Konstytucja 1997 jest nielegalna – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
13.22K
Views
   

Jan Potocki– dlaczego Konstytucja 1997 jest nielegalna
– czy prezydent jest nielegalny
– polskie społeczeństwo chce II RP
– święto chanuka w Sejmie
– zasoby energii geotermalnej w Polsce
– koncesje wydobywcze
– samoobrona rolników z Żurawlowa przeciwko koncernowi Chevron
– Michaił Gorbaczow chciał zwrócić Polsce nasze wschodnie ziemie
– spotkanie z przedstawicielami służb specjalnych
– dłuższe magazynki dla pistoletów Glock
defensywne wynalazki Ferdynanda Barbasiewicza
– czy Polska zrzekła się odszkodowań powojennych

Ilość wejść: 13221

33 komentarze

 • miki
  Reply

  „Polska krajem katolickim”…..Nie uwazacie wszyscy słowianie, ze podpinanie się do obcych bogów jest zwyczajnie nieetyczne i po prostu głupie????? Jest takie polskie przysłowie: „do kogo nie piją, to mu zdrowia nie zyczą”…..Czy ten bóg was wybrał? Nie!!!! To czego tam szukacie?

 • Stanisław Motycki (von Habsburg - Lothringen)
  Reply

  Pytam Jan Zbigniew Potocki
  Czy należysz do tego rodu o którym Izaak Mosze Goldberg ?
  Ja, niżej podpisany Izaak Mosze Goldberg, obywatel polski żydowskiego pochodzenia, który narodowości swej się nie wstydzi i dlatego nie zmienił nazwiska na Kościuszko, Potocki, Zarzycki, Kulczycki, Różański, Michnik, czy Żółkiewski.
  Pierwsze, niewielkie wspólnoty żydowskie, istniały w Polsce już w XIII wieku.

  Rodzina Potockich wywodzi się z Potoka koło Jędrzejowa. Pierwsza wzmianka Potockich bez podania herbu pochodzi z 1236 roku[1].
  Pierwszym mitycznym Potockim był Żyrosław z Potoka. Według legendy dzieci jego syna, Aleksandra, były protoplastami nowych rodów takich jak Moskorzewscy, Stanisławscy, Tworowscy, Borowscy i Stosłowscy.
  Brak odpowiedzi.

 • Piotrek
  Reply

  Reparacje zawsze są wypłacane w walucie tego kto je płaci. I za tą walutę można kupić tylko towary produkowane bezpośrednio lub pośrednio w tym kraju i za nic więcej – dotyczy to również tzw. „obiektywnych” walut typu złoto. Pan Hrabia albo jest rentierem żyjącym z odsetek wypracowanych przez jego rodziców albo [pozostała część została usunięta, ponieważ zawiera treści obraźliwe]

 • dociekliwy
  Reply

  Wielce szanowny Panie Prezydencie, skoro był Pan łaskaw udzielić tutaj swego komentarza, podkreślając, że w pierwszej kolejności interesują Pana kwestie finansowe, jako prowadzące najkrótszą i najszybszą drogą do poprawy bytu całego narodu polskiego, to proszę o zajęcie stanowiska w kwestii zasadniczej, mianowicie:
  Czy zobowiązania zaciągnięte przez władze okupacyjne, a nikt dzisiaj nie kwestionuje faktu, że PRL był okupacją Polski, mogą w jakikolwiek sposób obciążać naród Polski!

  To tak jakby Hans Frank, czy B.Bierut zaciągnęli długi, które mieli by spłacać Polacy.

  W obecnych czasach często spotyka się zjawisko tzw. kradzieży tożsamości; w Polsce okupacyjny rząd, podawał się za rząd Polski, mamy więc do czynienia z klasyczną kradzieżą tożsamości narodowej.
  Żeby uwiarygodnić taki rząd, organizowano zwyczajne szopki wyborcze. Najlepszym dowodem był tzw.” sejm kontraktowy”, gdzie bez odrębnych wyborów, bez odrębnych ordynacji wyborczych „zagwarantowano” 1/3 (mandatów) dostępnych dla kandydatów tzw. niezależnych.

  Pytanie:
  Jak można w rzekomo wolnych wyborach, ZAGWARANTOWAĆ 1/3 mandatów!

  Odpowiedź:
  Po prostu do wyborów DOPUSZCZONO 1/3 tzw. kandydatów niezależnych.

  Pamiętam oficjalną (przed kamerą) wypowiedź Millera, że to był błąd i już się nie powtórzy. No i oczywiście nie powtórzył się.

