Max Love o miłości i rozwoju

More videos
Views
   

Max Love (Mariusz Maksymilian Jasionowski) aktualnie mieszka na Kostaryce. Opowiada o swoich doświadczeniach z nielinearnością życia:
– czy więcej mamy korzyści i radości z działań zamierzonych, czy niezamierzonych
– czy warto kreować sytuacje, czy raczej dać się ponieść życiu
– czy lepiej jest w życiu szukać zabezpieczenia i ukorzenienia czy raczej doświadczać chwili obecnej
– o biznesie zaprojektowanym podczas snu
– książka o miłości
– fraktalność związków i życia
– wzrost poziomu książki wraz ze wzrostem poziomu świadomości jej autora
– dlaczego niektórzy ludzie nie czytają książek

Książka autorstwa Max Love, którą udostępnia on bezpłatnie:Max Love – Biblia Miłości

Strony Max Love:
Facebook.com/MaxLove333
MaxLove.eu

Category: Inspiracje

3 komentarze

  • Izabela Julia
    Reply

    Panowie(Max i Janusz:)Dzieki Wam i tej serdecznej wymienie inspirujacych slow,a nawet i wyznaniu MILOSCI,spiesze czym predzej przecztac rowniez ksiazke Maxa….:))))))Dziekuje Max za jak zwykle, pelna ciepla,harmonii i spokoju rozmowe a Tobie Alex za swoiste polaczenie godnosci osobistej,samoswiadomosci i pokory (w tym glebokim znaczeniu)jednoczesnie,co reprezentujesz:)Wysoko sobie cenie sobie taka kompilacje,zreszta Max tez tym wibruje….byl pomiedzy Wami fajny rezonans podczas rozmowy:)Dzikuje Wam:)

  • Janusz
    Reply

    Witaj Max Love Po wywiadzie jaki udzieliłeś, zdałem sobie następujące pytani co kaki (gu…) może wiedzieć o miłości. TO JA DOŚWIADCZONY ŻYCIEM FACET MAM COŚ DO POWIEDZENIA!!! I za ras usiadłem, przeczytałem Twoją książkę, aby potwierdzić swoją teorię. A tu nagle dostaję kopniaka i zaczynam wyciągać wnioski. Zaczęły otwierać mi się oczy, i stwierdziłem jak mało wiem a Twoje doświadczenia będą moim drogowskazem bez zakazu i nakazu. twoja książka jestem fascynująca i zaskoczyłeś mnie, że jest w większej części książka o mnie, choć jestem mężczyzną. Chcę nadmienić, że czytając ją miałem wrażenie jak moje uczucia były poruszane i to Ty spowodowałeś, że zdałem sobie sprawę że Miłość to energia a energia to Miłość. Zdawało mi się że ja to wszystko wiem do momentu twej lektury. Wszystko co napisałeś pochłonąłem za jednym posiedzenie i zauważałem w swoim sposobie myślenia zmiany za co bardzo ci dziękuje i przepraszam za powyższego (gu…). Wiem że mi wybaczysz, ponieważ kochasz wszystkich. Urodziłem się 61 lat temu i wiem, że będę się uczył życia od takich ludzi jak Ty. DZIĘKUJE DZIĘKUJE I KOCHAM CIĘ !!!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>