Czy milionerzy dzielą się swoimi sekretami zarabiania pieniędzy – Artur Sękalski

More videos
6.03K
Views
   

30 komentarzy

 • Mateo
  Reply

  Tu nie chodzi o rozdawnictwo koniecznie na cele charytatywne tylko o zasadę dawania i otrzymywania.
  W kontekście biznesu nie trzeba dawać pieniędzy na biedne dzieci żeby otrzymać pozytywną karmę. Wystarczy że stworzymy wartościowy produkt który będzie realnie zaspokajał potrzeby ludzkie i to właśnie stworzy pewną karmę która da nam sukces w produkcji i sprzedaży.

 • Karolina
  Reply

  Zdzierać ręce do łokci, narobić się,żeby pot zalewał oczy, pracować, pracować, pracować..
  Ale zarabiać, zrobić duże pieniądze? Gruby hajs?! Toż to niemożliwe, nieuczciwe.. Bogaci to złodzieje, niegodziwcy, źli ludzie. Pieniądze śmierdzą. Za poprzednią epoką: Ma pieniądze?! Konfident, UBek, zdrajca! Mentalność wielu ludzi- ktoś ma więcej niż ja=kombinator, a jeśli zarobił lekko=złodziej! „uczciwy człowiek pracuje a nie się bogaci”. Chcemy być ci dobrzy, uczciwi, nie złodzieje.. Strach przed wykluczeniem społecznym jest większy od poniesionych kosztów styrania życiem i prosperowania we biedzie.
  Pieniądze to energia, mają swoje wibracje (wcale nie niskie). Jakie wibracje wysyłasz, emanujesz, takie do Ciebie wracają. Mamy, jakby, wyświetlacz filmowy w głowie. My generujemy obrazy a co za tym idzie my widzimy to co sami wygenerowaliśmy, przed nami. O dwa kroki. My tworzymy naszą rzeczywistość.
  Do zrozumienia tego potrzeba odwagi, wyzwolenia i wzięcia odpowiedzialności. Wyzbycia się cudzych przekonań i zaufania sobie.
  Sądzę, że kurs jest w tym ogromnie pomocny. Ogromna część ludzkości, nie jest na taką wiedzę gotowa – wolą trwać w swoich/narzuconych przekonaniach i schematach, wolą oceniać (ze strachu) i wszystko negować. Grupa ludzi, którzy na prawdę odkryją sekret, może odmienić swój los. Być jego faktycznym kowalem.

 • Dorota
  Reply

  Przesłuchałam kurs już 3 raz i zapewne będę do niego jeszcze wracać, gdyż jest to czego szukałam. Kursu słucha się z ciekawością, przyjemnością i radością, ze względu na wartość i treść informacji jaka została przekazana w kursie. Jeżeli chodzi o formę, to są niedociągnięcia, które „nie rzutują” na całość kursu, gdyż chodzi tu o treść przekazanej informacji, a nie o formę. Informacja została dobrze przekazana przez Pana Artura. Słucham człowieka, którzy ma to co ja chcę mieć i był tu gdzie jestem teraz ja. Z każdą usłyszaną informacją czuję się lepiej i chcę więcej takich informacji. Jeżeli informacje trafią na „podatny grunt” to działają. Trzeba się otworzyć na taką wiedzę i zmienić nastawienie, sposób myślenia. Polecam kurs każdemu kto chce i jest gotowy na pozytywne zmiany w swoim życiu. To, co wydaje nam się niemożliwe do osiągnięcia, jest takie tylko dlatego, że sami tak sądzimy.

 • Ewa
  Reply

  Na te informacje z kursu czekałam przez całe życie! Jestem pod WIELKIM wrażeniem. Dziękuję Bardzo Tobie Aleks za to, że od momentu gdy oglądam TV moje życie „wywróciło się do góry nogami” w pozytywnym tego słowa znaczeniu. A Tobie Panie Arturze, że zdecydował się Pan podzielić swoją wiedzą.
  Pewnie nie wszyscy zarezonują z taką informacją ale to świadczy tylko tyle, że nie wszyscy są na to gotowi. Dzięki Wielkie jeszcze raz!!!

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Elo Swiatelka kochane! 😀
  Polecam wam channel na You Yube Marek Piela.Pan ten umiescil sporo materialow dotyczacych swiadomego biznesu opartego na czynieniu dobra .Hmmm .. tyle wiedzy za darmo! A wiec na co czekasz?? 😀
  d:)

