Warto mieć czysty umysł – Kazimierz Karwot

27 sierpnia 2014 13:35
More videos
16,120
Views
   

Kazimierz Karwot jest znanym w Polsce breatharianinem, terapeutą i rolnikiem ekologicznym. W roku 2001 poddał się wielomiesięcznemu procesowi przejścia na odżywianie praniczne opisany w książkach Jasmuheen. Mieszka w miejscowości Otręba koło Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie zbudował dwa domy – jeden dla siebie i rodziny, a drugi dla gości (całą posesję można zobaczyć z lotu ptaka na tym filmie). Prowadzi również usługi:

 • sesje indywidualne, terapie psychosomatyczne
 • uzdrawianie praniczne
 • masaże, ustawianie stawów i kręgosłupa
 • praca z trudnymi przypadkami chorobowymi
 • agroturystyka dla wegetarian i wegan przez cały rok
 • prowadzenie procesów 21-dniowych

Strona Kazimierza Karwota: www.Karwot1.pl

Relacja ze spotkania z Kazimierzem Karwotem w Chicago w roku 2010

Film dokumentalny o uzdrawianiu i odżywianiu pranicznym z udziałem Kazimierza Karwota, pt. Niejedzenie

Ilość wejść: 16120

14 komentarzy

 • Sylwia S.
  Reply

  Panie Kazimierzu, dla mnie Pan jest piękny…
  Alex, co do Pana, to już się nie mówi… kapitalna robota. Z serca dziękuję.

  • Janek
   Reply

   Wszystkie przejścia są odblokowane ! Wszystkie drzwi są otwarte. Uwierz. Uwolnij umysł a, zrozumiesz. Te słowa powtarzał mi Kazimierz w czasie kiedy byłam chory,dzisiaj wiem ze energia którą obdarowujesz ludzi wysłana jest prosto z Serca.
   Patrz Sercem

 • Bonia
  Reply

  Witam. Ja nie rozumiem.. .Jestem zbudowana {jak mnie stworzyl lub zrobilam TO sama „stworca””zrodlo”…aby doswiadczac]z tymi narzadami..do trawienia…”JAM JEST wszystko i wszystkim…I NICZYM…To tylko iluzja…jesz i pijesz samego siebie…bo to TA SAMA ENERGIA z ktorej jestes…WAZ zjadajacy swoj ogon…Nie rozumiem po co tyle zachodu? Ale podziwiam i szanuje wybor. Serdecznie.pozdrawiam

 • Radek
  Reply

  Alex wpadłem na pomysł medytacji dla pokoju na świecie zwłaszcza na Bliskim Wschodzie i Ukrainie bo pewne grupy NWO dążą do wybuchu wojny i redukcji populacji wirus Ebola …miałem sen że z rodziną byliśmy w piwnicy w na wsi u dziadków koło miasta gdzie mieszkam chroniliśmy się przed ostrzałem wojskowych helikopterów… śniło mi się to dzisiaj w nocy… Pozdraawiam

  • anna maria
   Reply

   Radku wspomniałeś o medytacji w takim razie polecam Ci Planetarną Medytację w każdą niedzielę o 17 godz.w Polsce.” Czas na Planetarną Medytację został ustanowiony na 3 PM GMT w każdą niedzielę. Obecnie to równa godzina dwudziesta trzecia na Tajwanie, 6 pm w Kairze, godzina siedemnasta w Europie Środkowej, 4 pm w Wielkiej Brytanii, 11 jestem w Nowym Jorku, 10 rano w Houston, 9 rano w Denver a 8 rano w Los Angeles. Można sprawdzić czas dla lokalizacji tutaj:

   http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Planetary+Meditation&iso=20140831T17&p1=215

   To jest bardzo ważne dla wszystkich, aby medytować w tej samej chwili, w czasie, gdy robisz swoją medytację, jak czujesz że powinieneś. Jeśli chcemy stworzyć bardziej pozytywny oddźwięk na płaszczyźnie fizycznej tej planety, musimy medytować w tym samym momencie czasu linearnego, gdy ciało jest poddawane fizycznej masie krytycznej dla tej medytacji, gdy pożądany efekt, to około 118.000 osób na całym świecie się koncentruje. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że umiejętności koncentracji i medytacji człowieka nie są doskonałe, potrzebujemy minimum 144.000 osób jako masy krytycznej. Jeśli uda nam się uzyskać krytyczną masę ludzi w trakcie medytacji w każdym tygodniu, możemy stworzyć długotrwałe pozytywne zmiany dla całego społeczeństwa ludzkiego”

