Spotkanie integracyjne organizacji patriotycznych, 14.07.2018

More videos
4.37K
Views
   

14 lipca 2018 odbyło się spotkanie integracyjne organizacji patriotycznych celem podjęcia współpracy. Przedstawiamy tutaj dwa filmy, jeden jest skrótem – zawiera wybrane fragmenty, a drugi jest zapisem z całego spotkania.

Nagranie z całego spotkania:

Ilość wejść: 4369

57 komentarzy

 • piotr
  Reply

  Te filmiki są ok ale potrzeba dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Spotkania na uczelniach. Ulotki, przestrzeń reklamowa, audycje w radiu może. Jeżeli Potocki ma wygrać w wolnych wyborach to jego aparycja w alt-mediach to za mało. Musi też być to na czasie nie za wcześnie rzecz jasna bo ludzie krótką pamięć mają.

 • adam1709
  Reply

  właśnie wysłuchałem rozmowy Twojej Aleks z Dr Kękusiem z listopada 2017 – było od tamtego czasu jakieś spotkanie Doktora z Panem Potockim ?

 • adam1709
  Reply

  Jest technologia, która może zmienić myślenie człowieka. Czy można się jakoś od tego uchronić ?

  • Alex
   Reply

   Chyba nie do końca to rozumiesz. Partia II RP jest tylko partią, czyli fikcją podległą fikcyjnemu prawu III RP.
   Reparacje wojenne ma prawo otrzymać jedynie Prezydent II RP, który reprezentuje państwo polskie, napadnięte przez Niemców. A więc p. Potocki występuje tu w dwóch zupełnie różnych rolach.
   Wyjaśniwszy to, teraz mogę odpowiedzieć, że II RP nie otrzymała jeszcze reparacji za Warszawę, sprawa jest w toku. To nie będzie wpłata na konto, bo żaden bank tego nie udźwignie. P. Potocki będzie musiał dopiero zorganizować sposób przyjęcia tych pieniędzy aby było to bezpieczne.

 • adam1709
  Reply

  Niby Pan Potocki przewrócił wszystko, a w mediach, tej całej polityce jakby nigdy nic – co myślisz Aleks ?

   • adam1709
    Reply

    Nie, że będą pisać z zachwytu, ale raczej wiedząc, że zbliża się coś niedobrego dla nich spodziewałbym się pewnego rodzaju ucieczki

 • adam1709
  Reply

  To fajnie. A jak jeśli chodzi o Wojciecha Olszańskiego(Aleksandra Jabłonowskiego)?
  A z Adolfem Kudlinskim rozmawialiście ?

   • adam1709
    Reply

    Nie no ja tylko pytam 😛 Co do Jabłonowskiego to powiedziałeś, że zadzwonisz do niego. Z tego co widzę, to tam się nieźle powyzywali na tym youtube. A co do Pana Kudlinskiego to wydaje mi się też bardzo w porządku, ale nie widziałem by cokolwiek ten temat poruszył On.

 • adam1709
  Reply

  Kiedy na jakąś konferencję zostanie zaproszony Zięba, Dr Jaśkowski czy Dr Czerniak? Głownie łączy ich medycyna/leczenie, ale mówią dużo na tematy polityczne/historyczne, Dr Czerniak przecież idzie w politykę chyba cały czas z ruchu Kukiza – ma duże szanse wygrać – bodajże ostatnio przegrał z ś.p. Rafałem Wójcikowskim. Pisałem dawno temu na e-mail Dr Jaśkowskiego, początkowo rzeczywiście odpisał, że nie zna tematu musi się zapoznać, po dłuższym czasie, że jednak nie będzie tego komentował(jeśli dobrze pamiętam), piszę też pod każdym filmem by coś w swoich filmach powiedział na ten temat, ale na razie nic… Przecież Mariusz nagrywał też wywiady z Panem Potockim no i? jakaś cisza? jakaś przerwa? nie wiem o co chodzi…a co chwilę jest przy Doktorze… Zięba mówił o tym, był na wywiadzie nawet raz czy dwa no i też cisza… widać, że sam ma wątpliwości. Trzeba ruszyć tych ludzi, bo Oni + ludzie, którzy ich oglądają, słuchają + te wszystkie grupy na facebooku to setki tysięcy ludzi! Niedobrze mi się robi jak se pomyślę, że to wszystko jest dosłownie w zasięgu rąk, ale to wszystko jakoś oddzielnie, każdy chce swoje… piszę o tych małych grupkach, które chcą dobrze…

  • Alex
   Reply

   Będą jeśli będzie im pasować termin. Z takimi ludźmi bardzo trudno jest się umówić. Z Jerzym Ziębą prawdopodobnie niedługo coś nagramy.