 • Bartek
  Reply

  Odnośnie sekretów zarabiania pieniędzy i podobnych tematów (np. skutecznego realizowania celów i właściwego organizowania firmy) są ciekawe i darmowe kursy po angielsku w postaci filmików na stronie „Reality Business” (nigdzie na całej stronie nie trzeba za nic płacić) – https://rb.tv. Słyszałem o tym, że wiedza w nich zawarta, a którą można znaleźć też w innych miejscach, pomogła wielu ludziom. Ja obejrzałem część tych filmików i na pewno zaskoczyły mnie logicznym podejściem do tematu i prostotą.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Dzieki za nagranie! 🙂
  Czytalem kiedys fajna ksiazke o tym jak sie wzbogacic a wiedza tam zawarta polagala na tym aby zebrac grupe conajmniej dziesies osob na wysokim poziomie rozwoju ale glownie z rozwinieta dana umiejatnoscia ,charakterem ktory pomoze spelniac dokladnie przydzielona funkcje w zespole.Nastepnie czesc z dochodow musi zostac przekazana na ludzi potrzebujacych ,np.dziec z Afryki co potrzebuja danego produktu kilka razy mocniej niz czlowiek z zachodu.W przelozeniu na karme grupa biznesmenow dostaje zwrot karmy w postaci przybywajacych klijentow! Po jakims czasie nalezy zwiekszac darowizny wiec karma wieksza wraca.Jest to ciekawy projekt.Pan Artur mowi o klubach masonskich i nalezy wpomniec ze niektorzy z tych ludzi to niebezpieczni czarnomagowie manipulujacy ludzmi poprzez media ,religie a nawet puszczaja emocje – mysli na wielkie miasta .Podstawowe to strach oraz uczucie podniecenia.Wiadomo o co chodzi i przypominam ze to wrogowie wszystkiego co piekne!!!!Ostatnio przechodzilem obok hybrydy ,ogromnego faceta co machal godzio jezorem ,oczywiscie wyczul we mnie ze jestem inny i wiem .Bummmmmmmm i czuje jak spadaj mi przy nim wibracje ale wciaz sie w niego wpatrywalem….Masakra jacy ludzie sa zmanipulowani nie widzac ze oni pociagaj za sznurki .Pani Renia Engel ma racje ,hybrydy sa!
  Elo z stolicy Szkocji! 😀

 • Paweł
  Reply

  Podstawą kreacji jest cel, ale połączony z wiedzą w jego kierunku. Natomiast sama kreacja jest również narzędziem. Czyli siedząc i tylko kreując możesz powielać jedynie to co już wcześniej wypracowałeś. Praca+kreacja =sukces.

 • Marzena
  Reply

  Chciałam dowiedzieć się coś więcej o kursie, między innymi ile kosztuje, ale nic się na podanej stronie nie dowiedziałam, oprócz informacji ” Kurs Tworzenia Pieniędzy

  Z powodu wyczerpania nakładu, kurs dostępny będzie za….
  3dni14godzin15minut59sekund
  Zapisz się na nasz newsletter.” Czy ktoś wie ile kosztuje ten kurs?

 • Monika
  Reply

  Bardzo chciałam nabyć ten kurs. Byłam nastawiona otwarcie bez oceny ale może coś jest na rzeczy bo kiedy chciałam zrobić przelew, zamówienie itp to albo mój bank wysiadał albo komputer, albo traciłam sieć…. Nic nie dzieje się przypadkiem???? Zadałam więc głośno pytanie czy mam go nabyć i ewidentnie wszystko mówiło na nie. No cóż posłucham swojego ciała i wszystkich znaków które mi po drodze się wydarzyły ;-))) Chętnie jednak posłucham opinii innych. Życzę powodzenia

 • Andrzej
  Reply

  Nie będę oceniać, chcę podzielić się krótkimi refleksjami.
  Dla mnie rozpisywanie na kartce planów to zaprzeczenie zaufania wyższemu ja w tu i teraz. Kiedy mamy przerobione obciążenia nasze cele stają się klarowne. Zauważamy pozytywne kierowanie naszej duszy. Całkiem przypadkiem znajdujemy miejsca, napotykamy ludzi, zdarzenia.
  Czy jesteśmy tu na planecie dla wygody i zawładnięciem materią? Czy dla przypomnienia sobie kim jesteśmy? Bogactwa kusza…Uważam, że materia to zabawka, którą, kiedyś przestaniemy się bawić. Ten system został nam narzucony do tego typu gier. Nie można zabronić zabawy, ale wszystko może wciągnąć za nadto. Mamy parę przykładów z historii.

  Pamiętam, kiedyś pracowałem z szefem kuchni, który robił to bardzo dobrze i z uśmiechem na twarzy. Kiedy stałem przed jakimś problemem on wtedy mówił: „Nie myśl, działaj!”. Zrozumiałem, wtedy, że kiedy czegoś chcesz i czujesz to całym sobą, cały absolut, będzie pomagał Ci w realizacji czegokolwiek. Wystarczy podążać za tym z pewnością spełnienia.
  PS. Kiedy dbasz o innych i nie zapominasz o sobie jest to mistrzostwo w działaniu

 • Dawid
  Reply

  tylko ciężka, ale i jednocześnie mądra praca jest w stanie uczynić człowieka bogatym i nie ma nikogo kto zastąpiłby ten proces jakimkolwiek kursem czy też sekretną wiedzą 😉 gdyby takie drogi na skróty rzeczywiście istniały to każdy człowiek na świecie już dawno opływałby w dostatek 🙂

