Nie zgadzam się na dalsze okradanie Polski przez obecne partie, część 1 – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Piotr Chróściel

More videos
10.37K
Views
   
 • Orzeł Biały dla Szewacha Weissa
 • wyjazd premier Beaty Szydło do Izraela
 • spis dzieł sztuki zagrabionych przez Niemców podczas II Wojny Światowej
 • kim są p. Kaczyńscy
 • kolejne kredyty ministra Morawieckiego
 • w Polsce nie ma wolnych mediów
 • gwarancje dla Polski w Karcie Atlantyckiej
 • rząd prez. Potockiego
 • mapa Gomberga
 • morderstwo gen. Sikorskiego przez Brytyjczyków

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 10367

50 komentarzy

 • asd
  Reply

  To co pan chcesz, żeby żydzi ulice w Polsce zamiatali ? Przecież wiadomo gdzie się będą pchać, zważywszy jakie pozycje zajmują w światowej finansjerze i rządach wielu krajów (w tym Polski).

 • roman
  Reply

  Pragnę zauważyć różnorodność i bardzo dobrze,Prezydent Potocki jest legalnym Konstytucyjnym Prezydentem Polski i jedynym ostatnim należy o niego dbać bo tylko w nim jest nadzieja dla Polski i Polaków. w internecie jest Dekret Pana Prezydenta Mościckiego który mówi ,,unieważniam wszelkie Dekrety,Ustawy Wyroki i Rozporządzenia wydane przez jakiegokolwiek okupanta niekonstytucyjnego przed zawarciem pokoju ‚ to znaczy że Polski okupantem jest komunizm a my jesteśmy III R.P komunistyczną co znaczy że wszystkie Rządy są nie legalne a jedynie jest to uzurpatorstwo które jest mistyfikacją demokracji więcej proszę poczytać w Internecie a zrozumiecie i dorośniecie co to jest Prezydent Potocki jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym i obytym w świecie jak i w Europie zauważcie jak się wypowiada tak mówią tylko Wielcy tego Świata wypowiada się płynnie nie czytając a wszystko ma w głowie za kodowane, nigdy bym nie chciał w chodzić w polemikę z Panem Potockim bo takiej wiedzy nie ma nawet w Internecie dużo bym dał być świadkiem rozmowy Pana Potockiego z Polskimi Profesorami z dziedziny legalności konstytucyjnej jak i z Prawa czy legalności Rządów po 1945 r.
  Co wywiad dowiaduję się nowych nie znanych dotąd wiadomości co gorsza niektórych nie ma w Internecie a zatem Wniosek jest tylko jeden fenomenalna pamięć inteligencja takt i umiar tak zachowują się osoby nie przeciętne jestem wykształconym człowiekiem posiadam tytuł dr.nauk o raz kilka innych Fakultetów nie potrafił bym tak prowadzić rozmowy a co więcej to Pan Potocki sugeruje wątki tematów a Pan Alex jest inteligentnym człowiekiem i załapuje to w locie,cieszę się że mogę posłuchać rzetelnej prawdy w tych wywiadach. Panie Alex proszę o więcej wywiadów a w szczególności o legalności Konstytucyjnej i roszczeń Polski za Reperacje II W. Ś o raz wywiezionym Majątku Narodowym Polski jestem przekonany że Pan Prezydent posiada większą wiedzę o której nie mówi myślę że powinien też powiedzieć o układach z Państwem Izrael i dlaczego są oni tak faworyzowani przez rządy Polski a w szczególności z obecnym rządem i p.o.namiestnikiem Prezydenta A. Dudą to jest bardzo ważny temat powinien Pan Alex porozmawiać w tym temacie.

 • julia6
  Reply

  Pan Prezydent II R.P powiedział dwa miesiące że Pan Duda i rząd t.j j.kaczyński nic nie zrobią z tą sprawą FRANKOWICZÓW po spotkaniu się z Panią MELKER POLACY ZOSTALI NABICI W BUTELKĘ JAK ZAWSZE. j.kaczyński miał odwagę tak powiedzieć gdzie sam namawiał aby głosować na PIS a dziś oszustów śmiejących się z POLAKÓW 21 spotkamy się na manifestacji jakiej jeszcze nie było.

 • JPC
  Reply

  Uprzejmie informuję że w związku z wypowiedzią niejakiego „Józefa” z dnia 27 stycznia b. r. w powyższych komentarzach zostanie skierowane pismo do Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie z zapytaniem czy na osobę o nazwisku Jan Zbigniew Potocki zamieszkałą w (…) została założona kara w związku z „finansowaniem dzieci” (dożywienie 2000 dzieci i przebadanie 1200 dzieci). JPC

 • JPC
  Reply

  Uprzejmie informuję iż do Ambasadora USA w Polsce zostanie skierowane pismo z zapytaniem czy osoba o nazwisku Jan Zbigniew Potocki została zaproszona przez oficjalnie czynniki w USA na uroczystość zaprzysiężenia prezydenta Donalda Trumpa. JPC

 • Małgorzata
  Reply

  Wiara rzymsko katolicka jest jak sama nazwa wskazuje związana nie z Polską tylko z Rzymem.Polacy są Słowianami.

 • julia6
  Reply

  Zapomniałam to się tyczy tylko Pana lub Pani JPC proszę poczytać i wysłuchać poprzednie wystąpienia Pana Prezydenta Jana Potockiego ten Pan jest wielkim DYPLOMATĄ bo nikogo nie obraża a zwłaszcza narodowości Żydowskiej a Pan z zazdrości wypisuje GŁUPOTY to świadczy że Pan NIENAWIDZI NAS POLAKÓW a jest Pan gościem na ziemi Polskiej i niczym więcej nie będę zniżała się do Pana poziomu .

