Pozew sądowy o ustalenie kto jest prezydentem Polski – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
30.00K
Views
   

59 komentarzy

 • Anna
  Reply

  Roman- Racja,całkowita racja. Głupota nasza nie ma sobie równych,prędzej sami skoczymy sobie do gardeł aby dać schronienie oprawcom.
  Justyna- gdyby ten Potocki z w/w filmu był powiązany z masonerią to oglądałabyś go w telewizji na codzień. A ten jego krewniak-mason co wikipedia podaje to wcale nie musi być prawdą. O Wojtyle jakoś nie piszą że był żydem tylko POLAKIEM ????

 • Beata K.
  Reply

  Widze ze i prowokatorzy sie znalezli ktorzy musza manipulowac informacjami … propozycja dla tych co nie w smak ze Pan Jan Zbigiew Potocki wzial sprawy naszej Ojczyzny w swe rece … najlepiej idzcie do swoich z POiPis lub Korwina lub Kukiza prawdziwi Polacy juz wiedza kim sa oni

 • Ant
  Reply

  Rzeczywiście, chyba idzie jakiś podły wiatr od morza, wschodu czy szlag wie skąd. Znudziło się młodym ludziom grzebanie w smartfonach, żarcie chipsów i niestety nie dotyczy to tylko naszego kraju. Chcieliby robić coś ważnego, niesamowitego, może chwycić za broń i skąpać siebie i innych we krwi. Jeszcze nie minęło od wojny 80 lat, znów zaczyna się szukanie innych, gorszych sortów, gorszych narodów, żydów, cyklistów, spisków. Zataczamy koło… Podnoszą głowy marzyciele o narodzie wybranym, Prawdziwi Polacy, czterdzieści i cztery, Nikosie Dyzmy. Skąd wiesz aryjczyku jeden z drugim jakie domieszki są w twojej krwi? Po wiekach przewalania się przez te ziemie wojen, tatarów, turków, szwedów, węgrów, niemców rusinów itd, itp. Po dwóch wiekach zaborów niejeden Prawdziwy Polak zdziwiłby się po wnikliwych badaniach genetycznych skąd przybyli jego przodkowie. Więc uczyć się Rodacy, mniej gadać i krzyczeć niczym Szydło i Adrian, więcej dystansu do siebie i mniej napuszenia. Bo obcych boją się osoby którym brakuje pewności siebie. Spisków i wrogów doszukują się nieudacznicy, którym się nie powiodło, bo łatwiej swoje niepowodzenia wytłumaczyć zmową „innych”. Trawestując tekst Pawlaka (chłopa z Samych Swoich) ; ludzie nie dzielą się na wierzących i niewierzących, naszych i obcych tylko prosto – na mądrych i głupich.

 • Łukasz Phoero
  Reply

  Ja bym nie przekazywał władzy, choć to może być rozsądne, to coś mi się nie podoba to…

 • Maniek
  Reply

  Pałac Potockich na Krymie w Liwadii.Tam w czasie wojny ll św marionetki masonerii ustalały nowe granice.
  Wy nawet nie wiecie kim się podniecacie.Potoccy mieli nie jeden pałac.O czym to świadczy?Pewnie dorobili się majątków z ciężkiej pracy?
  Co ty Aleks,pawiana świrujesz?Czy może chcesz zostać lokajem pana hrabiego?

  • Beata K.
   Reply

   Maniek @ zazdroscisz komus ze ktos mial palace … spojrz jak jestesmy zniewalani , doceniaj to ze ktos taki jak Pan Prezydent Pococki spadkobierca II RP wytoczyl dzialo w odpowiednim dla nas momencie … gorzej juz nie bedzie jesli pojdziemy za Polakiem z krwi i kosci a moze byc tylko lepiej , POIPIS I CALA RESZTA podpisala pakt z diablem masoneria u nas tez juz kwitnie nasylaja na Polakow juz Ukraincow Zydostwo zapraszajac ich do nas dajac im wszystko to czego nie chca dac Polakom ! OBUDZ SIE ZAMIAST JATRZYC ! Za chwile obudzisz sie w Polin a nie w Polsce

  • Marion
   Reply

   doprawdy nie wiem, jak mozna trzymac strone zdrady oszustow zidkow, czyli syjonistyczno masonskich okupantow, jak i okupanta watykanskiego?

   cechy jak zazdrosc, zawisc, wobec swego, nadal kroluje u Polaków? szkoda, ze tych cech wobec zidkow nie wykazjecie z taka sama zacieklosca, jak wobec Polakow!

