Symbolika w praktyce, Reiki i anomalie kościelne – Roman Then

More videos
Views
   
 • jak polepszyć lub zepsuć wizerunek swojej firmy
 • obliczanie czasu i miejsca ważnych wydarzeń
 • kiedy pentagram jest pozytywny
 • analiza przykładowych ulotek firmowych
 • analiza wizytówek
 • energetyczne działanie tatuaży na człowieka
 • godło Polski
 • nie należy łączyć kościoła z Bogiem
 • przyszłość jest po prawej a przeszłość po lewej
 • jak mógłby wyglądać polski orzeł
 • orzeł w trumnie na banknocie 200-złotowym
 • walka kościoła przeciwko Reiki
 • nienawiść w imieniu kościoła
 • co to znaczy „parafianin”
 • przywitania masońskie w kościele
 • w zdrowym duchu, zdrowe ciało
 • brakujący medal
 • polscy laureaci Nagrody Nobla

Strona Romana Thena: Symbolika.labre.pl

18 komentarzy

 • Aga
  Reply

  Znakomicie Pan opisał logo Amber Gold mówiąc o Krzyżu. Za to jeżeli chodzi o symbol 666. Pokazywany prze tego biskupa I Jana Pawła to trzeba wiedzieć, że ten symbol w dawnym chrześcijaństwie był symbolem błogosławieństwa. Powtarzam to za Panią Ewą Pawelą, która badała ten temat.

 • Snake Pliskin
  Reply

  To co panowie mówicie o masonach około 9 min. to prawda.Bolszewicy oficjalnie przejęli władzę 26 października (8 listopad) 1917 roku o 2:04 rano. Dokładniejsze badanie astrologiczne pokazało, że słońce właśnie wtedy było precyzyjnie pośrodku znaku Skorpiona (14°58′).”. Cały spektakl stał się prezentem urodzinowym Trockiego, a także początkiem nowej epoki. (Fazy księżyca powtarzają się co 19 lat). Skorpion jest ósmym znakiem zodiaku – znakiem zbrodni i śmierci. No, ale przecież masoni to sataniści. Ich Bogiem jest Lucyfer. Wygląda na to, że wybierając precyzyjnie datę i godzinę przejęcia władzy sataniści Ci zapewnili sobie trwanie ich orgii mordu na następne 19 lat.

 • Snake Pliskin
  Reply

  Panie Romanie. Ruch Pańskich rąk wytrąca mnie z równowagi. Szczególnie Pańska prawa ręka raz po raz pokazuje takie wyraźne, sztywne rogi, powiedziałbym nawet szpony, często pokazuje Pan obydwa kciuki sterczące do góry. Wszystko to wyglada tak jakby Pan się cały czas kontrolował, te ruchy rąk nie są naturalne, Pan nie ma takich miękkich, naturalnych ruchów rąk, wszystko jest przesadzone, krótko mówiąc: CZY JEST PAN SATANISTĄ? SŁUGĄ LUYCYFERA? EL DIABLO?

 • Andrzej Pietrzak
  Reply

  Wizytówka spełnia przede wszystkim rolę informacyjną jednak posiadając energię będzie przyciągała uwagę osoby która ją posiada.
  Szczególnie na energię wizytówek wpływają ściśle określone wymiary wynikające z dokładnej wielokrotności liczby stałej, bez względu na położenie zawsze ma energię, złoty podział jest mniej korzystny. Obojętny nie jest charakter liter tworzących nazwę firmy, duże litery, małe litery, litery pisane rozdzielnie bądź łącznie.
  W najbliższym czasie ustosunkuje się do tematu podając przykłady zmiany energii wizytówek zależnych od czynników wymienionych powyżej http://radiestezja.piszecomysle.pl/. Nie zajmuję się wizytówkami, interesuje mnie energia określana przez radiestezję.

 • Gratiana
  Reply

  Bardzo miły rozmówca i ma dużą wiedzę. Jednak co do pentagramu jakby nie do końca tak jest. Co do ustawienia oczywiście, że dwoma rogami w dół i oczywiście opisany w okrąg wyłącznie! Pentagram jest baaardzo silnym symbolem i w rysuje się go jednym pociągnięciem. W zależności jednak od którego punktu się zaczyna, służy albo do „usuwania”, albo do kreacji. „Studiuję” symbole od wielu lat, pentagram nie jest moim ulubionym, ale wiedzieć warto. Jeżeli chodzi o feng shui ? Wiedza słowiańska i celtycka jest o wiele starsza niż chińska, w dodatku powstała na bazie tych pierwszych. Nie jest spójne to z energetyką ani Słowian, ani Celtów, zatem ? Oczywiście, każdy ma wybór. Co do centrów energetycznych człowieka, mało kto zwraca uwagę na to, że ogromne znaczenie w określaniu – prawa – lewa, najpierw trzeba wziąć pod uwagę, czy osoba jest leworęczna, czy praworęczna. Przyjęto schemat, który ma znaczenie jedynie dla praworęcznych. Sprawdziłam to, wiele rzeczy dzieje się inaczej. U ludzi leworęcznych działała to inaczej. Nikt nie zaprzeczył, a Ja zaprzeczam ! Sprawdziłam wszystko na sobie i innych leworęcznych ludziach. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 • Krzysztof
  Reply