 • julia6
  Reply

  Panie Danielu zgadzam się z Panem co do Pana JPC to nie będę komentowała człowieka któremu dobro Polski jest bardzo dalekie potrafi tylko szkalować człowieka kim ten osobnik jest. w śród moich znajomych dziś poruszyłam temat Pana JPC otrzymałam jedno znaczną odpowiedz Jula nie przejmuj się takimi osobami bo są to Żydzi w większości co chcą zawładnąć Polską lub komuniści bo żaden prawdziwy Polak tak by nie pisał Pan Prezydent ma gigantyczne poparcie społeczne a gdy stworzy Partie to będzie postrachem wszystkich tych partyjek i to on będzie rozdawał karty wybory samorządowe pokażą co to jest Partia Polaków i dla Polaków. Wysłuchałam wiele uwag wśród tych moich znajomych byli też zwolennicy PIS i Nowoczesnej co skwitowali jedno znacznie Partia Pana Potockiego ma wielkie szanse zaprowadzić porządek bo nikt inny tego nie dokona a Polska dziś potrzebuje takiego MĘŻA STANU jakim jest Pan Prezydent Potocki jestem dumna że mamy takiego wielkiego człowieka a do Pana jpc niech Pan nie szkaluje nikogo za wyjątkiem samego siebie.

 • Daniel
  Reply

  Szanowny Panie JPC. Ja szanuję pańskie poglądy, bo osobiście uważam, że każdy człowiek ma do nich niezbywalne prawo. Jeśli chcemy wygrać batalię o wolną Polskę, powinniśmy się zjednoczyć ponad podziałami politycznymi i religijnymi. Osobiście uważam, że cały sejm jest do wymiany a polską powinien rządzić rząd fachowców, polskich patriotów, których u nas nie brak. Co do Dmowskiego to ja tak to ujmę, kk w Polsce miał i nadal ma ogromny w pływ na życie polityczne i społeczne i żaden polityk z lewa czy z prawa nie ma odwagi im się sprzeciwić bo to by oznaczało koniec jego kariery. Ja już panu napisałem, że nie siedzę w żadnej łodzi, która jest religią, ale skoro pan twierdzi, że wiara katolicka jest istotą polskości, to muszę przypomnieć o obowiązkach jakie ciążą na katolikach. Obowiązki te pokazał czynem sam Jezus. Dla każdego człowieka patrioty, ojczyzna to dom i świątynia, której nie należy bezcześcić.Proszę pamiętać, że to przenośnia i dotyczy wszystkich polityków. Użyjmy więc nieco wyobraźni i zmieńmy scenerię z przed 2000 tys lat : 1) Oto Polska, nasz dom, nasza świątynia, rośnie tu wiele drzew , które mając dogodne warunki i wszelkie atuty na czas nie wydały owocu- Jezus przeklina drzewo figowe, które usycha. 2) Jest w naszym kraju mnóstwo ludzi , którzy myślą zwodniczo, na naszą szkodę-Jezus karci Piotra ,,idź precz szatanie” 3) W naszej świątyni przebywa wielu kupców, którzy handlują nie swoimi przecież dobrami, dorabiając się fortun- Jezus przewraca stragany i przegania kupców. Co robił KrK i katolicy kiedy Polskę rozkradano? Problem szanowny panie polega na tym, że część katolików uwierzyła, ze PiS to dobrzy kupcy zapominając przy tym, że każdy kupiec dba o własny interes i interes swojego pana, który najczęściej mieszka gdzie indziej. w obecnej formacji też są patrioci, ale to mniejszość. Proszę przemyśleć też słowa jednego z doktorów KK Św Augustyna, które mniej więcej brzmią tak ,,cud nie jest sprzeczny z rzeczywistością ale z tym co o rzeczywistości wiemy”. Może pan dojść do zaskakujących wniosków, że to wszystko wygląda nieco inaczej, niż malują nam to religie. Proszę nie obrażać się na pana Jana, pisze to co dyktuje mu serce. Kluczem do sukcesu jednostki i społeczeństwa jest JEDNOSĆ. Za oknem już ciemno więc miłego wieczoru życzę i pozdrawiam.

 • JPC
  Reply

  Panie Danielu. Źle odczytał pan to co napisałem. Nie nazwałem nikogo „odpadkami” a odpałkami, w sensie umysłowego wariactwa – tak pojmuję neopogaństwo. Wiara rzymsko katolicka jest związana z istotą polskości. Proszę poczytać Dmowskiego. Z Panem Janem nie będę polemizował – to strata czasu. Serdeczne pozdrawiam. JPC