 • Paweł
  Reply

  Dzień dobry. Po odsłuchaniu wywiadu z sędzią trybunału stanu Panem Robertem Majką, nurtuje mnie sprawa związana z możliwością uwiarygodnienia Pana Potockiego jako prezydenta Polski. Dlaczego Pan Potocki nie złożył dokumentów w sądzie za granicą w celu oficjalnego potwierdzenia, że jest on prezydentem Polski? Posiada przecież dokumenty, które to stwierdzają więc wystarczy, że sąd to wszystko potwierdzi. W tej sytuacji nie potrzebowałby nawet startować w wyborach prezydenckich.

   • adam1709
    Reply

    Ja to skomentowałem tak „Wydaje mi się, że po prostu ani Winnicki ani ten Bosak nic nie wiedzą na temat Potockiego i tego o czym On mówi. Gadka w stylu no jak on może być prezydentem jak wszyscy wiedzą, że jest duda-juda, no ale mi gadka…”

 • adam1709
  Reply

  Aleks mam kilka pytań:
  1) Pan Potocki nie raz mówi, że pomagał dzieciom wyjeżdżać na wakacje bodajże, dlaczego już tego zaprzestał?
  2) Jak to jest z tą kasą w partii? z jednej strony w wywiadach mówi Pan Potocki, że ma dużo pieniędzy z oczywistych powodów, a z drugiej prosi o jakieś wpłaty na konto partii – proszę o komentarz do tego
  3) Wiadomo wreszcie coś czy powstania jakaś telewizja, kanał tylko dla partii II RP ?
  4) Jest to konferencja z Warszawy, a nie była jakaś w Londynie? bo nagrań nie widzę, a byłem, że to właśnie Londyn wrzuciłeś

  • Alex
   Reply

   1. Już tego nie robi, bo wielu rodziców i nauczycieli zamiast wyrazić wdzięczność, tylko się kłóciło, że dostali mniej niż inni. Dzieci w Kasprowym się zabarykadowały na kilka dni w pokoju i nie chciały stamtąd wyjeżdżać (za dużo luksusu naraz). Dużo upierdliwości było ze sprawami medycznymi, itp.
   2. Ma pieniądze, ale sam nie będzie robił wszystkiego. Ma grać rolę zbawiciela? Ludzie w końcu muszą zacząć coś robić i się angażować.
   3. Nie będzie żadnej telewizji.
   4. To jest z Warszawy, ja nie byłem w Londynie, więc za to nie odpowiadam.

 • Chrzan
  Reply

  Jest mi przykro, że NTNS jest przeciwko Hrabi Potockiemu, jak również Czesław Białczyński. Ludzie opamiętajcie się!!! Najważniejsze czyste serce oddane polskiej sprawie! Odsuńmy uprzedzenia poganin-chrześcijanin.

 • Grigori Wolny
  Reply

  A zastanawiał się ktoś z Państwa, jak przekonać do II RP osoby o poglądach lewicowych, czy liberalnych? Ja tu widzę środowiska prawicowe, tak? No a jak to dalej będzie? Wygramy jako Polska prawicowa? Czy zwyciężymy, a osoby o poglądach na lewo staną przed faktem dokonanym? Ja rozumiem, jak się ma sytuacja z konstytucją III RP i II RP. Ale wiecie, jacy są ci, którzy głosowali na PO, czy SLD. Oni nawet, jak im się mówi o faktach, to wolą wierzyć dalej w to, co wierzą i żyć w swej komfortowej bańce z mydła. A przecież bez nich, możemy nie wygrać, albo mieć zbyt mało głosów…

 • Michał
  Reply

  Panie Aleksie, Wykres tych trzech linii jest potrzebny bardzo. Tylko lepiej, gdyby był on nie negatywem a pozytywem, bo w obecnej formie zużywa czarny tusz w drukarce w mgnieniu oka. A więc tło powinno być białe a nie czarne. Ponieważ jest to w pdf więc sam nie mogę nic z tym zrobić. Stąd moja prośba do Autora o drugą, poprawioną wersję, do drukarek – może z lepszą rozdzielczością, bo małe literki trochę się zlewają po wydruku. Pozdrawiam. Czołem Wielkiej Polsce!

