Możesz odmówić posłuszeństwa nielegalnej władzy – Tadeusz Cichocki

More videos
Views
   
 • czy Polska jest państwem
 • czy prezydent jest legalnym prezydentem
 • kto ma władzę nadrzędną
 • kto wybiera sędziów
 • wypowiedzenie posłuszeństwa i odmówienie płacenia podatków
 • Konstytucja RP w wielu przypadkach działa na szkodę Polaków
 • ukryte podatki
 • piramida finansowa o nazwie „ZUS”
 • czy wyjście na ulicę jest dobrym rozwiązaniem

Strona Tadeusza Cichockiego: www.TCichocki.pl

40 komentarzy

 • Mc Gregor
  Reply

  witam serdecznie wszystkich widzow i cala ekipe POROZMAWIAJMY TV, oczywiscie ze tak, bardzo wazne obecnie dla nas wszystkich jest aby poznac…wszelkie ; uklady , zasady , nigdzie nie zapisane ZASADY GRY , ktore oprawcy nam narzucili i to wszystko obowiazuje nas….. . A my sie dziwimy , ze pomimo jakiejs tam konstytucji / ( Korporacyjnej konstytucji ?? ) , itd, oraz jakichs tam NAMIASTEK ; konstytucji / ustaw / uchwal itd. Ale gdzies tam DOMYSLAMY sie, ze COS TU NIE GRA i nie jest tak , jak PISZE tam gdzies w jakiejs tam konstytucji itd. I nikt nam tego nie powie , jakie sa tak na prawde REGULY GRY , wiec jak mozemy uczciwie funkcjonowac w tym SYSTEMIE patologicznym , ktory jest przeciwko nam !. Wiec SAMI MUSIMY to poznac i ogarnac a to ciezka praca, Wiec tym bardziej SZACUN dla kazdego, ktory poswieca sie temu , zeby poznac te sprawy , dzieki.

 • Piotrek
  Reply

  Ta nazwa Rzecz Pospolita Polska – to nie to samo co w niemczech GMBH ? Gdy byliśmy wolni to inaczej się nazywaliśmy.

 • Pingback: Poradnik użytkownika muzgu cz 3 | Myślenie Samodzielne

 • Pingback: Poradnik użytkownika muzgu cz 2 | Myślenie Samodzielne

 • Pingback: Poradnik użytkownika muzgu cz 1 | Myślenie Samodzielne

 • Pingback: Wartość Sponsora | Myślenie Samodzielne

 • Pingback: Wideo bulk – Co robisz jutro? | Myślenie Samodzielne

 • Pingback: Email bulk | Myślenie Samodzielne

 • Jacek T.C.
  Reply

  ZJEDNOCZENIE NARODOWE

  Jacek Tadeusz Ciechanowski·17 grudnia 2016Odczytano 432 razy
  .

