Sądowy terror przeciwko Polakom i manipulacje antysemityzmem – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Ewa Woźniak

More videos
12.77K
Views
   

Wspomniana w nagraniu sprawa Grzegorza Jaworskiego.

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 12772

69 komentarzy

 • Anna
  Reply

  Jeszcze raz powtarzam. Akt 447 jest niebezpieczny dla Polaków i tym samym dla Polski. Nagonka na Polskę jest już gołym okiem widoczna, więc powinna dotrzeć już nawet do ‚slepcow’. Polonia w USA stara się wpłynąć na na wycofanie tegoż aktu zanim zostanie podpisany przez prezydenta, co robi Pan Potocki w tejże sprawie, jeśli posiada wśród elit amerykańskich znajomości, o których wspominał w poprzednich filmach? Tylko słowa panie Potocki i gra na czas? Odkąd wszedł Pan na kanał nic się nie zmieniło, prócz tego, że pomachal nam Pan jakimiś papierami przed oczami, które mogą być prawdziwe, ale wcale nie muszą. Czynów jak nie było tak nie ma. Wychodzi powoli na to, że pana przeciwnicy słusznie Pana krytykowali, bo jeśli znika Pan w tak rosnącym zagrożeniu dla naszego państwa, to z całym szacunkiem, nie pozostawia to żadnego pozytywnego wrażenia. Mogę mieć jedynie nadzieję, że Pana nieobecność może być uzasadniona tym, że wspomaga Pan Polonię w tej osamotnionej walce. Zaufanie panie Potocki zdobywa się czynami nie samymi przemowami. Pozdrawiam

 • Adrian
  Reply

  Witam panie prezydencie nie wiem czy pan Alex czyta komentarze ale moim zdaniem cała akcja polega na tym żeby przejąć nasze niewyobrażalne bogactwa naturalne w postaci ropy,węgla,gaz oraz metale rzadkie i nagonka żydów to nic innego jak przygotowywanie światowej opinii na to że Amerykanie będą musieli pacyfikować Nazistowskich Polaków którzy np zaatakują ambasadę Izraela w wyniku jakiejś prowokacji i spałują nas wjadą tu ze sprzętem złupią wszystko co się da i osiedlą się jeszcze na naszej ziemi Panie prezydencie proszę Ratować Nas Polaków ponieważ szykuje wojna na naszym terenie …..

 • Piotr
  Reply

  strategiczny projekt dla Polski, wart 200 bilionów zł, Brak odpowiedzi od Morawieckiego, który w kółko marudzi o innowacyjności; rząd stosuje uniki, bo na naszym bogactwie ma się bogacić kto inny. Polska – najbogatszy kraj w Europie – GOŚCIE NASZEGO STUDIA #43
  https://www.youtube.com/watch?v=RcMUZYdLRcc

  Idea uwłaszczenia suwerena na bogactwach naturalnych Polski
  jako sposób zabezpieczenia ich przed grabieżą.

 • Piotr
  Reply

  eskimosi w natarciu…
  I24NEWS – Minister Bennett lunched ACMS 25/1/2018
  https://www.youtube.com/watch?v=ymSzclnZ-NI
  poniżej ciekawy komentarz Sla Maca pod https://www.youtube.com/watch?v=9NIgnILG4_Y
  UWAGA.
  Przed Międzynarodowym Dniem Pamięci o Holokauście Ministerstwo Diaspory ujawniło w czwartek, co to jest nowa technologia wykrywania antysemickich treści w Internecie.
  Oprogramowanie, zwane Systemem Monitorowania Cybernet lub ACMS, jest „najbardziej zaawansowanym na świecie programem do monitorowania antysemityzmu w czasie rzeczywistym” – powiedział minister w oświadczeniu.

  Według ministerstwa ACMS śledzi antysemickie posty w mediach społecznościowych i potrafi wykryć, w jaki sposób dzielą się nimi, kto je dzieli, i które miasta i kraje produkują najbardziej antysemickie treści.

  System wykorzystuje definicję antysemityzmu zawartą w International Holocaust Remembrance Alliance. Podczas skanowania treści początkowo będzie monitorować posty w języku angielskim, arabskim, francuskim i niemieckim na Facebooku i Twitterze, zanim przejdzie na inne platformy i języki.

