Skąd się wziął prezydent Jan Zbigniew hrabia Potocki – Aleksander Berdowicz

More videos
12.69K
Views
   

62 komentarze

 • Waldemar
  Reply

  Aljos
  Nie zgadzam sie z tymi chemtrails ze to cywilne pasazerskie samoloty ktore maja cos tam przerobione/dodane w ubokacji do rozpylania z prostego powodu: te samoloty nie lataja zygzakiem lub w szachownice i to w okreslonym sektorze „nieba”, i w okreslonych dniach pogodowych. Pod przykrywka „kontroli pogody” rozpyla sie ciezkie metale ktore sa czescia innych mieszanek chemicznych ktorych celem glownym jest kontrola populacj ludzkiej. Demonstruje sie to w wiekszosci jako roznego rodzaju choroby i dolegliwosci i inne niekorzystne dla zdrowia objawy ktorych sednem jest nieplodnosc.
  Temat rzeka, wiecej na ten temat na YouTube.

 • Mądrosław
  Reply

  Alex, uwielbiam twoje wystąpienia, właśnie takie jak to. Moim zdaniem masz talent, umiesz dobrze układać słowa. Ja również zawsze zwracałem na to uwagę, pewnie dlatego twoje wypowiedzi mi się podobają.
  A jeśli chodzi o hymn to nieznacznie przerobiłbym Rote i myślę że byłaby dobra.

 • CzesioMorderca
  Reply

  Wygląda na to że jak grochem o ścianę czy też ziarno na skałę. Nosz ludzie…. Ogarnijcie się. Ukierunkujcie UWAGĘ na rozwiązania i na to na co macie wpływ…. Najważniejsze w tym filmiku w ogóle nie było o panu Potockim tylko cenne KONKRETNE wskazówki. Bardzo konkretne starannie wybrane i przekazane. Alex nie szkoda CI działania? Mi się właśnie dlatego nie chce. Mało jest ludzi uważnych i panujących nad sobą. Gdzie się nie udam to lemingi z deficytami albo tkwiący w iluzji umysłu/pogrążone w emocjach… Jeszcze Twoje podejście – decyzja i ukirunkowane działanie .A nie zajmowania się pierdołami… Nie masz wrażenia że mało jest ludzi chcących działać? DZIAŁAĆ nie gadać.
  Chyba los sodomy/gomory jest nieunikniony. Innego rozwiązania nie widzę. Realnego.

 • Krasula
  Reply

  no tak uduchowionemu Alexowi serce podpowiedziało, że hrabia jest o.k., nie słucha rozumu, bo umysł jest beee…. skąd my to znamy??? czyzby ta cała pożalsie boże duchowość nie przypominała chrześcijańskiego bełkotu?

  co do pieniądza
  w naszym systemie pieniądz połączony z wymuszonymi podatkami to forma wampiryzmu
  czy bezwarunkowy dochód podstawowy pomoże nam skończyć z pieniężnym wampiryzmem energetycznym?
  wytłumaczę o co chodzi np jezeli zarabiaŁam jako stazystka w domu starców, to moje pobory pochodzą z wampirowania na innych podatnikach, a jeżeli ja podawałam starym ludziom lekarstwa które im szkodzą to równiez te pieniądze naznaczone sa cierpieniem… itp
  PRAWO DO DOBROBYTU https://www.youtube.com/watch?v=ndgCbeothA8

 • Anna
  Reply

  Muszę jednak dodać, że pan Potocki może być nieświadom poczynań tej osoby, która staje w jego obronie oferując pieniądze. Dobrze by jednak było, gdyby Pan Potocki publicznie odciął się od takich akcji, które z pewnością nie są godne jego osoby.

  Alex przeczytałam dopiero twój drugi po moim wpis. Dziękuję za szczerość, której wcześniej mi zabrakło. Dlaczego nie odrazu tak? Rozumiem, że posiadasz ograniczony czas i nie jesteś w stanie odpowiedzieć na każdego emaila, ale dla dobra sprawy jest to niestety konieczne, Każdy człowiek pozostawiony bez rzetelnej odpowiedzi, to ten jeden plus kilkoro z obserwatorpw i czytelników, których może zabraknąć w waszych szeregach. Ten kogo się utraci, może już nie powrócić. Może stać was na takie straty? Ja bym nie ryzykowala ani jednego głosu. Artur widać jest osobą, która jest bliska zaufania (bardziej niż ja), kto wie czy akurat się od was nie odwrócił, a to dlatego, że został tak potraktowany jak został. Mnie przekonać jest bardzo ciężko , za to jestem stabilną ostoją, gdy się do czegoś już przekonam. Narazoe powiem wprost, że nie jestem po żadnej stronie. Wiem jednak, że obecnego rządu nie potrafię poprzeć, bo mi sumienie na to nie pozwala. Wiszę więc w powietrzu jak wielu Polakow, ale cieszę się, że tacy jak wy są już ukierunkowani i wiedzą po której stronie stanąć. Życzę wam powodzenia.