  Magdalenkowy obóz zdrady narodowej rządzi niezagrożony w Polsce od 27 lat prowadząc naród i państwo do katastrofy. Dzisiaj Polska stała się dla zdrajców jaskinią zbójców walczących między sobą o łupy zdobyte na narodzie. Dzieje się tak od lat, wyłącznie z winy podzielonego obozu narodowego, który rozpraszany i pacyfikowany przez wrogie Polsce siły organizowane oraz wspierane przez zagranicznych mocodawców, daje im tą możliwość. Niestety, wielokrotnie podejmowane próby zjednoczeniowe ugrupowań chrześcijańskich, narodowych i patriotycznych obozu narodowego w formule konfederacyjnej zawiodły. Wśród skłóconych liderów brak jest dostatecznego zrozumienia najważniejszych zagrożeń i wezwań jakie niesie obecny czas, a głównymi przyczynami niepowodzenia działań zjednoczeniowych są; arogancja, egoizm, konformizm, partyjniacka megalomania, partykularyzm, stawianie na pierwszym miejscu spraw drugo i trzeciorzędnych ponad polską racją stanu, a także wyrastające ostatnio konkurencyjne inicjatywy zjednoczeniowe z łatwo dostrzegalnym wpływem wrogich ośrodków. Taki stan rzeczy sprawia, że dalsza kontynuacja jednoczenia w formule konfederacyjnej pozbawiona jest sensu. Polacy, nie mogą dłużej pozostawać w rozproszeniu pomiędzy kilkunastoma, często pozornie patriotycznymi ośrodkami dyspozycji politycznych, zajmujących się, ku zadowoleniu rządzących, przede wszystkim organizowaniem dziesiątków marszów, pikiet, protestów, rocznic i pisania petycji, a nie wstrzymujących w żadnym stopniu degradacji narodu i likwidacji państwa, lecz powodujących dalsze rozproszenie potencjału narodowego poprzez demoralizację, destrukcję, kłótnie oraz kolejne podziały pogłębiające wyniszczający pod każdym względem Polskę chaos. Należy powszechnie uświadamiać , że każdy kto dzisiaj dzieli Polaków, faktycznie służy wrogom w niszczeniu i likwidacji Polski. Przewidując, na podstawie doświadczeń historycznych jak i współczesnych, kolejne fiasko próby zjednoczenia skłóconych ugrupowań, podejmujemy działania na rzecz oddolnego zjednoczenia Polaków umożliwiającego wyłonienie nowych liderów oraz zaproszenie do współpracy tych ekspertów, intelektualistów i polityków narodowych, którzy stronią od trwających w nieskończoność kłótni, sporów i podziałów w obozie narodowym. Polacy oczekują dziś od swoich elit zgodnego zjednoczenia w działaniach na rzecz zorganizowania reprezentatywnej narodowej ekspercko-intelektualno-politycznej alternatywy wskazującej Polakom najważniejsze zagrożenia i optymalnie najlepsze rozwiązania. Alternatywy zdolnej do wygrania z magdalenkowym obozem zdrady. Alternatywy, dającej gwarancje uzyskania reprezentacji w organach władz, która skutecznie będzie bronić naszych indywidualnych, społecznych, narodowych i państwowych interesów w oparciu o prawo stanowione na gruncie etyki ewangelicznej.
  Nadrzędnym celem naszych działań jest przywrócenie narodowi polskiemu jego niezbywalnych atrybutów jakim są:

  1. Wolność
  2. Niepodległość
  3. Suwerenność
  4. Etyczne prawo
  5. Demokracja

  Jeżeli pragniemy zachować Ojczyznę, to Zjednoczenie Narodowe i powyższe cele muszą stanowić dla nas Polaków najważniejsze zadanie naszych codziennych trosk i działań.

  17 grudnia 2016 r. Jacek Tadeusz Ciechanowski
  https://www.facebook.com/notes/jacek-tadeusz-ciechanowski/zjednoczenie-narodowe/1199497060087105

 • Andrzej
  Reply

  Miejsce 10:00 Ceausescu został rozstszelany pszes naród, kturego on nie uznawał. W naszy pszypatku naut nie uznaje władzy i do niej stszela. Drobna rużnica.

 • Pingback: Gigant | Myślenie Samodzielne

 • Pingback: 11 listopada Święto Podległości | hubalblog

 • Lucjan Dziurgot
  Reply

  Nielegalność „wyborów” do władz, oficjalnie potwierdzona jest ściekowe media. … , a zatem, żeby ktoś mógł sprawować Urząd powinien uzyskać w głosowaniu większość „zwykłą” co logicznie znaczy, że przy frekwencji 51% WSZYSCY zagłosują na tę osobę. … , a frekwencja NIGDY (!!!) w ostatnim 30-leciu, nie przekroczyła 50%. Zaciekłość na Frekwencję zauważyłem przy ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych.Podobne naciski występowały na sprowokowanie do demonstracji/sprzeciwów.

 • Boguslaw
  Reply

  ” Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości ”
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Przez 8 lat PO i PsL prowadziła agresywną walkę z nami.
  W której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją ?
  W której wymiar „ niesprawiedliwosci „ byli do dyspozycji „władzy „ ?
  Czas na zmiany !!!!!!
  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie Ministrze Ziobro?
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

 • Krzysztof Piotr Sawina
  Reply

  Rodacy, nadchodzi pora zjednoczenia i uzurpatorów władzy obalenia, będą się wprawdzie bronić, będą to robić rękoma zdrajców i innych kolaborantów poza naszymi granicami, jednak jeśli okażemy siłę, to nie są wstanie nas powstrzymać przed odzyskaniem naszej Ojczyzny. Wystarczy nam mądrości by nie tylko naprawić kraj, ale i pokazać innym że obalenie struktury władzy korporacji i agentury obcych wywiadów jest możliwe, wystarczy nam tedy sił by uratować spuściznę naszych przodków, za którą walczyli i ginęli. Stać nas na to by to wszystko zrobić, stać nas na to ale nie oddzielnie, musimy to zrobić wspólnie, bo Polska to nasz wspólny dom, w którym rozpanoszyli się goście jak w swoim, ale Polacy nie gęsi!! Więc pomimo strachu, pomimo wszystko DAMY RADĘ! Nie boję się i każdy kto się nie boi może do mnie dołączyć, do nas, bo sam przecież nie jestem, a reprezentuje stanowisko wielu.

