Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 12.05.2018, część 1

More videos
4.15K
Views
   

23 komentarze

 • URS
  Reply

  Jest rozwiazanie aby uchronic sie od sfalszowanych wyborow przez PIS/PO to po zaglosowaniu w Wyborach Samorzadowych 2018 kazdy glosujacy Polak/Polka, ktory zaglosuje na swoja partie wysle S-Msa lub wykona telefon do swoich ludzi na ustalone wczesniej nr. telefonow aby potwierdzi,c ze oddal glos np; na przedstawiciela np na II RP lub, Narodowego Frontu, …tym sposobem bedzie dowod oddania glsosu, jezeli nei bedzie mozliwosci np zrobienia zdjecia .
  A potem smsem lub osoby strsze bez telefonow komorkowych musialyby zadzwonic na przygotowane numery telefonow np; osoby z nazwiskami na A az do Z na podany nr do swojej bazy na ktora zaglosowali( 17 numerow w bazie); np; II RP lub jakis inna grupe- Narodowy Ruch, itd i wtedy PIS, PO, KOD, Nowoczesna, Razem, Unia wolnosci czy inne chazarskie partie, te od 1989r moga sobie oszukiwac ile chca a kazda grupa bedzie miala dowoody ile dostali glosow… Inaczej beda oszukiwac na 100% i nikt im nie udowqodni ze bylo inaczej…
  Przesylaj ten pomysl wszedzie moze sie przyjmie, i jak beda falszowac to Polacy beda mieli dowody !!!!

 • Adam
  Reply

  Chciałbym się zapisać doTEJ mojej, a nie mojej jeszcze Partii. TO MUSI BYĆ PARTIA NARODOWA. Nigdy więcej w Polsce miejsca dla żadnych POPiSów i innych nowoczesnych syfów. Oglądałem niedawno przepowiednie dla Polski. Budujące. Sczególnie jedna w TEMACIE. POLSKA BĘDZIE MIEĆ KRÓLA Z GODNEGO PRZEDWIECZNEGO,KSIĄŻĘCEGO RODU. I ta przepowiednia byla gdzieś kogoś z zagranicy. To nie był Polak wizjoner. CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ DO II RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. Co mam zrobic i jak ??? Podpowiedzcie proszę. Jak Można sie skontaktować z Panem Prezydentem Hrabią Potockim ? TO Mój Prezydent. Musimy jak najprędzej z Belwederu wykopać, wywieźć na taczkach tego konia trojańskiego judasza dudę, który tylko wstyd przynosi Naszej Polsce i hańbę.

 • Carodom
  Reply

  Obejrzałem obie części i jestem dumny z tego, że doczekałem tej iskry odrodzenia prawdziwej Polski tej. po wielkich Lechitach, Alanach. Przez lata byłem oszukiwany w wielu dziedzinach wiedzy, ale przede wszystkim historii. Chętnie przyłącze się do kampanii informacyjnej II RP jako wolontariusz.

 • Jozef
  Reply

  Całość jest ok. Przedstawione fakty, są potwierdzeniem tego, co się dzieje. Pytanie, gdzie jest cześć ll ze spotkania. Cyba szlak trafił Żydów i usunęli cześć ll.

 • PolMen
  Reply

  Niesamowita dawką wiedzy przy której nóż się otwiera w kieszeni. Konferencja i co dalej?? Tylko gadania? Jaki plan działania co my mamy robić co zwykły ja mogę zrobić, jak realnie odzyskać Polskę?? Zorganizujcie pospolite ruszenie.

 • Asia
  Reply

  Jestem pod wrażeniem…To chyba jest to co dobre i warto popierać.Wprawdzie Pan Prezydent w wykształceniu ma braki a talent do przemawiania średni i a pamięć nie najlepsza ale liczy się treść i fakty oraz to co chcemy osiągnąć.Czyli nie patrzmy na formę a na przekazywane treści i cele do osiągnięcia!
  Martwią mnie dwie rzeczy:
  1.Czy ewentualne reparacje nie trafią w ręce żydostwa i nie zostaną rozkradzione-tu trzeba mieć 100% kontroli przez Polaków
  2.Czy nasz sojusznik zza oceanu nie urządzi nam tu krwawej jatki-bo demokracja jest zagrożona to trzeba ją przywrócić.No a jeszcze niezależność od ichnich banków (Konstytucja Królestwa Bożego) w historii do tej pory to zawsze kończyła się agresją militarną i zniszczeniem danego kraju. No ale to że coś było to nie znaczy,że znowu będzie tak samo przecież.

  Ogłośmy zrzutkę narodową na kopalnię Krupiński, żeby pozostała w polskich rękach!

 • Radek
  Reply

  Ten facet to żydowski koń trojański.Jeśli on cokolwiek wygra.To USA zrobi nam drugą Jugosławię.

  • Jurek
   Reply

   A na jakiej podstawie tak twierdzisz Radek? On dobrze mowi, to ludzie maja wladze tylko nic nie robia by ja odebrac rzadzacym, ktorzy zdradzaja narod.

  • miroszk
   Reply

   Radek trolu ty. Tu nie ma miejsca dla zdrajców. Ty jestes zydowskim koniem. My juz nie mamy wyjscia musimy poprzec Potockiego. Potocki zły tylko pis i po dobry. Jestes zwykłym baranem. A my jak ciebie posłuchamy to skonczymy jak palestynczycy w strefie gazy

   • Radek
    Reply

    @Jurek
    Zgadzam się on dobrze mówi.Tylko ,że to są same słowa.Jak on by wyglądał na arenie międzynarodowej gdyby to mówił jako prezydent.To co on mówi jest nie do zaakceptowania, pół świata by nas uznało za diabła wcielonego.Jesteśmy za słabym krajem.Nawet własnych banków nie mamy.

 • Janusz Marek
  Reply

  W tym roku to moge tylko pomoc piszac artykuly i komentarze broniace p.Potockiego w internecie ale w przyszlym sie zaangazuje w Szkocji, gdzie mieszkam. W wyborach samorzadowych nic nie pomoge niestety.
  Panie Gozdz sa jeszcze dwa arcyciekawe artykuly na temat zydow w Polsce pod koniec XIX wieku i poczatku XX w ksizce „O zydach i kwestii zydowskiej” rok wydania 1913, Gebethner i Wolff. One stanowia swietne uzupelnienie tego co Pan mowil.

 • Marek
  Reply

  Witam to jest dobra debata,jestem za 2rp.ale niemam przekonania do tego,ale nie bedziemy niewolnikami,w wszczegulnosci jakims poline,i sluzyci zydami?

 • Grzegorz
  Reply

  Jaki plan działania? Jak dotrzeć do ogółu z autorytatywnym przekazem? Jak przekonać mocherów, że biskupi, którym oddają emerytury to poprzebierani Żydzi? Cholernie trudne zadanie 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.