 • jadzia
  Reply

  A jeszcze przyszła mi do głowy scena z filmu Matrix, gdzie agent Smith zawiera układ z tym gościem, który zdradził Neo, że ten będzie współpracował, a w zamian dostanie bogactwo i sławę. Ciekawe, ilu bogaczy tego świata zawarło taki układ z ciemnymi siłami. Damy ci, co zechcesz, ale będziemy cię w zamian doić energetycznie, w taki, czy inny sposób. Bo patrząc na tych wszystkich boagtych, których znam, to myślę sobie, że na bank taki układ zawarli 🙂
  A i jeszcze jakby wspólną cechą wielu z nich są różne dolegliwości i choroby, na które cierpią, co na witalność i wysokowibracyjność raczej nie wskazuje 🙂

 • jadzia
  Reply

  Jestem po wysłuchaniu darmowej próbki kursu i zniechęciła mnie do zakupu. Pojawiialy się tam informacje znane mi z wczesniej przeczytanych książek o tejże tematyce. A poza tym wolę słuchać nagrań z profesjonalnym lektorem, który ma dobry głos, dobrą dykcję, a nie stęka i zamiast „są” mói „som”.
  Wszyscy bogaci ludzie, których znam, to nie są raczej ludzie wysokowibracyjni. Wykształceniem, kulturą, intelektem ani poziomem etyki też raczej nie błyszczą, – ot taka przysłowiowa wystająca z butów sloma 🙂 Ale na nadgarstku Rolex 🙂

 • karolinaemika@gmail.com
  Reply

  To jest machina, której nikt nie powstrzyma. Dziekuje za zaproszenie 🙂 a swoją drogą to szkoda, ze nie ma opcji wysyłki za granice tego kursu..ani opcji przelania pieniedzy zza granicy. Za tą perełeczką troche napoce sie ale może i to dobrze, bo kiedy zdobędę ją będę tym bardziej podeksytowana.

  Takiej wiedzy nigdy za wiele. Jest wiele technik na poprawe jakosci swojego zycia, są jak czesci puzzli i kiedy te puzzle ułożą się to wtedy mamy obraz całości, bedziemy w stanie swiadomie wplywac na naszą rzeczywistosc i spełniać sie jako czlowiek. Stoimy na progu zmian w naszym życiu, i to od nas zalezy gdzie pójdzie nasza uwaga. W życiu trzeba być mądrym egoistą, a nie tymi ktorzy zrzucaja wine na innych…
  Te 95% nieswiadomych ludzi kojarzy mi sie z tym, ze świadomi jestesmy na tylko kila procent, a wlasnie te okolo 95% naszych codziennych działan to działani naszej podswiadomosci… inaczej też mówi sie, że uzywamy tylko 5% naszego potencjału, czy mózgu… mało, nie?

 • Aleksander
  Reply

  Alex – szczerze? trochę za mało radości w tym Panu… może i zarabia jakieś większe pieniądze od statystycznego kowalskiego…. ale czy jest szczęśliwy? Czy śmieją mu się oczy? …

 • Marcjan
  Reply

  To niedobrze, że taka wiedza jest ukrywana i najbogatsi, elita trzymają ją dla siebie. Maluczki musi pracować za promil ich zarobków i wypracowywać dochód wielkim korporacjom. Z drugiej strony większość ludzi, jest na tak niskim poziomie wykształcenia, że ta wiedza była by nie do strawienia dla nich. Nie każdy zarabiać poprzez biznes, sprzedaż, inwestowanie.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Czy milionerzy dzielą się swoimi sekretami zarabiania pieniędzy – Artur Sękalski | Mowie Jak Jest

 • MM
  Reply

  Pyttanie teraz brzmi – skoro miliarderzy są tacy uduchowieni i fajni, to kto nam spuszcza chemtrails, niszczy gospodarki, wywołuje wojny ??

   • Tomek
    Reply

    A propos tajnych stowazyszen dzielacych sie wiedza wewnatrz stowazyszen. Byl taki „polityk” w polskiej polskiej polityce ktory mowil „zeby zylo nam sie lepiej”. Jest teraz wibitnym politykiem formatu europejskiego.

 • Radoslaw
  Reply

  Zasada jest prosta: chcesz miec pieniadze to zakasaj rekawy i do pracy. Porobilo sie posrednikow teraz i wszyscy maja pelne kieszenie, ale nie producenci.
  Koszt produkcji u producenta 20 zl koszt u autoryzowanego dilera 120 zl. Kto zarobil a kto stracil.
  Pasozyty nie produkuja sa tylko posrednikami, producenci produkuja, niestety, to co im posrednicy zlecaja, bo posrednicy kreuja co sie bedzie sprzedawac a co nie i co sie bedzie produkowac a co nie.
  Zasada druga chcesz miec kase musisz do kogos nalezec.
  Przyklad. W mojej miejscowosci sa spotkania niezaleznych biznesmenow pod patronatem gazety, mozna przyjsc na sniadanko, poznac tego i owego i zawsze jakies zlecenie wpadnie. Prowizja to juz miedzy posrednikami. Gosc ma firme, ale ani razu narzedzia do reki nie wziol, zarabia wiecej na posrednictwie niz fachowiec na robocie. Tylko dlatego, ze zna kogo trzeba.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.