 • Krzysztof Chudek
  Reply

  STUDIOWAĆ znaczy zgłębiać wiedzę gruntownie poznawać, badać coś,sprawdzać, dociekać , udowadniać ,wymyślać coś a nie klepać jak papuga spisane przez żydostwo formułki do zniewalania człowieka przez człowieka poprzez zasianie w nim strachu !@!

 • jan piotr
  Reply

  tylko swiadome I rozsadne odpowiedzialne planowe dzialania da korzystne rozwiazaniie I powrot do wolnosci indyw. I zespolowej opartej na rownym trakowaniu siebie I innych bez tej bankokracji

 • jan piotr
  Reply

  TAK TO DOBRE PODPOWIEDZI ,WIELOKROTNIE PISALEM NA WIELU FORACH O TYM ZNIEWOLENIU I JAK SIE UWOLNIC . TAK JEST KONIECZNE MADRE DZIALANIE INDYWIDUALNE I ZESPOLOWE . dziekuje Tadeusz I Alex za podjecie tego tematu dodam ze sam w pojedynke juz to robie o czym Tadeusz mowi

 • Piotr
  Reply

  Chyba wyraźnie mi umknęło na początku… Czy ktoś może powtórzyć na jakiej podstawie Pan Tadeusz uważa że władza jest nielegalna? Czy to chodzi o przysięgę składana na złą konstytucję już po wojnie czy coś innego.

  Dzięki za wyjaśnienie

 • darius
  Reply

  Na koniec mamy wiele szczescia ze w Polsce jest Rzad i Media polsko-jezyczny. Patrzac na historie tej tu ziemi zwanej Polska jest to ewenement. Patrzac na slowo demos kratos – mozna tez przetlumaczyc jako wplywanie sila na ludzi, co jest widoczne na codzien, a nie jakies inne rozumowanie zyczeniowe 'moc ludzi’ czy jakos tak. Pozdrawiam wszystkich polsko-korzennych bardzo serdecznie. 😉

 • konrad
  Reply

  alexjones.pl – charatker nacjonalisty – czyli czlowieka czynu

  Czym różni się patriota od nacjonalisty? Patriotyzm to postawa charakteryzująca się miłością do ojczyzny, patriota często przedkłada swój własny interes dla kraju. W pewnym momencie patriota jest wstanie poświęcić swoje życie dla ojczyzny.
  Nacjonalizm to postawa polityczna i społeczna, uznająca dobro swojego narodu za cel nadrzędny, zatem nacjonalista dobro swojego kraju traktuje jako najważniejsze ze wszystkich. Nacjonalista w przeciwieństwie do patrioty nie darzy swojego kraju tylko zwykłym uczuciem, ale już konkretnie działa dla dobra swojego narodu. Nacjonalista cechuje się posiadaniem fanatyzmu. Samo pojęcie można zdefiniować jako stałą gotowość do psychiczną oraz fizyczną do intensywnego, natężonego realizowania swoich ideałów. Zatem nacjonalista jest osobą gotową do walki dla dobra swojej Ojczyzny. Fanatykiem nie może stać się osoba bez żadnego większego światopoglądu oraz pusta ideowo. Taką osobą może stać się osoba, która dobrze wie czego chce, oraz ma odwagę aby walczyć dla swoich ideałów, oraz jest zdeterminowana żeby osiągnąć swoje konkretne cele.
  O tym czy człowiek będzie fanatykiem czy też ideowym bezpłciowcem decyduje przede wszystkim grupa, w której osoba się kształtuje. Działanie grupy może być bardzo różne zarówno w sferze religijnej, moralności, etyce, nauce, słowie, w sposobie wychowania itd. Całokształt życia człowieka pokazuje ideologię grupy, w której funkcjonował.
  Niestety, przeciętny Polak to osoba bierna. Woli przyglądać się na to, co dzieje się w kraju, niż brać w tym czynnie udział i tworzyć nową rzeczywistość. Może nawet darzyć swoją Ojczyznę wielka miłością jednak w walce bezpośredniej będzie bał się bezpośredniej konfrontacji z wrogiem. Są jednak ludzie, którzy nie boją się spojrzeć bezpośrednio w oczy rzeczywistości i walczyć z nią każdego dnia. Takimi osobami są właśnie nacjonaliści.
  Nacjonalista nigdy nie będzie siedzieć bezradnie i patrzeć na to, co dzieje się w jego kraju, tylko czynnie walczyć dla jego dobra. Nawet w momentach słabości będzie cechować się niezwykłą upartością, odwagą, determinacją w swoich działaniach.
  Nacjonalista jest człowiekiem czynu, a jego zachowania wszystkie ukierunkowane są dla dobra Ojczyzny i dla jej chwały, nie tylko dla swojego pokolenia ale tych przyszłych. To dla ich dobra i lepszego jutra warto walczyć już dzisiaj. Pamiętajmy, przyszłość tworzymy już dziś i od tego, co ukształtujemy teraz będzie zależeć przyszłość Narodu.
  Monika D.