 • jan
  Reply

  APEL
  DO PRAWDZIWYCH I RODOWITYCH OBYWATELI NARODU POLSKI DZIŚ STAJEMY PRZED WIELKĄ SZANSĄ ODZYSKANIA WOLNOŚCI PO 1945 r, DO TEJ PORY BYLIŚMY OKŁAMYWANI I SPRZEDAWANI OBCEMU OKUPANTOWI MAGDALENKA JEST DOWODEM ŻE TAM NIE BYŁO ANI JEDNEGO POLAKA A BYLI TO ŻYDZI KTÓRZY NAJPIERW ROZKRADLI MAJĄTEK NARODU POLSKI A RESZTĘ ROZDALI. POLSKA NIE OTRZYMAŁA ŻADNYCH PRZYSŁUGUJĄCYCH NA ROSZCZEŃ ZA II WOJNĘ ŚWIATOWĄ MOJE DĄŻENIA SĄ UREGULOWANIA NASZYCH ROSZCZEŃ OD NIEMIEC JAK I ZWROT MAJĄTKU WYWIEZIONEGO W 1939 r, Z POLSKI TO JEST MÓJ CEL. STWORZONO III R.P -bis O CIĄGŁOŚCI KOMUNISTYCZNEJ,REFERENDUM W 1997 r, CO DO KONSTYTUCJI PANA A.KWAŚNIEWSKIEGO NARÓD POLSKI NIE POPARŁ REFERENDUM WYNIOSŁO ZALEDWIE 42,86 % A WINNO BYĆ ZGODNIE Z PRAWEM 50 +1 OSOBA A ZATEM BYŁO TO OSZUSTWO.JAKO PREZYDENT II R.P Z NOMINACJI PREZYDENTA JULIUSZA NOWINA – SOKOLNICKIEGO W 2009 R, OTRZYMAŁEM NOMINACJĘ NA PREZYDENTA AKTEM PRAWNYM Z GODNIE Z KONSTYTUCJĄ Z 23 KWIETNIA 1935 R, DZIŚ KIEDY POLSKA JEST ZAGROŻONA UTRATĄ WOLNOŚCI PRZEZ OKROPNEGO OKUPANTA MY NARÓD POLSKI MUSIMY ODZYSKAĆ NASZĄ OJCZYZNĘ I ZAPROWADZIĆ PEŁEN PORZĄDEK JAK I PRAWDZIWE PRAWO JEDNOLITE DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU.PREZYDENT MUSI BYĆ NIE ZALEŻNY OD ŻADNEJ PARTII DLA TEGO BĘDĄ RZĄDY PREZYDENCKIE ZGODNIE Z NASZĄ KONSTYTUCJĄ Z 1935 R, MUSIMY NAPIĘTNOWAĆ ZDRAJCÓW I AGENTÓW INNEGO PAŃSTWA NA TO NIGDY NIE POZWOLIMY DZIŚ STOI WIELKIE ZADANIE PRZED NARODEM POLSKI I DLA POLSKI JEŻELI NIE ZJEDNOCZYMY SIĘ TO PRZEGRAMY TĄ WOJNĘ, JEŻELI JEST NAM WSZYSTKIM BLISKA TO PRACUJMY WSPÓLNIE I ZJEDNOCZMY SIĘ NIE MAMY JUŻ INNEGO WYJŚCIA TĄ WOJNĘ MUSIMY WYGRAĆ I PRZEJĄĆ WŁADZĘ NA KTÓREJ CZELE STANIE PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW BO TO JEST NASZA POLSKA ZIEMIA A NIE POLIN JAK DZIŚ PAN A. DUDA GŁOSI
  TO SIĘ NAZYWA ZDRADA.
  DLATEGO WSZYSTKIE RZĄDY ROBIĄ WSZYSTKO ABY NIE DOSZŁO DO PRZYWRÓCENIA II R.P, DŁUGI III R.P SĄ DŁUGAMI KOMUNISTYCZNYMI TYCH KTÓRZY ZACIĄGALI TE POŻYCZKI W OBCYCH BANKACH ŻYDOKOMUNY WIEDZĄ O TYM ŻE II R.P NIE BĘDZIE ICH SPŁACAŁA I O TO TU CHODZI BO MAMY BYĆ NA KOLANACH MY I NASZE DZIECI.POLSKA POWINNA BRAĆ KREDYTY W BANKU POLSKIM I TYLKO POLSKIM TO JEST ROBIONE CELOWO I ŚWIADOMIE.
  DZIŚ LOS POLSKI JEST W NASZYCH POLSKICH RĘKACH.

  • Beata K.
   Reply

   Szanowny Panie Prezydencie @ tylko Prawdziwi Polacy pojda za Panem ,bo mamy dosc ucisku przepraszania za NIC ! Nikomu nic nie jestesmy winni . Wiecznie okupowani napadani rozkradani przez agresorow ! Polska nawet w swiecie nigdy zadnej kolonii nie miala dzis placi najwyzsza cene przez klamcow oi oszczercow noszacych polskojezyczne nazwiska ! Przez klamcow ktorzy zaklamywali lata historie Polski ! Przez klamcow ktorzy chcieli przejac nasz kraj z jego dobrami , lata knuli jatrzyli bo chcieli z naszej Kochanej Ojczyzny POLIN sobie zrobic a nas za niewolnikow zwanych w jezyku GOJAMI ! DOSC TEGO ! Hanba dla tych co udaja patriotow pieprza ze kochaja Polske skladaja przysiegi ktore nie maja dla nich zadnej wartosci tylko po to by nas ZNISZCZYC DO KONCA , BY POZBAWIC NAS WSZYSTKIEGO BYSMY BYLI NA USLUGACH OBCYCH FIRM PRZEDSIEBIORSTW …JAK KRAJE TZW 3 swiata !!!!

