Vita Pure

Ze względu na stale rosnące zanieczyszczenie środowiska, w organizmie człowieka kumuluje się coraz więcej zanieczyszczeń. Vita Pure wiąże te zanieczyszczenia już w przewodzie pokarmowym, jeszcze zanim będą mogły spowodować szkody w organizmie.

To prewencyjne działanie imponująco potwierdziły badania. Jednocześnie Vita Pure uwalnia do organizmu cenne minerały i pierwiastki śladowe.

– wiąże zanieczyszczenia i niezawodnie je eliminuje
– regeneruje i chroni barierę ściany jelita
– odciąża organy detoksykacyjne wątrobę i nerki
– przekazuje ponad 30 różnych minerałów i pierwiastków śladowych

Aby czerpać WIĘCEJ witalności, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Kamień życia

Wulkaniczny minerał zeolit-klinoptylolit powstał miliony lat temu, gdy żarzący się popiół z lawy wlewał się do czystych, pierwotnych oceanów. To właśnie wtedy nastąpiła prawdziwie alchemiczna fuzja wody i ognia, która utworzyła tę szczególną skałę.

Jego unikalna struktura siatki krystalicznej zawiera czystą, krystaliczną wodę wzbogaconą ponad 30 różnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi w formie koloidalnej.

Przede wszystkim jego wyjątkowa siła wiązania wielu toksyn środowiskowych sprawia, że ten naturalny minerał jest tak wyjątkowy i w coraz częściej określa się go surowcem XXI wieku.

Mistrz oczyszczania

Już Hipokrates, Paracelsus czy wielka Hildegarda z Bingen używali minerału wulkanicznego do usuwania szkodliwych substancji z organizmu. Przez ostatnie sto lat zanieczyściliśmy naszą ziemię w bezprecedensowy sposób. Stale rosnąca ilość toksyny środowiskowe coraz bardziej kumulują się w ludzkich organizmach, a eksperci w dziedzinie zdrowia obecnie zalecają trwającą całe życie bezalternatywną detoksykację. Niezwykle wysoka zdolność zeolitu do wiązania metali ciężkich, substancji radioaktywnych i pestycydów, takich jak glifosat, staje się coraz ważniejsza i ma nieocenioną wartość dla ludzkości.

Najwyższej jakości produkt medyczny

W przypadku Vita Pure, fizyczne właściwości wulkanicznego minerału zeolitu są znacznie wzmocnione przez opatentowany proces przygotowania. Technologia PMA zapewnia ogromne powiększenie powierzchni mikrokryształów i tym samym wzmożoną wymianę jonową w organizmie. Dzięki temu przyciąganie zanieczyszczeń i zdolność do uwalniania minerałów są mocno zwiększone i wykraczają daleko poza właściwości surowca.

Aby dodatkowo wzmocnić działanie Vita Pure, dodano 10% dolomitu. Ta mączka skalna zawiera większość makroskładników magnezu i wapnia w doskonałych proporcjach. Optymalizuje to równowagę mineralną, a także prowadzi do poprawy właściwości wymiennych minerału wulkanicznego.

Produkt medyczny Vita Pure jest stale sprawdzany pod kątem jakości i czystości przez niezależną jednostkę certyfikującą. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach przedklinicznych i klinicznych, a badania nad nim są nadal kontynuowane.


Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Vita Pure jest tak skutecznym środkiem detoksykacyjnym?

Aktywowany zeolit ​​klinoptylolit zawarty w Vita Pure to naturalna mikroporowata skała pochodzenia wulkanicznego. Jego podstawowym szkieletem jest sieć krystaliczna, która składa się z niezliczonych kanalików i wgłębień. Ta specjalna struktura i opatentowany proces przetwarzania skały dla LavaVitae tworzą niezwykle dużą powierzchnię wymiany do 1000 m2 na gram zeolitu. Dzięki temu aktywowany naturalny minerał staje się doskonałą gąbką, która pochłania toksyczne metale ciężkie, takie jak ołów, rtęć lub kadm i wiele innych toksyn, zanim jeszcze przedostaną się do krwiobiegu. Zanieczyszczenia te są mocno wiązane z klinoptylolitem i niezawodnie wydalane z kałem w ciągu 24 godzin.

Jakie szkodliwe substancje są wiązane w organizmie przez Vita Pure?

