Polskie rządy po roku 1945 są dobrze zorganizowanymi grupami przestępczymi – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
10.99K
Views
   
 • o czym powiedziano w telewizji 3 maja 2017
 • przy Okrągłym Stole nie było Polaków
 • raporty WSI w sprawie życiorysów polityków
 • Polska jest spółką notowaną na Wall Street
 • wywóz polskich dzieci za granicę przez zorganizowane sądowe grupy przestępcze
 • planowana depopulacja Polski
 • KGHM wydobywa również złoto
 • spółki Skarbu Państwa należy zlikwidować

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 10992

58 komentarzy

 • Krystyna
  Reply

  To jest prawdziwy balsam na moja dusze, to co slyszę, co mówo pan H.POTOCKI, nareszcie, nareszcie sie doczekaliśmy, oby to tylko odbyło sie bez ofiar, bo Polacy poniesli już wiele ofiar w życiu, to była długa droga, ktora przebyliśmy i nareszcie sie doczekamy. Potrzebny by l taki człowiek, ktory to wszystko pociągnie i nie bedzie takiej siły , ktora nas powstrzyma. Duzo jeszcze przed nami do zrobienia, ale juz mamy wodza, WODZA, ktory pociagnie to wszystko. Wielki szacunek za to co pan zrobił i robi, to wielkie wyzwanie. Natomiast prezydent DUDA nie moze byc prezydentem, bo nas sprzedal i podpisywal zle Ustawy wrogie Polakom, tak nie moze byc, on nas zdradzil, byl przeciwko POLSCE i taki czlowiek nie moze nas reprezentowac w zadnym wypadku.

 • krystyna
  Reply

  TJ.po prostu genialne co pan robi p.Hrabio Potocki, chyle czola przed tym co pan robi, wreszcie BEDZIEMY WOLNYM NARODEM,wierze w to gleboko, dlugo czekalismy na takiego czlowieka jak pan. Prosze zadbac o to , by nie zrobili panu krzywdy, oni s a zdolni do wszystkiego, niech BÓG PANU BLOGOSLAWI za to co pan robi, dodziela, wszyscy razem zgodnie robmy wszystko co dla nas najlepsze. Pozdrawiam panow serdecznie. Krystyna Kapla

 • Pężyrka
  Reply

  Każdy Polak powinien zacząć od siebie. Trzeba zmienić mentalność, przestać zazdrościć chorobliwie sąsiad sąsiadowi i prawdziwie solidarnie wziąć się za wspólną gospodarkę i odbudowę nauki bez dogmatów, zainteresować się rozwojem i przodkami, jesteśmy winni im tą pracę. Potrzebne są ludziom prawdziwe autorytety i kibicuję, że takie w tej chwili wyłaniają się.

 • roman
  Reply

  WITAJCIE POLACY, PISZĘ TYLKO DO POLAKÓW ORAZ TYCH KTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ CO MÓWI PAN PREZYDENT II R.P JAN ZBIGNIEW POTOCKI.
  NASZ PRAWDZIWY PREZYDENT II R.P WYPOWIADA SIĘ BARDZO JASNO I OBRAZOWO WYPOWIEDZI SĄ TYPOWO DYPLOMATYCZNE I BARDZO DOKŁADNIE PRZEMYŚLANE, CHODZI O TO ABY NIKOGO NIE OBRAŻAĆ ALE TYM SAMYM DAĆ DO ZROZUMIENIA CZEGO ŻĄDA NASZ POLSKI PREZYDENT POTOCKI PROSZĘ ZAUWAŻYĆ ŻE MÓWI PAN A. DUDA A TO W ŚWIECIE WIELKIEJ DYPLOMACJI OZNACZA ŻE TA OSOBA JEST NIE UZNANA BOWIEM ZOSTAŁA Z FAŁSZOWANA KONSTYTUCJA KWAŚNIEWSKIEGO KTÓREJ NARÓD POLSKI NIE POPARŁ.
  JAKO RDZENNY POLAK JESTEM DUMNY ŻE MAMY TAKIEGO WIELKIEGO POLAKA PREZYDENTA II R.P J.POTOCKIEGO,TO WŁAŚNIE PAN POTOCKI POKAZAŁ NAM POLAKOM CAŁĄ PRAWDĘ JAK NAS OSZUKIWAŁY WSZYSTKIE RZĄDY JUDO – KOMUNY PRACUJĄCE NA RZECZ OKUPANTA IZRAELSKIEGO ILE MA ODWAGI PREZYDENT POTOCKI UJAWNIAJĄC TO WSZYSTKO CZEGO DO TEJ PORY NIKT W POLSCE TAK OBRAZOWO I JASNO NIGDY NIE PRZEDSTAWIŁ W HISTORII POLSKI PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ.
  PREZYDENT ODWAŻYŁ SIĘ PODNIEŚĆ TEMAT REPERACJI ZA II WOJNĘ ŚWIATOWĄ OD NIEMIEC JAK RÓWNIEŻ ZWROTU MAJĄTKU NARODOWEGO WYWIEZIONEGO W 1939 R. SPOTKANIE KANCLERZ MERKEL Z KACZYŃSKIM W HOTELU BRISTOL MÓWI JEDNOZNACZNIE CZEGO OBAWIAJĄ SIĘ NIEMCY A DOTYCZY TO REPERACJI WOJENNYCH A TO BYŁO GŁÓWNYM PRZEDMIOTEM TEGO SPOTKANIA I CZY POLSKA WRÓCI DO II R.P BO TYLKO TA MA PRAWO DOCHODZIĆ ROSZCZEŃ OD NIEMIEC PRZY ZACHOWANEJ CIĄGŁOŚCI KONSTYTUCYJNEJ JAKĄ ZACHOWAŁ PREZYDENT POTOCKI I TYLKO JEMU WOLNO ŻĄDAĆ TYCH REPERACJI,DLA PRZYKŁADU PANI E. KOPACZ CHCIAŁA ABY NIEMCY ZAPŁACILI POLSCE ODSZKODOWANIE ZA II WOJNĘ ŚWIATOWĄ GDZIE MERKEL WYJAŚNIŁA WY NIE MACIE NIC WSPÓLNEGO Z II R.P GDZIE ZGODNIE Z PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM WAM SIĘ NIC NIE NALEŻY.
  CHARYZMA WIELKIEGO PATRIOTY POLSKI PREZYDENTA J.POTOCKIEGO I PEWNOŚĆ SIEBIE JAK I SWOJEJ LEGALNEJ WŁADZY DZIŚ DOPROWADZIŁA OBECNĄ TYMCZASOWĄ WŁADZĘ DO ZMIANY KONSTYTUCJI CO SIĘ STAŁO 3 MAJA A POWIEDZIAŁ TO PAN A. DUDA.
  ONI JUŻ WIEDZĄ ŻE ICH CZAS SIĘ SKOŃCZYŁ I TRZEBA BĘDZIE PONIEŚĆ KARĘ ZA ZDRADĘ POLSKI ,,MAGDALENKA ” ORAZ OKRĄGŁY STÓŁ NA PEWNO BĘDĄ SIĘ CHCIEĆ U ŁOŻYĆ Z LEGALNYM PREZYDENTEM II R.P PANEM POTOCKIM.POLITYKA PROWADZONA PRZEZ PREZYDENTA II R.P JEST WPROST GENIALNA A TO ŚWIADCZY O JEGO KUNSZCIE KOSMETYKI DYPLOMATYCZNEJ BARDZO PRECYZYJNEJ O CYM DZIŚ MÓWIĄ DYPLOMACI W POLSCE A SĄ TO BYLI AMBASADORZY POLSKI.
  PAN POTOCKI OGRAŁ OBECNYCH POLITYKÓW DZIĘKI SWOIM UMIEJĘTNOŚCIĄ I KUNSZTEM PROWADZENIA TAKIEJ POLITYKI A ZATEM DOBRE WYCHOWANIE I INTELIGENCJA WRODZONA WYGRAŁA,MY POLACY PRZESTAŃMY SIĘ KŁÓCIĆ I ZACZNIJMY GRAĆ DO JEDNEJ BRAMKI BO TYLKO TAK MOŻEMY WYGRAĆ NIE BITWĘ ALE WOJNĘ.
  NIECH BÓG I NARÓD STRZEŻE PREZYDENTA II R.P JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO.

