Czy hrabia jest hrabią i technologia programowania ludzi – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
4.98K
Views
   
 • czy Jakub Potocki był szewcem
 • opis rodu Jana Zbigniewa Potockiego – Genealogia_JZPotockiego.pdf lub tutaj
 • pałac przy Krakowskim Przedmieściu
 • do kogo należy Tulczyn
 • majątek Alfreda Potockiego
 • wielokrotne aresztowania Józefa Potockiego
 • przeprogramowywanie ludzi w kilka minut
 • podatek obrotowy 1%
 • dlaczego Polonia zagraniczna miałaby nie głosować podczas wyborów
 • przeprogramowywanie ludzi w Sejmie przy pomocy jakiejś technologii

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 4978

47 komentarzy

 • Mądrosław
  Reply

  1) Jeśli urodziłem się w 1996 roku a nielegalna konstytucja powstała w 1997 roku to otrzymując akt urodzenia jestem obywatelem legalnej II RP czy obywatelem nielegalnej III RP?
  2) Pan Potocki jak to sam mówi ma uznanie swojej prezydentury zagranicą i jest legalnym prezydentem. Czy w takim razie może wydawać paszporty II RP i czy realnie można się czymś takim legitymować na arenie międzynarodowej?
  3) Pan Hrabia Potocki twierdzi że II RP i III RP to niezależne od siebie byty – oddzielne. Czy pan Potocki jako prezydent może oficjalnie nadać mi obywatelstwo II RP? A jeśli mam już to obywatelstwo to czy może sporządzić odpowiedni dokument z podpisem jego osoby jako prezydent i innymi niezbędnymi rzeczami, które muszą być na takim dokumencie, a następnie wręczyć mi ten dokument?

  Odnośnie obywatelstwa – konstytucja III RP pozwala się zrzec obywatelstwa jeśli posiada się inne obywatelstwo. Chciałbym zrzec się obywatelstwa III RP, bo z jakiej racji mam być obywatelem tej przestępczej organizacji?

  Panie Alex czy mógłbyś zadać w najbliższym wywiadzie panu Potockiemu te pytania?

 • Krzysztof Edmund Wojciechowicz
  Reply

  Panie Alexandrze,

  Sam Pan nie wie, jak bezcenną podaje Pan informację.
  Szkoda tylko, że nie wymienia Pan osoby owego profesora, który zmajstrował genealogię Jana Zbigniewa Potockiego.
  Całkiem zgadzam się, że profesor i jego doiktoranci są komptentni do tej dyskusji.
  Proszę wiec o link do profesora.

  Dziękuję i pozdrawiam,

  Krzysztof Edmund Wojciechowicz

 • Rdzenni Wierni II RP na uchodźstwie
  Reply

  Krzysztof Edmund Wojciechowicz – Szanowny Panie , to czy ktoś chce podpisać się nazwiskami czy też nie to jest to tylko i wyłącznie prywatna i osobista sprawa danych osób, zatem pańskie wskazania są nie do przyjęcia ! . W naszej ocenie tytułowanie się , również należy do sfery prywatnej , to każdy decyduje o sobie czy chce odnośnego tytułu używać czy też nie ,Nam to nie przeszkadza ,podobnie jak tytuły w Skandynawii czy u Arabów ….. jeśli zaś chodzi o wydawnictwa to informujemy Pana iż obecnie historia jest odkłamywana więc to co było ,,wczoraj ,, opublikowane , całkowicie będzie różne ,,jutro,, lub za miesiąc ,rok etc.
  Reasumując ,z raz nadanego tytułu , przyszli potomkowie mają pełne (jeśli sobie tego życzą) prawo korzystać. Przebiegłość cwaniactwo ,kłam itp., żmijowego plemienia, skutecznie zindoktrynowały historię Słowiańskiej Polski Lehickiej, zatem nadrzędnym celem rdzennych Polaków jest obecnie walka z obecnym okupantem Naszego kraju,nie zaś propagowanie (domyślnych)miłosnych ekscesów kto z kim ,po co na co i dlaczego . Przeszłości się nie cofnie drogi Panie , zatem sugerujemy by zacząć myśleć o priorytecie jakim jest nie wątpliwie Wolna Polska Lehicka ze Słowiańskimi korzeniami. Pozdrawiamy.