 • Astre
  Reply

  Reptiliański genotyp , który zasiedla co najmniej 90% populacji tego świata uwielbia władze. To coś co nienaruszalnie spoczywa na dnie jego umysłu.
  Sam chce być władzą, lub chce żeby nad nim była władza. Żyjąc w umysłowej mgle bezwolnie wierzy, że owa władza w taki, lub inny sposób spełni jego oczekiwania i w ten sposób będzie miał poczucie swojego bezpieczeństwa. Więc, dla niego dobrze jest, gdy istnieje hierarchia (prezydent, ministrowie, zarządcy ), gdy istnieje rozbudowane i bezwzględnie respektowane prawo, bo to również stanowi dla jego mentalności niezwykle ważny element poczucia bezpieczeństwa. Gdy jego przywódcy zbroją się, gdy mają coraz bardziej wyrafinowaną i zaawansowaną broń do zabijania to w pełni popiera to, bo znowu będzie czuł się lepiej i bezpieczniej ponieważ wg. niego łatwiej będzie zlikwidować wroga, który jest tylko urojonym wrogiem w jego w własnej głowie. Istniejąc w umysłowej mgle wierzy we wszystko co jego oczy widzą i uszy słyszą i jest w stanie uwierzyć nawet w urojonego Boga, Szatana, czy inne urojenia. W przypadku, gdy niespełniane są jego oczekiwania sięga po jak najbardziej skuteczne w jego mniemaniu metody – manipulacje, kłamstwa, oszustwa, aby tylko spełniły się jego myślokształty – wizje świata, w którym postanowił przetrwać. To zaledwie tylko niektóre Reptiliańskie cechy istnienia, które można określić jak wygnanie siebie do wiecznego podziemia.
  Ale, medal ma dwie strony :
  Ten Reptiliański genotyp w którym z reguły ścieżki zalane są łzami jest bardzo trudny. To niezwykle trudne lekcje do przepracowania przypominające górę, którą nigdy nie da się zdobyć, a skrajności są na porządku dziennym.
  Podziwiam Reptiliański genotyp za to, że istnieje w wyimaginowanym świecie, w którym bardziej służą im własne przekonania za cenę wyzbycia się prawdy. Bo włącz TV, posłuchaj codziennych wiadomości i powiedz – gdzie widzisz i słyszysz prawdę ?…!

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Pozew sądowy o ustalenie kto jest prezydentem Polski – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Mowie Jak Jest

   • Justyna
    Reply

    spokojnie…. zwykła wikipedia o tym pisze… tylko jak to zweryfikować? Może Aleks w następnym wywiadzie poruszy ten temat z samym Panem Potockim.

 • Chris
  Reply

  Uwazal bym na ta konstytucje z 1935:

  XIII. Zmiana konstytucji
  Art. 80
  (1) Zmiana konstytucji może być dokonana z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej, Rządu lub 1/4 ustawowej liczby posłów.

  oraz,

  XII. Stan zagrożenia Państwa
  Art. 78
  (1) W razie zagrożenia Państwa z zewnątrz, jak również w razie rozruchów wewnętrznych lub rozległych knowań o charakterze zdrady stanu, zagrażających ustrojowi lub bezpieczeństwu Państwa albo bezpieczeństwu obywateli – Rada Ministrów za zezwoleniem Prezydenta Rzeczypospolitej zarządzi stan wyjątkowy na obszarze całego Państwa lub części zagrożonej.

 • Janusz
  Reply

  Cieszę się bardzo, że w końcu podjął Pan pewne kroki do przywrócenia Konstytucji z 35r.
  Tylko martwi mnie to, że chce Pan przekazać „władzę” Andrzejowi D.

 • Astre
  Reply

  PODSUMOWANIE : Na co komu i do czego potrzebny jest jakikolwiek prezydent i jakakolwiek konstytucja ? Od razu Ci powiem. Konstytucja i prezydent potrzebne Ci są jak – psu buty !
  Czy, prezydent i konstytucja, to są prawdziwe idee Twojego serca ? Jesteś niewolnikiem obcych swemu sercu idei ? Czy, poświęciłeś choć raz w życiu 5 minut czasu i zapytałeś samego siebie – jakie są prawdziwe idee Twojego serca ?
  No to zrób to. Nic cie, to przecież nie kosztuje. A, wtedy zobaczysz na czym polega ten fałsz ! Już tyle razy wrzucano niby ”Twoje” ciało do drewnianej skrzynki o nazwie trumna i rodziłeś się tyle razy z powrotem i dalej jesteś głupi. Bo jak byś mądry, to ta mądrość zaprowadziła by Cie, ale do siebie samego. Zaprowadziła by Ciebie do Twojej własnej prawdy, do Twojego własnego świadectwa. Tymczasem jako wyznawca obcych, fałszywych sercu idei wierzysz, że nadejdzie jakiś prezydent, jakaś nowa konstytucja, a może jakaś nowa partia polityczna wszystko się wyprostuje i będziesz sobie żył długo szczęśliwie.
  Reszta w poniższej sesji, a wnioski wyciągnij z tego sam zadając uczciwie pytanie do czego ci potrzebny prezydent, konstytucja i ta cała Iluzja na zewnątrz, którą nazywasz sobie ”świat” .
  https://www.youtube.com/watch?v=tRYTLEv3Luk&t=1867s

  • Sławek
   Reply

   „Na co komu i do czego potrzebny jest jakikolwiek prezydent i jakakolwiek konstytucja ? Od razu Ci powiem. Konstytucja i prezydent potrzebne Ci są jak – psu buty !”

   Jako szewc z Krakowa ci Astre odpowiem…
   potrzebne jest to dla porządku i spokoju życia codziennego, by każdy uczciwą pracą zarabiał na siebie i swoją rodzinę a nie był okradany i oszukiwany
   rozumiesz Astre? rozumiesz prostotę tej odpowiedzi?

   Sławomir Piwowarczyk z Krakowa

   • Sławek
    Reply

    Ale to co pow. napisałem to niestety utopia, moja utopia,
    chcę w to wierzyć, tak wbrew temu co widzę,
    w sumie to masz rację
    pozdrawiam

    • Eliza
     Reply

     Sławek,
     ostatnie dni nie były łatwe dla nikogo. Więc nie niszcz swoich marzeń, nadziei i pragnień, bo to co wykrzyczałeś 23 maja to nie utopia i nie iluzja, to podstawowe prawa każdego Polaka – mieszkańca tej naszej polskiej Ziemi.

     Przyjdzie czas gdy wolny NaRód, nie będzie okradany i poniżany przez najeźdźców i polonofobów.

