MMS i wygrany proces przeciwko producentom szczepionek – Krystyna z Atlanty [3]

More videos
7.31K
Views
   

38 komentarzy

 • Berni
  Reply

  Berni, Witam, chciałabym przygotować złote panaceum p.Krystyny, ale film nie działa ( jest pierwszy kadr, ale dalej nie idzie)

 • lidia wolan
  Reply

  Pani Krystyna pokazuje w butelce Gold Chloride i zwraca sie do Alexa- link do zlota podales…nie widze linku

 • Leszek
  Reply

  Witaj Alex
  Krysia powiedziała , że ten smak i zapach MMSa jest dla niej okropny i ma rację.
  Moje dwie sprawdzone rady. Używam MMSa od lat.

  1. Niech Krysia pije MMSa przez słomkę ( im dłuższa tym lepsza), może również zatkać nos.

  2. Podczas aktywacji gdy chlor się ulatnia, a substancja zmienia kolor na żółty niech robi to pod włączonym okapem wyciągowym w kuchni i niech nie stoi przy tym. Będzie po problemie, albo znacząca minimalizacja problemu.

  ( każde laboratorium chemiczne musi mieć takie stanowisko z odciąganiem lotnych oparów na zewnątrz, wkłada się tam tylko ręce i obrabianą substancję. chemik stoi na zewnątrz za szybą !)

  Jeżeli z jakichś powodów nie ma słomki to wystarczy zatkać nos. Zapach wpływa na smak. Brak tego zapachu -smak MMSa prawie neutralny.

  Pytanie do Krysi.🎓
  Mamy dwutlenek chlorku sodu NACLO2, ale to jeszcze nie MMS dopiero po aktywacji staje się MMSem.
  Podany przez Krysię przepis: Kropla chlorku złota z kroplą NACLO2 aktywowanego czy nie. Rozumiem,że aktywowanego.
  Jeżeli aktywacja następuje sokiem z cytryny to proporcje mieszania mamy 1:5. Teraz dopiero mamy 1 kroplę MMSa. (choć w sumie mamy 6 kropel substancji)
  Jeżeli aktywacja HCL to proporcje mieszania mamy 1:1 i dopiero teraz mamy 1 kroplę MMSa (czyli 2 krople substancji) . I teraz do tego co nam wyszło dodajemy 1 kroplę chlorku złota? Czy dobrze rozumuję?

  Przy okazji: ilo procentowym HCL aktywujemy NACLO2 na MMSa.

  Pytam tak dokładnie bo w recepturach nie możne być wątpliwości.

 • Mateusz Kosowski
  Reply

  Panie Aleksie myślę że wielu oglądających Pana kanał czeka na więcej audycji z Panią Krystyną i ciekawie zapowiada się to co ma do powiedzenia na temat „Jezu Ufam Tobie’ i miło byłoby gdyby te informacje zawierał najnowszy odcinek. Pozdrawiam.

 • ada
  Reply

  Wielkie brawa dla Pani Krystyny! Mądra, wrażliwa kobieta !!! dziękujemy! I ogromna prośba o jak najwięcej Pani audycji ! Niesamowicie Pani kojarzy te różne wątki. Czekam z niecierpliwością na kolejną odsłonę. Czy można podlinkować gdzie w Polsce można kupić MMS i chlorek złota?

 • Monika
  Reply

  Ilu procentowy ma byc ten mms? Na amazon jest 27 i 28%
  Który byłby najlepszy żeby zamówić za granice?

 • Karol
  Reply

  Dokładnie, chloryn sodu aktywuje się sokiem z cytryny lub roztworem kwasku, ponieważ wtedy uwalnia się tlen oraz sól jako uboczny związek. Picie samego chlorku sodu przecież może wyrządzić szkody zwłaszcza w florze bakteryjnej. O co chodzi w tym chlorku złota? można to przedstawić za pomocą reakcji chemicznej jaka następuje? Albo proszę więcej informacji.

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Były prezydent Urugwaju – Jose Mujica – 90% swej pensji prezydenckiej przeznaczał na organizacje dobroczynne, jedno roczne wynagrodzenie przekazał na budownictwo socjalne,mieszkał w wiejskiej chacie,hodował chryzantemy i warzywa które sprzedawał,jezdził 25 letnim „garbusem”.

 • Maciek
  Reply

  Ten grzechotnik z napisem „Don’t tread on me” to Flaga Gadsdena. Mam taki emblemat z rzepem na czapke. Była używana przez Kontynentalną Piechotę Morską w czasie wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Taki symbol wolności, można powiedzieć taka pierwsza flaga czy godło amerykańskie.

 • Ania
  Reply

  Pani Krysiu, wielkie dzięki za to co Pani mówi. A kiedy będzie filmik o Jezu ufam Tobie i o reszcie, o której napomknęła Pani. Czekam niecierpliwie i pozdrawiam serdecznie.

 • Aga
  Reply

  Bądźcie czujni ponieważ w hipnozie ezoterocznej był poruszony temat likwidacji WHO i innych pokrewnych instytucji, które się kompromitowały przez lata. Będą likwidowame, żeby powołać coś takiego tylko bardziej bezwzględnego. To samo co z wyborami- myślimy że mamy zmiane a naprawde mamy to samo tylko inaczej i gorzej

  • Alex
   Reply

   Tak, rzeczywiście, częściowo fałszywa, bo sprawa sądowa jeszcze trwa, a nie skończyła się. Dr Scott Perlman, który to ogłosił, przeprosił że za wcześnie ogłosił sukces.

 • Krystyna Terlecka
  Reply

  Podany link oryginale nagranie o wygranej chcąc opublikować na fb pojawia się info z fb ze to fejk, prosze o źródłowe informacje o procesie i wygranej przeciwko firmom
  farmaceutycznym w usa

 • Marla
  Reply

  A na co działa ten chlorek złota ? Bo na internecie tylko ze można sprawdzić nim autentyczność złota

 • Sylwia
  Reply

  Pani Krystyno, Czy moglaby Pani podlinkowac gdzie Pani kupuje mms i chlorek zlota w Stanach oraz ktory chlorek zlota z firmy Sirus, poniewaz sa tam 1% solution i 5% solution. Z gory dziekuje!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>