Zabójcze szczepionki i 880 mld za Warszawę, część 1 – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Jerzy Zięba

More videos
21.19K
Views
   

25 komentarzy

 • urs
  Reply

  Byly minister obrony Kanady wyjasnia co sie dzieje w USA I Na swiecie jak Centralny bank dziala I jak moze byc usuniety…https://www.youtube.com/watch?v=1v32cTZwIH8

 • jan
  Reply

  Polska jest Państwem nie KONSTYTUCYJNYM, dziś Naród Polski służy do prowadzenia badań na Słowianach jako królikach doświadczalnych.
  Każda szczepionka czy lek musi mieć opisane w języku polskim co zawiera oraz skutki uboczne te szczepionki tego nie mają a zakłady FARMAKOLOGICZNE nie ponoszą żadnych konsekwencji karnych za swój wyprodukowany produkt a to jest przestępstwo i ludobójstwo przeciw ludzkości,to co dziś robi się z tymi badaniami na małych dzieciach to jest kontynuacja badań przez dr. Mengela oprawcy i kata z czasów II Wojny Światowej.
  Polska i Bułgaria przyjęła te badania ja je nazywam kliniczne na żywym organizmie ludzkim to nie znaczy że inne szczepionki są złe te obecne nie powinno się ich podawać bez zgody rodziców Państwo nie ma prawa narzucać swojej woli. Te szczepionki były by znakomite dla narodu wybranego z uwagi na klimat ale nigdy nie dla Polski i polaków.

 • Pężyrka
  Reply

  Dzięki za wywiad, ciekawy. Wolałabym dr a Jaśkowskiego i Czerniaka tak jak niektórzy wspominają, ale no cóż. Osobiście jestem za medycyną naturalną, ale pan Zięba dla mnie nie jest autorytetem, dwa drażni mnie jego populizm. Nie bardzo mam ochotę widywać go w roli specjalisty, zwłaszcza, że sam przyznaje, że nim nie jest i jego też nie obowiązuje etyka zawodowa. Poza tym zdarzają się błędy merytoryczne, czego nie musi sprostować, bo w końcu specjalistą nie jest, powtarza za innymi, co wciąż… powtarza. Rozumiem, że to w innym celu, ale już temu panu podziękowałabym na tym etapie.

 • Pingback: Aktualności 2017 09 24 plus MUZUŁMAŃSKI „PUCZ” W POZNANIU??!!! RZĄD POWINIEN NATYCHMIAST ZDELEGALIZOWAĆ ISLAM W POLSCE!!! – Infokracja

 • Gabriel
  Reply

  Najwyższy czas piętnować lekarzy, którzy zmuszają do wysoce szkodliwych zabiegów bez względu na wszystko, bez względu na to że wiele już takich rzeczy jest wycofywana na świecie, jest udowodniona szkodliwość. Obrona lekarzy ze względu na niedoinformowanie, niedoszkolenie, niedouczenie wydaje się już ponurym żartem. Nie zapominajmy o tym, że ciężkie studia medyczne nie są dla leniwych ludzi ani dla mało pojętnych. Zauważmy, że rodzice mające małe dzieci decydują się na zabiegi medyczne bo wiedzą o tym z poradni medycznych i jakoś ta wiedza o szkodliwości wielu takich zabiegów nie jest im podawana pomimo już od kilku lat jej szerzenia, ale nie w gabinetach lekarskich.

 • Paweł
  Reply

  Ten tzw. proces przypominał procesy tzw. kiblowe jakie odbywały się w Polsce w czasach stalinowskich. AKOwców i innych patriotów skazywano ekspresowo w więzieniach. Tzw. Sąd przyjeżdżał do więzienia, proces odbywał się w celi w której siedział osadzony. Wszystkie miejsca zajmowali sędziowie, prokuratorzy i inni urzędnicy, a sadzony z braku miejsca siedział na sedesie. Stąd nazwa proces kiblowy. Podobnie było w przypadku rodziny z Białogardu. To państwo to jedno wielkie nieporozumienie.