  Oprócz samego systemu, ministerstwo będzie prowadzić „salę wojenną”, aby analizować posty antysemickie i będzie udostępniać treści firmom internetowym, aby można je było usunąć.

  Podczas miesięcznego badania ACMS, ministerstwo ogłosiło, że wykryło 409 000antysemickich postów przez 30 000 użytkowników.

  Ministerstwo stwierdziło, że trzy „najbardziej antysemickie miasta” to Santiago w Chile; Dnipro, Ukraina; i Bukareszt, Rumunia. Miasta w krajach zachodnich o najbardziej antysemickich stanowiskach to Paryż i Londyn, według ministerstwa.

  Chwaląc system, Ministerstwo Spraw Diaspory Naftali Bennett oświadczyło, że ujawni on internetowych antysemitów „dla wszystkich”.

  „Nadszedł czas, aby postawić lustro przed naszymi nienawistnikami i odsłonić brzydką twarz współczesnego antysemityzmu” – powiedział. „Od teraz będziemy wiedzieć, kto jest każdym antysemitą.”

  Bennett powiedział także, że „antysemityzm nie zniknął, zmienił swój kształt i przeniósł się z ulicy do internetu”.

  „Szczególnie w ciągu tygodnia, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście, musimy ujawnić i rzucić światło na źródła antysemickiego podburzania” – powiedział Bennett.

 • Piotr
  Reply

  widze ze nie mozna waszego filmiku nigdzie wrzucac bo blokuja, rano wogole moj komputer nie mogl wejsc na wasza strone porozmawiajmy.tv a pozniej po kolenych udostepnianiach google mnie zablokowal

  Hi,

  The Google Account petervanderbaran@gmail.com was disabled because it looked like it was being used in a way that violated Google’s policies.

  If you think this was a mistake, sign in and verify the disabled account as soon as possible to reactivate your account. You should do this soon, because disabled accounts are eventually deleted along with emails, contacts, photos, and other data stored with Google. Learn more about Google policies.
  The Google Accounts team
  This email can’t receive replies. For more information, visit the Google Accounts Help Center.
  You received this mandatory email service announcement to update you about important changes to your Google product or account.
  © 2018 Google Inc., 1600 Amp

 • Piotr
  Reply

  no nie uwierzycie. przez dwa dni upowszechnialem ten filmik gdzie sie dalo i o to efekt, google zablokowal moje konto i nie moge kozystac z ich serwera. a widze ze ogladalnosc tego filmiku wzrosla od wczorac poprzez udostepnianie okolo 8000

  • Patryk
   Reply

   Podaj więcej szczegółów, jakie konto zablokowano, e-mail, czy na YT (jeśli na YT to podaj nazwę), z jakiego dokładnie serwera google nie możesz korzystać?

 • jan
  Reply

  Ten film jest bardzo jasnym pokazaniem o polityce obecnego rządu , Pan Potocki mówi jasno i bardzo konkretnie ale Polacy nadal nie mogą zrozumieć co się dzieje w Polsce.
  Prezydent Potocki istotnie jest legalnym Prezydentem Konstytucyjnym II R.P to już nie ulega żadnej wątpliwości, wypowiedzi jak i sposób mówienia przedstawia obraz likwidacji Polski.
  Pan Prezydent ma kontakty na całym świecie wiadomości jakie zna są bez cenne dziś stoimy na krawędzi i jeżeli nie wygramy Wyborów obojętnie jakichkolwiek to nas już nie będzie jako wolnego Narodu Polski.
  Bóg zesłał Pana Potockiego Polsce aby ten zaprowadził porządek w tej części Europy a co więcej Prezydent Potocki będzie miał olbrzymi wpływ na cały Świat a zwłaszcza na politykę jak i gospodarkę,
  tego co dokonał Pan Potocki to nie zrobił nikt w Polsce rozmowy z Panem Berdowiczem i to co mówi Potocki to jest to realizowane przez PIS wygląda że to Potocki jest osobą niczym jasnowidz nakazuje PIS-owi robić pod dyktando właśnie Prezydenta Potockiego a oni tak wykonują jego polecenia.
  Pana Potockiego boją się wszystkie Partie w Polsce wiedzą już dziś że II R.P wygra Wybory w Polsce
  co oznacza że zapanuje ład i stabilizacja gospodarcza a zwłaszcza prawna Polski.
  Polacy zacznijcie się łączyć z Prezydentem Potockim bo tylko on jest tym który ma siłę stanąć na czele swojej organizacji II R.P jest to jedyna osoba w Polsce na urząd Prezydenta II R.P, martwi mnie to że Pan Potocki chce być tylko 3 – miesiące Prezydentem co jest wielkim zakłopotaniem mojej osoby.

