Mężczyźni i Kobiety – Izabela Kopaniszyn i Tom de Winter

More videos
Views
   
W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.
 • w rodzinach brakuje ojców
 • co potrzebują kobiety od mężczyzn a mężczyźni od kobiet
 • kobieta powinna inspirować mężczyznę
 • połączenie mężczyzny z sercem
 • hierarchia emocji
 • wskazówką do zachowania równowagi jest szacunek i akceptacja wszystkiego co dzieje się w tym momencie

Strona www: www.MeskieWarsztaty.com

9 komentarzy

 • Astre
  Reply

  Ja nie wiem, czy Pani Izabela zdaje sobie sprawę jaką rolę pełni mózg, czy nie zdaje sobie z tego sprawy i nie zamierzam takich rzeczy publicznie dochodzić. Odnoszę się tylko do błędnej narracji z zakresu funkcjonowania mózgu i przedstawiania jakichś dowodów wskazujących jeszcze na autorytet w osobie prof. Vetulaniego. Ktoś kto czytał publikacje prof. Ventualniego łatwo odkryje, że był to zagorzały popularyzator paradygmatów materialistyczno newtonowskiej nauki, a jego wywody na temat funkcjonowania mózgu w korelacji z aspektami społecznymi, rodzinnymi w świetle dzisiejszej wiedzy pozbawione są empirycznego sensu, wystarczy poczytać prace Bruce Liptona, aby sie o tym przekonać, bo o innych już nie wspomnę. Podsumowując można powiedzieć , że współczesna wiedza z zakresy translacji psychoneuronalnej, którą każdy może łatwo zdobyć , kłóci się z tym co zostałe w wywiadzie przedstawione. Oczywiście nie wszystko ! Niemniej na tą wypowiedź składa się wiele intersubiektywnych danych nie zgodnych z dzisiejszą wiedzą na ten temat, co w ramach wymiany wiedzy i informacji skłoniło mnie do napisania tego komentarza.

 • Astre
  Reply

  J.P. Kutereba.
  Dostarczam tylko faktów. Faktów, które są weryfikowalne przez każdego. Nie ważne, czy ktoś z tego skorzysta, czy nie. Ważne jest to, że dana informacja została umieszczona w przestrzeni informacyjnej jaką jest oczywiście internet. I ta informacja nie ginie, ona jest… Powód jaki skłania mnie do tego jest w zasadzie prozaiczny mianowicie zmniejszenie poziomu entropi….
  Poniżej linkuje wypowiedź fizyka z NASA, on między innymi tłumaczy o co chodzi z tą entropią i dlaczego to jest takie ważne.
  https://www.youtube.com/watch?v=8GFiB8wdjMs

 • Tomasz
  Reply

  Pomijając wszystkie wywody w całym reportażu, myślę że najtrafniejsze słowa powiedziała Izabela na zakończenie. Pozdrawiam

 • jan piotr kutereba
  Reply

  Witam ,lubie iwysluchalem wiele przekazow p.Izabeli w/w przekazie Alexa ,oraz przeczytalem wiele komentarzy Astre ,oboje maja sens i z kazdego mozna odniesc korzyssci w swym odkrywaniu i rozpoznawaniu swej mocy oraz zarzadzaniu nia ,potrzeba dodac wolny wybor ktory potrzeba sie nauczyc samemu poprzez nauke szacunku sobie i innym + przyjazn te dwie zasady ulatwiaja bezwarunkowe dzialanie zycie w komforcie i pokoju + zawrte wiecej podpowiedzi ;;;;;https://www.youtube.com/watch?v=QjyqjAzR1hE a Astre i Alexsowi dzieki ze jestescie well done.

