Dług Żydów wobec Polski i słoneczne zagrożenie dla Ziemi – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
12.86K
Views
   

A poniżej, temat cykliczności kataklizmów na Ziemi na podstawie starych źródeł historycznych wyjaśniają Grzegorz Skwarek i Artur Lalak (od czasu 2h 5min 50 sek)

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 12862

78 komentarzy

 • Aszlam Polska
  Reply

  A dlaczego wyliczono tylko 2% rocznego oprocentowania, a nie 30-40%, tyle ile żydzi brali za pożyczanie pieniędzy ubogiej Szlachcie polskiej, wtedy dług wyniesie od 90 do 108 bilionów dolarów. I tak trzeba to liczyć, zero litości!

 • Trzezwy
  Reply

  Brak mi slow jakie brednie sa w tym „wywiadzie”. Nie spodziewam sie zeby moj wpis dlugo tutaj zostal ale ludzie… obudzcie sie! Kim Wy jestescie, ze takie rzeczy Wam sie podaje bez zadnych dowodow, zrodel. Bzdury w ktore dzieci z podstawowki moga tylko uwierzyc. Czy slownictwo na poziomie, pana prezentera, ktory mowi o sloncu puszczajacym baka, wybaczcie ale to troche w ogole wstyd ogladac a juz tym bardziej pokazywac sie przed kamera.

 • Lech
  Reply

  Ciekawe. Trzymam kciuki za powodzenie misji p. prezydenta, Tu odniosę się tylko do sprawy przebiegunowania. Film https://youtu.be/JXxZCvOFMxo (prezentacja ok. 1h) odnosi się do wypowiedzi p. K. Nowaka – wiele zastrzeżeń, chociaż i tam pojawiają się kolejne nieporozumienia. Niezależnie od przyczyny tych okresowych katastrof (sprawa otwarta) – trzeba być przezornym i zawczasu się przygotować – w miarę możliwości. Ciekawe czy w Polsce jest jakiś sztab kryzysowy związany z tym zjawiskiem? O ile w ogóle rząd i naukowcy są go świadomi?! Czas nagli.

 • natalia
  Reply

  jestescie cudowni. wracam niedlugo do Polski z emigracji bo czuje ze trzeba tam byc, to wszystko o czym mowicie jest prawda. mam zamiar zapisac sie do partii P. Prezydenta Potockiego i spotkac na jakims festiwalu albo innym miejscu. pozdrawiam

 • Jan
  Reply

  @ Malgorzata, Twoje pomysly odbierania paszportow, oraz nakladania wiz sa nierealne.
  Oni jezdza bezwizowo po calym swiecie, kazdy kraj unii ich wpusci, jak im odbierzesz wizy w jednym panstwie unii skoro w unii nie ma granic? Polacy glosuja na nich caly czas, bo przeciez sami sie nie wybieraja w IIIRP. Za Bolkiem oszustem poszla cala Polska, obiecywal druga Japonie, a teraz ciagle jest w mediach i wlos mu z glowy nie spada. Sa tacy co czytaja gazeta Michnika i za nia placa.
  Mozna tylko liczyc na cud ze ten otumaniony narod kiedys wreszcie otrzezwieje. ,

 • Malgorzata
  Reply

  @ Janie, przepraszam bardzo, ale co nas ma obchodzić ambasada w Tel Avivie. Rząd Polski, ale ten prawdziwy Polski jaki należy stworzyć, powinien zmienić prawo i wprowadzić surowe wizy dla Żydow. Jeśli będziemy tego żądali to tak się stanie. Tu jest Polska. Polin to Iluzja chorych umysłów a Polska jest faktem. Chcemy żeby Polska byla silna, niezleżna, to musi być wolna od pasożytów i najeźdźców. Musimy mieć włąsną wizję naszego kraju. Stąd mówię, że należy anulować paszporty pseudo Polakom i zablokować napływ antypolskiego narodu. Żydzi dopóki nie przeproszą, nie odkręcą kłamstw na temat historii i nie spłacą nam długów w pieniądzach nie powinni tu pod żadnym pozorem przebywać.