 • Elżbieta
  Reply

  Panie Potocki proszę już nie oglądać się na naród polski aż się przebudzi. Proszę przejąć władzę bo Pan
  i Pana ugrupowanie macie już wystarczającą moc do dokonania tego. To jest Pana misja, wyzwolenie Polski z niewoli w jakiej tkwimy od zakończenia drugiej wojny światowej. Tylko Pan może tego dokonać.
  Wyrazy uznania dla Pana działalności

 • Lechici z nad rzeki Odra
  Reply

  Witaj Alex. Jeśli chodzi o handel „żywym towarem” proponuję zapoznać się z tematem Deep web lub dark web, pisałem już dawno o tym w komentarzach ale nie wiem czy kogoś to w ogóle rusza. Pozdrawiam

 • resharmonica
  Reply

  Panie Aleskie, Panie Zbigniewie,

  Od jakiegoś czasu z zainteresowaniem śledzę Wasze wypowiedzi i przyznam, że przygotowywane przez Panów materiały dostarczyły mi informacji na temat takich punktów widzenia, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

  Nie jestem w stanie zweryfikować w 100% tego co mówicie, dlatego też nie jest celem tego komentarza przyklaskiwanie Wam, czy też stawianie się do Panów w kontrze. Myślę, że to czas przyniesie potwierdzenie tego, czy Panowie macie słuszność, czy też nie.

  To, na co chciałabym jedynie zwrócić Waszą uwagę to to, w jaki sposób prowadzicie Panowie swoje narracje. Przestrzeń symboli kulturowych ma to do siebie, że kiedy nasiąknie już jakąś interpretacją danego słowa, można tworzyć najbardziej wymyślne ekwilibrystki intelektualne, udowadniające to, że np. takie określenia jak „antysemityzm” czy „Żydzi” są neutralne, jednak w świadomości potocznej słowa te przynoszą na chwilę obecną – niezmiennie – takie a nie inne asocjacje.

  Zakładając więc, że macie Panowie rację we wskazywaniu na różne fakty związane z kulisami polskiego, politycznego „muppet show”, używając pewnych obarczonych takimi a nie innymi skojarzeniami – semantyk, możecie niechcący działać przeciwko sobie.

  Rozumiem, że z Waszego punktu widzenia to, o czym wiecie wywołuje bardzo silne poruszenie i trudno się z tymi emocjami kryć. Nie mniej ludzie, którzy w jakikolwiek sposób garną się ku temu, by być społecznymi liderami ,warto by mieli już przerobione emocje wynikające z konfrontacji z tego rodzaju, wołającymi o pomstę do nieba – faktami. Z powyższego filmu na pierwszy plan (zwłaszcza w pierwszej jego części), wychodzą Panów emocje : raz, wynikające z hejtu, który się na Was wylewa, dwa – będące skutkiem Waszej własnej, wewnętrznej interakcji z tym, co wiecie.

  Wiem jak to jest, kiedy ktoś na kimś wiesza publicznie psy, ponieważ sama miałam wątpliwą okazję to przeżyć. Nie mniej tego typu „przyjemności” są dzisiaj wliczone w ryzyko zawodowe działalności publicznej. Osoby publiczne zawsze są narażone na projekcje ludzi, którzy ich oglądają. Warto umieć rozróżniać samego siebie od projekcji, które próbuje się nam w takim wypadku wtłaczać w „pole”. To pomaga zachować dystans i zimną krew wobec tego co się wokół nas dzieje i do tego co mówią o nas ludzie, gdyż….. w znakomitej większości wypadków mówią o sobie i o swoich nieuświadamianych cechach.

  Druga sprawa jest taka, że w obliczu tych wszystkich mało przyjemnych rzeczy, ludzie potrzebują widzieć tych, którzy o nich wiedzą i chcą w tym temacie coś zrobić – ludźmi spokojnymi i zrównoważonymi. Tu nie chodzi o obojętność czy emocjonalne odcinanie się od tego, o czym się mówi. Chodzi tu bardziej o coś w rodzaju „przetrawienia” tego co się wie tak, by nie pozwalać się wytrącać z równowagi, nawet na myśl o czymś.

