Jak PiS niszczy polski biznes i pozytywne kroki w sprawie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
4.39K
Views
   
 • zniszczenie przedsiębiorstwa Jarosława Słowika przez PiS w roku 2007
 • PiS działa na korzyść Niemiec a niszczy Polskę
 • pozytywne kroki w kwestii reparacji wojennych
 • kto rzeczywiście zajmuje się tematem reparacji od Niemiec
 • życzenia noworoczne

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 4390

37 komentarzy

 • Jan
  Reply

  Gdy Jaruzelski zostal prezydentem usankcjonowano legalnosc PRL-u., a wiec tym samym wyrazono zgode na splacanie dlugow PRL-u.oraz rezygnacje z roszczen. Aby wiec naprawic ten blad, nalezy zaczac od zdelegalizowania prezydentury Jaruzelskiego.
  To mozna zrobic droga prawna. chociazby poprzez wyciagniecie z archiwow agenturalnej przeszlosci agenta Wolski.
  To moze byc pioerwszym krokiem delegalizacji PRL-u, a wiec tez automatem delegalizacji 3 RP. Odbieranie szlfow generalskich Jaruzelskiemu co cicial uczynic PiS jest malo skutecznym zabiegiem. To niczego nie zmienia. Jaruzelski musi zniknac z tejprezdenckiej pozycji. Musi byc potraktowany jako uzurpator. Pozdrawiam.

 • Jan
  Reply

  @Alex, czegos tu nie rozumiem? Jezeli 3 RP jest nielegalna, to nielegalne tez sa nadchodzace wybory do rad narodowych.
  W jaki sposob nalezy wrocic do 2 RP skoro ta nie ma do dyspozycji srodkow masowego przekazu, nie moze dokonac bezkrwawego przejecia wladzy?

  • Alex
   Reply

   To jest zbyt trudne pytanie. Przecież nigdzie wcześniej na świecie czegoś takiego nie było. Nie ma na to łatwego rozwiązania, zwłaszcza, że jesteśmy pod silną okupacją.

 • Lamv
  Reply

  Eh i znowu w necie hurr durr Potocki oszukuje, bo wypisać czek to każdy może!
  Ja tam wierzę, Potockiemu, bo dlaczego miałbym nie wierzyć, kto o takiej randze chciałby robić z siebie głupca jawnie oszukując? Nie widzę tu żadnego motywu do takiego bezsensownego działania.
  Ale ludzie potrzebują dowodów prostych i niezaprzeczalnych.
  Panie Alexie, nie wiem czy się da, ale jeśli jest możliwość uzyskania jakiegokolwiek dodatkowego potwierdzenia, że ten przelew został zrealizowany to byłbym zadowolony, bo można by ostatecznie zamknąć usta tym wszystkim trollom, którzy potrafią się przyczepić do wszystkiego.

  • Alex
   Reply

   Fakturę można nawet wypisać ręcznie długopisem, na pewno dla urzędu skarbowego nie będzie to miało znaczenia, ważne aby kasa wpłynęła. Więc chwalenie się trolli, że też potrafią obsługiwać drukarkę jest dosyć płytkie. Masz rację, zupełnie bez sensu i bezcelowe by było pokazywać jakiś fałszywy kwitek. Przecież czas i tak pokaże prawdę. Poza tym, to ja go namówiłem aby pokazał tę fakturę i czek, bo najpierw nie chciał ich pokazać.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Witajcie! 🙂
  Coraz bardziej sie przekonuje do was i przepraszam najmocniej za wpisa ktorego dalem pod wczesniejszym nagraniem .Indywidualnie tworzymy rzeczywistos ale wspolnie mozemy stworzyc cos naprawde pieknego – nowa piekna ,zielona,zdrowa ,wspaniala ,silna,madra Polske! Dziekuje slicznie za nagranie.Alex fajni ci z ta fryzurka 😛 Milosc ,Odwaga, Szacunek ,Wspolnota 🙂

 • Maniek
  Reply

  Czy pan hrabia czytał konstytucję z 1921r. którą promuje?Konstytucja ta znosi tytuły szlacheckie,rodowe
  jak i przyjmowanie obcych tytułów.Pan hrabia robi z was idiotów bo wy nigdy nie czytacie ważnych dokumentów jak np.Konstutucja.

  • Alex
   Reply

   Maniek, nie słuchasz co się mówi. Konstytucja 1921 jest nieważna, chodzi o konstytucję 1935. Ta konstytucja nadal obowiązuje i nic nie mówi o dziedziczonych tytułach.