 • Paweł
  Reply

  Czy Jakub był szewcem? Nie wiem, ale Alex jest nim na pewno w końcu chodzi bez butów:)) Dowód to niepodważalny:))

 • uczeń
  Reply

  Do Alexa
  Może żeby siły jasności wygrały wybory i zmiany w naszym kraju i narodzie słowiańskim następowały szybciej może uzadnionym jest użycie zasady rezonansu morfivcznego z odpowiednia medytacyjną masą krytyczną . Dla 1 miliona populacji to tylko 100 osób jak się uda zorganizować grupę 300 osób to odziaływanie jest na 9 miloinów osób. Może warto włączyć techniki duchowe dla polepszania świata i nasego regionu.

 • Mirek
  Reply

  swietna robota Alex a tacy goscie jak wojciechowicz powinni z taka dokladnoscia przebadac tuska albo obecnie nam wladajacaego premiera niech sie wykaza jak tacy cwaniacy co brak odwagi czy raczej jedna reka, bo to ze maja rodowod to nie znaczy ze nie sa oszustami co propaguja? nic? tylko niszcza to czy to sa polacyczy kolaboranci

 • Paweł
  Reply

  Witam. Gdzie mogę znaleźć informacje na temat II RP? Chodzi mianowicie o uzyskanie obywatelstwa. Pozdrawiam.

 • Krzysztof Edmund Wojciechowicz
  Reply

  Panie Aleksandrze,
  Przykro mi, że uraziło Pana słowo ‚klient’. Może powinienem użyć określenia ‚częsty gość’.
  Pisze Pan, że ‚hrabia posiada spadki szlacheckie po przodkach z różnych gałęzi, a to jest dowód w sprawie’.
  Może coś przeoczyłem, ale jedynym dokumentem, jaki widziałem na tym video, był opis testamentu Jakuba Potockiego. Opis, inwentarz – ale ani wzmianki, komu ten spadek się należy. Słyszeliśmy potem dyskusje o tym i o innych spadkach, ale czy nie wiarygodniej byłoby mignąć doumentem sądowym, stwierdzającym że Jan Zbigniew Potocki nabył prawa do takiego, a takiego spadku?
  Drzewa genealogiczne arystokracji są dokładnie opracowane przez historyków i genealogów. Do której gałęzi przypisuje się Jan Zbigniew?
  Wystarczy przecież pokazać metrykę, potwierdzającą pokrewieństwo.
  Owszem, pan Jan Zbigniew zaprezentował kilku pradziadków z żonami, ale jak się okazało, byli to chłopi. Może jednak ‚hrabia’ pomylił się w swych heraldycznych poszukiwaniach i teraz na nowo wytrząśnie z rękawa nowych przodków? Tylko, muszą to być autentyczne metryki, tak jak w Biblii: Abraham zrodził Izaaka, Izaak zrodził Jakuba, etc.
  Na portalu genealodzy.pl zapaleńcy często odnajdują swoje autentyczne drzewo genealogiczne dzięki metrykom. W wielu wypadkach rody chłopskie ciągną nieprzerwany (i udokumentowany) szereg przodków do trzystu lat wstecz! Jeśli w drzewie swoim natrafią na jedną chociaż lukę pokoleniową, potrafią szperać przez kilka lat w różnych archiwach, aby uczciwie przedstawić swój rodowód!
  Dziwne, że hrabia nie potrafi przedstawić meteryki ani jednego swojego pradziadka!
  Widzę, że przedkłada Pan dowody ustne ‘hrabiego’ nad ‘zapiski historyczne’ – w tym wypadku autentyczne metryki. Cóż, historycy, a nawet sądy są innego zdania.
  Nieprawdą jest, że nasłuchałem się drydymałów Coleiba, Patlewicza, bo oni chyba nie zajmują się sprawami genealogii.
  Jeśli chodzi o Reserve Bank of Poland, także nie muszę polegać na opinii jakichś ‚innych geniuszy’. W 1990 roku byłem managerem w First National Bank w Johannesburgu i przez nasz dom przewinęły się wszystkie chyba delegacje central HZ. Wśród nich był także Krzysztof Pazik, który już wtedy sprawiał nie najlepsze wrażenie, skoro przyjaciółka mojej żony (córka prawdziwej Zamoyskiej) spytała: ‚Skąd ten oprych wziął się w waszym domu?’ Po powrocie do Polski Pazik przysłał mi długi fax, proponujący uczestnictwo w założeniu banku w Polsce. Była tam mowa o miliardach dolarów, wpływowych ludziach, itp. Na tyle znam się na tych sprawach, że mogłem go wziąć jedynie za obłąkańca, lub oszusta. Chyba nawet mu nie odpisałem.