 • Łukasz O
  Reply

  dżuma 1347-1351.
  .
  1357: dziesięciolecie wybuchu epidemii w europie.
  1357 „9 lipca – o godzinie 5:31 wmurowano kamień węgielny pod Most Karola w Pradze.”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/1357
  9+7+5+31=52
  3113
  proszę zwrócić na dokładność minut. Karol(Czech) powiązany z Cesarstwem Rzymskim.
  .
  1344 CHINY – głód w chinach +676=2020
  1345 Kazimierz prowadzi liczne potyczki z sąsiadami
  1346 INDIE – „Wzmianki o pobycie Cyganów na wyspie Korfu” (Grecja). Cyganie – prawdopodobnie hindusi. https://pl.wikipedia.org/wiki/1346
  1347 EUROPA – początek dżumy w europie +676=2022
  1348 „Stolica Cesarstwa Rzymskiego została przeniesiona do Pragi.” https://pl.wikipedia.org/wiki/1347
  1349 Kazimierz tak po prostu przyłącza duże obszary ziemi. (2 lata dżumy)
  .
  Przyłączenie Rusi Halickiej (Region Lwowski) (pod panowaniem Węgrów) do Ziem Polskich.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/1349
  (Region Lwowski) teoretycznie wolny od zarazy według.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/29/Pestilence_spreading_1347-1351_europe.png
  Oraz przyłączanie innych ziem Płock i Mazowsze(lenno), pokonanie Litwinów 1950.
  SZYBKO POSZŁO. bogacenie się Kazimierza na złotym zbożu. Kazimierz zaczyna nadawać prawa miejskie (zakładać nowe osady), budować z kamienia.

  Wrocław, wzmianki o zarażeniach.

 • Jan
  Reply

  Malgorzato, nie wiesz o tym ze polska ambasada w Tel Avivie seryjnie im wydaje polskie paszporty. Przeciez oni przyjezdzaja do POLIN!!!

 • Malgorzata
  Reply

  Wprowadźmy wizy dla Żydów. Ze względu na ich skrajny antypolonizm maxymalny pobyt w Polsce trzy dni na zwiedzenie Oswięcimia. Żeby znowu móc tu przyjechać niech Żydzi ubiegają się o wizę ponownie. Procedura ubiegania 10 lat, maxymalny pobyt 3 dni. Dopóki nie przeproszą Polaków i nie spłacą wszystkich długów wobec Polski nie mają tu prawa wstępu. Tak to powinno wyglądać. To my jesteśmy gospodarzami Polski i my decudujemy kto może nas odwiedzić i na jak długo.

 • Lamv
  Reply

  Też mi się nie podoba ta kampania, Pan Prezydent ma przecież fundusze by to wszystko opłacić, strona www i facebook powinno być podstawą, a to wszystko kuleje. Nie wiem czym zajmuje się Pan Prezydent na co dzień, ale jeśli trwa kampania to nie robi się nic innego tylko w niej uczestniczy, dlatego liczba nagrywanych materiałów powinna być znacznie wyższa. Powinni też zrobić jakieś wywiady na żywo z możliwością zadawania pytań przez internautów. Nie mówię, że to wszystko ma być z Aleksem, ale teraz nagranie filmiku, zmontowanie i wrzucenie na oficjalny profil na youtube to nie są drogie rzeczy, a przecież Pan Prezydent pieniądze ma – może wynająć na godziny profesjonalną ekipę, którzy to wszystko zrobią bardo dobrze.

  Nie chcę by wyszło, że tylko marudzę a sam nic nie robię, cóż, ja przekonuję do II RP kogo się da, ale bez działań ze strony kandydata to nie przyniesie żadnych owoców. Pan Potocki ma kandydować na Prezydenta Warszawy – ok, ale nikt go nie zna. Zostało parę miesięcy. Same spoty reklamowe i kilka minut w TV nie zmieni wiele. Jak w tych kilku minutowych spotach powiedzieć o tych 800 mld dolarów za zniszczenie Warszawy?

  Być może Pan Prezydent trzyma asy w rękawie na ostatnią chwilę – trochę się martwię czy będą wystarczająco dobre by w kilka tygodni zmienić wynik sondaży…

 • Kamil
  Reply

  Muszę przyznać że zawiodłem się trochę na Tobie Alex, przeglądam Twoje wywiady od początku, wydawałeś się świetnym człowiekiem, mądrym i inteligentnym, lecz od czasu jak zacząłeś nagrywać wywiady z Panem Potockim, nie wiem co o Tobie i o tym wszystkim myśleć gdyż straciłeś zaufanie (i raczej nie jestem osobną jednostką)? Bo jak można nie zauważyć że Pan Potocki to zalatuje kłamstwami na odległość…

 • kowalska
  Reply

  W spawie filmu Pana Nowaka wysyłam cytat z bloga monitor-polski.pl Pana Marka Podleckiego .Może to o czym informuje Pan Podlecki jest ucieczką od stałej okresu 676 lat .Natomiast na pewno pozycja słońca na niebie jest inna-słońce jest wyżej nad głową, a było trochę niżej o tej porze roku.
  „Dzisiaj m.in. podam kilka twardych dowodów na to, że Ziemia jest już na innej orbicie i że Słońce się zmieniło. Jeśli ktoś uważa, że się mylę, to czekam na wyjaśnienie tego co tu podam – szczególnie wyzywam do dyskusji wątpiących astronomów i miłośników astronomii.