  Myślę, że możecie mówić to samo, używając innych słów, zwłaszcza takich, które są bardziej neutralne w odbiorze, gdyż nie ma społecznie skonfigurowanych do nich skojarzeń. Np. inaczej brzmiałyby takie stwierdzenia: jak „Terytorium państwa polskiego jest dzisiaj polem styku rożnych interesów, głównie z uwagi na jego geopolityczne położenie. Jedną z grup wpływów, usiłującą przejąć szeroko rozumiane zasoby tego terenu jest etnos Chazarski, który przyjął swego czasu wyznanie mojżeszowe. Dlatego jest dziś potocznie identyfikowany jest z narodowością żydowską. Możemy zaobserwować następujące fakty, wskazujące na ich działalność ukierunkowaną na zwiększenie swej władzy i wpływów kosztem ludności oraz zasobów dzisiejszej Rzeczypospolitej …. etc”. Podejrzewam, że mogłoby to zwiększyć siłę Waszego oddziaływania i wytrącić argumenty tym, którzy zaliczają to co mówicie do kategorii tzw. „oszołomstwa”. 🙂

  Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam!

  • Patryk
   Reply

   Nie masz racji i … masz rację. Nie masz racji w stosunku do słabiej wykształconych osób, którym pojęcia takie jak geopolityka, grupa wpływów, etnos, szeroko rozumiane zasoby tego terenu – mało lub nic nie mówią lub są rozumiane zgoła odwrotnie. Masz rację w stosunku do osób, które same mają już poprzerabiane swoje własne emocje i których emocje innych raczej odpychają niż przyciągają. Nie wiem tego, ale jest możliwe, że przyjęta retoryka i środki przekazu mogą wynikać z chęci dotarcia do takiego a nie innego przekroju społeczeństwa. Ja również bacznie obserwuję osobę JHZ Potockiego i jego zaangażowanie – nie znając go osobiście tylko to mi pozostaje. Po owocach ich poznacie …

 • Slux
  Reply

  Z jednej strony mówi się, że Niemcy mordowali a zdrugiej że Żydzi, tutaj z USA decyduje i głosuje za nas, nie ma na to zgody, tak na marginesie, śmierdzi mi to, wygląda mi na zagrywkę dającą angeli atut o pomniejszenie szkód takiej gadki niech Pan nie prowadzi, bo to nie jest w interesie Polski, Proszę bardziej dobierać sformułowania co do pewnych kwestii

 • Slux
  Reply

  Polski nie ma, skoro obce państwo decyduje, co i jaki kraj na robić, Stany Zjednoczone Ameryki zabawiają się w dyktat, jeśli to prawda to zaczyne myśleć, że to jest nasz wróg

 • Małgorzata
  Reply

  Nie głosowałam od kilkudziesięciu lat bo nie było na kogo jednak na p.Potockiego ew. jakąś organizację, którą założy poprę i obdarzę kredytem zaufania. Zaryzykuję. Nie ma już czasu. Nasza Ojczyzna umiera i naszym obowiązkiem jest ratować ją. Do dzieła Panie Prezydencie Potocki, my Naród jesteśmy z panem

 • Daniel
  Reply

  Problem w tym,ze jest ich coraz więcej. W budynku, w którym mieszkam jest ich 20. Gdzie sie nie obejrzeć wszędzie są.
  Naplyw taniej siły roboczej sprawił,ze najem mieszkań poszedł w górę. Firmy zatrudniające Ukraińców podbijają stawki aby ich ulokować. Za chwile będzie ich tylu ,że zarządzają miejsca w rządzie, tak jak Germanie. Rozbiór mamy juz, tym razem od środka.
  I nadal nic z tym nie robimy.

 • Daniel
  Reply

  Sprawy poruszone w tym materiale to wierzchołek góry.
  Wpuscilismy obcy kapitał do Polski i nas wykupiono, dalismy mniejszości prawo głosu i Germanie ( nie Niemcy, bo Niemiec nie ma. To skundlone plemię, które miesza sie ze wszystkim co sie da.
  Tak samo jak Ukraińcy. ) weszli do rządu.
  Za nimi wcisneli sie żydki i mieszają.
  Powstał kolejny problem- ściąganie Ukraińców do pracy.

