Obecny rozkład władzy w Polsce i jego konsekwencje – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
8.31K
Views
   
 • Konstytucja 1997 jest nieważna
 • wskrzeszenie Masonerii w Polsce przez Lecha Kaczyńskiego
 • Trybunał Stanu i Trybunał Konstytucyjny są fikcją
 • przejmowanie kamienic przez ludzi z układów
 • posłowie o dwóch nazwiskach
 • kara śmierci
 • odpowiedzialność urzędników za swoje czyny
 • kto jest suwerenem a kto służy
 • kto jest ponad ABW
 • zwolnienie generałów przez Antoniego Macierewicza

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 8307

35 komentarzy

 • Marion
  Reply

  Kochani…
  75% ‚władzy’ to nie-Polacy… czyli nalezy w Sejmie, senacie, Sadach, armii, itd. zrobic jak nizej…
  Beata Andrejas: żydzi na sali, proszę wstać i wyjść ! Sejm Walny zwalcza ANTYPOLONIZM
  https://www.youtube.com/watch?v=7bibQClnAyI
  władza nalezy do Narodu polskiego [nie obywatela, ktory nie musi byc rdzennym Polakiem, i moze byc tez innego obywatelstwa], ludu polskiego, a ‚gosci’ zamieszkujacy tu na naszej ziemi trza wyrzuc na zbity pysk, wszystko im zabrac i rozliczyc za dokonane zbrodnie na narodzie polskim!
  ta armie uzrednikow od razu odchudzic, bo to koszta i pasozytnictwo, a papierkowa prace przekazac do komputerow…

  jeszcze nie dodalam, ze trzeba aby:
  polityka + masmedia + banki = władza
  były tez tylko z polskimi ludzmi!!!!
  bo to oni robia depopulacje szczepionkami, lekami zwlaszcza nowotwory, padaczka, choroby psychiczne [profesor dr Thomas Szasz, swiatowej renomy psychiatry mowi, ze psychiatra to nie nauka,a polityka i ekonomia, sa jego wywiady na YT], GMO, przemysl holokaust zwierzat, woda z fluorem, rtec, aspartam, itd., rozbijanie rodzin…podatki i ZUS, NFZ tez powinny byc zmodyfikowane…
  Pieniadz tworzony przez nasz rzad, a nie bankierow.
  Pamietajcie że jestesmy Lachami, a tu jest ziemia Imperium Lechickiego…

 • Kalina
  Reply

  Przyjmujac, ze dawniej PO, a teraz PiS, partycypuje w budowie Judeopolonii, zadne poczynania kolejnych rzadow nie powinny nas dziwic. Niewykluczone, ze zmiany maja wygladac nastepujaco: mlodzi Polacy na zmywaki do Anglii (starzy wymra), Ukraincy do Polski, narod uprzywilejowany na ziemie Ukrainy, wierchuszka narodu nietykalnego warstwa rzadzaca we wszystkich mozliwych krajach….

 • Kalina
  Reply

  Kaczynscy sa ponoc dalekimi kuzynami Michnika, tak wiec nie dziwi ich stosunek do „panstwa polozonego w Palestynie”….

 • julia6
  Reply

  Do Pana Aleksa proszę o kolejne wywiady na yutubie wywiady Pana cieszą się bardzo dużym powodzeniem wejść jest bardzo dużo dziękujemy.

 • julia6
  Reply

  A jednak dobrze się stało że byłam za naszym prawdziwym Prezydentem II R.P , Janem Zbigniewem Potockim który jest Polakiem z krwi i kości a nie Żydem, Jestem dumną kobietą pisząc tak pochlebnie o naszym Wielkim Patriocie jakim jest Pan Potocki zobaczcie jakie ma poparcie społeczne i jak piszą o naszym Nowym Prezydencie Janie Potockim same pochlebstwa a jaki on jest skromny zawsze pisze i mówi że to jest decyzja Narodu Polski a on jest tylko wykonawcą Polaków.Nigdy nie słyszałam aby Duda czy inny polityk tak mówił Pan Potocki robi to tylko dla Polski i jego Narodu ci którzy myślą inaczej niech wysłuchają jego wywiadów a zwłaszcza tego przed Muzeum żydowskim w Warszawie,w Historii Polski jeszcze żaden polityk nigdy tak otwarcie nie mówił jak mówi Prezydent II R.P , Jan Zbigniew Potocki to jest Wielki Polityk patrzący w przyszłość Państwa Polski które było i jest pod okupacją Izraela. Naród widzi w nim Wybawce Polski. Czołem Wielkiej Polsce.

