Co z tą nielegalną Polską? – Jan Zbigniew hrabia Potocki

More videos
13.08K
Views
   
 • wspieranie polskiego biznesu
 • niemieckie plany wyludnienia Polski
 • statystyki referendum konstytucyjnego 1997
 • wszystkie rządy są nielegalne
 • roszczenia o odszkodowania od Niemców
 • wezwanie do zapłaty 25 bilionów USD
 • posłowie PiS rozmawiają tylko z członkami PiS
 • gen. Anders był zdrajcą

Wypowiedź Jerzego Zięby, do której się odniósł prez. Jan Potocki:

Zobacz również poprzednie nagrania z prezydentem Janem Potockim:

Porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

Facebook: Facebook.com/Jan Zbigniew Potocki

Ilość wejść: 13077

36 komentarzy

 • Małgorzata
  Reply

  Czyli każde wyroki które są zasądzane są nielegalne ? Idąc tym tropem ,czy można taki wyrok podważyć na podstawie informacji o których Pan mówi w nagraniu i ma to moc prawną?

 • Paweł1982
  Reply

  Jak na razie totalna kicha. Pan hrabia Potocki w Warszawie nie zdobył nawet 1% głosów, a Trzaskowski wygrał w I turze. Jak za rok nic się nie zmieni to znowu wygra piS albo PO i dalej nasz naród będzie niszczony.

 • Henryk
  Reply

  Panie Prezydencie trzeba uważać na agenturę aby nie rozwaliła II R.P od wewnątrz tak jak to było z kampanią wrześniową! Z Niemcami powinniśmy się dogadać najlepiej stworzyć Unię. Niemcom nie wolno robić 2 Wersalu oni też zostali w wojnę wmanipulowani. Ale wg. zasady szanujmy się jak bracia liczmy jak Żydzi.

 • urs
  Reply

  Straszne, ludzie nic nie wiedzą, zachorują na raka. Dzieci są zagrożone! Udostępniajcie!
  https://www.youtube.com/watch?v=Wx5Xyb6g6w8 oraz… https://www.youtube.com/watch?v=fBbNIt94Qf0
  ALARM! ZDRADA NARODOWA! Do Sejmu trafiła uchwała żeby cudzoziemców czyli Islamistow i Ukraińców zatrudniać do Policji wszystko jest na portalu Kresy.pl https://twitter.com/KRESYPL/status/1053684819698302976?s=19
  Masonerii nie ma! – zapewnia Wielki Mistrz Loży Narodowej Polski – Stanisław Michalkiewicz
  https://www.youtube.com/watch?v=0FtgvIL3t8k

 • Elżbieta
  Reply

  Panie Prezydencie ostatnio pan Adolf Kudliński powiedział mądrą rzecz. My Polacy powinniśmy wyjść masowo na ulice i zrobić niemy protest. Bez okrzyków i transparentów, bo to nic nie daje. Tylko stać i milczeć. Bylibyśmy w stanie znacznie więcej osiągnąć. Sądzę, że należałoby na to wybrać najwłaściwszy moment, a tym są niewątpliwie wybory. Zamiast iść do urn wyborczych i głosować na antypolskie partie i polityków, nie będących w większości Polakami,my Lechici stojąc i milcząc,pokazalibyśmy dobitnie tym ludziom, że ich rządy się skończyły.

 • Kasee
  Reply

  WYBORY PANIE I PANOWIE MUSZĄ BYC JAWNE BO NIEMA SENSU GŁOSOWAC WŁADZA BEZ MANDATU I BEZ PRAWA ODWOŁANIA TO ZDRAJCY GNOJE I TROLE RUCHAJĄCY NARUD

 • Ireneusz
  Reply

  Stefan Osowiecki w swoich wizjach widział okres komuny w Polsce, potem okres „szubrawców i świń” (tak to określił), następnie odmianę naszego losu i erę świetności!. Zapytany; kiedy to nastąpi, odpowiedział że za czasów naszych wnuków i prawnuków. Wygląda na to, że te czasy nadchodzą. Oby!!!

 • Piotr
  Reply

  Urzędy skarbowe niszczą Polskich Przedsiębiorców nie tylko przy pomocy biurokracji, podrzucają także narkotyki na teren firmy.