  To jest cała tajemnica oszukiwania Polaków w szopkach wyborczych:

  NIE DOPUSZCZA SIĘ RDZENNYCH POLAKÓW DO WYBORÓW

  (chyba, że są to tzw. szbes goje 15%)

  Zamiast Polaków „kandydują” „polskojęzyczni ludzie o ZMIENIONYCH NAZWISKACH”!!!!!!!!
  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/
  Właśnie za pomocą tak prostego oszustwa
  „Dziś w Polsce jest 85 % rządzących to nie Polacy tylko ludzie o ZMIENIONYM NAZWISKU”
  Dodam, że w sądach, prokuraturach, administracji wszystkich szczebli, a nawet generalicji wojskowej jest podobnie.

  Wobec powyższego oczywistym jest, że nie jest to legalna reprezentacja narodu, a zwyczajna okupacja Polski.

  Należy dodać, że 2RP nigdy nie podpisała żadnego traktatu pokojowego (ani kapitulacji), dlatego jest w dalszym ciągu w stanie wojny z najeźdźcami, którzy „trzymają władzę” w Polsce;

  a rządzące elity żydowskie dosłownie: „przywieziono w 45r. na czołgach sowieckich (radzieckich) „;

  (O czym dość szeroko pisze i mówi dr. Ewa Kurek, niezależny historyk i badacz supremacji żydowskiej w Polsce. )

  a rzekoma „transformacja ustrojowa” to po prostu uwłaszczenie rządzącego żydostwa na narodzie i majątku Polski!

  z poważaniem: dociekliwy

  Ps.
  Z góry dziękuję za ustosunkowanie się do powyższych kwestii.

 • Pingback: Konstytucja 1997 jest nielegalna – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Kancelaria Adwokacka Maciej Kobic - Częstochowa

 • jan
  Reply

  Pan Bogdan – ŚWIATOPEŁK – Zawacki jest jedynym ekspertem co do Konstytucji 1935 r. Konstytucja z 1935 r.mówi jednoznacznie o ciągłości Konstytucyjnej co daje Polsce PRAWO do Reperacji za II Wojnę Światowej jak również do zwrotu całego MAJĄTKU NARODOWEGO wywiezionego z Polski w 1939 r. a jest to niewyobrażalnie gigantyczny obliczony w bilionach $ amerykańskich. Rządzący boją się że wówczas Polska stanie się nie zależna finansowo od Państw które pożyczają pieniądze Polsce. Żaden Rząd nie zwrócił się do Niemiec o rozliczenia za II Wojnę Światową jedynie Pani E.Kopacz będąc Premierem Rządu,ubiegała się o 3 biliony zł PLN Kanclerz Niemiec Pani A.M. odmówiła z uwagi braku ciągłości Konstytucyjnej i słusznie ponieważ III R.P to nic innego jak PRL- bis ale II R.P jest spadkobiercą 100 % całego majątku Narodowego Polski i to jest dziś najważniejszym wydarzeniem gdzie środki te zmieniły by sytuację gospodarczo- polityczną Polski. Ale nadal wrogowie działają a by Polska była słaba bo takim Państwem łatwo się rządzi tak postępują wszystkie Rządy w Polsce bo są to osoby o podwójnym nazwisku gdy by Polacy wiedzieli i znali ich prawdziwe nazwiska nigdy by nie głosowali na ty osoby i dlatego mamy to co mamy a to niczego dobrego nie wróży,wojny polityczne mają za zadanie dawać pożywkę społeczeństwu aby mogli robić swoje i szkodzić Polsce a w szczególności Narodowi.