 • dociekliwy
  Reply

  Jestem jak najdalszy od bezpodstawnej krytyki p. Prezydenta Potockiego, z czym mamy dość powszechnie do czynienia, ale Polska jest w bardzo niezwykłym położeniu, bo jak pisze
  @Marion
  21 maja 2017 at 07:14
  „Kochani, wiec skoro Konstytucja z 1997 jest nielegalna, a Konstytucja kwietniowa z 1935r, jest nadal wazna, ba nawet wyrok SN tego nie kwestionuje, to ‚przynaleznosc’ do UE jak i wszelkie ustawy tworzone, by nekac narod polski [nie mylic z obywatelami, ktorzy sa roznej narodowosci], na szkode narodu i panstwa polskiego, sa niewazne!”

  Polska nie należy do UE, wszystkie akty rabunku i kradzieży, czyli uwłaszczenia się żydokomuny na narodzie polskim są nieważne, bo to tak jak by Hans Frank Polskę i Polaków „zapisał” do tego euro kołchozu i wyprzedał całe mienie Polski.

  Jest to więc ogromna szansa odzyskania nie tylko prawdziwej niepodległości ale i całego rozgrabionego mienia.

  Jednak wobec tak ochoczej gotowości przekazania władzy, jaką okazuje p.Prezydent Potocki, mam uzasadnione obawy, czy nie uprawomocni, zalegalizuje tym samym, całe to okupacyjne bezprawie, stanowiąc idealne wyjście z tej sytuacji dla żydokomuny i prezydenta żydów,

  „kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze.
  POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: “Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” — http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11854&Itemid=56

  całkowicie do tej pory bezprawnie rządzącej a raczej gnębiącej i równie bezprawnie grabiącej Polaków.

  Szanowny p. prezydencie J.Z. Potocki, spoczywa na Panu ogromna historyczna odpowiedzialność przed Polską i jej Narodem, aby w żadnym wypadku nie kolaborował Pan z okupantem i nie uprawomocnił ani jednej jego decyzji pod rygorem zarzutu zdrady Państwa i Narodu Polski!

 • Marcjan
  Reply

  Bardzo dobre posunięcie! Ten pozew pokaże w jakim państwie żyjemy. Czy jest to PRL-bis czy wolny kraj. Prezydent Duda powinien koniecznie przysiegać na wierność Konstytucji z 23 kwietnia 1935 roku. A ta pseudokonstytucja Kwasniewskiego powinna zostać anulowana.

 • Sillelena
  Reply

  Prezydent ma być wybierany przez Elektorów- czyli przez przedstawicieli najbogatszych ludzi w kraju, taki prezydent będzie dbał jedynie o prywatę tych najbogatszych a biedota będzie uciskana. Tak było za czasów wyborów króla Polski Elekcyjnego i co dało to narodowi?? Upadek kraju Polskiego. Teraz mamy DEMOKRACJĘ i TO LUD wybiera człowieka który ma reprezentować ogół społeczeństwa a nie najbogatsze jednostki. Przodek p. Potockiego zwiał za granicę na samym początku wojny, gdyby nie Prezydent Kwaśniewski to nawet złamanego grosza by nie odzyskał z majątku swoich przodków. Pytanie do p. hrabiego gdzie był jego dziad i ojciec jak zwykli ludzie walczyli o naszą i naszego kraju wolność i niepodległość, a Polska podpisała traktat pokojowy po zakończeniu wojny.Teraz mu sie marzy władza, niech jedzie tam gdzie był zanim odzyskał majątek i tytuł, a ma to tylko dzięki Prezydentowi Kwaśniewskiemu, ale tak to jest daj świni trochę dobrego to ugryzie rękę od której to dostała.

 • Neta
  Reply

  Gdzie był Pan Potocki jak rządzili Wałęsa, Kwaśniewski , Kaczyński i Komorowski? Dlaczego teraz występuje o odzyskanie , a raczej prawne ustanowienie legalności swojej prezydentury? W internecie można znaleźć pewne informacje o polskich masonach. Niestety i Potoccy od nich nie stonili. Ja do Pana hrabiego nic nie mam. Co się jednak stało, że właśnie teraz odezwała się w nim „fala patriotyzu”. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że „łatwiej mecz skomentować, niż w nim skutecznie zagrać”. Polityka, to twardy orzech do zgryzienia. Niejeden połamał na niej zęby.