 • Krzysztof Chudek
  Reply

  Do dzieła rodacy każdy swoje podwórko sprząta ! Każdy kto działa na szkodę Polski i Polaków musi liczyć się z tym że Naród Polski wcześniej czy później wykona na takin łajdaku wyrok!

 • konrad
  Reply

  swietny wywiad, to jest jedyna droga zeby posciagac Polakow z zagranicy, wywalic z Polski lub zabic wszystkch wrogow czyli wg mnie uruchomic ponownie Oswiecim i Treblinke.

  • MM
   Reply

   Człowieku, Ty może się lecz na głowę.
   Jaki Oświęcim ??
   Jeśli piszesz takie słowa, to chyba szatan cię przysłał, bo normalny człowiek nie będzie takich rzeczy głosił.
   Wstydź się za swoją głupotę – i to ma być osoba zainteresowana rozwojem…przykre.

    • konrad
     Reply

     czlowiek silny wroga albo przepedza albo zabija, w innej sytuacji to zwykla ciota ktora ryczec potrafi i nic wiecej, nasz kraj jest w takiej wlasnie sytuacji, beczy nad soba zamiast zrobic porzadek z bandytami ktorzy od lat niszcza nasz wlasny dom, ludzie zeby godnie zyc musza wyjezdzac zagranice a izrael jak skonczy z palestynczykami to sie za nas wezmie. ale ja rozumiem tych wysmiewcow i tych co buduja muzea dla zydow a z oswiecimia robia miejsca pielgrzymek gdzie mozna sobie poplakac jak przykladny zyd pod sciana placzu to wlasnie kolaboranci dzialajacy na szkode Polski, oni takich komentarzy sie boja bo wiedza o kim mowa. Alladyn, rob co chcesz nikt cie do niczego nie zmusza, a eMeneM uwazaj zebys sam nie trafil do pieca jako bochenek koszernego chleba.