 • Łukasz
  Reply

  Gatka szmatka…
  A Polonia zachodnia została wygnana? Uciekła z miłości do polski? Taki lepik na muchy…
  Moja praca jest nic warta dla was, dostanie system według własnej sprawiedliwości, doświadczenie z UE…
  Jestem przeciwny temu człowiekowi i po tym filmie, czuję obowiązek głosowania na żydów…

  • Dariusz Pyszniak
   Reply

   Trafne stwierdzenie. Jednakże rozumiem też Pana Prezydenta, drogi Łukaszu. Bo jakby nie patrzeć on sam bez dobrze zorientowanej Polonii może mniej zdziałać niźli z emigracją, która zechciałaby powrócić. Mnie samego drażni ten ton pięknomówstwa i pięknoducha. Jednakże wszystkie nagrania pokazują w zasadzie wszystkie atuty Pana Prezydenta, a zarazem obnażają słabość. Społeczeństwo polskie ma teraz zdać egzamin z bycia zdolnym do mobilizacji i zjednoczenia się. prezydent odnosi się do serc tych osób, które są gotowe podnieść rękawicę i stanąć w obronie polskości. Może to być gadaniem po próżnicy o ile młodzież wszechpolska jak i inne organizacje współpracujące z panem Prezydentem nie będą w stanie przełożyć pomysły i idee w konkretne działania. Chcę zatem jeszcze usłyszeć jeszcze jakie organizacje biorą udział w przywróceniu drugiej RP i tam skierować swoje ręce chętne do pomocy, albo zaprzestać marnych dywagacji. Pozdrawiam serdecznie.

   • Łukasz
    Reply

    Kapitalizm
    {
    Według mnie, powinno się dać ludziom wybór, i tylko z garstki, nazwijmy ich umownie prawicowcami z honorem, zrobić małe państwo jak Liechtenstein, na wzór wyobrażenia coś koło Korwina, dla zwolenników takiego modelu.
    Tworzenie na siłę prawdziwego kapitalizmu z końca XIX wieku, spowodowało długotrwały Marksizm, pomimo że kapitalizm jest najlepszy dla biednych ludzi, lecz nie do końca rozumiem czego zabrakło.
    Aby takie państwo mogło istnieć, należy na stałe zamknąć granicę i zablokować wszelaki przepływ informacji. To jest warunek, gdzie korporacja przestała by ingerować z braku konkurencji, a pozbyła by się „fanatyków” prawdziwego kapitalizmu.
    Problemów militarnych, patentowych czy żywnościowych nawet na biegunie brak. Byle się tym nie afiszować…
    Moja myśl trochę przypomina nową Szwabię czy miasta podziemne. Za długo nie mogą się tolerować dwie różne świadomości…
    }

    PREZYDENT Potocki
    {
    Zabiegani o głosy Polonii jest FAWORYZOWANIEM jakichś interesów, gdyż coś trzeba obiecać. Wiec ja coś stracę…
    Czyż nie powinien prezydent budować państwa, a nie szukać poparcia, gdyż już jest prezydentem? Na co mu parcie na szkło?
    Sama myśl startowania w wyborach jest brakiem pewności siebie i oddaniem władzy. Jakie więc wartości reprezentuje?
    Jedna z wypowiedzi, gdzie był powiedzmy przejęty/zdenerwowany, powodują moje obawy.
    }

    Korwin
    {
    Znam człowieka z jego stałych zasad i logicznego myślenia popartą tezami. Jego idea stoi wyżej, niż chęć zwiększenia poparcia.
    Wynikiem efekty są kiepskie, ale coś ten człowiek sobą reprezentuje. To duża rozbieżność, bo ja czegoś wymagam od kandydata.
    Kim może się okazać Korwin, to już inna dyskusja…
    }

    Na siłę rozdawanie dobroci jest krzywdzące. Należy zostawić ludzi w spokoju, i dopiero gdy zwrócą się z pytaniem, udzielić odpowiedzi. Jeśli będą chcieli pracować z odpowiedzią, poprawią swoją sytuację. A przymus do czego prowadzi?
    No tego się nauczyłem/zrozumiałem…

    Za każdą organizacją są interesy, na pewno sprzeczne, więc marny trud szukać pomocy…

    Mam nadzieję że moje wypowiedzi są w większym składzie i trafniejsze niż kiedyś…

 • Dariusz Pyszniak
  Reply

  Panie Prezydencie, Hr. Janie Potocki. Dziękuję za ten wywiad. Usłyszałem pierwsze słowa krytyki wobec Rosji, że to jest jeden z naszych dwóch odwiecznych wrogów. jak i współczesnych. Jestem widzem telewizji Idź Pod Prąd. W ostatnim nagraniu jakie widziałem na ich kanale YouTube, pastor Paweł Chojecki, miałem wrażenie, że cytował Pańskie słowa. Mówił że należy przywrócić konstytucję II RP, bo ona pozwala na karę śmierci dla zdrajców. Dokładnie tego nie powtórzę, ale wygląda na to, że szukają sobie poparcia elektoratu Pańskiego, gdzie o Panu jak i o kwestii legalności prawa III RP nic nie mówili. Sam Marian Kowalski zapytany przeze mnie w liście o to, czy może podjąć z Panem jakąś rozmowę i nagłośnić Pańską inicjatywę przywrócenia II RP odpisał mi tylko z oburzeniem, stwierdzając, że aby wiedzieć co mam o Panu myśleć muszę przeczytać książkę p.t. Londyniszcze. Nie wiem czy współpraca z tymi panami w ogóle jest możliwa. Pozdrawiam serdecznie.

