Galaktyczna Rodzina Wojciecha Musiała

More videos
Views
   

Wojciech Musiał – Wojmus jest autorem trzech tomów Galaktycznej Rodziny, zajmuje się poszukiwaniem sensownych wyjaśnień naszego bytu na planecie Zienia oraz odkrywaniem innej rzeczywistości, w której wszyscy żyją, choć nie wszyscy żyjąc w niej o niej wiedzą. Poszukiwanie prawdy Wojmus realizuje także w świecie ezoteryki i channelingów, wiedząc o tym, że ta droga zdobywania wiedzy nie jest tak oczywista i jednoznaczna. Jak się zorientować co jest prawdą, autor Galaktycznej Rodziny postanowił się kierować regułą WingMakers:

„Jeśli materiał, który spotykasz w swoim życiu, rezonuje jako prawda w twym najgłębszym umyśle i sercu, to pozwól mu wpłynąć do swego wnętrza. Po jego przyswojeniu i zaakceptowaniu, pozwól mu natomiast swobodnie wypłynąć. Jeśli po czynności tej pozostawał on będzie blisko ciebie, znaczy to, iż znalazłeś wartościowy nabytek dla swego rozwijającego się systemu wierzeń. Jeśli natomiast opuści cię on lub przejdzie w stan hibernacji, znaczy to po prostu, że masz powód do kontynuowania swych poszukiwań”.

Wojmus jest przekonany, że Ziemia jest wyjątkowa, gdyż zgodnie została stworzona jako eksperyment i genetyczna biblioteka większości żyjących we wszechświecie gatunków. Nasza planeta jest nie tylko miejscem genetycznych eksperymentów i zbiorem wszelkiego żyjącego w kosmosie fizycznego życia, ale także polem doświadczalnym dla inkarnowanych dusz w 3-ciej gęstości fizycznej.
Odwieczne walki ludzi na naszej planecie odzwierciedlają sytuację we wszechświecie, gdzie także toczą się zbrojne rywalizacje między cywilizacjami.
Wojmus twierdzi, że Ziemia jest nietypową planetą pośród innych światów rozrzuconych po wszechświecie, wyróżniającą się od nich intensywnie tętniącym na niej życiem.

Strona Wojmusa: Wojmus.tnb.pl

Category: Historia

30 komentarzy

 • Beata
  Reply

  Mam,czytalam,swietne zrodlo wiedzy,i pan Wojmus bardzo pozytywna i skromna Istota w odbiorze.Dziekuje za te wspaniale ksiegi wiedzy i obu panom za rozmowe:)

 • Radek
  Reply

  Spokojnie bez kłótni nie potrzebujemy negatywnych emocji bo i tak jest ich sporo w rzeczywistości Pokój i miłość

  • Astre
   Reply

   Prawdę piszą tylko Ci, którzą piszą o wyższych ludzkich uczuciach…..
   To Ci sami, którzy przybyli tutaj na tą Matkę Ziemie, aby nauczyć się żyć w mądrości i pokoju….
   Miarą ich szczęścia jest rozmiar ich własnego uśmiechu …..

   K.

   • Łukasz
    Reply

    A co z tymi, którzy przyszli na ten świat, by go zmieniać/zmienić?

    Tacy też są tu po to, by się czegoś jeszcze uczyć? Piszą i mówią prawdę, mimo iż są smutni przez to, co tu zastali, więc ich uśmiech… powiem tak, ich uśmiech sucks.

    Znasz takich? powiedz mi coś o nich. Ktoś mi powiedział, że jestem jednym z nich. Inaczej nie ruszałbym tematu. (mojego maila masz parę linijek wyżej, jakby co)

    • HWSIEVERS
     Reply

     TOSZA,NIE MOGE POLACZYC SIE ZE STRONAMI Z MIEJSCA GDZIE MIESZKAM/BARDZO DALEKO/PROSZE O TYTULY TYCH PROGRAMOW -DZIEKUJE

 • Adela
  Reply

  Witam , a czy ktoś przeczytał taką książkę napisaną przez kosmitę ,którego dusza weszła w ciało samobójcy http://kosmita.ofp.pl/ .Myślę ,że bardzo ciekawa . Czytam drugi raz . Wiele wyjaśnia ,jest też forum dyskusyjne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  • Owen
   Reply

   A przeczytał ktoś ksiażki Bashara, ma sporo filmików na youtube? Twierdzi że w jego ciało wchodzi przedstawiciel obcej cywilizacji i wtedy przemawia https://www.youtube.com/playlist?list=PL18A4B1BFCB1E5261
   Faktycznie dość dziwnie mówi i to wszystko wygląda, ale może jest jakimś brzuchomówcą, a raczej z zaburzoną osobowością, ma drugą osobowość. Dziwny koleś nie wiem co o nim myśleć, wydaje się być prawdziwy. Ale jak nic nie udowoni że na przykład w kosmosie jest taka a taka planeta, o takim kształcie i potem naukowcy to udowodnią, wtedy można mu wierzyć. Dlaczego OObemaniacy nie opisali nigdy ciemnej strony ksieżyca jak wygląda, jakie są tam kształty lub jakiegość miejsca we wszechświeci, które potem astronomia mogła by udowodnić? Jedynie można tym wszystkim osobom wierzyć na słowo.