  Jeśli dzisiaj wschód Słońca w Krakowie formalnie nastąpił o godzinie 4:49, to powiedzcie mi dlaczego u mnie w Krakowie o godz 3:15 już świtało, a o 4 było całkiem jasno? Obudziły mnie ptaki – właśnie o 3:15. Nie przypominam sobie by ptaki tak wcześnie wstawały, nawet gdy noc jest najkrótsza. Zauważyłem też, że zachód Słońca też jest później od przewidywanego na 20:32.
  Zob. https://calendar.zoznam.sk/sunset-pl.php
  Przyczyną jest prawdopodobnie przesunięcie orbity Ziemi oraz znaczne powiększenie się Słońca. Nanowahadełko pokazuje, że biegun północny jest teraz na wyspie Svalbard, a położenie Polski odpowiada środkowej Turcji. Biegun południowy wskazuje na ok 50 km na południe od południowego brzegu dolnej wyspy Nowej Zelandii. Nachylenie osi Ziemi też się zmieniło i wynosi ok 20,35 stopnia (było 23,44 st), co spowoduje mniejsze różnice pomiędzy zimą, a latem. Średnica Słońca jest o prawie 50% większa, przez co właśnie światło sięga większego zakresu powierzchni Ziemi. Nie widzimy tego, bowiem jesteśmy jeszcze w hologramie gdzie Słońce prezentowane jest z poprzednią wielkością. Także nieboskłon na razie się nie zmienił. Ale już można zauważyć, że temperatury powietrza wzrosły. I jeszcze wzrosną średnio o ok. 3 stopni, mimo że orbita Ziemi przesunęła się o 80 mln kilometrów dalej i krąży ona na orbicie podobnej do poprzedniej Marsa. Większe Słońce, mimo że jest dalej, będzie dawało o 17% więcej ciepła niż poprzednio. Nanowahadełko pokazuje przesunięcie wszystkich orbit planet na dalsze od Słońca o 15 – 26 procent w stosunku do poprzednich. Na orbicie ziemskiej znajdzie się Wenus.

  Nanowahadełko pokazuje, że będziemy mieć naprawdę fajny klimat – średnia temperatura w zimie to ok. 7 st. a w lecie ok 26 s. Bałtyk już w czerwcu będzie miał 24 st C. Jednakże, ponieważ lody Antarktydy i Arktyki zaczną topnieć, to powierzchnia wód się znacznie podniesie, może nawet o ponad 20 metrów.” »Czytaj całość i komentuj…

 • Mateusz
  Reply

  Zastanawia mnie jedno. O jakim leczeniu „raka” tu jest mowa, skoro liszaj płaski nie jest chorobą nowotworową… a jedynie „potencjalnym wstępem do niej”

 • Pingback: Dług Żydów wobec Polski i słoneczne zagrożenie dla Ziemi – Jan Zbigniew hrabia Potocki | VidShaker

 • cóż powiedzieć
  Reply

  ciekawe po co i czym nas pryskają, zapewne też ma to jakiś związek
  .może jednak nie będziemy ziemią obiecana Jackowski coś wspominał o bułgarii i rumuni a stąd kazał córce wiać, może jednak zderzacz hadronów obróci to pole nieaktywne w miejsce szwajcari i jak zwykle polak skończy w wielkiej d.. także wszystko bierzmy z rezerwą poza tym na łysej gorze są jakieś tunele także też się chowali przed czymś więc nie byłbym takim optymistą

  • Alex
   Reply

   Jakie dokumenty? Dowód osobisty? Paszport?
   Wszystko publikujemy w nagraniach lub w opisie pod nagraniami. Filmy należy oglądać na Porozmawiajmy.TV a nie na YouTube, wtedy łatwo będzie wszystko znaleźć.

 • Marlena
  Reply

  A co z ludzmi za granicą Polski? Będziemy mogli się jakoś dodatkowo bronić przed promieniowaniem?

 • andrzej
  Reply

  Prosze panstwa, czasu do wyborow jest coraz mniej.

  1) Strona internetowa to slaby punkt kampani- nie ma mozliwosci kontaktu mailowego. Strona jest nie aktualizowana – martwa. Nie ma wogule informacji, ze startuje n a prezydenta Warszawy.
  2) Co ze strona na facebooku? Partii i Pana Potockiego? To takze slaby punkt kampanii. Trzeba robic eventy na facebooku.
  3) Trzeba zrobic wiecej wywiadow o bierzacej sytuacji/ wrzucac to wszystko na strone i rozpowszechniac – wiele osob nie wie, ze partia istnieje.