 • bb
  Reply

  Ale jak uregulować to wszystko, skoro „de jure“ III Rzesza istnieje a „de facto“ nie istnieje? Z kim i kto w imieniu Niemców ma podpisać traktat pokojowy?Formalnie RFN istnieje na podstawie rejestracji w Izbie Handlowej we Frankfurcie nad Menem jako BRD GmbH czyli Bundesrepublik Deutschland GmbH (!?) czyli Sp. z o.o.
  RFN nie powstała nigdy jako państwo, lecz jako twór samorządowy. RFN nie mogła zaistnieć jako państwo ponieważ III Rzesza Niemiecka nigdy formalnie nie przestała istnieć. Uogólniając: skoro RFN w powyższej postaci dominuje w UE, to przez RFN cała Europa staje się formalnie i praktycznie znazyfikowaną IV Rzeszą co stanowi podstawę problemu. Szczegółowe informacje w tej sprawie dla znających język niemiecki są w :

  http://www.staatenlos.info
  http://www.wahrheiten.org/blog/brd-luege/
  http://deinerechte.wordpress.com/tag/entnazifizierung/
  http://derhonigmannsagt.wordpress.com/…/die-wahrheit-ist-e…/

  • Anna
   Reply

   Muszę przyznać, że zgadzam się z tą informacją i dodam, że Niemcy były po wojnie pod okupacją rosyjską i amerykańską, również Brytyjczycy mieli swoją strefę wpływów. Choć Rosja wycofała się rzekomo z tej strefy, USA nadal tam figuruje, mimo że Niemcy bardzo się starają je wyprzeć że swoich terytoriów a nawet całej Europy. Z drugiej strony tereny zachodnie w Polsce nie są jej własnością, a jedynie pod jej administracją. Co stanie się w przypadku braku ciągłości państwa Polskiego z tymi ziemiami? Czy Konstytucja z 35r. zapewni nam te ziemię jako naszą własność? Czy może zostaliśmy wykiwani, a Niemcy mają prawo zarzadac ich zwrotu? Dlatego ponawiam pytanie, z kim zawrze Pan Potocki praworzadny i legalny kontrakt pokojowy i co stanie się z ziemiami znajdującymi się pod nasza administracja? A na koniec zapytam jeszcze , dlaczego człowiek żyjący od lat lub urodzony w Polsce nie miałby prawa do zrobienia kariery politycznej w naszym kraju?

   • Anna
    Reply

    Zmęczenie daje znać o sobie…. Miałam na myśli traktat pokojowy i oczywiście Polaków obcego pochodzenia, którzy mieliby ochotę zrobić kiedyś karierę polityczna w Polsce. Przecież na tronie też zasiadali obcokrajowcy, których historia rozliczyla za ich rządy, a nie za pochodzenie.

 • Paweł
  Reply

  Panie Potocki. Tak, to prawda; rzekome zrzeczenie się Polski odszkodowań wojennych powinno być zarejestrowane w ONZ – a nie jest. Ale wypadałoby napomknąc, że jako pierwszy o tym fakcie powiedział dr Zbigniew Kękuś i on sprawdził, że nie jest zarejestrowane.Dr Zbigniew Kękuś złożył w marcu 2017 roku pozew o odszkodowania wojenne dla Polski od Republiki Federalnej Niemiec. Następny kraj, który będzie pozwany to Rosja.

  • Beata K.
   Reply

   Pawel @ nie chce sie licytowac kto pierwszy zlozyl pozew ale pierwsza osoba ktora glosno mowila o Reparacjach Wojennych byl Pan Prezydent poza tym mysle ze jednak Pan Prezydent ubiegl troche Pana Kekusia w czasowo w spr zlozenia pozwu no ale to i tak nie wazne kto pierwszy najwazniejsza jest nasza Ojczyzna i my Polacy . Musimy odzyskac z zydowskich lap nasza ojczyzne i wladze Tylko Polacy z krwi i kosci powinny byc u steru a nie polskojezyczne mendy !!!

   • anastazja
    Reply

    Wydaje mi się, że to Pan Potocki pierwszy zaczął o tych roszczeniach mówić, ale to bez znaczenia.Widocznie problem dojrzał jak wrzód i kto pierwszy przyczyni się do odzyskania tego co nam się należy, temu chwała i szacunek. A może uda się połączyć siły dla wspólnego celu.