   • Ela
    Reply

    moja siostra jest jego wielka fanka, przyjmuje ludzi w Kaliforni 100$ za wizyte odpowiada na wszystkie dreczace ludzi pytania

  • III
   Reply

   „http://kosmita.ofp.pl/”

   Przykładowy fragment:

   „W czasach, gdy Ziemianie utrzymywali bliskie i częste kontakty z innymi cywilizacjami ludzkimi, jedna z nich wpadła na pomysł przyspieszenia rozwoju za pomocą wdrożenia Prawa Karmy. ”

   Ściema nad którą można pokontemplować na sedesie. Dziękuje za uwagę.

   • Adela
    Reply

    http://kosmita.ofp.pl/2.08.html cytuję 2.8. Cztery podstawowe zasady

    Na Saleinji istnieją cztery podstawowe zasady, na których opiera się wszystko, począwszy od prawodawstwa a skończywszy na relacjach interpersonalnych:

    1. Prawa jednej istoty kończą się tam, gdzie zaczynają prawa drugiej.

    2. Nie rób drugiej istocie rzeczy, które są jej niemiłe.

    3. Wspieraj inne istoty radą i pomocą.

    4. Dbaj o sprawne funkcjonowanie naturalnego ekosystemu planety.

    Naprawdę wiele Ziemianie mogą nauczyć się od nich,

    • III
     Reply

     To są bardzo ładne frazesy, wymieszane z dezinformacją – idź do kogokolwiek kto dysponuje zdolnością zdalnego widzenia i zapytaj go o tego Hejal’a Bobik’a. Tu nie trzeba dwóch oczu i naiwnej intuicji, tylko otwartego trzeciego oka aby nie jeść gówienek zapakowanych w ładne opakowania.

     Btw. a to co? Ziemianie nie mają własnej mądrości zawartej w pamięci duszy, aby być zmuszonymi korzystać z jakiegoś kosmicznego domowego przedszkola? Jak się wypieprzy idiotyczną modyfikację w postaci amnezji inkarnacyjnej to dzieci nie dadzą sobie wcisnąć bredni ziemskiego systemu przytłumiania jaki je tutaj na masową skalę programuje od wczesnych lat życia. Koniec pieśni.

 • ANIA
  Reply

  Witaj Radku , poczytaj sobie prace Michaela Newtona ” Wędrówka Dusz ” , być może na tym etapie swojego poznawania ta wiedza będzie Ci przydatna . Pozdrawiam ..”:) nieważne z jakiego punktu zaczynamy , ważne że zmierzamy” …

  • Barbara Zuzanna
   Reply

   dodam do tego pozycje B.Moena, R.Monroe, T. Kimury i Hiperfizykę J. Rajskiej…oczywiście to nie wszystko…:)

 • Radek
  Reply

  postaram się pisać na różne tematy ten nie interesuje bo byłem przez 20 lat oszukiwany przez kościół Jak wytrzymałem straszenie piekłem rok to teraz będzie z górki czuję się coraz bardziej wolny ; pozdrawiam

 • Radek
  Reply

  To zwykle właśnie zmarli bliscy zadają pytanie, które może jeszcze odwrócić los umierającego: „Chcesz wrócić?”. Niekiedy nie pozostawiają wyboru mówiąc, że to jeszcze nie czas, że powrót jest konieczny. Obie­cują jednak, że jeszcze się spotkają, kiedy nadejdzie właściwy moment. Umierający zwykle nie chcą opu­ścić tego miejsca, ale jakaś siła pcha je z powrotem do fizycznego ciała. Pytanie o powrót występuje w rela­cjach osób, które wróciły. Nie wiadomo, czy ci, którzy odchodzą na zawsze też je słyszą.

  Czyli reinkarnacja otrzymanie nowego ciała po obejrzeniu filmu z poprzedniego życia potem chyba jest kasowanie pamięci z tego wcielenia…

   • GrazynaNY
    Reply

    Panie Krzysztofie, prosze o wiecej tolerancji dla tego mlodego czlowieka. Z gory dziekuje.

    Moze ta strona jest czyms co Radka inspiruje, co powoduje, ze nasuwa sie wiele pytan, na ktore trudno znalezc odpowiedz…..stad chec dalszego dociekania ….Nie badzmy krytyczni wobec poszukujacych.

    Radku, staw czola jakimkolwiek trudnosciom, dasz rade. Jestes na wlasciwej drodze. NAJBARDZIEJ LICZ NA SIEBIE.

    Jeszcze raz moc serdecznosci.

 • Radek
  Reply

  http://paranormalcutiosities.blogspot.com/2013/11/foto-co-zobaczysz-przed-smiercia.html i Ważny fragment
  ŚWIATEŁKO W TUNELU
  Ten element doświadczeń z pogranicza śmierci zna chyba każdy. Po etapie wznoszenia się nad opuszczonym, umierającym ciałem przy­chodzi kolejny – głośny szum lub dzwonienie w uszach, a następnie pojawienie się ciemnego tunelu zakończonego jasnym, przyzywają­cym światłem. Podobno trudno jest się oprzeć chęci, by ruszyć w jego stronę.

   • Remigiusz
    Reply

    600 mln cykli/lat temu Drakoni rozpoczeli 1 wojne galaktyczna – film Beast Wars (Transformers).
    4Wymiar i film Transformers: Zemsta Upadłych potwierdzaja, że na ksiezycu gady mają
    okret wojenny datowany na 1.5 mln lat.

  • Andrzej
   Reply

   Mi się coś kojarzy, że chyba Alex z Leszkiem penetrowali wnętrze Księżyca i jeśli dobrze pamiętam, to też jego ciemną stronę i chyba nawet sprawę koloru świateł do wyboru na końcu tunelu 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>