 • Dared
  Reply

  popieram hr. Potockiego ale mam pytanie co do stosunku polityki watykanu do 2RP i Konstytucji, jakos ten temat jest zupolnie pomijany,

 • Bartek
  Reply

  Moim zdaniem politycy powinni poddawać się badaniu inteligencji. Najdokładniejszy obecnie test inteligencji to WAIS-R. Jest całkowicie różny od wszelkich testów wykonywanych w Internecie i nieporównanie dokładniejszy. Wykonuje się go w gabinecie psychologicznym. Zawiera podtesty mierzące inteligencję słowną i bezsłowną. Tak przetestowany pod czujnym okiem wykwalifikowanego psychologa polityk nie miałby możliwości oszukiwania — nie byłoby możliwe czytanie przez niego z kartki, na nic zdałyby się obietnice wyborcze, a atakowanie przeciwników politycznych nie dałoby mu lepszego wyniku. Manipulowanie i odwoływanie się do emocji również by mu nie pomogło. Pomogłaby natomiast przyszłym wyborcom obiektywna, rzetelna i chłodna analiza możliwości intelektualnych polityka przekładająca się na jego przyszłą efektywność (lub jej brak).

  Inteligentnych (a dzięki temu efektywnych) polityków zachęcam do poddawania się badaniu inteligencji za pomocą testu WAIS-R i upublicznianiu wyników. Jeśli są naprawdę inteligentni, nie mają się czego bać. Jeśli tego nie będą chcieli zrobić, można domyślać się przyczyny.

 • Janek
  Reply

  Pan Jan Zbigniew Potocki działa w słusznej sprawie, dookoła nas tyle przejawów antypolonizmu, wrogości wobec nas, trzeba powiedzieć temu stop, Pan Prezydent podejmuje działania w tym kierunku. My tymczasem dalej się kłócimy, spieramy, a korzystają na tym nasi przeciwnicy. Wystarczy popatrzeć co obecne „elyty” „polityczne zrobiły z naszym majątkiem narodowym, który wyprzedano za grosze (pod nazwą akcji – prywatyzacja). Żyjemy w Matrixie, wmawia nam się,ze jest super, że tak należy żyć. Podaję się nam codzienna pakę „informacji”, a zakrywa fakty niewygodne dla rządzących.

 • dociekliwy
  Reply

  Panie Prezydencie Potocki

  Dlaczego Pan tak chętnie chce oddawać „władzę” szabes gojom?

  Bardzo proszę uważnie wysłuchać Kamila Dudkowskiego:
  Polska jest państwem totalitarnym – Kamil Dudkowski
  http://porozmawiajmy.tv/polska-jest-panstwem-totalitarnym-kamil-dudkowski/

  Szopka dla idiotów. zwana wyborami, referendami, jest całkowicie niedemokratyczna.
  K.Dudkowski znakomicie, w prosty i przystępny sposób wyjaśnia dlaczego tzw.”wybory” są z góry ustawione tak, że nie mogą niczego zmienić; co w pełni potwierdził Kalkstein w Izraelu, gwarantując żydom, że „wybory niczego nie zmienią”;

  a Pan Panie Prezydencie Potocki chce je uznawać? respektować? szanować?

 • dociekliwy
  Reply

  Wielce szanowny Panie Prezydencie, hrabio, Zbigniewie Janie Potocki

  Pozwoli Pan, że wyrażę swoje oburzenie!

  Mądrość naszego narodu głosi, że „niedaleko pada jabłko od jabłoni”, co zresztą w Polsce jest bardzo widoczne w dziedziczeniu pozycji i wręcz stanowisk;

  dzieci aktorów zostają aktorami,
  dzieci piosenkarzy zostają piosenkarzami (bez względu na talent)
  dzieci urzędników zostają urzędnikami

  „resortowe dzieci” zostają w resorcie

  Polacy już wiedzą, że „magda-lenka” i „okrągłe koryto”, to po prostu uwłaszczenie zbrodniarzy żydokomuny na narodzie Polskim,

  wobec powyższego niezwykle istotne jest pochodzenie zwłaszcza, że żydo PiS bardzo boi się tego, i nic dziwnego, bo np.:

  Dziad A. Dudy to żydowski oficer UPA

  From: Polska Prawda
  To: Polska Prawda

  Subject: Dziadek Andrzeja Dudy to żydowski oficer UPA.

  NIE dla Andrzeja Dudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Dziadek Andrzeja Dudy, Michajło Duda (1921-1950) to żydowski oficer morderczej UPA!
  Agent żydowski Andrzej Duda chce zostać prezydentem Polski! Czy Ty mu pozwolisz!?
  Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa:
  – Od 1937 członek OUN
  – w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland;
  – w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej;
  – od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach;
  – od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”;
  – 1947 sotnia Mychajło Duda. przebiła się z Polski do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech;
  – w latach 1948-1949 członek Misji UPA;
  – 31.05.1950 dowódca 4-osobowej grupy zrzuconej na spadochronach na terytorium USRR;
  – kawaler nadanego pośmiertnie Złotego Krzyża Zasługi Bojowej I klasy;
  – według znawcy spraw ukraińskich prof.Grzegorza Motyki, Mychajło Duda to “najzdolniejszy dowódca UPA”.
  No i dlaczego kandydat Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych “zasług” dziadka i rodziców biologicznych!? Oboje profesorowie:
  tata w Senacie AGH, mama dziekan AGH. Co się kampanii prezydenckiej przytrafiło na starcie, że tak mocne atuty nie zostały ujawnione? Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków!
  Pan Andrzej Duda to agent żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował Radio Maryja, Tadeusza Rydzyka, TV Trwam i miliony Polaków.
  Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW. Andrzej Duda, dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi Polskiemu, za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków? Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie. Za tę zdradę Andrzej Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. Jak głosowali posłowie PIS i inni w sprawie odszkodowań za holocaust !? Zobacz>>> http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=40491&KodKlubu=PiS
  A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie http://m.in/ siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł. W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował przeciw wolnej Palestynie! Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek informować, zrobić ksero i uświadamiać Polaków, by wiedzieli kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze.
  POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: “Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” — http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11854&Itemid=56

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/05/05/dziad-a-dudy-to-zydowski-oficer-upa/

  Żydo-reżim IIIRP demontuje bezpieczeństwo Polski i Polaków

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/12/zydo-rezim-iiirp-demontuje-bezpieczenstwo-polski-i-polakow/

  Prof. Krzysztof Rybiński: „Niszczymy polski naród szybciej niż gestapo”

  Podsumowując:

  Duda chce zalegalizować konstytucję Stolzmana kolejnego potomka zbrodniarza.