 • Michał
  Reply

  Panie Mariuszu, zapewne chciałby Pan ‚nawrócić’ wszystkich członków partii II RP i jej sympatyków na ateizm i zmienić godło partii. Dlaczego? Ano dlatego, że jest Pan jest zmęczony. Tymczasem tylko pod sztandarem Chrystusa lub Maryi Polacy odnosili wielkie zwycięstwa. Patrz chociażby Sobieski pod Wiedniem, obrona Częstochowy czy Jagiełło pod Grunwaldem. Dla Pana są możliwości zaistnienia w innej partii np. pogańskich słowian pana Kudlińskiego. Nam w partii potrzebni są ludzie pełni energii, gotowi na trud w pocie czoła i cierpienie, a nie zmęczeni już na początku drogi. Powtarzam jeszcze raz: SPÓJNOŚĆ ŚWIATOPOGLĄDU jako spoiwo łączące. Wszak ” Żadne królestwo sprzeczne wewnętrznie się nie ostoi” – powiedział Jezus.

  • MariuszG
   Reply

   Panie Michale. Ateistą nie jestem, nawracać i zmieniać godła partii również nie zamierzam. Wspomniałem tylko, czym jest symbol krzyża dla mnie. Nie jestem zmęczony (nawet nie mógłbym być, mam 24 lata), za to jestem zirytowany, gdy widzę ogłupioną masą ludzi wierzących w pewne rzeczy i widzących wszędzie konie trojańskie. Nikt nie powiedział, że mam być członkiem jakiejkolwiek partii, nawet II RP. Co nie zmienia faktu, że z chęcią pójdę i na nią zagłosuje (można pomagać partii, nie będąc jej członkiem). Jak domniemam z Pana wypowiedzi – Pan już pracuje dla partii II RP „pełen energii, gotowy na trud w pocie czoła i cierpienie” – jeśli tak, dalsza wymiana zdań nie ma sensu, a ja kłaniam się Panu nisko.

 • Piotr
  Reply

  Alex, gdzieś zagubił mi się link i nie mogę odszukać twojego (bardzo dydaktycznego 🙂 nagrania, w którym podczas wywiadu z Prezydentem potockim podajesz trzy linie prezydentur: legalna, trzygłowa i okupacyjna. Proszę powtórz link.

 • anastazja
  Reply

  Jaka jest rola niejakiego POLA Lechickiego w dyskredytowaniu Pana Potockiego? Może ja jestem za mało zorientowana w temacie, ale mało konstuktywna ta krytyka Pola, takie zaciemniania tematu.

 • Grigori
  Reply

  No właśnie i teraz jest to badziej logiczne, o czym mówi Kozłowski, mianowicie, że to Żydzi w Ostaszkowie wykonywali wyroki śmierci na Polakach, a nie Rosjanie.

 • Michał
  Reply

  Przestrzegam przed przyjmowaniem każdego ugrupowania. Bo można przyjąć konia trojańskiego lub siły których ukrytym celem jest rozłam (patrz masoneria w Watykanie). Kryterium przyjmowania powinna być SPÓJNOŚĆ ŚWIATOPOGLĄDU. A zatem wiara w Boga w Trójcy jedynego (nie jakiegoś Wielkiego Budowniczego) i stosowanie Dekalogu. Żadne partie pogańskich słowian. Żadne farbowane Stowarzyszenie Narodowy Front Polski z orłem, który zgubił koronę z krzyżem.

  • MariuszG
   Reply

   Chciałbym przypomnieć, że spójność światopoglądu – „wiary w Boga w Trójcy jedynego (…) i stosowanie dekalogu” – ma już miejsce 2000 lat i ja osobiście jestem już TYM światopoglądem zmęczony. Chrześcijaństwo = Pogaństwo. A temu biednemu orzełkowi, pozwólcie być orłem – po co mu ten krzyż?! Symbol cierpienia i męczeństwa. Niech Polska i Polacy wreszcie zrzucą krzyż i wstaną z kolan! I właśnie dzięki takim ludziom, jak Pan prezydent hrabia Potocki, Aleks i wielu mądrych ludzi, którzy im towarzyszą, Polska wstanie z kolan.