 • Mario
  Reply

  Dzięki Aleks, działaj tak dalej bo już samo to co robisz jest pełne i celowe, odniesienie się do książki Hawkinsa było dla mnie bardzo znaczące, oczywiście polecić można jego wszystkie 5 pozycji przetłumaczonych na polski. Kto się skupia na wewnętrznym mistrzu, na intuicji i Boskim prowadzeniu wyłowi to co istotne, co jasne i właściwe, każdy kto ulega wewnętrznemu dialogowi i nie znalazł jeszcze sposobu jak sobie z nim poradzić będzie się babrał w rozkminianiu tematów na drobne, przeoczając to co jest prawdziwe. Czekam na kolejne Twoje wystąpienia bo niosą dużo cennych spostrzeżeń, dzięki nim wiem, gdzie ja sam jestem w procesie.

 • Anna
  Reply

  Rozumiem, że wypowiedzi Alexa i MariuszaG były skierowane m.in. do mnie, poniewaz nie podzielam ich zdania w sposób, w jaki by sobie tego życzyli..Nie znalazłam się tu po to, by kogokolwiek pouczać czy utrudniać mu zycie i akceptuję wasze zdanie, choć go nie podzielam i wcale nie muszę. Wychodzę bowiem z założenia, że gdybym chciała uczynić coś w imieniu narodu, czy wystawić swoją kandydaturę, czy w jakiś inny sposób szukać poparcia obywateli, to byłoby to tylko i wyłącznie w moim interesie odpowiadać ludziom na ich pytania w związku z pojawiajacymi się nieścisłościami na tyle, na ile pozwalają mi na to sumienie i zdrowy rozsądek. Jeśli uważam, że obywatele mogą sami się wszystkiego dowiedzieć, to niepotrzebne zawracalabym im głowę, czyż nie tak?. Nikt nie ma takiego obowiązku, by szukać po internecie informacji na kandydata, partię itp lub oddania swojego głosu na kogoś po zaglądnięciu sobie w serce, żołądek czy jelita ;-). Przeglądnęłam filmiki pana caleiba i co., którzy ostro zarzucaja Panu Potockiemu nieczyste zamiary. Zarzutami tymi są wg.mnie narazie jedynie poldowody. Tak czy owak potrafią one zapalić u ludzi mimo wszystko czerwone lampki i słusznie, poniewaz materiał wzbudza pewien niepokój.. Rozumiem,że nie o wszystkim można mówić publocznie i szanuję to jak najbardziej. W pewnym stopniu rozumiem Pana Potockiego. Jednagze w obliczu pojawiających się jakiś dowodow i podejrzeń, należałoby wykazać się jednak umiejętnością oczyszczenia się z wszelkich zarzutów. Pan Potocki być może ma czyste zamiary a ja i podejrzewam grono innych ludzi, chciałoby mu w obliczu takich rządów jakie mamy obecnie, jak najbardziej zaufać. Ale jak tu zaufać człowiekowi, który obok całkiem rozsądnych ludzi gromadzi wokół siebie rowniez magikow,marzycieli lub ludzi, którzy są niespełna rozumu, jeśli mogę się tak wyrazić. Bo jak odnieść się inaczej do takiego pana w czapce z ciemnymi okularami na YouTube w Prawdzie dla Polaka, który publicznie zaoferował komuś ileś tam tysięcy funtów w obronie Pana Potockiego w zamian za zastraszenie lub linczowanie innego YouTube-ra caleiba, krytykujacego Pana Potockiego na swoim kanale?
  Jeśli Caleib kłamie to jest to oczywiście przestępstwem, za ktore może ukarać go jedynie sąd a nie jacyś ludzie za pieniądze. To co sie wydarzylo przerasta zdecydowanie granice kultury osobistej, etyki, prawa i zdrowego rozsądku. Wcześniej dzieliłam się ze znajomymi i rodzina wiadomościami o panu Potockim, krytycznie podchodząc do krytyk na jego temat, ale i również do jego własnych wypowiedzi, mając jednak głęboką nadzieję, że być może pojawił się właśnie ten ktoś, kto wyciągnie nasz naród z nędzy. W chwili obecnej nie widzę sensu w popieraniu tego człowieka, jeśli nie odcina się od ludzi z tak chorymi występami publicznymi jak Pan w czapce z przeciwslonecznymi okularami. Dobranoc