  Pozdrawiam
  Krzysztof Edmund Wojciechowicz

  • Alex
   Reply

   Na pierwszy rzut oka widać, że dokument p. Pazika nie ma żadnego znaczenia strategicznego, jest to zwykłe zaproszenie do uczestniczenia w czymś, co chce robić p. Pazik. A skoro tak, to nie widzę żadnych przeszkód aby wyrazić zgodę na obserwowanie tego co p. Pazik robi. Nawet jeśli oczywistym jest, że p. Pazik jest oszustem, to tym bardziej należy to podpisać i obserwować co on robi. Już po tym dokumencie widać, że p. Potocki nie zna p. Pazika osobiście, bo kwit został wysłany pocztą. Gdyby się spotkali i coś knuli, to nie byłoby to zaproszenie, tylko umowa biznesowa i na pewno nikt by się o niej nie dowiedział.
   Odnośnie drzewa genealogicznego, nie chcę więcej o tym pisać, bo jest tyle niewiadomych, że można dyskutować do końca świata. Jan Potocki nie prowadził badań na ten temat, zajmował się tym jego kuzyn profesor ze swoimi doktorantami. Oni są kompetentni do tej dyskusji.
   Pozdrawiam

 • Krzysztof Edmund Wojciechowicz
  Reply

  Panie Aleksandrze,

  Bardzo się Panu chwali, żę jest Pan tak lojalny wobec swego klienta.
  Gdyby chodziło tylko o jego poglądy, popierałbym go bez zastrzeżeń.

  Pomijając już te bezwartościowe świstki papieru z nagłowkiem Reserve Bank of Poland, czy Sąd Arbitrażowy w Ciechanowie, wciąż pozostaje sprawa jego ‚hrabiostwa’.
  Pisze Pan: „za czasów zaborów niektóre informacje w metrykach celowo były przekręcane dla bezpieczeństwa”
  Otóż, proszę wiedzieć, że żadne względy bezpieczeństwa nie zdołałyby wyprodukować kiludziecięciu metryk chrztu, małżenstw i zgonów Potockich we wsi Wierówowie na przestrzeni stulecia.
  Metryki zapisywane były w księgach chronologicznie i podpisywane przez księży.
  Trzeba by wyrywać karty autentycznych metyk z ksiąg kościelnych i zastępować je sfałszowanymi. Z upływem czasu zmieniali się księża, więc należałoby także fałszować ich podpisy i pieczęcie. A metryki , jakie znalezłem, nie dotyczą tylko czterch osób wymienionych prze ‚hrabiego’ jako jego bezpośredni przodkowie – są tam także metryki ich braci, kuzynów, żon, itp. Wszystko Potoccy i do tego chłopi!
  Zauważył Pan napewno stanowczy protest ‚hrabiego’, że wśód nazwisk Potockich nie ma żadnych chłopów. Już ta bzdura powinna Pana ostrzec.
  Otóz Potockich chłopów było kilkadziesiąt razy więcej, niż szlachciców. Ostrzegają o tym najbardziej elementarne herbarze i opracowania genealogiczne.
  W Rosji carskiej było podobie. Były książęce rody Chruszczowów, i Gagarinów.
  Ale już Nikita i kosmonauta byli pańszczyźnianymi chłopami, biorący swe nazwiska od swych panów.
  Szukając swoich własnych przodków, wielokrotnie natykałem się na setki chłopskich rodów o nazwiskach takich jak Gierdoycie, Zamoyscy, Narbuttowie, Massalscy, Rzewuscy, Madalińscy ,Potoccy, Komorowscy itd. Potwierdzi to Pany każdy historyk lub genealog.
  Serdecznie pozdrawiam

