Michał Wynalazca – część 1

More videos
Views
   

Michał od połowy lat 90-tych żyje w miejscu z bardzo korzystnym otoczeniem przyrodniczym i ze świetną lokalizacją pod względem bliskości Warszawy, lotniska i głównej szosy 8-ki Wwa-Wrocław/Katowice. Chciałby tu wspólnie tworzyć społeczność / wioskę wysokoświadomych ludzi. Bardzo dużo osiągnął pod względem życia poza systemem – na co dzień – nie w sferze marzeń czy tylko weekendowych wypadów. Do dyspozycji ma obszar o powierzchni prawie 7 ha. Swój dom ma w dużej mierze zautomatyzowany przy wykorzystaniu samodzielnie zaprojektowanych urządzeń elektronicznych. Rozmawiamy tu o jego historii, o doświadczeniach z rebirthingiem, kontinuum i innymi metodami.

Kontakt do Michała:
tel. 720 777 545
email: niepsycholog@gmail.com

6 komentarzy

 • HWSIEVERS
  Reply

  genetyka wskazuje co mozemy jesc,my Polacy jedlesmy mieso,mleko,zielenizne,oleje i inne tluszcze,inne ludy nie mialy zwierzad hodowlanych a wiec ich genetyka nie uformowala systemu enzymow pozwalajacy trawienie mleka i mleko pochodnych.Potrzeba tysiecy lat aby nastawic organizm-genetyka,na trawienie czegokolwiek.Ludy z innych szerokosci geograficznych trawia to co my nie,moze smakowac ale organizm ma klopot trawienny!trzeba jesc to co w Polsce rosnie i roslo,nie to co jest importowane,kolorowe i tym podobne…tak jak woda ma swoj charakter krystaliczny tak samo ta woda jest w nas typowa dla nas Polakow bo tu sie rodzilismy i wyrastalismy ,typowa struktora fizycznochemiczna.

 • OxMi
  Reply

  Piec: poszukuję sponsora do wykonania lub sfinansowania wykonania dla nas pieca ze stali kwasoodpornej o bardziej zaawansowanej konstrukcji od obecnego, według moich wytycznych. Piec ten ma ogrzewać bazę naszego ośrodka postępowych działań.
  Michał 0xMi – kontakt telefoniczny i mailowy pod okienkiem filmu.

 • Kasia
  Reply

  Jestem pod wrazeniem.Chcialabym tez byc taka odwazna.
  Życze wszystkim pomyślności,wzajemnej akceptacji i miołści.Budzmy się!

 • Roman
  Reply

  Witam!
  Dzięki Aleks za materiał – czekam na drugą część-i za to,że Ci się chce jezdzić po kraju i wydawać „dużą emeryturę wojskową”[jak napisał pan G.]

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>