  • jan
   Reply

   Szanowny Pan ma 100 % racje co do Sejmu kontraktowego i oszustwa jakie miało miejsce i nadal jest to praktykowany przez każdy Rząd który dochodzi do władzy. Żydzi zdominowali Naród Polski gdzie po mały dążą do jej zagarnięcia Rządy POLSKIE wyprzedają im to co tylko chcą a potem zrobią to co zrobili z Palestyną jeżeli Premier Izraela chwali Hitlera to o czymś to świadczy, wina jest samych POLAKÓW ponieważ należy aby każdy kandydat do Sejmu czy Senatu wylegitymował się pochodzeniem co najmniej do czwartego pokolenia gdyby społeczeństwo Polski znało by ich prawdziwe NAZWISKA to nigdy by nie doszli do władzy.Okupacja w Polsce trwa od 1945 r. non stop przez ZSRR a następnie przez zwichrowane oszukańcze Rządy Polski po dzień dzisiejszy a my Polacy jeszcze żydom płacimy miliardowe odszkodowania za II Wojnę Światową żaden Rząd nigdy nie powiedział prawdy tylko ogłupia Naród Polski i bezczelnie kłamią tak być nie może.Mając na uwadze to co się dzieje obecnie w Polsce jest przestępstwem Polska aktualnie stoi na krawędzi WOJNY DOMOWEJ bo żadna z PARTII antypolskich nie ma zamiaru odpuścić,stara koalicja PO – PSL mają obowiązki wobec innych Państw a obecny Rząd na własne życzenie zabrnął w ciemny zaułek gdzie z tego może nie wyjść. Dziś mówi się co raz częściej że będą wcześniejsze WYBORY i to jest bardzo możliwe tym bardziej że elektorat PIS zaczyna się kurczyć. Pomimo wielkiej próśb od Społeczeństwa polskiego abym stworzył nową Partie obecnie rozważam taką ewentualność w celu powołania Partii pod nazwą POLSKA PRAWDA II R.P. będzie to Partia dla prawdziwych POLAKÓW gdzie każdy kandydat chcący kandydować na Posła czy Senatora dobrowolnie udokumentuje prawdziwe pochodzenie. Pan pisząc bardzo trafnie stwierdził swoją opinię ja się z nią zgadzam.Jan Potocki

 • Tomg
  Reply

  A czy konstytucja z 1935r. na pewno była (jest) legalna, też są pewne wątpliwości, przecież powstała przez zamach stanu, została uchwalona z naruszeniem praw konstytucji marcowej. Ktoś by mógł rozwiać moje wątpliwości sensownym i merytorycznym komentarzem?

 • jan
  Reply

  Szanowni Państwo wiem że Naród został podzielony przez różne ugrupowania polityczne to jest bardzo złe dla Polski. Wiele bardzo dużo Społeczeństwa sugeruje abym stworzył nową Partię jest to jakiś pomysł ale jako Prezydent II R.P na razie nie myślę o powoływaniu nowej Partii. Naród Polski jest rozsądnym Narodem i wiem że jeżeli zostanę poproszony o powołanie takiej organizacji to nie wątpliwie to uczynię moja główna rola to nie tworzenie Partii a domagać się Reperacji za II Wojnę Światową oraz zwrot Majątku Narodowego Polski który został wywieziony przed okupantem z Polski w 1939 r. to jest obowiązek Prezydenta II R.P bo po to on został powołany przez Prezydenta J.N.Sokolnickiego a który jako pierwszy przekazał Prezydentowi L. Wałęsie Insygnia i Władzę ale pojawił się Pan R. Kaczorowski który przywiózł same tylko Insygnia bez prawa przekazania WŁADZY L.Wałęsie ponieważ nie był Prezydentem II R.P i nie miał takiej możliwości. Pan R. Kaczorowski w 2009 r. zaprosił mnie na Jasną Górę w Częstochowie i wyjawił straszną tajemnice i oszustwo jakiego dopuszczono się w Polsce tu nie wolno winić Prezydenta L. Wałęsy a tylko jego doradców którzy kazali mu uznać R.Kaczorowskiego za Prezydenta II R.P co było nie zgodne z prawdą sam L.Wałęsa to potwierdził w wywiadzie telewizyjnym.Moją rolą jest zachować ciągłość Konstytucyjną II R.P oraz jej Konstytucji i tak czynię.Dziś w Polsce jest 85 % rządzących to nie Polacy tylko ludzie o podwójnym NAZWISKU tym prawdziwym RODOWYM a dążącym do wyniszczania Narodu Polski. Władza w Polsce mnie nie interes€je chyba że Naród Polski tego będzie chciał a są setki spraw do tej pory nie wyjaśnione a HISTORIĘ PAŃSTWA POLSKIEGO się skutecznie zaciera tak być nie może i nie będzie nigdy. Zwracam się do Narodu POLSKIEGO o poszanowanie prawdy historycznej oraz walki o zwrot MAJĄTKU NARODOWEGO POLSKI abyście mnie popierali bo jest to jedyna szansa oddłużyć nasze społeczeństwo polskie. POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKÓW TYCH KTÓRZY PRAGNĄ UWOLNIĆ POLSKĘ NASZĄ OJCZYZNĘ Z NIEWOLI WROGÓW PAŃSTWA POLSKIEGO. JAN ZBIGNIEW POTOCKI PREZYDENT II R.P .