 • Grigori Wolny
  Reply

  Spotkania są takie trochę kameralne, czy mi się wydaje? Nie lepiej by było poszerzyć grono uczestników o ludzi zainteresowanych? Tylko, że nie bardzo wiadomo, kiedy takie spotkania się odbywają; nie ma żadnego harmonogramu, racja? Pozdrawiam.

 • agata
  Reply

  1. tutaj potrzebni są ludzie potrafiący takie spotkania zorganizować tak, żeby osiągać założone dla niego cele. A poszczególni uczestnicy powinni się do realizacji planu przygotować.
  2. trzeba by się zastanowić, w jaki sposób dotrzeć również do młodszych pokoleń – żeby nie odbierali II RP tylko jako próby rekonstrukcji historycznej przez dziadków jakichś

 • URS
  Reply

  Chrzescijanie sa narodem wybranym….
  Biblia- List sw.Pawla do Felicjan 3,1-3
  „ Przestroga przed nawrotem do judaizmu.
  1.A teraz bracia moi radujcie sie w Panu.
  Nie sprawia mi zadnych trudnosci pisanie wam po raz drugi o tym co juz slyszeliscie a dla was samych to tym wieksza gwarancja unikniecia niebezpieczenstwa
  2. Otoz upominam was strzezcie sie ( ludzi zlych) owych psow, pseudopracownikow Panskich, unikajcie okalecznikow ( dopuszczajacych sie obrzezania).
  3. To my wlasnie jestesmy ( a nie oni) ludem prawdziwie obrzezanym, my ktorzy sluzymy Bogu przez Jego Ducha i cala nasza ufnosc pokladamy w Jezusie Chrystusie a nie w ludzkim ciele”

  Ewangelia sw. jana-List do Kościoła w Filadelfii
  7 Aniołowi Kościoła w Filadelfii napisz: To mówi Święty, Prawdomówny, Ten, co ma klucz Dawida, Ten, co otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, co zamyka, a nikt nie otwiera.
  8 Znam twoje czyny. Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte, których nikt nie może zamknąć, bo ty chociaż moc masz znikomą, zachowałeś moje słowo i nie zaparłeś się mego imienia.
  9 Oto Ja ci daję ludzi z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają,
  że Ja cię umiłowałem.
  10 Skoro zachowałeś nakaz mojej wytrwałości i Ja cię zachowam od próby, która ma nadejść na cały obszar zamieszkany, by wypróbować mieszkańców ziemi.
  11 Przyjdę niebawem: Trzymaj, co masz, by nikt twego wieńca nie zabrał!
  12 Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już nie wyjdzie na zewnątrz. I na nim imię Boga mojego napiszę i imię miasta Boga mojego, Nowego Jeruzalem, co z nieba zstępuje od mego Boga, i moje nowe imię.
  13 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.

 • Janusz
  Reply

  Obracacie się w okół tych samych tematów, co jest złe w obecnej sytuacji. Dla mnie to należy się skupić wokół wyborów. Ustalić program pana Potockiego i koordynować ruchy patriotyczne żeby tę inicjatywę poparły. Inaczej to będziemy się obracać woków tych negatywnych spraw i nic nie zrobimy. Zacznijcie po prostu robić zwykłą kampanię. Program, ulotki, spotkania w Warszawie i okolicach. Narzekania czas minął, teraz jest czas działania

  • Maćko
   Reply

   A jak jest średnia wieku uczestników tego spotkania ? Widzę tylko starszych ludzi. Organizacja spotkania leży. Wypowiadają się ludzie nie merytorycznie oprócz dwóch młodszych ludzi. Ale argument najważniejszy był powtarzany kilkukrotnie czyli brak promocji partii i naszego kandydata na prezydenta. Za wolno to idzie , musi być więcej spotkań z młodzieżą.

 • Pieter
  Reply

  Dobrze, że środowisko się konsoliduje. Jednak po wpadce Czartoryskich, rozpoznawane rodziny rodowe – muszą odzyskać zaufanie społeczeństwa i odbudować zaufanie … to może trochę potrwać, ludzie się zrazili dość mocno.

 • Rdzenni Wierni II RP na uchodźstwie
  Reply

  I to są konkrety ! Dziękujemy pozdrawiamy i wspieramy .
  Sława i Czołem Wielkiej Słowiańskiej Polsce Lehickiej i Naszym Sojusznikom.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.