  Krzysztof Edmund Wojciechowicz

  • Alex
   Reply

   Panie Krzysztofie, wkurzył mnie Pan ogromnie pisząc, że Pan Potocki jest moim klientem. Ja nie jestem niczyim służącym. To co robię, robię dla Polski. Jestem oficerem, przysięgałem walczyć przeciwko wrogom wewnętrznym i zewnętrznym. Polska teraz jest w stanie tragicznej wojny, którą przegrywamy. Teraz jest najwyższy czas na pobudkę dla milionów ludzi, a nie marnowanie czasu na suche dyskusje.

   Pana wywody nie biorą pod uwagę całego drzewa genealogicznego, tylko szczątki zawarte w opublikowanym przez nas dokumencie. Każdy ma rodziców – 2 szt., dziadków – 4 szt., dalej 8, 16, 32, itd. Nie znamy ich wszystkich, więc Pana kpiarskie pisanie słowa hrabia w cudzysłowie jest kpiarstwem i niczym więcej. Poza tym nie bierze Pan pod uwagę faktu, że posiada on spadki szlacheckie po przodkach z różnych gałęzi, a to jest dowód w sprawie.
   Branie pod uwagę idiotyzmu Krzysztofa Pazika o nazwie „Reserve Bank of Poland”, świadczy o tym, że tego dokumentu nawet Pan ze zrozumieniem nie przeczytał, tylko nasłuchał się Pan dyrdymałów Coleiba, Patlewicza i innych „geniuszy”.
   Sąd Arbitrażowy nie jest tworem pana Potockiego, tylko innych autorów, którzy zorganizowali go zgodnie z odpowiednimi zasadami. Skoro ich Pan nie zna, to nie mój problem.

   Jest Pan znakomitym poszukiwaczem szczegółów w starych księgach, ale obiektywnych wniosków końcowych nie potrafi Pan wyciągnąć, bo gdzieś z tyłu głowy głośno ryczy Panu przekonanie, że p. Potocki jest oszustem. W ten sposób jakiekolwiek argumenty Pan otrzymuje, to wnioski końcowe i tak będą zawsze takie same.
   Pozdrawiam

 • Krzysztof Edmund Wojciechowicz
  Reply

  Panie Aleksandrze,

  Pisze Pan, że zapiski historyczne, które tego nie dotyczą (rodowodu pana Potockiego), nas nie interesują.
  Otóz, osoby, których metryki wymieniłem, dotyczą właśnie przodków pana ‚hrabiego’, które on sam umieścił w swojej „Genealogii JZ.Potockiego):
  1. Jakób Potocki
  2. jego pierwsza żona Salomea Siewczyk)
  3. jego druga żona (Agnieszka Kucharska)
  4. jego syn Błażej, urodzony w 1849 roku.
  Zaprezentowałem autentyczne metryki tych osob zamieszkałych w Wiewiórowie, czyli w tej samej wsi, o której pisze ‚hrabia’.
  Jeśli są to ‚zapiski historycznre, nie interesujące’ Jana Zbigniewa Potockiego, dlaczego
  zamieścił je w swojej własnej Genealogii?

