Musiałem uciekać przed 5G aby przeżyć – Krzysztof Adamczyk

More videos
2.89K
Views
   

16 komentarzy

 • Bashar
  Reply

  https://www.youtube.com/watch?v=_7PbgmEB6OY

  Bashar o chemtrailsach i o teoriach spiskowych. Potwierdza moje przypuszczenia że sporo tzw teorii spiskowych jest rozpylane przez kolesi z tajnych organizacji po to, żeby wzmocnić przekonanie motłochu w ich potęgę gdyż dzięki temu stają się oni potężniejsi. Na przykład jak motłoch uwierzy że oni wszystko cały czas obserwują i gdy ktoś zbuduje sobie generator wolnej energii to oni go zaraz odwiedza i spuszczą wpierdziel to wtedy motłoch nawet nie będzie próbował nic robić bo się bedzie bał. I o to chodzi. Tak się właśnie rządzi strachem

 • Dantra
  Reply

  W Niemczech sa w miedzyczasie specjalne chipy, ktore skutecznie likwiduja szkodliwe promieniowanie telefonow komorkowych. Mozna je umiescic rowniez na innych urzadzeniach elektrycznych jak routery, gps, maszty itd.

 • Łukasz
  Reply

  A czy próbowaliście zrobić sobie w domu lub w ogóle w pokoju coś takiego jak klatkę Faradaya? W jakikolwiek sposób lub choćby spać w takim kocu termicznym – nie wiem na ile akurat taka wersja byłaby pomocna.

  • Alex
   Reply

   Nie, taka wersja w niczym by nie pomogła. Szkodliwe jest pole torsyjne wytwarzane przez te nadajniki. A pola torsyjnego nie da się odizolować.
   Wyjaśnia to dr Diana Wojtkowiak https://porozmawiajmy.tv/zabojczy-wplyw-sieci-5g-na-pola-torsyjne-organizmow-zywych-dr-diana-wojtkowiak
   W związku z tym pomocne mogą być inne remedia, jak działa orgonowe, specjalne odpromienniki, itp. Ale to jest tylko moja sugestia, bo trzeba to dokładnie przebadać. Działa orgonowe były już używane do niwelowania szkodliwego wpływu dotychczasowych nadajników GSM, nie widziałem jednak żadnych obiektywnych badań, tylko opowieści producentów. Niestety nikt nie robi żadnych porządnych badań.

 • Sauel
  Reply

  Telewizji i innym instytucjom odpowiada by ludzie się męczyli i szukali przyczyn na zewnątrz. Sam próbowałem się dostać, nawet do porazmawiajmy, niestety… A szkoda, bo tak niewiele trzeba by wrócić do normalności życia, a gdy pojawi się ogień… to już ciężko będzie wtedy pomóc… O uczulenia? Gość mówi… Już ma ogień! Pisałem do was droga telewizjo jakiś rok temu, czemu nie chcecie pomów tym ludziom, a tylko szukacie sensacji i kosztem tych ludzi tworzycie sobie oglądalność???!!!

 • Samuel
  Reply

  Szumy w uszach to objaw spadania światła, następuje najczęściej po jedzeniu, szybciej po paleniu jak ktoś pali. Gdy światło się wznosi wtedy pojawiają się dźwięki o pewnych częstotliwościach, gdy następuje podniesienie węża o jeden szczebel, w lewym uchu słychać głęboki dźwięk o średnio-niskiej wibracji. To co przechodzicie ludzie to nie 5G a proces integracji światła, kundalini w was żyje. Niestety wszyscy wolą szukać przyczyn na zewnątrz, a warto by było spojrzeć i poszukać przyczyn wewnątrz, bo jak się człowiek zbyt późno obejrzy to ogień zaczyna być tak potężny, że zaczyna palić na łydkach, rękach… Bóle głowy to efekt upadku głównego rdzenia, jest na kręgosłupie. Uczcie się ludzie oddychać.

 • kangur
  Reply

  Krzysztof zakładam, ze czytasz komentarze i proszę o więcej informacji na temat tłuszczaków.
  Ile ich masz i w jakich okolicach jest ich największe skupisko? Czy podczas tego czasu, kiedy byleś pod polem 5G, one się zmniejszały czy powiększały? Jako naturopeuta powinieneś więcej uwagi poświecić tym nazwanym przez medyków tłuszczakom.
  W tych tzw tłuszczakach znajdują się pasożyty. Z mojego osobistego doświadczenia to są grzyby.

