Programowanie rzeczywistości – Paulina Moskalik

More videos
Views
   

Paulina Moskalik opowiada o programowaniu rzeczywistości:

 • czym jest programowanie rzeczywistości
 • 7 praw Kybaliona:
  1. Prawo zgodności
  2. Prawo mentalizmu (umysłowości)
  3. Prawo wibracji
  4. Prawo biegunowości (dwoistości)
  5. Prawo rytmu
  6. Prawo przyczyny i skutku
  7. Prawo rodzaju (płci)
 • od czego zacząć
 • zagrożenia wynikające z programowania rzeczywistości
 • alternatywa dla programowania rzeczywistości
 • dwie drogi rozwoju
 • odczuwanie drzewa duszy
 • jak postępować ze strumieniami myśli i emocji
 • czym są wahadła (wg transerfingu)
 • pokonywanie lęku
 • pozwólmy aby wszystko płynęło
 • jak zacząć programowanie rzeczywistości
 • sposoby uzdrawiania związków
 • jak zestroić się ze swoją duszą i płynąć z nurtem życia

Kanał YouTube Pauliny Moskalik:
YouTube.com/user/MoskalikPaulina/videos

13 komentarzy

 • Barbara
  Reply

  Pani Paulino, super przekaz,niesamowite informacje;) Dziękuje za oświecenie i wiele pozytywnej energii. Bardzo miło i przyjemnie słucha się Panią! konkretnie i na temat.super.Dziękuje;)

 • ela
  Reply

  Co do tego że jesteśmy w momencie zmian i dokonywania bardzo ważnych decyzji wszyscy się zgadzają. Kończąca się era była erą panowania umysłu. Z tym także większość się zgadza. OK. Powstaje pytanie jaka ma być era nadchodząca. Nie ma potrzeby rozpisywać się do czego doprowadził nas umysł i jego twórczość wyobrażeniowa. Wszyscy tego doświadczamy. Nastąpiła obecnie negacja umysłu. Tu również padły słowa „umysł ludzki jest ułomny” albo ” umysł ludzki jest bardzo ograniczony chociażby przez to, że nasze półkule są nie synchronizowane „. Również dużo mówi się o Bogu i oddaniu Jemu. Tu również jest o tym mowa. Mówi się dużo o świadomości, o duszy, o ścieżkach rozwoju, o prawach, itd. itd. i przekonuje się że moje jest prawdą. Przyglądam się temu wszystkiemu, używam również swojego umysłu i analizuję, porównuję, zbieram informacje, itd.itd. a korzyścią dla mnie są moje wnioski. Tu również po przeanalizowaniu i porównaniu informacji, które tu zostały przekazane z tymi, które mam z innych źródeł informacji, nasunęły mi się wnioski.Uważam że twierdzenie ” umysł ludzki jest ułomny” albo ” umysł ludzki jest bardzo ograniczony chociażby przez to że nasze półkule są nie synchronizowane” świadczy o braku zaufania takiej osoby do Boga. Bóg dla swoich ukochanych dzieci i do tego jeszcze na swoje podobieństwo, stworzył ułomny umysł i do tego nawet nie potrafił synchronizować w nim dwóch połówek żeby ze sobą mogły istnieć. Można to porównać do takiej sytuacji w fizyczności: zostały zbudowane stacje nadawcze TV. Zostały zbudowane również odbiorniki TV i tylko twórcy tych dwóch części zapomnieli te dwa elementy synchronizować. Co można o tych twórcach powiedzieć: partacze. Według tych wywodów również można to samo powiedzieć o Bogu. Ja mam do tego zupełnie inne podejście. Uważam, że Bóg stworzył nam doskonałe ciała i mam zaufanie do Niego. Uważam, że tak zbudowany umysł jest najlepszy jaki otrzymaliśmy od Boga. Zapomnieliśmy jedynie tego jak z niego korzystać i jakie miejsce ma zajmować w naszej istocie jako całości. W erze jaka przemija ten umysł zajął miejsce Boga i niestety nie chce go opuścić. Wszystko robi żeby dalej być władcą i nawet sam o sobie wymyślił, że jest niedoskonały. Owszem jesteśmy rozdzieleni na drobne kawałki jako istoty i era nadchodząca to era synchronizacji ale całej naszej istoty. To era gdzie umysł ma wrócić na swoje miejsce. Ma być elementem, który dokładnie ma wykonywać to do czego stworzył go Bóg. Ma być w służbie serca czyli naszych uczuć. W takiej służbie podział na dwie półkule jest doskonałą formą.Mam zaufanie do Boga i Jego aktu stworzenia.