 • Marcjan
  Reply

  Alex robisz dobrą robotę. Gdyby nie ty to Pan Potocki nie miałby gdzie występować, był co prawda jeszcze w Realu24 ale na razie nie mogą nadawać. Trzeba szybko coś zrobić i budować siłe II RP na wybory samorządowe. dość niszczenia Polski i Polaków oraz wywożenia Polskich dzieci za granicę.

  • Beata K
   Reply

   Marcjan co do Real24 to sciema podobno Calek jest wlascicielem ponadto popiera Jonny Danielsa w szczegolnosci i innych Koszernych wejdz na jego profil na fb to sie przekonasz Kamil Calek zaprosil mnie do znajomych ale cos mnie tknelo by najperw wejsc na jego profil —masakra , w jego komentartach -dyskusja jaka sie tam wywiazala min Jarek Boguslawski zostal przez Calka nieco obrazony ! Ponadto nie zauwazyles ze w REALU 24 jak juz mowia to nadaja tylko na jedna nacje koszerna pod szyldem zwanym LEWICA ??? Podczas Marszu Niepodlegloscii Rola nie wyprowadzaz bledu myslowego uczestnikow chwalony Pis nie daje mi zludzen ze Real 24 nie jest nasz ..a co do usuniecia tego kanalu to sadze ze to swoista prowokacja by sie uwiarygodnic bardziej

  • Piotr
   Reply

   Adam, oczywiście, że wiedzą – skieruj uwagę na fundacje dobrego pasterza i Pawła Bednarza a w wyszukiwarce YT wpisz sobie Handel dziećmi w Polsce- to rozmowy Pawła z politykami

 • Maria
  Reply

  Chetnie udziele panu Aleksowi wywiadu na temat handlu ludzmi i wymiaru sprawiedliwosci ktory kryje ten proceder.Nadmienie tylko ze nawet opublokowanie tego procederu przez lokalnego dziennikaraza sledczego nic nie dalo, chazarzy wyciszyli zprawe a dziennikarz sledczy „zniknal”.

 • Maria
  Reply

  Wymiar sprawiedliwosci nie istnieje ,to zwykli bandyci i przestepcy kryminalni. Wspolczuje Pani Ewie bo przeszla z bandytami w togach gehenne i terror. W tym bandyckim panstwie handel ludzmi kwitnie i wszystkie te chazarski urzedy , udaja ze tego nie widza i tego procederu nie ma.

 • rozsądny
  Reply

  Ogólnie pozytywny przekaz , ale czasami wkrada się chaotyczność w przemówieniach Pana Jana . Pan Berdowwicz musi się natrudzić aby zachować jako taką narrację .

 • Darek
  Reply

  PANIE PREZYDENCIE II RP na uchodźstwie – według tekstu tej piosenki -https://www.youtube.com/watch?v=kOaBxuwH85A proszę pokazać pokera w Radzie Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych wydając dekret o przejęciu władzy w Polsce.

 • Al Assad
  Reply

  Wydaje mi się że kasa dla amerykańskich żydów to tak na prawdę kasa dla amerykanów a żydzi mają skupić na sobie cały hejt. Tak jak Krzysztof Karoń mówił, nie może być niezależnych państw. PNAC