 • Beata K.
  Reply

  A Jack caleib na yt probuje zdyskredytowac min Pana Prezydenta Jana Zbigniewa Potockiego (bo jeszcze Wojtka Olszanskiego sie uczepil ),nagonka trwa kochaniod przedwczoraj ! Nie zna faktow historycznych a posilkuje sie bzdetami z pierwszych stron wikipedii

 • Beata K.
  Reply

  TAK drodzy Panstwo spojrzmy prawdzie w oczy …. HOLOKAUST POLAKOW TRWA !!!!! KONCERNY FARMACEUTYCZNE ZACIERAJA RECE … DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU ! Przepraszam za duze litery ale chcialam zaakcentowac niebezpieczenstwo

 • Wiesława
  Reply

  Trójka naszych wspaniałych RODAKÓW. Wspierajmy ich na każdym planie, tak, by nieskrępowanie mogli działać dla dobra nas wszystkich i aby nigdy, przenigdy, włos nie spadł im z głowy. Kłaniam się

 • Leharde
  Reply

  Znachor to określenie szacowne Zna chor(oby) czyli znawca chorób a lekarz lek-karze brać ja też bym była dumna będąc nazwana Znachorem.Miło widzieć panów w takim szanownym gronie i popieram żeby zaprosić również Dr Jaskowskiego,Czerniaka,rolników Jadwiga Łopata i tworzmy naszych przedstawicieli którzy zajmą się każdą rozwalona dziedzina Polski.Z tych państwa zróbmy rząd. Pozdrawiam serdecznie i wspieram.A co do sklepów zielarskich sama otworzyłam 2 lata temu i 5 miesięcy temu musiałam zamknąć bo plajta i jeszcze mniezus i skarbówka ściga gdzie na otwarcie wzięłam kredyt ,który będę spłacać jeszcz 8 lat tak to wygląda a propagowalam tam książki wiedzę Pana Zieby i innych naturopatow a wiedzę zdobywalam sama.

 • dociekliwy
  Reply

  Gama Retrowirusy modyfikują słowiańską genetykę!
  Dlatego żydowska mafia sądowo-lekarska, chcąc przejąć Polskę, za wszelką cenę stosuje je na Polakach!

  W Polsce
  Sejm jest żydowski
  Rząd jest żydowski
  Sądy są żydowskie
  Tym razem ich mafijne ludobójcze zbrodnie wyszły na jaw!
  https://www.youtube.com/watch?v=HhHTTV9o1Ek
  Ta mafia żydowska „szybciej wykańcza Polaków niż gestapo”.
  Za stosowanie syntetycznej nielegalnej, zabronionej, toksycznej substancji, wobec bezbronnych noworodków w polskich szpitalach, całkowicie odpowiedzialny jest szbes goj radziwiłł, który zdradę ma we krwi! https://www.youtube.com/watch?v=ZuGr3Yc62No 1:24; 1:50; 2:04; 2:25 godz:min
  Dlatego musi być natychmiast zdymisjonowany i ścigany listem gończym.
  Jest realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia Polaków….

 • Niebocentryzm
  Reply

  Dziecko miała iść na handel jeżeli rodzic się nie zgodzi na szczepienie.
  Polecam nagrania z Fundacji im Dobrego Pasterza o handlu dziećmi Polskimi do rodzin zwyrodnialców i na części zamienne w tym ofiary rytualne.

 • Marion
  Reply

  Temat goracy!
  A co ma powiedziec matka ktirej urzednicy zabralu sila dziecko co ma juz poszczepienne powiklania i podawane sa niesprawdzone ciezkie leki od 5 lat?
  I na dodatek jest wymuszona izolacja od matki, ktorej zarzuca sie nieudowodniina chorobe psychiczna gdyz nie zgadza sie z tym co robia jej dziecku urzednicy?!

  Wszystko lezy w ….Prawie Morskim, panstwo uwaza ze dziecko jest wlascicuelem dziecka na podstawie aktu urodzenia ktore jest dokumentem urzedowym ‚martwej duszy’ (czyli wlasnoscia satanistow!)….
  Jak tu spoleczenstwo zareaguje?

  Jakby co to na jakiej podstawie urzednicy zabieraja rodzicon dzieci?!

  To wielkie oszustwo!
  Tak samo jak podawanie lekow niezarejestrowanych i nieprzebadanych dzieciin!!!!
  Jak dlugo bedziemy tokerowac te zbrodnie ludobojcze i eksperymenty?