 • darek
  Reply

  „Niejedzenie” w swojej realizacji tematu trochę przypomina mi tvn-owe programy w stylu „Pod napięciem” – czyli żałosne pogrywanie na emocjach.Można odnieść wrażenie,że główni bohaterowie to nieszczęśnicy,którzy próbując odszukać sens życia,doprowadzają się niemal do śmierci głodowej.Smutek wyziera z tego filmu.
  Więc zadam fundamentalne pytanie – czy można po przejściu tej inicjacji 21- dniowej przestać jeść i pić ,czy tylko przestać jeść. Bo z filmu wynika,że pić trzeba dużo jeszcze długi czas.Jak jest napisane w tej słynnej książce?
  I druga refleksja. Sposób komunikowania się Pana Kazimierza w pierwszym filmie sugeruje,że daleki on jest od tego wszystkiego, o czym on mówi. W drugim filmie chrypkę Pana Kazimierza tłumaczyła Pani prowadząca okresem przejściowym w jego transformacji,bo po jej przejściu osoby takie wypowiadają się swobodnie,lekko itd. Od tamtego czasu minęły cztery lata na niekorzyść Pana Kazimierza.

  • Łukasz
   Reply

   Założę się że jak by pan powyżej obejrzał filmik o podobnej tematyce ,którego bohaterem opowiadającym swoją historię ,był by goguś z bujną czupryną, i super dykcją,zapewne wychwalał by go w niebiosa a już na pewno nie wypowiadał by się krytycznie.Pozdrawiam darka z Harvardu 🙂

 • Anna
  Reply

  Czizas gość się prawie zagłodził na śmierć, ma zaawansowaną anoreksję i wstręt do pożywienia a Wy robicie z tego duchowe oświecenie!! Ludzie to jest 2015 rok! Nie ma Boga, nie ma duchów, nie ma Allaha i oświecenia 😛 Trzeba żreć żeby trawić, srać i uruchamiać inne procesy w swoim organiźmie, które są konieczne do przeżycia!! BO TAK JESTEŚMY zbudowani!! Nie mamy organizmów przystosowanych do niejedzenia, nie jesteśmy rośinami, ewolucja jeszcze do tego nie doszła a Wy się zagłodzicie na śmierć w poszukiwaniu Boga.

 • IRENA R
  Reply

  Może Pan Kazimierz pomaga w przejściu na niejedzenie,natomiast diagnozy stawiane wahadełkiem o stanie zdrowia są zupełnie z „sufitu” Mówi wszystkim to samo.Juz trzem osobą z moich znajomych stawiał diagnozę.Niesamowita pewnośc siebie i nic ponadto.Nawet choroby nowotworowej b.zaawansowanej nie widział.Napewno nie jest to osoba świetkista,czysta.Przy niskiej wibracji można coś podłapać. Nieprawdopodobne „parcie na kasę” .Zabieg (trzymanie rąk) 20 min kosztuje 200 zł.Wszystkim to proponuje.Gospodarstwo ekologiczna jest.Można to miejsce potraktować jako agroturystykę. Każdy ma swoją drogę swój wybór.

 • Karo
  Reply

  a ja bardzo dziękuję Panu Kazimierzowi za poświęcenie mi odrobiny czasu i diagnozę. Jestem pod wrażeniem ponieważ właściwie powiedział Pan to, co zostało potwierdzone w innym źródle. Mam nadzieję, że w końcu mi się uda do Pana dojechać! Życzę wszystkiego co najlepsze!

 • Kalina
  Reply

  No tak pootwieraja sobie ludzie gorne rewiry swojej glowy i zmykaja z ciala oj bedzie gorzej jak ktos inny w otwarte drzwi wejdzie i sobie je zamknie . Sorry ale to juz jest dla mnie apogeum totalnej glupoty ekscytowac sie czyms co jest przeciwko fizycznej strukturze czlowieka . Zawsze bede pisala , ze fizyczne cialo to jest najwyzszy stopien ukonczenia wszelkich doktoratow na ziemi. a nie oposzczenie ciala .
  Towarzysto wzajemnej adoracji jeden pan sobie rozwala reke lawitujac a drugi pan przy pomocy niebieskiej energii bo taka sie uzyw do ran manipuluje energetycznie cialem i sie rana zrasta Fantastyczny pokaz . szaraki tez to robia w czasie UFO abduction .
  Ja bym wolal miec rane przez kilka dni a nie miec zadnych zobowiazan energetycznych .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>