 • ELZBIETA
  Reply

  Panie Prezydencie wspaniale wystapienie i cenne wiadomosci. Pragne zapytac o cos co mnie martwi i o czym mowi Pan Aleksander Jablonowski, a mianowicei :Jak sie ma do tego wszystkiego Akt447 senatu USA w/s mienia bezdziedzicznego

 • Anna
  Reply

  Czy doszła tu juz wiadomość o tworzeniu się partii z mniejszości narodowych takich jak Niemców, Żydów i Ukraińców? Do tego ma zostać podpisany artykuł 447 przez Trumpa. Najciekawszy jest punkt 3. Rzekomo Polska ma zostać obciążona wypłatą odszkodowań dla wszystkich ocalałych Żydów..Wyplacenie tych wg. Pana Michalkiewicz grozii utworzeniem nowej elity w Polsce i automatyczmy wzrost jej wpływów na politykę w kraju. Co Pan Potocki na to?

 • Beata K.
  Reply

  udostepniajcie nagrania z Panem Prezydentem wszedzie gdzie sie da moi Rodacy ! Nie wiem czy wiecie ale mamy juz swoj portal polfejs.pl odpowiednik zydobuka

 • Astre
  Reply

  Krótko i na temat. : tak wygląda rozkradanie Polski – https://www.youtube.com/watch?v=i0_rkw-z4oY
  Pierwotnym powodem tego rozkradania jest tylko jedno – a mianowicie to, że głupi, durny, bezmyślny polak chodzi na wybory i wybiera tych, którzy to robią ! PRZESTAŃ CHODZIĆ NA WYBORY ! KTO CI W OGÓLE KARZE NA TE WYBORY CHODZIĆ ? SAM IDZIESZ NA RZEŹ Z WŁASNEGO WYBORU. A RACZEJ Z WŁASNEJ GŁUPOTY. WIĘC SIĘ OBUDŹ POLAKU WRESZCIE.
  https://www.youtube.com/watch?v=62kj1Up4WKk

 • roman
  Reply

  Witam , bardzo dobry film trolle dostali po uszach Prezydent II RP Pan Potocki wie co robi a to musi boleć PIS.
  Potocki wygra wybory do Parlamentu myślę że otrzyma około 38 % a wygra dzięki Reperacją za II Wojnę Światową oraz za Warszawę tego nikt nie dokonał w Polsce politycy złodzieje kradli miliardy a Prezydent zapłacił za proces gigantyczne pieniądze kancelariom adwokackim to jest wyczyn człowieka HONORU, wiedząc jednocześnie że nikt nie zwróci mu tych pieniędzy.
  Mając takiego człowieka to jest skarb dla Polski.

 • Kilu
  Reply

  Wszystkiego Najlepszego w 2018 r rdzennemu Polskiemu Prezydentowi II RP na uchodźstwie , Alexowi ,Waszym rodzinom, przyjaciołom i znajomym , Wszystkim rdzennym Polakom na całym świecie życzę spełnienia marzeń i jak najszybszego uwolnienia się z pod ucisku okupanta Naszej Ojczyzny !

 • Kamil
  Reply

  W telewizji może pokazuje się ich jako opozycję niemiec, ale moim zdaniem jak w grę wchodzą pieniądze i mogą na lewo coś zarobić, to te psy takich okazji nie odpuszczają i nie ważne z kim te interesy mieli by robić.

 • ewa
  Reply

  Cisnąć aż do krwi tych skrzypków na dachu. Obsiedli nas jak muchy gnojne. Przedsiębiorczość Polaków celowo niszczą. Skoorwysyństwo. Panie Potocki, niszcz Pan tę zarazę. Pora najwyższa!!!

 • Chrzan
  Reply

  II RP tuż przed II W.Św. złożyła w Londynie w Bank of England 100 ton polskiego złota. Przydałoby się to odzyskać. Będzie to bardzo trudne. Natomiast uzyskanie reparacji od Niemiec nie dość, że jest trudniejsze,to do tego źle widziane! Nie tylko przez samych Niemców, KE,, ale też przez niby
  sojuszników z USA. Stephen Blank, członek Amerykańskiej Rasy Polityki Zagranicznej i ekspert
  Atlantic Council wprost ostrzega Polaków przed staraniem się o reparacje.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/atlantic-council-komisja-europejska-trakt-o,199,0,2394823.html
  Chyba D. Tramp przestanie napominać o to Merkelową. Oby to poparcie międzynarodowe dla naszej sprawy było jak największe !!!

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Jak PiS niszczy polski biznes i pozytywne kroki w sprawie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Mowie Jak Jest

 • klaudyn
  Reply

  no nie wiem czy Pis działa na korzysc niemiec,troche to nielogiczne bo na korzysc niemiec działała Platforma a Pis jest własnie przeciwko niemcom….