  Krzysztof Edmund Wojciechowicz

  • Alex
   Reply

   Panie Krzysztofie,
   1. to nie on opracował tę genealogię, tylko jego kuzyn, o którym wspomnieliśmy w wywiadzie
   2. za czasów zaborów niektóre informacje w metrykach celowo były przekręcane dla bezpieczeństwa
   3. w nagraniu celowo powiedzieliśmy o kilku (zaledwie kilku, bo nie ma obowiązku spowiadać się ze wszystkiego) nieruchomościach, które otrzymał w spadku, lub mu się prawnie należą
   4. ja nie znam wszystkich szczegółów i mnie to nie obchodzi. Dla mnie najważniejsza jest jak najszybsze odzyskanie Polski dla Polaków. Wiem, że p. Potocki jest kompetentny w tym co robi.

   Jeśli chce Pan się tym zajmować, to proponuję skontaktować się z prof. Potockim z Krakowa, on ma wszystkie dane. Jego doktoranci również uczestniczyli w tych badaniach i na pewno mieli setki razy więcej danych źródłowych niż te kilka kartek z XIX wieku.

 • Krzysztof Edmund Wojciechowicz
  Reply

  ‘Rdzenni Wierni’ powinni się podpisać swoimi nazwiskami, zanim zażądają podania nazwiska ‘owego pana, co celowo dezinformuje…’ Moje nazwisko nie jest tajemnicą, opublikowałem tekst dotyczący ‘hrabiego’ Potockiego na portalu Wolne Media i podpisałem jako Krzysztof Edmund Wojciechowicz.
  Dokumentować mojego pochodzenia nie muszę, bo jest ono na portalu dr. Minakowskiego ‘Potomkowie Sejmu Wielkiego’. Jak widać, jestem w bezpośreniej linii prapraprawnukiem gen. Antoniego Laryssa Madalińskiego. Proszę spróbować znaleźć tam osobę naszego ‘hrabiego’.
  Poglądy mam bardzo zbliżone do ‘hrabiego’ Jana Zbigniewa; książka ‘Strategia Syjonu’ została przeze mnie przetłumaczona i kilkanaście lat widniała na różnych portalach Internetu, zanim wydało ją wydawnictwo Wektory. Wektory zachowały się istotnie przyzwoicie – gdy już po wydaniu książki zwróciłem się jako tłumacz, otrzymałem należne honorarium.
  Na powyższym video mignęło tylko kilka metryk, proszę więc przeczytać: https://wolnemedia.net/prawdziwa-genealogia-hrabiego-jana-zbigniewa-potockiego/.
  Znajdują się tam metryki przodków ‘hrabiego’, które on sam podaje w swojej ‘Genealogii JZ.Potockiego’. Jest tam ślub Jakóba Potockiego z Wiewiórawa (służącego, syna Józefa szewca) z Salomeą Siewczyk (służącą); następnie jego powtórny ożenek z Agnieszką Kucharską (komornicą), a także chrzest i ślub syna Jakuba, Błażeja, gdzie ich stan społeczny określony jest jako ‘gospodarz’ lub ‘choziaj’.
  Powyższe video w ogóle pomija te osoby. Dlaczego?

  Krzysztof Edmund Wojciechowicz

  • Alex
   Reply

   Ponieważ powyższe video miało na celu po raz kolejny pokazać, że Jan Potocki ma rodowód szlachecki, a zapiski historyczne, które tego nie dotyczą, nas nie interesują.
   I bardzo dziękuję za przetłumaczenie książki Strategia Syjonu, ponieważ ją mam i bardzo ją cenię 🙂

 • kulopatwa
  Reply

  Przecież po uszach wyraźnie widać, że ten ‚Potocki’ to żyd. Jak można dać się na to nabrać? Wygra wybory obiecując że wygoni żydów i sprzeda Polskę izraelowi.