 • Piotr
  Reply

  Alex, czy ty lub ktoś zna ktoś więcej szczegółów o tych 240 milionach, które płacimy „straszniejszym i mądrzejszym”? pamiętam, że miłościwie nam panująca premier opowiadała o „zaopatrzeniu emerytalnym” po 100 euro. Tych „straszeniszych i mądrzejszych” jest ok. 8 milonów a zatem nie wszyscy dostają. Kto dostaje? Czyją decyzja? Było jakieś głosowanie w Sejmie czy tylko w Knesecie?

 • roman
  Reply

  Sensacja obecność Prezydenta II R.P Jana Potockiego na ogłoszeniu wyroku w sprawie Pana Piotra Rybaka który został nie słusznie skazany na 3 miesiące więzienia za spalenie kukły przestępcy Żyda Soloza. Prezydent Potocki jak przystało na Męża Stanu wydał wiele Oświadczeń i komentarzy na temat fałszywych sądów i ich katów niszczących Naród Polski wyrok pokazał kto rządzi w Polsce mam nadzieje że to zmieni się dzięki Prezydentowi II R.P Panu Potockiemu bo tylko on nam Polakom pozostał nie ma innego przywódcy w Polsce który zmienił by ten system Pan Potocki jest wielkim Polakiem my Polacy popieramy go w 100 % niech żyje nasz Polski Prezydent Jan Potocki .

 • Olga
  Reply

  Ludzie głosują na szaleńców z wściekłości i nienawiści. Jeśli Polacy nie będą się nawzajem szanować i po bratersku kochać to zawsze będą żyć w ucisku.

 • julia6
  Reply

  Z tego co widzę to Pan Prezydent Potocki mówi bardzo konkretnie i do rzeczy zauważcie że to co mówił blisko rok temu dziś wszystko to się spełnia, Kaczyński zaczyna mówić o nowej Konstytucji gdzie był wcześniej dla czego nigdy nie wspomniał że Konstytucja 1935 r, jest obowiązująca dla czego nie powiedział o Dekrecie Prezydenta I. Mościckiego który nadal obowiązuje bo jesteśmy pod okupacją Izraela to musiał powiedzieć Pan Potocki a teraz Kaczyński zaczyna coś kombinować bo widzi że Prezydent Potocki ma olbrzymie poparcie Narodu Polski. Kaczyńscy są zdrajcami oboje 500 + to jest dobicie gospodarki Morawiecki w prowadza coraz to nowe podatki bo nie ma pieniędzy na nic i zadłuża Polskę u Żydów wszystkie te parchate partie muszą być zlikwidowane zobaczcie my w naszym kraju jesteśmy drugim sortem Pan Potocki ma rację że po przejęciu władzy należy zastosować karę śmierci za zdradę Polski,co może to zasługa tych żydów z PIS na pewno nie to sukces polityczny Pana Potockiego zmiótł te żydokomunę dziś zaczynają myśleć co zrobić z Legalnym Prezydentem Potockim II R.P bo tylko On jest legalnym Konstytucyjnym Prezydentem i władza tylko jemu się należy a nie tym fałszywym zdrajcą zmieniającym partie a dzieci i wnukowie SB,UB i PZPR są w Sejmie jak i ci o podwójnym nazwisku i niszczą Polskę to jest już ich koniec będą ukarani sprawiedliwie i bez względnie za to co zrobili a Kaczyński jest już na wylocie niech prosi Pana Potockiego o pomoc bo tylko taką ma szanse uratowania własnej starej skóry my Polacy mamy już dość tych szaleńców i złodziei.

 • konrad
  Reply

  taka pogadanka napewno uswiadamia wielu ludzi, ale jesli ktos radzi panu zalozyc partie i kandydowac na prezydenta to ma na mysli zeby pan zebral ludzi podobnie myslacych i stworzyl sile ktora bedzie mogla wprowadzic zmiany o ktorych pan mowisz bo inaczej za przeproszeniem takie gadanie nie ma sensu, ludzie sie starzeja i umieraja a w kraju nic sie nie zmienia, no chyba ze na gorsze. a jesli chodzi o tzw nasz rzad to oni nie popelniaja bledow oni po prostu realizuja plan niszczenia Polski za konkretne pieniadze.

  • Piotr
   Reply

   Alex, dziękuję że dopuściłeś ten komentarz i link.

   No właśnie: /quote
   Mam nadzieję, że to są wywody wariata, że pan Bednarz jest niespełna rozumu. Ale jeśli jest to tak ważny temat, to czy nie powinna się odbyć jakaś dyskusja publiczna, jakiś program z zaproszonymi ekspertami…
   /endquote

   Alex, może POROZMAWIAJMY z panem Bednarzem?