  „chylę czoła” – przed kimś kto całym sobą służy żydom

  – pokładałem w Panu nadzieję, ale skoro kłania się Pan przed kimś kto
  „… reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce.” i
  ” jako Prezydent realizuje politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom” całkowitej dominacji (supremacji)
  oraz wyniszczenia Narodu Polskiego
  to znaczy, że nie ma już dla nas Polaków nadziei !

  • Beata K.
   Reply

   Jeszcze raz ponowie swoja odpowiedz dociekliwy @ znasz takie slowo jak dyplomacja , nie sadze by Pan Prezydent II RP mial to na mysli doslownie , wiec uspokajam wszysto bedzie dobrze Polska wroci do Polakow strategia i dyplomacja . Pan Prezydent nie chce dopuscic do rozlewu naszej krwi to bylaby juz ostatecznosc .Pozdrawiam serdecznie Chwala Budzacej sie Wielkiej Polsce. Prosze wsluchaj sie w slowa Pana Prezyenta II RP NA UCHODZCTWIE Jan Zbigniew Potocki i nie tylko w tym wywiadzie ale i w poprzednich czytaj tez miedzy wierszami 🙂 Pozdrawiam serdecznie

   • Beata K.
    Reply

    A odnosnie dudy to racja i kaczynskich tez wszystkich tych przy korytku powybielali sobie zyciorysy by do wladzy sie dorwac i rzadzic Polakami ( ich pragnienie gojami)ale ich koniec jest bliski … zaufaj prosze Panu Prezydentowi II RP na Uchodzctwie bo ON wie co robi …jest Polakiem z Krwi i kosci i ma tez dosc tego co widzi w ostatnim czasie

  • polach
   Reply

   🙂 „to znaczy, że nie ma już dla nas Polaków nadziei !” nie uprawiaj czarno widzenia:) i bądź dociekliwy też w temacie słuchania między wierszami, to jak i co mówi Prezydent hr.Potocki jest przemyślane i dyplomatycznie ujęte. Pasożyty mają dwie opcje, zmierzyć się w końcu z Narodem Polskim i jego siłą perswazji:) albo powoli czmychnąć gdzieś, komuś z nich się na pewno uda, lecz reszta nie da rady.Tak czy siak, karma do winnych wróci.Sława!

 • jan
  Reply

  POLSKA DZIŚ STOI NA ROZDROŻU DWÓCH PREZYDENTÓW JEDNEGO LEGALNEGO Z NOMINACJI PREZYDENTA II R.P JULIUSZA NOWINA – SOKOLNICKIEGO Z 22 WRZEŚNIA 1971 R KTÓRĄ TO OTRZYMAŁ OD PREZYDENTA AUGUSTA ZALEWSKIEGO , A KTÓRĄ TO PRZEKAZAŁ SWOJEMU NASTĘPCY JANOWI ZBIGNIEWOWI POTOCKIEMU 15 SIERPNIA 2009 R, ORAZ OBECNEMU PEŁNIĄCEMU OBOWIĄZKI PANU A.DUDZIE PYTANIE KTÓRY JEST LEGALNY.
  POLSKA MA DZIŚ DWÓCH PREZYDENTÓW, OKAZAŁO SIĘ ŻE KONSTYTUCJA Z 1997 R,JEST NIE LEGALNA ZOSTAŁO TO UDOWODNIONE I POTWIERDZONE DOKUMENTAMI CO DEO TEGO NIE MA JUŻ ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI ŻADEN POLAK JAK I POLITYCY A W SZCZEGÓLNOŚCI NARÓD POLSKI POPIERA TYLKO PANA JANA POTOCKIEGO LEGALNEGO PREZYDENTA II R.P I TA SPRAWA ZOSTAŁA CAŁKOWICIE WYJAŚNIONA.
  PAN A.DUDA 3 MAJA MÓWIĄC O REFERENDUM CO DO NOWEJ KONSTYTUCJI POTWIERDZIŁ JEJ NIEWAŻNOŚĆ. MÓWI SIĘ ŻE TRZEBA STWORZYĆ NOWĄ KONSTYTUCJĘ TAK TYLKO JAKĄ? GORSZĄ OD KWAŚNIEWSKIEGO CZY TĄ Z 23 KWIETNIA 1935 R, KTÓRA NADAL OBOWIĄZUJE A ZOSTAŁA UZNANA ZA OBOWIĄZUJĄCĄ W 1998 R,PRZEZ SENAT POLSKI.
  KONSTYTUCJA KWIETNIOWA JEST JEDYNĄ KTÓRA JAK SIĘ DZIŚ OKAZAŁA PRZEWIDZIANĄ KONSTYTUCJĄ Z UWAGI NA SYTUACJĘ W EUROPIE, CO NALEŻY ZROBIĆ JAK WYPOWIADAJĄ SIĘ CO NIEKTÓRE AUTORYTETY A MIANOWICIE DOKONAĆ ZMIANY W KILKU ART. A DOKŁADNIE 7. KONSTYTUCJA KWIETNIOWA JEST PROSTA JEDNOLITA KTÓRĄ NIE MOŻNA LAWIROWAĆ NATOMIAST KOMENTARZE TEJ KONSTYTUCJI MÓWIĄ JEDNOZNACZNIE CO I JAK NALEŻY ROZUMIEĆ CZYLI NIE DA SIĘ JEJ INTERPRETOWAĆ WEDŁUG UZNANIA.
  CO DO TEJ KWESTII TO SPRAWA JEST OCZYWISTA A CO WIĘCEJ TA KONSTYTUCJA JEST I JEST STOSOWANA PRZEZ POLSKIE WŁADZE WIĘC SPRAWA JEST JASNA.
  PAN PREZYDENT II R.P JAN POTOCKI MA PEŁNE PRAWO DZIŚ ROZWIĄZAĆ SEJM,SENAT I UNIE WAŻNIĆ WYBÓR PREZYDENTA PONIEWAŻ W POLSCE NADAL OBOWIĄZUJE DEKRET PREZYDENTA MOŚCICKIEGO POLSKA NADAL NIE PODPISAŁA ZAWARCIA POKOJU Z NIEMCAMI I ROSJĄ CO OZNACZA O WAŻNOŚCI DEKRETU I.MOŚCICKIEGO ALE TE WŁADZE KOMUNISTYCZNE KTÓRE NADAL SĄ LAMIĄ PRAWO NA CO DZIEŃ. PIS NAGMINNIE ŁAMIE PRAWO I NIE LICZY SIĘ Z NARODEM POLSKI,DZIŚ JESTEŚMY POD OKUPACJĄ PAŃSTWA IZRAELSKIEGO NA CO DZIEŃ.
  PAN PREZYDENT II R.P J.POTOCKI JAKO JEDYNY KTÓRY MA ZACHOWANĄ CIĄGŁOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ GDZIE NA MOCY SWOICH UPRAWNIEŃ PREZYDENCKICH JAK I NA MOCY OBOWIĄZUJĄCEJ KONSTYTUCJI Z 1935 R,MA OBOWIĄZEK WOBEC NARODU POLSKI I CAŁEGO ŚWIATA OGŁOSIĆ NOWE WYBORY A SAM PRZEJĄĆ WŁADZĘ TAK MÓWI PRAWO.