 • Tom
  Reply

  żyjemy w XXI wieku i mamy coś takiego jak genetyka i badania genetyczne to rozwieje wszelkie wątpliwości czy jest żydem czy jest potockim etc.. wystarczy trochę śliny ..

  • Dawid
   Reply

   a niby z jakiej racji i jakim prawem Alex miałby ingerować w wiarę Pana Potockiego? to jest jego prywatna sprawa, a skoro wierzy to znaczy że tego potrzebuje… nie wolno uświadamiać nikogo na siłę – każdy pozna prawdę w swoim czasie lub w odpowiednim wcieleniu, a robiąc to na siłę można komuś wyrządzić dużą krzywdę, uzyskując efekt odwrotny od zamierzonego

 • Yuria
  Reply

  MałaMyszka co Ty za bzdury wypisujesz ? Nie siej kłamstw.Pan Prezydent Potocki pochodzi z rodu hrabiowskiego Potockich i to jak najbardziej.Kiedy wam się znudzi,pisanie tych idiotyzmów ? Jedno małe przypomnienie dla wszelakiej maści dezinformatorów,kłamców i troli.Antyreklama,to też reklama,więc wasze szkalowania na nic się zdadzą.Odnośnie wywiadu,jak zwykle znakomity 🙂

 • Janusz
  Reply

  Podważanie autorytetu hrabiego to to samo jakby mówić że koń nie jest koniem tylko np. psem. Przecież to jest oczywiste że hrabia jest hrabią, ma szlacheckie nazwisko i odpowiednie dokumenty potwierdzające. Więc przestańmy powielać hejty a zacznijmy propagować II RP. Inaczej to sami rozsiewamy hejt. Zasada jest taka że nie dolewamy oliwy do ognia. Czyli należy zaraz ucinać taki wątek a nie pokazywać wszem i wobec.

 • mac
  Reply

  Świadectwem będzie klauzula wykonalności wyroku za odszkodowanie dla Warszawy w języku angielskim z sądu na którym będzie tabliczka, że jest sądem ( nawet ze street view). Pzdr

 • Młynarka
  Reply

  Technologia, o której mowa to może być tzw. broń psychotroniczna. Z człowiekiem na odległość można zrobić wszystko. W Polsce uczą tego w szkole Deir… Uczą tam też sposobów samoobrony…

 • Ryszard
  Reply

  Przepraszam za bledy-niemialem stycznosci 45 lat z j.Polskim od czasu kiedy to zydzi a szczegölnie za sprawa jednego zyda pana Marguljes znanego powszechnie w Polsce jako Jaruzelski zostalem wygoniony wrecz z mojego kraju-ratujac zycie.Panie prezydencie-wiem ze to zabrzmi smiesznie a morze nawet zle ale——–dlaczego pan niepoprosi Rosji o udostepnienie strony internetowej dla pana.Tam bedzie morzna wstawic wszystko co dotyczy panskiej osoby,2-giej RP,czy innych zeczy i niebedzie mazane przez zydöw ktörzy pana nienawidza.Strona by istniala poza EU i nikt niemial by dostepu do niej oprucz pana i osöb zajmujacych sie ta strona.Pozdrowienia.

 • Halina
  Reply

  Panie Potocki, proszę ujawniać jak najwięcej. Trzeba ludziom otworzyć oczy, serca i umysły, wszak do wyborów zostało już tylko 1,5 roku! Prawda nas wyzwoli z tego, co jest o obyśmy w to bagno nigdy więcej nie wdepnęli jako naród.

 • Krystyna
  Reply

  Panie Prezydencie II RP.Pokladam w Panu ogromną nadzieję co do dalszych losów naszej ojczyzny , jak i mocno wierzę w to , że Polacy nie zaprzepaszcza takiej szansy , bo następnej już nie będzie.Duze
  podziękowania dla Alexa za kontynuacje tematu.