  • Remigiusz
   Reply

   Po mojemu kosmici nas stworzyli. Pamiętajcie, że jak coś piszecie to macie mieć na celu dobro
   innej osoby a nie takie sobie ujadanie wilka do księżyca.

   • Astre
    Reply

    @Remigiusz pisze : ” Po mojemu kosmici nas stworzyli ”

    Zgadza się.
    Tyle, że nie (Nas) tylko te biologiczne konstrukcje (obudowy).
    Podstawą – fundamentem jest genotyp Reptiliański będący w granicach 40-50%.
    Ten Reptiliański fundament jest w miarę dobry można by rzec twardy, odporny niemniej jednak na dzień dzisiejszy jest bardzo przestarzały. Posiada on wiele zalet, ale posiada też sporo wad np nie posiada on mechanizmów samonaprawczych DNA, lub następują aberracje chromosomowe powodujące autyzm. Wpływ Reptiliańskiego genotypu jest też dość poważny na charakter rozwoju społeczeństw i cywilizacji. Widzimy, to w codziennej walce o różne dobra, gdy tymczasem to nie walka o cokolwiek, lecz wielopoziomowa współpraca powoduje prawdziwy rozwój.

    Reptilian z kolei stworzyli inni konstruktorzy biologicznego życia i wsadzili ich na bardzo trudne, nieprzyjazne do egzystencji Oriańskie środowiska, w których, to aby przetrwać trzeba o wszystko dosłownie walczyć.
    Miałem w swoim życiu 3-4 razy ten sam sen, że w jakimś kosmicznym statku z kilkuosobową załogą
    zbliżamy się do czerwono/pomarańczowej planety. W pewnym momencie zostajemy zestrzeleni, bez jakichkowiek ostrzeżeń, statek spada na planetę i giniemy. Dzisiaj uzmysławiam sobie, że była to jedna z planet Oriańskich. Orianie widzą we wszystkich wrogów ! Sami walczą między sobą, tworzą hierachie, podziały
    i rządy tzw. twardej ręki. Ludzie, którzy podobnie funkcjonują, czyli chcą walczyć, widzą wszem i wobec rozmaitych wrogów mają nieodreagowane w sobie Oriańskie wzorce (programy).

    Ten eksperyment z pewnym udziałem Reptliańskiego genotypu definitywnie się już kończy. Nie ma sensu
    coś co już nie służy – na siłę podtrzymywać dalej.