 • jan piotr kutereba
  Reply

  i umiesz z nich wycinac to co dla ludzi jest wazne =wywiad byl w tv.TAGEN u Tadeusza Owsianko zreszta co mistrza uczyc bede =prosze i dziekuje narescie d== w pospiechu zamiescilem= wycinac= WYCINAC a ma byc wycisnac!!! jak sie uda to zmien przed publikacja sorry i dziekuje dobrego wekendu i swiadomego odkrywania cudu ISTNIENIA

 • jan piotr kutereba
  Reply

  Witaj Alex kieruje prosbe do ciebie abys zrobil wywiad z kolega ktorego zamiescilem w/w =Legendy to nie bajki =Atlantyda i inne tematy=;;;;https://www.youtube.com/watch?v=EW0TGD2ptQs =narescie pojawil sie kolega ODWAZNY I UJAWNIAJACY FAKTY =od 50 lat wpierw w mojej rodzinie a puzniej wszystkim wkolo mowilem a i tu u ciebie nie raz pisalem i u Janusza =ze wszystko jest klamstwem kazda dzeidzina nauki wlacznie z matematyka??? =ten kolega te tematy przedstawia perfekcyjnie kieruje prosbe do ciebie Alex =darze cie zaufaniem ,potrafisz doskonale i robisz wywiady masz szacunek dla ludzi i umiesz z nich wycinac to co dla ludzi jest wazne =wywiad byl w tv.TAGEN u Tadeusza Owsianko zreszta co mistrza uczyc bede =prosze i dziekuje narescie dzieje sie dzieje spelnia sie moje marzenie ujawniania faktow =byc moze uda sie nam powstrzymac powrot do jaskiniowcow ha ha ha

 • jan
  Reply

  Witam chciałbym odpowiedzieć Panu Januszowi ,Tomkowi oraz Pani Julii, Romanowi i wszystkim pozostałym osobom piszącym komentarze.
  Pan Janusz i Tomasz myślą jak prawdziwi obywatele Polski ja jestem Polakiem i widząc tą wielką niesprawiedliwość społeczną gdzie wszystkie dotychczasowe rządy jakie były po 1945 r, i są nadal to są rządy nie Polskie ludzie w tych anty Polskich partiach to są przede wszystkim dzieci byłych komunistów i żydów oraz służb komunistycznych dążących do całkowitego wyniszczenia Narodu Polskiego czynią to bardzo skutecznie,zmieniają się tylko nazwy partii a posłowie wciąż ci sami a dziś to już w wielu przypadkach wnukowie zbrodniarzy komunistycznych.Prawdziwi Polacy to są Słowianie ludzie o bardzo dobrym sercu i pokojowo nastawieni do życia nie chcący żadnych wojen ,ale niestety ja nie mogę dłużej patrzeć jak ten Kraj jest wyniszczany a tym samym spychany na margines społeczny czego dokonują żydzi jest to robione już jawnie Pan A.Duda jest kontynuatorem polityki L.Kaczyńskiego który zaczął wbrew Dekretowi Prezydenta I.Mościckiego gdzie w 2007 r, wskrzesił Masonerię w Polsce i tak naprawdę to od 2007 r,żydzi robią to co tylko chcą żydzi domagają się od Polski 65 miliardów $ za utracony majątek w czasie II W.Ś. to oni twierdzą że Polska mordowała ich pobratymców co jest całkowitą nie prawdą a przecież to żydzi współpracowali z Niemcami a potem z NKWD i U.B to oni byli katami swojego Narodu a dziś winę z rzucają na Naród Polski jest to nie sprawiedliwe i krzywdzące nasze społeczeństwo ale byli też żydzi dobrzy jak i Polacy.nieszczęściem była fałszywa konstytucja w 1997 r,Kwaśniewskiego która została zalegalizowana w brew prawu dlatego mogli kraść i rabować Polskę bez karnie wszystkie ta zdradziecka żydokomuna bez jakiejkolwiek odpowiedzialności KARNEJ. Podjąłem decyzje że tak dalej być nie może Polacy powinni być Panami w Polsce a nie niewolnikami Izraelskimi gdzie żydzi mają znacznie wyższe PRAWA niż rdzenny Polak przykład Sądy czy zwroty Nieruchomości oraz wiele innych tego typu spraw które są widoczne gołym okiem, była to trudna moja decyzja ale podjąłem tą walkę o odzyskanie Polski z pod okupacji izraelskiej PIS zawiodło mnie kiedy stworzyli rząd składający się z samych żydów gdzie za czeli dogadywać się z Izraelem wyjazdy Szydło i Dudy do Izraela po instrukcję jak dobić Polaków i zadłużyć nasze społeczeństwo to przecież rząd PIS u w 2007 r, wprowadził wirtualne FRANKI a których Polska nigdy nie miała w takiej ilości po to aby odebrać Polakom ich mieszkania czy domy bo naród wybrany przyjdzie i zabierze a Polacy będą mieszkać na ulicy w każdym urzędzie pracują na kierowniczych stanowiskach tylko żydzi i dzieci komunistów pochodzenia Izraelskiego. J.Kaczyński i jego ekipa dziś zaczyna się bać i co robi zaczyna myśleć o nowej Konstytucji na wzór niemiecki czyli Kanclerski przecież my mamy własną Konstytucję z kwietnia 1935 r,która jest jasna i konkretna dziś Naród Polski przejrzał na oczy i dostrzegł zdradę obecnej partii a jakim prawem J.Kaczyński poleciał do Londynu na spotkanie z Premier May przecież jest zwykłym szeregowym posłem to był błąd. Są inne sprawy które spowodowały to że jako Prezydent II R.P z nominacji Prezydenta Juliusza N Sokolnickiego o trzymałem nominację na Prezydenta II R.P i dziś będę walczył o wolną Polskę i odszkodowania za II Wojnę Światową jak i zwrot Majątku Narodowego Polski wywiezionego przed okupantem niemieckim w 1939 r, zdaje sobie sprawę że pokrzyżowałem plany OKUPANTOM POLSKI my Polacy musimy wygrać tą nie równą walkę chcąc odzyskać Wolność PIS jak i inne okupacyjne antypolskie partie mają dziś problem co zrobić Polacy muszą zacząć walczyć o odzyskanie utraconej Ojczyzny.