 • Ewelina
  Reply

  Nie do końca można się zgodzić z taką argumentacją. Raczej nie przyjmuje się funkcji honorowych od osób podejrzanych i z nieciekawą historią biznesową. Zresztą po co ten Paz panu Potockiemu? Aaron Paz vel Krzysztof Pazik przepadł na długie lata, ale w Krakowie jego przkręty doprowadziły do likwidacji szpitala kolejowego. Aferę tę zna chyba każdy dorosły Krakowianin. Paz znany jest również z afery wekslowej i ściagania pieniędzy z PKP na podstawie podejrzanych zobowiązań jakiegoś ówczesnego prezesa. Poza tym uczciwy gość nie posługuje się podwójnymi danymi, jak ten Aaron Paz vel Krzysztof Pazik. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy posługiwanie się podwójną tożsamością jest w Polsce legalne. Nie oceniam postawy pana Potockiego w tym zamieszaniu, ale mam po obejrzeniu dokumentu (który pan Potocki podpisał przyjmując jakąś tam bzdurną funkcję od gościa, który zakłada firmę pod nazwą Bank Rezerw Polski), ograniczone obecnie zaufanie do tego, co mówi o sobie, swoich intecjach i działaniach. Wizerunkowo ta sprawa będzie trudna do odkręcenia. Szkoda.

 • Jarek
  Reply

  Podzielę się tutaj znaleziskiem, które mam nadzieję nie utonie i dotrze do Alexa oraz znających się na tym ludzi. Perspektywa własnej kryptowaluty jest obiecująca, ale z poniższego filmu wynika, że technologia blockchain tak naprawdę ma służyć jako sieć neuronowa dla Sztucznej Inteligencji, a waluta otrzymywana za udostępnianie algorytmom mocy obliczeniowej to tylko zachęta do rozwoju sieci.
  Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mpzZ7C5FsnU

 • MariuszG
  Reply

  Ludzie… Alex ma do Was aż za dużo cierpliwości. Bardzo szanuje go za to co robi. A do ludzi, którzy karzą mu coś tłumaczyć, nie mam po prostu słów. Internet jest narzędziem, to od Was zależy jak to narzędzie będzie działało. To tak jak z pieniądzem – jest dobrym sługą, a nie panem. Prawdy nie znajdziecie w internecie, znajdziecie ją w sercu. Jeśli to z Wami reaguje, współgra (mówię tu o hr. Potockim) to dajcie temu energie, jeśli zaś nie – to po prostu zmieńcie kierunek na coś innego. To jest proste.
  Jeszcze raz mega podziękowania dla Ciebie Alex, dla Doroty i dla hrabiego Potockiego.

  • Alex
   Reply

   Dzięki wielkie Mariusz, chociaż od Ciebie słyszę głos rozsądku. Od kilku dni dostaję po kilkanaście maili i innych wiadomości dziennie z żądaniami wyjaśnienia czegoś, co mnie nie dotyczy. Ja promuję pana Potockiego, bo mu ufam, bo szczerze ze mną rozmawia i postrzegam go jako kogoś, kto w jakiś sposób może „kopnąć w dupę” tych, którzy okradają Polskę. Wszyscy trolle, którzy się chwalą swoją umiejętności wpisania w Google hasła „Aaron Paz”, popisują się swoimi mocami dedukcyjnego wnioskowania i produkcji filmów o przekrętach tego pana.
   Do jasnej Anielki, gdyby Jan Potocki chciał ukraść te miliardy z jakimś „Ż.”, to nigdy wcześniej nawet słowa by na ten temat nie wspominał publicznie. Złodzieje nie mówią publicznie o swoich zamiarach. Gdyby Aaron Paz chciał ukraść cokolwiek, to nie zapraszałby nikogo do pełnienia żadnych filantropijnych ról w jego nowym przedsięwzięciu.