  • Beata K.
   Reply

   Janie bardzo dobrze ujales wszystko o czym i ja mowie ale sa jak widac ludzie ktorzy zaslepieni obiecankami zydowskimi nie widza powagi sytuacji i nawet nie wysila sie by poszperac w necie i sie uswiadomic samemu …tyle publikacji materialow a ludzie jacys tacy leniwi by zrozumiec ze wszystko co zadzialo sie u schylku domniemanego zakonczenia IIWS gdzie kliuczowa role odegral min zdrajca Narodu Polskiego i Polski Anders Kaczorowski nastepny …marionetka by ukryc prawde by propagande siac wsrod spoleczenstwa a tylko po to by wcielac w czyny swoj plan min od PRL zasiadali przy korycie chazarzy ktorzy przyjeli polskojezyczne nazwiska wybielali swe zyciorysy by tylko moc byc przy wladzy i wcielac swoj plan ktory do dzis jest realizowany , slepy i gluchy by to zauwazyl , ze chazaria rzadzi a conajmniej 75 % przy wladzy to ciagle ci sami i nowi wyszkoleni przez nich jak ich dzieci pod zmienionymi nazwiskami …swymi rzadami niszcza Polske i POlakow by oficjalnie powstalo POLIN a Polacy maja byc gojami ci ktorzy tu zostana ! CALA TA III RP jest kontynuacja PRL u mydla co niektorym oczy obiecankami a jedyne co zrobili dla narodu Polski to dali 2 marchewki : 500+ i Przywrocili Pamiec o Zolnierzach Niezlomnych … kolejna farsa nie zrobili tego bo sa propolscy i sa patriotami a tylko dlatego by zamydlic oczy i robic dlaej swoje ! Gdy to zrozumieja inni wowczas wygramy z Zydostwem ktore sie panoszy w NASZEJ OJCZYZNIE !!! CZAS NA ZJEDNOCZENIE NARODOWE TYLKO RAZEM MOZEMY PRZYWROCIC POLSKE POLAKOM WRAZ Z PANEM PREZYDENTEM II RP NA UCHODZCTWIE JANEM ZBIGNIEWEM POTOCKIM NA CZELE !!! Jest przede wszystkim Polakiem z krwi i kosci i Patriota ktory nie moze juz patrzec na to co robia z nami i z nasza OJCZYZNA

  • dociekliwy
   Reply

   Tak.
   Tylko dlaczego legalny prezydent Polski, kłania się przed dudą?

   Duda chce zalegalizować konstytucję Stolzmana kolejnego potomka zbrodniarza.

   Legalny prezydent pan Potocki powiedział:
   „chylę czoła”(przed dudą) – przed kimś kto całym sobą służy żydom, przeciwko Polakom i Narodowi Polskiemu

   – pokładałem w Panu nadzieję, ale skoro kłania się Pan przed kimś kto:
   „… reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce.” i
   ” jako Prezydent realizuje politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom” całkowitej dominacji (supremacji)
   oraz wyniszczenia Narodu Polskiego
   to znaczy, że nie ma już dla nas Polaków nadziei !

 • Kowalska
  Reply

  W radiowej jedynce w dni powszechne po 16.00 jest program ekonomiczny, który dla uważnych słuchaczy ma konkurs, a wygraną jest moneta kolekcjonerska z NBP. Roztrzygnięcie konkursu po 17.00. W środę 10_go maja było pytanie „jaki kraj ma największe inwestycję w Polsce Stany czy Japonia?” Prawidlowa odpowiedz Stany. Przepraszam, cos mam z polskim alfabetem _widocznie kolejne włamanie do komputera.

 • Kalina
  Reply

  Wszystko dobrze, tylko moje obiekcje budzi obecny prezydent. Za poprzednim, prezydentem, prezydentem Bulem oczywiscie nie tesknie, ale do PAD rowniez mam zastrzezenia. I tu podaje kilka przykladow … przymus szczepionkowy, witanie z otwartymi ramionami organizacji lobbingowych, walka z „antysemityzmem” przy jednoczesnym ignorowaniu antypolonizmu ……

  • dociekliwy
   Reply

   Alex – w UPIK® Datensatz są wszystkie firmy, zwane w POLSCE instytucjami, są tam całe miasta a nawet RZECZPOSPOLITA POLSKA
   np.
   UPIK® Datensatz – L
   L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 367969933
   L Geschäftssitz Ul. Wspolna 30
   L Postleitzahl 00-930
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226231000
   W Fax Nummer 226232751
   W Name Hauptverantwortlicher Wojtyra Wojciech
   W Tätigkeit (SIC) 9111

   Po prostu sprywatyzowano całą RZECZPOSPOLITĄ POLSKĘ, dlatego najważniejszy w RZECZPOSPOLITEJ jest PREZES – przyjmowany za granicą z honorami właściwymi dla głowy państwa!

 • roman
  Reply

  SZANOWNY PANIE EDWARDZIE KIM PAN JEST I CO PAN ZROBIŁ DLA POLSKI, KTO UPOWAŻNIŁ PANA DO TAK FAŁSZYWEJ OPINII I WROGIEJ PROPAGANDY JAKĄ PAN UPRAWIA WIDAĆ ŻE POLAKIEM TO PAN NIE JEST CHYBA ŻYDEM LUB CZYMŚ ZNACZNIE GORSZYM.PAN PREZYDENT II R.P JAN ZBIGNIEW POTOCKI NIE POTRZEBUJE BYĆ PROMOWANY I NIKT GO NIE PROMUJE ZA WYJĄTKIEM MILIONÓW PRAWDZIWYCH POLAKÓW KTÓRZY WŁAŚNIE JEGO PROMUJĄ BO TYLKO W NIM MY POLACY MAMY SZANSĘ UWOLNIĆ SIĘ OD IZRAELA I TAKICH WŁAŚNIE LUDZI JAK PAN EDWARD KTÓRY NIE NA WIDZI PANA POTOCKIEGO MY NARÓD POLSKI STOIMY ZA PREZYDENTEM POTOCKIM MUREM A PAN NIECH WRACA DO SWOJEJ OJCZYZNY BO TAKICH ŻULI NIE POTRZEBUJEMY.PAN EDWARD TO SZPICEL I AGENT MOŻE NAWET Z WSI,SB I INNEGO PLUGASTWA SZKODA SŁÓW.

 • Edward
  Reply

  Właściciely witryny, po jakiego grzyba promuje Pan zgranego hrabiego? Jego poglądy są dziewiętnastowieczne i nie przystają do nowoczesności a oskarżanie i negowanie wszystkiego pokazuje, że jest z Nim coś nie tak. Dalsze promowanie tej postaci odrzuci czytelników co zdaje się już następuje ze względu na promowane tu poglądy.

  • Beata K.
   Reply

   Edward nikt cie w Polsce nie trzyma mozesz zawsze wyjechac tam gdzie nie ma takich pogladow o jakich wspomniales haha , Szwecja Niemcy …Francja tam bedziesz mogl zyc otwarcie z pogladami liberalnymi takimi nowoczesnymi haha

   • Edward
    Reply

    A na złość nie wyjadę mimo tego, że trudno żyć w moim kraju z takimi jak Ty. Do Chrobrego. Ten Pan nie ma poglądów on jest kosmopolitą i czeka na władzę.

