Prawda o Fukushimie – Fabiola Tsugami-Shaba

More videos
Views
   

9 komentarzy

   • JohnVeto
    Reply

    Kolega Marcel jest częścią świadomości, która nie pojmuje, że obrazy, które konstytuuje biologiczny ”umysł” to Iluzja percepcji i przekonań, a nie że jakieś tam gadzie oczy widział ?
    Na ten temat było już sporo programów nawet w dużym TV, gdzie badacze przedstawiali na podstawie badań stricte naukowych na czym ta Iluzja polega, a polega ona na tym, że biologiczny interpretator konstytuuje obrazy i dzwięki wedle neurologicznych wzorców i te wzorce są inne u ludzi, inne u ptaków, inne u kota lub psa. Ale, żadne nawet najbardziej twarde naukowe dowody nie pomogą, więc dla Kowalskiego świnia, to świnia, krowa, to krowa drzewo to drzewo, a gadzie oczy, to gadzie oczy ? !
    Więc, o czym i z kim rozmawiamy ?

    Ps. Alex. Nie wiem dlaczego, ale bardzo słabo widoczna jest czcionka jak pisze się komentarz, a wcześniej powiedzmy rok temu tego nie było. Mam dwuletniego laptopa i nie jestem nic wiele zrobić z obrazem, aby lepiej było widać, to co się pisze. Ciekawe jest to, że gdy się zatwierdzi komentarz, to czcionka robi się automatycznie czarna, bardzo dobrze widoczna ….

    Pozdrawiam i życzę wszystkim odwiedzającym ten serwis trochę więcej refleksji i zastanowienia się co oczy i widzą i uszy słyszą, bo to wiele w życiu zmienia i pomaga niż kupowanie wszystkiego żywcem niczym ciepłe bułeczki w supermarkecie, których tam nie ma, bo to po prostu, tylko społeczne pojęcie … i nic poza tym !!!

    • Marcel
     Reply

     Po pierwsze nie znasz mnie i mojej percepcji postrzegania rzeczywistości , poi drugie oczy na tym filmie widze nie tylko ja ale mnóstwo innych osób , po trzeciejestem sam dla siebie autorytetem a nie jakiś pseunaukowiec ” z dużego TV” w moich kręgach duże tv nazywane jest mediami głównego ścieku, po trzecie spodziewałem się negatywnych reakcji ludzi o tzw otwarych umysłachjednak nie będe się zniżał wibracyjnie i nie będe oceniał ludzi którzy mnie już ocenili poprzez swój filtr percepcji i przekonań. Zawsze kwestionuję wszystko i nawet tak zwane autorytety. A po czwarte : Cachą wykrztauconego umysłu jest umiejętność rozważenia myśli bez jej akceptacji”. (Arystoteles). Pozdrawiam serdedecznie

     • JohnVeto

      Co to znaczy, ”gadzie” oczy ? Kto to orzekł ?
      Widziałeś jakiegoś ”gada”, czy co ?, że wiesz jakie ma oczy ?
      Tak jak Alex napisał, to są zakłocenia / przesuniećia w transmisji, które bardzo często się zadarzają i łatwo je zauważyć oglądając film w zwolnionym tempie. Dalsza dyskusja – bez sensu …..!

 • Konstanty
  Reply

  Jesli chodzi o babuszki z czarnobyla, na jednym z kanalow polskiego yt jest wywiad z czlowiekiem, ktory mieszka od lat (chyba Kazachstan) na terenie napromieniowanym. Facetowi nic nie jest, wysunal on teorie, ze osoby ktore wyjezdzaja z takich terenow szybko umieraja, natomiast ci ktorzy pozostali zyja normalnie i sa zdrowi… Powod nieznany. Moze rzeczywiscie ich organizmy nauczyly sie zyc tym promieniowaniem i bez niego zaczynaja chorowac. Bardzo ciekawe…..

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>