 • Beata K.
  Reply

  Panie Prezydencie swietne (i jedno z najlepszych )wystapienie . Udostepnie wszedzie gdzie bedzie to mozliwe . Nic nie dodam wiecej gdyz Marcjan @ wyszczegolnil wszystko w swoim komentarzu wyjal mi po prostu to z ust . Popieram Pana moj syn rowniez ,z moja mama i jej partnerem . Pan jest Prezydentem Polakow .Dziekuje z calego serca .Pozdrawiam serdecznie .PS.Alex swietna robota .

 • Maćko
  Reply

  Dziękujemy za tę pracę, Panie Prezydencie. Tak, czas żeby nastały zmiany. Przepowiednie mówią, że u schyłku czasów objawi się nagle w polityce ktoś nowy…i stanie się wielkim liderem Narodu 🙂 Wierzę, że to Pan 🙂
  Zdrowia!

  • Beata K.
   Reply

   Robert insygnia ktore Kaczorowski przekazal Bolkowi byly niczym bez Aktu Prawnego poza tym zostaly skradzione jak rowniez kasa legalnego rzadu na uchodzctwie ktora sprzeniewierzyl Anders , on tez wymowil posluszenstwo legalnemu Prezydentowi by dzialac dla nielegalnego rzadu tzw trojglowego prezydenta w ktorych wsklad wchodzili : Arciszewski Sabbat i Kaczorowski . Poza tym DZIEKI TEJ KASIE PRZEKUPILI MEDIA MIN RADIO WOLNA EUROPA I POTEM LATWIEJ BYLO IM SPRZEDAWAC KLAMSTWA PROPAGANDE POLAKOM :Anders zdradzil nas rowniez w Jalcie …a dzis pelno ulic pomnikow z jego nazwiskiem podobnie jak z Mazowieckim . tYLKO O PRAWYM PRAWDZIWYM BOHATERZE DMOWSKIM troche glosniej od niedawna .

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Co z tą nielegalną Polską? – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Mowie Jak Jest

  • Olga
   Reply

   prosimy o pomoc? szaleńcze, czy nie wiesz, że nikt nas nie uratuje jeżeli sami się nie zorganizujemy? Nasz Naród nigdy nie powstanie z kolan, jeźeli będziecie takie bzdury wygłaszać.

 • Marcjan
  Reply

  Panie prezydencie życzę przejęcia władzy w Polsce i to jak najszybciej. Tylko jak to zrobicie? PIS ma teraz ponad 40% poparcia (tak przynajmniej sondaże mówią) co daje mu pewne zwycięstwo w najbliższych wyborach i kolejne lata rządów (oby tak nie było, bo to kolejne lata niszczenia Polaków). Jakimi metodami, przy jakim poparciu jest możliwe zwycięstwo Partii II RP? A tak generalnie to czy nie lepiej nie używać tego słowa „partia”, bo źle się kojarzy. Może lepiej Ruch II RP, albo inaczej. Byle by tylko nie używać słowa partia. Partie w Polsce powinny być zdelegalizowane, ponieważ nie działają dla Polski, dla narodu polskiego a dla siebie. A posłowie reprezentują partie a nie swoje ziemie. Poseł powinien być odpowiedzialny przed swoimi wyborcami, którzy powinni mieć prawo go odwołać. 49 posłów z PIS chce odejść z tej partii i Pan ich zaprasza do siebie? Czy to nie pochopna decyzja? A co to za ludzie? Może szkodniki? Sam Pan mówił, że większość posłów ma podwójne nazwiska. A jak w tej grupie 49 posłów będą szkodniki? Lepiej żadnych spadochroniarzy nie przyjmować. Jest tyle wspaniałych osób, które można zaprosić do Pana ruchu II RP, jest z kogo wybierać! Kiedy poznamy szczegóły przygotowań do wyborów? To już niedługo. Trzeba szybko się organizować i przygotowywać Polaków do Pana osoby i „partii” II RP. Telewizja Narodowa i Porozmawiajmy.TV to trochę za mało by oswajać Polaków do Pana osoby, programu i poglądów. Ufam, że wszystko jest pod kontrolą i w swoim czasie działania ruszą pełną parą. Czas na zmianę tej nielegalnej Polski w naszą legalną. Na pewno ma Pan moje poparcie. Dobrze, że wystartujecie w wyborach samorządowych i parlamentarnych. Politycy PRL-BIS boją się spotkania z Panem bo to marionetki i zdrajcy.

 • Pingback: Co z tą nielegalną Polską? – Jan Zbigniew hrabia Potocki | 7777777blog

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.