 • milena
  Reply

  Szanuję Pana Potockiego za Narodowy Patriotyzm, za wiedzę historyczną.Ale Panie Potocki, gdzie była nasza polska inteligencja, kiedy była „Magdalenka”? Czy proces zmian nie był opracowywany przez naszych dobrych braci, którym nie podobał się poprzedni ustrój.Czy te puste pułki zawsze były, czy tylko przed planowaną burzą? Dla czego inteligencja polska z bliskich i dalszych krajów, która przemawiała do obywateli PL za pośrednictwem audycji”Wolnej Europy i Ameryki” dopuściła do takich , a nie innych układów? Czy te przemiany nie były zaplanowane właśnie w taki sposób? Gdzie wtedy byli Polscy Patrioci? Teraz trzeba poukładać wszystkie części w jedna całość.Żyjemy w świecie globalnym już od czasu demokracji.Bardzo dobrze, ze Polska ma swoją politykę narodową.Ale, przykro, chcemy tego czy nie, z powodu polityki UE, w której jesteśmy, musimy dostosowywać się do zasad, które tam panują.Aby mieć siłę przebicia, trzeba trzymać z tymi, których naród wybrał. Cieszę się, iż Duda ogłosił zmianę Konstytucji. Na pewno trzeba spotkać się i nie raz z Panem Kaczyńskim celem przekonania i jego do zmian.Wiem, że jest to trudna sprawa, ale niezbędna. Bez poparcia władzy zmiana Konstytucji jest nie możliwa -chciałabym mylić się. Zwykły Kowalski nie może zrobić referendum. Uważam, iż Pan Kaczyński jest dobrym politykiem i na pewno leży mu na sercu dobro kraju. Trzeba go przekonać do swoich racji, a są to słuszne postulaty. Część roboty już wykonana -dziękuję!
  Tak nie lubimy żydów, a podobno w ich kraju nie ma szczepień, GMO. Dla czego nie możemy współistnieć z tym narodem – zawsze mieszkali na naszych terenach.Jestem przeciw różnym dotacjom z kasy polskiej dla tych obywateli, ale może udałoby się wspólnie z innymi narodowościami, które już są u nas, wspólnie dbać o dobro naszej ojczyzny. Chcemy tego czy nie, dużo obcokrajowców z Niemiec, Holandii i innych krajów wykupują w Polsce nieruchomości, uciekając przed przybyszami.Pan Hrabia słusznie mówi o bezprawiu w stosunku do rdzennych mieszkańców UE.A miliony ukraińców! Ktoś tym steruje.Zgadzam się z przedmówcą POLAKIEM, że musimy mieć inny status. Szanuję Ruch Kukiza. Nie możemy wszystkich krytykować! Nie bierze z kasy Państwa Polskiego ani grosza, a mógł mieć 7mln./rok na działalność partii, którą z tego tytułu nie zakłada.A jak głosuję w słusznych sprawach tak jak inna partia dla dobra Polski-co w tym złego? Czy ma wszystko być na NIE- tak dla zasady? Szanowni Panowie Hrabia Potocki i Alex- dziękuję WAM za kolejne nagranie. Pozdrawiam!

 • Stanislaw POLAK
  Reply

  Na poczatek Polska powinna miec status Szwajcarii – nie powinna wchodzic do UE nigdy. A nastepnie powinna dazyc do odbudowy Globalnej Lechii czyli Ljelii/Iljady/Hellady – Globalnego Imperium Ljelich – Dzieci Boga w Niebie. Polska (nb. to slowo znaczy doslownie Niebianska w naszej Mowie Matce, Jezyku Niebianskim/Polskim) nie byla nigdy mocarstwem jako panstwo nad Wisla! Mamy calkowicie sfalszowana historie na ten temat i najpierw powinnismy zadbac o oczyszczenie iinformacji o historii swiata. Caly swiat powinien o to zadbac, bo historia swiata, w tym Polski, padla ofiara matactw na skale niewyobrazalna. Niech przykladem tego brudu informacyjnego beda takie fakty jak chociazby oszukany nasz kalendarz – mamy dodane co najmniej tysiac lat nieistniejacej historii! To jest skandal, ktory juz niedlugo ujrzy swiatlo dzienne. Ponadto, nie bylo „cesarstwa rzymskiego”, nie bylo „bizancjum” (prosze np. poguglowac Prof. Fomenko albo POLONEUM), to tylko maly fragment tego co stoi przed nastepnymi pokoleniami ludzi do wyjasnienia. Proby podejmowania racjonalnych decyzji w oparciu o taki falsz historyczny, jaki mamy podany w podrecznikach, sa skazane na niepowodzenie. Najpierw remanent w informacji, a potem myslenie o ukladaniu przyszlosci. Nie mamy rowniez nauki, jako takiej! Energii w kosmosie jest mnostwo i nie trzeba spalac zadnych mineralow, zeby z niej korzystac, a dlatego wszystkie decyzje w kierunkach eksploatacji mineralow sa bledne i prowadza tylko do dalszego chaosu, i to w skali globalnej.
  Pozdrawiam Serdecznie,
  POLAK

 • dus
  Reply

  jeszcze rozdzial panstwa od kosciola i zerwanie z konkordatem.
  ale to pozniej a moze szybciej niz sie wydaje nastapi

  • chrobry
   Reply

   Podobno konkordat jest ustanowiony na bazie konstytucji z 1997 roku i jak się przywróci konstytucje kwietniową, konkordat zniknie automatycznie.

 • Piotr
  Reply

  referendum? Litości…
  przecież obecnie referendum nie ma żadnego znaczenia – nawet opiniotwórczego
  ot, tylko wyższe koszty niż telefoniczny sondaż na grupie 100 osób
  a prezydent może ogłosić referendum jedynie za zgodą Senatu

 • mariah.
  Reply

  te rzady to juz dawno nie maja z demokracja nic wspolnego,to jest demoNkracja…
  proponuje haslo:
  nie chcemy demoNkracji
  bo ona nie ma racji!
  chcemy zyc normalnie
  a nie absurdalnie!
  pozdrawiam

 • jan piotr kutereba
  Reply

  ciagle sie mowi i pan Potocki z Alexem mowia o handlu =sa udokumentowane /bez zamieszczania zbyt drastyczne / dzieci =kanibalizm !!! jak bylem dzieckiem to czytalem ksiazki o kanibalizmie dzieci !!! =to zenujace ze jest mi dane zyc w takim spoleczenstwie ??? = oparte i przyczyna to „MONEY -MONEY =PIENIADZE” = dlatego moja pODPOWIEDZ JEST PROSTA uczmy dzieci i wnuki zyc bez money i bez zabijania zwierzat i ludzi a za 50-100 lat cala cywilizacja bedzie ISTNIEC W POKOJU bez „MONEY”

 • jan piotr kutereba
  Reply

  z calym szacunkiem lubie p. Jana Zbigniewa Potockiego =jest pan odwazny i ujawnia fakty chwala panu p. prezydencie za to i takie dzialania . Zastanawia mnie dlaczego slucham juz pana ponad dwa lata =DLACZEGO DOTAD JEST BEZ PODPISOW ??? np. zbiorka 20 milionow podpisow przez dwa lat mozna juz to bylo zrobic =samo gadanie to nic =potrzeba nam czynow !!!. Od ponad 40 lat doswiadczam wraz 20 milionami polek i polakow wielu roznych uciazliwosci zwiazanych z tym ze w pojedynke podobnie jak pan pragne wrocic do tego miejsca gdzie sie urodzilem i kocham te polskie piekne krainy =z polski wyjechalo ok .10 milionow od 1980 roku . Zacznijmy z szacunkiem polce i polakowi przywracac normalne braterskie stosunki i zadbajmy o nasze ziemi i przywrocmy ta konstytucje z 1935 rokiem o czym pan szanowny opowiada i przekazuje .