 • Roman
  Reply

  Życzę powodzenia w praktyce w politykowaniu z „braćmi tzw starszymi w wierze” i w przebiciu się z przesłaniem do szerszego niż niszowe media w internecie grona odbiorców. Ładne przemowy i pisemka tworzyć nie jest wielką sztuką. Jednak nic z tego nie wynika, jeśli nie idą za tym konkretne efekty w postaci zainteresowania i reakcji bardziej wpływowych mediów i oficjalnych organów państwowych.. W piśmie pokazanym na początku materiału jest poważny błąd w pisowni. Na pieczątce jest „RzeczYpospolita” a w nagłówku pisma „Rzeczpospolita”. Tak ważne w treści i wymowie pismo nie powinno zawierać takich błędów. To „zalatuje” amatorszczyzną i szukaniem taniej sensacji, by nie rzec próbą promowania autora. Jestem oczywiście za walką z okupantem Polski i narodu polskiego ale trzeba tu więcej profesjonalizmu i unikania łatwych do wytykania błędów.

 • Prowadzący
  Reply

  ROLNICY nie dla Jana Zbigniewa Potockiego tam przyszli BZDURA i wypowiedział sie organizator ze pani z II RP odmowili rozdawania ulotek w ich koszulkach bo nie chca miec nic wspolnego z polityka partia zadna to pani powiedziala ze rolnicy to buracy itd no to KONSUL HRABIA i ALEX robia zamieszanie agenci zdemaskowani

 • Jarosław
  Reply

  Za jaką Polskę walczyli żołnierze wyklęci za ll RP czy za lll RP ?lll RP zydokomuna zrobiła z nich bohaterów strzał w stope.. (Pilecki Nil inka to żołnierze ll RP )Niech pan prezydent też o tym powie

 • adam1709
  Reply

  Panie Aleksie co Pan myśli o całym tym filmie pt. „O jeden most za daleko hipokryty Potockiego” Piotra Korczarowskiego https://www.youtube.com/watch?v=5Ou_Z3Z_1RM
  Pan Potocki mówił, że mama Korczarowksiego się od niego odwróciła itp, na filmie widać coś całkiem innego – nie widziałem żadnego komentarza do tego. Jako neutralny człowiek chciałbym wiedzieć o co tu chodzi, czy to ustawka, czy Pan Potocki przesadził, czy pół na pół

  • Alex
   Reply

   Tu nie ma co komentować. Pan Potocki zareagował na to co p. Korczarowski powiedział po naszej wizycie w Oświęcimiu w marcu. Bez sensu. Dwóch facetów powinno sobą porozmawiać a nie robić takie publiczne cyrki.

 • Rafał
  Reply

  Jak mozna cos komus oddac, co zostalo zrównane z ziemią przez Niemców, a pozniej odbudowane za wlasne pieniądze? To jest jakis pieprzony absurd.

  • Piotr
   Reply

   a spójrz na to oczami hucpiarzy: „To, co odbudowane, to tylko gratis i nieznaczny dodatek do wielkiego geszeftu. Bo chodzi o odebranie ziemi bez względu co na niej stoi czy kiedyś stało”

 • Astre
  Reply

  W kwestii przebiegunowania Ziemi nie bez znaczenia jest aktywność Słońca, czyli co Słońce wyrzuci w stronę Ziemi i z jakim natężeniem, chodzi tutaj o plazmę. Tylko, że wszystko we Wszechświecie dąży do równowagi, więc jeżeli pole magnetyczne Ziemii byłoby słabe, lub zerowe, to plazma ze swej natury przesuwając się sama wytworzy pole magnetyczne. Na stronie UMCS Zakładu Fizyki są podane wykresy, z który wynika, że na okres 2020 i dalej przypada 25 cykl Słoneczny o bardzo słabej aktywności i jest to aktywność praktycznie zerowa. Już w tej chwili pomału słabnie aktywność Słońca co mogę osobiście potwierdzić po propagacji radiowej bo jako krótkofalowiec prawie codziennie robię nasłuchy i bardzo słabo słychać odległe stacje, bo jonosfera jest słabo zjonizowana i coraz bardziej słabnie…. To Chemtrails co tak wyznawcy teorii spiskowych uporczywie powtarzają mantrę, że po to jest rozpylane, żeby wszystkich na tej planecie wybić właśnie jest po to rozpylane, aby powstrzymywać ewentualne promieniowanie plazmy ze Słońca. Fakt, że są tam między innymi nano – cząstki aluminium, ale one są lekkie i najdłużej utrzymują się w atmosferze. To Chemtrails, które było i jest teraz wypuszczane jest testowane tutaj na Ziemi pod kątem skuteczności zatrzymywania wyrzucanej ze Słońca plazmy. Zresztą składu Chemtrails nie ustalili ludzie, bo mają za małą wiedzę w zakresie ochrony planety przed Słonecznym promieniowaniem, lecz ustalili tak zwani kosmici i przekazali to rządom państw.
  Tu jest link do strony co dzieje się na Słońcu : http://www.zfo.umcs.lublin.pl/php1/main.php3?id=020401

 • INFOZONE
  Reply

  Co Potocki odpowie na film Pola Lechickiego na jego temat Pan Potocki taki Konsul jak Fronczewski On nic nie zrobi tylko czas tracimy fajnie sie slucha tego ale to nie zadziała nie dajcie sie nabrać…

 • tybek
  Reply

  proszę o film dotyczący jak radzić sobie w warunkach zwiększonej radioaktywności? Alekx znasz jakąś osobę która jest w stanie przewidzieć warunki życia w takich warunkach?