 • Chinook
  Reply

  „. Różnica między państwem kolonialnym, a państwem suwerennym. Czy aby na pewno to jedno i to samo ?” Nowomowa =Rasizm wtórny, a niszczenie Narodów
  „Zauważyliście pewnie wszyscy , że od jakiegoś czasu trwa jakaś zwariowana propaganda przeciw zwalczaniu narodowości , rodzimej kultury i tradycji przez różnego rodzaju środowiska o wątpliwych podstawach i nie czystych intencjach etyczno moralnych aby kwestionować aż tak wysokie i ogromne wartości jak narodowość. Mało kto zdaje sobie sprawę skąd się to bierze i dlaczego ? Ludzie są szczuci jakąś tolerancją, rasizmem , demokracją itp. Ogólnikami, do których ni jak się odnieść w momencie gdy człowiek zostanie w nie złapany i wyląduje sprowadzony na grunt przez agresora go barierującego.
  Wartym uznania jest zrozumienie, a zarazem rozróżnienie pewnych stanów bytu i kwestii bytu na poziomie fraktalnym od jednostki po ogół, co poprawi widoczność całego obrazu i świadomości, który ludziom został zdefragmentowany na malutkie puzelki o odpowiednim nadaniu poprzez , które patrzą na świat jak poprzez iluzję, a nie rzeczywistość i nie są w stanie dostrzec rzeczy, prawdy , a są podatni na manipulacje.
  Państwo kolonia, a państwo dziejowe suwerenne. To są dwa różne stany , czy można pomiędzy nimi postawić znak równości ? Warto sobie przybliżyć te zagadnienia chociaż trochę określają różnice, które pomogą nam zrozumieć co się dzieje.
  Państwo kolonialne określone jest przez podbój i narzucenie obcemu narodowi własnych rządów w celu wyzysku i eksploatacji jego dóbr materialnych w tym i zasobów ludzkich jak to nazywają lub inna wersja unicestwienie danego narodu i na jego ziemi zakładanie państwa kolonialnego przez kila państw , czyli kilka różnych narodów. Ludzie w takiej koloni będą zwani obywatelami. Bowiem, żaden z nich nie wywodzi się sam z narodu, który tworzy państwo, nie tworzą narodu i muszą się znosić nawzajem, czyli tolerować i regulować stosunki między sobą ogólnikowymi zapisami np. …konstytucją, stworzą sztuczną umowną lub narzuconą odgórnie tożsamość nie mającą nic wspólnego ze swym pochodzeniem . W państwie kolonialnym to mniejszość rządzi większością pozbawioną wpływu na własny los pasożytując na społeczeństwie lub skolonizowanym narodzie oraz realizując określone strefy wpływu, a nie dobro narodu. Utworzone struktury władzy , organy i ich instytucje kierujące systemem i ustrojem kolonialnym i nie służą narodowi, a na odwrót. Niewolnictwo , Itd. Eksploatują naród jako materiał bioenergie na własne potrzeby . Prawo i zasady w takim państwie są utworzone i narzucone odgórnie, naród lub sztucznie utworzone społeczności nie ma na to większego wpływu.
  Państwo dziejowe to jest państwo suwerenne przejawiane przez dany ściśle określony naród na określonym obszarze Ziemi czyli kraju , wywodzi się z własnych korzeni kultury, tradycji i dziejów , czyli tysięcy lat istnienia i jest oparte na bardzo silnych podstawach i wartościach własnego Jestestwa, wartości te są ponadczasowe i ponadmaterialne , jest to wartość sama w sobie. Ziemia, Powietrze, Życie, Rodacy , Rodzina , Naród ( geny) , Świadomość Narodu , Wiara , Kultura to są absolutne świętości dla tych społeczności narodowych. Ustrój państw dziejowych jest inny od kolonialnych , jest to samostanowienie narodu, podstawą jest współżycie i rozwój, a nie wyzysk i pasożytnictwo. Harmonia, zamiast hierarchii , Żywa społeczność zamiast pasożyta i żywiciela, rozwój nieograniczony wyzyskiem i chęcią utrzymania władzy. Ustrój w takim państwie dziejowych jest zbudowany oddolnie na zasadzie samoorganizacji i to naród jest władcą . Nie ma lichwy ani innych pasożytniczych mechanizmów bowiem, który naród chciałby sam siebie niewolić ? Także sytuacja jednostki jest z goła odmienna w tych rodzajach państw jak i różne drogi kroczenia tych stanów bytowych państwa.
  Dziś ludzie są bez wiedzy i nie rozumieją o co chodzi ( co jest efektem pewnych działań z przeszłości ). Przedstawiane są przez światowe machiny propagandy pewne postawy jako dobre lub poprawne, a inne jako złe, ale czy na pewno tak jest? Jaki jest cel na siłę modelowania i kreowania sztucznie świadomości człowieka. Zacierania różnic . A co jeżeli światowe machiny to ci źli i mają złe zamiary? Aby zrozumieć o co chodzi należy poznać dzieje własnego narodu , tego kim się jest, a wraz z nimi poznaje się dzieje świata.
  O co tu chodzi, że jest taka wrogość na punkcie narodu w kraju tego narodu ? Przecież to nielogiczne… Czczenie własnej kultury i tożsamości we własnym narodzie, we własnym kraju zabronienie, jak może Polakowi przeszkadzać w Polsce Polska narodowość ? Przecież to absurd ! Jeszcze większym absurdem jest, że obce państwa mają dają sobie prawo i czelność komentować to czy naród pielęgnuje swoją pamięć i tożsamość…niedorzeczne, ale za to szerzenie deprawacji i demoralizacji jest piękne i wzniosłe … ludzie to jest chore !!!! Pytanie tylko skąd sobie uzurpują takie prawo ? Każdy naród jest ściśle określony poprzez swoje geny,duszę, naturę, mentalność,kulturę i tradycję i ma swoją drogę rozwoju tj jest jego jestestwo i takie jest jego prawo kroczenia swą własną ścieżką rozwoju. W drodze ewolucji przez setki tysięcy lat naród wypracowywał