 • Arturo
  Reply

  TROCHE POKRĘTNIE MYŚLI PAN HRABIA.
  Mam wrażenie że Pam hrabia zapomniał o tym że prezydent Duda jest z tych samych co p, Kwaśniewski.
  Płynie pod publikę ze zmianą Konstytucji ale gdy do tego dojdzie to zaproponuje tak pokrętną Konstytucje że będzie jeszcze gorsza dla Polaków niż ta obecna a lepsza dla NICH.
  Co do Korei Płn. to lont prowadzący do wojny podpalany jest przez USA. Dla Chin i Rosji Korea Płn. nie stanowi zagrożenia dlatego nie reagują. Dziwie się że pan hrabia jeszcze tego nie widzi…
  Pozdrawiam

  • Beata K.
   Reply

   Arturo@ wiesz pewnie tego ze Pan Jan Potocki Jest Prezydentem II RP NA UCHODZCTWIE ale nie wiesz zapewne ze jest za Konstytucja II RP z 23.04.1935 i te Konstytucje chce wprowadzic .

   • Stanislaw POLAK
    Reply

    Pani Beato, to przeciez Panstwo Polskie pod ta Konstytucja z 1935-ego padlo jak kaczka! Polska musi odklamac najpierw swoja historie zanim bedzie w stanie podjac jakakolwiek racjonalna decyzje co do swojej przyszlosci, a poki co Konstytucja PRL to najlepszy dokument jaki powstal w naszym wieku. Oczywiscie, obecnie nie mamy jzu kadry, zeby dokument tej klasy byla w stanie rozumiec i egzekwowac wlasciwie. To kwestia dla nastepnych pokolen, ktrore dopiero dojrzewaja do PRAWDY, czyli WIEDZY NIEBIANSKIEJ.

    • Beata K.
     Reply

     Prosze nie wprowadzac ludzi w blad Panie Stanslawie …powtarza Pan to co przez lata propaganda powtarzala otoz , nie pamietam tylko za kogo czy za walesy czy za kwacha gdy ten konstytucje swa pisal SENAT uznal Konstytucje z 23.04.1935 r. nie wszyscy o tym wiedza . jak i to ze jestesmy wciaz pod okupacja gdyz min nie zostal zadem Traktat Pokojowy podpisany z Niemcami po niby zakonczonej II WS ,wiec zasadnym i prawnym jest fakt ze Pan Jan Zbigniew Potocki jest wciaz jedynym legalnym PREZYDENTEM II RP na Uchodzctwie a dlatego jak juz wspomnialam jestesmy wciaz pod okupacja !

 • julia6
  Reply

  DZIWIE SIĘ PANI OLIMPII BO KRYTYKOWAĆ MOŻNA KAŻDEGO JAK SIĘ CHCE TYLKO DLA CZEGO TEGO CO ZROBIŁ PAN PREZYDENT POTOCKI NIE ZROBIŁA PANI SKORO JEST PANI TAKA OŚWIECONA ?
  ROZMAWIAŁAM Z MOIM WIELOLETNIM ZNAJOMYM W KONTEKŚCIE TEGO CO MÓWI PAN POTOCKI MÓJ ROZMÓWCĄ BYŁ WIELOLETNI AMBASADOR POLSKI O OLBRZYMIM DOŚWIADCZENIU DYPLOMATYCZNYM I POWIEDZIAŁ cyt, MĄDRY POLITYK TO TEN POLITYK KTÓRY TRZYMA ASY W RĘKAWIE A TAKĄ POSTACIĄ JEST PAN POTOCKI.
  JEGO I MOIM ZDANIEM PREZYDENT POTOCKI PROWADZI SWOJĄ POLITYKĘ W BARDZO NIE TYPOWY SPOSÓB ALE BARDZO SKUTECZNIE ROZDAJE SWOJE KARTY,DZIĘKI TEJ POLITYCE ZMUSIŁ POLITYKÓW PIS I INNE PARTIE DO TEGO CO ZAMIERZA ZROBIĆ. PRAWDĄ JEST ŻE W OBECNEJ SYTUACJI STAŁ SIĘ POLITYKIEM NUMER 1 W POLSCE , BARDZO SPRYTNIE ROZEGRAŁ PIS I W TEN SPOSÓB WYMUSIŁ NA NICH TO CO CHCIAŁ DZIŚ PAN A. DUDA POSTAWIŁ SIĘ J.KACZYŃSKIEMU ALE PAN POTOCKI WIE ŻE MOŻE TO BYĆ GRA ZE STRONY DUDY I KACZYŃSKIEGO ABY PRZEKONAĆ SPOŁECZEŃSTWO IŻ MY CHCEMY TEŻ ZMIANY KONSTYTUCJI Z 1997 r, NA NOWĄ BO TA JEST NIE LEGALNA I PRZESTARZAŁA TYLKO DLACZEGO REFERENDUM MA ODBYĆ SIĘ W 2018 r, A NIE TERAZ MÓWI SIĘ O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH TO JEST MAMIENIE SPOŁECZEŃSTWA I PRÓBA UDOBRUCHANIA PANA PREZYDENTA JANA POTOCKIEGO ABY ON ZANIECHAŁ SWOICH CZYNNOŚCI W TYM KIERUNKU.
  MOJA INTUICJA KOBIECA PODPOWIADA MI ŻE PAN POTOCKI BĘDZIE DĄŻYŁ DO UDOWODNIENIA ŻE PAN A.DUDA JEST NIE LEGALNYM I NIE KONSTYTUCYJNYM PREZYDENTEM I TO SAMO DOTYCZY RZĄDU JAK I WYBORÓW DO PARLAMENTU I NA URZĄD PREZYDENTA , TO CO WYDARZYŁO SIĘ 3 MAJA A W SZCZEGÓLNOŚCI WYPOWIEDZ A. DUDY ORAZ INNYCH POLITYKÓW DAŁO PREZYDENTOWI II R.P, POTOCKIEMU NOWĄ DROGĘ CO DO LEGALNOŚCI OBECNYCH WŁADZ PAN AMBASADOR POWIEDZIAŁ ŻE PAN POTOCKI WYKORZYSTA TO I BĘDZIE ZMIERZAŁ DO SUKCESU NA DRODZE SĄDOWEJ ABY SĄD ROZPATRZYŁ TEN PROBLEM, SĄD NIE BĘDZIE MIAŁ ŻADNEGO MANEWRU ABY NIE POTWIERDZIĆ FAKTÓW DOKONANYCH W 1997 r, A TO BĘDZIE OZNACZAŁO ŻE INTELIGENCJA I KUNSZT DYPLOMATYCZNY PANA PREZYDENTA POTOCKIEGO JEST PRZEMYŚLANY OD POCZĄTKU DO KOŃCA.
  PAN PREZYDENT II R.P , JAN ZBIGNIEW POTOCKI OGRAŁ PIS I INNE PARTIE DZISIAJ TO PAN POTOCKI ZACZĄŁ ROZDAWAĆ KARTY WEDŁUG WŁASNEJ NIE KONWENCJONALNEJ POLITYKI A TO ZNACZY ŻE ZROBIŁ TO CO CHCIAŁ I PÓJDZIE DALEJ A SPOŁECZEŃSTWO GO POPRZE BO MÓWI PRAWDĘ DO CZEGO ZMIERZA TA TRAGICZNA POLITYKA OBECNEGO RZĄDU POLACY DOSTRZEGLI W SAMĄ PORĘ ŻE CHCĄ NAS Z NIEWOLIĆ NA RZECZ INNEGO PAŃSTWA PANA POTOCKIEGO JUŻ NIE DA SIĘ OGRAĆ BO JEST ZA INTELIGENTNY ABY POPEŁNIŁ BŁĄD NIKT NIE MÓWI I NIE PISZE JAKI MA SZTAB DORADCZY PAN POTOCKI I KIM SĄ CI LUDZIE BO JEDNA OSOBA NIE BYŁA BY W STANIE TAK PRZEMYŚLANIE PROWADZIĆ TAK WIELKIEJ POLITYKI.