 • Kilu
  Reply

  Panie Prezydencie II RP na uchodźstwie – Dekrety czas najwyższy zacząć wydawać, czas najwyższy zacząć składać wszelkie akty prawne przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości w ONZ !, czas najwyższy poinformować Radę Bezpieczeństwa ONZ o uzurpatorskich roszczeniach wszystkich rządów od 1945r,szczególnie tych po 1989r z obecnym włącznie.Obecny uzurpator 3rp-bis wprowadza w błąd rdzennych Polaków ,dezinformuje Nas, cynicznie kłamie i celowo manipuluje swą uzurpatorską polityką wewnętrzną jak i zewnętrzną.
  Obecny status prawny 3rp -prl/bis na arenie międzynarodowej to :
  1-niepełnoprawne (!) członkostwo w Organizacji Narodów Zjednoczonych od 1945r do chwili obecnej (!)
  2-niepełnoprawne i niestałe członkostwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ bez prawa veta (!)
  Brak podpisania Traktatu Pokojowego w ONZ z niemcami od 1945r do chwili obecnej (!) oraz Deklaracji Niepodległościowej Polski(traktat pokojowy i deklaracja niepodległościowa Polski musi być honorowana przez międzynarodowy trybunał sprawiedliwości) w ONZ ,przez wszystkie rządy po 1989r do chwili obecnej (!) – czyni Polskę państwem niesuwerennym(!)
  Obecny uzurpatorski rząd 3rp-prl/bis ,celowo dezinformuje Nas rdzennych Polaków o tzw swojej bytności w RB ONZ (patrz punkt 2) tylko po to, by zakamuflować prawdziwy i nieuregulowany od 1945r status prawny II RP (patrz punkt 1)
  W związku z powyższym , na podstawie legalnej konstytucji II RP z 23kwietnia1935r – honorowanej przez Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w ONZ, Prezydent II RP na uchodźstwie, jest upoważniony i zobowiązany do wszelkich działań, również w celu podpisania aktów prawnych.
  W mojej ocenie , obecny Prezydent II RP na uchodźstwie – powinien niezwłocznie poprosić o pomoc międzynarodowe władze sprawiedliwości (MTS) oraz RB ONZ o wydanie międzynarodowego aktu prawnego stwierdzającego uzurpatorskie działania wszystkich rządów 3rp !!!
  W mojej ocenie ,obecny Prezydent II RP na uchodźstwie – powinien się zwrócić o pomoc prawną do obecnych Prezydentów państw z tzw. bloku wschodniego – Rosji, Litwy,Łotwy ,Białorusi,Estonii,etc., które zaraz po pierestrojce początkiem lat 90ych PODPISAŁY SWOJE DEKLARACJE NIEPODLEGŁOŚCIOWE !!! CZYNIĄC SWOJE KRAJE – PAŃSTWAMI SUWERENNYMI !!!
  Wobec powyższego – proszę nie zwlekać Panie Prezydencie II RP na uchodźstwie , proszę niezwłocznie podjąć stosowne decyzje które na mocy prawa międzynarodowego , upoważniają Pana do przejęcia władzy w Polsce ! , bez względu na kłamliwą ,celową i dezinformacyjną propagandę uzurpatorskich rządów 3rp – prl/bis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  NADAL POLSKA JEST W ,,zamrożonym,, STANIE WOJNY Z NIEMCAMI OD 1939r !!!
  Wszelkie międzynarodowe akty prawne podpisane przez byłe i obecne rządy 3rp i 3rp- prl/bis, SĄ NIEWAŻNE !!! między innymi : TRAKTAT LIZBOŃSKI ! , UCZESTNICTWO W NATO ! UCZESTNICTWO W EU , USTAWA 1066 , I WSZYSTKIE INNE OD 1945r DO CHWILI OBECNEJ !!!

  • e
   Reply

   Witam mojego Kilusia z yt @ dokladnie czas na Dekrety jedynego Legalnego Polskiego Prezydenta Pana Jana Zbigniewa Potockiego

   • Darek
    Reply

    Witaj Beato siostro Polko – bądź zdrowa i nadal zmotywowana do uświadamiania naszym rodakom prawdy historycznej.

 • e
  Reply

  Panie Prezydencie jest Pan Zagrozeniem dla nich bo tylko Pan moze zatrzymac wypedzic chazarie i skundlonych Polakow Pani prof.Kurek ma swietny material z Alexem na yt z 2015r. Oni wiedza ze gdy na czele Panstwa POLSKIEGO stanie LEGALNY PREZYDENT II RP PAN ZBIGNIEW POTOCKI to po raz kolejny ich plan dlugoletnio przygotowywany tkany na oszczerstwach i klamstwach kiedys nie wyszlo im Judeopolonia to teraz POLIN . Panie Prezydencie prosze o wydanie DEKRETU JA WIEM ZE TYM RAZEM W TYM ROKU NASTAPI PRZELOM A DO WYBOROW SAMORZADOWYCH NIE DOJDZIE ,wybory samorzadowe w ustroju nielegalnym raczej nie bedzie szans na odebranie im z rak naszej OJCZYZNY !!!!