i wykształcał cechy etyczno moralne, mądrość, wiedzę i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie poprzez geny. To są wartości niepodważalne same w sobie, rozumiecie to ? A dziś przychodzi jakaś grupa tzw „lewaków” spoza narodów nie posiadająca jakichkolwiek praw i podstaw kręgosłupa etyczno moralnego oraz wiedzy aby kwestionować czyjąś narodowość i w imię materialnych interesów mówią” pieprzyć milionowe dziedzictwo genetyczne, kulturowe i jestestwo zbudowane na setkach tysiącach lat doświadczenia ! Niszczmy to !!” Rozumiecie jaka to niebywała zbrodnia ? Wojny światowe to mały pikuś przy nich! Dlaczego tak się dzieje ? Bo toczy się wojna i następuje podbój ( na tle ekonomicznym i informacyjnym) przy jednoczesnym zniszczeniu narodów i ich kolonizacji. Dlaczego ? Czy potraficie dostrzec różnicę między narodem, który jest czyjąś kolonią i jest państwem kolonialnym, a narodem , który jest suwerenny i stanowi własne państwo ?
  Przykładem takiego państwa dziejowego jest Polska. To Polacy Słowianie są narodem dziejowym , który tworzy i kontynuuje swoje państwo i jest gospodarzem, który gospodarzy i ugaszcza, a nie mniejszością, która gości i korzysta z bytowania i dobrodziejstw materialnych, duchowych i mentalnych gospodarza. Narodem o dziejach i korzeniach naszego jestestwa stanowili Słowianie Polacy więc mamy prawo sami decydować o własnym losie , a nie dawać takich przywilejów obcym nacjom aby to jakaś mniejszość decydowała o większości, którą przecież nie jest i formowała tu swoje widzi mi się narzucając większości obce zasady posiadając przy tym swoje własne państwa.
  Dawniej Polska stanowiła Lechistan, Mocarstwo Ariów Słowian. Nasz ustrój wywodził się z doświadczenia i ewolucji naszego narodu nazywał się Samostanowienie Narodu , oparty była na wiecach , kopnym prawie i samoorganizacji oddolnej na wybieraj dziesiątaka. To sprawiało, że cały naród żył i miał wpływ na własny los i był trudny do pokonania. ( dzisiejszy przybliżony ustrój to demokracja bezpośrednia) Zasady były proste zgodne z etyką i moralnością. O losie własnego narodu Słowiańskiego decydują Słowianie. Kiedy raz złamaliśmy zasady etyczno moralne i dopuściliśmy cudzoziemców do władzy w imię „tolerancji i solidarności ” osłabiając własne państwo skończyło się to rozbiorami !
  Jak wiadomo z naszych dziejów były liczne próby zachodu podboju i skolonizowania Słowiańszczyzny w tym i Polski, jak to robili w innych rejonach świata. Można powiedzieć, że pierwsza taka konkretna próba udała im się doprowadzając do rozbiorów Polski na co składało się wiele przyczyn. Wtedy nastąpiła próba wymazania tożsamości narodowej i wyrządzenie szkód zamachem na naszą kulturę. Nasz prawowity ustrój państwa suwerennego został usunięty po rozbiorach Polski pod koniec 18w i po II wś. Zostały podjęte próby wprowadzenia ustroju kolonialnego zarządzanego przez partie polityczne( pierwsze partie polityczne powstały w czasie rozbiorów Polski składały się min też z cudzoziemców, cudzoziemców polskojęzycznych, kolaborantów i zdrajców), kierujące systemami kolonialnymi , niewolniczymi jak np. pańszczyzna, komunizm, demokracja.
  Kto kieruje takim ustrojem kolonialnym i jest beneficjentem ? Obce państwa kolonizujące lub grupy , które zarządzają państwami kolonialnymi jako swoimi narzędziami! Cudzoziemcy i grupy , którzy uzależniają nasz naród państwo od ich państw , a raczej je podporządkowując.
  Bo jeżeli Polska miała by być państwem suwerennym i jest w ogromnej większości Słowiańska to w rządzie Polskim powinni zasiadać tylko i wyłącznie Polacy Słowianie. Bo to nasze święte prawo do zarządzania własnymi dobrami materialnymi i decydowaniu o własnym losie , a nie cudzoziemców . A czy tak jest ?
  Ale żeby następował podbój gospodarczy, czyli kolonizowanie i formowanie wszystkich pod swoje posłuszeństwo i beneficjentem byli cudzoziemcy i im się wiodło np naród Polski dalej musi być kolonią i bydłem roboczym w hierarchii państw kolonialnych , a cudzoziemcy elitą i zarządcami np dziś poprzez swoje firmy i stanowiska itd itp, Dlatego w konstytucji umieścili zapis „obywatel Polski ” co stawia na równi osobę z papierkiem sprowadzonego w walizce , z człowiekiem wywodzącym się fizyczne z narodu , który tu żyje z pokolenia na pokolenia , czy to sprawiedliwe dla nas ? A jak wiemy Polska to nie może być jakaś kolonia złożona z różnych narodowości i państw aby składać się z obywateli , a naród wywodzący sie z własnej tradycji i kultury mający po linii prostej fizyczne genetyczną ciągłość z przodkami stanowiącymi starożytne cywilizacje. Więc jakim prawem obywatele skądś tam mogą mieć takie same prawa i przywileje jak rodzimi członkowie narodu Polskiego Ariów Słowian R1A1 haplogrupy genetycznej i decydować o naszym losie . Dlatego aby cudzoziemski obywatel i ich rodzinki i znajomki mogli kolonizować i pasożytować na narodzie polskim i czerpać dobra z naszych ziem i narodu musza mieć takie same przywileje i prawa lub wyższe jak rodzimy członek narodu Polskiego i zasiadać w jego rządzie uchwalając sobie takie prawa transformując Polskę w status państwa kolonialnego. Co jest czystym złamaniem zasad etyczno moralnych prowadzącym do upadku rdzennego narodu. Ale jak to zrobić?