  • Beata K.
   Reply

   Masz racje Julia 6 @ a co niektorym pewnie jest obce slowo ”dyplomacja i takt ” …Pozdrawiam serdecznie zwolenniczke Pana Prezydenta II RP Jana Potockiego , jak i innych z tego grona …wiem ze rosnie poparcie dla NASZEGO PREZYDENTA POLAKA …koszerni juz dosc zrujnowali nasz kraj i nas przy okazji rowniez niszcza taki maja zamiar by utworzyc swe POLIN w Naszej Ojczyznie ale w pore sie budzimy i uswiadamiamy nawzajem …Kochani robcie to nadal bo dzis to juz jest nasze byc albo nie byc ! ZADNE KUKIZY ZADNE BRAUNY ZADNE KOWALSKIE I ZADNE KORWINY czas budowac Polske od nowa

 • lukas
  Reply

  Świetny wywiad! Gdzie można sie dowiedzieć odnosnie notowania Polski na wall street,jaka to ksiażka Alexie tego niemieckiego autora? Jezeli to prawda że Polska jest spółką z.o.o. to wogóle zmienia postać rzeczy i determinuje naszą obecna sytuacje jako obywateli.

 • Justyna
  Reply

  ….pięknie przede wszystkim dlatego, że emanujecie obydwoje Panowie wspaniałym spokojem. Fantastyczna seria wywiadów z Panem Prezydentem. Dziękuję.

 • Beata K.
  Reply

  Szanowny Panie Prezydencie …bardzo ciekawy material, jest Pan bardzo dobrym dyplomata od Pana mogliby sie uczyc ci co sa po dzis dzien przy polskim korycie rowniez to ze posiada Pan klase a im tej klasy brakuje ! Krzysiek@ mysle ze Pan Prezydent wie co robi na tym polega dyplomacja 🙂 Na szczescie coraz wiecej nas Prawdziwych Polakow jest swiadomych i wciaz przybywa coraz wiecej nas popierajacych Pana Prezydenta Potockiego 🙂 Dziwne to jest ze do niedawna nawet nie wspominali o referendum i potrzebie nowej Konstytucji a minelo juz prawie 2 lata od ich rzadow , dopiero jak Pan Prezydent zaczal wspominac coraz czesciej i glosniej i zrobil sie szum w necie to nie majac wyjscia zczeli przebakiwac o tej sprawie .Mysleli ze my polski Narod glupi i damy sie im dalej oszukiwac a tu …niespodzianka haha Narod Polski jest madry i coraz bardziej madrzejszy ! Mysleli ze jak dadza jako marchewke 500+ i przywroca Pamiec o Niezlomnych to bedziemy stac za nimi murem i udawac bedziemy ze wszystko pieknie i wkolo wesolo a oni dalej beda nas niszczyc i nasza Ojczyzne …pomylili sie nie przewidzieli ze kiedys Oliwa na wierzch wyplynie ! Pozdrawiam serdecznie

 • ryszard
  Reply

  traktat lizboński podpisali zdrajcy Polski Tusk i Sikorski a L.Kaczynski kolejny zdrajca ratyfikował ten traktat czym pozbawił Polskę suwerenności

 • Astre
  Reply

  Człowiek to największy złodziej, bandyta, oszust, największy anarchista, terrorysta, duchowy geniusz, ktoś o niezwykłym sercu, mistrz duchowy, mistrz Zenu, mistrz sztuk walki, wybitny artysta, wybitny poeta, największy zbrodniarz, ktoś kto oddał by życie za ciebie, ktoś kto z niczego zrobi coś, to podróżnik bez celu, to największy głupiec, ofiara losu, nieudacznik, fanatyk nieprzeciętny, to ktoś kto zawiera w sobie wszystko, cały wszechświat, piękna wielowymiarowa istota. 🙂

 • Olimpia
  Reply

  Hrabia Potocki gada bez ładu i składu to, co mu ślina na język przyniesie – trochę prawdy, trochę półprawdy, tu i ówdzie dorzuci garść kłamliwych plotek (np. o ojcu Sasina), generalizuje, gdyba, niekiedy sam sobie zaprzecza, no i, o zgrozo, wychwala Dudę…Poniżej trochę info dla naprawdę zainteresowanych tym, co się dzieje w Polsce…
  http://jerzyrnowak.blogspot.com/

 • roman
  Reply

  Kochani Prezydent II R.P Pan Potocki ma opracowaną taktykę do rozgromienia okupanta z Izraela, poparcie jakie otrzymał od społeczeństwa Polskiego jest na dziś wręcz nie wyobrażalne obserwuje to co się dzieje na portalach to nigdy w historii Polski nie było.
  Pan Prezydent II R.P,Jan Potocki jest wynoszony przez Naród jako wybawca z pod jarzma Izraelskiego Polacy czekali na kogoś takiego który otworzył Polakom oczy,to on ujawnił prawdę całą a która była ukrywana to on zdemaskował zdrajców z Magdalenki którzy sprzedali Polskę gdzie nie było żadnego Polaka. Pan Potocki dał życie Polakom i nadzieje że obronimy naszą Ojczyznę a wypędzimy okupanta Konstytucja z kwietnia 1935 r, jest ważna a Kwaśniewskiego już nie istnieje dbajmy i czekajmy na Apele Prezydenta II R.P J. Potockiego Pan A.Duda i Kaczyński mają problem co dalej a zmiana Konstytucji i Referendum to zasłona dymna dlaczego Pan Duda nie rozmawia z Legalnym Prezydentem Janem Potockim prawowitym strażnikiem kwietniowej konstytucji z 1935 r, czekamy na dekrety Prezydenta Potockiego aby zaczął je wydawać. Nie ma wolności bez wolnej Polski z Prezydentem II R.P J.Z Potockim tym który przywrócił nam Wolność