   Ja nie znam szczegółów tego przedsięwzięcia, wiem tylko, że Jan Potocki dopina sprawę zakupu banku w Londynie, do którego mają trafić te odszkodowania. Bank Aarona Paza nie ma z tym nic wspólnego, to jest jego osobna inicjatywa, która nie wiem do czego służy. Jan Potocki tę inicjatywę popiera, ale nie bierze w niej udziału.

   Bez względu na to ile psów będzie szczekać, procesy prawne będą prowadzone zgodnie z procedurami i planami prawników. Żadne szczekanie tu nic nie zmieni.
   Bardzo proszę o zdrowy rozsądek a nie uleganie emocjom pod wpływem tych, którzy chcą sobie zwiększyć oglądalność poprzez głośne krzyczenie „łapać złodzieja!, patrzcie, ja pierwszy zobaczyłem złodzieja”. Jan Potocki jest biznesmenem bardzo ostrożnym i zanim cokolwiek podpisze, konsultuje się z prawnikami.

   Ja nie mam czasu na reagowanie na szczekanie małych piesków. Rozumiem, że wszyscy się troszczą o Polskę, o to aby nikt nas nie wyrolował na kolejne miliardy. Jest to dla mnie jasne. Rozumiem również dlaczego szczekanie skierowane jest na Jana Potockiego, a nie na złodziei Polski. Bo Jan Potocki mógł się wydawać kimś, kto coś naprawi w Polsce, a tu teraz wydaje się, że „jest kolejnym oszustem”. Więc serce boli. Wiemy czego się spodziewać po złodziejach, więc na nich nie szczekamy, ale jeśli jest podejrzenie, że swój człowiek „coś knuje”, to „trzeba go zlinczować”.

   Gdyby Jan Potocki chciał zrobić „jakiś wałek” na odszkodowaniach od Niemców, to by się umówił z kimś potajemnie, wyciągnęliby kasę i podzielili między siebie. Nikt by nie wiedział. Ale on zrobił coś odwrotnego: powiedział głośno jakie ma zamiary, poleciał do Londynu, znalazł kancelarię prawną, która się zajmuje takimi tematami, z własnej kieszeni zapłacił kilka milionów za pracę kancelarii prawnej, kupił bank i teraz czekamy na rezultaty.

   W międzyczasie Aaron Paz zaczął tworzyć jakiś bank, do którego obserwacji zaprosił Jana Potockiego i Andrzeja Nikodemowicza. Biznesowo nie ma z nimi żadnych powiązań. Dowodem na to są właśnie te dokumenty, do których wszyscy się odwołują. Przecież, gdyby byli powiązani biznesowo, to nie wysyłaliby sobie publicznych zaproszeń. Trolle generują dużo emocji, a te dokumenty nie dotyczą prezydenta Potockiego.

   • MariuszG
    Reply

    Całkowicie się z tym zgadzam. Gdyby Jan Potocki chciał wziąć kasę z odszkodowań dla siebie, to dogadałby się z obecnym rządem, zrobili by wszystko po cichu, a rząd dałby ludziom 700+. Tak by się sprawa skończyła. Jednak hrabia obnażył kulisy polityki, otworzył wielu ludziom oczy, a teraz część z nich go oskarża.
    Pierwszy raz widzę osobę, która chce coś zrobić, a nie siedzi na dupie i kradnie. A ludzie od razu dają mu łatki – Mason, Żyd. Najciekawsze jest to, że ludzie, którzy tak komentują nie robią nic dla kraju. Dlatego ja proponuje przeczekać tak zwaną „gównoburze”, bo wydaje mi się, że w taki sposób rząd odbił piłkę. Dezinformacja zawsze działa na chłonne umysły. Ale tak samo jak szybko się manifestuje, tak samo szybko zanika.
    Alex rób swoje, bo robisz to świetnie – nie przejmuj się trollami.

   • farara
    Reply

    Nik Nie twierdzi że Potocki che coś ukraść On po prostu chce utrudnić odzyskanie reperacji obecnemu rządowi. Jego postać pojawiła się w momencie kiedy po wielu latach ten rząd powziął starania. Gdzie był Hrabia do tej pory ?
    Aleksie a może wiesz jakie obywatelstwa posiada Potocki? PO internecie krążą plotki których moje serce nie potrafi zweryfikować – że jedno z obywatelstw jest niemieckie. Sam z pewnością orientujesz się lepiej ode mnie jak bardzo w ostatnich latach rozwinęła się agentura niemiecka na terenie Polski.
    Mogę być dla Ciebie trolem albo pieskiem za to Ty zaangażowałeś się w promowanie tego człowieka i nie dziw się ze dotykają Cie tego konsekwencje.