 • damian
  Reply

  trzeba usiasc do stolu i ustawic jedna liste prawicowa, ruch narodowy, mlodziez wszechpolska i wy, wtedy to moze miec jakis sens, narazie to rozbijanie prawicy, temat przebiegunoeania i promieniowania postaram sie sprawdzic, bo mieszkam kawalek od wspomnianego jablunkova,

  • Polak Słowianin
   Reply

   Szanowny panie „organizacje”, które pan wymienił są od dawna kontrolowane przez żydosyjonistów w polin. MW, RN, ONR -> jak to kiedyś jakiś pejsaty powiedział po bodajże II żydobanksterskiej wojnie światowej – ucięto POLSKĄ głowę istoty naRODu, a w jej miejsce włożono żydowską/chazarską/syjonistyczną/banksterską/bolszewicką. Szeregowi członkowie tych organizacji to Polacy, ale „zarząd” jest tylko i wyłącznie koszerny (chociażby ostatnio lansowany na narodowca były prezio MW niejaki andruszkiewcz). Ruch Narodowy – bosak i winnicki, tu polecam chociażby https://www.youtube.com/watch?v=tiNM2b-2hEA

   Takie pojęcia jak prawica i lewica służą tylko i wyłąćznie do mieszania ludziom w głowach – nie ma takiego pojęcia, jest „strona” POLSKA/LECHICKA/NARODOWA albo przeciwna. Jet strona PRAWDZIWA/SZCZERA/SZLACHETNA albo przeciwna.
   Co do samej tzw. prawicy, to o kim tu mowa??
   1. ozjasz goldberg vel korwin mikke – gorący zwolennik żydokapitalizmu, uczestnik „przemian ustrojowych” końca lat 80tych, ostatnio nawoływał do sprzedaży pozostałości po stoczni szczecińskiej za symboliczną złotówkę … skąd my to znamy ??
   2. „szczęść jahwe” żyd grzegosz braun – gorący zwolennik doktryny żydokatolickiej, szczujący na słowiańską Rosję, który w swoich filmach głośno krzyczy o „czerwonej zarazie”, która rozpierzchła z bolszewickiej ZSRR, ale zapomina o takim „nieistotnym” fakcie jak to, jakiej „rasy” byli ci bolszewicy w przeważającej większości. A hasło kondominium niemiecko-rosyjskie po zarządem żydowski ?? Jakie Niemcy ?? Od Wersalu Niemcy są w łapskach banksterki syjonistycznej, a od końca II żydobanksterskiej wojny światowej można powiedzieć, że jest to oficjalne (największa baza usraela w jewropie chociażby). Rosja ?? Od epoki Putina stopniowo pozbywa się koszernej mafii, więc jakie kondominium ?? Jak ktoś twierdzi, że Putin jest w tej samej bandzie co reszta syjonistycznego jewishNWO, to niech odpoiwe mi na pytanie – jakim cudem rosjanie mają dostęp do broni palnej?? Tak więc nie ma kondominium, tylko wciąż jedni i ci sami koszerni żydo/chazaro/syjonobanksterzy.
   Co do dalszych „prawicowców” – którzy z nich głośno krzyczą o zmianie sposobu finansowania państwa ?? O bankowej mafii kreującej dłużną forsę z powietrza (w drugiej części konferencji z 12.05.2018 na końcu wystąpił Józef Kamycki, który bardzo dobrze wie o co w tym chodzi – http://nikander.neon24.pl/)??
   Jedyna „ekipa” z jaką można próbować się „układać” to Zmiana, której wodzu od ponad 2 latek jest zapuszkowany przez „dobrą koszerną zmianę”, choć nie znam ich stosunku do banksterskiej kreacji pieniądza.
   Ps. Każdy ruch/partia/stowarzyszenie, które będzie „powiązane” z jakąkolwiek religią skończy tak samo, czyli rozpieprzone doktryną od środka. Mowa tu oczywiście głównie o jednej z tych wywodzących się z trzonu judaistycznego. To jest zawsze pretekst do poróżnienia ludzi między sobą, a o to tu przecież chodzi …
   Ps.2. Zamiast szukać „dziury w d.pie” zacznijcie się Polacy/Lachy sami organizować, zaczynając od małych społeczności znajomych/przyjaciół i uświadamiajcie się nawzajem. Wokół mnie nie ma praktycznie nikogo, ktoby nie „dostał po uszach” informacjami ode mnie – przyjdzie czas, że to ziarno zakiełkuje, prędzej niż to się niektórym wydaje. Nawet jak jestem w jakimś żydourzędzie to „zarzucam temat z partyzanta” pod byle pretekstem – ludzie robią wielkie oczy i się śmieją, ale oczy zrobią się naprawdę wielkie wkrótce, a wtedy przypomną sobie o czymś co słyszeli ….

