkrotce z powierzchni Ziemi.W tym roku oficjalnie przestano obchodzic dzien Swietej Lucjii. W Szwecjii jest dzis 55 dzielnic, gdzie policja i karetki boja sie wjezdzac. Ale ta Pani nic o tym nie wie…Propaganda, klamstwo i najgorsza poprawnosc polityczna. Smutne,ze dokonal Pan takiego wyboru …do tej pory oglaalm Pana telewizje z wielka przyjemnoscia.

 • Solveig
  Reply

  Spodziewałam się czegoś więcej po tym wywiadzie niż tylko powielania mainstreamowych ścieków i poprawności politycznej Pani agitującej za multi- kulti .

 • Ela
  Reply

  Dziękuje za tą rozmowę , trochę to nam rozjaśni sytuację i to że jesteśmy ciągle nabijani w butelkę , oczywiście nie chodzi aby wierzyć we wszystko bezkrytycznie . Najważniejsze aby mieć własne zdanie .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>