 • R23
  Reply

  Słuchając Panów, lekko robi się na duszy. Można śmiało stwierdzić, że mamy tu do czynienia z przykładem, jak mądrzy ludzie mogą w wyniku woli Narodu Polskiego kierować reaktywowaną II RP. Jeśli przyłączy się do grona np.dr. Hubert Czerniak, dr. Jerzy Jaśkowski i wiele innych przytomnych osób reprezentujących różne dziedziny naukowe, demaskujących patologie systemu funkcjonowania obecnego. okupowanego państwa, szanse na wyzwolenie Polski i obudzenie Polaków są niemalże pewne. Obecny system sięga już chyba granic absurdu. Podobno w skali Europy przymus szczepień dzieci występuje zwłaszcza w krajach słowiańskich – nie wiem, czy tak jest w istocie, jeśli tak, to wniosek nasuwa się jeden – doprowadzenie Słowian do degradacji na poziomach ciała i energii – do czego moim zdanie oczywiście nie dojdzie. Pozdrawiam.

 • zbyszeik
  Reply

  Rodzice dzieci, którym podano wit K nie dopuszczoną do obrotu w Polsce powinni masowo składać doniesienie do sądu o możliwości popełnienia przestępstwa przez personel szpitala który ją podawał. Może wtedy pacjent stałby się podmiotem a nie przedmiotem, którym można zrobić co się chce wg tzw. czasami nieludzkich procedur.

 • Astre
  Reply

  Sepse można klasyfikować według wielu kryteriów. Pan Jurek Zięba skupia się (słusznie) na natychmiastowym podaniu askorbinianu sodu w celu ratowania życia, tyle tylko, że…. podanie pacjentowi askorbinianu nie jest takie proste, wymaga kwalifikacji, wymaga doświadczenia, którego nie można nauczyć się w jeden, czy kilka dni i pomimo tego, że wielu krajach procedury medyczne nie zabraniają (jak w Polsce) stosowanie askorbinianu sodu i to tak rocznie w Europie na Sepse umiera około 200 milinów ludzi, a to ukazuje skalę problemu. Oznacza to, że podanie askorbinianu sodu nie jest i nie będzie skutecznym sposobem na sepsę (może dopiero za kilkanaście lat albo i dłużej) w takim razie należy poszukać innych łatwo dostępnych sposobów. Może takim sposobem jest podanie (koloidu srebra), ale tu znowu trwa walka biologicznych Cyborgów o nazwie ludzie, bo jedni robią wiele, aby udowodnić dobroczynne działanie koloidu srebra, a inni powołując się na przykład ( FDA) robią wszystko, aby go zdyskredytować. Jeżeli skuteczność koloidu srebra nie istnieje, to przypadkowy Kowalski może zapytać – dlaczego i po co jest w sklepie Visanto skoro nie ma naukowo udowodnionych korzyści i do tego jest taki drogi ?
  Tak przy okazji powiem, że chyba czas, aby p. Jurek Zięba (co zwrócono mu na to nie raz uwagę na facebooku ) i nie mieszał pojęć w nazewnictwie i nie mieszał askorbinianu sodu z witaminą C, bo są to nie mające nic wspólnego ze sobą rzeczy, co powoduje całą lawinę negatywnych komentarzy w społecznych przestrzeniach, bo ludzie biorą dosłownie to co słyszą w ramach autorytetu, który publicznie do nich mówi.
  Ponieważ Sepsa jest w istocie skutkiem niewydolności układu immunologicznego przytoczę słowa wybitnego naukowca światowej sławy prof.Juliana Aleksandrowicza, który powiedział cytuję : ” układ immunologiczny nigdy nie będzie funkcjonował prawidłowo jeżeli organizm nie będzie posiadał dostatecznej ilości (magnezu i litu.) Niedobór tych dwóch mikroelementów jest tym samym co armia bez broni ”
  I tak należy podejść do sepsy i miliony innych chorób, krótko mówiąc usunąć przyczyny, a nie usuwać skutki.
  Podanie askorbinianu sodu oczywiście ratuje życie, ale jak donoszą różne źródła, sepsa się powtarza, bo pierwotna przyczyna wszystkiego – niewydolność układu odpornościowego trawa dalej ….., a co gorsza (wydumane) inwazyjne procedury medyczne, niosą coraz większe ryzyko zakażeń….

 • kilerro80
  Reply

  Panowie!!! Miło widzieć tak jednoczące się siły! Wielkie POZDROWIENIA!!!
  P.S. Hejterzy – Myślmy konstruktywnie, a prawda nas obroni! :)))
  Dziękuję. Dobranoc

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.