 • jan
  Reply

  Szanowny Panie Danielu są osoby o różnym rodowodzie i pochodzeniu społecznym jak i politycznym, ale są t.z.w dywersanci polityczni nie wątpliwie Pan JPC należy do nich mówiąc prawdę o stanie faktycznym i historycznym która jest nie na rękę żadnemu Rządowi ponieważ te Rządy z nazwy są Polskie a tak na prawdę to są osoby o podwójnych nazwiskach opublikowanych w Internecie i to oni niszczą Naród Polski bo bliżej im do naszych wrogów niż do POLAKÓW to jest prawda. Polska dziś musi liczyć tylko na siebie samą oraz na prawdziwych Polaków tych rdzennych a nie na tych emigrantów w sadzonych do nas jak ktoś ma wątpliwości to niech poczyta o nich w Internecie. Polacy to Naród bardzo tolerancyjny ale do czasu ta miarka zaczyna się przebierać i nie daj Boże do powstania to Majdan na Ukrainie będzie żłobkiem, rozbiliśmy okupację ZSRR i rozbijemy obecną okupację która zawładnęła Polską ale Polakami nie zawładnie. Pan JPC nie wiem kim on jest ale na pewno Polska nie jest jemu bliska Panie Danielu ma Pan słuszność co do sposobu prawidłowego myślenia, Ja wzywam wszystkich Polaków jak i ugrupowania i do ZJEDNOCZENIA SIĘ I WSPÓLNEGO DZIAŁANIA NA RZECZ PAŃSTWA POLSKIEGO POLSKA MUSI UBIEGAĆ SIĘ O REPERACJE WOJENNE OD NIEMIEC KTOŚ NAPISAŁ ŻE TO OSŁABI GOSPODARKĘ NIEMIECKĄ TO JUŻ WIEMY Z KIM MAMY DO CZYNIENIA.

 • Daniel
  Reply

  Panie JPC, PiS może skorzystać z tej opcji, którą podpowiada pan Potocki. Pytanie dlaczego nie chce? . Jeśli chodzi o religie to są mi wszystkie obojętne, idę inną drogą, poza religiami. Warto aby pan nieco więcej poczytał o tym w jakim stopniu kościół przyczynił się do upadku Polski na przestrzeni wieków. Napisałem o ludziach, którzy promują Polskę przedchrześcijańską bo to liczna grupa, to też Polacy. A kim pan jest, że nazywa ich odpadkami? Proszę pomyśleć o emigracji do Izraela. Pozdrawiam.

 • JPC
  Reply

  Panie Danielu, pan Potocki jest osobą publiczną – stąd moje publicznie pytania do niego. Nie mogę mu prywatnie zadać tych pytań gdyż nie dysponuję jego adresem, telefonem lub adresem e-mail. Ja jestem osobą prywatną, nie działaczem politycznym, jak pan Potocki. Myślę że polityka PiS jest w tej chwili tym co możemy osiągnąć. Co może pan Potocki – pogadać sobie w tv pana Alexa. To wszystko. Nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość polityczną w Polsce. Wierzą państwo w jakieś fantasmagorie. Niech pan sobie myśli co chce kogo ja udaję… A kogo pan udaje? Widzę że ma pan jakieś problem z w stosunku do religii rzymsko-katolickiej. W prawdziwej Wielkiej Polsce która kiedyś nadejdzie pogańskie odpałki nie będą tolerowane. Proszę pomyśleć o emigracji na Słowację. Serdeczne pozdrawiam. JPC

 • Daniel
  Reply

  Szanowny panie Prezydencie
  Ja również zgadzam się z opinią pani Julii6 . Wyprowadzenie ludzi na ulicę nie oznacza zaraz zamieszek, można w ten sposób okazać realnie swoją siłę a demonstracja powinna być pokojowa. Powinien pan pomóc Polakom zorganizować się, dotrzeć do każdego dużego i małego miasta, powołać tam swoich przedstawicieli, którzy będą nas organizować i deklarować poparcie dla pana. Bardzo wielu Polaków nawet nie stać na bilety aby podróżować po kraju, więc takie posunięcie było by bardzo dobre. Proszę pamiętać, że prezydenta Dudę nie wybrał cały naród tylko jego część z niecałych 50-ciu procent ludzi, którzy poszli głosować. Powinien pan dotrzeć do różnych środowisk patriotycznych, które nie są nakryte Żydo-katolicką czapką, również do ludzi promujących Polskę przedchrześcijańską. Proszę zacząć naprawdę szybko działać bo inaczej zabrniemy w takie bagno, że tylko jakiś cud nam pomoże. Nie ma co się oglądać na obecny czy poprzedni rząd bo ci ludzie wywodzą się z jednego korzenia i od 26 lat niszczą Polskę, która rozdarta jest przez przestępców z kilku państw, również z Watykanu. Oni skłócili i podzielili Polaków, bo takim narodem łatwo pomiatać. Teraz jest dobry czas aby zacząć się jednoczyć i działać. Niech pan nie popełni błędu rozbudzenia nadziei w Polakach i zostawienia ich potem samym sobie. Jeśli naprawdę leży panu na sercu los Polski i wegetujących Polaków to niech pan zacznie w końcu działać. Nie chcę i nie życzę sobie aby w polskim sejmie obchodzono żydowskie święto, aby prezydent polski odznaczał żyda, który wciąż chce od nas pieniędzy, aby rzekomo polski rząd wciąż jeździł do Izraela po wytyczne. Jest szansa aby odzyskać niepodległość ale trzeba jej dopomóc i pan Panie Prezydencie może to uczynić. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