 • Łukasz
  Reply

  Skoro mowa o tym kto co by chciał, dorzucam własną listę zachcianek… „Niech założy własne wojsko i przyjmuje ludzi do ruhu ópóru…” Pozdrawiam…
  Filmy najciekawsze i najbardziej do rzeczy, znaczy wiarygodne… Chociaż czasem rozmówcy potrafią kłamać, to można dużo się dowiedzieć… Obejrzałem zdecydowaną większość filmów…

 • Maniek
  Reply

  Wkrótce masoneria przejmie władzę po likwidacji gotówki i zaczipowaniu niewolników.Głupie owieczki na wszystko się zgodzą.Alex,może w końcu zaprosisz Marka Passio?Może wywiad na Skypie?
  Tak mało mówi się o prawie naturalnym.

 • Piotrek
  Reply

  interesem kręcą służby (zbyt sprzedajme). w jaki sposób możemy zmniejszyć te nieszczęsne 80%? jak pozbyć sie chanukowców? – niech sobie jadą do knesetów tam świeczki oglądać

 • roman
  Reply

  Rozmowa Pana Prezydenta II R.P, J.Z.Potockiego z Alexem wniosła nowe wątki zacieranej prawdy i historii Polski ,niestety słusznie Pan Potocki powiedział o czołowych Politykach wszystkich rządów a dotyczące podwójnych nazwisk tak to jest prawda tak było i jest i będzie dopóki my społeczeństwo nie przegonimy tych malowanych pseudo polaków.Polską dziś żądzą Żydzi nie rdzenna ludność polska kilka osób napisała że Prezydent II R.P Potocki powinien powołać nową Partię pod nazwą Partia Prawdy II R.P tak zgadzam się taką Partie należy powołać i to natychmiast,ale będzie to duży problem bo takiej Partii żaden Sąd w Polsce nie zarejestruje powód strach przed Panem Potockim i jego pewnej wygranej w jakichkolwiek wyborach.Na dziś wszystkie sprawy dotyczące Pana Potockiego Prezydenta II R.P. są inwigilowane przez odpowiednie służby.Legalność Potockiego jest jedno znaczna potwierdzona Aktem Prawnym i tutaj powstał problem bo tak na prawdę to do Potockiego nie ma podstaw prawnych się do czepić mówi się że jeżeli Potocki pojawi się na jakimkolwiek wiecu czy manifestacji a będzie ich wiele wówczas służby będą mogły zatrzymać Potockiego jako prowodyra dążącego do przeprowadzenia przewrotu w Polsce Rząd nie obawia się KODU czy opozycji jak tylko Prezydenta II R.P Potockiego bo on jest jedyną osobą w Polsce która może obalić Rząd.Z mojego doświadczenia jak i moich kolegów wynika że Pan Potocki ma olbrzymie poparcie w śród społeczeństwa prawdą jest to co piszą tu Polacy a piszą bardzo pozytywnie o tym co robi i w jaki sposób ujawnia całą Prawdę o rządach malowanych robi to z wielką klasą jak przystało na bardzo wpływowego człowieka na całym Świecie jest wielkim dyplomatą Sam Potocki mówi o koneksjach towarzyskich jakie posiada, tak potwierdzam to nie mówię już o Polskiej Polonii która jest po jego stronie za II R.P jak i o zachowaniu ciągłości konstytucyjnej na to Polska Polonia czekała od 1945 r.a dziś może to nastąpić.Potocki ma olbrzymie osiągnięcia w gospodarce Polski to co zrobił dla PGNiG a do tyczy kar za nie dotrzymanie terminu odbioru Gazu z Państwa Katar z uwagi na Terminal w Świnoujściu Polska nie zapłaciła 875 mil $ kary Potocki wielokrotnie incognito ratował pieniądze Polski.Jako IX Wielki Mistrz Orderu Św. Stanisława bez interesownie finansował szkoły a zwłaszcza dzieci z biedniejszych rodzin wielodzietnych w dożywianiu organizował wyjazdy dla młodzieży na wakacje zimowe czy letnie przebadał łącznie 1200 dzieci kompleksowo zarówno w Warszawie czy na ścianie wschodniej tego żaden Rząd nie zrobił jakie są koszty takich spraw nikt nie wie bo sam Potocki na ten temat się nie wypowiada a jedynie uśmiecha się i mówi tak należy robić aby pomóc innym potrzebującym nigdy nie wspomina o kwotach w tym wywiadzie Pan Alex zadał pytanie dotyczące jego majątku i otrzymywanych TESTAMENTÓW są to kwoty w miliardach euro Potocki jak można było zauważyć z grymasu jego twarzy był zaskoczony takim pytaniem.Pan Potocki nie ulega już żadnej wątpliwości będzie walczył o Polskę i Polaków Reperacje za II Wojnę Światową jak i inne dobra które opuściły Polskę w 1939 r. zostaną zapłacone i zwrócone II R.P bo III R.P nie ma nic wspólnego z ciągłością konstytucyjną.Pan Prezydent powinien założyć partię pod nazwą PARTIA PRAWDY II R.P poparcie jest już bardzo duże a co może być za rok na pewno ta Partia wygra wszystkie Wybory jakie tylko będą w Polsce mam nadzieje że Pan Prezydent posłucha głosu Narodu Polski i pójdzie za jej głosem.