  Społeczeństwo zawsze jest do tyłu w stosunku do wdrażanych metod manipulacji i zawsze orientuje się co się dzieje, gdy jest za późno lub po fakcie. Mamy do czynienia z tzw „nowomową” i techniką podwójnych standardów czyli wykastrowaniem rzeczywistego pojmowania rzeczy takie jakie są, ubierania i nienazywania rzeczy po imieniu oraz kneblowanie ludziom ust poprzez stosowanie nowych terminów i nazw wymyślonych na te potrzeby osiągnięcia celów poprzez nowomowę.
  Nowomowę i jej poszczególne narzędzia , które w działaniu powodują, że niszczony jest ten, który jest posądzany o rasizm lub inne stworzone narzędzia nowomowy takie jak ksenofobia, nacjonalizm , nazizm, faszyzm, mowa nienawiści , tolerancja , poprawność polityczna itp w skrajnym znaczeniu i zastosowaniu oraz przekręcenie i ukierunkowanie w skrajności aby funkcjonowały jako tzw „normalność” pojęć jak np nacjonalizm, narodowość itd. To w efekcie i końcowym działaniu daje efekt tzw „wtórnego rasizmu”. Czyli w skrócie generalizując niszczony jest ten, który jest posądzany o wyżej wymienione „nazwy, terminy ” poprzez ograniczenie, zahamowanie, zakaz przejawu tego kim się jest czyli swojego jestestwa, prawa obrony swoich praw i wartości, mówienia prawdy i nazywania rzeczy po imieniu takimi jakimi są , a to prowadzi do zduszenia, zobojętnienia, dania i zmuszenia do narzucenia sobie czyjejś woli z zewnątrz.. Celem jest zniszczenie narodowości zduszenie , zakneblowanie ust. wobec której się to stosuje i zdobycie uprzywilejowanej pozycji przez środowiska obce .
  Dlaczego tak nowomowa jest pożądana i stosowana? A czy np zamiarem UE i NWO (kolonizatorzy?) nie jest likwidacja narodowości i państw narodowych ? Zastanówcie na zdrowy rozum. Komu w danym narodzie z rodaków, czyli członów własnego narodu może przeszkadzać przejawianie własnych wartości i tożsamości narodowej, kultywowanie i czczenie własnej kultury i tradycji oraz upamiętnianie ważnych wydarzeń i dat wartościowych dla narodu i dziejów ??? No raczej nikomu ! A więc komu ? Na logikę wychodzi , że komuś spoza może przeszkadzać , ale dlaczego ? Bo nie mogą realizować swoich wpływów i pasożytować na innych, a pewne bariery są nie do przejścia . Każdy przedstawiciel danego narodu jest nacjonalistom , dziwne żeby nie był skoro fizycznie z natury przejawia i rodzi się, przecież to normalne. Nie ma żadnego problemu w tym aby różne narody żyły w pokoju i współpracowały ze sobą oraz żyły miedzy sobą. Problem pojawia sie wtedy, gdy ktoś ma chore zamiary zdobywania władzy nad drugim człowiekiem lub praw i przywilejów oraz pasożytowania, które z punktu widzenia zasad etyczno-moralnych mu się nie należą! Np dany naród stanowiący państwo dziejowe ma prawo sam sobą zarządzać i decydować o swoim losie i to prawo należy mu się jak psu miska z wodą ! Czyli w rządzie i administracji danego narodu powinni być przedstawiciele fizyczni tylko tego narodu, a nie innego. Jak przedstawiciel obcego narodu może sobie rościć prawo i przywileje do rządzenia i posiadaniem prawa do o decydowaniu obcym dla niego narodem ?!?! Raczej zbytnio to nie jest moralne.
  Przykład mamy z własnego doświadczenia Polski, co się stanie jak dopuścimy do władzy nad własnym narodem obcych ? Dzieją się dziwne rzeczy. Wystarczyło tylko raz się ugiąć i nadużyć własnej gościnności łamiąc prawa i zasady etyczno moralne w 18 w skończyło się to rozbiorami Polski, których konsekwencje odczuwamy do dziś, do dziś nie możemy zrzucić z siebie narzuconych rządów kompradorskich realizowanych przez partie pasożytującymi systemami władzy na narodzie polskim, gdzie słudzy narodu są panami nad niewolnikami , odgradzającymi naród od życia i samostanowienia o sobie, czyli dawnego ustroju Polskiego narodu. „Gość w dom, Bóg w dom” – ale zdrowy rozsądek trzeba zachować.
  Stąd ten cały bzik i wrogość w stosunku do przejawu narodowości i siła narzucenie multikulti, bo z Polski próbuje się zrobić kolonię i w Polsce umieścić przedstawicieli kolonizujących państw i tylko i wyłącznie im będzie przeszkadzała Polska narodowość !! Ponieważ wtedy będzie łatwiej zarządzać społecznością, której zniszczono solidne podstawy egzystencji i tożsamości jako kolonią i nie obawiając się powstania narodu, który odzyskuje utraconą tożsamość po próbie wymazania tzw. np. edukacja powstałą po rozbiorach i upomnienie się narodu o swoją wolność i prawo do samoistnienia i samostanowienia o własnym losie.
  Polska to jest kraj, naród i państwo , które jest „in situ” przejawiony w naturalny sposób poprzez naród ściśle określony genetycznie i duchowo gatunek człowieka tworzący własną wielotysięczną kulturę i tradycję, która jest niepowtarzalnym dziedzictwem, a nie czyjąś kolonią ! Dlatego inne nacje i narody powinny uszanować taki stan rzeczy i zaprzestać zniewalania kolonialnego naszego narodu poprzez przenikanie i próbowaniem zdobywania władzy i jej sprawowania poprzez systemy pasożytnictwa wbrew zasadom etyczno moralnym, tak jak przez setki lat mogli znaleźć spokój , schronienie i gościnność w obrębie naszego narodu, tak teraz powinni zaniechać swoich niecnych planów zniszczenia narodu polskiego poprzez unicestwienie nas multikulti, podbojem ekonomicznym, przejęcia władzy i uczynienia z nań niewolników.”