  • Kilu
   Reply

   Klaudym – pis i po to jedno zło !!! to są aktorzy którzy umieją tylko zmieniać nazwy swoich partii od magdalenkowych ustaleń w 89r!!! oni grają do jednej bramki , potrafią tylko sprzedawać nasz majątek narodowy i zadłużać Nas w bilionowe długi !!! DLATEGO NADAL POLSKA JEST W ,,zamrożonym,, STANIE WOJNY Z NIEMCAMI !!! DLATEGO NADAL TRAKTAT POKOJOWY Z NIEMCAMI NIE ISTNIEJE !!!(powinien być podpisany w obecności przedstawicieli międzynarodowego trybunału sprawiedliwości ONZ) Dlatego nadal Polska to kraj teoretyczny i nie suwerenny!!! – nie liczący się na arenie międzynarodowej bowiem nie ma pełnych praw w pośród ponad 193 państw w Organizacji Narodów Zjednoczonych. W latach 90tych, Rosja,Łotwa,Estonia,Litwa etc., zaraz po pierestrojce od razu podpisały swoje deklaracje niepodległościowe w ONZ!!! – zatem dlaczego wszystkie rządy po 89r nie uczyniły nic do chwili obecnej by w/g prawa międzynarodowego podpisać TRAKTAT POKOJOWY I DEKLARACJE NIEPODLEGŁOŚCIOWĄ POLSKI W ONZ ???????????? ……… (w mojej ocenie dlatego ,że podczas ,,zamrożonych działań wojennych,, można bezkarnie okradać każde państwo w biały dzień!!! czego My Wszyscy rdzenni Polacy jesteśmy tego świadkami od magdalenkowego okrągłego stołu w 89r !!!)

   • klaudyn
    Reply

    Niemcy nie sa państwem tylko sa firmą GMBH,wiec nie mozna byc w stanie wojny z firmą tylko z włascicilami firmy.,Rosja jest zarejestrowana w izbie handlowej City of London Corp. jako konsorcjum,włascicileami tego konsorcjum jest 6 podmiotów prawnych.Rosja nie jest państwem…..ja rozumiem ze PiS nie jest nasza bajką ale w porównaniu z tym co sie dizął za czasów Platformy to musisz przyznac ze mamy mała rewolucje na korzysc Polskieog narodu,chociazby reforma sądownictwa.

 • Beata K.
  Reply

  Dziekuje Panom Alexowi i Panu Prezydentowi za kolejny swietny material …. ale mam jedno ale -sprostowanie pewnego faktu , otoz na Wiejskiej wszyscy graja do jednej bramki przeciwko nam Polakom i naszej Ojczyznie ! Nie ma tam prawdziwych Polakow, zaden z nich nie idzie w slady sp Andrzeja Leppera i nie ostrzerze z mownicy sejmowej na zywo za pomoca przekazu do TV PUBLICZNEJ nas Polakow zwlaszcza tych co wierza w TV PUBLICZNA i sa wpatrzeni zmanipulowani tymi historyjkami z tejze telewizorni ! Czyli innymi slowy sa wspolwinni i nie maja prawa nazywac siebie Polakami patriotaminp taki R.Winnicki prezes Ruchu Narodowego to pseudonarodowiec bo nie przeciwstawia sie temu wszystkiemu i nie powie Polakom do kamery co nam chca zrobic a wiec sa wspolwinni ! !!! Zaden Polak z krwi i kosci nie poswiecilby swoich rodakow i Ojczyzny dla cieplej posadki i przytakiwania tym mendom !!!! Ja potrafilabym bedac na miejscu ktoregos z niby prawicowych partii postawic na szali swoje zycie dla dobra Rodakow i Ojczyzny gdybym miala taka mozliwosc – zadbalabym o bezpieczenstwo swojego meza partnera i dzieci (bo srodki taki polityk ma przeciez ) i wowczas z narazeniem zycia z pelna tego swiadomoscia ostrzeglabym Polakow a oni co przytakuja godza sie na wszystko ! Nie do pomyslenia udaja ze wszystko jest cacy mydla ludziom oczy ! Obudzcie sie Polacy i zawalczmy wspolnie o dobro nas naszych bliskich naszych pokolen ! Popierajmy naszego rdzennego Polaka Pana Prezydenta Jana Z.Potockiego a nie te hieny czesto z nieprawdziwymi zyciorysami !

 • Grzegorz
  Reply

  Super materiał. Aby zamknąć usta wszystkim trolom , możne w kolejnym materiale trochę powiedzieć o banku do którego mają spływać reparacje.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.