W obronie dr Huberta Czerniaka, 20.12.2017

20 grudnia 2017 21:55
More videos
2,855
Views
   

Dr Hubert Czerniak został wezwany na przesłuchanie do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, aby się wytłumaczył z głoszonych przez siebie informacji na temat szkodliwości szczepionek. W jego obronie 20.12.2017 r. pikietowało kilkaset ludzi.

Ilość wejść: 2855

22 komentarze

 • miki
  Reply

  pani Justyna mówi pięknie, płynnie i mądrze. Jedna uwaga – mamy rok dwa tysiące siedemnasty a nie dwutysięczny siedemnasty. Dziękuję

 • Edward
  Reply

  ZAWSZE trafi się jakiś nazi grammar, który jest agentem i pracuje na to, żeby wartościową treść zakryć duperelami. I już dyskusja idzie w innym kierunku.

 • Łukasz
  Reply

  Dziękuję za nagrania. Obrzydliwy jest ten „system” w jakim funkcjonujemy i nie chodzi tylko o same szczepienia, ale na każdym kroku łamanie prawa przez polityków, urzędników, zniewalanie ludzi na mnóstwo sposobów…

 • Astre
  Reply

  Tak wygląda ta depopulacja. Ta depopulacja jest odgórna. Tysiące nacji kosmicznych odwiedza i monitoruje tą Planetę i doskonale wiedzą co tutaj się dzieje, ale nie ruszą nawet placem, aby cokolwiek pomóc, lub cokolwiek zmienić. Dlaczego? Dlatego, że kończy się eksperyment o nazwie – biologiczna hybryda zwana (człowiek) jako kompilacja genetyczna różnych ras. I jeżeli ktoś tego nie pojmuje i bezkrytycznie wierzy, że jakiś tam ”Bóg” go stworzył, po to, aby sobie tak żył i żył długo szczęśliwie, to dobry kandydat do tej depopulacji, dlatego, że jedyną rzeczą, która się we Wszechświecie liczy jest Świadomość, a nie istnienie dla samego istnienia.
  Będziesz się rozmnażał, Twoje dzieci będziesz kierował, aby zdobyły wyższe wykształcenie, a w istocie po to, aby zdobyć dobre stanowisko I dobre pieniądze, albo jakąś pozycję społeczną. I tak Twoje dzieci stają się kolejnymi sędziami, prokuratorami, prawnikami, stają się policjantami, szpiegami, kolaborantami, manipulantami, kapusiami, stają się mordercami, złodziejami, stają się szefami firm, których zazwyczaj celem jest maksymalny zysk i wykorzystywanie tych, którzy na nich ciężko pracują. Stają się politykami opętanymi różnymi wydumanymi ideologiami , stają się żołnierzami i gdy zapytasz takiego co wstąpił do wojska po co to zrobił, to większość Ci odpowie, że trzeba bronić ojczyzny przed wrogami. Wrogami ? Jakimi wrogami ? Ci wrogowie istnieją tylko w twojej głupiej głowie -Hybrydo ! Mogę, więc napisać, że jesteś szaleńcem, jesteś opętany. Zbliżają się tak zwane święta ”Bożego Narodzenia” , (jakiego bożego narodzenia?) w, którym miliony, wręcz miliardy hybryd będzie gromadziło się w ”świątyni bożej”, a co najciekawsze po pięciu minutach tej mszy ” czarnoksiężnik” z ambony powie : ” przeprośmy pana Boga za nasze grzechy, bo to Szatan jest sprawcą wszelkiego grzechu. A, potem wyciągniesz rękę i będziesz bił się w pierś i mówił na głos – moja wina, moja bardzo wielka wina ! Czy, ty bezmyślna hybrydo zastanowiłeś się choć pięć sekund nad tym co robisz ? Jesteś wyznawcą Szatana ? Jesteś grzesznikiem ? Będziesz świętował ”boże narodzenie” zajadając szynki, boczki, kiełbasy nie zastanawiając się, że abyś mógł ro zrobić z okrucieństwem zabito Twoich ”braci mniejszych”. Żądasz szacunku do życia, ale jaki szacunek do życia ty sam posiadasz ?
  Opętana Hybryda ! Przez swoja okna widzę sąsiadów, którzy prześcigają się w zakupie nowych samochodów, bo samochód stanowi jego poczucie wartości, bo chce pokazać, że on ma, że go stać, jest kimś ?..! Ale, to bydlęca świadomość ! Inni wymieniają okna, bo nadeszła moda, że teraz okna to mają być w kratki, jeszcze inni biorą kredyty w bankach i kładą setki metrów kwadratowych kostki brukowej przed swoimi ”willami”. No bo inni mają, ja też chcę mieć ! Jakieś tydzień temu zawitali do mnie niejacy Świadkowie Jehowy. Zaczęli mi opowiadać o Bogu, o którym przeczytali w tych swoich niby cudownych ”świętych pismach”, a ja w końcu im mówię, że żadnego Boga nie ma, to wytwór waszej wyobraźni, to zaczęli syczeć i powiedzieli, że mnie do sądu zaskarżą, bo obrażam ich religie. Religie ? Co to w ogóle jest ?
  A, teraz weź mikrofon przejdź całą Warszawę i zapytaj te Hybrydy kim naprawdę są, ponad to jakie role odgrywają w tym teatrze, w tym cyrku ? Zapewniam, że długo nie będziesz czekał, nawet kilka minut nie będziesz czekał jak hybrydy popatrzą na Ciebie jak na szaleńca i zadzwonią na policję, że chodzi jakiś szaleniec po ulicach, zgarną Cie i umieszczą w domu wariatów !
  Nie szukaj na zewnątrz winnych ! Nie zwalaj winy na system. TO TY HYBRYDO TWORZYSZ TEN SYSTEM. Twoja świadomość, która nie szuka głębszych odpowiedzi na podstawowe pytanie, kim właściwie jestem, dlaczego tu jestem, jaki jest cel mojego istnienia, co tutaj robię tworzy ten system. Walczysz sam ze sobą ! A, myślisz, że walczysz z zewnętrznym światem, o lepsze jutro. Jutro, to dziś ! Tyle, że jutro.
  Więc, (”Ja” -świadomość), która wcieliła się w tą Hybrydę, mówię do Ciebie Hybrydo -OBUDŹ SIĘ ! Ten świat Tworzysz Ty sam ! Sam go podtrzymujesz, bezwolnie wierząc, że jest on realny i rzeczywisty. Twoje osobiste wyobrażenia na temat samego siebie i twoje osobiste definicje na temat świata – tworzą właśnie ten objawiony świat i stoją na przeszkodzie, abyś mógł poznać wreszcie prawdę. Pozwól tym wszystkim wizjom, które nosisz w sobie umrzeć, nie bój się, a wtedy poznasz prawdę jaką jesteś potężną istotą, a nie wyrobnikiem, który pędzi jakiś lepszy, lub gorszy żywot na tej plancie.
  Tu masz w poniższym materiale filmowym pokazaną drogę do tej prawdy ! Reszta należy do Ciebie….
  http://www.dailymotion.com/video/x1p346l