 • Tomek O.
  Reply

  Podoba mi się wiele rzeczy, ale uważam, że nie ma racji co do władzy w Polsce. Moim zdaniem dlatego, że nie zna wszystkich faktów w polityce. Gdyby wprowadzić co mówi ten Pan, to byłaby wojna. Trochę za radykalne te zmiany. Jednak to tylko moje zdanie.

 • julia6
  Reply

  TO PRAWDA PREZYDENT II R.P JAN POTOCKI JEST WIELKIM POLAKIEM I PO PRZEZ WYWIADY ZWIĄZANE K KONSTYTUCJĄ KWIETNIOWĄ 1935 r, MÓWIĄC I UDOWADNIAŁ IŻ JEST ONA NIE LEGALNA I KOMUNISTYCZNA TO DOPIERO PO BLISKO ROKU J. KACZYŃSKI ZROZUMIAŁ I POPARŁ PANA POTOCKIEGO W 100 % TO JEST OGROMNE ZWYCIĘSTWO PRAWDZIWEGO PREZYDENTA II R.P JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO DOKONAŁ TEGO PRZY GIGANTYCZNYM POPARCIU PRAWDZIWYCH POLAKÓW KTÓRZY GO WSPIERAJĄ I STOJĄ ZA NIM.J.KACZYŃSKI MUSI USIĄŚĆ DO STOŁU Z PREZYDENTEM POTOCKIM ORAZ Z PANEM DUDĄ I USTALIĆ CO NALEŻY ZROBIĆ ABY POLSKA BYŁA POLSKĄ ,PAN POTOCKI BEZ PROTESTÓW POKONAŁ J. KACZYŃSKIEGO I TO JEST DOBRY KIERUNEK ABY PAN A. DUDA SKŁADAŁ POWTÓRNIE PRZYSIĘGĘ NA PRAWDZIWĄ KONSTYTUCJĘ POLSKI WÓWCZAS PREZYDENT II R.P J. POTOCKI DOPIERO PRZEKAŻE RZECZYWISTĄ WŁADZĘ A SAM BĘDZIE PREZYDENTEM EMERYTEM NA ZAMKU KRÓLEWSKIM JAK PRZYPADA PREZYDENTOWI OCZYWIŚCIE WŁADZA PREZYDENCKA .PAN PREZYDENT POTOCKI JAK TU PISZĄ NIE TYLKO POLACY ALE I POLACY NA EMIGRACJI WIDZĄ W PANU POTOCKIM WYBAWICIELA PRZED JARZMEM ISLAMSKIM HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ TAKIM CZŁOWIEKIEM BYŁ KRÓL POLSKI JAN III SOBIESKI TEN KTÓRY ROZGROMIŁ TURKÓW POD WIEDNIEM A WIĘC MAMY TEŻ JANA WIELKIEGO KTÓRY URATUJE POWTÓRNIE EUROPE NIECH BÓG MA GO W SWOJEJ OPIECE.