  • roman
   Reply

   My Polacy mamy jedną dobrą cechę a mianowicie ,, GŁUPOTĘ ” czyli nienawiść do samych siebie,jest to pozostałość po propagandzie komunistycznej która piętnowała Rody Arystokratyczne że byli to wyzyskiwacze Ludu.Było to już wówczas przygotowywanie Polaków do zabrania im tego co posiadają,dziś co niektóre osoby piszą różne idiotyczne komentarze czyli jest to próba zniechęcania nas Polaków do obecnego Prezydenta II R.P J. Potockiego tylko że wy zaczynacie bronić złodziei z Magdalenki oraz wszystkich rządów po 1945 r, brawo bo Hrabia nie chcemy powrotu Arystokraty bo jest taki czy taki a przecież ten właśnie Hrabia nie robi tego dla siebie tylko właśnie dla społeczeństwa Polski on ma wszystko i może robić co zechce na całym Świecie przy jego koneksjach towarzyskich i rodzinnych jest człowiekiem wolnym nie zależnym od nikogo w przeciwieństwie do nas prostych zjadaczy chleba.
   Hrabia Potocki podjął się czegoś na co zwykłego Polaka nie było by stać a wy zaczynacie go nie kiedy krytykować że naraża się dla was,chcecie żyć jako w Państwie POLIN jak mówi Pan A. Duda Polska jest rządzona przez Żydów i to oni nas wyrzucają do rynsztoka jak sami mówią że mamy im służyć tego wy chcecie.My Polacy jesteśmy zazdrośni i zawiśli jeżeli ktoś dąży do czegoś dobrego to należy go krytykować prawda?a gdzie byliście jak was sprzedawano w niewolę kupowano was za grosiki a wy je braliście. Dziś jeżeli nie wykorzystamy tej ostatniej sytuacji jaką dostaliśmy to nasze dzieci będą sprzedawane na organa jak to już jest robione mówią o tym co nie którzy politycy,kto w Polsce miał by odwagę tak zrobić jak zrobił to Prezydent Potocki odpowiem wam NIKT by tego nie uczynił.To pokazał i powiedział Pan Potocki a co było ukrywane przed nami pokazał prawdę jak nami poniewierają ale przed wyborami obiecują złote gruszki na wierzbie a my jak barany idziemy na żeś a potem jak nas olewają to krzyczymy bo dzieje się krzywda radze nam wszystkim bardzo dokładnie wysłuchać tego co mówi nasz Polak J.Z.Hrabia Potocki Prezydent II R.P zastanówcie się do czego tak jawnie dąży Duda i ten rząd.
   J jestem zwolennikiem zachowania polskości i chcę żyć w legalnej Polsce a nie w bezprawiu jak jest teraz.

   • Tomek
    Reply

    To nie jest odpowiedź na pytania. W piśmie podano złe imię poprzednika i brak na górze strony aktualnego herbu (godła) II RP, zatwierdzonego przez wybitnego prezydenta II RP Augusta Zaleskiego. Dlaczego?

 • polach
  Reply

  Dociekliwy; Zgadzam się z Pana wywodem, że sąd rejonowy to dziwne tak coś składać, chyba że to jakiś plan konkretny gdzie od niego dojdziemy do najwyższego sądu, nie wiem.Sytuacja jest trudna bo sam pasożyt o sobie ma sądzić choć nie ma do tego legitymacji.I też bym tak zrobił : „Natomiast może Pan i powinien, jako wykonawca Konstytucji Kwietniowej negocjować zawarcie traktatu pokojowego z państwami ościennymi, a następnie zgodnie z Konstytucją Kwietniową „rozpisać”, ogłosić pierwsze legalne wybory parlamentarne.” lecz to też nie takie proste , bo mogą z nim nie chcieć negocjować. Uznając że bubel z 97 roku bardziej im sprzyja.Wiem jedno, czym więcej Polaków zrozumie co jest czym, tym lepiej dla nas wszystkich ,myślę że te sądy są po to właśnie, aby ludzie zrozumieli sytuację, aby nadać temu rozgłos, wykorzystując samego pasożyta który będzie chciał to uwalić.Ciekaw sprawa:) Jak by nie było lepiej zrobić tak niż nic nie robić i udawać że żyjemy w „naszym” kraju nadal. Choć tak naprawdę jesteśmy pod obcą okupacja, tyle że ukrytą.

 • Małgorzata
  Reply

  Lepiej zrobić cokolwiek niż nie zrobić NIC. A może naród wypowiedział by się w referendum w tej tak ważnej sprawie. Prawdziwi Polacy będą na pewno głosować za prawdziwym Polakiem a nie farbowanym lisem na urząd Prezydenta. My jako Naród, suweren mamy DOŚĆ sprzedawczyków, idiotów i złodziei przy korycie, tego całego dziadostwa i niekompetencji. Czas na zmianę. Prawdziwi Polacy dla Polaków.

 • dociekliwy
  Reply

  Szanowny Panie Prezydencie Potocki
  Proszę wybaczyć, ale nie może Pan być „‚zwolennikiem” , gdyż jest Pan jakby to powiedzieć, bez lenna, coś jak „Jan bez Ziemi”.
  Jako Prezydent 2RP, jest Pan Wykonawcą Konstytucji Kwietniowej, a „przekazywanie władzy (Prezydentury)” tylko pod warunkiem „złożenia przysięgi na Konstytucję Kwietniową” jest zdradą stanu!
  Natomiast może Pan i powinien, jako wykonawca Konstytucji Kwietniowej negocjować zawarcie traktatu pokojowego z państwami ościennymi, a następnie zgodnie z Konstytucją Kwietniową „rozpisać”, ogłosić pierwsze legalne wybory parlamentarne.

  Dalej, zwracając się do: „SĄD REJONOWY dla Warszawy Śródmieście w Warszawie”, popełnił Pan kilka absurdów naraz, moralno-etycznych i prawnych.

  -Po pierwsze, w ramach wielkiego oszustwa zwanego „transformacją ustrojową” (a tak naprawdę uwłaszczeniem żydokomuny), nie było lustracji, a więc, w firmach prywatnych (zarejestrowanych w centralnym rejestrze FIRM prawa handlowego (inaczej morskiego), jak np.rzeczony SĄD REJONOWY…)
  pracują potomkowie zbrodniarzy żydo ubecji, którzy jak twierdzi niezależny historyk pani dr.E. Kurek „wjechali na sowieckich czołgach i pod lufami kałachów, mordując w okrutny sposób opornych, zostali osadzeni na stanowiskach tzw. trójwładzy” czyli również w sądach;

  -i teraz mają wydać wyrok, tak naprawdę we własnej sprawie

  UZASADNIENIE

  -Tzw. sędziów powołuje ( a tak naprawdę) zatwierdza nominacje własne, „KORPORACJI SĄDOWNICZEJ”, Prezydent;
  -skoro konstytucja Stolzmana jest nielegalna, to i prezydent jest nielegalny, a więc i wszystkie jego poświadczenia nominacji własnych „spółdzielni sądowniczej” SĄ NIELEGALNE;
  -tak więc, pracownicy firmy SĄD REJONOWY… orzekając nielegalność „sprawowania urzędu przez Dudę”, orzekają jednocześnie nielegalność swoich nominacji czyli swoją niekompetencję do orzekania, czyli tak naprawdę (o którą Pan podobno walczy), pracownicy firmy udający sędziów mogą jedynie stwierdzić swój własny brak kompetencji do sądzenia.