 • Daniel
  Reply

  Szanowny panie JPC, a może pan udowodni publicznie, że jest pan Polakiem, bo takie deklaracje bez pokrycia to wie pan ile są warte. Skoro żąda pan publicznych deklaracji od pana Potockiego, to pan jako żądający powinien przedstawić je również, ot choćby takie czy jest pan prawdziwym Polakiem?, co pan zrobił dobrego?, czego dokonał dla Polski i Polaków poza ośmieszaniem? inaczej myślących od pana Polaka-kindersztuby. Niech pan zwróci się z tymi pytaniami bezpośrednio do pana Potockiego, może panu na nie odpowie. Szanowny panie JPC , pan Potocki pokazuje rozwiązanie problemów Polski jednym cięciem, nawet gdybyśmy nie otrzymali ani złotówki odszkodowania za II wojnę światową, to odcinając się od sztucznie wykreowanych nam długów, moglibyśmy szybko złapać drugi oddech i odbudować Polskę w ciągu 10 lat, z naszym potencjałem jest to możliwe. Może to pana dziwić, ale ja chciałbym jeszcze trochę pożyć i umrzeć w prawdziwie wolnej Polsce, chciałbym aby moje dzieci mogły normalnie i godnie żyć, bo teraz nie mają na to szans, bo to kraj i raj dla pseudoelit i przestępców. Z polityką Pis-u nawet za 30 lat nie wstaniemy z kolan a za kilka lat będziemy Judeopolonią co już widać, słychać i czuć. Myślę, że pan udaje tylko Polaka i pojawił się pan tu tylko po to, żeby jątrzyć, nie może pan znieść myśli, że Polska mogłaby wstać z kolan i stać się prawdziwą ojczyzną Polaków. Jest jeszcze druga opcja-jest pan z Pis-u albo jego sympatykiem . Pozdrawiam

 • JPC
  Reply

  I jeszcze kolejne pytanie do pana Potockiego. Czy mógłby okazać w następnym programie z panem Alexem – zaproszenie jakie otrzymał na zaprzysiężenie prezydenta Trumpa? Rozumiem iż było to zaproszenie pisemne? Skąd? Z Białego Domu? Departamentu Stanu, a może tylko z ambasady amerykańskiej z Warszawy – to nie istotne. Mam nadzieję że było to zaproszenie PISEMNE, z jakiejkolwiek amerykańskiej instytucji państwowej! No, chyba że było to zaproszenie telefoniczne od kumpla pana Potockiego z Waszyngtonu (zakładam że takich ma!): Janek, przyjeżdżaj na zaprzysiężenie Trumpa, będziemy pod Białym Domem (razem z kilkuset tysięczną widownią). No, chyba że było to zaproszenie od kelnera z Małej Ziemiańskiej (Śródmieście), moja ulubiona knajpa… Takie też mogą być zaproszenia na zaprzysiężenie prezydenta Trumpa. JPC

 • JPC
  Reply

  Szanowny panie Józefie, ja zadaję tylko pytania. Proszę o przedstawienie w następnym programie dokumentów na dofinansowanie przez pana Potockiego wysłania na kolonie 2000 dzieci i przebadania 1200 dzieci. Jakie instytucje mogą to potwierdzić? To było by bardzo szczytne działanie – jeśli potwierdzi je pan dokumentami. Na razie to są puste słowa. Cieszę się że pan Potocki jest skromnym człowiekiem. Kto w świecie wie kim jest pan Potocki? Proszę o wskazanie osób. Ordrer św. Stanisława jest odznaczeniem prywatnym, w Polsce jest wielu Wielkich Mistrzów tego orderu, choć by panowie Pagacz i Wilk (informacje znalazłem w Internecie). Każdy może założyć sobie swój order, np. order św. Bonawentury. Myślę że ponosi pana panie Józefie – megalomania. Ja nie mam za co przepraszać pana Potockiego, gdyż go nie obrażam, tylko grzecznie pytam. Nie jestem też agentem Mossadu, widać że cierpi pan na jakiś kompleks w kwestii żydowskiej. Pisze pan jak neofita, proszę trochę spokoju, polecam melisę i muzykę Chopina. Proszę o wskazanie za co konkretnie miałbym przeprosić pana Potockiego? Nie wiem dlaczego piszący na tym forum mieli by po mnie „pojechać” jak po dzikiej świni??? Z każdym można dyskutować, nawet z panem, mino neofickiego zaangażowania pana po stronie pana Potockiego, pewnego nieokrzesania, i obrzucania osoby z którą pan się nie zgadza łatką żyda czy agenta Mossadu. No cóż pewnej kindersztuby nie wyniósł pan chyba z domu lub szkoły. Ale pracując nad sobą, swoimi słabościami, powoli da się to naprawić. Serdeczne pana pozdrawiam. Miłego weekendu i więcej uśmiechu. JPC