Aktywny minerał wulkaniczny zeolit-klinoptylolit w Vita Pure wiąże ogromną ilość toksyn, które osadzają się w naszym organizmie z powodu coraz bardziej zanieczyszczonego środowiska. Należą do nich metale ciężkie, takie jak rtęć, ołów, kadm i arsen, ale także pestycydy, takie jak glifosat, czy substancje radioaktywne, takie jak cez i stront. Ponadto neutralizowane są silnie toksyczne endotoksyny, czyli toksyczne substancje, które sam wytwarza nasz organizm, takie jak gazy jelitowe czy amoniak.
Ponieważ Vita Pure wchłania szkodliwe substancje już w przewodzie pokarmowym, zanim dostaną się one do krwiobiegu i uszkodzą narządy, możemy mówić o prawdziwej profilaktyce. Regularne przyjmowanie Vita Pure niezawodnie chroni organizm przed ciągłymi obciążeniami.

Dlaczego Vita Pure zawiera dodatkowe 10% dolomitowego proszku skalnego?

Udowodniono, że aktywny zeolit-​​klinoptylolit zawarty w Vita Pure dostarcza organizmowi ponad 30 różnych minerałów i pierwiastków śladowych. Są one uwalniane w ramach wymiany jonowej podczas wiązania toksyn. Na niektóre minerały organizm ma większe zapotrzebowanie. Pierwiastki te nazywane są makroelementami i należą do nich w szczególności magnez i wapń. Z tego powodu Vita Pure zawiera również 10 procent dolomitu. To właśnie ta sproszkowana skała zawiera magnez i wapń w idealnych proporcjach.
Ponadto, połączenie zeolitu-klinoptylolitu z dolomitem okazało strzałem w dziesiątkę. Badanie komórek wykazało, że dodatek dolomitu w porównaniu z produktami z czystego zeolitu znacznie zwiększa działanie naturalnego mineralnego zeolitu.

Dlaczego Vita Pure tak skutecznie wspiera trawienie?

W kontekście zatwierdzania certyfikowanego wyrobu medycznego należy określić i udowodnić ponad wszelką wątpliwość główny mechanizm działania. W przypadku Vita Pure jest to: wspieranie detoksykacji i wzmocnienie bariery ściany jelita poprzez wiązanie metali ciężkich i amonu w przewodzie pokarmowym.
Oznacza to, że Vita Pure pomaga w utrzymaniu lub przywróceniu zdrowej funkcji filtrującej ściany jelita. Jeśli ściana jelita jest uszkodzona lub nawet przepuszczalna (Leaky-Gut), do krwiobiegu mogą dostać się zanieczyszczenia, a także niepożądane produkty przemiany materii, a nawet bakterie jelitowe. Prowadzi to do obciążenia organów odtruwających i może powodować przewlekłe zapalenie. Ciągłe przyjmowanie Vita Pure chroni i regeneruje ściany jelita oraz zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji do krwiobiegu. Poprawia się wchłanianie niezbędnych substancji, a podrażnienia przewodu pokarmowego zostają złagodzone.

Co wyróżnia Vita Pure od innych zeolitów na rynku?

„Zeolit ​​zeolitowi nierówny”! Istnieje około 150 rodzajów zeolitu, ale tylko zeolit-klinoptylolit nadaje się do spożycia przez ludzi. Istnieją również duże różnice na rynku klinoptylolitów, w końcu niewłaściwy zeolit ​​może wyrządzić więcej szkody niż pożytku! Ponieważ ten minerał wulkaniczny ma ogromną siłę wiążącą metale ciężkie i toksyny, czystość i jakość użytego materiału ma szczególne znaczenie. ”
W przypadku Vita Pure tylko najczystsze surowce najwyższej jakości są używane, mikronizowane i aktywowane w opatentowanym procesie przetwarzania. Ostatecznie obowiązuje następująca zasada: im drobniejszy proszek skalny zostaje mielony, tym silniejsze jest jego przyciąganie szkodliwych substancji w organizmie. Vita Pure ma wymiernie silniejsze działanie oczyszczające w organizmie niż w zwykły sposób rozdrobnione lub nieoczyszczone produkty.
Ponadto LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu. To sprawia, że ​​składniki są bardziej biodostępne i znacznie poprawia ich właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Vita Pure gwarantuje optymalną skuteczność przy maksymalnym bezpieczeństwie.

Kliknij w jedną z powyższych opcji (otworzy się nowe okno)

Numer identyfikacyjny partnera (gdyby był wymagany): 6724778

System wynagradzania

Ilość wejść: 624, w tym dzisiaj: 1