 • Halecki
  Reply

  Ciekawa rozmowa. Czy w następnej można prosić o coś więcej o wizycie „służb” u pana Potockiego? O co go pytali? Czy mieli jakieś żądania? Czy podpisał zobowiązanie do zachowania w tajemnicy tej rozmowy?

 • Polak Słowianin
  Reply

  Pan Potocki widizi nadzieje w pisie kierowanym przez syjonistyczne rzytostfo – bez komentarza. Bohater niniejszego wywiadu zna kilkadziesiąta lat niejakiego singera vel macierewicza i jest przekonany, że zrobi on wszystko, aby poprawić bezpieczeństwo naszych żołnierzy. Nie sądzę, aby syjonistyczne rzytostfo zrobiło cokolwiek, aby poprawić byt, zdrowie i bezpieczeństwo gojów, jak nas nazywają. Pan Potocki wierzy w ziobrę – polecam mu długie rozmowy z panem Kękusiem, na temat rzeczowego mjenistra. Na temat kalksteina vel kaczyńskiego już nie wspomnę. Może Pan Potocki chce dobrze, tego nie neguję, ale nie ma zielonego pojęcia KTO SWÓJ A KTO WRÓG.

  • jozef
   Reply

   Jak by Pan dokładnie słuchał i czytał wpisy oraz wypowiedzi Pana Potockiego to by Pan zrozumiał sedno sprawy .

   • Polak Słowianin
    Reply

    Szanowny Panie, po przeanalizowaniu Pańskich wpisów nasze „pola wibracyjne” są na zupełnie innych częstotliwościach i nie będę wdawał się w polemikę. Odniosę się tylko do Pańskiego stwierdzenia z jednego z wpisów powyżej (chyba, że ten Jozef powyżej to nie Pan, więc napiszę to do innego Jozefa), że „Polska jest krajem katolickim” – niech zniosą konkordat i wszystkie „ulgi” dla tych „pośredników bożych” a zobaczymy, jak im się będzie powodzić, tym katolickim wysłannikom Watykanu. Zobaczymy faktycznie ilu „katolików” będzie wspierać tą instytucję. Polska to kraj SŁOWIAŃSKI z tradycją SŁOWIAN, która wciąż żyje w żydokatolickich świętach, min. Wielkanac czy Boże Narodzenie. SŁOWIAŃSKI DUCH NARODU nie pozwolił na zapomnienie o tradycjach przodków, choć wielu nie zdaje sobie z tego sprawy, skąd pochodzą obrzędy i terminy chociażby ww świąt. Pozdrawiam. Ps. Słucham Pana Potockiego baaaardzo dokładnie, zwłaszcza kwestie o przedstawicielach rzytofskiego pisu.

 • jozef
  Reply

  Zgadzam się z Panią Julią i innymi pisząc w ten sposób że Pan Potocki powinien założyć Partie Prawdy II R.P. ma do tego pełne prawo a na pewno będzie miał większość społeczeństwa za sobą bo tylko Pan Potocki zaczął muwić prawdę udokumentowaną dokumentami co więcej potwierdzone w Internecie my Polacy jesteśmy za II R.P i Panem Prezydentem Potockim wasze uwagi są zasadne Pan Potocki myślę że istotnie winien wydać odezwę listem otwartym do Narodu Polski pozdrawiam

 • Milena
  Reply

  Alex, dziękuję za kolejny wywiad ! Doceniam wysiłki Pana Hrabiego Potockiego na rzecz naszego pięknego kraju – Polski. Życzę dużo zdrowia i sukcesów !