 • Darek
  Reply

  Alex proszę Cię byś uważał. Bądź ostrożny i miej oczy szeroko otwarte w kwestii pana Potockiego. Może i ma ten pan papiery prezydenckie , może i ma szlacheckie pochodzenie. … ale ten pan mówi jedno lecz intencje ma ukryte. Ostatnią rzeczą jaka go interesuje jest przyszłość naszego kraju. Coś ukrywa, jest w tej jego inicjatywie drugie dno.

  Alex nie jesteś głupi, masz znajomości z ludźmi którzy mogą go prześwietlić, przejrzeć. Zrób to za w czasu. Nie mówię żebyś zaraz robił jakąś rewoltę. Po prostu coś gość knuje za plecami. Zdradza go w szczególności jego mowa ciała. Są momenty że łże jak z nut…

  Bądź ostrożny i uważny. Nie ufaj samym pięknym słowom. To co „mówi poza słowami” już takie kolorowe nie jest

  Trzym się przyjacielu

 • Nieco powyżej średniej
  Reply

  To powiedzonko powoli staje się kultowe: krew jest krwią, watykan jest watykanem, a hrabia jest hrabią 😀

 • Rdzenni Wierni II RP na uchodźstwie
  Reply

  Ów ,,pan,, który celowo dezinformuje o pochodzeniu Jana Potockiego – w pierwszej kolejności powinien wykazać się SWOIM UDOKUMENTOWANYM POCHODZENIEM !!! JEŚLI TO MOŻLIWE TO PROSIMY ADMINISTRATORA POROZMAWIAJMY TV O UJAWNIENIE NAZWISKA TEGO OSOBNIKA ! …. to tak dla równoważnej sprawiedliwości ,by ocenić i porównać owego typa w jego roszczeniowej demagogii !
  Panie Prezydencie II RP – jest Nas coraz więcej i więcej ….. par chy doskonale o tym wiedzą ! …..dlatego główny śmierdzący parcha ty sterownik (razem ze swoim wężowym plemieniem) próbuje namawiać/wmawiać innym – słuszność stworzenia projektu nowej konstytucji (żmijowej) emitując 15 żmijowych pytań !!! https://bezprawnik.pl/pytania-referendum-konstytucyjne/ …..proszę zauważyć iż koncepcja tego projektu wyszła tylko z tzw jaskini tzw prezydenta ! (jak się nazywa kancelaria prezydencka po japońsku ? ….JAMA CHAMA !) …… głupszego projektu nikt nie wymyślił !!! zatem śmiało stwierdzamy iż z każdym następnym dniem , strach jamowych chamów tak silnie wzrasta ,że zaczynają drukować 15 pytań ze swoich marzeń sennych ,oni już nawet nie potrafią odróżnić fantazji sennych od rzeczywistości.
  Jesteśmy z Panem Panie Prezydencie II RP ! na dobre i na złe ! do końca NAS lub jej !!!….. tzw 3rp prl bis !!!! Pozdrawiamy

 • Beata K.
  Reply

  W latach piedziesiatych Polska wypowiedziala umowe przynaleznosci do MFW I BANKU SWIATOWEGO , a w latach osiemdziesiatych znow wladza juz niepolska nas przedala Bankowi Swiatowemu i MFW , zawlaszczyli nasz pieniadz i gospodarke i ciagle nas zadluzaja …domniemam by latwiej bylo im przejac nasza Ojczyzne

 • Janusz
  Reply

  Śmieszne jest to jak ktoś próbuje udowadniać że hrabia nie jest hrabią. Ja bym się już tym tematem więcej nie zajmował. Teraz należy się skupić nad dalszym propagowaniem prawdy o historii II RP. O organizacji II RP, o tym co ona chce zmienić. O tym jakie są zagrożenia ze strony III RP. Czyli należało by opracować program II RP, wydrukować i ogłaszać wszem i wobec. Miał być też opracowany biuletyn w formie internetowej. Moim zdaniem powinien być też opracowany program strategiczny, propagandowy, który na wszystkich frontach będzie przedstawiał prawdę, cele, wnioski, jak również organizował i jednoczył różne małe grupy w Polsce. Obecnie nie ma tego typu działań a wręcz odwrotnie zamiast propagować i nagłaśniać II RP to wszyscy pokazują złych i niedobrych żydów. Co moim zdaniem jest działaniem propagandowym nie II RP.