   • Justyna
    Reply

    tak, oglądałam drugi raz ten materiał i zauważyłam napis informujący o tym. Ale ty Aleks to zamieściłeś u siebie i bardzo dziękuję, bo zauważyłam, nie tylko zresztą ja, niepokojące treści w wypowiedzi pana Huberta.

 • Justyna
  Reply

  Hubert Czerniak powiedział w łodzi ze nie jest przeciwko szczepionkom tylko chodzi o to żeby nie były toksyczne…czyzby doszed z kims do porozumienia??? czyli szczepionki są skuteczne nagle???? Panie doktorze co się zmieniło ??
  ODPOWIEDZ

 • Justyna
  Reply

  posłuchajcie ze spokojem kilka nawet razy tego co powiedział Pan Czerniak….że on nie jest stopnop…nie zwracajcie uwagi na skandowania i gesty.. tylko uważnie posłuchajcie.

  • Alex
   Reply

   Przecież Justyna Socha mówi dokładnie to samo. Wszyscy mówią, że nie są antyszczepionkowcami, tylko że chcą, aby dzieci nie były zabijane szczepionkami. Proszę sobie rozwinąć skrót „Stop NOP”. To idioci popierający producentów szczepionek, ostrożnych rodziców i mądrych lekarzy nazywają antyszczepionkowcami, a to nie o to chodzi. Niekiedy szczepionki bywają potrzebne, ale nam chodzi aby nie były podawane Polakom na sposób praktykowany przez doktora Mengele.

   • Justyna
    Reply

    Alex…no proszę Cię…pan Doktor nie jest nawet przeciw niepożądanym odczynom poszczepiennym? to by dopiero była wsypa.

   • Justyna
    Reply

    wszyscy dobrze usłyszeliśmy i zrozumieliśmy wypowiedź Pana H.Czerniaka…
    Zmienił oficjalne stanowisko tylko jeszcze nie wiemy czemu.
    Poza tym Justyna Socha w programie ntv pt Podsumowanie pikiet i protestów w sprawie dr Huberta Czerniaka, w mniej więcej 10:00 mówi o nieskuteczności szczepień przeciw grypie, za które to stanowisko doktorowi Jaskowskiemu zawieszono prawo wykonywania zawodu. coś tu nie gra jednym słowem.

   • Justyna
    Reply

    …poza tym…Alex… dr Czerniak w audycji u Zagórskiego wprost powiedział że jest alternatywa…przesunąć szczepienia na 6 MIESIAC życia dzieciaka…czyli wtedy np tiomersal nie szkodzi, taK?? a szczepionka nagle chroni przed chorobami, tak?? aż się Januszek powtórnie zapytał, bo nie uwierzył co słucha. Panie Czerniak….w czym jest więc rzecz???? Raz mówi pan tak a raz tak!

   • Justyna
    Reply

    tak jest Astre….chyba wszyscy dobrze znamy materiał z przykładem „piły”….Ponawiam pytanie panie Czerniak: o co konkretnie Panu chodzi?

 • Astre
  Reply

  Żadne szczepionki nie są nikomu i do niczego potrzebne ! H.Czerniak sam pokazywał na wykresach, które nazwał (piły), że nigdy nie przyczyniły się one do zmniejszenia zachorowań, a nawet w czasie II- giej wojny światowej, gdzie był tak potężny deficyt pokarmowy nie było wzrostu zachorowań. Twierdzenia, że niekiedy mogą być potrzebne, uchylają znowu drzwi do manipulacji. Bo nie ma szerszej świadomości i bardzo dokładnych badań – komu potrzebne, w jakich sytuacjach potrzebne i stwarza kolejne fikcyjne pole do ich stosowania.

 • Justyna
  Reply

  tak…właśnie o tym spotkaniu z panem doktorem mówię…konkretnie o tym. Dlatego ponawiam pytanie: Panie doktorze…co się od tej pory zmieniło? to się po prostu nie dodaje.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>