    • Alex
     Reply

     Jest dokładnie odwrotnie. Jan Potocki jako pierwszy zaczął mówić o reparacjach wojennych, a ludzie z PiSu zaczęli go od razu małpować. Ma obywatelstwo polskie, o innych nie wiem. Nie ma to jednak znaczenia, bo najważniejsze jest gdzie człowiek się urodził i w jakiej ojczyźnie czuje swoje korzenie. Dodatkowe obywatelstwa można sobie załatwić w jakimś praktycznym lub finansowym celu, ale to i tak nie zmieni korzeni człowieka. On jest zbyt bogaty, aby sprzedawać się jako agent niemiecki. Gdyby chciał być agentem, to by wszedł do dowolnej obecnej partii i bez problemu dostałby jakieś wysokie stanowisko. Nawet mu proponowali stanowisko ministra spraw zagranicznych. To jest bez sensu skoro jest prezydentem.

 • Alex
  Reply

  JSM przypomina mi trochę zwrotkę z wiersza Tuwima:
  „I wszechsłowiańscy marzyciele,
  Zebrani w malowniczą trupę
  Z byle mistycznym kpem na czele,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.”

 • Artur
  Reply

  Jestem cały skołowany tą sytuacja…jestem stałym czytelnikiem blogu pana Białczynskiego z racji tego że interesuje mnie nasz przedchrześcijańska historia i mam go za człowieka poważnego. Zaglądam też i tu do ciebie… Nie chciałem by moja prośba zabrzmiała jak wezwanie do tablicy :-).
  Pozdrawiam!

  • Anna
   Reply

   Zgadzam się z Tobą Arturze, Alex za nerwowo reaguje na ludzi skeptycznych nie odnosząc się rzetelnie do zarzutów postawionych Panu Potockiemu, tylko używa jakiś filozoficznych metafor, sprowadzajac temat do uproszczonych analitycznie konkluzji. To on prowadzi rozmowy z Panem Potockim i go promuje, więc powinien stanąć na wysokości zadania i nie chować się za ubarwionymi kolorystycznie słowami gaszac ludzi, którzy szukają jedynie rzetelnych odpowiedzi. Alex zachował się wg.mnie podobnie jak przez niego opisani trole. I na tym zyskują ludzie probujacy uniewiarygodnic Potockiego. Cóż to ma znaczyć Alex, że ktoś kto ma słuszne pytania, zasmieca Ci forum? Czy pan Potocki ma gromadzić wokół siebie tylko bezmyślne kukielki, które tańczą jak im się zagra? Jestem skeptykiem i jestem za kimś lub przeciwko niemu z własnego przekonania, które wyrabiam sobie słuchając wielu stron i wielu opinii. Nie znoszę natomiast akcji, które mają na celu ujednolicenie poglądów. Pozdrawiam

  • Alex
   Reply

   Artur, odniosłem się do tych pomówień już kilka razy tu powyżej. Nie będę reagował jak małpka, której wszyscy dyktują co ma robić. Człowieku! Zamiast słuchać pomówień, zanurz się w serce i poczuj jak jest naprawdę.

 • krystyna
  Reply

  Budujemy Wielka Lechie,a pieniadze oddajemy w obce rece??? Wiec co to bedzie za kraj,jesli samodzielnie nie bedzie mogl dysponowac swoim majatkiem?Przeciez to jasno wynika z przytaczanych tu powyzej dokumentow.Na dodatek,ludzi wyrazajacych troske o swoj kraj nazywa sie trolami?Sprawa grubymi nicmi szyta.A Nikodemowicz nytychmiast poblokowal znajomosci na FB,jesli ktos nie wyrazil sie entuzjastycznie o obco brzmiacych dokumentach.To po co tyle gadki o duchowosci,milosci,wzrastaniu swiadomosci,skoro przy pierwszej lepszej roznicy zdan,blokuje sie znajomosc.Jesli mam cos do wyjasnienia,to wyjasniam,a nie zrywam natychmiast znajomosci.Chyba,ze mam cos do ukrycia.Odzywam sie tutaj tylko dlatego,ze mialam Cie Alex za solidna firme.I dalej tak uwazam i mysle,ze Twoja rzetelnosc i dociekliwosc nie pozwoli Ci zostawic tego bez wyjasnienia.Pozdrawiam,Krystyna.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Ludzie kochani zyjemy w teatrze masek! Prosze was przestancie klamac,przestancie oszukiwac ,celebrujcie milosc i prawde .Wielbiacym chaos oraz cierpienie agentom radze przejsc na jasna strone bo zjadacie wlasny ogon!!! Dosc beznadziei ,niepewnosci i zycia w strachu!!!