 • MałaMyszka
  Reply

  Panie Aleksie, dziękuję, że wreszcie rozstrzygnął Pan kwestię pochodzenia Pana Potockiego. To, ze nie pochodzi z rodu hrabiów Potockich, tylko ma takie nazwisko, nie przekreśla go przecież jako człowieka.

  • Janusz
   Reply

   Do MałaMyszka. Alex niczego nie pokazał a powyższe sugestie to kolejny fałsz. Więc proszę nie przekłamywać treści filmu.

   • MałaMyszka
    Reply

    Do Janusz. Przecież w filmie pokazane są dokumenty potwierdzające, że Pan Potocki nie pochodzi z rodu hrabiowskiego, ale z szewskiego. To żaden wstyd, wręcz przeciwnie! Jan Kiliński był szewcem, co nie przeszkodziło mu zostać wybitnym dowódcą w wojnie z Rosją 1794. Kim byli wtedy hrabiowie Potoccy? Każdy wie z lekcji historii, że zdrajcami. Lepiej więc, że JZ Potocki pochodzi od szewców, a nie od hrabiów.

    • Alex
     Reply

     MałaMyszka, piszesz głupoty. Na filmie pokazane jest, że jest wielokrotnym hrabią, z wielu linii rodowych, tylko nie jesteśmy w stanie wszystkich linii zidentyfikować. Powiedzieliśmy dwa razy, że Potoccy z różnych linii żenili się wzajemnie. Wystarczy, że kobieta albo mężczyzna z dowolnej linii byli szlachcicami, to automatycznie wszyscy ich potomkowie mieli rodowód szlachecki. Sam fakt, że te spadki po Potockich mu się prawnie należą (a wiele z nich już sądownie otrzymał, w Polsce i za granicą), świadczy o tym, że posiada skoligacenia z tymi rodami. Więc słuchaj uważnie co się mówi 🙂

     • Anna

      Alex, to zupelnie tak jak u nas! Nie możemy się doszukać prawdziwej linii, bo coś i z Kunta Kinte mamy, to z Dzyngis-chana, to pierwszego cesarza Chińskiego, troszke z tego co ostatnie swoje dni spedzil na wyspie Sw. Heleny, Adama i Ewy no i coś z małpy chyba też – ze tez się w tym wszystkim można zwyczajnie pogubić! Umieram ze śmiechu, jesteś geniuszem, bracie!!! Już dawno się tak nie uśmiałam. Powaliło mnie! Na końcu dla twojej wiadomości i innych, którym uwadze umknelo na historii, ze tytuły dziedziczyly dzieci po mieczu. Co to znaczy? A to znaczy, ze tylko ojcowie mogli je przekazać na synów i córki, dlatego córki wydawane były za panów z tytułami, by nie stracić swojego statusu. Polska to nie Europa Zachodnia. Ostatni z tytułujących się Potockich, który był potomkiem w prostej i nie tak bardzo pogmatwanej linii jak u pana Jana Zbigniewa zmarł nie tak dawno. Jego krewni nie posiadają już tytułów. Jak będę miała chwilkę czasu to wykonam rozpiske rodu Potockich, wywodzących się od Maurycego, rzekomego przodka pana Jana. Z moim z nazwiskiem mozna doszukac sie i szlachty XIII wiecznej i chlopow (u Potockich nie bylo inaczej). Wstyd i jeszcze raz wstyd! Zagalopowaliscie się w tym udowadnianiu prawdy już do tego stopnia, ze dochodzi do tak paradoksalnych konkluzji i absurdow, ze powinniście już sobie odpuścić i zacząć się ewakuować. Choc zal by bylo zegnac sie juz z ta nie majacych sobie rownych komedia. Pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.