  • Polak Słowianin
   Reply

   Szanowni RODacy Słowianie zadam Wam pytanie:
   kto ma „pomysł” na pewne stwierdzenie, które padło z ust bodajże „wujka” stalina -> „Nieważne jak głosują ludzie, ważne KTO LICZY GŁOSY”.
   Co z tym fantem zrobić, zakładając że partia II RP (czy jakkolwiek będzie się nazywała) wystartuje w wyborach i będzie miała ogromne poparcie społeczne ?? Ja nie mam żadnych złudzeń, że „demokratyczne” wybory w Polsce kiedykolwiek były uczciwie liczone . Żydochazarskie mendia i ichsze „sondarze” to nic innego jak przygotowanie (przyzwyczajanie) „gojów” na wyborczą ustawkę.

   • e
    Reply

    Polaak Slowianin zgadzam sie z Toba w calej rozsciaglosci naszego Polskiego Slowianskiego glosu nie dopuszcza to juz jest wszystko ukartowane na WIEJSKIEJ OD CO NAJMNIEJ POL ROKU WSTECZ

 • e
  Reply

  Drodzy Rodacy wiecie dlaczego Konstytucja II RP z dn 23-04-1935 r jest najlepsza , gdyz na pierwszym miejscu stawia Narod i Ojczyzne i na Interes Narodowy a nie obcych polskojezycznych kanalii ktore chroni ta stolzmanowska a nas Polakow i nasza Ojczyzne niszczy !!!! Jesli nie wierzycie to mam dla Was jeszcze jeden link zwlaszcza wypowiedz tego pana w niebieskiej koszuli w kratke, zgadzam sie z nim w calej rozciaglosci a Konstytucja ta nie jest sanacyjna trolle i hejterzy nie maja pojecia co pisza bo mowia ze jest ona sanacyjna sanacyjna byla jej poprzedniczka z marca 1921 r ktora w swej swietnosci podpisal ZDRAJCA PILSUDSKI JEJ OREDOWNIK DOPIERO te marcowa ta kwietniowa z 1935 ja uchylila musieli czekac az do schylku zycia Pilsudskiego by zostala wprowadzona a na filmie jest tam rowniez pracownik z IPN-u oto link : https://youtu.be/DHaJW6gkyV4

 • Beata K.
  Reply

  Panie Prezydencie i Alex Pozdrawiam Panow serdecznie 🙂 Jonny Daniels jest tez przyjacielem Kamila Calka ktory nawet nie kryje sie z tym na swoim profilu na fb – kAMIL Calek ten od w REALU 24pl podobno jest nawet wlascicielem , i byla to swoista prowokacja ze niby usunieto ich kanal z You Tube by stali sie wiarygodni dla nas Drodzy Rodacy , zreszta zauwazylam ze oni potrafia krytykowac Lewice i Lewactwo a chwala Pis i wazne tematy pomijaja milczeniem wiec o czym to swiadczy gdy my prawi rdzenni Polacy wiemy co sie dzieje … wyglada to Tak …na gorze walka dwoch nacji zydowskich o wladze i wplywy (ale oni sobie lrzywdy nie dadza zrobic ) robia nam krzywde a wiekszosc rodakow daje sie podejsc i ulega ich manipulacjom dezinformacjom zamiast sluchac swojego serca rozumu i logicznego myslenia !!!! Rodacy obudzcie sie …apropo’s Jerzy REK -Ulicki z Australi to zyd ! a oto link tzw ozydzacze posilkuja sie polprawdami by wygladali na wiarygodnych niby prawych https://piotrbein.wordpress.com/2015/10/06/zydowskiego-pochodzenia-ozydzacze-maria-bejda-jozef-bizon-walerian-dabrowski-rafal-gawronski-marek-glogoczowski-john-kaminski-boguslaw-maslinski-jerzy-ulicki-rek-miroslaw-j-wiechowski-wojcie/ Dlaczego ci wszyscy pluja na Pana Prezydenta II NAJJASNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ ??? PRZECIEZ PAN PREZYDENT JEST RDZENNYM PRAWYM POLAKIEM ! A na czele Panstwa Polska Polskiego kto powinien stac ??? RDZENNY POLAK a od czasow powojennych nie ma na czele naszej Ojczyzny nie bylo zadnego POLAKA .Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH MYSLACYCH LOGICZNIE PRAWYCH POLAKOW

  • Beata K.
   Reply

   pragne rowniez nadmoienic ze ten BEIN TO JEST ROWNIEZ KANALIA I JEST TO ROWNIEZ O NIM Z WALERIANEM DABROWSKIM TEZ MIALAM STYCZNOSC NA FB TO ZYD MIESZKAJACY POZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU

   • Beata K.
    Reply

    ten link ktory dodalam to przeslala mi moja fajna kolezanka ,ktora popiera tylko Slowian jak i prawych Rodakow i Pana Prezydenta II RP PANA J.Z.Potockiego jak i Alexa ktory musial ostatnio katorge w II cz przejsc robiac wywiad z pewnym nieprzyjemnym i nieszczerym zadufanym w sobie jak i ta cala nacja z plemienia zmijowego ale dzieki temu sami moglismy sie przkonac ze oni faktycznie sa tacy widza tylko siebie i wychodzi na to ze ten Piotr Bein pod tym linkiem to ta kanalia Jerzy Ulicki REK ”Zablokowałam tego Ulickiego a on ma drugą stronę.Poczytaj to!!-https://piotrbein.wordpress.com/2015/10/06/zydowskiego-pochodzenia-ozydzacze-maria-bejda-jozef-bizon-walerian-dabrowski-rafal-gawronski-marek-glogoczowski-john-kaminski-boguslaw-maslinski-jerzy-ulicki-rek-miroslaw-j-wiechowski-wojcie/ ”BIALCZYNSKI I BEIN uzewntrzniaja sie na portalu Monitor Polski M.Podleckiego i tam pluja jadem i sieja dezinformacje na temat Pana Prezydenta Potockiego ktorego zawsze bede wspierac a Rodakow bede uswiadamiac robie to rowniez komentujac na yt podrzucam linki , rozmawiam z ludzmi na ulicy w sklepikach w sklepach przystatnkach i obnazam III RP

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Sądowy terror przeciwko Polakom i manipulacje antysemityzmem | Mowie Jak Jest

 • Krynia
  Reply

  czy ktoś wie w jaki sposób można się skutecznie wypisać z NFZ, skoro tak naprawdę nie przypominam sobie, żebym się tam świadomie zapisywała.

 • Ela
  Reply

  Panie Prezydencie dla wielu Polakow Pan i Konstytucja z 1935 r to nadzieja ale jak slysze jak apeluje Pan do ministrow …. sorry……. rece mi opadaja

 • Piotr
  Reply

  Dlaczego państwo polskie musi być zlikwidowane? – Krzysztof Karoń – Wałbrzych [18.01.2018] https://www.youtube.com/watch?v=cDPUBgoQeOk od marksistów dawnych do obecnych, o etosie pracy, o wychowaniu przyszłych pokoleń, o planie Spinell, o nieustannej okupacji militarnej Europy, o tym, dlaczego elity EU to przestępcze środowisko, i znacznie więcej słowem warto – prawie 4 godziny (pominąć 15 minut wstępu)
  Komisja Europejska blokuje Polakom dostęp do informacji! Eurokraci ukrywają lipne podstawy prawne swoich działań http://niewygodne.info.pl/artykul8/04231-KE-blokuje-Polakom-dostep-do-informacji.htm

 • Ela
  Reply

  Ta rozmowa jest przerywana, nie latwo ja otworzyc i obejrzec, no no no Panowie nie podobacie sie pewnym kregom, za to jeszcze bardziej podobacie sie nam – swiadomym gojom

 • Janusz
  Reply

  Jak ta partia będzie się nazywała? Alex, pilotuj sprawę i raportuj. Musimy wiedzieć przed wyborami, po to żeby na nią głosować.

 • Łukasz
  Reply

  Witam drodzy rodacy jest jakaś możliwość dołączenia do Drugiej RP?? Przygotować się do wyborów, rekrutować członków?? Budować siłę??

 • Piotr
  Reply

  Winnicki stawia hipotezę, jakoby pis poruszył temat reparacji od Niemiec tylko jako przygotowanie nas na konieczność przekazania 65 mld$, które Polska miałaby przekazać chacharom (sry, chazarom). Konstrukcja w rodzaju: Polska 65mld$ żydom, a następnie się zobaczy…. … – być może waszyngton i telaviv/jerozolima udzieli wsparcia w uzyskaniu reparacji od niemiec.

  Robert Winnicki bije na alarm! USA a realizacja żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski
  https://www.youtube.com/watch?v=y8J7E-FpzhM

 • Marian
  Reply

  Bardzo dobre wiadomości Jak będzie II RP to ja wracam do Kraju Będę głosował na II RB
  Marian Wiesław Łowicki herbu Ślepowron

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.