 • julia6
  Reply

  Ja również chciała bym aby Pan Potocki powołał Partie Prawdy II R.P jestem przekonana że co najmniej 60 % społeczeństwa poprze Pana Potockiego to co dzieje się w Internecie i feccbok wskazuje drogę Narodu Polski aby zakończyć ten bałagan który mamy przez własną głupotę nie wiedząc na kogo głosowaliśmy podwójne nazwiska jak się okazało były fałszem co zmyliło nas Polaków.Panie Prezydencie II R.P .Słuchałam wywiadu dwukrotnie Pan jest jedyną osobą w Polsce który zachował ciągłość Konstytucyjną II R.P wiem już z facebooku jak było z Panem R.Kaczorowskim który zaprosił Pana na spotkanie na Jasnej Górze w 2009 r. jak wyczytałam to on prosił przeprosić Prezydenta II R.P J.Nowinę-Sokolnickiego za to co wydarzyło się z prezydenturą gdzie doradcy Prezydenta L.Wałęsy uznali mnie jako Prezydenta II R.P gdzie ja jedynie przywiozłem tylko Insygnia Prezydenckie i nigdy nie przekazałem władzy Panu L.Wałęsie bo nie miałem do tego prawa tak jest napisane na Facebooku jak pamiętam z wystąpienia L.Wałęsy on sam stwierdził publicznie że tak mu doradzili doradcy kim oni byli na pewno nie Polacy a osoby o podwójnym nazwisku bo Sokolnicki był twardym człowiekiem a przede wszystkim Polakiem nim nie można było kierować tak jest prawda jak zostało napisane na facebooku. Pragnę podziękować Panu Alexowi za te wywiady prawdy gdzie dziś wiemy że jesteśmy cały czas oszukiwani przez wszystkie Partie z PIS-em na czele.Pan Prezydent II R.P. J.Potocki musi założyć Partie Prawdy II R.P. jestem przekonana że nas Polaków nie opuści w potrzebie to jest prośba całego Narodu Polski ale tylko tych Polaków z dziada pradziada pozostali Polacy bez względu na pochodzenie przyłączy się do poparcia Pana Potockiego i tym samym zażądamy Reperacji za II Wojnę Światową oraz wywieziony Majątek II R.P w 1939 r. Życzę Panu Prezydentowi dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu my Pana popieramy i staniemy murem za Panem.Proszę wydać Odezwę listem otwartym do Narodu Polski a Naród pójdzie za II R.P jak w ogień.

 • xyz
  Reply

  Chciałbym, aby ten człowiek zbudował zaplecze polityczne i kandydował w wyborach. Miałabym partię, na którą mogę głosować.

 • Wanda
  Reply

  Bez względu na to kto kogo popiera, widać, że istnieje mnóstwo spraw, o których nie mamy pojęcia żyjąc z dnia na dzień… Świetnie, że jest porozmawiajmy.tv, które poszerza świadomość, ale może warto byłoby zarządac by odpowiednie organy ponownie rozpatrzyły pewne rzeczy… W UK są m.in. dwie organizacje (change.org i 38degrees.org.uk), które zajmują się petycjami. Piszą je, rozpowszechniają przez e-mail, fb itp. I po uzyskaniu odpowiedniej ilości głosów, składają w miejsce, które musi się zająć rozpatrzeniem. Nie wiem jak to mogłoby się zadziać w Polsce, ale jestem pewna, że nie byłoby kłopotów z zebraniem podpisów…

 • julia6
  Reply

  Wywiady z Panem Prezydentem II R.P J.Z.Potockim są bardzo dobre śledzę to co się dzieje i nie dowierzam że tak możemy być oszukiwani przez rządzących i czasami zastanawiam się w jakim obłudnym Państwie żyję .Prawda jaką Pan Potocki ujawnia dlaczego dowiaduję się od niego szukam w Internecie i okazuje się że to prawda,Jak można mieć podwójne nazwiska i to kto Politycy już wiem że Polską żądzą nie Polacy prawdą jest że gdyby naród wiedział na kogo głosuje to oni nigdy by nie byli politykami

