Dość greckiej mitologii! Uczmy dzieci o Słowianach, część 1 – Czesław Białczyński

More videos
Views
   

7 komentarzy

 • Szczepan
  Reply

  Genetyka nie implikuje kultury, a kultura genetyki. Kolekcjoner dzbanów może mieć egzemplarze zarówno sprzed roku jak i sprzed tysiąca lat, co oznacza, że te historie o kulturach na danych obszarach nie znoszą elementarnej krytyki.

 • Edward
  Reply

  To jest na razie niewykonalne! Ucząc dzieci o Słowianach musimy powiedzieć im o roli chrześcijaństwa, o tym, że religie i tradycje Słowian zostały ukradzione przez chrześcijaństwo, że bogowie stali się diabłami, że święte gaje były niszczone a wolni ludzie sprowadzeni do roli niewolników. Nikt w tej chwili nie powoli na głoszenie tej prawdy. Nauczac o tradycji słowiańskiej mozna tylko w kontrze do chrześcijaństwa.

  • J
   Reply

   Myślę podobnie. W dzisiejszej szkole z religią w roli głównej tak się nie da. Poza tym należałoby zmienić programy nauczania pod tym kątem. To zadanie na kilka pokoleń. Mentalność już się powoli zmienia, ale idzie w klikanie w gierki i na durnoty, a nie chęć poznawania własnych korzeni. Tego nas skutecznie oduczano. I to zaczyna się w domu.A czym skorupka…
   Pozdrawiam

  • Tadeusz
   Reply

   Nasza Era trwa już wiele tysięcy lat…24 000 od Ałtaja…Era Chrześcijańska trwa ,,?” lat, bo zrobili oszustwo w chronologii czasu. Szanowny Pan Czesław Białczyński mówi nieświadomie: (17 min) ,,…przed Naszą Erą” i to pokazuje jak głęboko siedzi w Nas, narzucone siłą i sprytem intelektualnym kłamstwo, nam AR-JAN-om. K-RA-K / CZ-AK-RA/BUG – BOG /SAN itd …inne znaczenia mają przy pomocy AZ-BUG-w_ICA….Pozdrawiam Tadeusz Kapica ,,A jato LAH/LACH”

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>