Czujesz się staro? Znajdź swą pasję – Urszula Musielak

More videos
Views
   

Pani Urszula Musielak po przejściu na emeryturę postanowiła zupełnie odmienić swoje życie i zacząć realizować swoje marzenia. Najpierw, w roku 2000 została słuchaczką Akademii Trzeciego Wieku, gdzie przez kolejne lata występowała w kabarecie, śpiewając, tańcząc i recytując teksty, najczęściej własnego autorstwa. Potem, idąc za głosem swego serca, założyła Zespół Muzyczno – Instrumentalny „Szklarki”. W ciągu pięciu ostatnich lat zespół Szklarki ma na koncie 95 wystąpień publicznych. Szklarki śpiewały w radiu i w wielu programach telewizyjnych.
W roku 2013 Stowarzyszenie „W Cieniu Lipy Czarnoleskiej” wydało tomik poezji pani Urszuli „Wyznania milczących drzew„.

Niech pani Urszula będzie przykładem i inspiracją dla wszystkich, którzy czują się już zbyt starzy aby cokolwiek w życiu robić. Dzięki aktywności i rzuceniu się w wir działania człowiek zyskuje drugą młodość, energię i radość życia. Zobacz, że przemiany swego życia można dokonać w bardzo prosty sposób.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>