 • Abit
  Reply

  Skoro mowa o pojednaniu było by lepiej gdybyście się dogadali z Podleckim i Kękusiem .Przecież wiadomo że w kupie raźniej lub jak kto woli cieplej .
  Cel jest ten sam Wolność !

 • Amazing Poland/timetraveler
  Reply

  Panie Aleksandrze z calym szacunkiem ,ale jesli lezy Panu na sercu dobro ludzi, Polski to powinien sie pan odniesc do tego co zarzuca sie panu hrabiemu w ktorego tez tydzien temu jeszcze wierzylem ze jest prawdziwym prezydentem polski i prawdziwym patriota.Teraz okaze sie czy jest pan faktycznie niezalezny.Dalej wszyscy Pana szanujemy.Nie daj im sie Alex przeciagnac na swoja str. bo stracisz baardzo duzo ….

 • anastazja
  Reply

  muszę się pochwalić, czytałam „Misję” i masz rację Alex, jesteśmy w przededniu tego skoku kwantowego. Nadszedł czas zmian i nic tego nie zatrzyma, czuć to w kościach i w powietrzu…
  A Pan Potocki, dla swojej wiarygodności, musi unikać jak ognia, skojarzeń z podejrzanymi osobami…

  • Kkk
   Reply

   mater, ogladam sobie filmik wieczorową pora i pada haslo „Misja”… z racji tego, ze osoba z mojej rodziny tłumaczyła tę ksiażkę na polski, byłam pierwszą osobą, która czytała to w naszym języku. Normalnie łza mi sie w oku kręci na wspomnienie 🙂

 • Toto
  Reply

  Błagam ludzie !!!! Tylko nie kryptowaluta.
  Pieniądz fizyczny i tylko fizyczny.
  To jest istne NWO.
  Jeśli oni trzymają z Potockim to już wiem że to podszyte wilki w owczej skórze.
  Szykuje sie wiekszy przekręt niż Amber Gold z tym Potockim.
  Jeśli mu uwierzycie to już po nas ????A myślałam że Polacy sie przebuzili.

 • PONADSWIETLNY
  Reply

  Uwaga na Marka Podleckiego ( monitorpolski)
  Cenzura i manipulacja na całego na jego blogu!!!
  Myślałem że to w miarę normalny człowiek 🙁
  Nie dajcie się nabrać.

 • Grzesiek
  Reply

  Jak dla mnie sprawa jest wyjaśniona.
  Pan Potocki ma sojusznika we mnie,mam nadzieję że inni nie przekonani do pana Potockiego-Prezydenta llRP-jedynego,legalnego,też się przekonają.
  Pozdrawiam i sory za zamieszanie,ale gównoburza jest niesamowita z nagonką na pana Prezydenta.-Hej

 • Masław
  Reply

  Jeśli chodzi o chemtrail i wojsko. Nie potrzeba wojska do depopulacji. Cywile uwikłani w system sami to sobie robią. Telefony kazdemu mężczyźnie do kieszeni coby jajniki oslabiac. Router do kazdego domu niech smog nas wykańcza. Piętrowe bloki z dala od ziemi aura przy aurzez sąsiadem wrednym przez ścianę. Po co wojskowe specjalne loty do trucia skoro cywile sami doplacają do lotów do loret de maar np

 • Grzesiek
  Reply

  p.Alexie,nie chodzi o to .żeby pan tłumaczył pana Potockiego,ale sam pan Potocki musi się wytłumaczyć dla czystości intencji,a pan po prostu wyśmiał ten papier,jakby nie miał żadnego znaczenia,może i dla pana nie ma,ja,jak i inni chcą usłyszeć konkretną odpowiedz p.Potockiego.
  Pozdro

 • Marcjan
  Reply

  Ąlex znakomite wystapienie. Kryptowaluty, własne zasilanie i żywność to wspaniałe idee. Książkę „Misja” czytałem. Świetne wywiady z Panem Potockim. Nie wiem skąd tylu troli, którzy go atakują. Chyba zbyt mała świadomość tych osób powoduje ataki na niego. Produkcja „Moja wina” – dobrze, że powstaje!