 • roman
  Reply

  Kochani Prezydent II R.P Pan Potocki ma opracowaną taktykę do rozgromienia okupanta z Izraela, poparcie jakie otrzymał od społeczeństwa Polskiego jest na dziś wręcz nie wyobrażalne obserwuje to co się dzieje na portalach to nigdy w historii Polski nie było.
  Pan Prezydent II R.P,Jan Potocki jest wynoszony przez Naród jako wybawca z pod jarzma Izraelskiego Polacy czekali na kogoś takiego który otworzył Polakom oczy,to on ujawnił prawdę całą a która była ukrywana to on zdemaskował zdrajców z Magdalenki którzy sprzedali Polskę gdzie nie było żadnego Polaka. Pan Potocki dał życie Polakom i nadzieje że obronimy naszą Ojczyznę a wypędzimy okupanta Konstytucja z kwietnia 1935 r, jest ważna a Kwaśniewskiego już nie istnieje dbajmy i czekajmy na Apele Prezydenta II R.P J. Potockiego Pan A.Duda i Kaczyński mają problem co dalej a zmiana Konstytucji i Referendum to zasłona dymna dlaczego Pan Duda nie rozmawia z Legalnym Prezydentem Janem Potockim prawowitym strażnikiem kwietniowej konstytucji z 1935 r, czekamy na dekrety Prezydenta Potockiego aby zaczął je wydawać. Nie ma wolności bez wolnej Polski z Prezydentem II R.P J.Z Potockim tym który przywrócił nam Wolność.

 • Hugo
  Reply

  Sądzę, że Panowie z całym szacunkiem nie doceniacie Gebelsów bo uważam, że islam szalejący po Niemczech ma na celu zjednoczyć Niemców. Ugrupowania ” nacjonalistyczne” tylko czekają na okazję do przejęcia władzy. Resztę już znamy. Pozdrawiam

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Polskie rządy po roku 1945 są dobrze zorganizowanymi grupami przestępczymi – Jan hrabia Potocki | Mowie Jak Jest

 • Krzyśiek
  Reply

  Panie Prezydencie niech Pan nie wierzy Dudzie, on się nie postawił Kaczorowi. To jest zaplanowana kombinacja operacyjna. Chcą pewno coś sprzedać żydom i szukają możliwości. Gra na ogłupienie Polaków.
  Ciekawe czy wprowadzą w nowej konstytucji odpowiedzialność polityków za szkodliwe działania, czy wprowadzą ochronę zasobów wody pitnej i bogactw naturalnych, czy wprowadzą zakaz eksperymentów medycznych na Polakach, zakaz oprysków chemicznych z samolotów, w których bierze udział tymczasowy zarząd Polski.
  Żydy łatwo nie oddadzą władzy. Musi polać się krew, byle więcej krwi obcej niż naszej.
  Banksterzy i mafia farmaceutyczna łatwo nie odpuszczą.

 • Andrzej
  Reply

  Brawo panie Potocki, może Bóg nam pomoże aby prawda była na wierzchu zawsze. Pozdrawiam również Aleksa i dzięki za materiały.

 • julia6
  Reply

  Na litość boską ale Pan Prezydent dał wykład w raz z oceną wszystkich Rządów jakie były i są Pan ma odwagę, jest Pan nie przeciętnym człowiekiem ocenił Pan A. Dudę organizacje anty Polskie i ich szefów.
  Skąd Pan czerpie takie wiadomości Jest Pan jedyną osobą godną Prezydenta II R.P,teraz widzę że Polacy wysłuchali Pana Apelu i w końcu się zjednoczyli ale tylko pod Pana przywództwem Prezydenta II R.P.
  Panie Prezydencie II R.P Jan Zbigniewie Potocki mam nadzieje że wytrwa Pan do końca na swoim stanowisku co do Wyzwolenia Narodu Polski i Polski z pod okupacji Izraelskiej oraz obłudy rządów podłej zdradzieckiej żydokomuny. Jak to jest możliwe że J.Kaczyński na kolacji z Kanclerz Merkel rozmawiali o Reperacjach wojennych teraz rozumie że Merkel dała instrukcje Kaczyńskiemu co do tych Reperacji jak i co do Frankowiczów a Pan to następnego dnia powiedział że Frankowicze niech robią co chcą Panie Kaczyński tak nie powinien Pan się wypowiedzieć. Dlaczego i czego boi się Pan J.Sasin tego że jego ojciec był Gen. Milicji Obywatelskiej dla czego Pan tego nie powie oficjalnie a mówicie o zbieżności nazwisk nikt by nic nie miał przeciwko Panu rodziców ma się takich jakich się ma nie wolno poniżać Ojca że ma nie chlubną przeszłość takich jest około 70 % w obecnym rządzie i w Sejmie czy Senacie.
  Ten wywiad Prezydenta Potockiego utwierdził dziś Naród że cały czas nas oszukiwaliście i dążyliście do skłócenia nas Polaków.Pan A.Duda zachował się normalnie co do konstytucji Polski jak i do rządów Prezydenckich bo tylko takie odcinają Prezydenta od obozu partyjnego i słusznie my mamy gotową Konstytucje z 23 kwietnia 1935 r, i nic nie trzeba kombinować nad nią jedynie należy zmienić kilka Art. Pan Prezydent ma słuszną racje co mówi a Pan powinien jak najszybciej spotkać się z Prezydentem Potockim w celu omówienia spraw co do przywrócenia II R.P, bez żadnych kombinacji. Pan Prezydent J.Z. Potocki przekaże władzę Panu gdzie złoży Pan powtórną Przysięgę na wierność naszej prawdziwej Konstytucji z 1935 r. Proszę pamiętać że III R.P, to stwór komunistyczny zadłużony a II R.P jest wolna od długów. Proszę słuchać mądrości i wielkiej dyplomacji Pana Potockiego czego brakuje wam dziś ale to można nadrobić i Polska będzie liczącym się Państwem nie tylko w Europie ale i na Świecie Reperację za II Wojnę Światową od Niemiec zrobią swoje a my skorzystamy prawnie bo one się należą II R.P a nie III R.P,tak mówi prawo międzynarodowe Pan Potocki ma potężnych przyjaciół na całym Świecie może on dokonać wielkich spraw dla dobra Polski i jego Narodu.
  MY NARÓD POLSKI MAMY WŁADZĘ I PRZEKAŻEMY JĄ LEGALNEMU PREZYDENTOWI II R.P JANOWI ZBIGNIEWOWI POTOCKIEMU BO TO MY DAJEMY WŁADZĘ I JĄ ZABIERAMY PAN PREZYDENT POTOCKI TĄ WŁADZĘ OTRZYMA OD PRAWDZIWYCH POLAKÓW KTÓRYM POLSKA JEST BLISKA TAKA BĘDZIE WOLA NARODU POLSKI A TO JEST ŚWIĘTE PRAWO NARODU POLSKI. NIECH ŻYJE PREZYDENT POLSKI WALCZĄCY O POLSKĘ I JEJ NARÓD.

 • Gaya
  Reply

  Na te i pokrewne tematy wypowiada się Profesor Wolniewicz w Głosie Racjonalnym na you tube, oczy i uszy się otwierają na rzetelną wiedzę o tej rzeczywistości, układach, mechanizmach, intencjach, przekręcaniu historii i wszystko się zaczyna układać w logiczną całość.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.