Walczymy o Polskę, przeciwko masońskiemu satanizmowi w Watykanie – Sławomir Rozwadowski

5 września 2017 22:39
More videos
4,692
Views
   
 • satanizm płynie z Watykanu
 • kardynał Dziwisz jest masonem 33-stopnia
 • Unia Europejska to organizacja szatańska

Papież Jan Paweł II nawołuje do NWO


Strona Rycerzy Maryi: RycerzeMaryi.org

Ilość wejść: 4692

Tags:

14 komentarzy

 • miroszk
  Reply

  Jaka matka Boza? Jezus jak sie zwracał do swojej matki? zwracał sie do niej niewiasto. nie zadna matka Boza a opikunka Boza, opiekowała sie nim na ziemi

  • Andrzej
   Reply

   Mało jest to teraz ważne. Istotne jest, że ma intencję przeciwstawieniu się siłą kontrolnym. Nie rozumiem, dlaczego tak wielu szuka nawet w dobrym ruchach potknięć. Wykorzystujmy swoją energię do wspierania siebie zamiast kłaść nacisk na, tak bardzo, nie potrzebną krytykę. Współpracujmy zamiast obwiniać. Mamy przed sobą dużo pracy. Kiedy wyjdziemy z tego zwycięsko, wtedy na spokojnie możemy szturchać się w łokieć o szczegóły.

 • Bartosz T. B.
  Reply

  O ile pamietam puki w rzadzie byli portestanci tak polska sie dobrze trzyamal topiero kosciol zaczal ja rozkradac

 • Edward
  Reply

  Żaden jezus nie istniał, polecam prace Earla Doherty. Jezus to wirus za pomocą którego ciemne siły kontrolują wasze umysły. Z kościoła nalezy wystąpić aby nie wspierać tej organizacji swoją energią. Kościół zawsze był „satanistyczny” bo taka jest jego natura – pasożytuje na cudzej energii obiecując fikcyjne nagrody po śmierci. Kto to zrozumie, ten ma z głowy problemy przedstwione w tym wywiadzie.

 • Iskabe6
  Reply

  Uwielbiam pana Alexa:) natomiast irytuje mnie obrażanie Satanizmu, ponieważ jest on najstarszą religia na świecie. Prawdziwi satanisci działają na niekorzyść zydow, którzy ukradli duchową wiedzę. Satanisci działaja na korzyść wolnej Polsce. Oskarżanie o zbrodnie, palenie kotów jest odrazajace- to domena zydowstwa. To oni składają ofiary z gojow.jezus to myslolsztalt stworzony w celu niewolniczego czczenia. Satanizm to wolność od tyranii żydowskiej! Chwała wielkiej Polsce i Szatanowi.

 • Gabriel
  Reply

  Niedługo swoje prawa przyjdzie rościć prawowitemu premierowi, rządowi i posłom z przekazanej władzy i namaszczonych osobiście przez Króla Chrystusa Pana. Ludzie mogą ujrzeć każdą prawdę. Mieliśmy dużo szczepień i każde pokolenie jest słabsze na umyśle, bo truciznami matka dzieli się przy porodzie i rtęcią tez, a wiemy jak ta w szczególności niszczy komórki nerwowe ludzkie.

 • juraj
  Reply

  to co ten czlowiek mowi jest mozliwe tylko krwawa rewolucja….no i jak na razie -to wiemy ze ludzie maja zabawki, komorki itd, nie ma obowiazku wojskowiego, czyli tak naprawde faceci sa dziszaj tylko jakies kompilaty dieci z brodamy…ci co zadza, nie daja sie tak lekko pozbic swojej wladzi….tylko krwa, no jak mowie, nie ma kto….

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Walczymy o Polskę, przeciwko masońskiemu satanizmowi w Watykanie – Sławomir Rozwadowski | Mowie Jak Jest

 • Maria Hehmann
  Reply

  kto i po co wprowadzil religie?od czasow starozytnych bylo to narzedzie do ucisku i zniewalania mas …
  moze powinnismy sie pozbyc tego balastu i kierowac sie sercem i sumieniem
  i wiedziec ze zadna religia nie zastapi nam naszego Stworcy z ktorym kazdy powinien osobiscie starac sie nawiazac stracony kontakt

 • mgrabas
  Reply

  za kultem maryjnym kryje się demon podszywający się pod zmarłą kobietę Marię, która sama powiedziała o Jezusie, że jest Jej zbawicielem, a więc jest tak samo grzeszna jak inni ludzie i tak samo potrzebuje zbawiciela
  tylko jeden Jezus nie popełnił grzechu, tylko On jeden, nikt inny, a Maria nie jest boginką o super mocach
  jedynym pośrednikiem miedzy Bogiem i ludźmi jest Jezus Chrystus, On raz jeden zapłacił z nasze grzechy
  modlitwy do jakichkolwiek stworzeń, zamiast do Stwórcy, są bałwochwalstwem
  msze są nieustannym zabijaniem Jezusa i kanibalizmem rytualnym przeciw temu wszystkiemu czego nauczał Jezus

 • jacek
  Reply

  Pan Slawomir ma wielkie sesce, patriotyzm, i wielka mase semitycznych implantow i nawet tego nie wie , w jednym sie zgadzam to ze Vatykanem rzadza Satanisci, pomimo jego troski i pelnej identyfikacji religijnej smierdzi mi to ponownie argumentem ktory juz kiedys lyszalem, ze porzadny Polak to katolik.
  Nie zarzucam panu Slawomirowi tego, poniewaz wiem, ze implanty semickich religii sa najgorszym syfem jaki mogl byc nalozony na ludzkosc, wydobyc sie z tego jest bardzo ciezko, imlantat boga przedziera sie gdzie tylko moze nawet na druga stone i wtedy ci tak zwani porzadni wierni dokladnie przyjmuja ten sam schemat, kto nie jest z nami jest przeciwko nam kto nie wierzy w chrystusa jest antychrystem, Jezus jest Twojim zbawicielem lub sedzia a juz troska o Polske tych co nie wierza w Chrystusa wcale sie nie liczy, z tym mysleniem nadaje sie pan du drugiego rzedu inkwizycyjnego w 16 wieku.
  https://www.youtube.com/watch?v=0L2aqTgReDg

 • Olga
  Reply

  sataniści chcą, żeby w Polsce ludzie byli szczęśliwi i panowała sprawiedliwość, Król Chrystus Pan – to samo, a najlepiej żebyśmy wszyscy do siebie strzelali i w Polska spłynęła krwia – wtedy dopiero będzie wolsość. Nie mogę się doczekaś więcęj komentarzy – robi się naprawdę zabawnie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>