 • jozef
  Reply

  rozmowa z Panem Prezydentem II R.P podnosi na duchu POLAKÓW tych dla których Polska jest najważniejsza biorąc pod uwagę zarówno wypowiedz jak i to co się dzieje dziś za rządów PIS to społeczeństwo Polski rozczarowało się tym co robią Pan J.Kaczyński bo to on jest tym człowiekiem który nieuchronnie dąży do konfrontacji z własny NARODEM,w tym celu Pan Maciarewicz powołał specjalne oddziały do tłumienia MANIFESTACJI które są przeciwko obecnemu Rządowi a to jest nie bezpieczne dążenie do DYKTATURY.Dlaczego PIS nie współpracuje z Panem Prezydentem Potockim w temacie REPERACJI za II Wojnę Światową oraz tego co wywieziono z Polski w 1939 r. to jest majątek Narodu Polski wiemy że tylko II R.P ma prawo otrzymać to wszystko przy zachowaniu ciągłości Konstytucyjnej z 24 kwietnia 1935 r. obecna Polska to III RP-bis czyli PRL co obecnej Polsce się nie należy.Czytając na feccboku to co ujawnia Pan Potocki to ja nigdy o tych sprawach nie słyszałem myślę o Gorbaczowie który wielokrotnie chciał zwrócić Kresy Polsce Pan Prezydent II R.P jak sam napisał że Referendum z 1997 r. nie przeszło co dotyczyło Konstytucji Pana Kwaśniewskiego dopiero Zgromadzenie Narodowe przegłosowało ją w brew woli Narodu znalazłem to w Internecie to dziś twierdzę że była to zdrada POLSKI.Konstytucja z kwietnia 1935 r. nigdy nie została skutecznie uchylona a zatwierdzona przez obie Izby Parlamentu czyli działa obecny Rząd na który głosowałem zawiódł moje oczekiwania prowadzi Polskę do zguby Pan A.Duda jest marionetką w rękach J.Kaczyńskiego to dotyczy również Premier i wszystkich Ministrów.Obecnie pozycja Pana J.Potockiego w Polsce jak i w innych Państwach wzrosła ponoć od 4 mil do 5 mil. popierających Prezydenta II R.P J.Potockiego jeżeli jest to prawdą to za 4 lata Pan Potocki zostanie wybrany na Prezydenta Polski.Potocki to wielki DYPLOMATA posiadający dar od Boga a jako IX Wielki Mistrz Orderu Św.S.jedyna osoba w Polsce ma nieprawdopodobne KONEKSJE na całym Świecie z najpotężniejszymi osobami na Świecie o czym obecnie rządzący mogą tylko pomarzyć nasza obecna Dyplomacja może tylko pomarzyć Polska i J.Kaczyński powinien zabiegać o Pana Potockiego w celu poprawy wizerunku w Świecie polityki Reperacje za II W. Światową jak i pozostały majątek II R.P powinien powrócić do Skarbu Polski tego jak widać może dokonać tylko prawowity Prezydent II R.P J.Potocki co prawo międzynarodowe gwarantuje Potocki zachował ciągłość Konstytucyjną Pan Kaczyński i jego Rząd jest ślepy i głuchy mając takiego człowieka w Polsce,chyba jak co niektórzy piszą że J.Kaczyński robi to celowo aby całkowicie zniszczyć Polskę może i to racja 85 % w Rządzie i w obu Izbach Parlamentu to osoby o podwójnym NAZWISKU gdzie rodowe to pierwsze jest żydowskie a drugie z nazwy polskie i tu jest pies pogrzebany.Naród POLSKI na pewno dostrzega różnicy jaka ma miejsce dziś w Polsce i to co się dzieje.Polska jest krajem katolickim gdzie nie przystoi promować i wychwalać Żydów jak to czyni Pan A.Duda a NARÓD POLSKI jest upadlany przez A.Dudę mówimy jednym głosem POLSKA tylko i wyłącznie dla Polaków inne Narodowości są mile widziane ale bez prawa ingerencji w sprawy Polski mówimy STOP.

