Inni mieszkańcy Układu Słonecznego – Stewart Swerdlow

More videos
Views
   

32 komentarze

 • Pingback: Czy Jahwe jest Bogiem? | religiaalbozdrowiepsychiczne

 • Jacek
  Reply

  Zawsze znajdzie się grupa malkotentów którzy wierzą w mamonę ( a może oni są dezinformatorami), żeby pojąć pewne rzeczy trudne czasami do naukowego udowodnienia potrzeba posiadać trochę więcej szarych komórek a nie IQ jak przeciętnie inteligientna małpa.

 • Gruzin
  Reply

  Tu pokazuje standardowy układ słoneczny a w innym odcinku porozmawiajmy.tv mówi się o tym, że żyjemy wewnątrz ziemi. Co więcej Alex podaje przykłady z czasów II wojny o niemieckim sforsowaniu otworu z ziemskim płaszczu. Sorry, ale jestem bliski nazwania Alexa dezinformatorem.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Stewart Pierdlow heh 😛 Ludzie przeciez to pierdoly nie poparte zadnymi konkretami.
  UFO,Matrix,Nauka,ZDROWIE hmm jasne ,dziwne ze jakos nikt nie potrafil pomoc Maxowi co jest dowodem ze brakuje swiatla w tym projekcie.Sorry ale tak wlasnie czuje i mysle.

 • Ania
  Reply

  Zastanawia mnie, co się stało z Barbarą Grząbkowiak, nie mogę znaleźć jej kanału na jutjubie, z Porozmawiajmy.tv też zniknęła, a przecież to jest „aktywna promotorka >>nauk<< Swierdłowów

 • Piotrek
  Reply

  Celem wojny jest zdobycie łupów i niewolników czyli ludzi pracujących za nieadekwatne wynagrodzenie, więc mówienie, że Polski ktoś się obawia jest co najmniej śmieszne. Jesteśmy kolonią z której spija się śmietankę w postaci najbardziej zdolnych, zostawiając jakieś wytłoczyny. I drobne odstępstwa od tej reguły nie zmieniają samej zasady.

  I nie za bardzo wiadomo po co człowiek mówiący o światach równoległych z natury niebadalnych, jednocześnie szuka potwierdzenia swoich fantazji w czymś widzialnym czyli w pasie Kuiperta, na Marsie…
  Swerdlow opisuje kolonie zwierząt typu mrowiska, robaki, grzybnie i nazywa ich obcymi, zamiast użyć już dostępnego języka medycznego. Człowiek zarażony jakimś robakiem jest po prostu człowiekiem zarażonym tym robakiem, a nie hybrydą człowieka z obcym. I walka z tą inwazją obcych polega na odrobaczeniu konkretnego człowieka, lub rodziny.
  XIX- wieczny teozof Charles W. Leadbeater zdaje się w książce Jasnowidzenie napisał wprost, że jest to zdolność widzenia w powiększeniu. I człowiek jasnowidząc widzi np. muchę tak jak jest ona widoczna pod mikroskopem. Sama mucha nie ma kosmicznym rozmiarów tylko normalny, i to że ta mucha nie spala paliwa latając to nie oznacza, że używa wolnej energii.

 • poszukiwacz
  Reply

  Oglądałem sporo Swerdlowa, to kompilacja z jego wszystkich wykładów, wydaje mi się, że już się poziom wiedzy lub przekazów się skończył. Miałem się wybrać na ten wykład, za wiele straciłem.

 • Wiesław
  Reply

  Swerdlow wydawał mi się przynajmniej częściowo prawdomówny,do tego momentu,a teraz kiedy przedstawia tego starego tetryka,który miło i przyjemnie opowiada o jakichś kosmitach,którzy byli tacy ludzcy,mili,uprzejmi i się na niego powołuje,to przestałem go uważać za godnego uwagi gościa.Bo jakże to?,skoro byli tacy sympatyczni,tak ludzi ponoć lubili i tak chętnie rozmawiali i co? i nie powiedzieli nic konkretnego?,nawet przy swobodnej rozmowie na luzie ,ot tak,np.przy kieliszku?.No nie,wybaczcie,ale w to to ja nie uwierzę,także od tej pory ,Swerdlowa przekreślam jako źródło rzetelnej informacji.

 • jan piotr
  Reply

  WELCOME BROTHER STEWART. THANK YOU FOR THIS TO AND ARE FOR YOUR MESSAGES FOR INFO -Facts AND THESE WONDERFUL INFO ABOUT OUR MOTHER EARTH = PARADIS = THANK Let’s have fun

 • jan piotr
  Reply

  WITAM BRACIE STEWART. DZIEKUJE ZA TO ZE JESTES I ZA TWOJE PRZEKAZY ZA INFO -FAKTY I TE CUDOWNE INFO O NASZEJ MATCE ZIEMI =PARADIS =DZIEKUJEMY BAWMY SIE

 • Ewa
  Reply

  No tak. Jesteśmy otoczeni wrogami, którzy mają celowniki skierowane na nas :>
  To sensacja, w którą nie bardzo chce mi się wierzyć.
  A reszta, to same ogólniki, na które natykam się co chwila w 'jenternecie’.

