Posiedzenie komisji sejmowej na temat ustawy o GMO, 21 kwietnia 2017

More videos
2 282
Views
   

Przedstawiamy zapis całości posiedzenia sejmowych Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa z 21 kwietnia 2017.

Ilość wejść: 2 282, w tym dzisiaj: 1
Tags:

6 komentarzy

 • Mario
  Reply

  Obudzą się niektórzy jak im dzieci zaczną chorować i nie będzie wiadomo na co, potem zapłacą tysiące za leczenie bezpłodności i na walce z rakiem, ale nawet wtedy nie zorientują się, że to przez ich dopuszczenie GMO. Stan świadomości ludzi jacy są wybierani do rządzenia jest po prostu żenujący, a zmian jakichś drastycznych na poprawę tego stanu nie widać.

 • JohnSmith
  Reply

  Skoro w Polsce od dawna cała pszenica rzepak i pomidory już dawno GMO a tu jest debata przeciwko wprowadzania GMO. Ktoś to wytłumaczy ???

 • Andrzej
  Reply

  Na litośc boską.Zachowajcie jakąś dyscyplinę i kulture na posiedzeniu.Jakieś szmery,gadanie do ucha,wychodzenie od stołu itp… jest irytujące.Nie mówiąc już o fatalnym nagłośnieniu.Dzwięk bierze sie poprzez nixer z mikrofonu bezposrednio do kamery a nie nagrywa się głosu z sali.
  Pozdrowienia.

 • bart
  Reply

  GMO wbrew woli Polaków-wyborców , wbrew woli więc nas-pracodawców. GMO zbrodnicza broń biologiczna monsanto . ani GMO ani monsanto nikt na swiecie nie chce , to prymitywne zacofana anty-ludzkie „wynalazki”

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Posiedzenie komisji sejmowej na temat ustawy o GMO, 21 kwietnia 2017 | Mowie Jak Jest

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>