 • Janusz
  Reply

  Bardzo dobrze Pan mówi, chciałbym żeby właśnie ktoś taki jak Pan rządził Polską i teraz moje pytanie do Pana, ma Pan wiedzę o tym kto rządzi, posiada Pan nazwisko szlacheckie, jest Pan bogaty i zapewne ma kontakty z wysoko postawionymi ludźmi czy to w Polsce czy też zagranicą i teraz pytanie do Pana co Pan zamierza dalej z tym zrobić ? , założyć swoją partię czy ubiegać się o oddanie Panu władzy jako Prezydentowi II RP ? . No chyba, że Pan nie zamierza nic z tym robić i będzie się Pan dalej przyglądał temu wszystkiemu, bo jest Pan bogaty i ma to wszystko gdzieś…

 • jurgen
  Reply

  Szanowni Polacy jesteście zapewne dumni z tak wielkiego rodaka jakim jest Prezydent Jan Potocki i macie słuszną racje.Pan Potocki jest kimś znaczącym w Polsce taki człowiek jest bardzo potrzebny dziś Europie która zaczyna padać na kolana przed Islamem to jest wina Niemiec to Kanclerz Melker doprowadziła Europe do wojny religijnej Niemcy za to zapłacą wielką karę już płacą. Prezydent II R.P Jan Potocki nie wątpliwie wie co robi i zmierza do celu w sposób wybitnie dyplomatyczny i pokojowy to jest nie wiarygodne że PIS i inne partie Polskie nie reagują znaczy to że w Polsce dojdzie do zmiany która wyniesie Pana Potockiego na szczyty Europy Naród Niemiecki a w szczególności Polonia Polska dziś zaczyna mówić jednym głosem ale i sami Niemcy są pełni podziwu dla Prezydenta Polski Pana Potockiego. to jak zmusił Kaczyńskiego do zmiany Konstytucji po przez swoje przemowy w telewizji internetowej głosząc prawdę rzeczywistą a nie malowaną jak pięknie i rozsądnie przemawia do Polaków czym sobie zjednoczył miliony Polaków nie tylko tych w Polsce ale na całym Świecie to jest wyczyn osoby o nie przeciętnej strategii politycznej jaką zastosował dziś PIS i J.Kaczyński dostrzegli prawdziwego Męża Stanu jakiego Polska nie miała po 1945 r,wy Polacy macie wielkie szczęście mając takiego orędownika i obrońcę ten Pan ma szansę Polskę podnieść z kolan i Polska może stać się największą Potęgą Europy Prezydent Potocki uzyska Reperacje za II Wojnę Światową wiadomo że w ratach może 50 lub 80 lat ale Polska może wykorzystać technologie niemieckie które to będą w liczone w odszkodowania Polska może zażądać od Niemiec wiele innych dóbr majątkowych wydaje mi się że Pan Potocki obrał kierunek trafny czy Prezydent ma zaplecze doradcze bo jedna osoba tego by nigdy nie dokonała to jest nie możliwe taki człowiek się jeszcze nie urodził kto za nim stoi, chyba jest tym zbawicielem Europy na kogo czekamy czyż by był on może Bóg dał mu taką moc porównujecie Pana Potockiego do Piłsudskiego to jest bardzo dobre porównanie bo ten człowiek ma wielkie wyczucie sytuacji na Świecie i w Europie zwłaszcza dziś gdzie jest wielkie zagrożenie dla ludzkości katolickiej i innych wyznań religijnych przez islamistów oni przybyli do Europy nie za pracą czy prześladowaniami oni chcą wprowadzić swoje prawa mordu co czynią co dziennie rząd niemiecki to ukrywa ale Niemcy zaczynają opuszczać swoją ojczyznę szkoda że ten Pan nie jest Niemcem bo my takiego potrzebujemy .wy Polacy jesteście zapewne dumni że macie taką osobę możecie spać spokojnie my niestety nie ja i moja rodzina wracamy do Polski bo w Niemczech nie da się żyć w ciągłym strachu o własne życie po godzinie 20 tej nikogo nie ma na ulicach jedynie strach pozostał myślę że Pan Potocki będzie zwalczał to ścierwo i wyswobodzi Europe od tej zarazy.