  Ciekawy wywiad aczkolwiek zastanawia mnie tylko podejście do gwiazdy pięcioramiennej – pentagramu, jeżeli jest taki zły to dlaczego w proporcje ramion jest wpisana liczba złotego podziału, mało tego, wiele struktur ożywionych posiada budowę opartą jakby o pentagram – święta geometria. Chciałbym usłyszeć odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

 • JAMJESTPEŁNIĄ
  Reply

  Mówią nam od lat że barwy podstawowe są trzy : żółty,czerwony,niebieski wymieszane (addytywnie) dają biel, a barwy pochodne też trzy : pomarańcz, zielony, fiolet wymieszane (subtraktywnie) dają czerń. To kłamstwo one wszystkie są podstawowe i do tego jedna barwa jest jeszcze sprytnie ukryta. Barwy te odpowiadają podstawowym czakrom człowieka 1.Czerwona, 2.Pomarańczowa, 3.Żółta, 4.Zielona(Ludzkość, Miłość), 5. ? 6.ciemny niebieski (Wąż,Światłość), 7.Fioletowa . Brakuje jednej podstawowej barwy którą sprytny wąż (Światłość) ukrył przed ludźmi (Miłość) .On wie że my ludzie (Miłość,zieleń) odprowadzamy go (Światłość,Mądrość,ciemny niebieski) do Źródła jednocząc się z nim 50% na 50%. Wąż (Światłość) nie chce powrotu do Źródła bo sam chce być Źródłem (pseudo źródłem) dla nas ludzi (dla miłości). Nadchodzi czas gdy po raz kolejny w dziejach ludzkości do Źródła odpłynie z tej planety część Miłości połączonej ze Światłością. Wąż o tym wie, więc pryska na nas z samolotów zasłaniając przed nami barwę piątej czakry, tłumacząc że jest nam na ziemi za gorąco i potrzebne są chmury. To bzdury potrzebny jest nam dialog i kolor czakry gardła jednego podstawowych kolorów tęczy, obok pozostałych sześciu kolorów. Swierdłow nazywa to językiem hiperprzestrzeni , łatwo sie tego nauczyć , wystarczy się zatrzymać i pomyśleć. Życzę wszystkim p o m y ś l n o ś c i . Acha , czy ubiór głowy kościoła nie przypomina wam polskiej flagi ; czerwone buty – cierpienie jako baza i biala sutanna czyli trwanie w tym cierpieniu. choć obecny papież ponoć powiedział ”koniec przedstawienia” i chodzi w czarnych butach.Może to rzeczywiście Piotr Rzymianin z przepowiedni Malachiasza – ostatni papież. Bo mam wrażenie że on ten kościół chce rozwalić od wewnątrz, choć jego imiennik św.Franciszek miał za zadanie odbudować kościół, nie udało mu się wtedy odbudować , ciekawe czy teraz mu się uda rozwalić, Idę pojeździć na rolkach.

 • Andrzej21
  Reply

  Świetny gość z tego pana Romana 🙂 Jak dobrze, że ominęło mnie bierzmowanie bo musiałem się uczyć na matematykę. Nie ma przypadków! Nie dostali mnie tak łatwo 🙂

 • Chrzan
  Reply

  W/g podanych zasad; lewa strona – przeszłość, prawa – przyszłość wynikałoby że prawicowe ruchy polityczne są przyszłością i one powinny dominować! Dążyć we właściwym kierunku, być twórcze
  i w pełnym, partnerskim dialogu ze społeczeństwem. Czy bałagan i brak współpracy na naszej całej prawicy jest przypadkowy?

 • Janusz
  Reply

  Chińczycy mają orientacje według biegunów magnetycznych, a nie geograficznych. Jest to uwidocznione np. w pa-kua.

 • milena
  Reply

  Jak na razie to 120 lat, a potem przedłużymy -proszę to sobie zakodować.Alex-to siebie również dotyczy.Trzeba poprawić heraldykę, a wszystko pójdzie jak z płatka.Mówię poważnie.

  • Mirka
   Reply

   Ja rowniez dawno temu zaplanowalam 120 lat, a potem zobaczymy
   moze jeszcze przedluze do ….?

   Pozdrawiam

   Mirka

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>