Latający pustelnik – Roman Majcherek

More videos
Views
   

Roman Majcherek jest pustelnikiem bardzo niezwykłym, ponieważ posiada własne lotnisko i okrągłą pustelnię, w której chętnie gości wszystkich chętnych, chcących prowadzić u niego warsztaty i kursy rozwoju duchowego i osobistego.Villa_Romana
Za granicą przebywał kilkadziesiąt lat, dzięki czemu biegle zna 5 języków. Przez 10 lat mieszkał w starej, wyremontowanej przez siebie ciężarówce, którą przejechał ponad 420 tys. km.
Obecnie Roman mieszka w odludnym miejscu koło Międzyrzecza.

Dojazd do Villi Romana
W Międzyrzeczu obok Lidla biegnie ulica Łąkowa, z niej trzeba skręcić w prawo w Polną, obok kontenerów do segregacji śmieci – ta droga nie jest już asfaltowana. Należy jechać tak jak droga prowadzi, skręcić w prawo przed torami, a za Ranchem Klama i zabudowaniami, na rozdrożu w lewo. Następnie minąć tory i przed znakiem zakazu wjazdu w lewo.

Roman Majcherek – tel. 504-630505
Facebook.com/pages/Villaromana/492734057410468
Facebook.com/pages/Villaromana-Vegepoint/1549410782008781

3 komentarze

 • Tosza
  Reply

  Bardzo pozytywna rozmowa. Dziękuję. Jest niezmiernie przyjemnie słuchać Romana, spokoju, który z niego emanuje, odczuwania świata, którym się dzieli.

 • Zofia
  Reply

  Dziekuje za ciekawy wywiad z czlowiekiem bogatym w przygodowe zycie.Od dziecka lubilam latac, totez ponad 20 lat temu wyladowalam w Kanadzie i Atlantyk przelecialam juz ponad 40 razy…Tez mam ponad 20 glodowek…i ciesze sie zyciem i zawsze milo poznac osoby z podobna pasja…pozdrawiam.

 • Dana11
  Reply

  Super!
  Żywa pochwała i świadectwo wolności ducha.
  Jestem z Sulechowa (z urodzenia),(Międzyrzecz, Świebodzin, Sulechów, Zielona Góra).
  Przypominam sobie ( od czterdziestu lat już tam nie mieszkam),że takiego poczucia wolności w ludziach nie odczuwałam nigdzie indziej. Nawet jak obserwowałam młodsze pokolenia.
  Nic dziwnego, że takiemu wolnemu duchowi tam się spodobało.
  Bardzo serdecznie pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>