 • Naj Kasia
  Reply

  Panie prezydencie, życzę dużo zdrowia, energii i wsparcia, by miał Pan siłę wspierać Nas Polaków na zrobienie porządku w naszej pięknej Ojczyźnie.
  Pozdrawia Matka Polka

 • jan piotr kutereba
  Reply

  Jasniwidz =historie nieznane =Okragly stol =to byl UKLAD =POLSKA BYLA KRAJEM PRZESTEPCZYM =WALESA =PRZEKAZANIE WLADZY =GIGANTYCZNA MOZLIWOSC HANDLOWA W LATACH DZIEWIEDZIESIATYCH =przed chwila znalazlem ten kolega mowi i opowiada pare tematow co Alex nagral z p. Potockim panstwa teoretycznego w jakim wyroslem i sie wychowalem ,kocham ta ziemie od odry do Buga a dzieki tym teortycznym siostrom i braciom zyje poza tym tzw. krajem z conajmniej 10 milionami podobnych mi ,kochani moi 62 lata doswiadczen w tym matrixsie daje mi idee=intencje ” BEZ MONEY I BEZ ZABIJANIA LUDZI I ZWIERZAT ” =to jedna z opcji aby ten koszmar zakonczyl sie w tej cywilizacji jesli ty kolezanko albo kolego przeczytasz i masz cos lepszego to napisz i podziel sie ;;;;https://www.youtube.com/watch?v=DyizM3yWT5E

 • jan piotr kutereba
  Reply

  panstwo teoretyczne ,historia teoretyczna ,money teoretyczna itd itp. wszystko to teorie =matrix to miejsce zniewolenia i niewoli i tak bedzie dotad MONEY !!! bedzie narzedziem tego matrixa!!! potrzeba uczyc dzieci =wnuki istnienia w cudzie zycia bez money i zabijania zwierzat w wolnosci braterskiej .Kazde ego w tym dzierzawnym ciele znajdzie i zjednoczy sie z WOLNA ISTOTA = zacznie tym wolnym stanem zyc istniec w zgodzie ze soba i innymi to takie proste a reszta to slowa slowa slowa i pryzzwolenie glow na to co jest . Eleminacja w/w narzedzi to ideea ktora czeka na pobudke w kazdym ciele dzierzawnym??? Bawmy sie w odkrywanie cudu istnienia i zycie w wolnosci od money i zabijania .