 • uropie i na Świecie
  Reply

  Witam wszystkich zainteresowanych dobrem Polski a zwłaszcza Narodu który dziś jest podzielony i nikt nie wie w jakim kierunku pójść, bo o to chodzi elitom rządzącym bo Naród skłócony to głupi naród którym łatwo się rządzi a fanatyzm to coś gorszego od faszyzmu. Ukłon dla Pana Alexa a w szczególności dla Pana Prezydenta II R.P Pana J.Potockiego wspaniały wywiad bardzo treściwy potwierdzający materiałami myślę że Pan Potocki jest w posiadaniu znacznie ważniejszych dowodów na okoliczności licznych przestępstw jakie były i są nadal robione w Polsce. Polsce należą się pełne Reperacje za II Wojnę Światową wypowiedz Pana J.Kaczyńskiego co do należnych Reperacji jest pewna ale III R.P niestety w myśl prawa nie może dochodzić tych roszczeń bowiem nie ma zachowanej ciągłości Konstytucyjnej a w przeciwieństwie do Grecji która zachowała ciągłość Konstytucyjną gdzie zgodnie z prawem MIĘDZYNARODOWYM otrzyma od Niemiec całą żądaną kwotę. Polska o trzyma wszelkie dobra utracone w 1939 r.w raz z Reperacjami za II Wojnę Światową tego może dokonać tylko i wyłącznie Prezydent II R.P Jan Zbigniew Potocki jako prawny spadkobierca II R.P o zachowanej ciągłości Konstytucyjnej z 23 kwietnia 1935 r. Dziś są znane kulisy nie chęci obecnego Rządu III R.P – PRL powód klęska polityczna obecnie rządzących dziś Rz ad już wie że został popełniony błąd w postaci złej decyzji Prezydenta A.Dudę co do złożenia przysięgi na Konstytucję komunistyczną powinien złożyć ją na Konstytucję z 23 kwietnia 1935 r. wówczas sytuacja była by zupełnie inna Polska po dogadaniu się z Legalnym Prezydentem II R.P J.Z.POTOCKIM i powtórzenia całej prawdziwej Ceremonii przekazania Władzy to Polska ma zupełnie inny status w Europie i na Świecie a co więcej w myśl Prawa Międzynarodowego owa Polska o zachowanej ciągłości Konstytucyjnej NIE MA OBOWIĄZKU SPŁACAĆ ZACIĄGNIĘTE DŁUGI PRZEZ INNY PODMIOT t.z.n III R.P ma długi których Nowa Polska nie musi u znać Pan Z.ZIOBRO dobrze o tym wie bowiem taką informację otrzymał, a zatem my Polacy mamy gwarancję Prawa Międzynarodowego o słuszności co do Konstytucji z 23 kwietnia 1935 r. Pan J.Kaczyński powinien rozmawiać z Panem Potockim co do zaprowadzenia normalności polityczno gospodarczo finansowej i stabilizacji Państwa. Bardzo rozległe kontakty które zostały uruchomione przez Pana Prezydenta II R.P zaczynają działać skutecznie jeżeli

 • Piotrek
  Reply

  Każdy strateg wojenny ma kilka planów na wypadek zwycięstwa, przegranej, dołączenia kogoś do gry… i mapa Gomberga może być czymś takim co stało się aktualne po zwycięstwie aliantów. Być może w archiwach są inne, na wypadek przegranej tylko nikt nie ma interesu w ich nagłaśnianiu. A odnośnie gen. Sikorskiego to bardziej prawdopodobne jest sprawstwo piłsudczyków, czyli tych którzy metodami bandyckimi wprowadzili wspomnianą konstytucję kwietniową. Bogactwo bierze się od pewnego marginesu ludzi kreatywnych którzy sami z siebie przenoszą się tam gdzie można się rozwijać. Reparacje wojenne co najwyżej spowodują, że zbankrutuje państwo, które ma je płacić, bo ci ludzie wyprowadzą się gdzie indziej.

 • jozef
  Reply

  Jak możesz Pan to mi odpowiedz na moją reprymendę lub kultura wymagała by przeprosić Pana Potockiego za tą obelgę ale jak Pan tego nie zrobisz to następnym razem wszyscy piszący pojadą po Panu jak po dzikiej ś…. czekam na odpowiedz.

 • jozef
  Reply

  Panie JPC czyś Pan zerwał się z choinki pisząc w ten sposób, to Pana uświadamiam o jego skromności to jest ten człowiek który wysyła dzieci na wakacje letnie i zimowe za darmo wysłał około 2000 tyś. dzieci to on dożywiał dzieci w Warszawie do grudnia 2012 r.to z jego inicjatywy przebadano około 1200 dzieci kompleksowo a takie badanie to koszt około 1450 zł tego nie zrobił żaden polityk z żadnej partii i Pan Potocki o tym nie trąbi co zrobił jak Pan to bezczelnie twierdzi a coś Pan zrobił dla NARODU POLSKI nic żeś Pan nie uczynił Pan Potocki jest znany na całym Świecie Szanowny Pan gdzie jest znany i kim Pan żeś jest. To Order ŚW. Stanisława b.i.m którego jest Wielkim Mistrzem tego Orderu Światowego dużo by wymieniać co ten Pan zrobił dla Polski. Panie JPC walnij się w głupią głowę co Pan piszesz zazdrość Pana pokonała czy słyszał Pan że UKS nałożył kare na Pana Prezydenta II R.P za to że finansował dzieci Panie lepiej Pan nie szkaluj tego człowieka boś jest Pan idiotą lub nic nie wiesz o tym człowieku lub jesteś agentem MOSADU lub czymś jeszcze gorszym.

 • JPC
  Reply

  Pani Julio6 i panie Józefie. Doceniam rolę czynnika żydowskiego w problemach Polski. Jestem Polakiem, więc proszę mnie nie obrażać pisząc że jestem „jednym z nich” oraz że jestem „wrogiem Narodu Polski” (jak już to Polskiego – proszę poduczyć się gramatyki) i „na usługach swoich braci pejsatych drani”. Polaków cechują wysokie standardy kultury, w tym nie obrażanie swoich adwersarzy w dyskusji – państwu brakuje tej cechy charakterologicznej polskiej kultury. To przykre. Czy przeprowadzał Pan jakieś badania społeczne by móc napisać że pan Potocki ma bardzo duże poparcie wśród PiS? Wątpię. To wszystko gołosłowne banialuki. Pan Potocki wypowiada się że popiera go 5 mln Polaków! To chyba jakiś ponury żart – o tym panu nikt w Polsce nie słyszał. Proszę poinformować pana Dudę na jaka konstytucję powinien składać przysięgę prezydencką. Czy ktoś z państwa to zrobił – myślę że nie. Papier i klawiatura komputera są cierpliwe, można wypisywać na nich różne dyrdymałki. Za panem Potockim nie stoi żadna siła, żadne środowisko. Reprezentuje on tylko i wyłącznie siebie. Skąd ten pan się wziął? Kogo reprezentuje? jakie ma doświadczenie polityczne? Czego dotychczas dokonał w życiu? Tego chcielibyśmy dowiedzieć się w następnych programach z panem Potockim. Może pan Alex zada mu te pytania w kolejnym swoim programie? W przeciwieństwie do papa Potockiego pan Duda został wybrany przez Naród. Jako prezydent reprezentuje cały Naród Polski. Siłą polityczną jaka wysunęła go na to stanowisko jest partia PiS. I ona była w stanie przekonać Polaków by wybrali go na urząd prezydenta Polski. Niech pan Potocki wystartuje w następnych wyborach prezydenckich – to będzie prawdziwe kryterium jego popularności wśród Polaków. Zobaczymy czy poprze go wtedy owe 5 milionów Polaków o jakich mówi w audycji. Ja myślę że nie zbierze nawet 1000 podpisów pod swą kandydaturą na urząd (już nie wspominając o koniecznych 100.000…). Proszę zejdzie panie i panowie na ziemię i zajmijcie się sprawami jakie naprawdę zajmują Polaków. Pozdrawiam serdecznie swoich adwersarzy. JPC