 • E.
  Reply

  To jest tez tak, że osoby bardziej oczyszczone z toksyn, czyli najbardziej witarianie, reagują natychmiast na wszystko, co niezdrowe.

 • JackNull
  Reply

  Proszę zaprosić Zbigniewa Gelzoka, który zajmuje się kwestią masztów komórkowych stawianych nielegalnie oraz sam stracił zdrowie przez pola elektromagnetyczne, od dawna ostrzega przed 5G i planowanym wzrostem norm emf. Również Paweł Wypychowski będący inżynierem telekomunikacji ostrzega przed 5g i warto z nim porozmawiać, gdyż jest ekspertem w tej dziedzinie.

 • Renata
  Reply

  Witam w gronie świadomych zagrożenia, też mam doświadczenia w tym względzie ! Ktoś kto nie doświadczył jakiegokolwiek z symptomów nie uwierzy !!! Bardziej sensoryczne osoby to odczuwają 🙂

 • amanda
  Reply

  Mam podobnie!! Jestem po chemioterapii oraz radioterapii.Niecałe dwa lata po tym chciałam kupić nowy smartfon i jakież moje zdziwienie gdy odpaliłam telefon poczułam silne uczucie promieniowania na klatce piersiowej.Nie jestem w stanie używać nowych smartfonów po roku 2017!

 • Jan
  Reply

  Witam. Wiem o czym ten człowiek mówi. Mam podobnie, aczkolwiek w moim przypadku zauważyłem, że np nie potrafię się skupić, mam problem z budową zdania, zanika proces logicznego myślenia, odczuwam ucisk na mózg gdy jestem w pobliżu anten gsm. Byłem z tym u lekarza… Lekarz skierował mnie na badania wzroku, ogólne oraz do neurologa. Wzrok znacznie mi się pogorszył, badania ogólne ok, neurologicznie ok… To pytam co jest? Kiedyś podchodziłam sceptycznie do tego, że ktoś chce się nas pozbyć… Zacząłem przeglądać internet, oglądam porozmawiajmy TV i jestem coraz bardziej przekonany, że dzieje się coraz gorzej na świecie i w Polsce i ,,nasz” polskojezyczny rząd jest w to zamieszany. Ludzie róbmy coś! Dziękuję Panu Alexowi za to co robi, pozdrawiam!

 • Kazio
  Reply

  Mamy tutaj dwie możliwości, albo sie naczytałeś i naoglądałeś o 5G i jego szkodliwości na człowieka, i tak w to uwierzyłeś…że stało sie…codziennie masz symptomy smażenia przez fale. Albo druga sprawa boleści są u ciebie faktycznie spowodowane przez fale bowiem jesteś bardzo podatny na nie. NIe ukrywajmy…nakręcenie się złymi infomacjami sprawia że z nimi rezonujemy i zaczynamy się źle czuć…dlatego ja np. nie oglądam tych materiałów o 5G…żeby sie nie nakręcać w kółko…Ci na górze wiedzą o energii podążąjącej za uwagą…jeśli codzienie ktoś czyta o RAKU, to możliwe ze od samego czytania dostać raka…genreralnie ze strachu przed rakiem…. Pozdro! na człowieka, i tak w to uwierzyłeś…że stało sie…codziennie masz symptomy smażenia przez fale. Albo druga sprawa boleści są u ciebie faktycznie spowodowane przez fale bowiem jesteś bardzo podatny na nie. NIe ukrywajmy…nakręcenie się złymi infomacjami sprawia że z nimi rezonujemy i zaczynamy się źle czuć…dlatego ja np. nie oglądam tych materiałów o 5G…żeby sie nie nakręcać w kółko…Ci na górze wiedzą o energii podążąjącej za uwagą…jeśli codzienie ktoś czyta o RAKU, to możliwe ze od samego czytania dostać raka…genreralnie ze strachu przed rakiem…. Pozdro!

 • KAsper
  Reply

  Mam dokładnie to samo, tylko że w Polsce.
  Telefon dane komórkowe/wi-fi czuje od razu ból który idzie aż do kości!
  Przez telefon nie mogę rozmawiać przy głowie, od razu czuje gorąco do połowy głowy. To jest bardzo specyficzne doznanie. U mnie limit jest troche dłuższy ok. godzine z telefonem. Po tym czasie jest silna reakcja chęci oddalania sie od takiego urządzenia. Po korzystaniu z urządzeń laptop/smartphone czuję rozdrażnienie/obniżenie energii/ból. Muszę do siebie dochodzić przez jakiś czas.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.