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Alex pierwszy raz widze cie w marynarce heheh 😛 Fajnie wyjasniles yutubowych troli szukajacych dziury w calym .Poruszyles ciekawe watki np. szybkich emocji ,ktore maja zwiazek z uzaleznieniem od zastrzyku adrenaliny ,a pisze w temacie Manuel Schoch w ksiazce,, Uzdrawiajace Wlasnosci Esencja Terapii Czasu” Historie z UFO w Australii znam .Ogolnie super wyklad ,jak zwykle z jajem 😛 Jestem z toba braciszku i gdy bedzie trzeba to wroce do Polski ja budowac . Dla takich ludzi warto zyci i sie starac! Wysylam promyki oraz pozdrawiam serdecznie.Elooooooo! d:)
  P.S Prosze szepni na ucho Panu Prezydentowi Potockiemu o ecodomkach i ecowioskach 🙂

 • vv
  Reply

  …gratuluję panie prezydencie janie zbigniewie hr. potocki, … ataki to nominacja,.. został poan zauważony,.. stał się pan zagrożeniem dla polskojęzycznych wrogów polski,.. tak trzymać… alex jestem ci wdzięczny, …wdepnąłeś w dobro i robisz dobrą robotę,.. choć im bardziej będziesz dobro czynił tym bardziej szczury będą cię kąsać… ale to tylko do czasu…

  • Alex
   Reply

   Kolego, przestań zaśmiecać tą przestrzeń tymi bzdurami. Przeczytaj, posłuchaj co tu mówię i nie zamulaj sobie mózgu analizami trolli.

   • Rich
    Reply

    Nie mogę niczego odrzucać na dzień dobry. Telewizja PorozmawiajmyTV ma dobry kontakt z hrabią Potockim, wielokrotnie oglądałem go u Państwa, więc chciałem spytać o tego pana.
    Z drugiej strony te analizy trzymają się kupy.
    Jeszcze inna rzecz to osoba pana Krzysztofa Pazika pod nowym imieniem i nazwiskiem Aaron Israel Paz. Skoro maczał palce w tylu przekrętach i teraz współpracuje z hrabią Potockim, to to nie wróży najlepiej…

  • Alex
   Reply

   Nie wiem skąd się wzięło. Wszystko wyjaśniłem w powyższym nagraniu.
   1. Kwit, na którym Jan Potocki jest adresatem, dotyczy zaproszenia jego do rady gubernatorów – filantropijnie! To nie jest żadna umowa biznesowa. Proszę czytać ze zrozumieniem.
   2. Natomiast ten drugi kwit nie dotyczy Jana Potockiego, dotyczy on Donalda Trumpa, Andrzeja Dudy i Jonesa. Jan Potocki nie odpowiada za kwity pisane przez Aarona Paza.

 • Astre
  Reply

  To by się zgadzało, że Chemtrails nie rozsypują samoloty wojskowe, tylko cywilne, bo nie raz obserwowałem te samoloty przez teleskop i nie widziałem tam F-16, Mig -29, czy Su-22. Jeżeli rozsypują samoloty cywilne, to wszystkie one podlegają bezpośrednio Urzędowi Lotnictwa Cywilnego, gdzie jednym z podstawowych zadań tego urzędu jest przecież – ścisła kontrola w zakresie ruchu statków powietrznych, oraz przewożonych ładunków ! Urząd Lotnictwa z kolei podlega bezpośrednio ministrowi transportu w rządzie.
  W takim razie należy myśleć, że Urząd Lotnictwa jak, minister transportu i rząd doskonale wiedzą co rozsypują samoloty cywilne. Chyba, że mamy znowu powtórkę z rozrywki jak w Aferze Amber Gold, że wszyscy wiedzą, ale lepiej się nie odzywać, tyle tylko, że sami oni, ich rodziny, znajomi, bliscy padają ofiarą Chemtrails. Co ciekawe, pewna blogerka często wklejała zdjęcia nieba poszatkowanego jak szachownica w Józefowie k/Wa-wy, a Józefów leży tuż, tuż przed Warszawą. A, to oznacza przecież, że to Chemtrails łatwo sięga W-wy, a jak wiadomo W-wie siedzą główne korporacje. To oni też siebie nawzajem obsypują Chemtrails … ?