 • Iva
  Reply

  A ja widzę, że w tych programach wyjątkowo nie lubi się PiS?Dlaczego?Dlaczego preferuje się po-psl,czym się ten układ zasłużył dla tej telewizji?

  • Alex
   Reply

   Pani Iva chyba słucha brzuchem a nie uchem. A w którym miejscu ja niby powiedziałem, że preferuję złodziei z PO albo PSL? Bez sensu jest takie gadanie, że skoro ktoś nie lubi złodziei z jednej mafii, to musi automatycznie lubić mafię przeciwną.

 • jozef
  Reply

  Z wpisu Pana JPC można wywnioskować tylko jedno że jest wrogiem Narodu Polski a na usługach swoich braci pejsatych drani to tyle.

 • julia6
  Reply

  SZANOWNY JPC KOMENTUJAC PANA WPISY UWAŻA PAN ŻE OBECNA KONSTYTUCJA JEST LEGALNA TO DLACZEGO W REFERENDUM W 1997 R,SPOŁECZEŃSTWO POLSKI NIE POPARŁO TEJ KONSTYTUCJI I PAN KWAŚNIEWSKI ZGROMADZENIE NARODOWE ABY OBIE IZBY PARLAMENTU PRZEGŁOSOWAŁY TĄ KONSTYTUCJĘ BYŁO TO NIE LEGALNE NADMIENIAM ŻE W TYM OKRESIE POSŁOWIE I SENATOROWIE TO BYŁA STARA KOMUNA I ESBECJA M.KRZAKLEWSKI I OJCIEC RYDZYK PROTESTOWALI PRZED SEJMEM ZE JEST TO ZDRADA POLSKI. KONSTYTUCJA KWAŚNIEWSKIEGO JEST SKONSTRUOWANA TAK ŻE ŻADEN RZĄD NIE ODPOWIADA ZA NIC JEDYNIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ TYLKO PARTYJNĄ ALE WIDZĘ ŻE SZANOWNY PAN NIE WIE CO PISZE I NIE ZNA PRAWDY PAN PREZYDENT POTOCKI MA BARDZO DUŻE POPARCIE NAWET W ŚRÓD PIS – u DLA PANA WIEDZY PAN A.DUDA JAKO PREZYDENT MIAŁ OBOWIĄZEK SKŁADAĆ PRZYSIĘGĘ NA KONSTYTUCJĘ Z KWIETNIA 1935 R, TEGO NIE UCZYNIŁ DZIŚ MAMY CIĄGŁOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ PRL – U A ZATEM NADAL JEST DZIADOSTWO I NIKT NIE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CO ROBI. POLSKA ZOSTAŁA ROZKRADZIONA PRZEZ WSZYSTKIE RZĄDY A NASZ MAJĄTEK NARODOWY ZOSTAŁ ROZDANY NA LEWO I PRAWO CZY PAN TEGO NIE WIDZI PROPONUJE ABY PAN SPRZEDAŁ CAŁY SWÓJ MAJĄTEK I PIENIĄDZE ZANIÓSŁ MINISTROWI FINANSÓW A SAM ZROBIŁ REZERWACJĘ DLA SIEBIE I RODZINY POD MOSTEM JEST PAN ŚLEPY I GŁUCHY WYPISUJĄC JAKIEŚ FANABERIA I JESZCZE JEDNO W OBECNYM RZĄDZIE ŻĄDZĄ SAMI ŻYDZI SĄ ONI OPISANI JAK NAPRAWDĘ SIĘ NAZYWAJĄ A PAN JEST JEDNYM Z NICH KTÓRZY NIE NA WIDZĄ POLAKÓW MOŻE PAN W KAŻDEJ CHWILI WYJECHAĆ DO SWOJEJ OJCZYZNY A NIE OCZERNIAĆ KOGOŚ KTO MA RACJĘ SPOŁECZEŃSTWO POLSKI MA DOŚĆ RABOWANIA POLSKI.

 • Wojsław
  Reply

  Jak występuje się przeciw żydom to antysemityzm, a jak występuje się przeciw Polakom to co ??? przyzwolenie !!! Więcej takich jak Potocki i do boju Polsko Do boju, bo nas żydzi zajebią, a te kurwy ukraińskie są najgorsze, to radykaliści, Proście Putina o pomoc zanim jeszcze czas, Hitlerem żydzi sterowali to wiecie co zrobił. Skąd żydzi w izrelu jak ich tylu wybito ???