 • L6
  Reply

  Odnośnie do przebiegunowania ziemi.
  Na kanale YT tagentv a także Akari Aryaca (UZUPEŁNIENIE DO części 7 ZAGADKA LICZBY BESTII ZDEKODOWANA Grzegorz Skwarek i Artur Lalak) podaje się rok 2024 jako rok prawdopodobnego przebiegunowania Ziemi, i tutaj ciekawostka: w filmie Trzynaste piętro z 1999 r. (żyjemy w hologramie, matriksie) w końcowych scenach ukazujących prawdziwy świat pojawia się gazeta z datą 21 czerwca 2024 r. (po wyjściu bohatera filmu z matriksa, hologramu).

 • Urszula
  Reply

  Nareszcie .Brawo Panie Potocki . Wspanialy wywiad i informacje. Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy. Nasza umęczona Ojczyzna nigdy się nie poddamy. Panie Aleksie dziękuje za odwagę mówienia prawdy a Panu prezydentowi życzę sily i wytrwałości. Polska dla Polaków i niech nam Bóg błogosławi.

 • PolMen
  Reply

  BRAWO BRAWO BRAWO!!!!! Oglądam filmy z Prezydentem Potockim i wstaje i klaszcze na głos, nie słyszałem jeszcze wspanialszych wypowiedzi!! Każdemu będę mówił o pokojowym marszu, REWELACJA!!! Będę się angażował jak tylko potrafię, na wszystkie sposoby!!! Pytanie, czy można zapisać się do Partii II RP i jak to można zrobić??? Czy będą jakieś informatory odnośnie II RP, tego co się dzieje w Polsce. Chcę rozdawać ludziom te informacje, nagłaśniać to w każdym możliwym miejscu. Skoro jest szansa, dam z siebie wszystko, by jak najwięcej ludzi zaczęło ratować Naszą Ojczyznę!!!!

 • Maciej
  Reply

  Już dyskusja wygląda lepiej. I brawo za reakcję ws parchów. Dyplomacja jest sztuka. Wyzywać innych to nic trudnego, ale my walczmy z nimi stanowczo ale bez wulgaryzmów. Dzięki za ten materiał. Pozdrawiam. Widzieliście ile oglądalności miał film ”Parszywa zdrada Andrzeja Dudy…” Imponujący wynik, takie programy powinny być częściej. Zasługa argumentów. Proste?

 • Issa
  Reply

  Do dzisiaj również na terenie Niemiec przebywaja wykradzione podczas wojny dziela sztuki, zabytki itd czas również i o nie się upomnieć…

 • JUSTYNA
  Reply

  Brawa Aleks dla Ciebie za reagowanie we właściwym momencie, tzn precyzujesz mysli Pana Potockiego wytrącając ewentualne argumenty trolom.

 • Dave
  Reply

  Alex – to tylko moja sugestia, ale czy nie warto by było tą wiadomość nagrać po angielsku i puścić w świat? Pokazując oczywiście dowody, o których wspomniał Prezydent Potocki w wywiadzie. To jest bomba jeśli chodzi o newsy dla zagranicznych stacji telewizyjnych, a jeśli nawet nie głównego nurtu to po prostu jest to na pewno nieznana ludziom dzisiejszej cywilizacji zachodniej informacja!

  • Michał z Radomia
   Reply

   Osobiście uważam, że raczej należy poskromić przedwczesny hura-optymizm i wstrzymać się z rozgłaszaniem wiadomości (w kraju i zagranicą), gdyż można sprowadzić sobie na głowę jeszcze wie,cej problemów, w tym zmasowany atak polskojęzycznych mediów (pamiętacie, jak zniszczono arcybiskupa Wielgusa?). Teraz najważniejsza sprawa to budowanie struktur i uświadamianiie społeczeństwa odnośnie II RP. Jeśli natomiast chodzi o leczenie raka, to warto wspomnieć prof. Simonciniego, w/g którego nieskuteczność powszechnie stosowanych przez oficjalną medycynę terapii jest spowodowana fałszywą definicją raka. Ponieważ Simoncini odkrył, w jego mniemaniu, prawdziwą istotę raka, to spotyka się z ostracyzmem w świecie onkologów i ma wiele problemów, ale mimo to osiąga 98-procentową skuteczność w leczeniu nowotworów swoją metodą. Może by tak nie wyważać już otwartych drzwi, tylko nawiązać z nim współpracę i zapro.sić go na wygłoszenie wykładu dla wybranych polskich lekarzy. Czołem Wielkiej Polsce.
   Michał z Radomia