  Wobec powyższego tytułowanie pozwanego „p.Prezydentem 3RP” zaprzecza treści pozwu, niejako a priori uznając tenże tytuł.

  Jakim problemem byłoby oznaczenie pozwanego (zgodnie z treścią pozwu) jako: dr A.Duda „sprawujący urząd Prezydenta 3RP”

  Ponadto, właściwym dla „…ustalenia stosunku konstytucyjnego…” jest Sąd Najwyższy, który ponoć orzeka na podstawie Konstytucji Kwietniowej, lub Trybunał Konstytucyjny, a nie jakiś tam SĄD REJONOWY.

  • roman
   Reply

   Ma Pan słuszną racje ale Pan Prezydent II R.P moim zdaniem zrobił to celowo, ma Pan rację co do nieważności wielu wyroków sądowych jak i co do Pana Dudy ale to on jest namiestnikiem Prezydenta III R.P
   nigdy nie II R.P ,kara śmierci zostanie przywrócona jak stwierdził sam Prezydent Potocki .
   Sprawa Sądu Najwyższego nie koniecznie to właśnie Sąd Rejonowy podejmie decyzję co do jej właściwości
   tak mówi kodeks cywilny w szczególnych sytuacjach a ta jest właśnie taka .
   Sprawa jest jeszcze bardziej poważna bo są dołączony dokumenty co do Magdalenki i zdrady Państwa,problem ma Sąd a właściwie Sędzia który będzie prowadził sprawę. To co się wydarzyło w Polsce pozywając Pana A.Dudę P.O Prezydenta który jest poddanym Izraela a nie Polakiem to myślę że Pan Potocki zagrał w szachy i postawił Dudzie MATA jak i wszystkim Partiom w Polsce,przekazanie władzy zapewne może nastąpić na zasadach i warunkach legalnego Prezydenta II R.P Jana Zbigniewa Potockiego.

 • zzzz
  Reply

  Mam prośbę do pana prezydenta Potockiego, by nie przekazywał władzy panu Dudzie. Wywiad był robiony dosyć dawno, teraz syjonistyczno-banderowskie sympatie p. Dudy są już wyraźnie widoczne

  • polach
   Reply

   Zobacz w konstytucję z 1935 r., nawet jak dudzie przekaże prezydenturę to musi być potem kolejny krok czyli ponowne wybory:)a dokładniej prawdziwe wybory, na zupełnie innych zasadach niż bywały..Chyba po 3 mc od przejęcia władzy, po podpisaniu aktów pokojowych z Niemcami itp.Których do dziś brak.Dlatego jeden prezydent Polski, przekazywał prezydenturę następnemu, aby utrzymać ciągłość konstytucyjną II Rp, a ostatnim legalnym prezydentem jest hr Potocki.
   Jak się mylę to proszę o poprawkę.
   Sława!

 • Andrzej Wajda
  Reply

  Widzę, że tu klubik prawilnych oszołomów jest hahaha 🙂 Współczuje wam misiaczki….

 • Marion
  Reply

  Kochani, wiec skoro Konstytucja z 1997 jest nielegalna, a Konstytucja kwietniowa z 1935r, jest nadal wazna, ba nawet wyrok SN tego nie kwestionuje, to ‚przynaleznosc’ do UE jak i wszelkie ustawy tworzone, by nekac narod polski [nie mylic z obywatelami, ktorzy sa roznej narodowosci], na szkode narodu i panstwa polskiego, sa niewazne!
  Pytanie jak bedziemy teraz egzekwowac anulowanie wszelkich zbrodni dokonanych na naszym narodzie…?
  Czy to odebranie własnosci przez komornika, czy zamkniecie w psychiatryku osoby ktora nikomu nie zrobila krzywdy ani sobie, czy odebranie rodzinom dziecka, czy wymuszone szczepionki, GMO, itd a takze te gigantyczne podatki, ZUS, NFZ itp tez sa nielegalne!
  Konstytucja z 1935 przewiduje …kare smierci za zdrade narodu polskiego, wiec judeopolonia nie popusci tak łatwo…
  Czas aby odzyskac ukradziona nam suwerennosc, i by wszyscy zydzi wstali i puscili nasz Sejm, Senat, sady, armie, ministerstwa, banki, masmedia, medycyne, szkolnictwo, a takze kosciol…