 • JPC
  Reply

  Panie Józefie: pan Potocki jest konstytucyjnym prezydentem Polski zgodnie z prawem????? Czy pan mieszka na Marsie??? A może za dużo wali pan wódeczki lub wciąga pan coś do nosa!!! Konstytucyjnym prezydentem Polski jest Andrzej Duda. Jeśli pan mi nie wierzy proszę zapytać dowolne osoby na ulicy. Czy pan należy do jakiejś sekty religijno-politycznej? Może niech włączy pan TV i obejrzy jakieś wiadomości – może tam dowie się pan że prezydentem Polski jest Andrzej Duda. Rozumiem że niedawno wrócił pan do Polski z Gabonu, a tam czas mógł się zatrzymać na 1935 roku. Informuję pana że mamy rok 2017. Wracaj pan szybko do rzeczywistości.

 • JPC
  Reply

  Szanowny panie Józefie, o czym pan pisze. Legalną obowiązującą konstytucją jest ta jaka obecnie obowiązuje w Polsce. Czy żyje pan w wirtualnej rzeczywistości? Jaka konstytucja z 1935 roku? Nie umie pan myśleć logicznie? Gdzie rozum i logika? Proszę zejść na ziemię. Obecny rząd wyprowadza Polskę z bagna i trzeba go wspierać. Skąd ta nienawiść do PiS? Zjednoczmy się pod sztandarem PiS – polskich patriotów. Zejdźcie na ziemię i zacznijcie myśleć racjonalnie.

 • JPC
  Reply

  Legalnym prezydentem jest Andrzej Duda. Prezydentem czego jest Jan Potocki??? Prezydenta Dudę popiera większość narodu. Ile osób popiera Potockiego??? Rozumiem że programy można robić o wszystkim. Ale po co Polakom mieszać w głowach jakimś planktonem sekciarskim politycznym, bo to nawet nie folklor polityczny! Kto wybrał Potockiego na urząd o którym mówi??? Reprezentuje on tylko siebie. Po co mieszacie Polakom w głowach???

 • jozef
  Reply

  Szanowna Pani nie słuchała wywiadów wcześniej Pan Prezydent II R.P POTOCKI mówił na temat REPERACJI co do Rosji znacznie wcześniej, co do kodeksu karnego to Pani nie wie o czym mówi Konstytucja z 23 kwietnia 1935 r. jest nadal aktualna gdyż nigdy nie została uchylona a to znaczy że obowiązuje nadal a Pan Potocki jest Konstytucyjnym Prezydentem Polski zgodnie z prawem więcej proszę dokładnie wysłuchać to co mówi Pan Potocki.

 • Ewelina
  Reply

  Pan Jan Potocki zapomina o reparacjach wojennych jakie należą się nam też od Rosji, która jako państwo jest sukcesorem ZSRR. Dlaczego to pomija? Jest rusofilem? Zapowiedź powołania alternatywnego rządu wobec tego sprawującego władzę w RP podpada pod kodeks karny. Czy Pan Jan Potocki wie o czym mówi? Wątpię. Bardzo dobre wystąpienie Pana Piotra Chruściela. Kto to jest? Nie został przedstawiony w programie. Widać że ma dużą wiedzę o działalności władz RP na wychodźstwie. Panie Alexie – proszę przeprowadź z nim jakiś oddzielny wywiad.

 • casilda
  Reply

  To tym bardziej , dobrze by bylo wspólnie z innymi alternatywnymi telewizjami zorganizować spotkania Pana Prezydenta ze społeczenstwem . Nie wszyscy Polacy wiedzą , że jest i funkcjonuje Prezyden II RP , a bardzo wielu nie słyszalo wogole o Konstytucji z 1934 r zapatrzeni i zaczytani w maistrimowe media

 • casilda
  Reply

  Jaka jest szansa , aby Pan Prezydent Hrabia Potocki przyjechał do Polski , i zapoznał szersze grono polaków z jego przekonaniami i poglądami , . Czy jest szansa żeby to on był Prezydentem wszystkich polaków a nie tylko polaków na uchodźctwie ????

 • Real
  Reply

  Dlaczego w ramach adnotacji nie ma linka do facebooka prezydenta Potockiego o którym wspomina ??chetnię bym polubił

 • jozef
  Reply

  W POLSCE NIE MA ŻADNEGO PRZEMYSŁU WSZYSTKO ZOSTAŁO SPRZEDANE ZA 25 % RYNKOWEJ WARTOŚCI A. LEPPER MIAŁ RACJĘ PODAJĄC NAZWISKA ZŁODZIEI ZA TO ZOSTAŁ ZAMORDOWANY.
  PANIE POTOCKI NIE MA PAN PRAWA IŚĆ NA JAKIEKOLWIEK USTĘPSTWA NIEMIASZKĄ I ŻADNYCH UKŁADÓW Z PIS – M ANI Z ŻADNĄ PARTIOM ISTNIEJĄCYM PAN PREZYDENT POWINIEN WYDAĆ DEKRET O MOBILIZACJI NARODU POLSKI I ZJEDNOCZENIE SIĘ I OGŁOSIĆ REFERENDUM W CELU ROZWIĄZANIA RZĄDU SEJMU I SENATU I ROZPISAĆ PONOWNE WYBORY POLACY JUŻ ZROZUMIELI CO TO JEST DYKTATURA KACZYŃSKIEGO POLSKA TO NIE KOREA A DO TEGO DĄŻY PIS TO SIĘ NIE UDA.