  • Uśmiech Boga
   Reply

   ” ” umysł ludzki jest ułomny” albo ” umysł ludzki jest bardzo ograniczony chociażby przez to że nasze półkule są nie synchronizowane” świadczy o braku zaufania takiej osoby do Boga. Bóg dla swoich ukochanych dzieci i do tego jeszcze na swoje podobieństwo, stworzył ułomny umysł i do tego nawet nie potrafił synchronizować w nim dwóch połówek żeby ze sobą mogły istnieć”
   Istnieje też możliwość, że my sami wypracowujemy to by się stać dziełem doskonałym.
   Zauważ, że ci którzy dostali w życiu nie cenią tego i mają ciężkość z wyciąganiem wniosków.
   Więc może zamiast dać, dał predyspozycje byśmy doświadczając rozwijali się, wznosząc się ku światłu…….
   Nie koniecznie rzeczy proste są oczywiste……..
   To tak samo jak mówienie, że to obcy, nie źródło, nie bo energia wszechświata, czy tam jakieś imiona przypisane przez religie. Wszystko to jest śmietnikiem, ja sobie nazywam BOGIEM, ty sobie nazywaj jak chcesz, to nie ważne, ważne co robisz ze swoim życiem, ważne jakim jesteś człowiekiem dla innych.
   „Dano głupcom głupoty, a mądrym mądrości, by zniekształcać prawdę i poróżnić ludzi”
   MIłość tam gdzie jedność, każdy z nas tak na prawdę wie co jest dobre a co złe, nic tylko żyć i czynić.
   A reszta łechtają swoje Ego, szukają potwierdzenia u innych, poklasku, po to by wypełnić wewnętrzną dziurę, dziurę w której jest głębia naszej natury, czyli prawdziwe życie, jako dobry człowiek, umiejący słuchać, zrozumieć drugiego i współtworzyć świat w jedności.

   TYlko i wyłącznie razem, w jedności jest Boska siła prawdy, reszta to teorie i wykrzykiwanie swoich wewnętrznych braków.
   Tak to widzę.
   Jedyną stałą jest zmienna……………..
   Nie ma wiem, jest żyję tak by się dowiedzieć.

 • Leszek
  Reply

  Paulino, nie przejmuj się krytyką, bo ten kto krytykuje, pokazuje światu jedynie swoją aktualną niedoskonałość. Z rozwojem krytyka znika.
  Mimo, że powyższy materiał przerabiałem w przeszłości, zachęcił mnie on do zobaczenia innych Twoich filmików na Youtube – i bingo – znalazłem w nich brakujące elementy układanki mojego rozwoju. Przypadki nie istnieją 🙂
  Czy mogłabyś podać kontakt e-mail? – mam kilka pytań odnośnie Twoich obrazów…

 • arcana
  Reply

  Ech moskale nie odpuszczą. Kupa banałów, stek komunałów – żeby chociaż ciekawe połączenie – nic,

  a przecież jesteś zwykłym łamaczem paradygmatów i skostniałych zasad – a truizmy?

   • arcana
    Reply

    Dzięki! Uważam, że jesteś Aleks, o wiele ciekawszy od swoich rozmówców, może byś sam coś od siebie powiedział.

  • Paulina
   Reply

   Dziękuję za uwagę – bowiem za uwagą podąża energia.
   Dziękuję za krytykę – bowiem krytyka jest jak szlif na diamencie mej kreacji wzmacniając sens mych działań.
   Dziękuję za wszelką uwagę, poświęconą krytyce i ocenie moich wypowiedzi – ponieważ energia „de” jest bezcenna i zgodnie z przekazem Falun Dafa każde negatywnie wypowiedziane słowo zasila moje wewnętrzne światło, a każde działanie przeciwko mojej osobie wzmacnia mą moc. To, jak wielu mam krytyków jest dowodem na to, jak wiele jest we mnie mocy.

   Pozdrawiam

   • arcana
    Reply

    „Przykro” mi Paulinko, ale wbrew Twojemu wybujałemu EGU, ani jedna uwaga nie dotyczyła Ciebie, a tylko tego CO mówiłaś,

    a „przykro” mi, gdyż Twoje EGO urosło (zrobiło użytek) nawet z uwag jego nie dotyczących.

    Za to teraz mówię wprost o nim, ale w dalszym ciągu nie o Tobie.

    • Paulina
     Reply

     Jesteś zazdrosna arcana. Nie wiem, tylko o co? O moje ego? Nie warto 😀 Naprawdę uwierz moja droga, nie masz czego mi zazdrościć – oto przekaz dla Ciebie od Twojej siostry Pauliny Moskalik, zawsze gotowej kochać Cię jak samą siebie zgodnie z przykazaniem Jezusa.

     Pozdrawiam z kojącą miłością, która niczym balsam niech otuli Twe serce siostrzyczko <3

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>