 • jurgen1
  Reply

  Dziękuję za dalszą część wypowiedzi do sytuacji politycznej w Polsce,oczekiwałem na trzecią część sprawy PREZYDENTURY PANA J.Z.POTOCKIEGO A ZWŁASZCZA REPERACJI ZA II Wojnę Światową bo to mnie najbardziej interesuje.W Niemczech jakieś dwa miesiące temu ukazał się jedno minutowy wywiad z Panem Prezydentem II R.P. J.Z Potockim po kilku słowach Pana Potockiego dotyczących ODSZKODOWAŃ od Niemców na rzecz Polski włączyły się reklamy a następnie zdjęto go z wizji to znaczy że Niemcy są przestraszeni sprawą REPERACJI Wojennych.Prezydent Potocki jak się mówi w Berlinie że Potocki dąży do pozwania NIEMIEC przed T.M. Polska ma dziś szansę stać się krajem oddłużonym i niezależnym mówimy o kwotach rzędu 25 bilionów $ za zniszczenia oraz zwrot Złota które jest nadal przetrzymywane w Anglii,Szwajcarii,Francji oraz w Kanady są do zwrotu DZIEŁA SZTUKI zagrabione podczas II Wojny Światowej ,czy zwrot innych walorów FINANSOWYCH Niemcy muszą dodatkowo wypłacić za wymordowanie 5000 000 POLAKÓW to jest kwota 14 bilionów $ tak więc POLSKA może w niedługim czasie być liczącym się PAŃSTWEM U.E. spłata tak wielkich pieniędzy na pewno zostanie rozłożona na co najmniej 50 lat bo żadne Państwo na Świecie nie jest wstanie wypłacić tego odszkodowania jednorazowo ale Rząd Niemiecki będzie zmuszony do liczenia się z Polską.Prezydent II R.P Pan Potocki w tym wywiadzie porusza bardzo drażliwe sprawy ale jak przystało na Wielkiego Dyplomatę po mistrzowsku odpowiada podpierając się dowodami istniejącymi gdzie nikogo nie obraża ale daje co nie którym politykom obecnej władzy do zrozumienia aby uważali na to co robią,tylko wielcy tego Świata potrafią tak manipulować słowami jak i wypowiedziami nie obrażając nikogo a świadczy to o wysokiej kulturze osobistej Prezydenta Potockiego dumny jestem że w końcu Polska ma tak WIELKIEGO CZŁOWIEKA Pan Potocki ma nie wyobrażalne kontakty towarzyskie na całym ŚWIECIE tylko w ten sposób można zyskać sojuszników do dzieła unormowania wszystkich spraw zarówno w ODSZKODOWANIACH a przede wszystkim w naprawienie stosunków DYPLOMATYCZNYCH z innymi Państwami na całym Świecie tego może tylko dokonać taki człowiek jak Prezydent II R.P J.Z.POTOCKI.

 • Marcjan
  Reply

  Alex dobrze, że podjąłeś temat ‚leśnych dziadków” z woj. Świętokrzyskiego. Trzeba o tym mówić i doprowadzić do kasacji tych wyroków. Dużo ciekawych wątków. A co do Pana Potockiego to czasami zastanawiają mnie jego słowa. Stan Wojenny był według niego dobry bo Sovieci by inaczej weszli i krwawo się rozprawili z Solidarnością. Przecież to nie prawda. Na pewno by nie weszli. Dziś w tvp ! był film dokumentalny Roberta Kaczmarka i Grzegorza Brauna „Towarzysz Generał idzie na wojnę” i doskonale tam wyjaśniono kwestię Stanu Wojennego. Ponadto Pan Potocki popiera działania polskiego rządu a przynajmniej kilku polskich ministrów, którzy przecież reprezentują PRL-bis. Są to rządy kontynuacji PRL-u a nie mają ciągłości z II RP, której reprezentantem jest Pan Potocki.

  • Polak Słowianin
   Reply

   Hm, no to do rzeczy tak na szybko:
   1. stan wojenny i towarzysz generał, solidarność -> https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/14/13-grudnia-kolejna-35-rocznica-stanu-wojennego/

   2. Dziś w tvp ! …. Grzegorza Brauna .. -> twórczość tego „wielkiego” Polaka pojawia się w rzytofskiej tubie tvp-ejs nadzorowanej przez okupanta? Hm, a to dziwne. Ten „wielki” reżyser słynie z „zamiłowania” do historii „swoich” przodków SŁOWIAN, czyli … judeo-chrzścijaństwa vel kościoła rzyto-katolickiego. On na pewno „sprzedaje” objawioną prawdę, dla zbłąkanego narodu.

   3. PRL – czyli wrzucić wszystko do jednego worka co było złe i nalepić etykietę PRL. No i nie zapominajmy, że w PRL-u też były chemitrails, zatruta żywność, stada bezdomnych, kolejki do lekarza, majątek narodowy był w rzytofskich łapach, system finansowy w banksterskich ramionach, był gigantyczny dług narodowy, etc. Rzytostfo jak to czyta to chyba siura ze śmiechu.

   Niektórym nie grozi opuszczenie matrixa …

 • Kacper
  Reply

  Pan Jan Zbigniew hrabia Potocki powinien kondydować na urząd Prezydenta w następnych wyborach.Myśle że by wygrał bo to wielki Polak.

  • dzik
   Reply

   Na prezydenta… Pan Hrabia to albo zaskoczony albo nie może uwierzyć, jest w szoku ze w rzadzie sa sami oszusci i zlodzieje a afera afere pogania, o nowych rozwiazaniach nie slyszal i mysli ze wystarczy list napisac do dudy, macierewicza, ziobry i wszystko jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki stanie sie samo, panie Hrabio wyjdz pan z przedszkola, odrzuc maske infantylnosci i dyplomatycznych wypowiedzic zlap ich pan za mordy i pod sad. a tak to tylko bajanie…
   pozdrawiam wszystkich

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.