 • roman
  Reply

  Mleko się rozlało Pan Prezydent Potocki w końcu idzie z konkretami, ciekawy jestem miny Dudy i Kaczyńskiego oni już wiedzą że nie ma zabawy z TWARDYM Prezydentem naszym rodowitym Polakiem super. Potocki ograł wszystkie partie popaprańców z pisuarem na czele trzeba mieć odwagę aby pozwać do Sądu Pana Dudę a tym samym to nie tylko Dudę ale cały rząd Kaczyńskiego Pan Prezydent Potocki tym faktem pokazał nie tylko że jest na prawie swojej legalności w przeciwieństwie do nie legalności wszystkich rządów w Polsce bo działały nie zgodnie z Konstytucją z 23 kwietnia 1935 r, a opierały się na fałszywej konstytucji Kwaśniewskiego z 1997 r,gdzie Polacy nie wyrazili zgody na tą rabunkową konstytucję. Pan Potocki wie jak przystało na dyplomatę jak należy działać z tymi złodziejami obawiam się że teraz zależy od Sądu jaki wyda wyrok w tej sprawie , myślę że Sędzia będzie musiał wydać postanowienie na podstawie Konstytucji z 1935 r,innej możliwości nie będzie miał bo za chwilę może być oskarżony o nie uczciwość w wyrokowaniu gdzie przy nieuniknionej zmianie zostanie stanie przed Trybunałem Stanu. Może przyjdzie kiedyś okazja spytać pana Prezydenta jaki ma duży sztab prawników i doradców osobistych bo jedna osoba nie jest wstanie tak kontrolować tych wszystkich wypowiedzi czyli jest perfekcyjnie przygotowany do przejęcia władzy w Polsce to się nazywa FACHOWOŚĆ.
  Pan Prezydent II R.P, na pewno ma wiele wariantów zapasowych gdyby Sąd wydał wyrok inny a niżeli faktyczny a naciski będą olbrzymie moim zdaniem sprawa ta może trafić do Trybunału Międzynarodowego a tam już nie ma żartów sprawę tą wygra nasz Prezydent Potocki.
  Widzę miny tych Żydów z Magdalenki oraz okrągłego stołu oni pierwsi uciekną z Polski w obawie że mogą stanąć przed Trybunałem Stanu za zdradę i sprzedaż za 10 % wartości majątku Narodowego Polski wyroki mogą być nawet po dożywocie jak i kary śmierci która zostanie przywrócona i o to chodzi,Polska w końcu doczekała się prawdziwego Prezydenta i powrotu do II R.P Pana J.Z.Potockiego.
  Dziś jestem dumny z decyzji naszego Wielkiego Naszego Rodaka Jana Potockiego, na nie które komentarze fałszywe nie będę zwracał uwagi jak i nie będę ich komentował bo to są komuniści i żydzi jak i ci co nas chcieli sprzedać.
  Brawo Panie Aleksandrze ma Pan sukces można tego Panu pozazdrościć przeszedł Pan do historii Polski za te filmy a my dowiedzieliśmy się prawdy która była ukrywana przed Narodem.

 • Darek
  Reply

  Jestem w szoku, mam 44 lata i będę po raz pierwszy w życiu, miał zaszczyt głosować na Polskiego Prezydenta Jana Zbigniewa Potockiego! Czołem Wielkiej Polsce

 • lucy
  Reply

  Co za deluzje… Większość ludzi nawet o tym cżłowieku nie słyszała, a już na pewno go nie popiera. A jak zamierza on się uznawać za prezydenta skoro nie wygrał wyborów?

  • Beata K.
   Reply

   Lucy@ mylisz sie coraz wiecej Polakow sie budzi i slyszy o Panu Prezydencie Potockim , a wiesz dlaczego wczesniej nie mozna bylo slyszec o Prezydencie Zaleskim ktory przekazal wladze sp Panu Nowina-Sokolnickiemu a ten z kolei przekazal Panu Janowi Potockiemu w 2009 r. wypromowali nielegalnego Kaczorowskiego ktory pochodzil od grupy Bergu z Andersem na czele kolejnym Zdrajca narodu Polskiego, zawlaszczyli sobie wszystko by dorwac sie do polskiego koryta … i to sie im powiodlo … ale wracajac do Pana Prezydenta II RP Pana Jana Potockiego …Zydom tylko chodzilo o to by wszystko ukryc bysmy my Polacy nie mieli tej swiadomosci . Karmili nas przez lata klamstwem cel docelowy POLIN ,,,obejrzyj sobie Film dok ”Nikt” Andrzeja Kepinskiego na yt jest troche filmow wywiadow ,,,polecam Krolewska Tv , taka to propaganda zydowska , mysleli ze my bedziemy tak zmanipulowani ze przestaniemy kiedys wierzyc Prawdzie a oni beda dokanczac swego dziela a tu jeszcze 2 linki . GLOBALNEMU ZYDOWI BARDZO ZALEZALO BYSMY NIE DOWIEDZIELI SIE O PRAWOWITYM PREZYDENCIE SPADKOBIERCY II RP, TAK CZYSCILI I KONTROLOWALI INTERNET. https://www.youtube.com/watch?v=1YVQcDbAHYU&feature=youtu.be&list=LLQG6siVTGxo6kS1HxpatGjQ&t=1289
   https://www.youtube.com/watch?v=1YVQcDbAHYU&list=LLQG6siVTGxo6kS1HxpatGjQ&index=23

 • jan piotr kutereba
  Reply

  OK. nareszcie p. Hrabia przeszedl do czynu I to jest dobre zapowiada sie wiele lat spektaklu spolecznego ,powodzenia bawmy sie cudem zycia I cudem istnienia

