W czasie dwóch dni seminarium nauczymy się podstaw duchowego uzdrawiania, poznamy teorię oraz praktykę. Każdy z uczestników zajęć będzie miał szansę popracować nad sobą, aby zobaczyć swoje własne blokady, schematy i wzorce działania. Zajęcia prowadzone w sposób umożliwiający uczestnictwo osobom początkującym oraz zaawansowanym.
Pascal Voggenhuber, krok po kroku, poprowadzi wszystkich seminarzystów pokazując ćwiczenia umożliwiające odczuwanie, nawiązanie bliskiego kontaktu z przewodnikami duchowymi oraz uzdrawiającymi energiami.

Duchowe uzdrawianie jest czymś więcej niż tylko zwykłym nakładaniem dłoni z intencją uzdrowienia. Zadaniem uzdrowiciela jest stanie się kanałem łączącym świat duchowy a naszą rzeczywistością. Na zajęciach Pascala przyszli uzdrowiciele duchowi będą uczyć się jak stawać się kanałem dla uzdrawiających energii i w jaki sposób przekazywać je innym. Wszyscy doświadczą tego osobiście.

W czasie seminarium zostaną zaprezentowane różne technik uzdrawiania:
– samouzdrawianie, (pracy ze sobą),
– uzdrawianie drugiej osoby, (praca w obecności klienta)
– uzdrawianie na odległość, (na dowolny dystans)

W czasie zajęć Pascal będzie tłumaczył prawa obowiązujące w świecie duchowym.
Poznamy także zasady prawidłowego postępowania, myślenia i działania w celu wykreowania (zamanifestowania) w naszym życiu: zdrowia, dobrego samopoczucia oraz sukcesu. Do prawdziwego uzdrowienia dochodzi tylko wtedy, kiedy nasze życie jest w harmonii i w przepływie.
Na zakończenie zajęć poznamy także zasady dostarczania prawidłowego pokarmu dla naszego ciała i dla duszy.

PASCAL VOGGENHUBER – jeden z najbardziej znanych i szanowanych mediów i trans uzdrowicieli w Europie zaliczany do grona młodej duchowości europejskiej.
Urodził się 11 lutego 1980 roku w Szwajcarii z darem postrzegania świata duchowego. Swoje mediumiczne zdolności szlifował w Szwajcarii oraz w renomowanej uczelni Arthur Findlay College w Stansted w Wielkiej Brytanii.
Podczas seminariów, prezentacji oraz spotkań z publicznością nieustanie zadziwia swoich słuchaczy przekazując wyjątkowo szczegółowe informacje dotyczące zaświatów. Prowadzi efektowne demonstracje oraz chwytające za serce przekazy.
Głębokie i poważne tematy duchowe prezentuje w dostępny i pełen humoru sposób sprawiając, że wszystkie jego wykłady i seminaria stają się wyjątkowymi wydarzeniami. Uczestników zajęć ujmuje bezpośredniością i otwartością w osobistym kontakcie.

Obecnie Pascal znamy jest ze swojego programu trenerskiego Enjoy this Life® (Ciesz się życiem), oraz jako uzdrowiciel i coach.
Wszystkie 9 jego książek trafiły na listę Top 5 najpoczytniejszych ezoterycznych publikacji europejskich, a 5 dotarło do 1-szego miejsca. Książki Pascala przetłumaczono już na 7 języków.
W swojej najnowszej książce Enjoy this Life® opisuje proste ćwiczenia i zasady pomagające stać się twórcą swojego życia. Książka uczy także jak przeżyć życie tak, by nie odczuwać żalu i wyrzutów po śmierci. W Szwajcarii książka bije rekordy popularności, w ciągu pierwszych czterech tygodni sprzedało się 20.000 egzemplarzy.

Plan pobytu Pascala Voggenhubera w Polsce:
2 II 2018 (piątek), godz. 19:00, (wstęp wolny)
„Ciesz się życiem – przekazy z Zaświatów” – spotkanie otwarte z Pascalem Voggenhuberem
Warszawa, ul. Grażyny 13, sala konferencyjna, II piętro.

3 – 4 II 2018 (sobota i niedziela)
Uzdrawianie i Samouzdrawianie – seminarium pracy z energią duchową.
Warszawa, ul. Grażyny 13, sala konferencyjna, II piętro.

Zalecenie:
Na zajęcia należy przyjść w wygodnym stroju.
zajęcia w godzinach:
sobota: 10:00 – 18:00, niedziela : 10:00 – 17:00, (z przerwą na obiad)
Koszt seminarium: 620zł
Przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
Uwaga: możesz obniżyć koszt zajęć zapraszając swoich znajomych.
Osoba, która namówi swoich znajomych na uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas dodatkową zniżkę w wysokości 100zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych.

Kontakt do organizatora:
Dorota Stokwisz
tel. 662134678
Zgłoszenia przyjmujemy na: dstokwisz@gmail.com

Wpłata zaliczki – 100zł – na konto:

Aleksander Berdowicz
83 1140 2004 0000 3502 3295 7122
Tytuł wpłaty: Wykład „Pascal”

Zapraszamy serdecznie!