 • roman
  Reply

  PANI JULIO WYSŁUCHAŁEM TEGO WYWIADU I JESTEM POD WRAŻENIEM I ODWAGĄ JAKĄ MA PAN PREZYDENT POTOCKI ABY TAK OTWARCIE MÓWIĆ O PRAWDZIE KTÓRA JEST TAK NIE NA RĘKĘ ŻYDOM A PRZECIEŻ OBECNY RZĄD TO SAMI ŻYDZI I JUŻ NIE KRYJĄ SIĘ ŻE IZRAEL WYDAJE IM POLECENIA JAK MAJĄ NAS NISZCZYĆ, MAM NADZIEJE ŻE PAN PREZYDENT POTOCKI MIESZKA PO ZA POLSKĄ BO W POLSCE MOŻE ZOSTAĆ PODSTĘPNIE ZAMORDOWANY PRZEZ BANDYTÓW Z IZRAELA . W POLSCE JESZCZE NIKT NIGDY TAK OFICJALNIE I STANOWCZO POWIEDZIAŁ CAŁĄ PRAWDĘ TO JEST JEDYNA OSOBA KTÓRA MA ODWAGĘ PRZECIWSTAWIĆ SIĘ TEMU NAJGORSZEMU OKUPANTOWI JAKIM SĄ ŻYDZI PAN POTOCKI MA WROGÓW DZIŚ I NIEMCÓW DOTYCZĄCYCH REPERACJI ZA DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ A WIĘC MA DWÓCH POTĘŻNYCH WROGÓW PODZIWIAM JAK PANI I SETKI TYSIĘCY POLAKÓW PREZYDENTA POTOCKIEGO ZA TO CO ROBI,TYLKO CZY WARTO MU RYZYKOWAĆ WŁASNYM ŻYCIEM KIEDY NARÓD POLSKI JEST ROZBITY JA BYM SIĘ ZASTANOWIŁ NA MIEJSCU PANA POTOCKIEGO TO ŻE JEST JUŻ BOHATEREM NARODOWYM I ZA ŻYCIA PRZESZEDŁ DO HISTORII POLSKI TO JEDNO A DRUGIE ŻE JEST PORÓWNYWANY DO MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO TO DRUGIE ALE ŻYCIE MA SIĘ TYLKO JEDNO.PISZE PANI O KACZYŃSKIM ŻE OBECNA KONSTYTUCJA JEST ZŁA TO PRAWDA I PRAWDĄ JEST TO ŻE DZIĘKI PANU POTOCKIEMU I PANU ALEKSANDROWI DOWIEDZIELIŚMY SIĘ CAŁEJ UKRYWANEJ PRAWDY KACZYŃSKI ZAUWAŻYŁ IŻ POTOCKI MA RACJĘ I ZACZYNA KOMBINOWAĆ Z NOWĄ KONSTYTUCJĄ ALE MY MAMY KONSTYTUCJĘ Z 23 KWIETNIA 1935 R, JEST JEDNĄ Z NAJLEPSZĄ W EUROPIE PRZECIEŻ FRANCJA JĄ MA,PAN PREZYDENT POTOCKI MOŻE DZIŚ ZROBIĆ WSZYSTKO BO MA TAKIE INSTRUMENTY KTÓRE MU NA TO POZWALAJĄ A DEKRET PREZYDENTA MOŚCICKIEGO NADAL OBOWIĄZUJE JAK I KONSTYTUCJA Z 1935 R, KACZYŃSKI DOSTRZEGŁ GŁÓWNE ZAGROŻENIE JAKIM JEST PAN POTOCKI A PREZYDENT II R.P SPOKOJNIE CZEKA NA KOLEJNY RUCH PIS I KACZYŃSKIEGO JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIE WIELKIEGO DYPLOMATY PANA PREZYDENTA POTOCKIEGO KTÓRY ZACZYNA ROZDAWAĆ KARTY W GRZE NIKT W POLSCE NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAWY A JEDNAK TO PAN POTOCKI WYGRAŁ Z KACZYŃSKIM ZMUSZAJĄC GO DO NOWEJ KONSTYTUCJI.PYTANIE JEST JEDNO W KTÓRYM KIERUNKU I PO KTÓREJ STRONIE OPOWIE SIĘ KACZYŃSKI A RYWALA MA WIELKIEGO KALIBRU Z KTÓRYM NIE DA SIĘ WYGRAĆ POPARCIE PANA POTOCKIEGO JAK WIDZĘ JEST NIESPODZIEWANIE WYSOKIE I CORAZ BARDZIEJ ROŚNIE A PIS TOPNIEJE TO SAMO DOTYCZY PO I INNYCH PARTII KIEDY PREZYDENT POTOCKI OGŁOSI SWÓJ RUCH RESTYTUCJA II R.P TO BĘDZIE SENSACJA NA CAŁY ŚWIAT A CO ZA TYM PÓJDZIE TO ZERO DŁUGU I POLSKA JEST WOLNA OD OBCIĄŻEŃ FINANSOWYCH RÓŻNYCH INSTYTUCJI FINANSOWYCH ŻYDOKOMUNY,POLITYKA PREZYDENTA POTOCKIEGO JAKĄ PROWADZI JEST IDEALNA I ZWYCIĘSKA BEZ WYSTRZAŁU PAN POTOCKI POKONA OKUPANTA TO JEST GENIUSZ I FENOMEN ŚWIATOWEJ POLITYKI DYPLOMATYCZNEJ DLA CZEGO JA TEGO NIE PRZEWIDZIAŁEM WCZEŚNIEJ DOPIERO TERAZ PO WYPOWIEDZIACH KACZYŃSKIEGO I NOWEJ KONSTYTUCJI PANI JULIO DOPIERO TERAZ ZROZUMIAŁEM POLITYKĘ PANA POTOCKIEGO TO ON OGRAŁ PIS I KACZYŃSKIEGO PIS MUSI TAŃCZYĆ JAK PREZYDENT POTOCKI BĘDZIE GRAŁ POTOCKI PO PRZEZ TE WYWIADY ZBUDOWAŁ POTĘŻNĄ ORGANIZACJĘ NARODOWOŚCIOWĄ POLSKĄ KTÓRA TYLKO CZEKA NA APEL POTOCKIEGO I JEGO RUCHU RESTYTUCJI II R.P TO JEST JUŻ PEWNE. PANIE PREZYDENCIE II R.P POTOCKI JEŻELI PAN CZYTA TE KOMENTARZE TO MY POLACY JESTEŚMY CAŁYM SERCEM I DUSZĄ ZA PANEM JAK PAN TEGO DOKONAŁ NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ ALE TO PAN WYGRAŁ NIE BITWĘ ALE WOJNĘ POLSKA BĘDZIE W KOŃCU WOLNA OD OKUPANTÓW IZRAELSKICH I NIEMIECKICH GRATULUJĘ PANU SUKCESU CZEGOŚ TAKIEGO NIKT JESZCZE NA ŚWIECIE NIE ZROBIŁ CO PAN PREZYDENT.