 • jacek
  Reply

  Bardzo dobry wywiad,wiecej takich, aby uswiadomic ludziom ze ucieczka od systemu jest iluzja
  i pozwoleniem tej kraminalnej „wybranczej bandzie dalej ograniczac pole do zycia obywateli jak i dalej
  ich zubazac przez nakladanie dlugow,to sa pieniadze ktore zostaly wypompowane z pozyczek panstwowych i ktore do tej pory laduja na prywatnych kontach tzw subiektow ktorzy sprawuja z ramienia zachodu dyktatorska wladze pod plaszczykiem demokracji.Jest to niczym innym jak wyrafinowana dyktatura o duzej kryminalnej energi.Wszystkie te partie sa niczym innym ja chucpa na koszt obywateli
  obojetnie kto wygra i tak obywatele dostana ostro popalic.Ludzie musza sobie uswiadomic ze podstawia sie im politycznych baranow i ze nie moga sobie w tym sytemie sami swojego kandydata wybrac,a te
  partie sa w tym systemie absolutnym wrogiem spoleczenstwa.Panie Tadeuszu wiecej takich jak pan plus wiecej politycznej swiadomosci obywateli umozliwiloby odsuniecie tych wrednych kryminalnych subiektow jak i cala mase kapusi aparatczykow z panstwowych stanowisk z kluczowych pozycji spolecznych,przemyslowych wtedy po uwolnieniu sie z rakotworczej substanci ludzie beda mogli zyc swobodnie i wzrastac wraz z nim cale panstwo.Ta kryminalna dyktatura ma miejsce prawie w calej Europie system jest ten sam.
  Dziekuje Panu Tadeuszowi Cichockiemu jak i prowadzacemu za konstruktywny pouczajacy wyiad.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>