 • Pingback: Mężczyźni i Kobiety – Izabela Kopaniszyn i Tom de Winter | 7777777blog

 • Astre
  Reply

  Pani Izabela Kopaniszyn i ten gość po prawej stronie to wyznawcy ideologii materialistycznej, ideologi, która zażarcie broni (hipotezy) że świadomość, cechy fizjologiczne i behawioralne danego człowieka (kobieta, lub mężczyzna) są są związane z produktem chemicznej oraz elektrycznej pracy mózgu.
  Książke Vetulaniego, ortodoksyjnego profesora, to proponuję przybić w kiblu na gwoździu posłuży jako dobry papier toaletowy, a zechcieć włożyć minimum dobrej woli i poczytać współczesne prace naukowe o translacji neuronalnej. Translacja neuronalna pod którą podpisują się dzisiaj wybitni naukowcy, którzy spędzili wiele lat pracy nad badaniami stwierdza, że : fizjologia mózgu jak i cała homeostaza wynika wprost z podświadomych programów umysłu, a tzw. mózg pełni jedynie rolę biologicznego interfejsu . Oznacza to, że wszystkie procesy organizacji mózgu pochodzą z zewnętrznego źródła, dokładniej pochodzą z podświadomego umysłu i jego oprogramowania….
  Proszę sobie poczytać prace Joe Dispenza, Bruce Lipton, Mario Beauregard, Amit Goswami, Candace Pert i szereg innych, a potem dopiero się publicznie wypowiadać. Warto wspomnieć, że już wiele lat wcześniej pojawiały się publikacje o tym, że nikt inny tylko świadomość, która ”przypisana” do danej osoby pełni rolę nadrzędną w procesach życiowych i behawioralnych, ale zostały wyśmiane i odrzucone, bo rządzili tacy jak wspomniany tutaj przez Panią Kopaniszyn prof. Ventulani, który traktuje ludzki organizm jak biochemiczną maszynę działającą zgodnie z zasadami fizyki newtonowskiej !
  Rozumiem, że wywiad, to nie debata naukowa, tylko opowieści czyichś światopoglądów, często wyssanych z palca, ale jak komuś zależy na zgłębieniu tego co faktycznie dzieje się dzieje i jakie są tego przyczyny, to znaleźć najszybciej można w Akademiach Psychobiologi. Pani Izabeli życzę dobierania sobie bardziej adekwatnych lektur i ludzi do swego poziomu umysłowego, niż płaskich i racjonalnych argumentów.
  A, teraz dowody :
  https://vedica.pl/2018/04/18/psychobiologia-emocjonalny-kod-choroby-2/
  https://www.youtube.com/watch?v=zWpHPNJSo3I

  • MM
   Reply

   Z tego, co mi wiadomo, to Pani Izabela doskonale zdaje sobie sprawę z tego czym jest mózg i jak podrzędną rolę pełni on w stosonku do zarządzającej nim Świadomości.
   Również zakres Jej lektur jest o wiele szerszy aniżeli przytoczony w powyżsej wypowiedzi.
   Zatem ta wypowiedź mija się z celem…

 • Lukasz
  Reply

  Pani Izabelu, podoba mi się bardzo – 'Life isn’t problem to be solved, but dance to be danced’ – dziękuję, pozdrawiam.

 • Janusz
  Reply

  Problemy damsko-męskie, wychowywanie dzieci, gender są wynikiem życia ludzi na niskiej świadomości gdzie nie przepracowuje się zdarzeń, gdzie próbuje się narzucać swoją wole, swoją rację tworząc w ten sposób wewnętrzne konflikty. Za tym idzie życie zewnętrzne które tworzymy nie właściwym życiem wewnętrznym. No i oczywiście kółko się zamyka z którego wychodzą priorytety takie jak materializm, dominacja, władza, uzależnianie itp sprawy. Oczywiście należało by tu poruszyć myśl w ostatnim zdaniu Aleksa o szacunku i akceptacja które też powinno wynikać z przepracowanych sytuacji. Dlatego ta sytuacja ma aspekt globalny w którym wszyscy ze sobą walczą aż do zrozumienia, przepracowania problemu. Czyli cały czas wracamy do siebie, do własnej natury i do podjęcia walki z samym sobą o zmianę siebie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>