  • Jacek Wozniak
   Reply

   Astre! 🙂
   Jakies dwa lata temu z ciekawoscia ogladalem w Edynburgu przez binokulara opryski i samoloty .
   Raz z tego co pamietam widzialem ogromny srebrny samolot pryskajacy tym dziadostwem.Dalej lataja i robia swoje, ale juz zbytnio nie trace czasu na nich .
   Natomiast utknelo mi w glowie pewne bardzo dziwne zdarzenie, otoz pewnego ladnego dnia bedac na mieszkaniu popatrzylem na oko i zauwazylem za nim na niebie jak leci sobie jeden i zaczyna tworzyc nowa biala sciezke.Wzielem binokulara ,otworzylem okno ,patrze a tam nic! ,doslownie NIC pryskalo swinstwem!!! On sobie lecial i pryskal ale to bylo nic!! albo cos co ZUPELNIE przezroczyste, niewidoczne .Jak wytlumaczy zjawisko ? Super technologia? ,ufo ? Na YouTube troche szperalem i natrafilem na tak zwane Fake Planes ,ale wiadomo ze na tym portalu spoleczniowym smiga sporo przeklamanych filmikow i trzeba miec dobre oko oraz jaks wiedze by wyluskac wiarygodne filmiki.W Edynburgu widzialem troche dziwnych rzeczy o czym juz wspomnialem kilka razy. .Dlaczego ja? bo poznaje prawde i zawsze chcialem poznac prawde? Hmmm… Pozdrawiam serdecznie 🙂

   • Astre
    Reply

    @ Jacek Woźniak. Piszesz, że chcesz poznać prawdę ? Tej prawdy nie poznasz z wywiadów, konferencji, przemówień. Nie zobaczysz jej na ekranie monitora, telewizora, nie spotkasz w żadnej książce, nie przeczytasz w gazecie, nie usłyszysz w Internecie. To jak mądrzy nauczyciele mówią – to świat Iluzji ! Nie bardziej prawdziwy niż cokolwiek innego. ”Ja” przebudziłem się już dawno. Uczestniczę w tej śmiesznej, groteskowej zabawie i dopasowuje się do tego poziomu uczestników, ale tylko dlatego, że jestem ciekawy co się wydarzy ? Ot, po prostu. Czekam jakby na reakcję zwrotną, obserwuję…
    Pamiętaj… bo to zaprowadzi Cię na drogę poznania prawdy – ” to co przychodzi i odchodzi nie może być prawdziwe !!! Tymczasem, to co widzisz i słyszysz przychodzi i odchodzi. Pojawia się i znika….
    Zatem jeżeli poszukujesz prawdy, chcesz być mistrzem prawdy musisz zostawić te kolorowe obrazki i bajki, które widzisz i słyszysz (twory wyobraźni umysłów). Musisz pozwolić temu umrzeć. Pozwolić odejść…, a wtedy zaczniesz doświadczać prawdy …., którą świadomie, lub nieświadomie szukasz…
    Nadszedł już czas na mnie ! Kończę już tutaj tą podróż w tym teatralnym przedstawieniu, w świecie Iluzji, ludzkich przekonań, uwarunkowań, wierzeń, osądów przesądów i niekończących się opinii….
    Ale, … mam jeszcze dla Was Wszystkich ostatnie przesłanie…
    To najważniejsze słowa jakie kiedykolwiek możesz usłyszeć….
    Przekazywałem je już tutaj wiele razy Ale, umarły…. Lecz rodzą się znowu … Abyś nie zapomniał w tym cyrku, albo jak nazywają (Matrixie) – Kim Jesteś. A, doświadczenie tego Kim Jesteś da Ci odpowiedź na wszystkie pytania, które z mozołem wciąż szukasz ….
    https://www.youtube.com/watch?v=2o4z-iobB7I

    .

  • Gal Anonim
   Reply

   Ja z kolei zauważyłem po swojej wycieczce po krajach bałkańskich, że tam gdzie konkretne państwo nie należało do NATO (Serbia, Macedonia) to niebo było czyste. Natomiast kraje NATO (typu Albania, Chorwacja) opryski były już normalne. Ktoś może to potwierdzić?

 • Labiel
  Reply

  Co do końcówki filmu to polecam Transerfing rzeczywistości conamniej 3 pierwsze tomy, aby zapoznać się z podstawą. Większość mechanizmów, które to w nas wywołują jest opisana oraz jak sobie z nimi radzić.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Skąd się wziął prezydent Jan Zbigniew hrabia Potocki – Aleksander Berdowicz | Mowie Jak Jest

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.