 • Ania
  Reply

  Mam takie same odczucia jak Marian 🙂 Nie wiem dlaczego ,ale Sverdlov wzbudza we mnie mieszane uczucia .Ciekawe jest to co mówi ,można to rozważyć ,ale jakoś mnie od niego odpycha.

 • Neo
  Reply

  Troche mam wątpliwości co do teorii Stewarda ,że Ziemia jest taka ważna. Jest tyle planet, triliony we wszechświecie i akurat Nasza planeta jest taka…. ważna, to takie moje przemyślenia. A niektóre rasy mają Nas za niebezpiecznych przecież Nasz technologia przy ich to pikuś … chyba ,że w słowie „niebezpieczni” Steward ma co innego na myśli.

  • Przemek
   Reply

   Jednym słowem bełkot. On ciągle też cukruje jakie Polaki to ważne w tym wszystkim. Taka prosta taktyka łechtania ego. Swerdlow jak dla mnie to na prawdę podejrzany typ.

 • Andrzej21
  Reply

  Co do płaskości Ziemi – nie chcę nic sugerować, ale na moje wyczucie ta teoria wydaje się nieprawdziwa. Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że takie zjawiska jak ułożenie promieni Słońca znajdującego się za chmurą, niezakrzywiony horyzont albo płaska tafla jeziora i tym podobne rzeczy są wywołane jakimś innym nieznanym zjawiskiem. Ale to tylko moja opinia.

 • petrygon
  Reply

  Razem z sesjami calogero grifasi, przedstawiona wiedza daje pełniejsze zrozumienie. szczególnie; 19 sesja
  https://www.youtube.com/watch?v=AsETjgwQ8EI&list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn&index=19
  Co do samego Swierdłowa, na pewno nie jest bezstronny, więc może i nie musi się podobać. Ale z tą płaskością ziemi też jest coś na rzeczy, sam obserwowałem z dużej wysokości horyzont i nie jest on zakrzywiony. z samolotu tak samo, i ciekawe jest też światło słoneczne przechodzące przez chmury pod różnymi kątami co by świadczyło, że słńce jest bliżej niż mówią amerykańscy kłamcy naukowcy. I te odległości lotów przy biegunie południowym ciekawie się różnią na mapie ONZ i na globusie. no i te fazy księżyca w przesileniach powinny rozwalić całą dotychczasową astrologię. Ziemia na herbie ONZ-etu to ja w grze FAR CRY. w środku ziemia, a na około lodowce. Może rzeczywiście ziemia ma kształt wielkiego diamentu jak w symbolice masońskiej.

 • Tomaszowiak
  Reply

  Bardzo ciekawe informacje ….zwłaszcza o bazach w Polsce , będę częściej spoglądał w niebo , zwłaszcza że do okolic Rzeszowa mam 1.5 h drogi.
  Kiedyś w programie Alexa był gość z dowodami na to że żyjemy we wnętrzu ziemi , analizowałem jego filmiki na youtube , prawda jest zaskakująca……Alex co się dzieje z tym Panem?
  Co dotyczy dezinformacji….to co ja zauważyłem to na pewno nie jest tak jak nas uczono w szkołach.
  Słuchając wielu wypowiedzi różnych ludzi i przepuszczając to przez swój umysł cały ten chaos informacyjny zaczyna się sam układać , wiem że trzeba czasu, nawet kilu lat.

 • Rafał
  Reply

  39″ do znalezienia w necie jest filmik z wydobycia meteorytu z jeziora pod Czelabińskiem… 500-700 kg. I przypomnienie tunguskiego meteorytu – ślady wskazują, że eksplodował w atmosferze. Takie drobne prztyczki w nos pana, który autorytarnie stwierdza kłamstewka….

 • Marcjan
  Reply

  Ciekawa prelekcja. Sporo tych istot zamieszkuje Ziemię i nasz Układ Słoneczny. Ta blokada za Pasem Kuipera i ilość obiektów jaką obcy umieścili by nas pilnować jest zaskakująca. Nie słyszałem o tym wcześniej, chociaż informacje o różnych, olbrzymich obiektach widywanych obok Słońca czy Saturna i jego pierścieni znam. Widziałem też liczne zdjęcia takich obiektów wlatujących czy też wylatujących z naszej gwiazdy. Nową książkę S. Swerdlowa z chęcią bym przeczytał. Mam nadzieję, że ukaże się także w języku polskim.

 • Adrian
  Reply

  ostatnio jest nacisk by promować płaską ziemie bo nie tylko tu o tym jest, ale ogólnie to on podaje się za potomka stalina a stalin to Apofis jedno z jego ciał to jest odpowiedzi na to gdzie on prowadzi. mnie nie przekonał

 • Radek
  Reply

  Alex jestem ciekawy jakie jest twoje zdanie na temat płaskiej ziemi? Ja sam nie wiem już co sądzić na ten temat ale powiem szczerze ,ze Swerdlow nie robi na mnie dobrego wrażenia.nie potrafię tego uzasadnić po prostu czuje ,że to jest rodzaj dezinformacji.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>