 • julia6
  Reply

  JAK JA SIĘ CIESZĘ JAK I CAŁY NARÓD POLSKI ŻE PAN PREZYDENT II R.P, W KOŃCU PODJĄŁ SŁUSZNĄ DECYZJE POZYWAJĄC PANA A.DUDĘ DO SĄDU,O USTALENIE PRAWDY KTO JEST LEGALNYM PREZYDENTEM POLSKI NATOMIAST MARTWI MNIE TO ŻE PAN PREZYDENT CHCE PRZEKAZAĆ WŁADZĘ PANU DUDZIE MOŻE NIE ZNAM SIĘ NA DYPLOMACJI DOSTATECZNIE DOBRZE ALE NA PEWNO NASZ PREZYDENT WIE CO ROBI.BYĆ MOŻE JEŻELI PAN A.DUDA ZŁOŻY PRZYSIĘGĘ PONOWNIE NA KONSTYTUCJĘ Z 23 KWIETNIA 1935 r, I BĘDZIE JEJ PRZESTRZEGAŁ BO WÓWCZAS RZĄDY BĘDĄ PREZYDENCKIE A NIE PARTYJNE PREZYDENT BĘDZIE WOLNYM CZŁOWIEKIEM NIE ZALEŻNYM OD PARTII GDZIE NIE BĘDZIE MARIONETKĄ TYLKO PRAWDZIWYM PREZYDENTEM BĘDZIE MUSIAŁ WSPÓŁPRACOWAĆ Z PREZYDENTEM II R.P J.POTOCKIM.
  PAN PREZYDENT II R.P , ZASKOCZYŁ MNIE TYM PRZEKAZANIEM WŁADZY A TO ŚWIADCZY O PANU POTOCKIM ŻE NIE JEST ŻĄDNY WŁADZY ALE PATRZY W PRZYSZŁOŚĆ DLA DOBRA PAŃSTWA POLDKI JAK I NARODU MYŚLĘ ŻE WIE CO ROBI, CZY PAN A.DUDA PRZESTANIE TRZYMAĆ TAK BLISKIE KONTAKTY Z OKUPANTEM IZRAELSKIM I NIEMIECKIM JEST JASNĄ SPRAWĄ ŻE POWSTANIE POTĘŻNA II R.P Z KONSTYTUCJĄ KWIETNIOWĄ INACZEJ BYĆ NIE MOŻE TYLKO TAK A NA TO LICZĄ POLACY JESTEM BARDZO ZATROSKANA O PANA PREZYDENTA POTOCKIEGO CZY KTOŚ NIE ZROBI MU KRZYWDY DZIŚ SPRAWY ZASZŁY TAK DALEKO GDZIE NIE MA JUŻ ODWROTU.
  JA SĄDOM NIE WIERZĘ BO TO NIE SĄDY A TYLKO MARIONETKI W RĘKACH POLITYKÓW ZWŁASZCZA TAK POWAŻNEJ SPRAWIE KTÓRA MOŻE ODMIENIĆ SYTUACJĘ NASZEJ OJCZYZNY.
  MY RDZENNI POLACY JESTEŚMY Z PANEM PREZYDENTEM II R.P, JANEM ZBIGNIEWEM POTOCKIM STOIMY MUREM ABY POZWAĆ PANA A. DUDĘ TO MOŻE ZROBIĆ TYLKO TAK ODWAŻNY I POTĘŻNY CZŁOWIEK JAKIM JEST NASZ UKOCHANY PREZYDENT II R.P.

  • Beata K.
   Reply

   Julia6 @ bardzo ladnie i madrze skomentowalas … jestem ciekawa jak teraz zareaguje A.Duda zapedzony w kozi rog , poparcie wsrod Polakow rosnie dla Pana Prezydenta II RP , a ci przy korycie czuja oddech na swych plecach i podobnie jak Ty martwie sie o Pana Prezydenta to sa bardzo potezne sily ktore nie tak latwo beda chcialy ustapic bo to dla nich jedna niepowtarzalna okazja zrobic z Polski Polin …zobacz jacy sa pewni swego ze juz nawet oficjalnie A, Duda nazywa nasz kraj Polin … nadaje polskie obywatelstwa , w Polsce wspiera zydowskie swiatynie zwane Synagogami … dali marchewke 500+ i przywrocili pamiec o ZOLNIERZACH NIEZLOMNYCH ( nie rozumiem ze tak im sie podoba nazwa wykletych ktora wymyslila czerwona zaraza, gdyz dla mnie Prawdziwej Polki to wielcy BOHATEROWIE NIEZLOMNI do konca ) by zaslepic i kupic sobie elektorat, a w miedzyczasie dalej dzialac na szkode NARODU POLSKIEGO I POLSKI , co z premedytacja czynia ! Na koniec przylaczam sie rowniez do twych ostatnich zdan ! Tak MY NAROD POLSKI Z DZIADA PRADZIADA JESTESMY Z PANEM PREZYDENTEM SPADKOBIERCA II RP JANEM ZBIGNIEWEM POTOCKIM !!!! WRESZCIE NA CZELE NARODU POLSKIEGO MAMY POLAKA Z KRWI I KOSCI a nie klamcow spod dawidowej gwiazdy! KOCHANI RODACY CHWALA BUDZACEJ SIE WIELKIEJ POLSCE !!! NASZ CZAS NADCHODZI , WRESZCIE MY POLACY BEDZIEMY DECYDOWAC O NASZEJ OJCZYZNIE A NIE POLSKOJEZYCZNE AMEBY

  • Beata K.
   Reply

   Daro co uwazasz za glupote Mai ?! Sadzac po wpisie to kibicujesz koszernym zamiast Polakowi z Krwi i kosci … widzisz poparcie Pana Jana Potockiego spadkobiercy II RP wciaz rosnie Polacy sie budza , maja dosc klamstw ktorymi karmieni sa min od MAGDALENKI , WALKA Z ANTYSEMITYZMEM buhahaaha zamiast z Antypolonizmem …i inne zagrozenia jakie sciagaja na nas Polakow i na nasza Ojczyzne … tak nie zachowuje sie propolski rzad !!! TO RZAD PROzydowski …wszyscy co przy polskim korycie powinni isc wonnn

 • maja
  Reply

  Brawo Panie hrabio Potocki!!!!
  Może wreszcie wejdziemy ma drogę praworządności.
  A co z rządami mniejszości narodowej w Polsce (80%), z Andrzejem Dudą (Aaronem Feigenbaumem) na czele?????

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.