 • Bart
  Reply

  Alex czy możesz wyjaśnić co Prezydent Potocki ma na myśli z tym spłacaniem kredytów po okresie 5 lat? Kolejny raz o tym wspomina w wywiadzie. Na czym polega ta kwestia? Co do leku trudno się wypowiadać. Badania na liszaj pospolity….z tego co widzę z dokumentów. To ma być lek na nowotwór? Tak z ciekawości spytam. Dr Burzyński jest chyba kawalerem Orderu Św. Stanisława. Też się zajmuje leczeniem raka w USA. Dosyć skomplikowana to sprawa z nim bo niby coś jego terapia nie działa a jest bardzo droga. AE u ludzi nadzieja umiera ostatnia. Człowiek łapie każdej szansy. Oby to nie była kolejna ściema…nawiasem mówiąc zawsze można taki lek sprzedawać jako suplement i rejestracja nie jest konieczna tak chyba robi Dr Burzyński. Pozdrawiam.

  • Alex
   Reply

   Nie wiem co Prezydent miał na myśli odnośnie kredytu.
   Te przedstawione kwity dotyczące leku to tylko drobny przykład, który był na wierzchu. Tego nie można sprzedawać ani jako suplement, ani jako produkt kolekcjonerski, ani nie można zastosować żadnych innych chwytów marketingowych, bo jest to zbyt niebezpieczne. Poza tym, publiczna dyskusja na ten temat, również nie jest dobrym rozwiązaniem. Niestety w takich czasach żyjemy.

 • JUSTYNA
  Reply

  Nie spłacać kredytu… łatwo mówić. Nie zapłacisz 1 lub 2 rat-w zależności od umowy z bankiem- i bank wsiada na konto, zajmuje wynagrodzenie…Proszę powiedziec jak to zrobć tak konkretnie..
  Poza tym ok

 • bell
  Reply

  Dzien dobry o przebiegunowqaniu mowila Pani Gracjana Janoszka z Hiszpanii, potem Pani Zofia Piepiórka, Nostradamus. Ja okreslalam to na lata 2020-2030. Dziekujemy Panu Nowakowi za blizsze okreslenie daty przebiegunowania.

 • icuspicus
  Reply

  Staram sie byc na biezaco z aktualnymi wydarzeniami na swiecie,obserwuje posuniecia Izraela i ,,polskiego rzadu’ustawy ktore zostaly wyprodukowane i podpisane od 1989 roku wszystkie te dzialanie zawsze obracaja sie przeciwko ,,Prawdziwym Polakom,,tylko powstaje pytanie Jak tych Polakow zbudzic z letargu?Watykan ma tak duze wplywy w Polsce oraz szpiegow Kazdej Parafi ktorzy zaslepieni ideologia ,,Katolickiej Polski,,beda sabotowac wszelkie dzialania ze strony Legalnego Prezydenta II Rzeczypospolitej.Polska jest przezarta ,,Rakiem w postaci Katolicyzmu.zastanawialem sie czy mozna te falszywe programy usunac i jak do tej pory pozostaja jedna opcja bardzo trudna poniewaz wymaga osobistego zangazowania,stawienia czola najblizszej rodzinie ,przyjaciolom i znajomym .Jesli spoleczenstwo tego nie zrobi dzisiaj pojdzie na rzez jak stado Baranow,i tu zwracam sie do plaskoczolowcow bez rozwinietych platow przedczolowych Mozgu postarajcie sie o zachowanie rozsadku albowiem kazdy negatywny wpis z waszej strony bedzie swiadczyl o Genetycznym Bezmozgowiu!

 • anastazja
  Reply

  ciekawa jestem jakie były długi żydów w 1939 r wobec skarbu państwa i banku polskiego. Bardzo podoba mi się wizerunek Pana Prezydenta bez krawata i garnituru. Nasz babski Prezydent.

 • Mateusz Margaryna
  Reply

  Sprzecznymi są tezy o globalnej aglomeracji GMO (bo nie tylko Polski dotyczy ten plan zagłady żywnościowej) z wybitną odpornością terenów Polski na skutki przewidywanego przebiegunowania a tym hekatomby ludności pozostałych państw planety i związaną z tym migracja Żydków do Polski.
  Izrael zionie swą zbrodniczą ekspansją pośród państw sąsiednich i pewnie liczy się z ich odwetem a że żydoland to obszar nie większy od D.Śląska to i zdają sobie sprawę że taki Iran zdalnie tylko rakietkami jest ich w stanie zmasakrować i cała to tajemnica bez Potockiego przebiegunowania.
  Uwielbiam słuchać opowieści Pana Potockiego he he

 • Arkadiusz
  Reply

  Zapewniał Pan, że ustawa 447 nie przejdzie w amerykanskim senacie, więc jak Pan to teraz w perspektywie czasu skomentuje ?