 • 40i4
  Reply

  Istnieje drugi sposób na pozytywne rozwiązanie problemu długu Polski i scalenia narodu. Oczywiście niezależnie trzeba domagać się reparacji wojennych od Niemiec.
  Według przepowiedni na ziemiach polskich ma powstać Lechia. Dlatego najprościej byłoby zredukować powierzchnię obecnego państwa Polski do obszaru Warszawy i równocześnie na pozostałych terenach przywrócić do życia państwo Lechii bez zobowiązań i bez długów z demokracją bezpośrednią. Wtedy państwo-miasto Polska-Warszawa powinna ogłosić bankructwo szczególnie jeśli Niemcy będą odmawiali reperacji wojennych a świat ich poprze. Polacy powinni mieć podwójne paszporty Lechii i Polski wtedy nie musielibyśmy nic renegocjować z Unią i równocześnie Polacy w Europie nie byliby narażeni na wyrzucenie. W drugim etapie Lechia powinna stworzyć unię z Polską aby Lechici mogli podróżować po Europie. Dodatkowo każdy Polak miałby możliwość w sposób pokojowy wybrać czy chce podlegać prawu zbankrutowanej Polski czy nowej Lechii z demokracją bezpośrednią, innego pokojowego rozwiązanie nie ma…

 • jozef
  Reply

  Szanowny Panie Prezydencie słusznie Pan zauważył że obecny Rząd jest wielkim nieporozumieniem,ale to jest mniej ważne.Panie Prezydencie mam Pan olbrzymie poparcie społeczne jest to kilka milionów Polaków a to jest już siła musimy wspólnie ratować Polskę z rąk popaprańców żydokomuny Pan musi stanąć na czele Narodu i przywrócić Konstytucję z 23 kwietnia 1935 r. Dziś musimy skupić się nad obaleniem tego zdradzieckiego Rządu chociaż sam jak wielu innych polaków glosowałem na tą partie PIS ale zostaliśmy okłamani i oszukani przez Kaczyńskiego Żyda z Odessy który nie na widzi Polaków ten łachudra dąży do wojny z Rosją musimy ich powstrzymać i przejąć władzę Pan Prezydent ma obowiązek domagać się Reperacji wojennych na PIS proszę nie liczyć bo oni nie chcą skrzywdzić Niemców słusznie Pan to powiedział w wywiadzie. Kary UE które zostaną nałożone na Polskę to będzie tragedia Narodowa dla całej Polski ale oni widocznie mają taką politykę aby nas dobijać Kaczyński jest nikim a ochronę ma jak by był Prezydentem USA czy Rosji a my za to płacimy za jego fanaberie i nie tylko.Wczoraj byłem zobaczyć manifestację Studentów moim zdaniem mają racje słyszałem jak mówili między sobą o powstaniu nowej Partii na której czele powinien stanąć Prezydent Potocki i konstytucja z 1935 r.jeżeli studenci zaczynają mówić i protestować to znaczy że mogą powtórzyć się lata z przeszłości tego się obawiam może dojść do rozlewu krwi oby tego nie było Kaczyński władzy nie odda dobrowolnie.

 • julia6
  Reply

  Panie Potocki te Pana Wywiady są budujące nas Polaków ale to za mało my domagamy się więcej powiedział Pan że nie wyprowadzi POLAKÓW na ulice,to jest błąd Kaczyński nie odda władzy ten osobnik jest chory psychicznie czy Pan tego nie dostrzega. Panie Prezydencie musimy się zwołać i zacząć walczyć o WOLNĄ POLSKĘ Pan ma obowiązek jako Prezydent II R.P z ciągłością konstytucyjną zaprowadzić porządek w Polsce przecież ci złodzieje oraz zdesperowani politycy PIS i innych wywrotowych partii nic nie robią a jedynie kłócą się, Panie Prezydencie proszę nie czekać na J.Kaczyńskiego ten zdrajca chce nie tylko doprowadzić Polskę do bankructwa ale zmierza do sprzedania nas polaków Panie Potocki Pan jest jedyną osobą godną zaufania to co Pan robi i czego Pan żąda od Niemców Reperacji za II W. Światową to jest jedyna droga dla Polski abyśmy za czeli się liczyć w tej części Świata dziś nami Polakami wszyscy pomiatają bo nie mamy PRAWDZIWEGO MĘŻA STANU Pan jest jedynym człowiekiem który to może zrobić prosimy Pana Prezydenta o poderwanie Narodu Polski i poprowadzenia nas wszystkich do obalenia dyktatora Kaczyńskiego czy Pan nie widzi że ten człowiek dąży do wojny razem z psychopatą Maciarewiczem oni nieudacznicy chcą wojny z Rosją przecież są to nie odpowiedzialni ludzie,prosimy w imieniu milionów Polaków aby Pan wyznaczył datę protestu przeciwko temu Rządowi a my Polacy STAWIMY SIĘ i będziemy walczyć o wolność i NIEPODLEGŁOŚĆ dla Polski.Prosimy Pana Prezydenta o ratunek dla Polski nikt inny tego nie dokona jak tylko Pan .

 • Marcjan
  Reply

  Dlaczego tak wiele lat minęło po ’89 roku i jeszcze nie przywrócono ciągłości obecnej Polski z II RP? Dlaczego III RP to PRL – bis? Czy my się kiedykolwiek doczekamy prawdziwego, Polskiego państwa z prawdziwym Polskim, patriotycznym rządem? Prezydencie Potocki żadnych kompromisów w obecnie rządzącymi Polską!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.