 • julia6
  Reply

  Jednak nie pomyliłam się co do Pana Prezydenta Jana Potockiego,teraz widzę i porównuję jego wszystkie wystąpienia w programie Pana Alexa Pan Prezydent Potocki przewidział dokładnie wszystko to co się wydarzyło w ostatnim czasie rząd jednak poszedł na układ z Izraelem dowodem jest jak Duda i cały ten rząd popiera Żydów czyli z Polski robią sobie swoją ojczyznę dostają pieniądze każdy żyd w Izraelu otrzymuje co miesiąc 100 $ a jest ich 50000 tyś nie licząc tych w Polsce mówi się że Polska jednak zapłaci im za II Wojnę Światową nie 65 miliardów $ a jedynie 35 miliardów $. Pan Potocki dobrze powiedział że obecny rząd będzie się zadłużał aby wzbogacać Żydów my Polacy nie możemy na to pozwolić . Bóg zesłał nam wybawiciela i obrońcę w postaci Pana Prezydenta Jana Potockiego który zaczął mówić prawdę tajoną przez lata Pan Potocki jest jak Piłsudski wie co robi i robi to bardzo dokładnie władza w Polsce należy do legalnego Konstytucyjnego Prezydenta II R.P Potockiego my naród Polski czekaliśmy ponad 70 lat na takiego człowieka który nas Polaków może wyzwolić z pod okupacji żydokomuny teraz widzimy że wszystko się potwierdziło co mówił Prezydent Potocki. To właśnie Pan Prezydent zaczął mówić o Konstytucji z 23 kwietnia 1935 r, a dziś J.Kaczyński mówi że Konstytucję należy zmienić bo jest zła a gdzie był ten zdrajca wcześniej co nie wiedział że to Konstytucja komunistyczna Kwaśniewskiego komucha i agenta Moskwy, teraz Kaczyński dostrzegł że Pan Potocki zagraża jego wrogiej Partii Żydokomuny i nagle PIS dostał olśnienia to przecież Prezydent L. Kaczyński wprowadził masonerię powtórnie do Polski w 2007 r. a Prezydent Mościcki ich zdelegalizował co strach PIS przed prawdą i jej przyszłe konsekwencje wszystkich partii które nadal rządzą zmieniają się jedynie nazwy wrogich okupantów i złodziei Dekret Prezydenta Mościckiego nadal obowiązuje bo jesteśmy nadal w stanie wojny z Niemcami i Rosją a te rządy są okupantami Polski. Prezydent Potocki jest Wielkim Człowiekiem kochającym Ojczyznę Polskę jak jego przodkowie którzy wystawiali własne prywatne Wojsko i ginęli za Polskę. Prezydent Potocki tworzy swoją organizację jak sam mówi Restytucja II R.P a to znaczy że otrzymamy Reperacje wojenne od Niemiec oraz odzyskamy Majątek Narodowy wywieziony z Polski w 1939 r, bo tylko On może tego dokonać i nikt inny tego nie jest wstanie dokonać dlatego musimy stać murem za Panem Potockim i czekać na jego Apel kiedy mamy ruszyć po odzyskanie prawdziwej Niepodległości Polski i prawdą jest to że III R.P ma długi z którymi II R.P nie ma nic wspólnego. Panie Prezydencie Potocki w Panu tylko jest nadzieja że uratuje Pan Polskę i Naród przed Żydami,jest Pan drugim Piłsudskim i nie zostawi Pan swojego Narodu dla okupantów Polski modlimy się za Pana.

 • Marcjan
  Reply

  Miejmy nadzieję, że szybko uda się przywrócić do działania Konstytucję z 1935 roku. Już dość tego PRL-u bis jakim jest tzw. III RP. Dość tej nieważnej Konstytucji Kwaśniewskiego! Myślę, że każdy kandydat ubiegający się o mandat posła/senatora czy funkcje ministra, prezydenta i najważniejsi urzędnicy, sędziowie powinni potwierdzić swe polskie pochodzenie do trzech pokoleń wstecz! Wtedy się wyeliminuje ludzi koczowniczego plemienia z polskiej polityki. Rząd PiS-u zrobił już dużo złych rzeczy i pewnie poparcie poleci im na łeb na szyje, ale Panie Prezydencie w tym momencie rozpisywanie nowych wyborów nie ma sensu bo PiS ponownie nie wygra, wygrają siły antypolskie PO,PSL, Nowoczesna, KOD a wtedy będzie katastrofa. Niech już ten PiS dotrwa do końca swej kadencji w 2019 roku a do tego momentu, do czasu nowych wyborów trzeba zbudować nową siłę, która będzie w stanie wejść do Sejmu a może i odegrać jakąś rolę w rządzeniu Polską. Proszę się szybko postarać i zacząć tworzyć partie o której Pan wspominał.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Obecny rozkład władzy w Polsce i jego konsekwencje – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Mowie Jak Jest

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.