 • ixi
  Reply

  Nie mogę się doczekać gdy w Polsce będę uprawiać pomarańcze, bananowca juz mam w doniczce 😀
  Ojciec Klimuszko mówił o ciepłym klimacie w Polsce.

 • Mateusz Margaryna
  Reply

  Brawo Panie Potocki ZŁotoryja tak stoi w mapkach
  Złośliwy prześmiewca Mateusz Margaryna.

 • 40i4
  Reply

  Postanowiłem napisać komentarz do ciekawego filmu pana Nowaka . Przedstawiona koncepcja przemieszczenia się biegunów wydaje się być przekonywująca i prawdopodobna, niemniej jednak jest kilka kwestii które należy przeanalizować i uszczegółowić. Pytania i uwagi 1)Brak potwierdzenia eksperymentalnego czy efekt Dżanibekowa jest zależny od kształtu obracającego się obiektu czy też nie? Czy dla obracającej się kuli też obserwujemy ten efekt czy też nie? 2) Igła magnetyczna nie pokazuje obszaru o najsilniejszym polu magnetycznym tylko punkt wypadkowy, co oznacza że jeśli jeśli są np dwa takie obszary obok siebie jeden silniejszy a drugi słabszy to igła pokaże odchylenie względem silniejszego (czyli wskaże kierunek pomiędzy silniejszym a słabszym) Co w praktyce może oznaczać że igła może tak samo rejestrować nie tyle ruch bieguna a wypadkową zmianę wartości obu obszarów. Czyli jeśli jeden słabnie a drugi się zwiększa lub nie zmienia to ruch igły też będzie obserwowany. Co oznacza że do prawidłowego określenia zjawiska ruchu wymagany jest pomiar natężenie pola magnetycznego w wielu miejscach i matematyczne śledzenie tych zmian tak jak to się robi za pomoca np satelitów 3) Jakie jest źródło pokazanej mapy ?? Moim zdaniem ona nie jest do końca właściwa do określenia obszarów bezpiecznych gdyż tak naprawdę poszukujemy obszarów magnetycznych w których obecnie możemy pomierzyć większe wartości ziemskiego pola magnetycznego co oznacza że pod ziemią jest ferromagnetyk który koncentruje to pole i da się go obecnie określić. Właściwą mapę z terenami o zwiększonym magnetyżmie widać na tej mapie: http://www.igik.edu.pl/upload/Image/geodezja/ramagn.jpg a tu jest źródło: http://www.igik.edu.pl/pl/geodezja-i-geodynamika-magnetyzm-ziemski. Czyli o ile koncepcja jest prawdziwa to raczej teren ten można określić jako wschodnią i północno wschodnią Polskę. A tu jest mapa z pomiarami: http://www.igik.edu.pl/upload/Image/geodezja/zdj_podst.jpg

 • Andrzej
  Reply

  Być może rozwiazaniem bardzo lokalnym jest stosowane diabazu i bazaltu. Kręgi kamienne z diabazu który zawiera duzo żelaza. Bazalt też ma 10% tlenków żelaza.Anteny z diabazu, bazaltu mogą wprowadzać duzo dobrego lokalnie, ale można je stawiać tam gdzie ziemia jest ekologiczna, ewentualnie tam gdzie oriętacyjne 3 miesiace pali się regularnie agnihotrę. A może krócej. Na pewno można w ciagu roku- moje doświadczenie.

 • dj
  Reply

  Po obejrzeniu „Wielkie zmiany małej ziemi” od razu rzuciła mi się w oczy terytorialna zbieżność obszaru Polski ominiętego przez zarazę w XIV wieku z planami budowy nowego centralnego portu lotniczego i wielkiego osiedla w jego okolicy dla „wiecie kogo”.

 • juraj
  Reply

  no, poczekajmy do tego 2022 tego roku i zobaczymy….a jak sie nic nie stanie?…. trzeba uwazac z takymi rzeczamy, bo jak nic sie nie udzieje to pan potocki nie odziska swoja pozicie w nowej poske…..

 • MagdaN
  Reply

  Wspaniały wywiad wielce informujący ludzi myślących. Obraz obecnej sytuacji w Polsce jest bardziej klarowny i można wszystkie ogniwa informacji połączyć już w jeden solidnych łańcuch wydarzeń i zaplanowanych celów do których okupant Polski zdąża. Niskie ukłony dla Prezydenta Potockiego za konsekwentne działania dla dobra Narodu Polskiego.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.